Mortal Kombat 11: Krypt Průvodce získáním nejlepšího vybavení | Digitální trendy, Krypt | Mortal Kombat wiki | Fandom

Krypt

Contents

Tato dvoustupňová místnost je vybavena dlouhými stoly lemovanými mnoha truhly s pokladem a dušími a dokonce i několika skrytými truhly. Přímo u vchodu je také planoucí hrudník a můžete si všimnout planoucí lebky nad tím, kde jste ve druhém patře vstoupili do místnosti a viseli nad cestou, kterou jste se dostali, abyste se dostali dovnitř.

Krypt průvodce získáním nejlepšího vybavení a předmětů v Mortal Kombat 11

Jakmile dokončíte režim příběhu Mortal Kombat 11 A jeho následky DLC, stejně jako uspět v Klassic Towers and Towers of Time, strávíte velkou část svého času ve hře Krypt hry. V této oblasti průzkumu třetí osoby se nachází obrovské množství položek a vybavení pro přizpůsobení hry, a pokud jsou k dispozici v Krypt, nenajdete je v jiných režimech. Krypt může být ohromující, když poprvé začnete, protože je plná tajných pasáží, několika typů hrudníků a hádanek, ale s našimi Mortal Kombat 11 Krypt Guide, můžete to všechno pochopit a získat vybavení svých snů.

 • Jak Krypt funguje
 • Klíčové položky k nalezení
 • Forge

Vidět víc

  • Nejlepší bojové hry všech dob
  • Nejlepší hry Mortal Kombat, zařazené
  • Nejlepší úmrtí na Mortal Kombat

  Jak Krypt funguje

  Mortal Kombat 11 Krypt

  The Mortal Kombat 11 Krypt je v podstatě obrovský dungeon plný pokladu a byli jste vyzváni, abyste sbírali co nejvíce, kolik si můžete dovolit. Běží podél zdí a uprostřed téměř všech oblastí, které prozkoumáte, jsou truhly, které lze otevřít s měnou Koins, kterou jste během svého času narůstali v jiných režimech hry.

  Náklady na otevření hrudníku v Kryptu jsou přímo spojeny s hodnotou položek uvnitř. Hrudník, který stojí 2 000 koinů, bude obsahovat drobné předměty, jako je vývojové umění nebo hudba, zatímco hrudníky na nebo nad přibližně 8 000 koins mohou obsahovat výstroj specifické pro znaky, zvětšení nebo kůži. Můžete získat více koinů v Krypt tím, že rozbíjíte určité objekty – více o tom níže – a otevřením nových cest, ale primárním způsobem, jak získat více Koinů, je vrátit se zpět do věží a bojovat proti nepřátelům.

  • Mortal Kombat 1 Úmrtí: Jak udělat úmrtnost každé postavy
  • Hra Mortal Kombat 1 předvádí naprosto nechutné finišery
  • Mortal Kombat 1 vezme sérii zpět na začátek letos v září

  V Krypt jsou dvě další měny – Fragmenty Hearts and Soul. Srdce se používají k otevření vzácných truhly, které mohou být spatřeny děsivou maskou umístěnou nad nimi. To musí být rozbité a pak můžete strávit 250 srdcí za odemknutí obsahu. Obsahují některé z nejlepších odměn v celé hře, včetně několika kusů přizpůsobení pro postavu. Chcete -li získat srdce, můžete během zápasů provádět úmrtí a můžete zničit těla nalezená visící v samotném Kryptu pomocí Scorpion’s Spear.

  Fragmenty duše se používají k odemknutí hrudník zelené duše, s nimiž se začnete setkat brzy poté, co začnete Krypt. Budete je narůstat prostřednictvím normální hry a občas za dokončení určitých úkolů v Krypt, ale nebudete je moci použít k otevření truhly duše, dokud nezískate amulet duši Ermac. Nedělejte si o ně starosti, dokud jste nepokročili dále do Krypt.

  Klíčové položky k nalezení

  Mortal Kombat 11 Inventory

  Hodně z vašeho pokroku v Krypt je vázáno na klíčové položky rozptýlené rozlehlou mapou. Ty se liší v používání, ale jsou vázány na to, aby vám umožnily pokračovat v postupu do nových oblastí a odemknout lepší zařízení. Níže jsme podrobně popsali nejdůležitější položky, které objevíte a co vám umožňují dělat. Jsou uvedeny v pořadí, kdy byste je měli získat.

  Kladivo Shao Kahna

  Hammer Shao Kahna je nemožné nechat ujít, protože se nachází přímo před vámi, když poprvé vstoupíte do Krypt. Kladivo je to, co použijete ke zničení poškozených zdí a dveří a najdete jednu z nich ve stejné místnosti. Je zásadní, abyste hledali poškozené oblasti, jak postupujete, protože za nimi často najdete obrovské pokoje naložené pokladem.

  Hammerovi Shao Kahna můžete také použít k zničení hrnců a koster rozptýlených po celém Krypt. To vás odmění malým množstvím koinů, ale je to tak triviální, že to bude jen velmi malý rozdíl v tom, kolik hrudníků můžete otevřít.

  Gem živého a prasklého rohu Motaro

  Klenot Living je zvláštní položka, kterou musíte postupovat dále do Krypt a vstoupit. Když jste ve venkovní oblasti, zamířte do centra a poté na sever, dokud neuvidíte oblast se sochami několika znaků. Pokrok vpřed a meteorit rozbije sochu Raiden. Zasáhněte meteorit s kladivem, abyste získali drahokam živého.

  Prasklý roh Motaro je také potřebný k postupu do Krypt a lze jej získat až poté, co již má drahokam živého. Pomocí klenotu živého otevření dveří poblíž trezoru Kronika – a postupujte do podzemní oblasti. Najdete roh za odemknutelnou bránou uvnitř. S rohem se vydejte na Goro’s Lair dveře na západní části venkovního prostoru a můžete vstoupit.

  Amuleta duše Ermaca

  Toto je položka, kterou potřebujete odemknout ty otravné zelené zářící truhly, které jste viděli v celém Krypt. Jakmile jste se dostali do Goroova doupěte. Jděte vpřed, projděte se po celém vnějším po schodech a v pravém rohu bude řetěz, který můžete vytáhnout a otevřít bránu. Udělejte to, postupem, dokud nedostanete cutscén, který ukazuje, jak se nabodl, a lokalizujte ho v místnosti. Má ermacovu duši amulet a nyní můžete otevřít.

  Ermacova duše amulet se také používá k otevření některých nových cest. Poprvé jej použijete k opuštění místnosti, ve které jste našli amulet.

  Spear of Hanzo Hasahi (Scorpion’s Spear)

  Scorpion’s Spear najdete také uvnitř Goro’s Lair, ale tentokrát budete muset zamířit do zbrojnice na jihovýchodní straně. Jakmile dosáhnete této oblasti, hledejte, dokud nenajdete planoucí svislou linii spuštěnou podél sloupu. Komunikovat s ním, abyste vytáhli oštěp a vybavili ji.

  Jakmile máte Scorpion’s Spear, můžete jej použít k interakci s určitými environmentálními předměty, včetně padáků. Hlavním účelem kopí však je stáhnout těla, která najdete nad vaší pozicí. Jsou zničeny a obvykle obsahují srdce, která potřebujete otevřít cenné truhly Krypta.

  Forge

  Mortal Kombat 11 Forge

  Občas najdete materiály při otevírání hrudníků, které se nepoužívají pro přizpůsobení nebo pro otevření nových cest – nazývají se „Forge Položky“ a najdete je na vlastní stránce v nabídce Krypt. Na začátku času v Kryptu budou k ničemu, ale nakonec najdete gong, který můžete zasáhnout kladivem a otevřít cestu k kováře – je to zastrašující oblast s plameny za ním, ale krmení jej Materiály, které jste shromáždili, můžete vytvořit odměny.

  Odměny, které získáte, jsou založeny na kombinaci materiálů, které vhodíte, ale můžete také získat nic z kovárny, pokud jste vložili nesprávnou kombinaci. Pokud hodíte tři položky a nedokáže to přinést odměnu, nedělejte to znovu, protože stejný výsledek dojde pokaždé.

  Forge nejen potřebuje materiály, aby něco produkovalo, ale také potřebuje měnu. To může mít podobu koinů, fragmentů duše a srdcí, takže se ujistěte, že vaše kombinace materiálů vytvoří něco cenného, ​​než je hodíte do kovárny.

  Doporučení editorů

  • Jak odemknout všechny bojovníky Kameo v Mortal Kombat 1
  • Mortal Kombat 1: Datum vydání, přívěsy, hraní a další
  • Mortal Kombat 1 Beta: Jak získat přístup k beta, očekávané rande a exkluzivní
  • Mortal Kombat 12: Pověsti, zprávy, spekulace s datem vydání a další
  • Mortal Kombat 12 vychází tento rok, podle Warner Bros.

  Krypt

  Krypt je speciální rys Mortal Kombat Herní série, která debutovala v Mortal Kombat: Deadly Alliance. Objeví se také v Mortal Kombat: podvod, Mortal Kombat: Armageddon, Mortal Kombat (2011), Mortal Kombat x, Mortal Kombat 11 a Mortal Kombat Mobile. Je to místo, kde se používají koiny a další formy měny shromážděné během hry k nákupu položek, jako jsou nové postavy, arény, vstupy finišeru a doplňky, jako je koncepční umění, videa a bloopery. Krypt se nevrátil Mortal Kombat 1 a místo toho byl nahrazen

  Obsah

  • 1 Mortal Kombat: Deadly Alliance
   • 1.1 Mortal Kombat: Deadly Alliance Krypt obsah
   • 2.1 Mortal Kombat: podvod Krypt obsah
   • 3.1 Mortal Kombat: Armageddon Krypt obsah
   • 6.1 klíčové položky
   • 6.2 Sub-Areasy
   • 6.3 nepřátelé

   Mortal Kombat: Deadly Alliance []

   Krypt

   v Mortal Kombat: Deadly Alliance, Krypt se skládal z 676 koffinů uspořádaných v čtvercovém formátu s každým určeným abecedně pomocí dvoupísmenného označení (AA – ZZ). Koffiny byly naplněny obrovským počtem tajemství a odemykatelných. Každý Koffin měl jinou určenou cenu, uvedená v čísle (kdekoli od 12 do tisíců) a barvy (zlato, Ruby, Sapphire, Jade, Onyx a Platinum) koinů, které jsou potřebné k nákupu a otevření koffinu.

   Mortal Kombat: Deadly Alliance Krypt obsah []

   Krypt dovnitř Mortal Kombat: Deadly Alliance Zahrnuto devět odemknutí postav, osm odemknutí arén a alternativní kostýmy pro každou z postav. Mezi Koffiny jsou také zahrnuty různá videa, obrázky, koncepční náčrtky, celé komiksy a řada vtipných fiktivních reklam s postavami ze hry, jako jsou pocity, Doodeez Adult spodní prádlo a arktický držení. Některé koffiny obsahovaly koiny, které by mohly být použity k jiným kofinům, jiné obsahovaly náznaky, kde byly umístěny vysoce vyhledávané položky, a jiné byly dokonce prázdné.

   Chcete -li zobrazit úplný seznam, klikněte zde.

   Recenze expertů GameSpot

   24. listopadu 2020

   Mortal Kombat: podvod []

   Mainselection Krypt

   v Mortal Kombat: podvod, Krypt byl výrazně snížen z 676 koffinů na 400 koffinů. Koffiny byly stále identifikovány abecedně, ale označení dopisu bylo změněno tak, aby běželo z AA-TT. Toto bylo použito k omezení obsahu nezbytného k vyplnění Krypt a také k omezení potřeby prázdných koffinů a nápovědy Koffinů, které od fanoušků dostaly špatnou odpověď. Hlavním novým rysem nového Krypt bylo začlenění zakryptů, které lze otevřít pouze pomocí klíčů. Tyto klíče lze nalézt v režimu Konquest, kde je lze získat prostřednictvím otevíracího pokladního truhly, sběru předmětů a porážkou postav v říších. Tyto klíče také přicházely s vestavěnou funkcí „navádění“, která umožnila hráči kliknout na tlačítko, aby byl okamžitě nasměrován na koffin, pro který měl klíč pro klíč. Hra celkem představovala 77 klíčů. Mnoho Mortal Kombat postavy, dokonce i ty, které nejsou v Klamání, bylo možné také na krátkou dobu vidět na pozadí.

   Mortal Kombat: podvod Krypt obsah []

   Krypts in Mortal Kombat: podvod Zahrnuto 11 odemknutí postav, přes tucet arén, alternativní kostýmy pro všech 24 znaků, 48 životopisů, více pohybů pro postavu Shujinko a mnoho dalšího, včetně nevyužitého konce pro Onaga, šéf hry, který nebyl nikdy zahrnut jako hratelný jako hratelný charakter bez použití cheat. Všimněte si, že hra má celkem 12 odemykatelných znaků, ale 12. odemykatelný postava, Shujinko, nevyžadovala odemknutí Koffin a byla jednoduše k dispozici ke hře, jakmile byl dokončen režim Konquest.

