Modern Warfare 2 Datum vydání kampaně: Kdy se odemkne? | VGC, Modern Warfare 2 Sezóna 6 Datum vydání | PCGamesn

Modern Warfare 2 Sezóna 6 Datum vydání

Svědectví a zkušenosti to, co učinila pracovní skupina 141, se stala ikonickým a legendárním týmem, že se jedná o to, jak se akce zvedne po trýznivé a dechberoucí akci z Call of Duty: Modern Warfare (2019).

Modern Warfare 2 Datum vydání kampaně: Kdy se odemkne?

Kdy je vydána kampaň Call of Duty Modern Warfare 2? Obvykle by to byl stejný den jako hra samotná, ale tentokrát tomu tak není.

Místo toho je kampaň Modern Warfare 2 zpřístupněna každému, kdo si hru předobjednal digitálně.

To znamená, že můžete hrát kampaň brzy a zvyknout si na pocit hry.

Poté, když režim pro více hráčů dorazí k oficiálnímu datu vydání hry z 28. října, můžete se do něj zaseknout přímo, bezpečně s vědomím, že kampaň již byla vyčištěna.

Aktualizace 19. října 2022 / 10:20

Activision vydala další informace o kampani Modern Warfare 2 Early Access.

Modern Warfare II Campaign Early Access: 20. října v 10:00 Pt / 1pm ET / 18:00 BST, všechny platformy

Úplné předběžné zatížení:

Xbox – 19. října v 10:00 PT / 1PM ET / 18:00 BST
PlayStation – 20. října ve 4:00 PT, regionální zavedení
.net) – 26. října v 10:00 PT

Activision také poskytla mapu ukazující, kde hra odemkne v každém regionu po celém světě.

Modern Warfare 2 Kampaň: Čas vydání včasného přístupu

Pokud jste si předobjednali fyzickou kopii Modern Warfare 2, bude vám kampaň k dispozici 28. října, ve stejný den je hra oficiálně vydána.

Pokud jste však hru předobjednali digitálně na digitálních obchodech Xbox a Playstation nebo v bitvě.síť nebo pára na PC, získáte přístup k kampani více než týden dříve.

Konkrétně bude kampaň k dispozici od 20. října v 10:00 PST / 1pm EST / 18:00 BST.

Podle Activision Blizzard bude tato kampaň obsahovat mise v Evropě, Asii a Americe a bude zahrnovat „Offshore Sieges s podvodní bojem, všestranné výbušné útoky z 30 000 stop nad nepřátelskými pevnostmi a vysoké stavy, nízkoprofilové tajné mise v prostém pohledu i pod obálkou temnoty “.

Další čtení

Modern Warfare 2 Premium DLC bude údajně zahrnovat obsah kampaně příští rok

Rovněž se tvrdí, že v roce 2023 bude vydán balíček pro více hráčů „největších hitů“

Stejně jako včasný přístup k kampani, předobjednávání Modern Warfare 2 také umožňuje hráčům zúčastnit se beta beta včasného přístupu, která nyní skončila.

Pokud si předobjedete dražší vydání Vault Modern Warfare II, získáte také čtyři speciální hratelné operátory pro více hráčů (Ghost, Farah, Price a Soap) na sobě speciální maskované outftis, stejně jako trezor FJX Cinder a sezónu 1 Battle Pass s 50 vrstvami úrovně.

Modern Warfare 2 Sezóna 6 Datum vydání

Všechno, co víme, o datu vydání 6. sezóny COD MW2, o tom, jak se v nové sezóně objeví superhrdina a vše, co můžeme očekávat, uvidíme.

Superhrdina se vynoří, když se objevuje v Call of Duty Modern Warfare 2 Season 6

Publikováno: 22. září 2023

Kdy je datum vydání 6. sezóny MW2? Pospěšte si a nárokujte si všechny své bojové průsmyky a zbraně ze sezóny MW2, protože sezóna 6 se rychle objevuje, poslední sezóna před moderní válkou a Warzone přejdou na pastviny nové.

Moderní válečná 2 sezóny dosud trvala rozmanitá délka, počínaje déle asi tři měsíce, zatímco novější sezóny trvaly jen šest týdnů. MW2 Sezóna 6 skončí kolem doby, kdy dorazí moderní válka 3, ale stále existuje spousta super obsah, který co nejlépe využije do té doby, a návrat strašidelného. Zde jsou všechny podrobnosti o Modern Warfare 2 Season 6, jejích mapách, událostech, nových odměnách MW2 Battle Pass a další.

Zblízka na obličeji na Spawn, když se objevuje v Call of Duty Modern Warfare 2 Season 6

Modern Warfare 2 Sezóna 6 Datum vydání Spekulace

Datum vydání 6. sezóny MW2 se nachází ve středu 27. září 2023 a nabízí pleť obsluhy založené na tření superhrdiny.

