Místa Elden Ring Dragon – k čemu se používají Dragon Hearts? | VG247, kde najít všechna dračí srdce v Elden Ring | Diamondlobby

Kde najít všechna dračí srdce v Elden Ring

Decaying Ekzykes je bílý drak, který se zdá být ovlivněn Scarletovou hnilobou. Až to uvidíte, bude spát na dálnici na jihu Caelid. Hledejte katedrálu dračího společenství; Drak bude k němu blízko.

Místa Elden Ring Dragon – k čemu se používají Dragon Hearts?

Mapová umístění pro draky v Elden Ring, plus informace o tom, co jsou a na co se používají.

Průvodce od Kelsey Raynor Guides spisovatel
Aktualizováno 23. března 2022

V celém pozemcích je celá řada podivných tvorů, kteří vás nevidí, a to zahrnuje draky. Když byli pokázáni, draci Elden Ring klesnou Dračí srdce, což může být docela užitečné, pokud víte, co s nimi dělat. V této příručce podrobně popisujeme Místa dračích v Elden Ring, takže pro ně nemusíte hledat vysoko a nízko.

Na Katedrála dračího společenství (Caelid) a církev draka společenství (Limgrave), dračí srdce, které shromažďujete. Tato specifická kouzla budou založena na vaší víře a tajemné statistice a mohou být docela silné se správnou sestavou.

Některé špičkové zaklínače draků jsou Greyollův řev, který vás změní na draka a váš řev a pak snižuje statistiky útoku a obrany nepřátelského moci a statistiky obrany a Agheelův plamen, který vás také změní na draka dýchajícího oheň. Spojte je s medailonem Roar a vaše zaklínače draků (konkrétně řev a útoky dechové) budou o to silnější. Budete potřebovat pečeť Clawmark, abyste použili některá z toho (nebo obsazená víra kouzla), které vám dává Gurranq v Bestial Sanctum.

Flying Dragon Agheel

Cestujte na první krok místo milosti a přejděte na Agheel Lake. V severní části jezera najdete létající drak Agheel. Když pokápá, drak upustí 1x Dragon Heart.

Místa Caelid Dragon

Flying Dragon Greyll

Tento konkrétní drak najdete v Severní Caelid. Cestujte na místo Grace Bestial Sanctum, kde jste se možná už setkali s Gurranqem. Jděte na jih směrem k mostu a Greyll naleznete zde.

Padl je a dostanete 1x dračí srdce.

Rozkládání Ekzykes

Putování South Caelid Tentokrát se rozkládá Ekzykes. Cestujte do katedrálního dračího společenství a Ekzykes najdete podél silnice ke vchodu. Když pokápou, upustí 1x dračí srdce.

Starší drak Greyoll

Starší drak zůstává věrný svému jménu, je obklopen menšími draky a nějak vypadal více než oni,. Naštěstí nejsou příliš obtížné vyjmout během začátku hry a lze najít přímo Fort Faroth v Caelid. Padl Greyoll a dostanete 5x dračí srdce.

Liurnia z Lakes Dragon Locations

Glintstone Dragon Smarag

Pokud jste se dostali do cesty uvnitř Raya Lucaria Academy, už jste se s tímto drakem setkali při popadnutí akademie Glintstone Key. Cestujte do místa krystalického lesa milosti a jděte na severovýchod, abyste našli Smarag odpočívající některé skály.

Glintstone Dragon Adula

Zadejte Caria Manor a porazte Royal Knight Loretta a získáte přístup k Oblast tří sester kde můžete začít Ranniho questline.

V této oblasti je Glintstone Dragon Adula a poté, co drak způsobil spoustu poškození. Později najdete na Katedrála Manus Celes, který je přístupný pouze poté, co je Ranniho questline dokončen. Nejenže z toho dostanete 3x dračí srdce, ale také získáte Adulu Moonblade.

