Moderní datum vydání verze 2 a jak hrát | PCGamesn, Modern Warfare 2 Beta Times and Dates | Shotkul skalního papíru

Modern Warfare 2 Beta Times and Dates: Kdy můžete hrát Call of Duty: Modern Warfare 2

To pokrývá moderní Warfare 2 Open Beta Datum. Pokud se chcete dozvědět více o moderní Warfare 2, podívejte se na Katharineovy myšlenky na hraní hry Restal from Summer Games Fest. Modern Warfare 2 bude také spuštěna na Steam, po několika letech, během nichž byly k dispozici pouze tituly Call of Duty pouze při vlastní bitvě Activision Blizzard.Čistá služba. Pokud chcete více podrobností, podívejte se na nedávný únik Call of Duty, který potenciálně navrhuje některé moderní mapy pro více hráčů Warfare 2 a nastavení Call of Duty 2024.

Moderní datum vydání verze 2 a jak hrát

Ghost drží útočnou pušku, když se prochází kovovým kontejnerem v Call of Duty Modern Warfare 2

The Modern Warfare 2 Open Beta je na nás, s PC hráči, kteří se dokážou připojit k zábavě každý den. Máme všechny podrobnosti o tom, jak se připojit a co očekávat, když se spustí. S oběma Warzone 2.0 a datum vydání Modern Warfare 2 se rychle blíží, očekávání nadcházející hry FPS roste a díky beta beta můžete dostat ruce na střelce dopředu a vyzkoušet nové mapy, režimy MWII, režimy a mechaniku.

Víme, že beta beta verze Modern Warfare 2 se zavádí ve stádiích, přičemž první víkend se stal jako exkluzivní PlayStation. Hráči PC a Xbox se k nim mohou připojit následující týden, s dostupným křížení. Ať už čekáte na hraní na PC nebo konzoli, vše, co potřebujete vědět, je podrobně uvedeno níže, včetně podrobností týkajících se Warzone 2.0.

Moderní datum vydání BETA BETA WARFARE 2

Tady je, když hráči získají přístup k Call of Duty: Modern Warfare 2 Open Beta:

Víkend jeden (exkluzivní PlayStation)

 • Brzký přístup: 16. – 17. září
 • Otevřená beta: 17. – 20. září

Víkend dva (PC, Xbox a PlayStation)

 • Brzký přístup: 22. – 23. září
 • Otevřená beta: 24. – 26. září

Call of Duty: Modern Warfare 2 Beta Datum vydání je nastaveno na 16. – 20. září, i když toto období je exkluzivní pro uživatele PlayStation 4 a 5. První dva dny beta jsou výhradně pro hráče s kódy včasného přístupu – více o tom, jak získat jednu z nich níže. Po skončení fáze včasného přístupu může otevřená beta verze hrát kdokoli, kdo to má rád.

Data Modern Warfare 2 Open Beta v září 2022

Druhá fáze beta Beta Modern Warfare 2 začíná 22. – 26. září a je určena k testování funkčnosti mezi PC a konzolami. Uživatelé PC a Xboxu musí získat předčasný přístup k hraní hry během prvních dvou dnů tohoto období, ale uživatelé PlayStation mohou pokračovat tam, kde skončili jako druhý víkend pro tuto platformu, která spustí v Open Beta Beta. Konečně, Moderní Warfare 2 Open Beta může být přístup k kdokoli od 24. do 26. září.

Jak získat včasný přístup k moderním warfare 2 beta

Existovaly dva způsoby, jak získat včasný přístup k Call of Duty: Modern Warfare 2 Open Beta Beta. Pokud jste během 4. – 7. srpna dostali jednoho sledování zápasů CDL Championship, ale tato metoda již není k dispozici.

Místo toho si budete muset předobjednat Call of Duty: Modern Warfare 2 od zvoleného prodejce. Předobjednávání hry je jediný způsob, jak v září zabezpečit kód včasného přístupu pro otevřenou beta verzi. Bez něj se můžete stále připojit během otevřených termínů beta.