   Mortal Kombat: Armageddon []

   MKA Krypt 2

   v Mortal Kombat: Armageddon, Krypt byl dále omezen ze 400 koffinů na 280, s zcela nový vzhled připomínající pohled na katakombu než tradiční hřbitov nebo hrobka. v Armageddon, Všechny koffiny jsou jasně označeny tím, co obsahují, a jsou rozděleny do skupin pro umělecká díla, hraní a média, takže hráč přesně bude vědět, co se odemkne dříve faktor posledních dvou zakryptů. Na rozdíl od minulých zakryptů může hráč odemknout položky Armageddon ‘Krypt různými prostředky, buď zaplacením potřebné částky koinů, jako je dříve, nebo jejich odemknutím prostřednictvím režimu Konquest hry. Shromažďováním všech 60 relikvií v režimu Konquest lze vše v Krypt okamžitě odemknout, což hráči umožní uložit své koiny pro odemknutí položek Kreate-A-Fighter Mode (což také vyžaduje odemknout Koiny).

   Pouze jeden Koffin v Krypt – tajemný pole otazníků, který žádá o vstup kódu šesti klíčů – zůstává zamčen; Zatím se toto pole zdá být podobné jako „versus kódy obrazovky“ Mortal Kombat 3 a jeho aktualizace, kde zadávání určitého kódu odemkne další položky v Kryptu (i když existuje určitá spekulace, že některé kódy také odemknou další tajemství, která nejsou v Krypt k dispozici). Mezi populárnější zvěsti o odemykacích v této krabici patří nové položky pro režim Kreate-A-Fighter ve hře, video zobrazující, co se skutečně děje po ději Armageddonu a Khameleona (jediná hratelná postava z minulosti MK ne. zahrnuto do MK: a seznam až do vydání hry Wii). Existuje však pět dalších koffinů, které lze odemknout pouze shromažďováním relikvií v režimu Konquest a jsou označeny symbolem dvojitého draka (stejný symbol vytetovaný na tvářích Taven a Daegon).

   Mortal Kombat: Armageddon Krypt obsah []

   Krypts in Mortal Kombat: Armageddon Zahrnujte čtyři odemykatelné postavy, téměř dvě desítky arén, alternativní kostýmy pro všechny kromě osmi postav (Blaze, Onaga, Maso, Moloch, Chameleon, Khameleon, Mokap a Daegon mají pouze jeden kostým), blooper a koncepční videa a mnohem více , ačkoliv si zaslouží si poznamenat, že žádná z položek dostupných v Kryptu tentokrát jsou položky „vtip“ (například vaření se Scorpionem v Smrtící aliance), a všechny mají být ve hře přímo spojeny nebo používány.

   Mortal Kombat (2011) []

   Krypt

   Krypt se vrací Mortal Kombat (2011) s zcela novým vzhledem. Na rozdíl od dřívějších her je nyní tento Krypt rozdělen do čtyř sekcí: Deandlands, Bloodmarsh, Hollow of Infestation a Meadow of zoufal. Existují nejen hroby, ale i mučící zařízení, která při odemčení, aktivují a zabíjejí oběť. V jedné části jsou plovoucí mrtvá těla, která explodují z různých důvodů, jako jsou supi, kteří si vybírají zvětšený žaludek. Stejně tak existují visící těla, která jsou při výběru krmena podivnou červenou látkou, která také způsobuje, že jejich žaludek exploduje. Největší sekce jsou umístěny četné hroby označené náhrobky, spolu s občasnými kamennými hrobkami.

   KryptMonster

   Překvapivě, v náhodných dobách během něčí návštěvy Krypt, náhodné stvoření, které většina lidí nazývá Krypt Monster, se objeví na obrazovce a křičí na diváka, než znovu zmizí. Celá věc se děje asi za jednu sekundu. Toto parodies interflash žert má v úmyslu vyděsit diváka.

   Průvodce, který ukazuje všechny položky nalezené v Krypt najdete zde.

   Mortal Kombat x []

   Shao Kahn

   v Mortal Kombat x, Krypt je rozložen na třech různých místech: Hřbitova mrtvých Woods, pavoučí tunely a hrobka Shao Kahna. Stejně jako to bylo v Mortal Kombat 2011, Krypt je zkoumán v zobrazení první osoby. Jsou také přítomny události. V závislosti na tom, v jaké oblasti je hráč, mohly být napadeny příšerami ve formě vlků, pavouků nebo konstruktů krve. Ať už je hráč úspěšný v reakci na dostatečně rychle, aby odrazil útok nebo ne, nemají to žádný účinek na hraní, avšak úspěšná reakce odmění hráče malou horou Koins. Celkem Krypt obsahuje 359 truhly, které odemknou alternativní kostýmy, koncepty/umělecké umění, hudbu a cílové pohyby. Zahrnuje také aspekt hazardních her ve formě svatyně mrtvých, ve které hráči mohou hazardovat určité množství koinů (500 až 10 000), aby odemkli další obsah.

   Krypt2

   Možná odkaz na režimy Konquest z Mortal Kombat: podvod a Mortal Kombat: Armageddon, Krypt obsahuje truhly, které lze odemknout pouze v určitém čase/místě, jakož i relikvie, které jsou nezbytné k nalezení pro přístup ke všem oblastem Krypt. Shromažďování těchto relikvií a odemknutí nových oblastí odměňuje hráče značným množstvím koinů.

   Mortal Kombat 11 []

   KRYPRMK11

   v Mortal Kombat 11, Krypt je navigován z pohledu třetí osoby, kde hráči ovládají dobrodruha známého pouze jako potomek APEP. Existuje mnoho dveří a bran, které blokují cestu hráče, kterou lze otevřít řešením hádanek nebo načtením určitých klíčových položek. V Kryptu jsou také rozptýleny stovky truhly, které většinou obsahují náhodné odměny. Různé typy hrudníku každý vyžaduje odemknutí jiné měny: Koiny, fragmenty duše a srdce.

   Truhly vyžadující srdce mají předem stanovenou kořist a jsou stejné pro všechny. Chcete -li je otevřít, musíme nejprve rozbít poprsí Shao Kahn na vrcholu hrudníku. Existuje také několik vzácnějších hrudníků, včetně: Kronika Klenky, hrudníky se zavázanýma očima a pár jedinečných, jako je ponořená hrudník v mrtvých lesích.

   V Krypt není možnost uložení. Protože hra vyžaduje online připojení, úspora je automatická, aby mohla ukládat vaše odměny. Opustit Krypt a později se vrátíte, vám umožní pokračovat přesně tam, kde jste skončili.

   U vchodu se Shang Tsung uskuteční ve víru zelené energie a vítá vás:

   Během Kryptu je také přítomno několik pastí smrti, které mohou hráče zabít. Neexistuje žádný trest za to, že se oběťte obětí nebo umírání v rukou Kryptových obyvatel, protože hráč rychle respawn poblíž, i když Shang Tsung bude opatrně komentovat zánik hráče.

   Klíčové položky []

   Klíčové položky v Kryptu mají různá použití. Některé jsou trvalé nástroje, které pomáhají vašemu dobrodružství, a některé jsou spotřební pro zvýšení vaší schopnosti najít poklad.

   Sindelův snubní prsten: Snižuje náklady na otevírání hrudníků asi 60 sekund (náklady jsou sníženy o polovinu).

   Kaiův špičatý klub: Zvyšuje odměny z rozbíjejících nádoby a dalších předmětů v Krypt.

   Scavengerův výběr zámku: Otevřete hruď, aniž byste utratili peníze.

   Kronosféra: Doplňuje některé truhly zdarma.

   Mystery Bundle: Při konzumaci generujte náhodný kořist zdarma.

   Naknadan Charm: Zvyšte šanci vydělat cenné předměty ze svatyně.

   Sub-Areasy []

   Rozbalte tuto část a přečtěte si podrobnosti o každé oblasti.
   Vstup do paláce
   Hráč začíná ve foyer, kde jsou dva truhly obsahující 50 000 koin.

   V další místnosti vyzvedněte kladivo Shao Kahna na podstavci. Tuto položku lze použít k rozbití hrnců a kostí kolem oblasti, aby se získala několik dalších koinů, ale co je důležitější, může otevřít nové cesty. Například kladivo lze použít k zasažení gongu, nebo může zbourat určité zdi. Tato komora také obsahuje několik přednastavených truhly s konkrétními položkami za fixní náklady. Jejich obsah sahá od uměleckých děl po kůže, mimo jiné.

   Přistupte k rozpadající se zdi těsně za podstavec a zaútočte na ni kladivem, abyste vyčistili cestu.

   Nabodnutí 10 hlav odhalí trůnní místnost. Dalších 5 otevře další dveře v trůnní místnosti. Poté, co jsou všechny hlavy umístěny, se dveře vstup do trůnní místnosti konečně otevřou. Nachází se zpět u vchodu do paláce, kde začalo dobrodružství.

   Dveře jedné bytosti jsou dveře umístěné doprava ve Velké hale Goro. Potřebuje odemknout 3 klíčové položky: Srdce, mysl a duše té bytosti. Chcete -li získat srdce, musíte přistát 10 úspěšných milosrdenství ve věžích. Chcete -li získat duši, musíte do věží přistát. Chcete -li získat mysl, musíte do věží přistát 10 úmrtí. Za dveřmi jsou pasti, které chrlí oheň. Poté, co je přes ně propadl bez umírání, je tu hrudník v hodnotě 80 000 koinů a když je odemknut, odmění hráče srdcem požáru, který se používá k vyřešení hádanky v oběti. K dispozici je také hrudník, v hodnotě 100 srdcí, normální hrudník a mnichová kostra, kterou lze odemknout 100 fragmenty duše.

   Být kontinued.

   Být kontinued.

   Být kontinued.

   Být kontinued.

   • Crown of Jerrod: Po tisíciletí byla tato ceremoniální koruna předána generacemi Edenian Kings. Byl to cenný symbol dlouhověkosti říše. Edenia finální král, Jerrod, měl na sobě korunu, když ho sťal Shao Kahn.
   • Maska smrt Al’sheva: Před jejich porážkou Shao Kahn byli Kytinn dominantní insektoidní druhy Outworld. Za její neúspěch v bitvě byla Kytinnova královna Al’Sheva zabita svými vlastními předměty. Zachovali Al’Shevu jako varování vůči budoucím královům: musí chránit úl za každou cenu.
   • Drahminova maska: Po staletí byl Drahmin uvězněn v Netherrealmu, neustále mučen jako trest za jeho smrtelné hříchy. Když konečně unikl a vrátil se k Outworidu, Drahmin se ocitl nevítaný. Shao Kahn zabil svého bývalého válečníka a snědl svou duši.
   • Korloven Imperial Scepter: Tento žezlo dlouho tvrdilo, že královská rodina Korlovena je dar bohů. Jejich držení toho bylo vydrženo jako důkaz věčného práva královské rodiny vládnout. Toto tvrzení bylo prokázáno jako nepravdivé, když Shokan napadl hlavní město Korlovena a vyhladil je.
   • Medailon z’ankariánské říše: Z’ankarianská říše byla během jeho vlády jedním z klíčových spojenci Onaga. Když Shao Kahn převzal trůn Outworld, rozhodl se eliminovat ty loajální ke starému řádu. Slibující mír nalákal Z’ankarian High Council na schůzku na Dragon Mountain. Nikdo nepřežil setkání.
   • Osh-Tekk Baton of Victory: Na památku velkých Konquestů Osh-Tekk císaři udělili obušky svým vítězným válečníkům. Žádný osh-tekk totem nebyl více cennější. Tento konkrétní obušek byl udělen mladému Kotal K’etz za jeho odvahu během kampaně Osh-Tekk proti Qu’attons.
   • Sun Do Hearthstone: Stejně jako mnoho vesnic Outworld se slunce chrání. Jeho magie chránila životy a živobytí vesničanů. Bohužel, Sun Do’s Hearthstone nebyl žádný zápas pro kouzla Shang Tsung a Quan Chi. Bylo to přemoženo a vesničané Sun Do byli zotročeni.
   • Talisman of the Kafallah Warlocks: Kafallah Warlocks byli nejmocnějšími čarodějové starověku Outworld. Tajně ovlivnili Outworld’s Kahns a formovali své vlády tak, aby vyhovovali jejich programu: Netherrealmova Konquest the Realm. Když byla objevena pravda, byly zrádné válečníky vymazány.
   • Krev Vaeternus: Upíři Vaeternusova pití krev často, aby si udrželi svůj život. Ale nejen jakákoli krev; Vaeterniani mohou konzumovat pouze krev, která je kompatibilní s jedinečnou fyziologií klanu. Každý klan má takový kámen. Jeho magie identifikuje vhodné oběti.
   • Čepel královny Sytholin: Jen velmi málo relikvie zůstává z konquered říše Zaterry. Tato čepel kovaná pro Zaterrovu královnu Sytholin přežije, protože jeho magie byla vyhledávána Shao Kahn. Každý, kdo to ovládá.

   Být kontinued.

   Být kontinued.

   Být kontinued.

   Být kontinued.

   Být kontinued.

   Být kontinued.

   Být kontinued.

   Nepřátelé []

   V Kryptu jsou dva typy nepřátel. Monstrum, které se občas objevuje při nasazení Kenshiho se zavázanýma očima, popadla hráče za krk a explodovala jejich hlavu. Twoyingem Shao Kahnovým kladivem hned po nasazení zavázanýma očima může být monstrum zabito a hráč obdrží odměnu.

   Druhým typem nepřítele je pavouk. Objevují se pouze v oblastech Kytinn Kryptu a budou honit po hráči, pokud si to všimnete. Budou stříkat oheň na hráče a spálit je k smrti. Mohou být také zabiti kladivem Shao Kahna.