Magma Wyrm Makar

Tento drak, Magma Wyrm Makar, je nalezen pevnost v Vstup na náhorní plošinu Altus. Cestujte do vesnice na vesnici milost a překročte různé žebříky a výtahy, aby zničily srážení a zřícená srážka s výhledem.

Za přehlídkovým místem milosti je mlha. Procházejte mlhou a vaše bitva s Magma Wyrm Makar začne. Po jejich kácení dostanete 1x Dragon Heart, ale také Scalesword Magma Wyrm.

Místa Giants Dragon Locations

Borealis mrazivá mlha

V horských horských obřích, kde jsou drsné povětrnostní podmínky, lze nalézt mrazicí mlhu. Cestovat do Mrazivé místo jezera milosti dostat se sem a narazit do jezera, aby ho našel. Také jsme kroužili jeho postavení na mapě níže; Borealis lze nalézt v pravém kruhu. Když pokápáte, dostanete 1x Dragon Heart.

Skvělý Wyrm Theodorix

V hory Giants je tajná oblast, kde lze nalézt velký Wyrm Theodorix, severně od albínaurického vzestupu, Zobrazeno doleva nejvíce kruhu na mapě. Porazte Theodorix a dostanete 3x Dragon Hearts.

Další pomoc s převzetím zemí mezi a stát se Elden Lord, podívejte se na našeho komplexního průvodce Elden Ring.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Bandai Namco Entertainment
 • Elden Ring Feter
 • Fantasy následovat
 • Sledujte Fromsoftware
 • Otevřený svět následuje
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat
 • Přežití a řemeslné řešení
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit více dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Kelseyova vášeň pro hraní začala s rezidentním zlem a od té doby je poměrně obtížné přimět je, aby zavřeli horor o hororových hrách. Když nevyhovují nové strachy nebo dopochlovují zrušení tichých kopců, často je lze najít nad roztomilým Pokémonem a Kirbym nebo být velmi průměrný ve hrách FPS.

Kde najít všechna dračí srdce v Elden Ring

Diamondlobby

Elden Ring je velmi pohlcující hra a velmi zvláštní fantazie. Není neobvyklé vidět odkazy na dračí zub nebo dračí srdce v stolních RPG.

Ne proto, že se jedná o základní položky, ale často proto, že hráči chtějí po přemožení obrovské výzvy trofej.

Elden Ring jde o krok dále. Odměňuje vás to s položkou, která odkazuje na vaše vítězství nad drakem, ale také vám to uděluje způsob, jak z toho něco získat.

Dragon Hearts jsou vaší měnou, pokud jde o učení Dragon zaklínače v Elden Ring, a mohou vás přimět k použití síly draků, které jste porazili proti jejich vlastnímu nebo jinému nepřátelům.

Ne všichni draci však z nějakého důvodu upouštějí položku Dragon Heart. Bude vám uděleno srdce, pokud porazíte Flying Dragon Agheel a další poté, co porazíte obřího draka v DragonsBarrow. To však není dost na to, aby ve hře získalo většinu zaklínačů draků.

Takže pokud to, co chcete, je více zaklínadla, pravděpodobně chcete vědět, kde najít všechna dračí srdce v Elden Ring. Nebojte se; Máme vás. Tato příručka vám ukáže umístění všech draků ve hře, které po poranění upustily jejich srdce.

Rychlá navigace ukázat

Kde získat dračí srdce v Elden Ring

Dragon Heart 2

Elden Ring může odměnit hráče za porážku draků, ale nedělá to soudržným způsobem. Někteří draci nespadnou srdce a z nějakého důvodu jiní z nějakého důvodu upustí více srdcí.

Tady je jméno každého draka, který upustí dračí srdce a kolik jich dostanete, jakmile jsou poraženi.

Flying Dragon Agheel

S největší pravděpodobností první drak, který uvidíte ve hře. Agheel najdete v Limgrave. Toto je nejjednodušší drak, který bojuje v Elden Ring, a to může být provedeno opravdu brzy ve hře.

