Modern Warfare® Zbraň Detail: JAK-12, Nejlepší načtení JAK-12 pro Warzone Pacific Season 2 Reloaded-Charlie Intel

Nejlepší načtení JAK-12 pro Warzone Pacific Season 2 Reloaded

Contents

Uvidíme se online. Zůstaňte mrazivý.

Modern Warfare ® Zbraň Detail: Jak-12

Jak se staví vaše CQB s tipy, jak odemknout JAK-12 a jaké načítání je v multiplayeru a Warzone ™.

Modern Warfare ® Zbraň Detail: Jak-12

Jak se staví vaše CQB s tipy, jak odemknout JAK-12 a jaké načítání je v multiplayeru a Warzone ™.

21. října 2020

podle James Mattone

Nejnovější aktualizace sezóny šest Call of Duty®: Modern Warfare Přinesl JAK-12, plně automatickou brokovnici postavenou pro intenzivní zakázky v těsné blízkosti a porušení a čistého provozu.

Zde je to, co říkají odborníci ve hře Armament o této nové zbrani, která přináší kategorii brokovnice na půl tuctu možností:

„Plně automatická brokovnice s otevřeným šroubem se systémem zpětného ránu s redukcí plynu s redukcí plynu. Tato bojová brokovnice vykládá velké objemy olova downlesingu stabilní rychlostí.

Nevíte Jak o této zbrani, ještě mimo tento popis? Zde je způsob, jak to můžete odemknout a jak jej lze použít v multiplayeru a Warzone:

Odemčení JAK-12

Všichni hráči mohou odemknout JAK-12 dokončením následujícího cíle:

„Získejte 3 zabití hipfire pomocí brokovnic v 7 různých zápasech.“

Tato výzva naznačuje hlavní sílu JAK-12: její schopnost rozdrtit nepřátele v těsných čtvrtích bez nutnosti zaměřit se na památky (reklamy). Bez ohledu na to, jakou brokovnici používáte, zkuste zapojit se s nepřáteli uvnitř pěti metrů, rozsah, kde šíření pelet není v rovnici pro jejich případnou smrt příliš faktorem.

Zkuste přehrávat režimy s více životností, jako jsou krevní peníze (drancování) nebo Team Deathmatch (multiplayer), abyste maximalizovali šance na zapojení za zápas. Pro Warzone Konkrétně může být tato výzva snazší při cílení na místa těžká budova, jako je Barakett Promenade, kde by brokovnice mohly dominovat v těsných chodbách a malých místnostech.

Jak-12 Přehled

Jako nejrychlejší brokovnice Moderní válčení a Warzone, JAK-12 se stane mezi elitními volbami pro primární zbraně CQB.

S nulovým připojením může JAK-12 zabít 100 zdraví, bez brnění nepřítele do asi tří metrů. Tento efektivní rozsah může být mírně rozšířen o množství připevňovacích a čenich, ale obecně se standardní Jak-12 nejlépe používá v tuctu metrů, kde rychlé následné výstřely mohou rychle dolů nepřátele dolů nepřátele.

JAK-12 může být vybaven koly Dragonů a slimáků s standardem kategorie, přičemž první z nich poskytuje zvýšené poškození skrz ohnivé pelety a pozdější zabalení údery do jednoho slimáka za jednorázové zabíjené potenciál na 20 metrů ( v multiplayeru nebo proti nepřátelům bez brnění Warzone).

Pak je tu munice Frag-12, prototypická příloha s výbušným užitečným zatížením. Při vybavení JAK-12 vystřelí skořápku při nízké rychlosti čenichu, která exploduje při nárazu, což způsobí velké poškození operátorů i vozidel.

Bez ohledu na to, co má v něm standardní 8 kulatý časopis zbraně, opětovné načtení vás nenechá z boje déle než dvě sekundy. Avšak s některým ze dvou magů bubnu – přiměřené 20 kulatých a monstrózních 32 kol – očekávejte, že opětovné načtení bude výrazně delší, aby se kompenzovala jejich zvýšenou nosnost.

Blueprint Review and LoadOut

K dispozici prostřednictvím balíčku obchodu „Lacedaemon“, Kopis je pro ty, kteří zacházejí s bojem CQB jako s jejich profesí.