I když se blížíme k vydání MW3, stále existuje prostor pro poslední šesttýdenní sezónu, která by náležitě skončila kolem 6. listopadu 2023, jen pár dní před zahájením moderní války 3. Tato sezóna zahrnuje Halloween a znovu přináší strašidelnou událost. Ve skutečnosti je celá sezóna nabalena strašidelnými strachy.

Bundle zbraní Doom, který je k dispozici ke koupi během Call of Duty Modern Warfare 2 Season 6

Moderní válka 2 sezóna 6 Podrobnosti

Battle Battle Pass MW2 Season 5 zahrnuje řadu operátorových kůží, včetně Al Simmons sám jako nový operátor, a mimo jiné úrovně 0 a 100 skin. Svazky v této sezoně přinášejí do tresky několik klasických hororových franšíz, včetně zkázy, diablo a zlého mrtvého.

Některé herní režimy MW2 vidí pro strašidelnou sezónu nový pronájem života, včetně strašidelné nadvlády, nakažených a zabití potvrzených. .

Nemůžeme se dočkat, až si prohlédneme tyto nové mapy a režimy MW2, když dorazí sezóna Modern Warfare 2 Sezóna 6 a určitě nás zaměstnáme, zatímco čekáme na nadcházející Call of Duty, což si jistě bude obsahovat informace o dalším Aktualizace Warzone. Doslova není lepší čas na to, abyste se dostali do MW2 než právě teď, protože vaše výstroj bude pokračovat v nadcházejícím pokračování, takže se ujistěte, že máte nejlepší moderní zbraně Warfare 2 a postavte je v MW2 Gunsmith před moderní válkou 3 Datum vydání bouří.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Oznámení Call of Duty ®: Modern Warfare ® II

Pokračování nastavení záznamu Call of Duty®: Modern Warfare® je téměř tady. Call of Duty®: Modern Warfare® II bude zahájit novou éru pro franšízu, když vydá po celém světě v pátek 28. října.

Svědectví a zkušenosti to, co učinila pracovní skupina 141, se stala ikonickým a legendárním týmem, že se jedná o to, jak se akce zvedne po trýznivé a dechberoucí akci z Call of Duty: Modern Warfare (2019).

Zadejte své datum narození

Prosím vložte správné datum.
Omlouvám se, nesplňujete minimální požadavky

Video miniatura

Developer Infinity Ward nezanechal žádný kámen, který by pro hráče vytvořil nový zážitek. Pracovní skupina 141 další globální kampaň. Pohlcující multiplayer světové úrovně. Vyvinutý speciální zážitek z OPS. Vše pečlivě vytvořené hraní a technickými inovacemi, které představí fanoušky nové éře Volání povinnosti.

  • Modern Warfare II, pokračování Volání povinnosti: Moderní válčení (2019) vydává 28. října.
  • Zcela nový Call of Duty®: Warzone ™ 2.0 vyjde později v tomto roce.
  • Zcela nový mobilní zážitek, který přinese Call of Duty: Warzone .
  • Jeden sjednocený motor přes franšízu počínaje Modern Warfare II a Warzone 2.0.
  • Ricochet Anti-Cheat™ se uvolní v první den Modern Warfare II a nové Warzone.
  • Volání povinnosti se vrací do páry na PC počínaje Modern Warfare II.
  • A je toho víc ..

Kampaň a speciální ops

Pracovní skupina 141 dosud čelí své největší hrozbě – nově zarovnaná hrozba s hlubokými, přesto neznámými spojeními.

Návrat známých hrdinů a noví spojenci jsou tvořeni v operaci klubu glóbu, včetně misí v Evropě, Asii a Americe.

Tato kampaň je stanovena jako neuvěřitelný zážitek na mnoha úrovních: offshore obléhání s bojem pod vodou, všestranné výbušné útoky z 30 000 stop nad nepřátelskými pevnosti a vysokými sázkami, nízkoprofilové tajné mise v prostém zraku, tak pod krytem tma.

Nasazení spolu s vámi jsou ikoničtí squadmates: vedoucí týmu kapitán John Price; ostřílený seržant Kyle „Gaz“ Garrick; samotný osamělý vlk, fanoušek oblíbený Simon „Ghost“ Riley; nebojácný seržant John „mýdlo“ mackavish; stejně jako nejnovější člen týmu, plukovník Alejandro Vargas, neporušitelný operátor úrovně 1 a člen mexických speciálních sil.

. Tento taktický kooperační režim zvyšuje vaše dovednosti v budování týmu a také nastavuje scénu pro téměř nekonečné hodiny hry dostupné v světovém multiplayeru prvotřídní.