Tento drak přistane na jezeře Agheel, jakmile se přiblížíte k partii šlechticů poblíž draka spálené ruiny. Jakmile Agheel přistane, bude tam stát, dokud nebude poražen.

Flying Dragon Agheel upustí jediné dračí srdce, jakmile je poraženo.

Flying Dragon Greyll

Flying Dragon Greyll je jako mnohem silnější verze Agheel, ale na místě, které ztěžuje bojovat. Má stejná slabá místa a sada pohybu a při porážce způsobuje mnohem více poškození a dává 20krát více run.

Greyll je slabý na omrzliny a poškození tahu, takže nezapomeňte používat zbraně a kouzla, která vám mohou pomoci vyhrát, protože to bude drsné. Najdete ho na mostě, poblíž místa, kde bojujete s noční kavalérií Caelid.

Starší drak Greyoll

Starší drak Greyoll je obří drak, kterého najdete v DragonsBarrow. Poblíž Greyollu se potuluje mnoho draků v pravidelné velikosti a může to být bolest v boji proti Eldenovi, pokud se tito další draci rozhodnou jít za vámi.

Porážka obřího draka způsobí, že jste dostali pět dračích srdcí jako odměnu, což je pro vás více než dost výměny za několik dobrých zaklínačů draků.

Rozkládání Ekzykes

Decaying Ekzykes je bílý drak, který se zdá být ovlivněn Scarletovou hnilobou. Až to uvidíte, bude spát na dálnici na jihu Caelid. Hledejte katedrálu dračího společenství; Drak bude k němu blízko.

Získáte jediné dračí srdce za vyřazení tohoto nemocného draka z jeho utrpení, ale dejte si pozor na jeho silný šarlatový dech.

Borealis, mrazivá mlha

Borealis, mrazivá mlha, je volitelný šéf. Najdete ji na zmrazeném jezeře na severovýchod od mapy hry, v hory Giants.

Získáte jen jediné srdce z porážky tohoto šéfa, ale také odemkne Borealisovu mlhu na oltáři Dragon Communion v katedrále dračího společenství v Caelid.

Glintstone Dragon Smarag

Glintstone Dragon Smarag je další volitelný boj a ne ten nejtěžší. Najdete ji v Liurnia of the Lakes a jednou poráží jediné dračí srdce.

Glinstone Dragon Adula

Nejprve uvidíte Glinstone Dragon Adulu Roaming v oblasti Three Sisters. Poté, co dostane dostatečné poškození, bude teleportovat pryč do katedrály Manus Celes.

Pokud to porazíte, Adula upustí tři dračí srdce.

Skvělý Wyrm Theodorix

Great Wyrm Theodorix najdete v zmrazené řece na sever od Albinauric Rise, oblast v hory Giants.

Toto je volitelný šéf. Získáte tři dračí srdce za porážku. Odemkne také zaklínač magmatu Theodorixe v katedrále draka společenství.

Magma Wyrm

Ve skutečnosti existují tři různé boje šéfa magma Wyrm, ale nezdá se, že by se dostatečně lišily, aby získaly jedinečné jméno.

I když mohou být podobné, mají různé statistiky a udělují různé odměny. Všichni však dávají dračí srdce, jakmile je poraženo.

Uvnitř sopky Manor Legacy je Dragon Wyrm. Další v Lava Lake se nachází poblíž Seethewater Terminus v MT. Gelmir, a konečně jeden uvnitř Gael Tunnel v Calid.

Porážka magmatu draka na jihu Fort Laiedd odemkne zaklínadlo dech magma.

Magma Wyrm Makar

Magma Wyrm Makar je další volitelný boj draka šéfa. Nachází se v severní oblasti Liurnia jezer, v zřícených průvodcích. Je to agresivní oheň Wyrm, který hlídá vchod na Altus Plains od každého, kdo se pokouší obejít výtah.