Nakonfigurovaná s 8 kulatými frag-12 mags, merc foregrip, aim-op reflex zrak, ZLR J-3800 Torrent Barrel a The Forge Tac Marauder čenich, může tato zbraň hodit výbušná užitečná zatížení bez velkých potíží. S tím pomáhá nejdelší hlaveň a tlamy zbraně, zatímco Merc Forgrip poskytuje velmi potřebnou kontrolu zpětného rázu a pohledu Aim-OP Reflex poskytuje pěkný obrázek čistého zraku.

Zde je doporučené načítání pro Warzone ™ a multiplayer, který používá tento plán:

Hlavní: Kopis

Sekundární: RPG-7

Výhody: E.Ó.D., Hardline, šrapnel

Zařízení: Frag granát, stimul

Tento plán je vytvořen pro vysoce explozivní vytížení, doplněný raketovým granátovým odpalovacím zařízením, frag granáty a šrapnelem, což způsobuje, že exploze zpozdí regeneraci zdraví. E.Ó.D. a Stim je tu, aby zmírnil poškození nepřátelskými výbušninami a rychle se uzdravil.

Pokud jde o Hardline, jeho sleva na nákupní stanici ve Warzone nebo redukci KillStreaks jedním zabitím v multiplayeru pomůže nesmírně, pokud a kdy jsou proti nepříteli potřebné silnější výbušniny.

Dva návrhy načtení válečných

1. Urban Royale

Hlavní: Jak-12

Jak Urban King, 8-R Dragonův dech, 5MW laser, uvězněná přilnavá páska, ruka

Sekundární: Darkwood Marksman Rifle Blueprint (k dispozici na úrovni 85 ze sezóny šest bitevního průsmyku)

Výhody: Rychlá oprava, nadměrná, bitva ztuhla

Zařízení: C4, senzor srdečního rytmu

Toto vytížení má postaveno pro střední ulice v centru Verdanska a má silnou brokovnici pro interiéry a smrtící pušku pro střešní ostřelování. Hlavním zaměřením tohoto načtení je JAK-12, který je nakonfigurován pro čistou rychlost.

To je díky hlaveň Jak Urban King, který zvyšuje reklamy a rychlost pohybu, a nesčetné množství posilovačů rychlosti sprintu, nemluvě o Sleight of Hand pro rychlejší načtení. Nejenže je tato konfigurace agilní, ale je také nepřátelská díky 8-R Dragon dechovým kolům, která vyplivne v extrémních blízkých rozsazích, takže je ideální pro vyčištění pokoje nebo chodby.

Chcete-li zůstat konkurenceschopní na dlouhých rozsazích, spárujte tuto zbraň s Mighty Darkwood (přes Overkill), zbraň, která uděluje skutečným střelcem jednorázovým hlavičkám.

Mezi další kusy načtení v tomto všestranném nastavení patří rychlá oprava pro rychlejší zotavení v oblasti zdraví, bitva ztuhla ke snížení účinnosti taktického vybavení pro nepřátelské zařízení, C4 pro velké poškození proti nepřátelům a vozidlům a monitor srdečního rytmu pro sledování nepřátelských jednotek.

2. CQB Special

Hlavní: Jak-12

Monolitický supresor, operátor Foregrip, TAC Laser, 20 kulatých buben, pogumovaná rukojeť

Sekundární: Blueprint Red Sparrow Sidearm (odemčený na úrovni 42 sezóny šest bitvy)

Výhody: Studená krvácená, duch, sledovač

Zařízení: Thermite, bleskový granát

Toto načítání se hodí k výklenku, přesto důležitou roli v Warzone: Vymazání vnitřních prostorů a řešení odstřelovačů zamíří v jejich úkrytu.

Začněte monolitickým potlačováním, abyste zvýšili dosah a potlačují zvuk, poté udržujte zpětný ráz zbraně s spodními a zadními přilnavostmi. Zmírněte tyto reklamy s laserem TAC a poté je zaokrouhlujte s 20 kulatými bubenami, které budou více než dost, aby se vypořádaly s celou skupinou.