   Krypt průchod a průvodce

   Vítejte v Ignově průvodci Mortal Kombat 11 Krypt. Tento průchod vám pomůže úspěšně projít a prozkoumat toto záhadné umístění a ukázat vám, jak odemknout každý roh zakryty a drancovat jeho poklady.

   Všimněte si, že pro přístup k Mortal Kombat 11 Krypt musíte mít účet PlayStation, Xbox nebo Switch Online (účty hostů nefungují) a musíte mít přístup k internetu – protože vše, co děláte v Krypt, je automaticky uloženo – což znamená, že nemůžete vylepšit svůj soubor uložení, abyste zrušili akt odemknutí hrudníku.

   Jak kořistní truhly fungují v Mortal Kombat 11 Krypt

   MK Krypt.JPG

   Podobně jako Mortal Kombat 10, Krypt je plný pokladů a hrudníků, které odemknou, které obsahují vše od Konsumubles po brutality, vybavení a kosmetiku, a dokonce i úmrtí! Většina všech hrudníků a pokladu však musí být odemčena pomocí různých zdrojů:

   • Většina normálních pokladů bude vyžadovat různé množství koin. Některé mohou být až 1 000, zatímco jiné mohou zasáhnout kolem 15 000 a více – a některé speciální truhly mohou mít obrovskou cenu.
   • Zvláštní planoucí truhly (které musí být zamířeny) a hrudi Shao Kahna budou vyžadovat buď 100 až 250 srdcí.
   • Klenby duše jsou zelené předměty, které vyžadují odemknutí 100 fragmentů duše. Existuje také několik zelených aurů, se kterými můžete komunikovat, abyste manipulovali s časem a čistým trochou trosek nebo jiných předmětů – některé náklady na fragmenty duše, jiné ne.
   • Nezapomeňte si přečíst Jak hospodařit koiny, jak hospodařit srdce a jak hospodařit fragmenty duše.

   DŮLEŽITÉ: Než začnete, je nesmírně nezbytné, abyste pochopili, jak odemknutím hrudníku a pokladů fungují. Mnoho z pokladů a trezorů duše je randomizováno v tom, jaké kořisti obsahují, a to jak v množství koinů, které stojí otevření, tak to, co můžete najít uvnitř. Jeden hráč může najít 5 000 koinových hrudník na konkrétním místě s novou smrtelností uvnitř, zatímco jiný hráč může najít hrudník 10 000 koin na stejném místě ve svém zakryptu s úplně jinou odměnou. Protože většina z Krypt, která je randomizována, neexistuje způsob, jak říct, co obsahuje hrudník. Toto pravidlo existuje několik výjimek: pravidelné truhly ve vchodu do paláce, hrudníky Shao Khan, planoucí truhly a určité truhly po řešení hádanek mají stejnou odměnu a náklady pro všechny hráče, kteří se s nimi setkávají.

   Vysvětlení vývojáře

   Od Netherrealmova Kombat Kast 24. dubna – „Po vstupu do Krypt je každému hráči představen vlastní zážitek. Obsah každé z těchto hrudníků je úplně stejný pro každého hráče – ale jejich umístění jsou jedinečná, s výjimkou speciálních hrudníků. Dva hráči, kteří na konci otevírají všechny truhly, budou mít všechny stejné odměny.”

   To znamená, že pokud jeden hráč najde hrudník obsahující specifickou úmrtnost a brutalitu, jiný hráč nenajde stejnou úmrtnost zabalenou s konsusable místo toho.

   Vzhledem k tomu, že hráči jsou frustrováni s obtížemi Tower of Time, od Patch 1.0.3 29. dubna mohou hráči obdržet dárkový balíček 500 000 koinů, 500 srdcí 1 000 fragmentů duše, 1 000 časů Krystalů. Odměna se objeví v sekci Oznámení o hráči Kombat Kard do 8. května 2019.

   Možný obsah hrudníků

   Může být obtížné předvídat, co bude obsahovat truhla s pokladem nebo duše – ale šílenství existuje trochu metody. Přestože mnoho hrudníků je náhodně za cenu, která je náklady na jejich odemknutí a co obsahují, existuje několik pravidel, kterými procházejí – podobné cenové rozsahy budou mít podobné položky, a pokud hledáte určité typy odměn, můžete, můžete Podívejte se na níže uvedený seznam a zjistěte, co pravděpodobně najdete v každé hrudi:

   Všimněte si, že některé truhly s pokladem, které stojí 15 000 koin nebo více, jsou obvykle nastaveny v obsahu, který obsahují v tomto místě, a jsou uvedeny v průchodu.

   Hrudník (typ) Možný obsah
   Treasure Chest (1 000 – 3 999 koins) Umělecké / lokalizační umění / hudba Ikony variací Ozubené kolo Konsumubles Forge recept / položky Vial of Protection, Red Dragon Ash
   Treasure Chest (5 000 – 7 999 Koins) Brutality Úmrtí Ozubené kolo Skeletonové klíče Posměšky Nakandan Charm, Soul Stone, Scavenger’s Lock Pick
   Treasure Chest (10 000 – 14 999) Křívy postavy Rozšíření Kombat Kards
   Treasure Chest (15k+) Nastavit obsah
   Klenby duše Pozvěny postavy Ozubené kolo Konsumubles Položky Kollector Trade
   Kronika trezory Postava kůže Ozubené kolo Konsumubles
   Shao Kahn truhly Set Character Pack – Skin, Brutality, Gear X3, Augment
   Planoucí truhly Set Assorted Stages Pack – Skin, Gear X3, Time Krystals X200, Forge Položka

   Vstup do paláce

   Když začnete svou cestu do Krypt, vaše postava, nejmenovaný cestovatel, dorazí na ostrov Shang Tsung, aby vstoupil do Krypt. Sám Shang Tsung se zdá, že vás přivítá a vyzývá vás, abyste si otevřeli hrudníky, abyste našli různé poklady, než zmizí.

   Převezmete kontrolu nad cestovatelem v režimu třetí osoby – velmi na rozdíl od zbytku této bojové hry a můžete se přesunout, abyste si prohlédli věci, otevřené hrudi držením X, sprintu držením pravého spouštěče, zkontrolujte svůj inventář levicí Spouštěč – a zobrazte mapu částí ostrova, které jste odkryli v nabídce pauzy.

   Neexistují žádné boje – ale najdete pasti, kterým se musíte vyhnout, nebo můžete najít příšerný osud (umírání však nemá žádné nepříznivé účinky, než získat překvapení vyděsit!). Podél vaší cesty v Kryptu je toho hodně nalezení, za nimiž se jednoduše otevírají hrudníky, a některé hádanky nebo předměty mohou odemknout více částí ostrova – které jsou pokryty tímto průchodem.

   MK11KRYPT Vstup1.jpg

   Chcete -li začít, nezapomeňte otevřít dva truhly na obou stranách uprostřed místnosti. Tyto truhly jsou jediné, které nemají žádné náklady na otevření, a udělí vám 50 000 koin a 100 srdcí za kus, což vám dává skromnou měnu. Můžete také utratit 3 000 koinů za otevření hrudi poblíž vstupních dveří a mělo by vždy obsahovat 3 umění Jade Kollection Arts.

   S otevřením dvou pokladů se otevřou dveře vedoucí ke zbytku vchodu do paláce. Zdá se, že se jedná o jedinou oblast ostrova Shang Tsung, kde viditelné truhly vždy odemknou stejné věci – které jsou uvedeny níže.

   Obsah vstupního paláce
   Číslo hrudníku Náklady (koiny) Umístění (x, y) Obsah
   1 N/a (9545, -29) Koins x50 000, Hearts X100
   2 N/a (9562, 404) Koins x50 000, Hearts X100
   3 3 000 (10217, 549) Jade Kollection Character Art X3
   4 5 000 (7911, 1017) Plazmové infuze smrti rakety x5, meteoritové jádro x3
   5 8 000 (7943, -459) Zateterran Charm X3, Ethereal Armor X3
   6 6 000 (7122, 386) Recept: Ethereal Armor, Essence of Edenian Magic, Copper Plating, Element of Order
   7 3 000 (7228, -482) Kano Kollection Character Art X2, Fragments Soul X50
   8 5 000 (6494, 164) Cassie Cage Drone – Hopper
   9 10 000 (6467, -467) Erron Black Rifle – Demoralizer, Skeleton Key
   10 10 000 (5584, 383) Kabal Face Shield – Kanoova tajná zbraň, Hearts X25
   11 8 000 (5678, 790) Nouzový přijímač Tekunin X3, Koins x5 000
   12 4 000 (5655, -544) Kitana Kollection Character Art X3
   13 12 000 (3914, 976) Scorpion Brutality – Crispy, Scorpion Kollection Character Art

   Na konci vchodu do paláce je velký stůl s mocným zářícím kladivem. Vyzvedněte si to a získejte válečné kladivo Shao Kahna, zbraň, kterou můžete skutečně použít v Krypt k řešení hádanek a rozbíjených předmětů. Ve skutečnosti můžete použít kladivo k rozbití zbytků, jako jsou hrnce, vázy a kostry, abyste získali trochu koinů – i když mnoho nedostanete. Může být také použito ke zničení slabých zdí a odhalení nových oblastí.

   Můžete dát válečné kladivo, které můžete použít rozbitím spodní části velké zapečetěné brány, abyste vstoupili na centrální nádvoří, nebo se můžete podívat podél zdi vlevo od místa, kde jste našli válečné kladivo, abyste našli slabou zeď, která se otevřela a vstoupila Mrtvé lesy.

   Mrtvé lesy

   Mk11krypt Deadwoodsv2.jpg

   Obsah hrudníku mrtvých lesů
   Číslo hrudníku Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   1 250 (srdce) (3482, -1161) Brutalita Jade – Deadly Dance, Jade Skin – Olivine, Jade Mask – Imperial Gem, Jade Razor -Rang – Amethyst Killstar, Jade – Blaze’s Firaspewn Torch, Jade Agment – Kiss the Dirt
   2 250 (srdce) (8065, -4913) Jaqcui Briggs brutalita – sakra, Jacqui Briggs Skin – Time’s Arrow, Jacqui Briggs Right Gauntlet – pravá připravená sada Apokalypsa, Jacqui Briggs Left Gauntlet – Prevent Apokalypsa – Precenze Apokalypsa – Precision Fugment Fugment Fugment Fugment Fugment
   3 15 000 (Koins) (8512, -5304) Skin -nula kůže – krevní floe, sudon -nulový rozšíření – výbušné střepy
   4 100 (srdce) (7119, -3851) Jax Briggs Skin Neobtížné spojenec, Jacqui Briggs Right Gauntlet – Right Slipshot, Cassie Cage Pistol – STFU, Jax Briggs Bionic Arms – Steel Dragon, 200 Time Krystals, Forge Item
   5 10 000 (fragmenty duše) (3090, -2948) Forge Položka – založený klenot uvězněných duší
   Ponořená hrudník 3 000 (fragmenty duše), 250 000 (Koins) (6083, -1759) Sklon Scorpion Skin – Kontrola duše, podřízená kůže – červená zima, noob saibot kůže – čarodějnická hodina, Kitana Skin – Blue Topaz, Jade Skin – Spring Formal, Towers of Time Key

   Po vstupu do mrtvých lesů najdete nový typ odemykatelného pokladu – duší věže. Tyto zelené předměty lze naleznout buď plovoucí nebo drženy mrtvoly v okolí a každý z nich vyžaduje 100 fragmentů duše. Na rozdíl od běžných truhly se neliší v ceně, ale liší se v odměnách. Nemůžete však s nimi komunikovat – i když máte fragmenty duše, dokud nenajdete správný artefakt v Kryptu, abyste je mohli začít odemknout.

   Až dorazíte na křižovatku, najdete po cestě, najdete planoucí hruď, se kterou nemůžete komunikovat. Bohužel vám chybí položka potřebná k tomu, takže si pamatujte jeho umístění – a umístění podobně planoucí lebky o altán v pravém horním rohu lesa.

   Dolů po cestě ke dnu najdete cestu k krátkému schodišti vedoucí k jedné z hrudníků Shao Kahna. Tyto truhly jsou vybaveny červenou helmou Shao Kahna a musí být nejprve zničeny prasknutím hlavy vaším válečným kladivem, než ji můžete otevřít výměnou za 250 srdcí.

   Uprostřed stromů, která stojí ohromujících 10 000 fragmentů duše, se také plovoute jedinečný trezor duše! Je to obsah, je to jediná speciální položka Forge, kterou nakonec budete muset vytvořit klíčovou položku, ale to by mělo být uloženo na poslední.

   Nakonec na vrcholu mrtvých lesů najdete hádanku ve formě rotujícího sloupu, kde byla na každé straně sloupu navlečena tři těla do neshodných částí – hlava, trup a nohy. Musíte vytáhnout páky tak, aby odpovídaly buď kyborgům nebo démonovým mrtvolům – ale odpovídání kostru se spustí past, aby vás zabila (ne že by měla nějaké trvalé efekty.)

   Tahání levé páky se otáčí všechny body sloupu, zatímco střední páka vymění dvě sekce sloupu a pravá páka točí spodní dva body.

   Chcete -li rychle vyřešit hádanku, otočte levou páku dvakrát, poté dvakrát střední páku, pak pravou páku jednou. Tím se zarovná kostra – žhaví! Po oživení musíte znovu vytáhnout levou páku, abyste vyměnili všechny části těla za mrtvého outrealm démona, aby odemkli nedalekou bránu k pokladní hrudi, a pak znovu zarovnat tělo kyborgů, aby otevřel další bránu k jiné hrudi Shao Kahn.

