Modern Warfare 2 Sezóna 2 Datum vydání, hraní a plán | The LoadOut, Warzone & MW2 Sezóna 6: Datum vydání, nové zbraně, mapy a… | Brzká hra

Warzone & MW2 Sezóna 6: Datum vydání, nové zbraně, mapy a další

Protože jsme obdrželi pevnost Al Bagra jako samostatnou mapu v sezóně 5: Reloaded, v sezóně 6 však nedostaneme novou mapu Warzone, ale budou existovat nové mapy pro více hráčů.

Modern Warfare 2 Sezóna 2 Datum vydání, hraní a plán

Datum vydání 2 Sezóny 2 Sezóna 2 se přichází, takže se nezapomeňte připravit na nějaký nový obsah, včetně nového nájezdu, map, zbraní a režimů.

Moderní warfare 2 Sezóna 2 Datum vydání: Je vidět odstřelovač

Publikováno: 14. února 2023

Mnoho z nás je trochu unaveno první sezónou nejnovější Call of Duty, takže se velmi těšíme na Modern Warfare 2 Season 2 Datum vydání. Nové hlavní aktualizace obvykle zahrnují nějaký skvělý obsah a jako živá hra pro více hráčů se tato nová sezóna může snad přimět MW2, aby se znovu cítil svěží.

Už víme, že dostaneme nějaké chutné zbraně MW2 Season 2, které mohou na vrcholu našeho nejlepšího moderního seznamu zbraní Warfare 2, ale v této aktualizaci je ještě mnohem více, co přijde. Tady je, když klesne a co můžete očekávat.

Modern Warfare 2 Season 2 Datum vydání

Modern Warfare 2 Season 2 Datum vydání je stanoveno na středu 15. února 2023, Jak potvrdil Infinity Ward. Toto bude spuštěno vedle Warzone 2 Season 2.

Původní datum vydání bylo stanoveno na 1. února, ale Infinity Ward musel odložit začátek sezóny.

Poslední sezóna samozřejmě přinese novou bitevní průkaz, což znamená, že budete muset brousit pro moderní bitevní žetony Warfare 2 a odemknout nové odměny.

Modern Warfare 2 Season 2 Gameplay

Bohužel, zatím neexistuje herní přívěs sezóny 2 speciálně pro Modern Warfare 2.

Thumbnail YouTube

Modern Warfare 2 Season 2 Roadmap

Modern Warfare 2 Season 2 Roadmap odhaluje spoustu nového obsahu včetně neuvěřitelných sedmi herních režimů, některých nových (ish) map a přidání hodnocené hry.

Roadmap MW2 Season 2

K dispozici je také další z moderních nájezdů Warfare 2, které dorazí, stejně jako očekávané pole nových zbraní, provozovatelů a kosmetických svazků.

Než dorazí datum vydání Modern Warfare 2 Season 2, ujistěte se, že vyrovnáváte nejlepší moderní válečné 2 načítání, zatímco budete čekat. Můžete si také prohlédnout poznámky k notám Modern Warfare 2, abyste viděli nejnovější změny hry, jakmile jsou vydány společností Infinity Ward.

Více z načtení

Callum Self, pokud se nepírá o Marvel’s Spider-Man 2, spadne do nejlepších bitvy, jako je Fortnite, nebo sledování přívěsu Mortal Kombat 1 znovu a znovu, Callum lze najít téměř jakýkoli žánr hry na PS5, Xbox nebo Nintendo Switch.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Warzone & MW2 Sezóna 6: Datum vydání, nové zbraně, mapy a další

Cod MW2 a Warzone 2 Sezóna 6 bude poslední sezóna před vydáním moderního válečného 3. Níže najdete vše, co potřebujete vědět o sezóně 6 COD, včetně data vydání, nových zbraní a map a dalších.

Warzone sezóna 6

MW2 se blíží ke svému konci, s MW3 a Warzone 2 rok 2 se rychle blíží (podívejte se na MW3 beta, můžete jej hrát o víkend brzy, pokud si předobjedete edici PS5). Ale stále musíme nejprve projít sezónou 6, což je zaručeno, že bude směšné.

V tomto článku vás budeme informovat o všem, co potřebujete vědět o další moderní sezóně Warfare 2 a Warzone. Zde najdete všechny oficiální a neoficiální zprávy o nadcházejících zbraních, mapách, operátorech a dalších.

Pokud jste novější hráč a právě se snažíte stavět konkurenční načítání právě teď, nebojte se, dostaneme vás. Zde je odkaz na Nejlepší zbraně ve Warzone!

81 I5Z Se5li L AC SL1500

Modern Warfare III – PS5

Modern Warfare III – PS5

MW2 & Warzone 2 Sezóna 6: Datum vydání

Modern Warfare 2 a Warzone 2: Sezóna 6 bude zahájeno ve středu 27. září 2023 v 9 hodin PT (12:00 ET / 17 PM GMT / 18 PM CET). Datum vydání je nyní potvrzeno. Očekáváme, že bude také možnost předběžného načtení, pravděpodobně začíná pár dní před vydáním sezóny.