Abyste se dostali do efektivního rozsahu této zbraně – nebo hadího výstřelu – možná budete muset létat pod radarem nebo se zchladit na nepřátelském sledování tepelného nebo sledovacího zařízení, čímž se zachladí zkrvavá a neocenitelná výhoda. Sledujte svou kořist s pomocí trackeru a zahoďte svůj cíl jiskrou termite nebo oslepující účinky blesku.

Dva návrhy načtení multiplayeru

1. Killstreak (KS) Denial

Hlavní: Jak-12

Forge Tac Marauder, ZLR J-2800 Influx, 30-kulatý bubnový mags, ZLR Tsunami Stock FMJ,

Sekundární: Pila

Výhody: Studená krvácená, pointman, zesílila

Zařízení: C4, plynový granát

A.K.A. “Vrah juggernaut,” tento JAK-12 se roztrhne brnění Juggernaut-nebo věže a vozidla-rychle kvůli 30 fmj buckshot skořápkám, které drží na mag mag. Jeho připevnění hlavně a tlamy utáhne šíření pelet pro více kompaktních vzorců šíření bez přílišných penalizace reklam.

Proti Aerial Killstreaks může jen málo odpovídat pila v jeho snadném použití a účinnosti, ale neváhejte použít svůj vlastní oblíbený launcher místo toho.

Výhody a vybavení budou dále pomoci buď se zemními nebo leteckými pruhy: Cold Bloored vás udržuje mimo radar ovládané AI, AMPED vám umožní rychle vyměnit tyto dvě těžké zbraně, pomoc C4 proti věží nebo vozidlům, plynové granáty mohou zpomalit juggernauty, moci zpomalit juggernauts, A Pointman přeměňuje KillStreaks na PointStreaks, takže veškerá tato tvrdá práce se zvyšuje k vydělávání vlastní technologie přílivu.

2. Divoká karta

Hlavní: Jak-12

Forge Tac Marauder, ZLR J-3600 Torrent, 8 kulatých slimáků, Cronen C480 Pro Optic, Commando Foregrip

Sekundární: Kali holí

Výhody: Dvojnásobný čas, vysoká výstraha, naladění

Zařízení: Molotov koktejl, snímkový granát

Co je jedinečnější, ale stále efektivnější způsob, jak se připravit na JAK-12? Představení tohoto plně automatického stroje.

Tato konfigurace je maximalizována pro rozsah od jejích čenich a válců a připevněno na předvolba pro stabilní a zaměření, založená na zaměření na to, aby se zamířila, že Cronen C480 Pro Optic a seřadit výstřely při dvojnásobné vzdálenosti brokovnice „Longshot Range“ asi tucet metrů. Není to daleko od skutečného dlouhého výstřelu, ale pokud přistane, může vašemu nepříteli nechat zpochybňovat, jak je plně auto brokovnice v tomto rozsahu jen jednorázová.

Spárujte to s tyčinky Kali, abyste získali rychlou rychlost pohybu a rychlý jeden-dva punč v bodě prázdné, stejně jako výhody, které podporují rychlost (naladění, v kombinaci s mrtvým tichem, dvojnásobným časem), smrtící zařízení, která může popřít Trasy a objektivní prostory (koktejl Molotov) a další kusy načítání, které pomáhají s vědomím (vysoký výstraha a granát) pro dobře zaoblenou třídu mimo provoz.

Toto je jen několik způsobů, jak nakonfigurovat Jak-12 ve střelci. Jakmile jej odemknete, udržujte jej a podívejte se na možnosti téměř nekonečného.

Uvidíme se online. Zůstaňte mrazivý.

Sezóna šest: Strašení Verdansk sestupuje na Warzone ™ a Modern Warfare®

Dva ikoničtí darebáci ze stříbrné obrazovky zdůrazňují událost Halloween Blockbuster plná nových zbraní, nových režimů a trikového nebo léčebného systému odměn pro operátory dostatečně statečné, aby vydrželi teror pro některé děsivé dobré odměny.

Průvodce operátorem k triku nebo léčbě ve Warzone ™ během pronásledování Verdanska

Neopouštějte domov bez této praktické průvodce po triku nebo ošetření, včetně toho, co jsou zacházení (a triky) uvnitř speciálních zásobovacích krabic umístěných v 16 oblastech kolem Verdanska.