   Můžete také spatřit zelenou záře pocházející z rybníka podél cesty, která bude vyžadovat 3 000 fragmentů duše, aby zvedla hrudník z hloubky, a hrudník potřebuje 250 000 koinů! Doporučujeme počkat, až najdete lockpick s opěradlem v jiných pokladních truhlach – protože se vzdává poplatku za koin k otevření jediné hrudi, a to je nejdražší v Kryptu!

   Centrální nádvoří

   Mk11krypt CentralCourtyardv2.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (-61, 3835) Brutalita Jax Briggs – Řekl jsem Sleep, Jax Briggs Skin – Fast Mover, Jax Briggs Bionic Arms – Horton’s Heaters, Jax Briggs Buckle – Dashaloo Campaig

   S prozkoumáním mrtvých lesů se vraťte do vchodu do paláce a pomocí válečného kladiva rozbijte velkou bránu tam, kde je nádvoří. Tato masivní oblast obsahuje další dva velké brány a několik porostů naplněných dlouho mrtvými mnichy a truhly s pokladem všude kolem nich – a hraničící zdí.

   Na východní straně najdete hlavní posezení s jedním z trůnů Shang Tsung za zlomeným gongem s ještě více truhly. Na obou stranách této oblasti sezení najdete slabé zdi, které se rozpadnou a odhalí oblast za nádvoří.

   Najdete také jedno z časových trezorů Kronika. S epochou motoru Kronika, který nesete ve svém inventáři, můžete utratit Koiny za doplnění dopředu dříve otevřených hrudníků, aby držely nové poklady – ale všimněte si, že to platí pouze pro truhly, které drží konumabry nebo kovárny, a nikoli truhly, které obsahovaly jedinečné předměty. Bude to stát 2 000 koinů na hrudník, který si přejete znovu zásobit.

   Kolem zadní části nádvoří kolem rozbitých stěn najdete menší otevřenou oblast s více truhly – včetně jedné z hrudníků Shao Kahna na zadní stěně prohlížecí ploši. Zazvonejte na gong s vaším válečným kladivem a otevřete velkou bránu vedoucí na jih k kovářce. To vám také udělí 25 000 koinů.

   Než půjdete, všimněte si zamčených vyvážených dveří na sever, které vyžadují drahokam žijícího. Vrátíme se, jakmile to najdeme, což nebude trvat dlouho!

   Kovárna

   Mk11krypt forgev2.jpg

   Když vstoupíte do oblasti Forge, Shang Tsung vysvětlí, že můžete použít Forgeovy předměty získané kolem Krypt a kombinovat je a vytvořit nové ingredience pro Konsusables. Bez naučeného receptu však může být obtížné náhodně spustit množství položek Forge, které najdete.

   Každá položka Forge má s sebou spojené určité náklady – obvykle buď skromné ​​množství koinů, fragmentů duše nebo srdcí, a budete muset zaplatit kombinovaný poplatek za všechny tři položky, abyste získali konsusavatelné, které se formují. Naštěstí, pokud si vyberete nesprávné položky, abyste se pokusili kombinovat, neztratíte zdroje pro vyzkoušení. Existují také určité předměty vzácných kovářů, které mohou stát tunu měny jen pro řemeslo, takže si dávejte pozor na nadměrné výdaje!

   Cesta na jih vede také nad jámou – kde najdete uzamčené dveře, na které můžete použít klíč z kostru k dosažení dvou duševních trezorů (doporučujeme vám držet všechny klíče z kostry, které prozatím najdete), stejně jako Zlomený most, ke kterému ještě nelze přistupovat – protože budete potřebovat speciální artefakt a spoustu fragmentů duše, abyste překročili další zamčené dveře a skrývaly hrudníku Shao Kahn.

   Mountain Pass a Svatyně

   Mk11Krypt FARMEANDMountainPass.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (-7552, -5576) Brutalita Frost – sťatá, mrazová kůže – zmrazená futurista, maska ​​Frost – Cool Kombat, Frost Power Array – Ice Valkyrie, Frost Frozen Core – Dynamic Zordian Engine, Frost Agment – Hypotermic Missesse
   Planoucí hrudník 100 (srdce) (-6583, -5136) Liu Kang Skin – Greater Evil, Kung Lao Razor Hat – Keen Kompetitor, Liu Kang Headband – Elite Shaolin, Raiden Hat – Lightning Sentinel, Time Krystals X200, Forge Item – Ill Fitting Duld Bladed Hat

   Když překročíte dřevěné mosty na západ od kovárny, podívejte se podél skalní stěny a najděte malou výklenku se zamčenými dračími dveřmi. Tyto speciální dveře lze otevřít pouze u draka amuleta – což ještě nemáme.

   Na druhém konci dřevěného mostu přijdete na malé nádvoří, kde na druhém konci leží obří zlatá socha. Tato svatyně Nakandan může být použita k vzdání hold bohům tím, že vypustí peníze do svatyně výměnou za náhodné odměny, v 1 000 přírůstcích Koinu.

   POZNÁMKA: Poprvé, když poctíte, vždy obdržíte klíčovou položku: Kronika’s Amulet, který je nakonec potřebný jako součást puzzle mnohem později v Krypt. Z tohoto důvodu nedávejte na první poctu více než 1 000 koinů, nebo budete plýtvat penězi.

   Vyjděte cestu na jih nejprve na dolní nádvoří a najdete chodník vedoucí k uzavřené bráně a vstoupí doprava. Jděte dolů po schodech a ohlédněte se zpět a najděte další hádanku – tři páky sedí před čtyřmi panely, které tvoří špatně odpovídající ikonu draka.

   Chcete -li vyřešit tuto hádanku, vše, co musíte udělat, je vytáhnout levou páku, aby se správně zarovnal levý panel, a otočte levý horní panel. Vzhledem k tomu, že pravý horní ročník je již zarovnán, musíte pouze otočit levý panel a dolní pravý panel, který můžete udělat dvakrát tahem pravé páky – ale netahajte střední páku vůbec!

   Řešení hádanky vám udělí 3 000 koinů a 100 fragmentů duše a otevřete bránu po schodech, což vede k nádvoří jeskyně s dřevěným mostem, který ještě nemůžeme překročit, takže se vrátíme později.

   Pokud stále míříte po cestě kolem hádanky symbolu draka, můžete překročit více dřevěných platforem a najít hřeben pod horským průsmykem, který jste přešli dříve. Zde najdete další hruď Shao Kahn, stejně jako planoucí hruď, kterou ještě nemůžeme otevřít – ale můžete si všimnout planoucí lebky a další truhly pod horským průsmykem, který je jen mimo dosah – nebudeme schopni to schopni dosáhnout toho až do mnohem, mnohem později.

   Váleční svatyně

   Mk11krypt Warriorshrinev3.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Hrudník Shao Kahna 250 (srdce) (-787, -9341) Brutalita Cetrionu – uzená maso, kůži Cetrionu – železo, bohyně Cetrion koruna – Lucifina Hellborne, Cetrion Eternal Corona – Brunhilde, Cetrion Living Oplí
   Planoucí hrudník 100 (srdce) (-1873, -7732) Skin Baraka – vidět zelenou, Shao Kahn Wrath Hammer – Hopewrecker, Baraka ARM BLADE

   Vrátíte se zpět do svatyně a směřujete na sever, přijdete do svatyně Warrior, která zobrazuje sochy mnoha hlavních postav Mortal Kombat – Scorpion, Johnny Cage, Kano, Goro, Liu Kang a Sonya.

   Když se blížíte, obří kus sopečné skály sestřelí a vyhladí polovinu sochy Raidenu – a pokud rozbijete skálu svým válečným kladivem, získáte drahokam živého.

   Pokud jde o zlomenou sochu Raidenu, můžete se přiblížit k soše mezi pokladními truhly, abyste zjistili, že ji lze interagovat – pokud máte správnou položku. Budete muset vyčistit všechny tutoriálové věže věží, abyste získali amulet ochránce Earthrealmu.

   Jakmile budete mít tuto položku – Vraťte se do sochy Raiden a položte amulet na základnu sochy, aby ji vrátil do své dřívější slávy, a dostanete Raidenovy rozbité zaměstnance, další klíčovou položku, kterou budete chtít držet.

   Naproti sochům válečníků jsou ještě více podstavců – to vše představuje tváře postav v Mortal Kombat 11 a každý s hrotem, který lze použít k obhajobě hlavy – ale musíme tyto hlavy najít jako první.

   Tajemství sběru hlav je, že to nebude rychlá a snadná cesta. Budete muset provést 25 úmrtí na konkrétní postavě ve věži bitvách, abyste si konečně vyžádali hlavu – což znamená. Každá hlava, kterou si nárokujete a nasadí na špičku, však odemkne jejich odpovídající kořist hrudní!

   Cesta doprava vede zpět na nádvoří, které je blokováno uzavřenou bránou, stejně jako další zapečetěné dveře vedoucí k dojo. Pokud jde o cestu na sever – končí to zlověstně vypadající bránou, která vyžaduje chybějící roh Motaro.

   Zamířte dolů pod svatyni válečníka na západ a najdete několik zajímavých věcí. Dvě zářící zelené hromady trosky jsou na opačných koncích schodiště. Nedaleko je další velký gong – a bouchání tento otevře bránu zpět na nádvoří – a zároveň vám uděluje 25 000 koinů.

   Zahrady a trezor

   Mk11krypt GardenVault.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 1 250 (srdce) (5646, 5188) Brutalita Baraka – Cut Up, Baraka Skin – mrtvý bazén Despoiler, Baraka Arm Blades – OKRAKAN z boje, Baraka Head Gear – Invader of Lei Chen, Baraka War Banner – Ensign of Ten Hells, Baraka Agment – Horns of Battle of Battle
   Shao Kahn hrudník 2 250 (srdce) (5085, 1608) Sonya Brutalita – Kiss, Sonya Skin – Army Brat, Sonya Head Gear – Model Soldier, Sonya Power Glove – Shock and Awe, Sonya K.A.T. Věžička – Rolling Thunder, Sonya Augment – jistič mobility
   Planoucí hrudník 100 (srdce) (2498, 3679) Geras Skin – apotéza, Geras Knuckle Duster – pěst půlnoční hodiny, cetrion bohyně koruna – Serratogga, Frost Mask – Korruption, 200 Time Krystals, Forge Item – Depowered Tekunin Core Core

   S drahokamem živých v ruce a cestou zpět na otevřenou nádvoří se vraťte na centrální nádvoří.

   V náhodných intervalech můžete slyšet zvuk něčeho, co se rozběhne na nádvoří. Nedaleká sopka začala plivat obří skály, které vždycky napadne někde na nádvoří – a můžete je rozbít s válečným kladivem, abyste získali náhodné kořist – což může zahrnovat malé množství měny, jako jsou Koiny, Hearts (5) , a fragmenty duše, ale také kovárny předměty, Konsumubles a dokonce rozšiřují postavy! Obecně mají tendenci padat každé 4 minuty, což se rovná 7-10 minutám ve hře.

   Můžete také začít hledat velké koule truhly, které se mohou objevit kdekoli v Kryptu pokaždé, když vstoupíte do Krypt. Jedná se o trezory Kronika a vždy stojí 5 000 koinů a odmění vás 4 náhodnými položkami, obvykle kosmetikou nebo konsuzubkou.

   Vydejte se na nádvoří tam, kde jste zazvonil gong, a jděte doleva a najděte rovnovážné dveře. Umístěte klenot života a otevřete rovnovážné dveře a za své potíže dostanete 5 000 koinů.

   Uvnitř oblasti zahrad je několik větvících cest – jeden dole vpravo a jeden doleva na altán s planoucí hrudník a další spodní oblast vpravo s jednou z hrudníků Shao Kahna.

   Na levé stěně zahrad najdete slabou dřevěnou zeď, která se otevřela, což povede k trezoru. Zde si můžete všimnout planoucí lebky na severní straně u některých hrudníků a můžete také najít nějaké zapečetěné brány, které se otevřou tažením páky mezi bránami. To vám udělí 1 000 koinů a 100 fragmentů duše!

   Uvnitř komory Vault najdete jednu z hrudníků Shao Kahna a také najdete prasklý roh Motaro – klíčovou položku, kterou potřebujete k otevření toho obřího impozantního dveří kolem svatyně Warrior Svaty.

   Chcete -li opustit tuto oblast, podívejte se podél dna pro malou cestu do chodby s jinou pákou, kterou lze použít k otevření brány zpět do vchodu do paláce, který vám bude činit dalších 1 000 koin a 100 fragmentů duše.

   Goro’s Lair

   Mk11krypt Goroslairv2.jpg

   Hruď Měna (cena) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (6612, -4431) Brutalita Kotal Kahn – SAWED, Kotal Kahn Skin – Coatepec, Kotal Kahn Macana – Macana Osh -Tekk, Kotal Kahn Hook – Tochtli Blood Sickles, Kotal Kahn Totem – Talisman Osh -Tekk, Kotal Kahn Aggment –

   Vraťte se do svatyně Warrior a vložte Motaroův roh do obřích dveří, abyste otevřeli Goro’s Lair dveře – které vám udělí 5 000 koinů za vyřešenou hádanku.

