Místa Fortnite Tank: Kde je najít a jak je zničit – Dexerto, Fortnite Tanks | Gamesradar

Kde najít Fortnite tanky

Alternativně jsme označili všech osm míst na mapě níže.

Místa Fortnite Tank: Kde je najít a jak je zničit

Umístění tanku ve Fortnite Kapitola 3

Epické hry

Zajímá vás, kde najít tanky ve Fortnite Kapitola 3 sezóna 2? Nebo možná chcete vědět, jak je zničit? Zde máme všechny podrobnosti, které potřebujete.

Bitva mezi sedmi a Imaginovaným řádem (IO) vybuchla ve Fortnite Kapitole 3 sezóna 2, přičemž červené a modré čáry oddělují ostrova a IO vzducholodi s obléhavými děly, které se objevují po obloze.

Další novou funkcí, která byla v rámci probíhající války představena do Fortnite, je tank; Toto mocné a robustní vozidlo je ideální pro pomalé procházení ostrova a znepokojující ničivé poškození vašich soupeřů.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Níže zjistíte, kde přesně zjistíte, kde najít tanky ve Fortnite Kapitole 3 sezóna 2, a také tipy, jak je řídit – a jak je zničit.

Obsah

 • Kde najít tanky ve Fortnite
 • Jak řídit tanky ve Fortnite
 • Můžete zničit tanky ve Fortnite?
 • Jak poškodit nádrž a sbírat vzorky brnění

Tanky ve Fortnite

Tanky jsou jednou z velkých nových funkcí ve Fortnite kapitole 3 sezóna 2.

Všechna umístění tanků ve Fortnite Kapitola 3 sezóna 2

Tanky se vynořují na většině hlavních míst, která jsou v současné době ovládána imaginárním pořadí, které najdete při pohledu do červených částí. Právě teď je většina POI uvnitř těchto oblastí kontrolovaných IO.

Zde jsou všechna místa, kde najdete tanky ve Fortnite:

Článek pokračuje po reklamě

 • Příkazová jeskyně (2 tanky)
 • Pevnost (1 tank)
 • Nakloněné věže (1 tank)
 • Coney Crossroads (1 tank)
 • Denní bugle (1 tank)
 • Skalnaté navijáky (1 tank)
 • Condo Canyon (1 tank)

Oblasti ovládané imaginovaným pořadí se změní v průběhu sezóny 3 kapitoly 3, takže místa, která najdete, se také změní. Dokud budete sledovat červené čáry, budete vědět, kde jsou.

Článek pokračuje po reklamě

Níže můžete také vidět aktuální umístění nádrže označených na mapě Fortnite:

Všechna umístění nádrže označených na mapě Fortnite

Zde jsou všechna umístění Tank Spawn v kapitole 3 Fortnite.

Jak můžete vidět, Příkazová jeskyně je pravděpodobně nejlepším místem pro získání tanku, protože se tam vynoří dva z nich. Toto je však silně střežené místo, takže je to také jedno z nejnebezpečnějších míst k návštěvě.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Jak řídit tanky ve Fortnite

Nádrže mají čtyři sedadla, přičemž každá z nich slouží jinému účelu: je tu sedadlo řidiče, které vám umožní pohybovat nádrží a střílet výbušniny; Věžička, která může vystřelit rychlé kulky; a dvě střešní sedadla, která vám umožní vystřelit vlastní zbraně.

Pokud jste na sedadle řidiče, můžete zamířit hlavní výbušnou zbraň pomocí ovládacích prvků fotoaparátu. Je pomalé a obtížné zaměřit se, stejně jako ovládací prvky jízdy, ale pokud dokážete přistát, budete moci zničit budovy a způsobit 100 poškození soupeřům.

Kde najít Fortnite tanky

Fortnite tanky

Fortnite tanky jsou šikovná vozidla, která se mají zmocnit, protože jsou ozbrojeni ke zubům a jsou schopny dodat výbušný výbuch každému nebo cokoli, co vám stojí v cestě. Tyto nádrže Titan, doručené na ostrov Fortnite, si představoval posílení jejich obrany, mohou zničit více struktur pomocí svého obřího namontovaného děla a obrněné vrstvy poskytují dostatek ochrany těm, kteří mají štěstí, že jsou uvnitř uvnitř. Nejsou však úplně neomylné a jejich křehké běhouny se nebudou postavit na velké poškození, než budou vyžadovat opravy, aby se znovu rozběhli. Pokud chcete převzít velení mobilní zbrojnice, pak pro vás máme všechna umístění Fortnite Tanks, spolu s informacemi o tom, jak používat Titan, jakmile sedíte u ovládacích prvků.

Místa Fortnite Tanks

Fortnite Tanks zpočátku se vynoří na pojmenovaných místech, která jsou (nebo) ovládána imaginovaným pořadí. V době psaní to znamená následující POI:

 • Příkaz jeskyně x2
 • Condo Canyon
 • Coney Crossroads
 • Denní bugle
 • Pevnost
 • Skalnaté navijáky
 • Nakloněné věže

Na výše uvedené mapě jsme označili počáteční umístění těchto tanků Fortnite, ale pokud je strážci IO převezmou kontrolu a vydejte se na hlídku, možná budete muset prohledat okolí, abyste zjistili, kam se přestěhovali, nebo se mohou oni, nebo mohou oni mohou Buďte úplně pryč, pokud je již přikázal jiný hráč.