Warzone ™ Mode Recon: Zombie Royale

Zemřít a znovu žít v nové zombie Royale, kde provozovatelé stoupají po smrti jako nemrtví. Přečtěte si, jak funguje nový režim, včetně tipů a strategií pro přežití proti – a jako – Horde.

Nejlepší načtení JAK-12 pro Warzone Pacific Season 2 Reloaded

Jak-12 ve Warzone Pacific

Shotkun JAK-12 Modern Warfare byla vždy mocnou volbou ve společnosti Call of Duty: Warzone, zejména po opětovném načtení sezóny 2 změny TTK. Zde je nejlepší načtení Jak-12, které můžete spustit na ostrově Caldera i Rebirth.

Warzone Pacific Season 2 Reloaded provedla významné změny TTK v Caldera, což hráčům dává dalších 50 HP. To umožnilo zářit již tak výkonnou brokovnici JAK-12, kde se stala nejrychleji zabíjející zbraní blízkého dosahu ve hře.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete-li spustit nejlepší načítání JAK-12, budete muset vybavit správné přílohy, výhody a vybavení, takže zde je vše, co potřebujete k ovládání s touto plně automatickou brokovnicí.

Článek pokračuje po reklamě

 • Nejlepší přístavy načtení JAK-12
 • Nejlepší výhody a vybavení k použití s ​​Warzone Jak-12
 • Jak odemknout Jak-12 ve Warzone
 • Nejlepší alternativy k JAK-12 ve Warzone

Nejlepší Warzone JAK-12 Načítání příloh

Nejlepší načtení JAK-12 pro Warzone

 • Čenich: Forge Tac Marauder
 • Hlaveň: ZLR J-3600 Torrent
 • Laser: 5MW Laser
 • Časopis: 20 kulatých magů
 • Zadní přilnavost: Uvězněná uchopitelná páska

Existuje spousta životaschopných příloh pro JAK-12, ale tuto kombinaci jsme použili, abychom jí poskytli co nejrychlejší TTK, zvýšili jeho mobilitu a dali mnohem přísnější střelku.

 • Přečtěte si více:Hráč Warzone závady uvnitř Zlatého trezoru ostrova Rebirth Island pro Early Access

Nejprve kombinujeme Forge Tac Marauder čenich a ZLR J-3600 Torrent barel, který společně utáhne šíření střely a zvyšuje jeho poškození i rozsah. Tím zajistíte, že každé pelety přistávají, což umožní Jaka způsobit maximální poškození.

Článek pokračuje po reklamě

Dále jsme přidali oba 5MW Laser a Uvězněná uchopitelná páska. Kombinovaný bude mít Jak-12 neuvěřitelně rychlou rychlost sprintu a fantastickou přesnost kyčle. Nakonec 20 kulatých magů Dáte k dispozici spoustu skořápek a poskytne přiměřenou rychlost načtení.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší výhody a vybavení k použití s ​​Warzone Jak-12

EOD Perk in Call of Duty Warzone

 • Perk 1: E.Ó.D
 • Perk 2: Přezbrojení
 • Perk 3: Zesílení
 • Smrtící vybavení: Semtex
 • Taktické vybavení: Stim

JAK-12 je vynikající zbraň zblízka, takže budete potřebovat správné výhody a vybavení, abyste ji doplnili.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

E.Ó.D chrání vás před způsobem výbušnin, což vám umožní pokračovat v tlačení, i když jsou sklíčeny Semtex a C4s.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Faze Swagg promění Warzone’s Milano na meta útočné pušky

JAK-12 ztrácí svou moc nad rámec extrémního blízkého dosahu, takže budete chtít použít Přezbrojení a přineste si něco jako XM4 nebo automat ve vašem primárním slotu. Nakonec budete chtít Zesílení rychle přepínat mezi těmito zbraněmi.

Pro smrtící vybavení doporučujeme Semtex. Je to skvělý způsob, jak vyčistit místnost a vynutit zraněného nepřítele z krytu. Pro taktiku, Stim zůstává jednou z nejlepších možností díky zvýšení rychlosti a rychlé regeneraci zdraví.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Gaz používající JAK-12 ve Warzone

Jak odemknout Jak-12 ve Warzone

Vše, co musíte udělat, abyste odemkli JAK-12, je dostat 3 zabíjení hipfire pomocí brokovnic v 7 různých zápasech. A protože JAK-12 je moderní zbraň války, můžete se ustoupit, jakmile dostanete tři zabití.