Multiplayer: Inovace nové generace

Ti, kteří předobjedstí a spadnou do Call of Duty: Modern Warfare II Multiplayer při spuštění bude mezi prvními, kdo vyzkouší a vyrovnáte více základních zbraní, prozkoumá širokou škálu map a režimů, splňuje mezinárodní obsazení operátorů a další.

S novými způsoby hraní a mnoha herních inovací, včetně přepracovaného střelce, který nabízí větší přizpůsobení než kdy předtím, Modern Warfare II zasáhne na zem v první den, připraveni přivítat nováčky i divoké konkurenty.

První boj bude také dobře připraven na neuvěřitelný kalendář po vydání, který bude zahrnovat obrovské množství bezplatných kapek obsahu po spuštění s novými mapami, režimy a speciálními událostmi trháku, které nelze vynechat.

Modern Warfare II – Technicky řečeno

Začínání s Modern Warfare II, Nový název obsahuje nový, novou generační motor, který poprvé debutoval Moderní válčení (2019).

Modern Warfare II bude nejpokrokovější Volání povinnosti V historii, s opravdu pohlcujícím zážitkem s ohromně realistickým zvukem, osvětlením a grafikou.

Modern Warfare II Obsahuje fyzicky založený materiálový systém umožňující nejmodernější fotogrametrii, nový hybridní systém streamování na bázi dlaždic, nový systém vykreslování nálepky PBR, světové objemové osvětlení, 4K HDR a nový plynovod Geometry GPU Geometry. To vše je v provozu masivní filmové kampaně.

Hra také obsahuje nový pokročilý systém AI. Nepřátelé i přátelsky napříč kampaními a speciálními operačními operacemi takticky pomocí technik bojových a pokrývek manévrování, které by byly druhou povahou operátora úrovně 1.

Warzone v příští generaci pro a další obsah

28. října označuje nový začátek Volání povinnosti, Počínaje vydáním Modern Warfare II. Brzy poté, zcela nový Warzone bude spuštěn jako rozšíření Modern Warfare II vesmír. S tím přichází nová technologie, nové funkce a nová hratelnost, které plynule spolupracují. Po celou dobu jsme vzali širokou škálu zpětné vazby komunity k srdci. Abychom mohli tento nejmodernější zážitek plně poskytnout, Warzone 2.0 představí nové Modern Warfare II obsah a systémy se zbrusu novou progresí a zásoby. Dnešní Warzone bude pokračovat jako samostatný zážitek, který bude zahrnovat pokračování postupu hráčů a zásoby v tom Warzone Zkušenosti. Nemůžeme se dočkat, až se brzy podělíme o další podrobnosti.

Vývoj na zcela nové, dynamické Warzone 2.0 Zkušenosti jsou také vedeny společností Infinity Ward, spolu se softwarem Raven. Nová, bezplatná bitva Royale Warzone také obsahuje stejnou technologii napájení Modern Warfare II, Oba tituly tedy využívají Volání povinnosti motor, který poprvé debutoval s (2019), poskytující nejvíce plynulé a nejmodernější Volání povinnosti zkušenosti vůbec.

Kromě toho očekávejte více Intel v novém režimu sandboxu a zbrusu nového PlaySpace, když se přiblížíme ke spuštění.

Další intel – předobjednávky nyní k dispozici

Ujistěte se, že máte nejnovější oficiální informace o Modern Warfare II kontrolou Volání povinnosti Blog v následujících týdnech vedoucím ke spuštění.

Kromě toho nezapomeňte navštívit webovou stránku Infinity Ward, kde najdete další zprávy a aktualizace přímo ze studia. Call of Duty: Modern Warfare Ii a Call of Duty: Warzone 2.0 jsou publikovány společností Activision. Vývoj pro obě hry je veden Infinity Ward s další vývojovou podporou (v abecedním pořadí) společností Activision Central Design, Activision QA, Activision Shanghai, Beex, Demonware, High Moon Studios, Raven Software, Sledgehammer Games, hračky pro Boba a Treyarch.

Od 28. října, Call of Duty: Modern Warfare II je naplánováno na vydání na PlayStation® 5, PlayStation® 4, Xbox Series X | S, Xbox One, PC Battle.síť a PC pára. Call of Duty: Warzone 2.0 je naplánováno na vydání koncem tohoto roku na stejných platformách.

Předobjednávky v zúčastněných maloobchodních prodejnách a digitálních výkladních skříních jsou k dispozici nyní nebo na CallofDuty.com. Získejte podrobnosti o předobjednávkách, včetně Open Beta Access* a The Vault Edition, čtením blogu předobjednávky (viz „Související články“ níže).