Mistlands | Valheim wiki | Fandom, Valheim Mistlands Datum vydání, nepřátelé, řemeslné a další | PCGamesn

Datum vydání Valheim Mistlands, nepřátelé, řemeslné a další

Než skočíme do zbytku obsahu, uvědomte si, že Mistlands jsou zpočátku neuvěřitelně obtížné a mohou být velmi trestné. Budete chtít zajistit, abyste měli záložní zbraně a vybavení pro případ, že budete muset obnovit kořist ze svého náhrobku. Může to pomoci, pokud prozkoumáte oblast se skupinou. Ale pokud jste sólový hráč, doporučujeme zpočátku zůstat na hranici biomu, abyste si zvykli na stvoření pomalu, takže můžete rychle ustoupit podle potřeby.

Mistlands

The Mistlands je zubatý horský biom pokrytý věčnou mlhou, která visí na celém rozsahu a ztěžuje to vidět uvnitř. Je plná údolí, dalesů, roklí a dokonce i plošin přerušených gargantuanskými černými cragy, které často nahlédněte nad mlhou. Na těchto skalách rostou výhonky yggdrasilu. Větší, zářící kořeny yggdrasilu lze nalézt podšívkou země, často viditelné skrz mlhu. Jeho pobřeží je stejně zrádné a pozdravuje dlouhou lodi čirými útesy, strmými přístavičkami a skalnatými pískovkami. K vyčištění pronikavé mlhy lze použít moudré a umístění Wisp Torches, ale oba vyžadují, aby byl Yagluth poražen.

Tento biom je v současné době poslední v postupu hry. Je to utlačovací, je docela obtížné navigovat, často až do bodu dezorientace. Nepřátelé jsou tvrdí a nejčastěji uvidí hráče, než je hráč uvidí. Hledači a hledačští vojáci jsou nejčastějšími nepřáteli, kteří jsou schopni hráče pronásledovat téměř neustále. Standardní hledači mají dokonce schopnost létat, pokud potřebují přístup k vyšších oblastem svahů. Také zde bude pobývat, hráč-neutrální rasa Dvergr, který bude aktivně bojovat proti nepřátelům, aby bránili své Keeps. Pokud by na ně hráč na ně zaútočil, ukáže se jako impozantní nepřátelé.

Mistlands spolu s aktualizací obsahu představuje nový bojový mechanik s názvem EITR. Získává se konzumací konkrétních potravin vyrobených z plodin a tvorů biomu, jako jsou Magecaps. EITR poskytuje hráči schopnost používat různé magické schopnosti k boji proti tvrdému prostředí.

Obsah

Stvoření []

Nepřátelský []

Neutrální []

(útoky, když se rozhněvají, například útokem na jeden z jejich druhu nebo poškozením jejich struktur)

Pasivní [ ]

Zdroje []

Z terénu []

Ze struktur []

Z zamořených dolů []

Z tvorů []

Poznámky []

 • Většina nepřátel nalezených v The Mistlands se zabývá především propíchnutím spolu s některými tupými poškození.
 • Mlha se neobjeví, když je nízká na zem (jako je plavání, existuje malá část mezi vodou a mlhou, kde můžete vidět pod mlhou).
 • Většina položek Mistlandu lze získat před porážkou Yagluthu, přičemž jedinými výjimkami jsou meč Mistwalker, Wisplight a budova Wisp Torch.

Trivia []

 • Mistlands měl před aktualizací Hearth & Home jedinečný zástupný design, který obsahoval terén plný vysokých starověkých stromů a kořenů, obřích pavučů a velkých záhadných lebek na zemi. Kořeny zdůraznily a ukázaly jméno, jako by byly skliztelným zdrojem, ale nemohly být shromážděny s žádnými známými nástroji. Jediné zdroje, které by mohly být sklizeny v Mistlandech, byly malé stromy a kameny těžené ze skal.
 • Po Hearth & Home a před jeho aktualizací se Mistlands Biomes objevil neplodný.
 • Načítání světa, kde byly generovány Mistlands před aktualizací Mistlands pouze částečně aktualizované tyto biomy: terén převeden na novou výšku, ale neobjeví se žádná mlha ani struktury. Stvoření, jako jsou zajíci a hledači, jsou schopni se vynořit. Díky tomu jsou tyto oblasti vynikající pro zemědělské zajíce, protože se nemohou ztratit v mlze.