   Vydejte se dolů do nádvoří jeskyně, abyste prošli několik truhly spolu se zamčenými dveřmi a skrývali jednu z hrudníků Shao Kahna. Opět budete potřebovat klíč z kostru, ale v závislosti na tom, kolik jich jste našli, možná budete chtít počkat a uvidíte své další možnosti – zejména pokud vám chybí srdce, abyste jej otevřeli.

   Na konci jeskyně najdete velký výtah a tahání páky vás zavede hluboko do doupě Goro. Toto místo otevírá zcela novou oblast vaší mapy a je plné navíjecích pasáží, které se snadno ztratí – ale také drží mnohem více truhly, pokladů, klíčových předmětů a pastí!

   Goroova skvělá hala

   Mk11Krypt GorogreTHALL.JPG

   Vydejte se kolem první místnosti ve spodní části výtahu a vstoupí do Goro’s Great Hall. Je zde několik věcí, které si můžete poznamenat – spolu s mnoha truhly a těly mrtvých oni najdete další z Kronikových časových trezorů, což vám umožní resetovat obsah určitých truhly v Goro’s Lair.

   Mezi mnoha truhly s pokladem a mrtvými oni v této místnosti jsou tři cesty, které se mají vydat:

   Cesta na Západ vede ke snížené bráně, kterou můžete zvednout s nedalekým řetězcem, a za to vám udělí 1 000 koinů a 10 fragmentů duše a 10 fragmentů duše a 10 fragmentů duše a 10 fragmentů duše.

   Cesta na jih vede do Goroovy trůnní místnosti, kde si můžete všimnout mrtvoly mrtvého šampiona stále posazeného na jeho trůnu.

   Cesta na východě vede k uzamčeným dveřím, které nevyžadují ani jedno, ale tři klíčové položky: duše jedné bytosti, mysl jedné bytosti a srdce jedné bytosti.

   Dveře jedné bytosti

   Abyste mohli nárokovat fragmenty jedné bytosti, budete muset opustit Krypt a místo toho udělat nějaké boje ve věžích – buď věže času, nebo v Klassic Towers. Provedením nejméně 10 úmrtí, brutalin a milosrdenství odemknete každý fragment potřebný k odemknutí dveří.

   Mk11Krypt OneBeing.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Truh na poklad 1 15 000 (Koins) (3107, -7806) Noob Saibot Skin – Mortiferous, Noob Saibot Augment – Reach Beyond
   Truh na poklad 2 80 000 (Koins) (2294, -9133) Srdce Blaze (klíčová položka)
   Planoucí hrudník 100 (srdce) (2608, -8250) Kano Skin – Na láhvi, Kabal Face Shield – Weeping Nightmare, Kano Eye Shield – Jackovo epické oko, Erron Black Hat – Hella Wicked, 200 Time Krystals, Forge Item

   Jakmile budete konečně schopni otevřít velké dveře pomocí tří fragmentů, najdete v malé jeskyni řadu planových pastí, které na vás čekají. Čas to tak, že jste sprintovali kolem prvních dvou a najdete nejrůznější truhly – včetně jednoho na samém konci haly kolem další pasti plamene, která stojí 80 000 koinů, a drží srdce požáru a je potřeba položka Vyřešte hádanku oběti, jakmile najdeme další nástroj.

   Protože hrudník 80k je druhou nejdražší hrudník v Kryptu, možná budete chtít zvážit čekání, až vyrazíte loot lockpick z náhodného pokladní truhla, která vám umožní odemknout hrudník bez utrácení koinů.

   Pokud jde o planoucí hrudník a ten zamčený za dveřmi, měli byste pravděpodobně počkat až do později, až budete mít nástroje a klíče.

   Kolletorský pokoj

   Mk11Krypt KollectorOm.JPG

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (5422, -1474) Kollector Brutality – Slice Slice Slice, Kollector Skin – Bootleg, Kollector Satchel – J. Kolekce Cage Fall, Kollector Mystic Beacon – Kartazian Ember Rocks, Kollector Chainged Ball – Shaolin Dragon Idol, Kollector Augment, Magical Remirection

   Míří přes západní bránu vede k malé cestě lemované hrudníky a pak dvě dveře. Jeden je uzamčen a potřebuje klíč z kostru, ale jakmile je odemknutá, můžete se vydat na cestu k nalezení výtahu až do vchodu do paláce – stoupající pod podstavec, kde jste dostali válečné kladivo Shao Kahn!

   Druhé dveře mohou být otevřeny nedalekým řetězcem – spolu s odměnou 1 000 koinů a 10 fragmentů duše a vede do pokoje Kollector’s Room.

   Tento stinný chlap lemoval svůj obchod s nejrůznějšími zbraněmi, cetkami a několika truhly – včetně jedné z hrudníků Shao Kahna. Mluví s ním, ukáže vám náhodný sortiment jedinečných předmětů, který obchoduje výměnou za artefakty, které se nejčastěji vyskytují ve skrytých pokladních truhlach (zjistíme, jak je brzy najít. Tyto odměny zahrnují 2 kůže a 1 rychlostní stupeň pro každou postavu, stejně jako sortiment různých Konsumubles, a on se dostane do docela pravidelně, nebo pokaždé, když opustíte a znovu vstoupíte do Krypt. Někdy však může zmizet úplně ze svého pokoje a budete se muset vrátit později, abyste zjistili, zda se vrátí.

   Jeho hodiny se zdá být obvykle od 4:00 do 7:59.

   Pokud jste frustrovaní z jeho nedostatku vystoupení, můžete zkusit rabování různých pokladních truhly pro šanci najít Kollectorovu minci – položku, kterou můžete použít k vynucení Kollera, aby se ukázal a vyměnil své zboží!

   Goro’s Throne Room

   Mk11Krypt Gorothhrone.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (-1539, -3385) Kung Lao Brutality – mysl jeho vlastní, kung lao kůže – opuštěný, kung lao razor Hat – nezdobytný, kung lao bracer – syn devátého draka, Kung Lao Insignia – lež Damashi, Kung Lao Augment – Magic Throw

   Vezmeme -li jižní cestu z Velké haly, vás čeká tváří v tvář s mrtvým a hnijícím šampionem. V této místnosti je mnoho zamčených bran, které potřebují klíče z koster pro přístup k duši za nimi a několik dalších pokladů je roztroušeno – včetně jednoho za trůnem.

   Pokud se podíváte na východ, můžete si všimnout cesty vedoucí k jídelně Goro, zatímco cesta na východ má bránu vedoucí k Goroově pokladní komoře a vězení a nalevo je další cestou k zbrojnici.

   Zbrojnice

   Mk11krypt Goroarmory.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (-5417, -5801) Smrtelnost sub -nula -řezaná, podřízená kůže -bílý stalker, sub -nulo ninja maska ​​-kryomancer války, sub -nulo bitva sekera -sekera Shanshena, sub -nulový pás -velmistra smrtelný arzenál, sub -nulo zvětšení – Prudký mráz
   Planoucí hrudník 100 (srdce) (-3000, -5886) Jade Skin – správný oděv, Jade Mask – Kombat Courtier, Skarlet Mask – Queen of Bloodsuckers, D’Vorah Ovipositor – Mygalomorfae, 200 času Krystaly, Forge Item – Grotesque zmutovaná larva

   Vydejte se na cestu dále na jih poblíž brány do vězení a vstoupíte do haly s planoucí hrudník a planoucí lebku poblíž posazené nad další truhla s pokladem. Kolem této místnosti je velká brána, kterou lze otevřít, aby vám bylo síť 1 000 koinů a 100 fragmentů duše a vede k zbrojnici.

   V této velké místnosti najdete mnoho nejrůznějších pokladů a duší věže po celé místnosti – včetně jedné z hrudníků Shao Kahna. Na samém konci zbrojnice se rozhlédněte po hořícím řetězci zabudovaným do dřevěného sloupku bodem nože. Vyzvedněte si to a získáte šroubovou kopí.

   Připoutaná kopí vám umožňuje chytit a vytáhnout vzdálené předměty a vyřešit nové hádanky a získat více odměn. Jak se to stane, dveře do zbrojnice se zavřou – ale nebojte se. Podívejte se na závěsnou lucernu nad bránou a stiskněte tlačítko vyzvených k odhojení řetězu a zasáhne lucernu, znovu zvednete bránu a vyděláte 1 000 koin a 10 fragmentů duše pro řešení této hádanky.

   S touto položkou můžete nyní konečně zaskočit planoucí truhly tím. K otevření dosedované hrudní hrudi budete stále potřebovat 100 srdcí, ale naštěstí má váš nástroj další použití.

   Nepochybně jste si všimli mnoha visících těl po celém nádvoří a dokonce i tady v Goroově doupěti. Nyní můžete chytit a vytrhnout visící těla, abyste získali měnu podobně jako rozbití předmětů s válečným kladivem. Každé tělo, které stáhnete a otevřete, vám obvykle dá 1-3 srdce, takže se nezapomeňte rozhlédnout a použít zřetězenou kopí na cokoli, co můžete.

   Goroova pokladní komora a vězení

   Mk11krypt gorokenshijails.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (-7784, -13999) Geras brutalita – uvězněná, Geras Skin – Traveler na časové ose, Geras Knuckle Duster – Konec let, Geras Temporal Anchor – Jedenáctá hodina úspory, Geras dočasná kotva – smrt neznámá, Geras Agment – Vyblednutí paměti

   Zpátky v Goro’s Throne Room, zvedněte bránu na západ, abyste získali 1 000 koinů a 10 fragmentů duše, a zamířte dolů po cestě, když se zakřiví na jih.

   Předávejte několik truhly s pokladem, dorazíte do Goroovy pokladní komory. Skvělá zpráva je, že tato místnost je plná úhledných artefaktů, které můžete zkontrolovat, abyste získali úhlednou tradici v historii Mortal Kombat. Ne tak skvělá zpráva je, že si opravdu nemůžete vzít žádný z artefaktů, ale můžete si vypínat několik truhly a duší věže.

   Zamíříme na západ kolem pokladní komory, přijdete do velké vězeňské haly s bazény krve a několika buňkami lemujícími stěny. Někdy by monstrum mohlo vyrazit z bazénů krve – ale nemohou dělat nic jiného než vás strašidelné.

   Většina uzamčených buněk může být otevřena klíčemi kostry, aby vedla k buď k duši nebo zdánlivě prázdným buňkám – tak je ignorujte a místo toho hledejte otevřené dveře na jih.

   Zde najdete Kenshiho poslední stánek – místo odpočinku slepého válečníka Kenshiho, který kdysi bojoval jménem Earthrealmu, nyní leží mezi oni, proti kterému bojoval. Dveře do této místnosti se zavřou, když vstoupíte, a nutí vás dále, abyste zkontrolovali tělo Kenshi.

   Interagujte s rozpadajícím se tělem, abyste získali kenshiho zavázaný oči, a získáte jeho schopnost cítit neviditelné a odhalit skryté předměty a poklady. Když však používáte zavázaný oči, rychle vyčerpá vaše fragmenty duše o dvě sekundy, takže ho používejte střídmě, abyste se podívali kolem.

   Při pohledu zpět na zapečetou bránu, zamířte doleva, kde je otevřená prázdná zeď, a nedvábně naleznete, abyste zjistili, že je to ve skutečnosti slabá zeď – ale může být zlomena pouze válečným kladivem, zatímco se na to podíváte skrz Páska přes oči. Dejte si pozor – účinky zavázaného očima mohou také odhalit rozzlobené duchy, které na vás mohou vyskočit bez varování – a budete muset buď rychle přesunout z cesty, nebo být okamžitě zabiti.

   Krypt KillSpirit.jpg

   Všimněte si, že i když je obtížné, je možné skutečně porazit rozzlobeného ducha, když jste poprvé nasadili zavázaný oči. Pokud očekáváte skok, rychle vytáhněte své válečné kladivo houpačkou, která může zničit ducha v jednom zásahu, pokud jste rychle-a dostanete jednorázové ocenění podrodové kůže a 100 srdcí!

   Na druhé straně skryté slabé zdi najdete jednu z hrudníků Shao Kahna a cestu zpět do vězení, které můžete otevřít řetězem, a za to získáte 1 000 koinů a 10 fragmentů duše za to.

   Nyní, když máte zavázaný oči, nezapomeňte se kontrolovat každý tak často, abyste hledali více skrytých předmětů – někdy najdete skryté truhly s pokladem, které vynikají při používání šátek, když září jasně modré – a také můžete zkontrolovat, zda zjistíte, zda Zamčené dveře se skrývají před tím, než se na ně rozhodnou použít klíč z kostry.

   Gorova jídelna

   Mk11krypt gorodining.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (-3242, -2237) NOOB SAIBOT BRUTALITA – více portálů více problémů, noob saibot skin – Ghost Great Bi -Han’s Ghost, Noob Saibot Mask – Gao Yang, Noob Saibot Sickle – prvotní kombat, noob saibot stín – Soul of Immortal Victory, Noob Saibot Augment – náhlé slunce
   Planoucí hrudník 100 (srdce) (-796, -9) Kotal Kahn Skin – Nopalla, Kotal Kahn Macana – Shining Ocelot Maqhuitl, Erron Black Hat – Ghastly Rider, Jade Razor -Rang – smrtící ruka Bell Yim, 200 času Krystals, Forge Item

   Vraťte se do Goro’s Throne Room a tentokrát se vydejte cestou na východ, abyste překročili dlouhou halu ke snížené bráně, kterou můžete zvýšit pomocí blízkého řetězu, a získat 1 000 koins a 10 fragmentů duše.