Někdy dostaneme dvojnásobné události XP krátce po zahájení nové sezóny:

MW2 & Warzone Season 6: Obsah

Zatím nemáme atradiční plán, ale máme oficiální blogový příspěvek v sezóně 6.

Nové zbraně

Pro sezónu 6 získáme čtyři nové zbraně a jako obvykle jsou dva z nich k dispozici při spuštění prostřednictvím Battle Pass. Čtyři nové zbraně jsou pro jednu sezónu docela hodně, ale to je to, co jsme v posledních několika letech očekávali od Call of Duty:

Poslední zbraně cyklu mají velmi nízkou šanci být meta-hodný; Devs chtějí vaše oči zaměřené na MW3, ne MW2.

Nové mapy

Protože jsme obdrželi pevnost Al Bagra jako samostatnou mapu v sezóně 5: Reloaded, v sezóně 6 však nedostaneme novou mapu Warzone, ale budou existovat nové mapy pro více hráčů.

Jako obvykle získáme čtyři nové mapy pro více hráčů MW2, dvě základní mapy 6V6 a dvě menší mapy střelby:

 • La Casa (6v6, při spuštění)
 • Koro Village (6v6, při spuštění)
 • King (střelba, při startu)
 • Boj (střelba, při spuštění)

Dostaneme také dva mapy reskins pro Halloween. S aktualizací v polovině sezóny se El Asilo a velvyslanectví dostanou do Halloween-theme.

MW2 strašidelné

Nové režimy

Samozřejmě bude existovat halloweenská událost s názvem Haunting znovu, která (stejně jako poslední tři roky) přinese zombie na jakékoli mapě a také přinese několik změn i jiným herním režimům:

Warzone

 • Operace Nightmare (Al Mazrah): Prozkoumejte anomálie a eliminujte „nejžádanější“ cíl, stejně jako jakékoli jiné nepřátelství
 • Vondead (Vondel): Démonické zaklínadlo čarodějky uvolnilo vypuknutí zombie
 • Zombie Royale (Al Mazrah/Vondel): Stejně jako v posledních letech Halloween-Events, BR se zombie a schopnost vrátit se jako zombie
 • Vondead Lockdown (Vondel):Uzamčení pod zlověstnou měsíční, noční varianta Vondelu

DMZ

 • Žádný kolapsující kruh plynu, takže je ideální pro získání Intel, sledování a konečně neutralizující monstrózní entity z tohoto světa

MW2

 • Strašidelná nadvláda: Strašák působí jako značka pro každou vlajku
 • Strašidelné zabití potvrzeno/grind: Lebky místo psích značek
 • Strašidelné kapkové zóny Drop Scares: Bedny s trochou překvapení uvnitř
 • Strašidelné infikované: Zombie rojí na infikované. Hráči, kteří se nakazí, se objeví jako strašidelné – tematické zombie.

Docela úžasné, i když se to zcela očekává.

Noví operátoři

Umělecká díla pro sezónu 6 již bylo odhaleno alespoň V této sezoně dva noví operátoři: Al Simmons a superhrdina, do kterého se transformuje. Budou to bojové průsmyky pro úroveň 0 a úroveň 100.

Warzone Season 6

V sezóně 6 však bude spousta více operátorových kůží, z nichž všechny mají horor/halloweenský dotek:

 • Spálené tření (Al Simmons Skin)
 • Creepy Clown (Fender Skin)
 • Porušovatel (König Skin)
 • Disruptor (Horangi Skin)
 • Duší Crusher (Vega Skin)
 • Niktto Spawn (Niktto Skin)
 • Inarius a Lilith (Diablo 4 znaky)
 • Skeletor (darebák He-Man)
 • Ash Williams (zlý mrtvý protagonista)
 • Alucard (Dracula z Hellsing)
 • Gaia (Nova Skin)

MW2 & Warzone Season 6: Battle Pass

Jak je obvyklé ve službě Call of Duty, v sezóně 6 bude nový bitevní průkaz.

Prémiová verze stojí 1100 CP nebo kolem 10 $, ale je zde také balíček BlackCell Battle Pass za 30 $, který zahrnuje 20 žetonů Battle Pass, které je třeba utratit okamžitě (25 pro uživatele PS), stejně jako některé další odměny.

To je také nabízeno s křížovým projektem, což znamená, že můžete vyrovnat bitevní průchod ve Warzone 2/DMZ nebo v moderní válce 2. Jakmile se Warzone Mobile uvolní v roce 2023, pravděpodobně budete moci také pokročit v bitevním průchodu.

To je vše, co máme zatím o nové sezóně Modern Warfare 2 a Warzone 2. Nezapomeňte se v budoucnu znovu zastavit, protože tento článek budeme informovat o všem, co potřebujete vědět.

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.