Modern Warfare 2 Beta Mapy, režimy a mechanika

Vývojáři obvykle používají beta období k testování aspektů hry, které chtějí zlepšit na základě veřejné zpětné vazby. Beta Beta Call of Duty Vanguard dala hráčům šanci vyzkoušet si nový herní režim Hill Hill a nyní víme, že můžeme zažít spoustu nových režimů a map multiplayerů v MW2 Open Beta.

Nový mechanik vody

Dříve v moderní válce byla zasažení vody příčinou okamžité smrti – mnohem ponižující zánik, než když byl soupeř zastřelen. V Modern Warfare 2 je voda měničem her úplně jiným způsobem. Použijte jej pro utajení, útěk lodí a dokonce sestupujte pod povrch. Vezměte beta beta jako šanci zjistit, jak vaše zbraně střílejí jinak, když se používají v otevřené vodě.

Nová hraní vozidla

Kromě řady zcela nových vozidel přicházejících do MW2 a Warzone 2.0, existuje nová mechanika ve vozidle, kterou můžete uchopit. Pokud jste si jisti s ovládáním auta, můžete vystřelit z okna. Ano, dokonce i řidič. Vyhodit pneumatiky, zničit nárazníky a dveře vozidla a pilotní auta, lodě a letadla v jednom zápase.

Puškař

Zcela nové moderní válečné války 2 Zanesení zbraní zbraně mění to, co víte o systému s novými zbraněmi a méně příloh na zbraň, což systém zjednodušuje od Vanguardu.

Nové režimy pro více hráčů

Knokaut

Kombinace prvků z jiných režimů multiplayerů COD s konečným kruhovým aspektem Warzone se musíte vy a váš tým uzavřít na konkrétní oblasti na mapě, abyste získali pytel hotovosti. Získejte tašku nebo eliminujte soupelný tým, abyste získali vítězství v tomto rychle se rozvíjejícím kulatém režimu.

Útěk vězně

Hledat a zničit extrakcí. Nyní nepřátelské týmy drží rukojmí a musíte je dostat ven. Jednoduše jejich ochrana nebude fungovat a nepřátelské zbraně jim stejně neublíží, je to jen proto, že vás jen zpomalí. Dostat je do bezpečí a mějte na paměti, že operativní přenášení bude zpomalen.

Invaze

Invaze, nový zážitek z pozemní války, je mamut, chaotický boj proti smrti. Masivní týmy se skládají z nepřátel AI i hráčů, tlačí směrem k přední linii, vytáhnou buď body a tým s nejvíce bodů vyhraje.

Call of Duty Modern Warfare 2 Režim knockout

Mapy pro více hráčů

Bitevní mapy

S lekcemi získanými z Verdanska byly vytvořeny nové mapy pozemní války. Tyto větší mapy dokonce tvoří POI z nadcházejícího Warzone 2.0 mapuje a podporuje až 64 hráčů (32 V 32), zatímco s každým budovou a vozidlem lze komunikovat.

Základní mapy

Menší, 6v6 mapy vytvářejí intenzivnější bitvy zblízka a byly navrženy jednodušší než předchozí mapy pro více hráčů-to je užitečné, protože je budete muset znát naruby, abyste využili výhodu. Některé z map, o kterých víme, že můžeme v beta beta testovat, jsou muzeum Valderas, Farm 18, Mercado Las Almas a – doufejme – Grand Prix.

Perspektiva třetí osoby

Modern Warfare 2 přináší zcela novou perspektivu na multiplayer Call of Duty s seznamy skladeb třetí osoby. Zatímco perspektivy první a třetí osoby zůstávají oddělené, mohlo by se to změnit po zpětné vazbě beta beta. V nastavení třetí osoby můžete vidět širší pole, vyměnit mezi rameny a stále přesně zaměřit se s pohledem první osoby, zatímco zaměřujete památky.

Je tam beta warzone 2 beta?