   Tato dvoustupňová místnost je vybavena dlouhými stoly lemovanými mnoha truhly s pokladem a dušími a dokonce i několika skrytými truhly. Přímo u vchodu je také planoucí hrudník a můžete si všimnout planoucí lebky nad tím, kde jste ve druhém patře vstoupili do místnosti a viseli nad cestou, kterou jste se dostali, abyste se dostali dovnitř.

   Konec jídelny obsahuje další dlouhý stůl s obří sochou Goro za ním, s těly, kterou můžete trhat na obou stranách, a dokonce i skrytou hruď na úpatí sochy. Kolem celé jídelny se ovine horní chodník, a zde najdete více truhly, stejně jako tři samostatné dveře: jedno zamčené dveře na severovýchodě a snížené brány na jih a jihozápad.

   Vězení a komora utrpení

   Mk11krypt gorojailsuffering.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Hrudník Shao Kahn (výtah) 250 (srdce) (-6905, 1188) Brutalita Scorpionu – zachraňte mi plátek, Scorpion Skin – Punisher, Scorpion Ninja Mask – Sama z Shirai Ryu, Scorpion Katana – Fumio Hasashi’s Wrath, Scorpion Spear – Hokkaido Ablaze, Scoprion Augment – Soul Piercing
   Shao Kahn hrudník (komora utrpení) 250 (srdce) (-5168, 4933) Skarlet Brutalita – krásná krev, Skarlet Skin – Erytrocyt, Skarlet Mask – Bloody Bewitcher, Skarlet Dagger – Bloodmaster Handblade, Skarlet Blood Lavici

   Vydejte se přes průchod středního jihu ve druhém patře jídelny a najděte krátkou chodbu do jiné vězení. Tato konkrétní místnost nemá velké bazény krve, ale mnoho buněk je uzamčeno a obsahuje buď duši nebo skryté truhly na druhé straně.

   Na východní straně jsou zamčené dveře, které můžete vidět, abyste viděli dlouhou chodbu kolem ní, a pokud použijete klíč z kostry, můžete zamířit dolů do utrpení komory. Tato mučící komora obsahuje mnoho dalších truhly, několik duší a jednu z hrudníků Shao Kahna.

   Zpátky ve vězeních hledejte jednu prázdnou zeď podél jižního okraje buněčného bloku a oblékněte šátek, abyste si všimli slabé zdi, a otevřete ji svým válečným kladivem. Tato pasáž je další z hrudníků Shao Kahna a pryč doleva je výtah vedoucí zpět na povrch – vezměte objížďku a ocitnete se pod kovářkou na cestě za centrální nádvoří.

   Mk11krypt CourtyardBuilding.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (-2982, 4702) Kano brutalita – uvězněná Wallaby, Kano Skin – Pretty in Ink, Kano Eye Shield – Upgraded Kano Bd -MKX, Kano Cybernetic Heart – Krupci, Kano Shank – Yakkety -Yak Stopper, Kano Augment – Laser Cutter – Laser Cutter – Laser Cutter

   Zde můžete vstoupit do velkého domu na konci cesty, abyste našli několik hrudníků a ještě jednu hrudi Shao Kahna.

   Krevní jáma

   Mk11krypt Bloodpit.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (-7476, -982) Kitana Brutalita – odlupování, Kitana Skin – dcera pekla, Kitana Mask – slib ticha, Kitana War Fan – rafinovaný masakr, Kitana Sai – Claw of Onaga, Kitana Augment – Stage A COUP
   Planoucí hrudník 100 (srdce) (-8929, -3342) Scorpion Skin – Forest Kamoflage, Scorpion Ninja Mask – Look of Fiery Reckoning, Sub -Zero Ninja Mask – nekonečná zima, Noob Saibot Mask – Noob Saibot, 200 času Krystals, Forge Item

   Zpátky v jídelně Goro hledejte bránu v jihozápadním rohu a zvedněte ji pomocí nedalekého řetězce k získání 1 000 koinů a 10 fragmentů duše. Cesta za nimi vede k jedné z hrudníků Shao Kahna a výtahu vedoucí zpět na povrch.

   Když vyrazíte do krevní jámy, tělo najednou přijde padat z oblohy nahoře, aby přistál dokonale napíná na nedaleké špice. Pozdravte Ermac a vezměte si Ermac’s Amulet – což vám konečně umožní manipulovat s dušími otevřít duši a přestavět zničeno předměty, jako je sesuv půdy, které právě padli a blokovaly cestu zpět do výtahu (naštěstí to nestojí fragmenty duše duší obnovit!).

   Když jste ve spodní jámě, projděte se kolem těla Ermaca a nahoru na svahu, kde je hrudník, a nahoře si můžete všimnout jedné z několika chrličů, kteří krmili krev do jámy. Ten nejbližší má někoho v ústech – tak ho vytrhněte, abyste restartovali průtok krve, a pro potíže dostanete 1 000 koinů a 10 fragmentů duše.

   Když prozkoumáte, nepochybně najdete planoucí hruď mezi některými špičatými sloupy se spoustou těl, které můžete promyslet nahoře pro některé srdce. Když dorazíte na vzdálenou stranu jámy, ohlédněte se zpět na poslední sloup, abyste našli planoucí lebku, která zasáhla a zahodila planoucí hruď, a dále proti útesu najdete jednu z hrudníků Shao Kahna. Když se vrátíte na dovolenou, vyčištění trosky vám vydělá 5 000 koinů a 10 fragmentů duše!

   Mučení haly

   Mk11krypt Torturehalls.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (1767, 6455) Brutalita Shao Kahn – hlava Kabob, Shao Kahn Skin – Blood Stone Butcher, Shao Kahn Wrath Hammer – Sunbreaker, Shao Kahn Emperorova helma – Shinnokův protivník, Shao Kahn Lance – Kahngorin Lance, Shao Kahn Augment
   Planoucí hrudník 100 (srdce) (3500, 3472) Kitana Skin – Marigold, Kitana Mask – Barbaric Beauty, Jax Briggs Bionic Arms – Cybernetic Patriot, Liu Kang Headband – Invincible Shaolin, Time Krystals X200, Forge Item – Zombie Stroje

   Vrátíte se do jídelny Goro, budete pro tuto další oblast potřebovat klíč z kostru (ve skutečnosti dva jsou ještě lepší). Zamčené dveře na horní úrovni v horním severovýchodním rohu vedou k mučením – ale měly by se také nazývat pasti, protože jsou plné spřádacích čepelí.

   Chcete -li to projít v jednom kuse, počkejte, až se první čepel otočí, přesune se nahoru a počkejte, až druhá čepel překročí vaši cestu, než sprintuje do rohu, kde planoucí hrudník. Všimněte si, že zde je řetězec, který můžete vytáhnout, ale zastaví to jen spřádací čepele, které jste právě prošli – a jen na několik okamžiků.

   Další hala má tři spřádací čepele, které se vyhýbají, a všichni procházejí chodbou současně. Z tohoto důvodu se budete chtít dostat co nejblíže k první čepeli a počkat, než projde, než sprinting co nejrychleji přes mezeru. Všimněte si planoucí lebky na konci této chodby, protože ji můžete zasáhnout pomocí kopí Scorpiona, aby se hrudník vrátil mezi pasti.

   Na konci haly jsou dvě cesty – levá cesta vás zavede kolem více buněk ke speciálně uzamčeným dveřím, které vyžadují klíčovou položku, zatímco pravá cesta vede dolů více jeskyní k Kytinnskému úlu a zbytky Kytinn Královna.

   Tajná jeskyně tajné postavy

   Pokud máte druhý klíč z kostru, nezapomeňte se podívat po pravé straně, když procházíte halou s pasti. Měli byste spatřit zamčené dveře buňky s prázdnou místnost.

   Otevřete dveře a porazte zeď a najděte malou jeskyni s hrudníkem Shao Kahn, mnoho dalších pokladů a velmi zvědavé a možná dokonce známé sochy podobné chameleonu.

   Pokud tuto sochu prohlédnete, odhalí se, stejně jako velmi známá postava, než uteče. Nyní můžete tuto postavu ve skutečnosti lovit – ale objeví se na náhodných místech po celém Kryptu a lze jej vidět pouze při používání zavádění.

   Viděli jsme ho, jak se objevuje v první jeskyni u vchodu do Goro’s Lair, na dně krve a na mostě nahoře – a byl také pozorován mezi některými stromy v mrtvých lesích a v zničených budova pod Forge, ke kterému je přístup k výtahu.

   Pokud ho při používání zavázaného najdete, dejte mu plácnutí s vaším válečným kladivem a dostanete si speciální kůži scorpion postavy a 200 fragmentů duše!

   Goroova pevnost

   Mk11krypt GorosFortress.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Truh na poklad 1 15 000 (Koins) (7592, 4803) Skin Sonya – boty na zemi, Sonya Augment – Mistr v náručí
   Truh na poklad 2 15 000 (Koins) (7604, 5055) Skarlet Skin – Backspater, Skarlet Augment – Airborne Agent
   Truh 3 20 000 (Koins) (7497, 3176) Dragon Amulet (klíčová položka)
   Truh na poklad 4 15 000 (Koins) (8248, 6154) Kollector Skin – Family Silver, Kollector Augment – Historic Blades
   Hrudník pokladů 5 15 000 (Koins) (9293, 6903) Liu Kang Skin – Underworld, Liu Kang Augment – Dragon’s Gift
   Hrudník pokladů 6 15 000 (Koins) (9576, 6905) Kotal Kahn Skin – Mocicinoa, Kotal Kahn Augment – dravé pouzdro ‘
   Hrudník pokladů 7 15 000 (Koins) (9724, 6510) Kotal Kahn Skin – Ayotlan, Kotal Kahn Augment – krevní oběť
   Truh na poklad 8 15 000 (Koins) (10873, 4831) Kotal Khan Skin – krev a písek, Kotal Kahn Augment – Zbraňový discus, Kombat Kard
   Truh na poklad 9 15 000 (Koins) (10854, 5012) Kollector Skin – Peníze hladové, Kollector Augment – Pifererovy nástroje
   Hrudník pokladů 10 15 000 (Koins) (13103, 4671) Kung Lao Skin – Bruising útočník, Kung Lao Augment – Zbrojnice Guardian
   Truh na poklad 11 15 000 (Koins) (12634, 5294) Kung Lao Skin – barva odvahy, Kung Lao Augment – Rotation Training
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (13232, 4956) Raiden Brutality – Boží hněv, Raiden Skin – Lightning Tempest, Raiden Hat – patron Shaolinu, Raiden Staff – Darkcloud, Raiden Medallion – dar starších bohů, Raiden Augment – Bound Lightning
   Planoucí hrudník 100 (srdce) (9468, 3757) Johnny Cage Shades – Squib Technician, Liu Kang Headband – Dragon Fire, Raiden Hat – Netherrealm’s Nemesis, Sonya Head Gear – Velitelská přítomnost, Sub -nulo Ninja Mask – Arctika Whiteout, Scorpion Ninja Mask – Vytápěná Kenjutsu Look

   Pokud vložíte amulet ochránce EarthRealmů do sochy Raidena a dostanete Thunder Boží rozbitý personál, budete vědět, co vložit do zapečetěných dveří po levé cestě z mučících haly.

   Otevření těchto dveří vede k obrovské otevřené jeskyni plné lávy a kývavých pastí, které vás mohou okamžitě zabít – ale kdy vás to někdy zastavilo.

   Je důležité si uvědomit, že téměř všechny truhly, které zde najdete (kromě planoucí hrudi a hrudníku Shao Kahn), stojí každý 15 000 koinů. Jedinou výjimkou z tohoto pravidla je hrudník po první cestě vlevo přes dřevěnou platformu. Vyhněte se kývacím truhlu a otevřete 20 000 uzamčenou hruď Koin, abyste našli klíčový kámen draka amulet – který můžeme použít k konečnému otevření dveří v horském průsmyku těsně kolem kovárny.

   Kytinn Hive a jatečně upravená těla královny

   Mk11Krypt Kytinnhive.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (5181, 11850) D’Vorah Brutality – Pojď moje dítě, D’Orash Skin – Vnitřní pohled, D’Vorah Ovipositor – Lavendrix Implingers, D’Vorah Swarm – Antlions zachycení kože
   Planoucí hrudník 100 (srdce) (4315, 10497) Johnny Cage Skin – Silverlake, Johnny Cage Shades – Big Wave Surfari, Sonya Head Gear – Airborne Ranger, Cassie Cage Pistol – Pop Pop, 200 Time Krystals, Forge Item

   Pokud se vydáte správnou cestou z mučení. Jak by to mělo štěstí, úl je stále obsazen putujícími pavoučími stvořeními. Ti na stěnách vám nebrání a mohou být vytrženi pro koiny. Kolem hlídkového úlu však bude také jeden plazit se a téměř vždy k vám udělá linii, než vás osvětlí v ohni. Zábava.

   Chcete -li otočit stoly na pavouka, pomlchte se k němu a spamujte svůj válečný kladivo, jakmile je v dosahu, aby explodoval chybu. Budete odměněni jedinečnou charakterovou kůží pro d’Orah, ale nezapomeňte zabíjet pavouky, když se znovu objevují, protože jeden nakonec upustí speciální kovárnu, ensorcelled eye of draka, což je jedno z Tři ingredience musíme vytvořit klíčovou položku.

