Modern Warfare 2 Leak odhaluje, jak vypadá Ghost bez masky – Xfire, Call of Duty: Modern Warfare 2 Datamine nabízí plné obličej Ghost Revem | PCGamesn

Call of Duty: Modern Warfare 2 Datamine nabízí plnou obličej duchů

Podle veřejných informací pochází Ghost z Manchesteru a sloužil v SAS před propojením se zbytkem pracovní skupiny 141. Ghost vždy nosí svou masku, s výjimkou této doby během kampaně Call of Duty pro jednoho hráče: Modern Warfare 2. Tento konkrétní okamžik je úvodní cutscene předposlední mise hry, kde Ghost sundal masku před jeho týmem a Los Vaqueros.

Duchové čelí MW2

Moderní válečný únik duch bez masky

Fanoušci si nejsou zcela jisti, zda někdy chtějí vidět Simona “Ghost” Riley plně odmaskované ve hře Call of Duty.

Operátor oblíbeného fanoušků, Simon “Ghost” Riley, měl na sobě masku tak dlouho, jak si pamatovat fanoušci Call of Duty. Zdá se však, že za tou maskou je vlastně tvář. A ne, nejsme technické. Infinity Ward a Activision Blizzard se ve skutečnosti obtěžovali navrhnout tvář za ikonickou maskou ducha a to není to, co byste očekávali.

Podle veřejných informací pochází Ghost z Manchesteru a sloužil v SAS před propojením se zbytkem pracovní skupiny 141. Ghost vždy nosí svou masku, s výjimkou této doby během kampaně Call of Duty pro jednoho hráče: Modern Warfare 2. Tento konkrétní okamžik je úvodní cutscene předposlední mise hry, kde Ghost sundal masku před jeho týmem a Los Vaqueros.

Bohužel hráči nemají šanci podívat se na to, jak vypadá duch, takže jeho tvář zůstala velmi záhadou – až dosud.

CyberSleuths narazil na model charakteru pro Ghostovu tvář uvnitř souborů ve hře Modern Warfare 2.

Post Reddit přirozeně se od té doby stal virovými, ale ne každý je přesvědčen. Někteří věří, že tvář je jen zástupný symbol. Mezitím by jiní milovali, kdyby se Infinity Ward neobtěžoval dávat model obličeje duchu a řekl, že by ho milovali, kdyby Ghost „neměl žádnou tvář, aby ho umístil.”

Duch nikdy opravdu nevysvětluje, proč pořád nosí masku. Fanoušci spekulují, že „Ghost“ je přezdívka daná zvláštním dělníkům. Takže, když jeden „duch“ zemře, zaujme další místo. Díky tomu bude vypadat, že duch je nesmrtelný. To jsou samozřejmě všichni fanoušci, kteří z nich nechávají kreativitu získat to nejlepší.

S největší pravděpodobností, Infinity Ward dal Ghost masku, protože to vypadá skvěle. Pokud něco funguje, proč se to obtěžovat, správně? Ghostova maska ​​se stala synonymem franšízy Call of Duty. Bylo by kontraproduktivní pro odmaskovací duch, i když by nás nepřekvapilo, kdybychom viděli, jak se Activision Blizzard v budoucnu pokusí zpeněžit nejmenovaného ducha.

Kdo ví? Duch bez masky by mohl být přidán do Modern Warfare 2 jako součást jeho prémiového DLC pro příští rok.

Moderní válečný únik duch bez masky

Když už mluvíme o Call of Duty, Sony právě ocenila franšízu střelce společnosti Activision Blizzard Marquard a zároveň házela svého konkurenta, Battlefield, pod autobusem. Nakonec Microsoft tvrdí, že je ochoten nabídnout Sony desetiletou dohodu, aby udržel Call of Duty na platformě PlayStation.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Datamine nabízí plnou obličej duchů

Call of Duty: Modern Warfare 2 Datamine nabízí plnou obličej Ghost Revem: A Modern Warfare 2 Operátor nosí Balaclavu skrývající se plnou obličej duchů odhalit

Call of Duty: Modern Warfare 2 konečně přednesl plné odhalení ghostů, protože nový Datamine of the Activision a Infinity Ward FPS ukazuje operátor COD a Warzone 2 v celé své slávě, s moderním válečným 2 sezónou 1 a DMZ režim dobře v plném proudu.

I když jsme plně prozkoumali všechny nejlepší moderní zbraně válečných 2, s některými velkými načítáními, přílohy a laděním již Simon „Ghost“ Riley zůstává záhadou. Vyskočí ze své Balaclavy jen jednou v celé kampani Modern Warfare 2, a dokonce i pak je jeho tvář zakrytá. Dříve jsme spekulovali na identitě duchů, ale všechno bylo hádání. To znamená, až dosud.

Kromě toho, že jsme odhalili nejlepší moderní Warfare 2 SMG, se nám konečně podařilo objevit plný pohled na Ghostovu tvář, se svolením Datamine o souborech hry pro multiplayeru zveřejněné Call of Duty Reddit. Ukázalo se, že navzdory trvalé obličejové masce má Ghost plně vykreslenou hlavu a vzhled skrytý pod ní. Přístupem k modernímu charakteru války 2 můžete vidět, jak vypadá duch.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Datamine nabízí plnou obličej Ghost Revem: Operátor z Modern Warfare 2, ukazující plnou obličej Ghost Revem

Stejně jako kapitán Price, Soap a Gaz, vypadá to, že Ghost je modelován po jeho hlasovém a pohybovém zachycovacím umělci, Samuel Rodkin. Vždycky vypadal docela hrůzostraněně, s jeho masivní postavou a maskou lebky, ale dokonce se objasnil do světa – zejména s tím pronikavým, studeným pohledem – vsadili bychom se, že byste se nechtěli narazit do ducha v temné uličce, zvláště pokud on on nesl nejlepší moderní válku 2 MP5 načítání.

Takže to máme. Záhada vyřešena. Pokud hrajete jako duch a broušíte pro moderní mistrovskou válku 2 mistrovský Camos, můžete si být jisti, že pod tím Balaclavou máte skutečnou tvář. Možná také budete chtít vědět, jak udělat moderní cíl válečných 2, protože duchovní je obzvláště velkolepý.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.