Generace zástupného symbolu před aktualizací Hearth & Home

Generace zástupného symbolu před aktualizací Hearth & Home.

Částečně prozkoumal mapový terén před aktualizací Mistlands

Částečně prozkoumal mapový terén před aktualizací Mistlands.

Galerie []

Mistlandský terén, jak je uvedeno v upoutávce

Mistlandský terén, jak je uvedeno v upoutávce.

Částečně odhalil terén Mistlands vedle hory

Částečně odhalil terén Mistlands vedle hory.

Intenzivní mlha se čistí ve vyšších nadmořských výškách

Intenzivní mlha se čistí ve vyšších nadmořských výškách.

(Zobrazit šablonu) Biomy
Dokončeno Louky • Černý les • Oceán • Swamp • Mountain • Oplains • Mistlands • Světový okraj
V aktivním vývoji Ashlands
Nedokončený Hluboký sever

Datum vydání Valheim Mistlands, nepřátelé, řemeslné a další

Valheim Mistlands Datum vydání, nepřátelé, řemeslná a další: Obrázek z Mistlands Dungeon

Po zdlouhavém zpoždění dlouho očekávané Datum vydání Valheim Mistlands přichází brzy a aktualizace Biome je nyní také k dispozici pro testovací hru. Je to docela doozy, představující hráče s novou mechanikou, nepřáteli, estetikou a mnohem více.

Valheim není místem pro slabé srdce, takže pokud jste ve hře nováčkem nebo se vrátíte po dlouhém hiatusu, budete mít svou práci vyříznuté, když prozkoumáte nejnovější biome hry. Máme podrobnosti o tom, jak hrát Valheim Mistlands na testovacím serveru v samostatném průvodci, ale zde je vše, co potřebujete vědět o úplném datu vydání Valheim Mistlands, co bude aktualizace obsahovat a další.

Valheim Mistlands Datum vydání Spekulace

Aktualizace Valheim Mistlands je nyní k dispozici jako veřejná testování beta. Úplná aktualizace však není v základní hře živá. Vývojáři budou začlenit zpětnou vazbu hráče a zasunout změny do testovací verze hry, dokud nebudou dostatečně pohodlní se svým stavem, aby tlačili obsah do hlavní hry.

Podle oficiálního společnosti Valheim Discord tým nenabízí žádné stanovené datum pro aktualizace hry a jednoduše uvádí: „Aktualizace budou zveřejněny, až budou připraveny!„Tým však silně naznačil, že aktualizace Valheim Mistlands by byla k dispozici někdy v roce 2022 a v kalendářním roce zbývá jen několik týdnů v kalendářním roce.

Předchozí záplaty testu beta beta se na webu objevily během několika týdnů. Například náplast tlačená na testovací server 3. června 2022 byla tlačena do hlavní hry 20. června 2022. Použitím tohoto jako průvodce, protože veřejná beta verze se objevila 22. listopadu, se zdá být rozumné uhodnout se, že se v hlavní hře objeví aktualizace Valheim Mistlands v týdnu 12. nebo 19. prosince 19. prosince. Zdá se nepravděpodobné, že by to bylo později než to, protože mnoho společností se na konci prosince a začátkem ledna přestává a tým pravděpodobně nebude k dispozici pro práci v té době.

