Modern Warfare 2 SA-B 50 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy | Načtení, nejlepší Warzone 2 SA-B 50 načítání v Modern Warfare 2 | Gamesradar

Nejlepší načtení SA-B 50 ve Warzone 2 a Modern Warfare 2

.

Modern Warfare 2 SA-B 50 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

Modern Warfare 2 SA-B 50 načítání: Obrázek pušky Marksman v bedně

. Ale samozřejmě to vyžaduje určitou práci, pokud jde o nastavení třídy. Nebojte se, ale máme vše, co potřebujete vědět o právě tady.

Pokud víte, jak odemknout všechny zbraně Modern Warfare 2, ocitnete se s přístupem k SA-B 50, jednomu z nejlepších moderních válečných 2 Marksman Rifles právě teď. Schopnost vybavit tuto zbraň je však pouze polovinou; Musíte vědět, jak z něj udělat jednu z nejlepších zbraní ve hře s přílohy – s čím můžeme pomoci.

Nejlepší moderní válka 2 SA-B 50 načítání

? S laskavým svolením Luke ‘Faze Scope‘ Sharretts, máme Nejlepší moderní válka 2 SA-B 50 načítání

. .

Tyto zvýšení mobility a rychlosti jsou podporovány přilnavostí Schlager Match a laserovou přílohou Corio Laz-44 V3. Jak si dokážete představit, kratší připevnění hlavně je také zlepšuje a dále zlepšuje kontrolu boku pro těm těmto rozsahem bez rozsahu.

Nakonec FAZE Scope přidal do této SA-B 50 ve formě SP-X 80 6 rozsah heftu.6x optická příloha. To by mohlo trochu zpomalit rychlost cíle dolů, ale pomůže to soustředit se do vašich rychlých rozsahů a dát tomuto sestavení nějakou životaschopnost v dosahu – pokud to potřebujete.

. .

Nyní, když máte nastavení SA-B 50, musíme mluvit o zbytku třídy. Lachmann Sub je snadno jedním z nejlepších SMG v Modern Warfare 2 právě teď a dělá to pro fantastickou zbraň ostřelovače podpory. Měli byste ji tedy použít jako sekundární zbraň s touto střeleckou puškou. .

Pokud jde o výhody, doporučujeme používat tracker a overkill v základně Perk Slots. . To zlepší vaši přežití a zároveň vám pomůže vydělat ty vyšší zabijáky ve hře.

A konečně, pro zařízení se nemůžete pokazit s omráčenými granáty a Semtex – s přenosným radarem v terénu upgrade slot. Přestože je to téměř stejně dobré jako některé z nejlepších odstřelovacích pušek v Modern Warfare 2, je to na mysli mobilita SA-B 50. Musíte tedy být připraveni tlačit – a být tlačeni – spíše než sedět v improvizovaném hnízdě.

.

Kyle Wilson Kyle je spisovatelem štábu na LoadOut s více než dva roky zkušeností v oboru. . S MA v kreativním psaní má více než dost, aby řekl, pokud jde o nová vydání, jako je Mortal Kombat 1 a FC 24. . Když to všechno nedělá, téměř vždy se snaží hlavní nejhorší postavu v každé videohru, kterou hraje.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší načítání Warzone 2 SA -B 50 od Modern Warfare 2 je buď jedno spekulované pro rozsah – aka, udělejte z ní odstřelovací pušku – nebo kratší zbraň skvrny, která je vhodnější pro střevní setkání. Vlastně jsme poskytli možnosti pro obě níže (i když osobně preferujeme první), ale oba mají své místo v moderním válce 2 nebo Warzone 2, přičemž přesné výstřely za běhu, které úderné otvory ve vašich soupeřích. .

Nejlepší načtení SA-B 50 pro Warzone 2 a Modern Warfare 2

. Dáváme přednost dlouhému dosahu, ale oba je zakryjeme níže, počínaje naší oblíbenou sestavou.

 • Hlaveň: 18.5 “xrk rezonuje
 • FSS ole-V laser
 • Optický: SP-X 80 6.6x
 • Zadní přilnavost:
 • .308 Vysoká rychlost

. Schlager Match Grip je nezbytný a přichází s téměř žádnými nevýhodami a FSS ole-V laser je skvělý pro přesnost, s menšími náklady na samotný viditelný laser – ale vzhledem k tomu SP-X 80 6.6x Optic bude mít záblesk odstřelovače, můžete také. Kromě toho .5 “xrk rezonuje . Vaše poslední příloha je cokoli, o čem si myslíte, že funguje – měli jsme tendenci vybírat .308 Vysoká rychlost munice, protože síla pušky je již tak vysoká, že trest mírného poškození není příliš ztráta. Jak již bylo řečeno, tento lze bezpečně vyměnit podle chuti, mnohem stejným způsobem, že je optika velmi otevřená vyjednávání.

To je samozřejmě pro vaše načtení SA-B 50 na dlouhou vzdálenost. .

.

V podstatě to nastavíte jako SMG, s přílohy výše uvedete prioritu na reklamy, pohyb a rychlost sprintu-to-fire. Možná budete moci pustit pouze jeden výstřel najednou, ale já budu jednorázovým zabitím, pokud narazíte na horní trup – The FSS ST87 BOLT je zde důležité, protože to masivně zlepšuje vaši rychlostí rekhamování, což vám umožní zacházet s touto věcí jako s poloautomobilovou brokovnicí s manipulací s puškou. Může to být nezastavitelná sestavení, pokud agresivně tlačíte.

Nejlepší Warzone 2 SA-B 50 sestavení v moderní válce 2

 • Upgrade pole: Mrtvé ticho
 • Smrtící: Vrtací poplatek
 • Taktický: Flash granát
 • Základna 1: Bitva ztuhla
 • Základní perk 2: Overkill
 • Bonus perk: Rychlé ruce
 • Ultimate Perk

Budete chtít spárovat SA-B 50 UP s ​​SMG pro maximální krveprolití, takže zvažte naše nejlepší načítání hurikánu FSS ve Warzone 2 a Modern Warfare 2 jako životaschopnou možnost, takže overkill Perk je nutností. Rychlé ruce zlepší čas potřebný k přepínání mezi každou z těchto primárních zbraní, zatímco rychlá oprava začne regeneraci zdraví, jakmile zabijete – umožňuje vám odrazit mezi zakázky.

Mrtvé ticho je nejlepší polní upgrade, protože to může dočasně ztichnout vaše kroky, i když to odemkne na vojenské hodnosti 51. Důvodem je to, že mezi vaším SA-B 50 a doprovodným SMG rychle spálíte rezervy munice.

Pro Warzone 2 bude balíček specialistů na zbraně vaší hlavní možností, pokud si chcete udržet nadměrné, ale jinak balíček skautů nabízí dobré výhody, jako je Scavenger, Focus a Ghost pro konvenční styl střelby střelce.

Jak odemknout SA-B 50 ve Warzone 2 a Modern Warfare 2

SA-B 50 je součástí platformy Bryson Long Rifle, takže budete muset vyrovnat pušku SP-R 208 Marksman na úroveň 16, abyste získali přístup k SA-B 50. Statistiky vám řeknou, že tato zbraň má horší kontrolu a přesnost zpětného rázu, ale naše změny budou pohodlně rozdílem.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.