Modern Warfare 2 Campaign Campaign Codes pro El Sin Nombre a samotný | VG247, Call of Duty: Modern Warfare 2 El Sin Nombre Safe Code

Call of Duty: Modern Warfare 2 El Sin Nombre Safe Code

Ale předtím je na pultu notebook se třemi sadami čísel, ale pouze dva z nich mohou fungovat jako bezpečný kód. Ten, který chcete, je napsán po „Al Fondo del Garage“, který se překládá na „zadní část garáže.“

Moderní Warfare 2 Campaign Bezpečné kódy pro El Sin Nombre a samotné

Všechny kódy pro uzamčené trezory, do kterých narazíte v kampani Modern Warfare 2 a kde je najít.

Průvodce od Sherif Saed přispěvatel
Publikováno na říjen. 27, 2022
Sledujte Call of Duty: Modern Warfare II (2022)

Jedna herní série Modern Warfare 2 Zdá se, že velmi rád, může být ve skutečnosti poslední z nás. I když ignorujete misi s konvojem inspirovanou nezmapovanou a veškeré vychytávání a utajení, které v kampani dostanete, pravděpodobně se na tuto realizaci nakonec dostanete, jakmile uvidíte první uzamčenou bezpečnost.

Je zřejmé, že poslední z nás nevynalezli uzamčené trezory ve videohrách, ale mezi moderními válečnými trezory 2 existuje nápadná podobnost a těmi v poslední z nás část 2. V obou případech je cíl stejný: musíte se rozhlédnout po své bezprostřední oblasti, abyste mohli nějaké vodítko o kódu potřebném k otevření trezoru. Obvykle je to na dohledu, pokud víte, co hledat.

Pokud ne, tato příručka vám ušetří čas a poukáže na přesný kód pro každý trezor ve hře.

Modern-Warfare-2-Campaign-TF141-1

Modern Warfare 2 Samotné bezpečné kódy a umístění

Sám je mnohem větší mise a má další dva trezory, které musíme odemknout.

Samotná kavárna v bezpečí

Toto je obvykle první bezpečnost, do kterého se v této misi setkáte. Krátce po startu se ocitnete v domě s pastí brokovnice, kde také uslyšíte bouchání na nedalekých dveřích. Odzbrojte past nebo ji ignorujte, pak zamířte po schodech směrem k bouchajícímu hluku. Otevřete ty dveře a zjistíte, že jeho poslední okamžiky žijí chudou duši.

Projděte dveře a ocitnete se v kavárně. Vezměte doleva a uvidíte uzamčenou kancelář. Vytvořte nástroj Pry, pokud ho ještě nemáte, a otevřete dveře.

Najdete trezor přímo před sebou nalevo od stolu. Vaše vodítko je v datu označeném v kalendáři, pro 40. narozeniny někoho, což znamená Kód je 10-10-80.

Vaše odměna je velmi užitečná umlčená deagle (také bez velkého munice) a vrhací nože. Stojí však za zmínku, že pokud se chystáte na mateřskou trofej/úspěch, neměli byste vyzvednout žádné zbraně.

Samotný auto mechanik v bezpečí

Druhá a konečná bezpečná sada je nalezena v auto mechaniku/automatickém obchodě těsně před stejnou kavárnou. Můžete se tam dostat tím, že se pustíte dolů přes rozbité zábradlí, kde se ocitnete v restauraci s podlahou s červeným kachnem a bílou bránou závěrky, která přehlíží kostel. Opravna je prostě mimo toto místo, ale budete muset opustit hnědé dřevěné dveře na levé straně.

Jakmile vyrazíte, uvidíte zaparkované auto hned vedle budovy s modrými dveřmi a velkým červeným znamením, že El Maistro, které je těžké minout. Hlavu dovnitř a najdete rohovou kancelář na konci místa.

Ale předtím je na pultu notebook se třemi sadami čísel, ale pouze dva z nich mohou fungovat jako bezpečný kód. Ten, který chcete, je napsán po „Al Fondo del Garage“, který se překládá na „zadní část garáže.“

Tento kód je 37-60-80.

Vaše odměna je kuše (se dvěma výstřely) a vrhacím nožem. Za předpokladu, že jste již odemkli dva předchozí trezory.

Jedna závěrečná poznámka: nebojte se příliš, pokud vám chybí některý z trezorů. Kterákoli z těchto misí můžete přehrát kdykoli s jakýmikoli obtížemi, abyste mohli chytit to, co potřebujete pro trofej/úspěch.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Call of Duty: Modern Warfare 2 El Sin Nombre Safe Code

Call of Duty: Modern Warfare 2 je nyní pro každého a hráči mohou skočit do kampaně a multiplayeru hry. Zatímco mnoho z nich se již učí věci, jako je to, jak se ponořit delfín, samotná kampaň je také plná tajemství. Jedním z těchto tajemství je zvláštní trezor, který můžete odemknout v misi El Sin Nombre.

Aby se odemkli trezor v El Sin Nombre, budou muset hráči nejprve najít trezor a poté pro něj najít bezpečný kód. Samotný trezor najdete nalezením pokoje Diego v El Sin Nombre. Odtud se podívejte po místnosti na portrét s datem napsaným. Datum napsané na portrétu je kód v bezpečí.

Pro ty, kteří chtějí vzít snadnou cestu ven, je samotný kód 02-02-19. Uvnitř trezoru najdete kus brnění nosiče desek a také ticho Lockwood 300.

Call of Duty Modern Warfare 2

Jakmile jste odemkli trezor, v Diego’s Room není nic jiného. Hráči by měli pokračovat v misi a dokončit ji, aby úspěšně otevřeli trezor v El Sin Nombre. Ale to není jediný bezpečný, který v kampani najdete Call of Duty: Modern Warfare 2.

Hráči najdou dva další trezory najdete uvnitř mise kampaně „pouze“.„Další informace o samostatných bezpečných kódech se ujistěte, že se podívejte Newsweekje jiné Modern Warfare 2 obsah.

Pokud chcete odemknout úspěch zloděje (nebo trofeje v závislosti na vaší platformě výběru, musíte najít všechny tři trezory na těchto dvou úrovních, pokud chcete odemknout úspěch zloděje (nebo trofej)). Tento úspěch je nutný, pokud chcete hru 100 procent a odemknout platinovou trofej na konzolech Playstation.

Kromě odemčení tohoto úspěchu hráči také zjistí, že odemknutí trezorů v El Sin Nombre a samotné je také odmění nějakým šikovným vybavením, které jim pomůže během zbytku těchto úrovní.

  • Bude God of War Ragnarök na PS plus při vydání?
  • Vývojáři God of War chtěli, aby se Atreus cítil uvěřitelný
  • Pokémon Go: Jak vyvinout galariánský yamask

Pokud plánujete skočit do Call of Duty: Modern Warfare 2 na PC se budete chtít ujistit, že váš počítač je na práci. Můžete se podívat na Modern Warfare 2 Požadavky na PC pro další informace o požadovaných specifikacích, které budete muset spustit hru v počítači. Ti, kteří hrají na konzolech Xbox nebo Playstation, se o nic z toho nebudou muset starat, protože hra je již optimalizována tak, aby na těchto platformách běžela.