Získáte jediné dračí srdce z porážky Magma Wyrm Makar.

Moonlight Dragons

V blízkosti oltáře Moonlight jsou tři draci. Budou nalezeny na jeho západní straně.

Každý z těchto draků vám při poranění uděluje dračí srdce.

Co můžete dělat s Dragon Hearts

Dračí srdce jsou vaší měnou, abyste získali nová kouzla. Takže pokud víte, kde koupit Dragon zaklínače v Elden Ring, budete mít přístup k několika různým drakům.

Některá zaklínadla umožňují vaší postavě využít plnou sílu draka. Tímto způsobem budete mít přístup k kouzlům Power of Fire Breath, útoky draka drápy, Roar Elder Dragon a mnohem více.

Dračí zaklínače dostupné v Limgrave

Existují tři různé zaklínače draků, abyste se dostali do Church of Dragon Communion; Každý stojí jedno dračí srdce.

Dračí zaklínače dostupné v Caelidu

Katedrála draka společenství v Caelidu má mnoho dalších zaklínačů draků. Další se objeví, když porazíte určité draky a odemknete nové síly.

To jsou ty, které můžete získat za jediné srdce:

 • Dračí oheň: Vaše hlava se stane jedním z draka, než použijete útok na oheň
 • Magma dech: Stejně jako ten předtím, ale vaše postava plivá magma
 • Glintstone Dech: Stejně jako ten výše, ale dech vaší postavy způsobuje magické poškození
 • Shnilý dech: Toto je dech Ekzykes Dragon a v průběhu času způsobuje poškození
 • Dračí dráp: Vaše ruka se stává drakem a vy ji používáte proti nepřátelům
 • Dragonmaw: Vaše hlava se stává jedním z draka a kousnete svého nepřítele

Toto jsou zaklínače, které můžete získat tím, že strávíte dvě srdce:

 • Agheelův plamen: vznášíte a používáte silný, trvalý útok na dech s velkým rozsahem
 • Theodorix’s Magma: Další útok na dechový magma, ale dělá větší objemy magmatu
 • Smaragův glinstone dech: Stejně jako Agheelův plamen, ale způsobuje to škody magické
 • Rozpad Ekzykes: Podobně jako Agheelův plamen, ale v průběhu času to způsobuje poškození
 • Borealisova mlha: Stejně jako Agheelův plamen, ale způsobuje omrzlinu

Jeden níže je jediné zaklínadlo draka, které stojí tři srdce:

 • Greyollův řev: Když používáte řev staršího draka Greyolla, všichni nepřátelé ve velké oblasti mají dočasně sníženy poškození útoku.

Poslední myšlenky

dračí srdce

Dragon Hearts je cenným zdrojem pro postavy založené.

Mít mnoho různých dechových zbraní a ničení desítek nepřátel jediným kouzlem se cítíte mocní. To je přesně to, co v této hře dělá kouzelníku tak zábavné.

Agheel není tak těžké porazit a Greyoll může být sýrný, takže máte přístup k nejméně šesti drakům srdce velmi brzy ve hře, pokud sledujete všechny naše tipy.

To je více než dost na to, abyste si mohli koupit několik různých zaklínačů draka dechu, což vám umožní mít přístup k hnilobě Scarlet, oheň a magické poškození. To vám umožní způsobit dobré škody proti většině nepřátel, které najdete v celé hře.

Pak, pokud chcete jít na dračí dráp nebo něco takového za to fyzické poškození, prostě to udělejte. Bude to opravdu záviset na tom, co chcete a kolik srdcí musíte utratit.

Vezměte prosím na vědomí, že jít na staršího draka Greyolla a získat mnoho dračích srdcí na začátku hry může způsobit trivializaci určitých nepřátel v první oblasti hry.

Pokud se o to vůbec nestaráte a chcete jen využít sílu draků k spálení a sekání všeho v cestě, bavte se se všemi zaklínajícími draky.