Všechna umístění Fortnite Tank v kapitole 3 sezóna 2

Tanky jsou absolutní powerhouses ve Fortnite Season 2 a tady je každé umístění obrněných nádrží a jak získat jednu.

Fortnite Tank zaparkoval

Fortnite Season 2 obsahuje těžce obržené tanky a tady je místo, kde najdete všech osm z nich.

Ve Fortnite Season 2 není zvuk než příchozí běhouny nových obrněných tanků. Hlasitý rachot a výbušná palebná síla mají hráče, kteří se skrývají před těmito obřími kovovými příšerami.

I když není nemožné sundat tank, je to docela těžké dělat sólo. Také, získání tanku je jistý způsob, jak se dostat do koncové hry, pokud narazíte na žádné vysoce schopné hráče.

Pokud chcete vyzkoušet nádrž, ale nejste si jisti, kde začít, dostaneme vás. Zde je každá umístění tanku ve Fortnite Season 2.

Fortnite Tank je řízen

Umístění tanků Fortnite Season 2

Na začátku sezóny se vynořilo osm tanků. Protože však odpor vrací zpět pois z IO, je více tanků nahrazeno bitevními autobusy. Nyní zbývají pouze čtyři tanky.

 • Přečtěte si více:Všechna umístění mýtů a exotických zbraní Fortnite Kapitola 2

Následuje seznam všech umístění tanků ve Fortnite:

 • Příkazy jeskyně na východ
 • Command Cavern West
 • Pevnost
 • Nakloněné věže

Alternativně jsme označili všech osm míst na mapě níže.

Většina tanků bude chytána na začátek hry, takže budete chtít zamířit na jeden brzy. Pokud je váš nádrž poškozen, můžete jej opravit pomocí foukací pochodně.

Navíc mohou být nádrže slyšet z velké vzdálenosti. Pokud se blížíte k Poi s tankem a uslyšíte se, jak se pohybuje, vězte, že to hráč nebo io strážci přikazují.

Pro více Fortnite se podívejte, kde jsou umístěny NPC v této sezóně a zůstaňte naladěni na další zprávy a průvodce.

Všechny platformy

Jak získat torpédoborec pickaxe v Fortnite sezóně 3

Další exkluzivní Pickaxe dorazí do Fortnite v sezóně 3 a určitě to vypadá docela jinak. Takto to můžete získat.

Torpédoborce pickaxe ve Fortnite

Ničitel jídla Pickaxe je další kosmetická zdarma, kterou můžete získat v kapitole 3 sezóny 3, pokud jste tak již neučinili. Zde je návod, jak dostat Pickaxe přímo do skříňky.

Hráči Fortnite si jistě milují freebies, které jim vývojáři rozdávají každou sezónu. Od bezplatné kůže od referenčního přívěti po kazotou zpětný bling, který můžete získat po dokončení úkolů, hráči věrně dokončili každý úkol, který je Epic požádal, aby si nárokovali bezplatnou odměnu.

V průběhu několika sezón však nyní, když se tyto freebies pro některé hráče cítí příliš mnoho práce. EPIC pokračuje v přidávání obsahu zdarma, ale hráči jsou žádáni, aby vložili práci, aby si mohli nárokovat tyto odměny.

Tentokrát je v bloku nová položka, torpédoborec misky, kterou můžete získat ve Fortnite nyní provedením několika jednoduchých kroků. Zde je návod, jak to můžete získat v sezóně 3.

Získejte ničitel misky na pickaxe ve Fortnite

Cloudová herní platforma Nvidia Geforce byla nyní spuštěna začátkem tohoto roku, kdy hráči byli schopni streamovat Fortnite na jakémkoli zařízení, pokud byli členem služby. To také umožnilo uživatelům iOS streamovat hru na jejich telefonech navzdory Apple vs. Epický soud.

 • Přečtěte si více:Fortnite představuje nový hlavní brokovnici v aktualizaci v21.30

V nedávném tweetu NVIDIA oznámila, že hráči Fortnite budou moci uplatnit bezplatný ničitel misky Pickaxe, pokud streamují Fortnite na svých zařízeních GeForce, která nyní umožňuje do 4. srpna 2022. Hráči, kteří jsou členy exkluzivní služby.

V dalším oznámení však Epic řekl své hráčské základně, že Pickaxe není pro Geforce výlučný, ale bude také k dispozici v obchodě s položkami později. To znamená, že ti, kteří nedokážou uplatnit bezplatný Pickaxe pomocí jejich členství Geforce, budou mít šanci jej koupit pomocí V-Bucks v obchodě s položkami.

 • Přečtěte si více:Fortnite přináší zpět port-a-fort do hry ve V21.20

Náklady na Pickaxe dosud nebyly odhaleny, protože hráči se domnívají, že bude vydáno, jakmile bude vypršeno omezené okno ze 4. srpna. Jakmile dostaneme jakékoli zprávy o vydání svého obchodu s položkou, určitě tento článek aktualizujeme.