   Při otevírání hrudníků můžete také chtít použít lahvičku o ochraně, která se nachází v náhodných hrudnících, aby se na minutu nevidili putující pavouky.

   Na druhém konci úlu nezapomeňte hledat další hrudi Shao Kahna a další planoucí hrudník.

   Návrat na nádvoří – oběť a dojo

   Mk11krypt oběť.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) Brutalita Cetrionu – uzená maso, kůži Cetrionu – železo, bohyně Cetrion koruna – Lucifina Hellborne, Cetrion Eternal Corona – Brunhilde, Cetrion Living Oplí
   Planoucí hrudník 100 (srdce) Skin Baraka – vidět zelenou, Shao Kahn Wrath Hammer – Hopewrecker, Baraka ARM BLADE

   S vašimi novými schopnostmi v závěsu je čas vrátit se zpět na nádvoří. Vezměte výtah zpět nahoru a vydejte se zpět do svatyně válečníka. Zamířte po schodech pod sochami a zjistíte, že můžete zvednout skály na každém schodišti, abyste našli planoucí hrudník na jednom konci a skrytou hruď na druhém, pokud používáte se zavázanýma očima – plus, dostanete, dostanete 3 000 koin pro každou hromadu trosky. Chcete -li najít planoucí lebku, aby se vynořila na hrudi, podívejte se na sochu

   Pokud jde o hruď Shao Kahna, která je za zatloumenou bránou, můžete se podívat za jeden z sloupů v jeho blízkosti, abyste našli řetěz – ale zbytek je zlomený. Pokud používáte svůj šátek, zjistíte, že ostatní řetězy vidíte stále neporušené, a použijte je k získání přístupu k hrudi, a také k vydělávání 1 000 koinů a 10 fragmentů duše.

   Nyní se vydejte dolů po cestě za hrudníkem k oběti, kde byla na hranici umístěna těla tří mnichů mezi třemi obřími sochami a dvěma uzamčenými hrudníky.

   Vytáhněte páku a snížte velkou kleci a zkontrolujte ji, aby položili srdce požáru, které jste našli v místnosti za dveřmi jedné bytosti. Po umístění můžete páku znovu vytáhnout, abyste zvedli klec a srdce zpět – a zapálit ji tím, že ji zasáhnete řetězem Scorpiona. Tím se vyřeší hádanku a odemkne obě brány, aby vám umožnilo přístup k některým truhům.

   Mk11krypt dojo.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (3070, -4090) Brutalita Johnny Cage – v Dooooor, Johnny Cage Skin – Hollywood Hunk, Johnny Cage Shades – Diamond Cutter, Johnny Cage Handwraps – Paladin of Pugilism, Johnny Cage Buckle – poháněné k velikosti, Johnny Cage Augment – drátěné fondy – drátěné prostředky

   Zálohujte sochy, hledejte malou výklenku napravo od dveří k Goroově doupěti, kde je osamělá hrudník a duše. Položte se zavázanýma očima a můžete si spatřit slabou zeď a vyhodit ji válečným kladivem, abyste získali vstup do dojo.

   Uvnitř zde najdete sortiment truhly s poklady, klenby duše a jednu z hrudníků Shao Kahna. Jakmile jste měli naplnění místa, hledejte páku u brány, abyste otevřeli novou cestu a získali 1 000 koinů a 10 fragmentů duše.

   Druhá na nádvoří jeskyně a dračí dveře

   Mk11krypt CourtyardCave.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn hrudník 250 (srdce) (-3028, -2720) Cassie Cage Brutality – máš blb’d, Cassie Cage Skin – Space Titanium, Cassie Cage Pistol – Importované HK Snapdragon, Cassie Cage Shades – Rowdy AF, Cassie Cage Drone – Drone Tiny Dance

   Když opustíte dojo, podívejte se proti zdi naproti bráně k dojo a oblékněte si zavázaný oči. Uvidíte jako část slabé zdi, kterou můžete s válečným kladivem vystřelit, zatímco je vidět, abyste odhalili další jeskyni, která jde za centrální nádvoří.

   V tomto malém tunelu najdete několik truhly s pokladem a klenby duše, stejně jako jednu z hrudníků Shao Kahnse vedle řetězu, abyste zvedli bránu zpět na centrální nádvoří, a dostanete 1 000 koin a 10 fragmentů duše a 10 duší fragmentů. Pokud jde o druhou bránu, jeho vede k jeskyni, pro kterou potřebujete draka amulet pro.

   Naštěstí, pokud jste prozkoumali tu ohnivou jeskyni pomocí rozbitého personálu Thunder Boží, nyní budete mít draka amulet a nyní můžete otevřít dveře na horském průsmyku a také otevřít bránu vedoucí ke zbytku jeskyně nádvoří. Odtud nás naše cesta zavede dolů do druhého úlu Kytinn.

   Druhá Kytinn Hive a Courtyard Cavern

   Mk11Krypt Kytinnhive2.JPG

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Shao Kahn Chest (Courtyard Cavern) 250 (srdce) (-1055, -7033) Erron Black Brutality – Kiss My Spur, Erron Black Skin – Ruckus, Erron Black Hat – narozen v 915, Erron Black Rifle – Moosehunter .338, Erron Black Pistol – Rhythm & Blues, Erron Black Augment – zásoba koroziv
   Shao Kahn Chest (Kytinn Hive) 250 (srdce) (-5447, -1840) Liu Kang brutalita – vložení Koin, Liu Kang Skin – ulice ohně, Liu Kang čelenka – poučící tygr, Liu Kang Nunchaku – Phoenix Wings, Liu Kang Bracers – Devastující jeden úder knuckle, Liu Kang Augment – Bond Of Fire – ohně ohně
   Truh na poklad 1 15 000 (Koins) (-1169, -6014) Geras Skin – Temporal Iris, Geras Augment – Vysoká věž
   Truh na poklad 2 15 000 (Koins) (-931, -6155) Skřída sub -nula – ledovcová zmrazení, sudon -nulový rozšíření – SHARDSORM
   Truh 3 15 000 (Koins) (-4795, -3569) Sonya Skin – Tuscadero, Sonya Augment – válečná technologie
   Truh na poklad 4 15 000 (Koins) (-4900, -4471) Erron Black Augment – nadrozměrná čelist, Erron Black Augment – Sniper, Kombat Kard
   Hrudník pokladů 5 15 000 (Koins) (-4398, -4658) Jacqui Briggs Augment – Meteor Technique, Jacqui Briggs Augment – Titan Krush, Kombat Kard
   Hrudník pokladů 6 15 000 (Koins) (-4190, -4660) Jade Augment – Trénink Honor Guard, Jade Augment – Guardian’s Endurance, Kombat Kard
   Hrudník pokladů 7 15 000 (Koins) (-3387, -4455) D’Vorah Augment – Hmyz Plague, D’Orah Augment – Evoluce larválu, Kombat Kard
   Truh na poklad 8 15 000 (Koins) (-3439, -3859) Raiden Skin – Foul Weather, Raiden Augment – se spojil Lightning
   Truh na poklad 9 15 000 (Koins) (-4156, -3433) Geras Skin – Historicity, Geras Augment – rozjímání času
   Hrudník pokladů 10 15 000 (Koins) (-3877, -3382) Raiden Skin – nekompromisní obránce, Raiden Augment – Lightning Staff, Kombat Kard
   Truh na poklad 11 15 000 (Koins) (-3318, -3279) Scorpion Skin – Retribution, Scorpion Augment – Soul Seeking Spearhand
   Hrudník pokladů 12 15 000 (Koins) (-2172, -3615) Scorpion Skin – Hellfire, Scorpion Augment – Flicker of Flames
   Truh na poklad 13 15 000 (Koins) (-1995, -3281) Raiden Skin – Landfall, Raiden Augment – volejte Thunder

   Než zamíříte dolů do úlu Kytinn, nezapomeňte se na poslední zastávku na druhém nádvoří, kterou jste otevřeli pomocí hádanky na symbol draka kolem svatyně Naknadan. Nyní, když máte řetězec Scorpionu, můžete zasáhnout dvě plovoucí pochodně, abyste snížili dřevěný most, a hlava, abyste našli dvě stanovené truhly s pokladem a hrudník Shao Kahn.

   Zpátky na druhém nádvoří jeskyně, na dně jámy kolem dračích dveří je součástí jiného Kytinnova úlu, spolu s hrudníkem Shao Kahn a zapečetěnou bránou, kde můžete rozeznat další hlídkový pavouk. Abyste se tam dostali, musíte vyřešit skutečně obtěžující hádanku.

   Prohlédněte si tři kamenná kola a páky a vytáhněte každou z nich, dokud neuvidíte slot směrem k přednímu a středu. Do těchto slotů budete potřebovat tři konkrétní klíčové položky:

   • Kronika’s Amulet je klíčovou položkou, kterou je nejjednodušší získat – musíte do velké svatyně těsně za horským průsmykem dát nejméně 1 000 koinů, abyste získali tuto odměnu. Tento amulet je umístěn do středního kola.
   • Amulet Shinnok je klíčovou položkou, která vyžaduje specifický recept na řemeslo. Budete potřebovat srdce Démonova srdce, zabíralo dračí oko od zabíjejících pavouků v Kytinnově úlu, a zabalený drahokam uvězněných duší, což je odměna za otevření duše v mrtvých lesích, které vyžaduje ohromující 10 000 duší. Yikes. K vytvoření položky budete potřebovat 60 000 koinů a 1 500 dalších fragmentů duše. Tento amulet je umístěn na levém kolečce.
   • Amulet Cetriona je klíčovou položkou, kterou lze získat pouze stejným způsobem jako přimět hlavy postav k zasazení na hroty ve svatyni válečníka. Proveďte 25 úmrtí na Cetrionu, aby získala hlavu, a pak ji položte na hrot, aby otevřel přidruženou hruď, která drží její amulet. Tento amulet je umístěn na pravém kole.

   Jakmile máte všechny tři klíčové položky, vložte je do puzzle staršího boha, abyste získali 2 000 koinů a 100 fragmentů duše, když je brána zvednuta, aby se otevřela zbytek úlu.

   Nyní můžete prozkoumat další oblast a odložit stranou pavouků Krypt (nebo použít ochranu). K dispozici je také cesta vedoucí k venkovnímu balkoně s výhledem na krevní jámu a mezi truhly najdete planoucí lebku, která vám tak dlouho unikla. Rozbijte to a vynoří ho planoucí hruď, která se nachází na dřevěných plošinách nad horským průsmykem, pod svatyni Naknadan.

   Oddělené hlavy

   Konečné místo v Kryptu nelze přistupovat normálními prostředky – ve skutečnosti budete muset provádět více aktivit mimo Krypt. Ve svatyni Warrior je za nimi řada 25 hrotů s tvářemi postavy. Budete muset provést 25 úmrtí na postavu, abyste si vydělali odříznutou hlavu – což lze provést pouze v Klassic Towers, věžech času nebo v online bitvách.

   Všimněte si, že některé postavy, které je třeba odemknout nebo zakoupit – jako Frost a Shao Kahn – se neobjevují v Klassic Tower, dokud nebudou hrany, takže je budete muset bojovat jinde (doporučujeme bojovat s Shao Kahnem ve věži postavy Kotal Kahn, Ve druhé věži – stačí restartovat věž po získání úmrtí).

   Umístění odříznuté hlavy na špičku odemkne přidruženou hruď plnou kořisti této postavy a umístění 10 hlav odemkne první dveře u vchodu do paláce do trůnské místnosti Shang Tsung a mezipaměť pokladů.