 • Přečtěte si více:Jak snižovat vstupní zpoždění ve Warzone

Moderní válka je nejrychlejším místem k odemknutí Jakak, ale lup nebo střet jsou nejlepší místa, kam jít, pouze pokud máte pouze Warzone. Stačí si nechat tři zabití kyčle, pak buď hrajte hru, nebo zpět, je to na vás!

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy k JAK-12 ve Warzone

Existuje spousta solidních alternativ k JAK-12 ve Warzone Pacific Season 2 Reloaded, včetně Owen Gun a MP40. Obě tyto zbraně jsou velmi přesné a rychle zabíjející SMG a budou vám dobře vyhovovat na ostrově Caldera i Rebirth.

Článek pokračuje po reklamě

Obrázek kredit: Aktivize

Jak 12

Warzone | JAK -12 - Nejlepší načítání a přílohy | Call of Duty Modern Warfare - Gamewith

Warzone | Call of Duty Modern Warfare
JAK -12 – Nejlepší načítání a přílohy

Poslední aktualizace: 2022/8/21 22:35
Podívejte se na všechny mise kampaně a návod zde

Podívejte se na brokovnici Jak-12 v Call of Duty: Modern Warfare & Cod Warzone 2021! Najděte informace o Warzone / Modern Warfare Nejlepší načítání, přílohy, Jak odemknout a nastavení pro JAK-12!

Obsah

 • Statistiky Jak-12 a jak odemknout
 • WZ Nejlepší načítání a přílohy
 • MW Nejlepší načítání a přílohy
 • Přílohy kompatibilní s JAK-12
 • Znaky a tipy Jak-12
 • Poslední aktualizace

Nejlepší články o zbrani a nejlepším načítání

JAK -12 – Statistiky a jak odemknout

JAK-12 SHOTGUN Základní informace

JAK-12 SHOTGUN Základní informace

Typ zbraně Brokovnice
Funkce zbraně Plně automatická brokovnice s otevřeným šroubem se systémem zpětného plynu s redukcí zpětného rázu. Tato bojová brokovnice vykládá velké objemy olova downlesingu stabilní rychlostí.
Odemkněte úroveň Získejte 3 zabití hipfire pomocí brokovnic v 7 různých zápasech

V závislosti na úrovni odemknutí zbraně budete možná muset nejprve odemknout zbraň.

Statistiky Jak-12

JAK-12 SHOTGUN Základní informace

JAK -12 – Warzone Best Loadrout a Nastavení přílohy

Načítání porušení

Hlavní Jak-12
Sekundární Fal nebo Grau 5.56
Smrtící C4
Taktický Flash granát
Perk 1 E.Ó.D.
Perk 2 Přezbrojení
Perk 3 Zesílení

Spárujte s přesným AR pro lepší výkon

Jak-12 může dominovat těsně díky svým velkým klipům, velké přesnosti hipfire a pelety, ale je bezmocný, když je otevřený. Proto je nejlepší přinést útočnou pušku, která může střílet přesně na dosah, takže můžete potlačit, ležet a roztrhnout cíle zblízka.

Vytvářejte sekundární zbraně, jak potřebujete

Pokud z nějakého důvodu zápas potřebuje, abyste prokomovali jednu z vašich zbraní pro něco s lepším připoutáním nebo launcher granátů, máte svobodu to udělat, protože díky Amped Perk můžete rychle vyměnit mezi zbraněmi. To vám dává více užitečnosti v terénu.

Než půjdete ve velkých místnostech, použijte omráčení

V některých hotspotech Warzone nebo v budovách v pozdních kruzích by mnoho lidí běželo duchů a nezobrazí se na Hertbeat Sensor nebo UAV. Získejte nad nimi výhodu pomocí flash granát, abyste mohli jít do místnosti a uvolnit své pelety zblízka.

Nastavení přílohy pro JAK-12

Nastavení není k dispozici právě teď. Zkontrolujte často!