Existuje však také možnost, že to oddálí až do nového roku, s ohledem na to, protože pokud se s vydáním pokazí něco hlavního, jejich snížená kapacita by to bylo spíše bojovat. To je všechno spekulace namísto oficiálního datum vydání, takže to aktualizujeme, jakmile bude potvrzeno datum spuštění.

Valheim Mistlands Datum vydání, nepřátelé, řemeslná a další: environmentální obraz Mistlands

Přehled aktualizace Mistlands

Aktualizace Mistlands představuje několik nových mechaniků, což bude zásadní, aby se to vědělo při prozkoumání biomu:

 • Wisplight: Mistlands jsou mlhavé. S aktualizací budete moci vyčistit pomocí Wisps, které můžete použít k vytvoření pochodně, která způsobí zmizení mlhy. Budete také schopni vyrobit fontánu WISP na zemědělské Wisps.
 • Kouzlo: Jíst jídla s novou látkou s názvem Eitr vás palije s magií. Budete muset tvrdě pracovat na sklizni EITR, což je náročné v Mistlands. Můžete vytvořit magické štáby, které budete také muset vypracovat z nových předmětů v celém biome. Navíc s použitím magie vypustí váš HP, takže také budete muset sledovat.
 • Houbové zemědělství: Nyní můžete zemědělské mistrovské houby.
 • Zemědělství drůbeže: Najděte vejce, které pěstuje a vychovává kuřata, které můžete zabít, aby zahrnula do potravin.
 • Přátelské/nepřátelské NPC: V The Mistlands se setkáte s tvory zvanými Dvergrs. .

Než skočíme do zbytku obsahu, uvědomte si, že Mistlands jsou zpočátku neuvěřitelně obtížné a mohou být velmi trestné. Budete chtít zajistit, abyste měli záložní zbraně a vybavení pro případ, že budete muset obnovit kořist ze svého náhrobku. Může to pomoci, pokud prozkoumáte oblast se skupinou. Ale pokud jste sólový hráč, doporučujeme zpočátku zůstat na hranici biomu, abyste si zvykli na stvoření pomalu, takže můžete rychle ustoupit podle potřeby.

Valheim Mistlands Datum vydání, nepřátelé, řemeslná a další: Viking se setká s Dvergr

Aktualizace Valheim Mistlands: Nová stvoření

Pokud nejste ostřílený hráč Valheim, pravděpodobně budete bojovat při setkání s tvory Mistlands. Existuje celkem devět nových tvorů:

 • Hledač: Velká, agresivní stvoření podobná hmyzu. Bojovat s nimi s ohněm, mrázem, jed nebo blesky poškození.
 • Seeker Brood: Malý hledač nalezen v zamořených dolech Mistlands.
 • Seeker Brute: Největší a nejsilnější typ hledače.
  Gjall: Tyto bytosti létají vzduchem a chrlí kyselinu podobnou látce u hráčů.
 • Tick: Velká verze společného hmyzu.
 • Hare: Neškodné stvoření bylo zjištěno, že prochází Mistlands.
 • Slepice (a kuřátko): Lze použít jako předmět pro tvorbu potravin. Nejprve musíte najít vejce, které si můžete vyzvednout od Haldora, obchodníka.
 • Dvergr – Rogue a Mage (NPC/Enemy): Zpočátku přátelský, ale může se změnit nepřátelský, jak je popsáno výše.Munin, Raven of Lore: Podobně jako Hugin, přinášející informace.
 • Královna (šéf): Najděte tohoto šéfa navštívením zamořeného důlního dungeonu, abyste našli značku šéfa. Budete muset použít nový stůl Galdr k vytvoření klíče s názvem Sealbreaker z devíti fragmentů tuleňů. Pro nejlepší šanci ji porazit, vytvořte si peří a přineste moudrou ochranu před mlhou.

Valheim Mistlands Datum vydání, nepřátelé, řemeslná a další: schodiště v Mistlands

Aktualizace tvorby Valheim Mistlands

Valheim Mistlands obsahuje 20 nových řemeslných materiálů, které můžete použít k stavbě nových pracovních stanic, brnění, zbraní, stavebních předmětů, jídla a mnoho dalšího.