Mnoho nových funkcí dostupných v Modern Warfare 2 Beta vás bude dobře postavit pro Warzone, ale pro druhou beta není žádná beta, takže budete muset počkat, až Warzone 2.0 Datum vydání. Do té doby použijte Open Beta Modern Warfare 2 k vyzkoušení některých funkcí, které budou ve Warzone 2.0, a získejte náskok na soupeři.

.0, takže vyhoďte dostatek času do režimů mw2 beta pozemní války a už se ocitnete obeznámeni s částmi mapy Al Mazrah, až přijde čas.

Dalším potvrzeným crossoverem je zcela nová vozidla kódu, z nichž alespoň některá se objeví ve Warzone 2.0 v rámci existujícího mechanika vozidla a můžete také začít pracovat a objevit své oblíbené přílohy zbraní. Univerzální přílohy odemčené v MWII, Warzone 2.0, nebo Warzone Mobile, bude okamžitě k dispozici ve všech třech hrách.

Call of Duty Modern Warfare 2 Beta Rewards

Hrajte beta pro odměny ve hře

Každý, kdo hraje na Open Beta Modern Warfare 2, si může vydělat odměny ve hře a předvést svou loajalitu, když se datum vydání převádí kolem. K dispozici bude až deset herních předmětů, včetně kolizního operátora kůže, čelního dopadového plánu zbraně, plánu zbraní bočního dopadu a dalších.

Mwii Edition Bonusy k dispozici během beta

Pokud jste si zakoupili vydání Vault Modern Warfare 2, budete mít přístup k některým z vašich jedinečných bonusů, jakmile klesnete do beta beta. Váš exkluzivní balíček operátorů, Red Team 141, bude k dispozici od prvního dne, stejně jako vůbec první zbraňový trezor, FJX Cinder.

To je vše, co potřebujete vědět o Call of Duty: Modern Warfare 2 Beta Datum vydání, mapy, režimy a další následující Call of Duty Next. Pro více informací o bitvě COD Royale se podívejte na naši pravidelně aktualizovanou Call of Duty: Warzone 2 Datum vydání.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Modern Warfare 2 Beta Times and Dates: Kdy můžete hrát Call of Duty: Modern Warfare 2?

Ghost, Farah, Price a SOAP a SOAP v Skins Edition Edition Red Team 141, proti tmavému pozadí s červeným odstínem na dně

V kolik hodin začíná příští moderní válečná válka 2 beta? Call of Duty: Modern Warfare 2 Beta Event v současné době probíhá, nastavena na běh od 16. do 26. září napříč různými platformami. Pouze uživatelé PlayStation získali přístup ke hře během prvního víkendu beta akce, ale od dnešního dne bude beta otevřena všem platformám, včetně PC.

Níže budeme pokrývat moderní čas vydání Warfare 2 a data pro každou platformu. Vysvětlíme také, jak získat přístup k moderní beta verzi Warfare 2 a co lze očekávat od samotné beta události.

Moderní plakát Warfare 2, který v září podrobně popisuje data a časy pro otevřenou beta

Další moderní beta verze Warfare 2 začne dnes v 10:00 PT / 1pm ET / 18:00 BST ve čtvrtek 22. Během této beta beta, hráči PC a Xbox, kteří si hru předobjednali, budou moci hrát spolu se všemi hráči PlayStation v Open Beta.

Událost beta pro Modern Warfare 2 začala minulý týden 16. září a bude pokračovat do 26. září. První víkend mohli hrát pouze hráči PlayStation. Ale mezi 22.-26. září budou hráči na všech platformách moci hrát nadcházející moderní Beta Warfare 2 Beta.

Zde je úplné rozdělení všech moderních časů BETA WARFARE 2 a data pro každou platformu:

datum Doba spuštění Platformy Postavení
16.-17. září PlayStation Early Access Hotový
18.-20. září SUN 10:00 PT / 1PM ET / 18PM BST PlayStation Open Beta Hotový
22.-23. září Čt 10:00 PT / 1PM ET / 18PM BST Xbox + PC včasný přístup
PlayStation Open Beta
Hotový
24.-26. září So 10:00 PT / 1PM ET / 18PM BST Všechny platformy otevírají beta beta Hotový

To znamená, že později dnes budou hráči PC a Xbox, kteří dostali časný přístup.

