Moderní sekera – synové lesního wiki, synové lesní moderní umístění sekery | PCGamesn

Synové lesní moderní umístění sekery

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Moderní sekera

The Moderní sekera je zbraň/nástroj/položka v synech lesa.

Ve srovnání s ostatními dvěma osy Moderní sekera Pomalá houpající se, ale slušná sekera, kterou lze nalézt dříve než sekera hasiče. Byla to také volba zbraně Eric LeBlanc během lesa.

The Moderní sekera je mnohem snazší získat než hasičská sekera, ale možná budete muset zabít kmeny, abyste to získali.

Umístění Moderní sekera je v hrudi mrtvého muže v opuštěném táboře na severní straně ostrova.

SonsoftTheForest Modern Axt Location

Je to také překvapivě blízko k bunkru, který obsahuje hasičskou sekeru.

Galerie [| ]

Severní tábor na mapě.

Trivia [| ]

  • Moderní sekera je podobně modelována jako sekera hasiče
  • Moderní sekera je opakující se zbraň v sérii Forest.
  • Moderní sekera postrádá svou žlutou rukojeť, na rozdíl od té z lesa.

Synové lesní moderní umístění sekery

Synové Forest Modern Axe se uvítají návrat z lesa a je také docela snadné najít, takže můžete začít stavět základnu v rekordním čase.

Publikováno: 27. února 2023

Hledám Synové lesní moderní umístění sekery? Užitečný nástroj může být těžkopádný a pomalejší pro ovládání, ale způsobí mnohem více poškození než vaše startér sekera, takže můžete sekat stromy a postavit robustní základnu, jakmile ji zjistíte.

Synové lesní moderní umístění sekery obsahují jeden z užitečnějších nástrojů v hororové hře na přežití Endnight – nejenže je to nutné pro stavbu základny, ale také zdvojnásobí jako synové lesní zbraně. Naštěstí to není skryté v jeskyni nebo v místě kopání, místo toho jen leží na otevřeném. Na rozdíl od lokalizace nepolapitelných synů lopaty les. To znamená, že zde jsou synové lesní moderní umístění sekery v jedné z nejlepších PC her tohoto roku.

Synové Forest Modern Ax: Místo mapy ukazující místo pobytu sekery Moden na GPS Tracker

Synové lesní moderní umístění sekery

Synové lesní moderní sekery nacházejí – nebo spíše pohřbeni – mrtvola v jednom z mnoha opuštěných kempů. Dotyčný tábor je v severozápadním rohu mapy, poblíž jednoho z fialových značek označujících syny lokátorů lesních GPS, pokud jste to ještě nenašli. Pokud fialová značka již není na vaší mapě, najdete tábor na východní straně dlouhé řeky, která se připojuje k severnímu pobřeží. Neexistují žádné zvláštní hrozby, o kterých je třeba si být vědom, kromě snad podivného kanibalu nebo dvou, takže byste měli být naprosto v bezpečí hledat moderní sekeru a dokonce můžete ušetřit nebo strávit noc v kempu, až se tam dostanete.

Vzhledem k tomu, že synové lesní moderní sekery jsou jedním z nejjednodušších a nejbezpečnějších nástrojů, které můžete najít v synech lesa, možná budete chtít udělat z prvního z prvních, kterým jdete. Poté, s vytvořenou praxí a silou, jděte za syny lesní rebreather, což je nezbytné pro objevování podvodních jeskyní. Ve hře sandboxu je několik různých míst Spawn, takže pokud se ocitnete na dlouhé procházce na umístění moderní sekery, ujistěte se, že máte spoustu jídla a víte, jak získat vodu v synech lesa, a nezapomeňte to ujistit Udržujte svou výdrž.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Sons of the Forest Modern Axe: Jak získat moderní sekeru

Hráč, který drží GPS a moderní sekera, zírá na stan v synech lesa

Hledáte moderní sekeru v synech lesa? Synové lesa jsou hra přežití, což znamená hodně stromů. Zatímco začnete s taktickou sekerou, můžete rychle upgradovat na moderní sekeru a nasekat stromy mnohem rychleji. Tento ostrov zamořený kanibalem je však poměrně velký, takže možná budete potřebovat naši pomoc ke sledování moderní sekery dolů.

V této příručce rozebíráme, jak dostat moderní sekeru v synech lesa a ukázat vám přesně, kde ji získat na mapě.

Hráč drží GPS, zatímco zírá na stan v synech lesa

Jakmile dorazíte, prohledejte každý ze stanů, protože najdete mrtvolu se sekerou uloženou uvnitř jejich těla v jednom z nich. Jednoduše komunikujte s mrtvolou, abyste získali moderní sekeru, a poté zkontrolujte svůj inventář, abyste ji vybavili.

A je to! Je to opravdu tak jednoduché, takže byste to měli být schopni získat první den, abyste si mohli postavit svou první základnu pěknou a rychle.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

To zabalí náš průvodce, jak dostat moderní sekeru v synech lesa. To je samozřejmě jen jeden z mnoha nástrojů a některé jiné je mnohem těžší najít. Nezapomeňte si prohlédnout naše průvodce, jak získat rebreather a jak získat lanovou zbraň v Synech lesa, protože je můžete použít k získání lopaty. S lopatou v ruce budete moci najít všechny klíčové karty v Synech lesa, což vás zavede do některých záhadných laboratoří hluboko pod zemí.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Následují hry
  • Synové lesa následují
  • Přežití a řemeslné řešení

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Hayden je spisovatelem průvodců pro RPS, který se připojil k týmu v září 2021 po několika měsících na volné noze pro Thegamer. Jsou velkým fanouškem her přežití, zejména těch, které se zaměřují na nemrtvé. Zombie. Chodci. Shamblers. Ať už jim říkáte cokoli, Hayden je určitě fanoušek.