Mezi nové jádrové materiály patří černé mramor a dřevo Yggdrasil. Pomocí černého mramoru vytvořte černou kovárku, kterou můžete upgradovat s černým chladičem kovárny. Black Marble Forge umožňuje hráčům stavět 14 nových stavebních kusů, jako jsou stěny, podlahy a podpůrné paprsky. Další environmentální materiály vám umožní vytvořit prodloužení galdr a prodloužení stolu. K dispozici je také nové prodloužení kotle, rafinár EITR a další různé předměty. Nyní můžete vytvářet více obranných kusů, jako je balistika, kterou můžete pohánět municí a past.

A samozřejmě existuje mnoho nových nových řemeslných zbraní a předmětů. Mezi nejzajímavější patří nejzajímavější kuše, magické štáby, sada brnění založená na EITR a obranné předměty a brnění vyrobené z materiálů hledače.

Hra také obsahuje nové možnosti jídla, které budete potřebovat jako palivo, když procházíte Mistlands. Některé z nich zahrnují Misthare Supreme, Yggdrasil Porridge a Magecap. Hra také představuje tři nové lektvary.

Valheim Mistlands Datum vydání, nepřátelé, řemeslná a další: Dock v Mistlands

Rybolov, charakter, příkazy konzoly a další vylepšení

Kromě obsahu Biome Mistlands zavedl tým Valheim několik dalších aktualizací. Nyní existuje několik různých typů ryb a přepracovaná rybářská mechanika. Hra má také nové řemeslné návnady pro každý biom a vyrovnávání rybářských dovedností zvýší výdrž a doba tahu při rybolovu. Hráči mohou namontovat ryby na stojany na předměty a větší ryby nabízejí více jídla.

Nyní existuje také více možností, pokud jde o přizpůsobení jejich charakteru. Vývojáři představili několik nových účesů a stylů vousů, aby zajistili, že váš viking vypadá co nejvíce vikingským.

Můžete se také těšit na další lore, různé popisy snů, novou hudbu Mistlands, nové dungeony a nové události s názvem ‘What’s Up Gjall?’A „Vyhledali vás ven.„Haldor, obchodníka hry, také zvýší počet položek zásob, jak postupujete přes šéfy hry.

Tým také provedl aktualizace příkazů konzoly Valheim a vylepšení příkazů, jako je změna „Killall“, aby oddělila příkazy na „KilleMies“ a „Killtamed.„Hra již nepoužívá multiplikátor využití výdrže, když běží do kopce a přepracovala nějakou mechaniku knockback.

To je všechno nové v aktualizaci Valheim Mistlands. Pokud se stále vyrovnáváte se základní hrou, ujistěte se, že se podíváte na naše průvodce na zbraně Valheim, nejlepší brnění a kompletní průvodce budov Valheim, pokud potřebujete postavit základnu.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Všechno nové v aktualizaci Valheim Mistlands

Valheim Mistlands

Vstoupíte do Valheim Mistlands, budete chtít dávat pozor na nějaké velké změny. To zahrnuje řadu zbrusu nových, mocných zbraní Valheim, a zatímco některé z nich byly již dříve naznačeny, jako jsou nebezpečné klíšťata a praktický luk páteře, většina je úplným překvapením. Budete také čelit zrádnému novému nepříteli ve formě těch hledačů valheimu podobných chybám, ale dostaneme se do nich o něco později.

Pokud jste vracejícím se hráčem, budete se chtít vyrovnat se vším, co Valheim Mistlands Biome nabízí. Tady je všechno nové ve hře, když jsou Mistlands na nás.