JAK -12 – Modern Warfare Best Loadrout a Nastavení přílohy

Útočné načítání

Hlavní Jak-12
Sekundární RPG-7 nebo Renetti
Smrtící Termite
Taktický Stim
Perk 1 E.Ó.D.
Perk 2 Hardline
Perk 3 Šrapnel

Více výbušnin a rekonstrukce při zachování výbušné přežití

Toto načítání vám umožní nést 2 výbušniny, takže můžete způsobit poškození prasknutí před uzavřením. Jako Bonus vám také brání vám v odpálení zpět na respawn náhodnými výbušninami v menších mapách multiplayeru.

Rychlejší zabijáka s tvrdou linií

Získejte rychlejší zabijáky, které vám pomohou v bitvě s tvrdou linií: ať už je to rychlejší osobní radar nebo rychlejší klastrestrike, přizpůsobte své KillStreaks, abyste z nich získali maximální výhody v bitvě!

Nastavení přílohy pro JAK-12

Nastavení není k dispozici právě teď. Zkontrolujte často!

JAK -12 – Kompatibilní přílohy pro nastavení

Čenich

Příloha Efekt a
Odemkněte požadavky
Breacher zařízení 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
– Zaměřte se na vytrvalost
+ Poškození melee 【Požadavky na odemknutí】
TBD
Flash Guard 【Efekty】
– Rychlost střel
+ Úplatek skrytí blechu 【Odemknutí požadavků】
TBD
Taktický potlačování 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
– Zaměřující se na chodící stálost
+ Potlačení zvuku 【Požadavky na odemknutí】
TBD
Čenichová brzda 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
– Zaměření stability
+ Stabilizace zpětného rázu 【Požadavky na odemknutí】
TBD
Kompenzátor 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
– Zaměření stability
+ Ovládání zpětného rázu 【Odemknutí požadavků】
TBD
Dávit se 【Efekty】

Hlaveň

Příloha Efekt a
Odemkněte požadavky
Příliv ZLR J-2800 【Efekty】

Laser

Příloha Efekt a
Odemkněte požadavky
1MW Laser 【Efekty】

Optický

Příloha Efekt a
Odemkněte požadavky
Solozero Optics Mini Reflex 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+ Přesný obrázek ohledně odemknutí 【Požadavky na odemknutí】
TBD
Corp Combat Holo Sight 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+ Přesný obrázek ohledně odemknutí 【Požadavky na odemknutí】
TBD
Aim-op Reflex Sight 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+ Přesný obrázek ohledně odemknutí 【Požadavky na odemknutí】
TBD
Cronen LP945 Mini Reflex 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+ Přesný obrázek ohledně odemknutí 【Požadavky na odemknutí】
TBD
Zrak operátora Reflex 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+ Přesný obrázek ohledně odemknutí 【Požadavky na odemknutí】
TBD
Bojová optika skautů 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+Úroveň zoomu 【Odemknutí požadavků】
TBD
PBX Holo 7 Sight 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+ Přesný obrázek ohledně odemknutí 【Požadavky na odemknutí】
TBD
VLK 3.0x Optic 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+ Úroveň zoomu 【Odemknutí požadavků】
TBD
Viper reflexní pohled 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+ Přesný obrázek ohledně odemknutí 【Požadavky na odemknutí】
TBD
APX5 holografický pohled 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+ Přesný obrázek ohledně odemknutí 【Požadavky na odemknutí】
TBD
G.I. Mini Reflex 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+ Přesný obrázek ohledně odemknutí 【Požadavky na odemknutí】
TBD
Cronen C480 Pro Optic 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+Úroveň zoomu 【Odemknutí požadavků】
TBD
Monocle Reflex Sight 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+ Přesný obrázek ohledně odemknutí 【Požadavky na odemknutí】
TBD
Solozero NVG Enhanced 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+Identifikace tepelného cíle
+Úroveň zoomu 【Odemknutí požadavků】
TBD