Přesné časné časy pro každý moderní Beta Weekende. V každém případě, nezapomeňte naskočit dříve, pokud chcete nahlédnout MW2 před úplným vydáním příští měsíc!

Připravte se na Call of Duty: Modern Warfare 2 Beta s našimi užitečnými průvodci:

 • Nejlepší zbraně v moderní válce 2
 • Moderní válka 2 výhody
 • Modern Warfare 2 KillStreaks
 • Nejlepší útočná puška v moderní válce 2
 • Nejlepší SMG v moderní válce 2
 • Jak sklouznout zrušit v moderní válce 2
 • Jak rychle se zvýšit v moderní válce 2
 • Nejlepší moderní načítání války 2 M4
 • Nejlepší moderní válka 2 MP5 načítání

Jak získat včasný přístup k moderním warfare 2 beta

Squad in Modern Warfare 2 se v noci přiblíží k olejové soupravě přes člun

Chcete-li získat včasný přístup k otevřené beta verzi, musíte si předobjednat moderní válku 2. Pokud si předobjedete libovolné vydání hry, budete moci automaticky začít přehrávat beta ve výše uvedených časech včasných přístupu.

Jinak budete muset počkat na otevřené časy beta a data ve výše uvedeném seznamu. Jediným způsobem, jak můžete mít včasný přístup k beta beta bez předobjednávky Modern Warfare 2, je, pokud jste 7. srpna naladili do Call of Duty League Championship Weekend, který dal divákům, kteří spojili svůj účet Activision s YouTube Modern Warfare 2 Beta Code.

Pokud máte beta kód včasného přístupu, můžete jej zadat na svém účtu Activision. Kódy beta nejsou vázány na konkrétní platformu, takže můžete hrát beta na jakoukoli konzolu nebo počítač, který vlastníte. To znamená, že ti, kteří předobjednávají kopii PC.

Pokud nechcete předobjednat, otevřená beta beta je k dispozici mezi 18.-20. září na PlayStation a napříč všemi platformami (včetně PlayStation) od 24. do 26. září od 24. do 26. září.

Co bude zahrnovat beta moderní Warfare 2?

Mezi inovace pro více hráčů v moderní válce 2 patří uvítací zavedení průchodu vody a Acquatic Combat. . Jakmile vstoupíte do otevřené beta verze.

Dokonce z vody se od první hry výrazně rozšířila rozsah pohybu vašich postav. Mezi nové možnosti patří schopnost namontovat zbraně na jakýkoli dostupný povrch, viset z římsů, sprintu rychleji (a ponořit se spíše než klouzat při pohybu nejvyšší rychlostí) a plášťové překážky, které jste předtím nemohli plánovat.

Vozidla také obdržela rozšířenou sadu možností, včetně mnohem více interakcí (jako je schopnost naklánět se a střílet, zatímco je v pohyblivém vozidle, abychom jmenovali pouze jedno) a více jednotlivých částí vozidla, které jsou nyní definovány pro cílené zničení. A samozřejmě si můžete přizpůsobit načítání velkým výběrem nových i vracejících se vozidel, zbraní, taktik, smrzlií, upgradů v terénu a výhody.

O zvýrazněných funkcích si můžete přečíst podrobněji o tomto oficiálním blogovém příspěvku z týmu Call of Duty.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení souborů cookie a zobrazení tohoto obsahu Povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

To pokrývá moderní Warfare 2 Open Beta Datum. Pokud se chcete dozvědět více o moderní Warfare 2, podívejte se na Katharineovy myšlenky na hraní hry Restal from Summer Games Fest. Modern Warfare 2 bude také spuštěna na Steam, po několika letech, během nichž byly k dispozici pouze tituly Call of Duty pouze při vlastní bitvě Activision Blizzard.Čistá služba. Pokud chcete více podrobností, podívejte se na nedávný únik Call of Duty, který potenciálně navrhuje některé moderní mapy pro více hráčů Warfare 2 a nastavení Call of Duty 2024.