Aktualizace Mistlands je skutečnost, že je to celý nový biom, definovaný silnou stěnou mlhy, která mu dává jeho jméno. Určete to a najdete zelenou krajinu plnou starověkých ruin a trpasličích měst. Nejedná se však o procházku v parku, který by se prozkoumal – polstrované brnění je vysoce doporučeno, stejně jako některé slušné zbraně, než se dostanete kamkoli poblíž.

K dispozici je také jeden důležitý detail – Mistlands bude generovat pouze v dříve neobjevených částech mapy. To znamená, že nový biom můžete najít na již existujícím serveru, pokud jste již neodhalili prázdný biom, který sloužil jako „plniva“ Mistlands.

Mistlandské stvoření a šéf

Dobrá zpráva pro nadšence zemědělství: The Mistlands dodává Valheim kuřata. První vejce si můžete koupit od Haldoru The Trader. Pokud jde o stvoření, které skutečně žijí v Mistlandech, najdete spoustu zajíc a dvergr NPC. Posledně jmenované jsou rasou hrůzostrašných trpaslíků, kteří na vás nebudou zaútočit, pokud na ně nezaútočíte jako první.

Přirozeně existuje také seznam agresivních tvorů, kteří mohou jednorázové netušící Viking, včetně hledačů Valheimu, klíšťata a Gjall. Gjall je gigantický hmyz dýchající ohněm, který se vznáší kolem a občas se vynoří zaškrtnutím přisluhovačů. Klíšťata vás skočí a sají vaši krev. Samy o sobě nejsou nesmírně škodlivé, ale snažte se však neskočit o několik najednou. Na druhé straně hledači způsobují silné přímé poškození. Jsou rychlý, hmyz podobný švábům, který se obvykle vynoří ve skupinách. Nejnebezpečnější věcí, kterou najdete, je samozřejmě šéf Mistlands, královna. Bude zastrčena ve velkém chrámu a jak byste mohli očekávat; Je to také hmyz.

Nakonec aktualizace Mistlands přidá druhou tradicí havran: Munin. Stejně jako Hugin, který je s námi od začátku hry, Munin volně nabídne své vedení hráči.

Nové možnosti řemesla Mistlands

Aktualizace Mistlands přidává dvě nové řemeslné stanice: Black Forge a stůl Galdr. První se používá hlavně k výrobě nových nástrojů a zbraní z Black Marble Valheim, zatímco ten druhý se používá k tvorbě magických předmětů. Existují také nové nástroje jako The Wisplight, které vyčistí mlhu obklopující vaši postavu, a Dvergr Lantern. Nyní můžete také konečně vytvořit černý kovový pickaxe.

Existuje také několik prodloužení řemeslné stanice a užitečné řemeslné konstrukce, včetně extraktoru SAP, který se má použít na velkých kořenech Yggdrasilu, a WISP Fountain (přitahuje Wisps). Najdete některé z nejcennějších řemeslných materiálů uvnitř nového dungeonu, zamořených dolů.

Budova Mistlands

Většina nových stavebních předmětů v Mizonštině je spojena se zdrojem zvaným „Black Marble“. Odemkne řadu stavebních bloků, včetně sloupů, a přestože se nepoužívá jako základní stavební bloky, mnoho receptů crafting také vyžaduje yggdrasil dřevo, které se získává ze stromů Mistlands.

Pak jsou tu kovové stěny ve stylu Dvergr, spirálové schodiště a nábytek. To zahrnuje nové lucerny, koberce, záclony, stůl, lavičku a trůn. Nejužitečnějšími položkami jsou pravděpodobně Wisp Torch, která vyčistí okolní mlhu a Valheim Balista, které lze použít k obraně vašeho vypořádání.

Mistlands Magic, Food a Mead

Najdete také jídlo, která obsahují „eitr“ v Mistlands, které vybaví vaši postavu fialovým magickým barem a umožní vám používat magii Valheim Eitr, když ji budete jíst. To vám umožní ovládat magické štáby a způsobit poškození elementárních nebo krví magií.