GEFORCE nyní hráči mají výhody bezplatných odměn od té doby, co služba umožnila hráčům zažít vzrušení z Fortnite kdekoli na svých zařízeních. Falling ve frontě je herní služba Xcloud, která se stala mimořádně populární mezi hráči Xbox.

Představoval

Jak používat zmrzlinové kužely ve Fortnite Season 3

Kužely zmrzliny jsou nové spotřební materiál, který bude přidán do Fortnite v nadcházejícím léta. Zde je způsob, jak jej můžete použít.

Z široké škály spotřebních materiálů na ostrově jsou zmrzlinové kužely zdaleka nejzajímavějšími spotřebními materiály, které brzy dorazí do Fortnite. Podle různých úniků budou mít kužely své vlastní různé schopnosti a každý bude mít jinou barvu. Zde je průvodce, jak je používat.

Fortnite má historii zajímavých spotřebních materiálů, které existují od kapitoly 1. Od štítů po houby pořízne, způsob, jakým hráči získávají zdraví a štíty ve hře, se v průběhu let relativně změnil.

Od té doby, co rybolov dorazil na ostrov Battle Royale v kapitole 2, viděli spotřební materiál ve hře obrovskou variantu od ryb, které mohou poskytnout tepelné vidění, rychlejší rychlost, poskakovací síly a odhalila nepřátelská místa.

 • Přečtěte si více:Fortnite představuje nový hlavní brokovnici v aktualizaci v21.30

Podobně mají spotřební materiál od chilli papriček až po kokosové ořechy také stejné schopnosti kromě své statečnosti, která poskytuje zdraví. V nedávné aktualizaci hry V21.30, úniky ukázaly, že zmrzlinový kužel spotřebovatelný brzy dorazí do Fortnite a může se objevovat v několika variacích, což dává různé schopnosti.

Jak používat zmrzlinové kužely

Zmrzliny jsou dalším brzy vydaným spotřebním materiálem, které budou přidány do ostrova Fortnite Kapitola 3 sezóna 3. Spotřebitelné mají 4 různé typy kužele, jmenovitě zmrazení, kývnutí, chug a kořeněné.

 • Přečtěte si více:Fortnite Update V21.30 poznámek o záplatě

Všechny výše uvedené varianty jsou založeny na existujícím spotřebním materiálu ve Fortnite, které mají podobnou schopnost. Dosud nebyly žádné zprávy o tom, jak budou fungovat nebo kde je může člověk získat, ale pro případ použití je může kdokoli použít jako běžný spotřební zdroj a na základě toho udělí zdraví nebo štít na základě toho na základě toho.

Po přistání musíte hledat místo pro stopy a najít čtyři runy na každém okraji zamíchaných svatyní. Zobrazují jeden z těchto červených, modrých a žlutých symbolů:

Runy (stopy) budou rozptýleny přes zamíchané svatyně a jejich symbol resetuje každou hru. Proto byste se neměli snažit zkopírovat vzory, které fungovaly pro ostatní.

Je důležité najít runy Fure a poté zamířit do středu zamíchaných svatyní, kde najdete před dveřmi čtyři interaktivní runy.

 • Přečtěte si více:Fortnite x Dragon Ball z Collab přichází v kapitole 3 sezóna 3 podle úniků

Řešení hádanky je v podstatě hra hit-and-miss. Musíte otočit runy podle stop. Pro otevření dveří by symboly na runách před dveřmi měly být totožné s těmi, které jsou rozptýleny kolem zamíchaných svatyní.

Symbol run vlevo by zřejmě měl shodovat s runou umístěnou v jihozápadním rohu zamíchané svatyně. Podobně, ten, který se umístil na druhém místě zleva, by se měl shodovat s runou umístěnou v pravém horním rohu (severozápad).

Po správném řešení hádanky by se měla otevřít hlavní komora. Buďte však opatrní, protože cesta je plná pastí.

Kde jsou tajné dveře kolem hlavní komory v zamíchané svatyni

Je důležité si uvědomit, že výzva není dokončena, když vyřešíte hádanku a vstoupíte do hlavní komory. Uvnitř je artefakt, který poskytuje 250 zlatých tyčí, ale co je důležitější, jsou tu tajné dveře napravo od tohoto artefaktu. Vchod je skrytý zelenými keři.

 • Přečtěte si více:Jak odemknout zdarma Xander Skin in Fortnite Kapitola 3 sezóna 3

Hráči mohou vstoupit do této oblasti a najít dvě truhly, které by měly dokončit Indiana Jones Challenge. Tento úkol poskytne nejen XP, ale pomůže při odemknutí oblečení postavy a volitelnému stylu.

Nalezení tajných dveří kolem hlavní komory je zjevně složitější než kterákoli z výzev, které jsme kdy viděli ve Fortnite. Hádanky a pasti jsou již příliš drsné, ale předtím musí hráči bojovat s tunou soupeřů, kteří přistanou, aby dokončili stejný úkol.