   Oddělená hlava Obsah hrudníku
   Johnny Cage Vítězství – vnitřní dítě, kůže – soud, odstíny – tvrdé podnikání, ruční obal – rukavice užitkových rukavic, legenda s lehkou váhou
   Jax Briggs Vítězství – Shell Game, Skin – Overwatcher, Bionic Arms – Grenade Catchers, Buckle – Death Squad, Thumper – Hvězdy a pruhy
   Skarlet Vítězství – Krimson Reaper, Skin – chuť k destrukci, maska ​​- outworld waif, dýka – čepel BloodBather, krevní lahvička – krvavý dech beata
   Cetrion Vítězství – Genesis, Skin – podzimní déšť, bohyně koruna – Verdant Clarity, Eternal Corona – Dreamscaper – Living Deckril – zbytky života, klíčová položka – Cetrionův amulet
   Nefrit Vítězství – Malachite, Skin – Eidolon, Maska – Nevěsta Kotal Kahn, Razor -Rang – Stonecutter, Staff – Imperial Jubilee
   Mráz Victory – Slopestyle, Skin – Kamouflage, Maska – Zmrazený filtr, Power Pole – Gemma, Zmrazené jádro – Cybertronic Endymiator
   Pod nulou Vítězství – Frostbite, Skin – Snow Job, Ninja Mask – Dao z Kuai Liang, Battle Ax – Bingdian Blazer, Belt – Cold Day in Di Yu
   Liu Kang Victory – Exit the Dragon, Skin – Hell’s Spawn, Headband – těžko zabít, nunchaku – posvátný bílý lotos nunchaku, Bracers – Fierce Panther
   D’Orah Vítězství – Bug Out, Skin – Mileenaův konec, ovipositor – Fingred Exoprong, Swarm – Septic Sligs, Wings – Kytinn Commando
   Štír Vítězství – Unchained, Skin – Trial by Fire, Ninja Mask – Burning Shirai Ryu, Katana – složený Makuri Katana, Spear – Spravedlivá zuřivost velmistra
   Baraka Vítězství – vybrané čisté, kůže – Bone Krusher, ARM BLADES – Tarkatan Kombat Oklakan, Head Gear – Primitivní vzhled Tarkatan War, War Banner – válečný vlajka Tarkata’s Army
   Shao Kahn Victory – Konquered, Skin – Edeniaův nový král, Wrath Hammer – Outworld Beast Hammer, Emperorova helma – Kahn z Kahns, Lance – Tamarisk
   Cassie Cage Vítězství – dobrý chlapec, kůže – vinná réva, pistole – die frauenkommandantin, odstíny – extra osvětlení, dron – patty Pathfinder
   Kotal Kahn Victory – Blessed Sun, Skin – Malachite, Macana – Maqahitul Osh -Tekk, Hook – Božský srp Itzcoatl, Totem – Jaguarndi Sun God Totem
   Kung Lao Vítězství – břitva Occam, Skin – Prince of Darkness, Bůstice – dědictví Lao, Bracer – Boxer Tortoise Shells, Insignia – Early White Lotus Carving
   Erron Black Vítězství – Cowboy Up, Skin – zapnuto, klobouk – suché kouzlo, puška – hogwylder .270, pistole – krev a vnitřnosti
   Kitana Vítězství – Airs and Graces, Skin – Battle Royale, Maska – Pátá koňská fanoušek – Unholy Deathblade, Sai – Tarkatan Bone Sai
   Kano Vítězství – plivání Take, Skin – Bag Man, Eye Shield – Hunter Kollector, Cybernetic Heart – Infračervená pyramida, Shank – Black Dragon Utility Knfe
   Kabal Vítězství – Slice of Death, Skin – Tornado Cut, Face Shield – Deathgrin, Hook Swords – Hu Tou Gou, plynový kanystr – ATP Energizer
   Jacqui Briggs Vítězství – podlaha IT, Skin – Tour of Duty, Right Gauntlet – vpravo spolehlivé síly, levá rukavice – levá stará škola, štíty baterie – Blast Insurance
   Raiden Victory – Lightning Storm, Skin – žádná čtvrtina, klobouk – neochvějný učitel, zaměstnanci – dech starších bohů, medailon – věčný hlídač
   Geras Vítězství – stojící dolů, kůže – kosmická inflace, kloubové duster – denníka, písková baterie – Talisman of Tempora Maxima, Temporal Anchor – Kronikaův prototyp
   Kollector Victory – Naknadan Warlock, Skin – Dirty Hands, Satchel – Kollector’s Backback, Mystic Beacon – Copper Mystic, Beated Ball – Mortis Blossom
   Sonya Blade Vítězství – letecká podpora, kůže – paní. Warfare, Head Gear – nikdy se nevzdává, nikdy se nevzdává, power rukavice – dvojité sudy, k.A.T. Turret – Diamondback
   Noob Saibot Vítězství – den mrtvých, kůže – umírající světlo, maska ​​- tiché trápení, srp – loni v létě, stín – vysoké znamení kopírování

   Trůnní místnost Shang Tsung a mezipaměti pokladů

   Mk11krypt Throneroomv3.jpg

   Hruď Náklady (měna) Umístění (x, y) Obsah
   Truh na poklad 1 25 000 (Koins) (10884, -334) Baraka Intro – Battle Cry, Baraka Victory – Baraka’s Triumph, Baraka ARM BLADE
   Truh na poklad 2 25 000 (Koins) (11433, -577) Sub -Zero Intro – Trophy Hunter, Sub -Zero Victory – Flash Freeze, Sub -Zero Ninja Mask – Zhuan Zhu’s SnowBlider, Sub -Zero Battle Ax – Stormbreaker z Arctiky, Sub -Zero Belt – Dashi Ci Ke de Arsenal
   Truh 3 25 000 (Koins) (12131, -431) Jade Intro – Triple Threat, Jade Victory – Návrat k odesílateli, Jade Mask – Poslední obránce Kahn, Jade Razor -Rang – Twist of the North Star, Jade – Iris of Emerald Dragon
   Truh na poklad 4 25 000 (Koins) (12018, 54) Cassie Cage Intro – Big Gulp, Cassie Cage Victory – BFFS, Cassie Cage Pistol – Janie, Cassie Cage Shades – S.F. Rock Star, Cassie Cage Drone – Janie pět
   Hrudník pokladů 5 25 000 (Koins) (12183, 880) Kotal Kahn Intro – Solar Flare, Kotal Kahn Victory – Sword Play, Kotal Kahn Macana – Tigrillo Macana, Kotal Kahn Hook – Sickles of Kotal K’Batu, Kotal Kahn Totem – Tlaloc’s Lightning
   Hrudník pokladů 6 25 000 (Koins) (12456, 1654) Jax Briggs Intro – ozbrojený a nebezpečný, vítězství Jax Briggs – R&R, Jax Briggs Bionic Arms – Realm Wars Veteran, Jax Briggs Buckle – Deadwood Dick, Jax Briggs Thumper – Fat One One
   Hrudník pokladů 7 25 000 (Koins) (12405, 1469) Raiden Augment – Ionized Path, Geras Augment – ohnisko historie, Sonya Augment – Drone Aegis, Shao Kahn Augment – Brutalise slabé, sub -nulové rozšíření – hluboké dosažení chladu
   Skrytá hrudník 8 25 000 (Koins) (11239, 1746) Liu Kang Intro – Bojový duch, Liu Kang Victory – těsné squeeze, Liu Kang Headband – Savage Fire, Liu Kang Nunchaku – naděje Tianmen, Liu Kang Bracers – Avenging pěsti
   Planoucí hrudník 100 (srdce) (12013, 324) Kabal Augment – Encroaching Blades, Kitana Augment – ovládat trůn, Noob Saibot Augment – Shadow Spire, Liu Kang Augment – Master’s Speed, Kotal Kahn Augment – Dominantní přítomnost
   Hrudník Shao Kahn (North Room) 250 (srdce) (14222, 2506) Introrion Intro – čistota, vítězství Cetrion – očištěné, Cetrion bohyně koruna – panování temnoty, Cetrion Eternal Corona – Gouger of Men, Cetrion Living Deckril – zemře zde!
   Truh na poklad 9 25 000 (Koins) (13017, 1522) Úvod Scorpion – dostat se sem, Victory Scorpion – Conflagration, Scorpion Ninja Mask – Maguma Mask, Scorpion Katana – Helllish Kitsunebi Daito, Scorpion Spear – Shinobi Spear
   Hrudník pokladů 10 25 000 (Koins) (12965, 2186) Erron Black Augment – Spouštěč vlasů, Scorpion Augment – Everliving Fire Gifts, Frost Augment – Ice Sheet, Jade Augment – Vidění dvojitého, Cassie Cage Augment -akimbo Deadeye
   Truh na poklad 11 25 000 (Koins) (13441, 2175) Kung Lao Intro – Sharp -Deressed Man, Kung Lao Victory – Myšlenky a modlitby, kung Lao Razor Hat – Untamed Spirit, Kung Lao Bracer – Nebeský výrobce bolesti, Kung Lao Insignia – soucit s Dabei Zhouou
   Hrudník pokladů 12 25 000 (Koins) (13041, 2917) Sonya Intro – Modern Warfare, Sonya Victory – First Kiss, Sonya Head Gear – Echelon Formation, Sonya Power Glove – First Blood, Sonya K.A.T. Věžička – smrt
   Truh na poklad 13 25 000 (Koins) (13464, 2750) Frost Intro – Icy Glance, Frost Victory – Snow Thrower, Frost Mask – Klassic Frost, Frost Power Array – Beira, Frost Frozen Core – Herald z nové éry
   Hrudník pokladů 14 25 000 (Koins) (14001, 2101) Geras Intro – nezastavitelný, vítězství Geras – hodiny, Geras Knuckle Duster – Devastátor osudů, Geras Sand Battery – jedenáct silných paradoxů, Geras Temporal Anchor – Reverend of Old Gods
   Hrudník pokladů 15 25 000 (Koins) (14491, 2109) Kollector Intro – Blood Money, Kollector Victory – Cashed Out, Kollector Satchel – Pouzdro zlatého milence, Kollector’s Mystic Beacon – Dragonsight, Kollector’s Beated Ball – Kobalt Demystifier
   Hrudník pokladů 16 25 000 (Koins) (14507, 2907) Skarlet Intro – The Hunger, Skarlet Victory – Blood Burst, Skarlet Mask – Blood Boží požehnání, Skarlet Dagger – Red Dragon’s Fang, Skarlet Blood Lavic – Vial of Red Zaterran
   Skrytá hrudník 17 25 000 (Koins (13676, 2977) Augment Baraka – horní část potravinového řetězce, Cetrion Augment – Cliff of Defiance, Johnny Cage Augment – Motion Blur, D’Vorah Augment – sestupná kobylka, Skarlet Augment – animovaná krev
   Hrudník Shao Kahn (West Room) 250 (srdce) (11845, -2390) Kabal Intro – Cutting Lose, Kabal Victory – meč, Kabal Face Shield – Emotionless Killer, Kabal Hook Swords – Nanquan, Kabal Gas Canystr – Anabolická infsuze
   Truh na poklad 18 25 000 (Koins) (12224, -1278) Kollector Augment – Magic Contenment Device, Jax Briggs Augment – Balls of Fire, Jacqui Briggs Augment – Energy Absorption, Kano Augment – Burning Selection, Kung Lao Augment – Vedení gesta
   Treasure Chest 19 25 000 (Koins) (12389, -1356) Shao Kahn Intro – Bone Krusher, Shao Kahn Victory – Laughing Stock, Shao Kahn Wrath Hammer – Obotiterator, Shao Kahn císařská helma – brankář duše Magic, Shao Kahn Lance – Chengis Lance
   Hrudník pokladů 20 25 000 (Koins) (12381, -2033) Raiden Intro – Sacred Summoner, Raiden Victory – Electric Salute, Raiden Hat – Shepherd of Femtals, Raiden Staff – Zaměstnanci chrámu Sky, Raiden Medallion – Divine Guardian of EarthRealm
   Truh 21 25 000 (Koins) (12388, -2263) Noob Saibot Intro – Wormhole, Noob Saibot Victory – Night Kata, Noob Sabiot Mask – Hubei, Noob Saibot Sickle – ostnatý útočník – Noob Saibot Shadow – Evil of Quan Chi
   Hrudník pokladů 22 25 000 (Koins) (12178, -2367) Johnny Cage Intro – Awards Season, Johnny Cage Victory – Autograph, Johnny Cage Shades – L.A. 2019, Johnny Cage Hand Wrap – Brick Knuckle – Johnny Cage Buckle – Boží dar
   Truh na poklad 23 25 000 (Koins) (11414, -1254) Erron Black Intro – Chambered, Erron Black Victory – Ma’am, Erron Black Hat – mrtvé oči, Erron Black Rifle – Bearfoot .30-30 – Erron Black Pistol – Whisky & Litus
   Hrudník pokladů 24 25 000 (Koins) (11238, -1357) Intro D’Vorah – Hive Matka, vítězství D’Vorah – Mantis, D’Vorah Ovipositor – Vrticing Chovatelé, D’Vorah Swarm – žíla mušky, d’vorah Wings – kožená křídla zvednutí
   Truh 25 25 000 (Koins) (11423, -1941) Kitana Intro – Queen na den, Kitana Victory – Tessenjutsu, Kitana Mask – Air of Mystery, Kitana War Fan – Bloodletter, Kitana Sai – Reliant Thrust
   Truh na poklad 26 25 000 (Koins) (11308, -2284) Kano Intro – Evil Eye, Kano Victory – Knifepoint, Kano Eye Shield – Black Dragon Merc, Kano Cybernetic Heart – OG Black Dragon Phablet, Kano Shank – zabiják Barber

   Poslední oblast Krypt – Jakmile na váleční svatyni umístíte nejméně 10 přerušených hlav, dveře u vchodu do paláce se konečně otevřou, aby odhalily trůnní místnost Shang Tsung.

   Tato místnost a další dva, které se otevírají, když jsou umístěny více hlav, jsou plné některých z nejdražších truhly, které najdete. Téměř všichni sedí na 25 000 koinech – včetně skryté hrudi pod schody – a obsahují kolekci charakteru, vítězství a vybavení. Ve středu je také hořící hrudník, ale zatím ji nemůžete otevřít.

   Jakmile umístíte nejméně 15 přerušených hlav, otevře se podlaha nahoře na severním pokladu, odhalí další místnost drahých truhly, planoucí lebku pro hruď níže a ještě jedna skrytá hrudník, který také obsahuje kořist.

   Na rozdíl od jiných oblastí, hrudníky a planoucí hrudník Shao Kahn nemají obvyklou kořist, ale obsahují více případů toho, co najdete v hrudi 25k.

   Nakonec umístění všech 25 odříznutých hlav do svatyně válečníků odemkne dveře do mezipaměti West Treasure, které obsahují poslední z drahých hrudníků a hrudníku Shao Kahn, kde najdete ještě více hrudníku a rozšíření postavy.

   Jako bonus přidaného se nezapomeňte podívat do levého dolního rohu místnosti pro sochu lva, kterou lze vidět pouze při nošení zavázanýma očima. Rozbijte to a získáte tajný balíček Jacqui Briggs včetně úvodu, vítězství a zařízení!

   Leave a Reply

   Your email address will not be published. Required fields are marked *