Nová základní jídla nalezená v Mistlands jsou Jotun Puffs a Magecaps, ale pouze ta obsahuje EITR. Budete muset upgradovat kotel s novým rozšířením „Mortar and Pestle“, abyste s nimi odemkli nové recepty. Kromě hub vyžaduje většina nových receptů zajíc a kuřecí kapky.

Všimněte si, že aktualizace Mistlands přidává výkonnější medoviny (lektvary), aby se zlepšily vaše tyče výdrže, HP a EITR.

Valheim Mistlands zbraně

K vytvoření nových Mistlandských zbraní budete potřebovat černou kovárku, ne všechny, které vyžadují zdroje Mistlands.

 • Skoll a Hati: Dvojité nože.
 • Kompletní kopí: normální kopí.
 • Krom: obouruční meč.
 • Demolisher: masivní, obouruční kladivo.
 • Mistwalker: meč postavený z Wisps. Vyčistí to mlhu kolem vaší postavy.
 • Jotun Bane: Jednoruční sekera, která způsobuje poškození otrávení.
 • Himmin Afl: Atgeir, který využívá poškození blesku.
 • Spine Snap: luk. .
 • Nejvhodnější: Valheimova první kuše. Na Black Forge můžete vytvořit různé šrouby, včetně šroubů z Carapace.

Jak již bylo zmíněno, některá z nových potravin Mistlands odemknou schopnost ovládat magické zbraně. U stolu Galdr můžete vytvořit následující zbraně:

 • Zaměstnanci ochrany: používá se k ovládání krve magie. Vyměňte si HP za magickou ochranu.
 • Mrtvý raiser: používá se k ovládání krve magie. Zvýší to nemrtvého miniora, který vám pomůže v bitvě.
 • Zaměstnanci Frost: používá se k ovládání elementární (mráz) magie.
 • Zaměstnanci uhlíků: používá se k ovládání elementární (ohnivé) magie.
 • Bile Bomba: Bomba vyrobená z žlučů upustila Gjall.

Mistlands Armor

Aktualizace Mistlands představuje novou sadu brnění a brnění EITR. Posledně jmenovaný není jen tak silný jako první, ale zvyšuje regeneraci EITR.

Aktualizace Mistlands také představuje fantastický nový peří mys, který poskytuje efektu stavového stavu peří pro nositele a deaktivuje jejich poškození podzimu. Nakonec existují dvě nové štíty: Carapace Shield (velký) a Carapace Buckler (malý).

Nové přizpůsobení znaků Valheim

Módní Vikingové budou rádi vědět, že aktualizace Mistlands rozšiřuje možnosti přizpůsobení znaků. Existuje devět nových účesů a sedm stylů vousů, přidávající další housky, copánky a zejména kudrnaté účesy. Aktualizace také představuje dvanáct nových emocí, včetně tance, ohýbání a hlavy.

Aktualizace rybolovu Valheim

Aktualizace Mistlands mění rybaření v dovednost postavy. Od nynějška vyžaduje rybolov výdrž a správný typ návnady (různé návnady pro různé biomy). Aktualizace také přidává několik nových typů ryb, rozdíly ve velikosti (ovlivňující množství získaného rybího masa) a více změn pohybu, jako je skok z vody.

Připraven čelit Mistlandům? Hodně štěstí, stateční vikingové!

Zde je několik dalších Hry jako Valheim Chcete -li vás udržet na nohou.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Marloes Valentina Stella

Jsem novinář na volné noze, který (překvapení!) druh má něco pro videohry. Když nepracuji na průvodcích pro Gamesradar, pravděpodobně mě najdete někde v Teyvat, Novigrad nebo Whiterun. Pokud se necítím konkurenceschopně, v tom případě byste měli vyzkoušet Erangel. Moje slova najdete také na PCGamesn, Fanbyte, Pcgamer, Polygon, Esports Insider a Game Rant.

 • Spisovatel štábu Jasmine Gould-Wilson, Gamesradar+