Activision Blizzard je v současné době předmětem řady právních předpisů, pracovních sporů a obvinění z obtěžování na pracovišti. Shotgun rockového papíru bude o těchto otázkách i nadále psát a také pokrývat hry Activision Blizzard v rámci našeho závazku pokrýt předměty zájmu našim čtenářům. .

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Activision Blizzard následovat
 • Blockbuster následovat
 • Call of Duty: Modern Warfare II (2022)
 • Infinity Ward následovat
 • Střelec následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Hayden je spisovatelem průvodců pro RPS, který se připojil k týmu v září 2021 po několika měsících na volné noze pro Thegamer. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.

Call of Duty: Modern Warfare 2 beta data a časy

Beta Beta Modern Warfare 2 začíná tento víkend pro hráče PC.

Call of Duty: Modern Warfare 2 (2022) Multiplayer

(Image Credit: Activision Blizzard)

Je to téměř spuštěný měsíc pro jednu z více matoucích herních her a, stejně jako v loňském roce, Call of Duty: Modern Warfare 2 Beta se odehrává po několik víkendů pro různé podmnožiny hráčů.

„Toto je již nejlepší treska, která se nedávno hrála z hlediska zvuku, pocitu, pohybu a zpětné vazby,“ řekl náš spisovatel štábu Morgan Park poté, co minulý víkend včas na PlayStation včas včas na verzi Beta včas na verzi Beta Beta na Beta Beta. „Modern Warfare 2 má to další posypání takticoolské magie, která byla v posledních dvou letech fanoušků studené války a nevýrazná rehalování WW2 WW2.”

Pokud jste připraveni zjistit, jak se hraje sami, dobrá zpráva je, že váš čas je téměř tady. . Tento víkend je však skutečnou otevřenou beta verzí pro všechny platformy, což je, když se počítači hráči, kteří si chtějí vyzkoušet, budou hrát na hraní. Tady je, jak a kdy hrát v moderních válečných 2 beta:

Kdy začíná Call of Duty: Modern Warfare 2 beta beta?

Moderní beta Warfare 2 odstartovala první pro hráče Playstation, kteří si hru předobjednali v pátek 16. září a byli otevřeni všem hráčům PlayStation 18. – 20. září.

Beta MW2 se otevírá Všechny platformy v sobotu 24. září v 10:00 PT / 18:00 BST a končí dál Pondělí 26. září. Od soboty si může kdokoli na všech dostupných platformách stáhnout a přehrávat v meziplatformním multiplayerovém víkendu.

Podobně jako exkluzivní víkend PlayStation, hráči, kteří si hru předobjednali, buď na Xboxu nebo v bitvě.síť nebo pára může začít dva dny před tím 22. září. Zde je způsob, jak se všechna data otřásat v závislosti na vaší platformě a stavu předobjednávky:

 • 16. – 17. září: PlayStation Pre -Order Players
 • 18. – 20. září: Všichni hráči PlayStation
 • 22. – 23. září: Všichni hráči PlayStation a předobjednávky Xbox/PC
 • 24. – 26. září: Všichni hráči na všech platformách

Na základě zpětné vazby z prvního beta víkendu na PlayStation, Infinity Ward říká, že opravuje několik havarujících chyb, vykořisťování, geografie mapy a chyb souvisejících s progresí střelců. Zbytek známé zpětné vazby můžete vidět na víkendu IW Two Beta Post.

Během beta víkendů budete také moci vydělat celkem 10 herních odměn. Úroveň 15 vám bude činit plán „vedlejšího dopadu“ zbraně, úroveň 18 Skin operátora „kolize“ a kůže nádrže a další kůži zbraně přicházejí na úrovních 26 a 30 respektive 30. Zbytek odměn můžete zachytit v příspěvku Infinity Ward.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.