Skladem

Příloha Efekt a
Odemkněte požadavky
ZLR Tsunami 【Efekty】

UnderBarrel

Příloha Efekt a
Odemkněte požadavky
Merc Foregrip 【Efekty】
– Zamířit rychlost pohybu chůze
– Zamířit rychlost zraku
+ Kontrola zpětného rázu
+ Zamířte rychlost zraku 【Požadavky na odemknutí】
TBD
Commando Foregrip 【Efekty】
– Rychlost pohybu
+Stabilizace zpětného rázu
+ Zaměření stability 【Požadavky na odemknutí】
TBD
Operátor Foregrip 【Efekty】
– Zamířit rychlost zraku
+ Ovládání zpětného rázu 【Odemknutí požadavků】
TBD
Ranger Foregrip 【Efekty】
– Zamířit rychlost pohybu chůze
– Zamířit rychlost zraku
+ Kontrola zpětného rázu
+ Zaměření stability 【Požadavky na odemknutí】
TBD
Taktický foregrip 【Efekty】
– Rychlost pohybu
+ Zaměření stability 【Požadavky na odemknutí】
TBD

Časopis

Příloha Efekt a
Odemkněte požadavky
20 kulatých magů 【Efekty】

Zadní rukojeť

Příloha Efekt a
Odemkněte požadavky
Granulovaná rukojeť (zadní rukojeť) 【Efekty】
– Zamířit rychlost pohybu chůze
+ Zaměření stability
+ AMIL WALKING PASTINITY 【Odemknout požadavky】
TBD
Pogumovaná rukojeť (zadní rukojeť) 【Efekty】
– Zaměření stability
+Ovládání zpětného rázu 【Odemknutí požadavků】
TBD
Stippled Grip Tape (zadní rukojeť) 【Efekty】
– Zaměření stability
+ Zamířit rychlost zraku
+ Sprint to Fire Rychle 【Odemknout požadavky】
TBD

Vyzdobit

Příloha Efekt a
Odemkněte požadavky
Širomé – deaktivace 【Efekty】

Znaky JAK-12

Zbraňové rysy

Nejnovější aktualizace Warzone & Modern Warfare

Aktualizace sezóny 6 je zde

Aktualizace sezóny 6 je zde

Přednášející průvodci

Všechny nové zbraně a vybavení

JAK-12 SHOTGUN Základní informace

Nejnovější zbraň, automatická brokovnice JAK-12, se připojila k Val AR a SP-R 208 MR v sezóně 6. Nová zbraň melee: Butterfly Knife se také blíží, jakmile se později aktualizuje sezóna 6.

Nové zbraně a vybavení

Subway se otevírá pro bitvu ve Warzone

Subway se otevírá pro bitvu ve Warzone

Ve Verdansku byly otevřeny vlaky a stanice metra a jsou k dispozici pro rabování a dopravu! Sjeďte dolů na tyto stanice a bojujte s konkurencí, abyste se dostali na další stanice!

Noví operátoři: Farah & Nikolai

Farah & Nikolai

K chaosu ve Warzone se připojují 2 známé tváře! Tito 2 operátoři věrnosti budou k dispozici, jakmile si zakoupíte Battle Pass Season 6.

Noví operátoři

Bunkers skrývá kořist

Bunker Warzone

Bunkers kolem Verdanska lze stále najít a zadat. Jaká tajemství obsahují uvnitř? Lepší zbraně? Nebo pasti smrti těm, kteří se je snaží otevřít?

Přístup k bunkrům s červeným přístupovými kartami

Chcete -li prasknout v bunkru, budete potřebovat červenou klíčovou kartu, která se většinou vyskytuje v legendárních beden. Můžete je také vyloučit od mrtvých hráčů, kteří je mají, což z něj činí zajímavý obrat událostí, pokud je najdete.

Call of Duty: Warzone & Modern Warfare související s články

Nejlepší články o zbrani a nejlepším načítání

Zařízení a užitečné informace

Všechny zbraně a Attacments
Ikona seznamu všech zbraníSeznam všech zbraní Všechny přílohyVšechny přílohy
Další informace o vybavení a mapě
Ikona zabijákaVšechny zabijáky Ikona všech upgradů políVšechny upgrady pole Ikona všech taktických seznamůVšechny taktiky
Všechna ikona smrtícího seznamuVšechny smrti Celý seznam výhodVšechny výhody Ikona mapy CODMWVšechny mapy