Mrtvý prostor: Co se stane v tajném konce remake? | Den of Geek, mrtvý konec prostoru Vysvětleno – Dead Space Guide – IGN

Vysvětlení mrtvého prostoru

Z velké části najdete jeden fragment značky v každé kapitole hry. Některé kapitoly však nemají fragmenty a několik kapitol má více fragmentů. Opět je nejlepší sázkou dávat na ně pozor, když hrajete, spíše než se k nim pokusit kroužit zpět.

Mrtvý prostor: Co se stane v tajném konce remake?

Jedním z největších remake mrtvých kosmických remízů je jeho tajný konec. Takto odemknete tento konec a co znamená tajná sekvence.

Autor: Matthew Byrd | 27. ledna 2023 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Remake mrtvého prostoru

Tento článek obsahuje Mrtvý prostor spoilery.

The Mrtvý prostor remake je tady a (spoilery) je to velmi dobré. Zatímco remake má ve skutečnosti řadu chytrých změn, největším doplňkem hry může být velmi dobře (další spoilery) tajné konec.

Mrtvý prostorTajné konec pravděpodobně nebude šokovat fanoušky franšízy, ale je to fascinující alternativní závěr, který může mít co říci o budoucnosti série. Než to však uvidíte, budete to muset odemknout. Takto to děláš jen.

Remake Dead Space Remake: Jak odemknout tajný konec

Odemknout Mrtvý prostorJe tajný konec, nejprve musíte odemknout nový režim Remake’s New Game+. Chcete -li získat přístup k tomuto režimu, musíte jednoduše porazit základní kampaň za jakékoli obtíže a za jakýchkoli podmínek. Odtud budete moci hrát přes novou kampaň Remake’s Game+, která vám umožní udržet své dříve odemčené zbraně a upgrady, ale představuje nové a náročnější nepřátele.

AD – obsah pokračuje níže

To není jediná věc, ve které najdete Mrtvý prostor‘Nová hra+ režim však. Rozšíření po celé této volitelné kampani jsou skryté objekty nazývané „fragmenty značky.„Abyste viděli tajný konec, musíte odemknout všech 12 fragmentů. Špatnou zprávou je, že tyto fragmenty můžete snadno chybět. Dobrou zprávou je, že můžete ustoupit, abyste je shromáždili, než porazíte novou kampaň Game+. I přesto je nejlepší je sbírat v pořádku, pokud je to možné.

Remake mrtvého prostoru: Každé umístění fragmentu značky

Z velké části najdete jeden fragment značky v každé kapitole hry. Některé kapitoly však nemají fragmenty a několik kapitol má více fragmentů. Opět je nejlepší sázkou dávat na ně pozor, když hrajete, spíše než se k nim pokusit kroužit zpět.

Fragment značky 1 Umístění

Nalezeno v kanceláři údržby během kapitoly 1. Melee zaútočí na knihovnu vedle datové desky a měli byste najít první fragment značky.

Místo značky 2

Hlava do DR. T. Kyneova kancelář v kapitole 2. Tam najdete další polici, která vypadá podobně jako ta, kterou jste museli rozbít, abyste našli první fragment značky. Tentokrát však budete muset použít schopnost kineze k pohybu police a nalezení druhého fragmentu.

Fragment značky 3 Umístění

Během kapitoly 3 najděte oblast Power Sub-Station 03. Tato oblast by měla být identifikována prostřednictvím značky na zdi. V zadní části této oblasti (za znamení) najdete fragment sedící v rohu.

Fragment značky 4 Umístění

V kapitole 4 hledejte oblast místnosti. Pokud to nemůžete najít, hledejte znak „Break Room“ vedle dveří ve třetím patře mostu. V místnosti přestávky uvidíte fragment poblíž některých podezřele umístěných svíček.

AD – obsah pokračuje níže

Fragment značky 5 Umístění

Zadejte DR. C. Mercerova kancelář během kapitoly 5 a najdete značku, která právě sedí uvnitř. Je to docela těžké minout tento a je to první fragment, který mnoho hráčů najde nedbale.

Fragment značky 6 Umístění

Nalezeno také v kapitole 5, najdete tento fragment v kryogenní mrazivé komoře na lékařské palubě. V této oblasti se dostanete jako součást hlavního příběhu, ale samotný fragment je snadné nechat ujít. Podívejte se na horní část kryo komory a měli byste ji vidět. Budete muset použít kinezi, abyste ji přiblížili.

Fragment značky 7 Umístění

Během části kapitoly 6, kdy jste požádáni o injekci pískovců, dávejte pozor na tento fragmentový kus zaseknutý v rohu nedaleké místnosti. Měli byste být schopni to nejsnadněji spatřit v době, kdy jste poblíž Wheezer 6 nebo 7.

Fragment značky 8 Umístění

Když jste požádáni o nalezení majáku v kapitole 7, sledujte oko pro oblast bezpečnostní prověrky 3. Tam najdete místnost pro minerální vzorky. V této místnosti byste měli vidět fragment sedící na vrcholu police.

Fragment značky 9 Umístění

Během kapitoly 8, když se pokoušíte aktivovat pole Comms, dávejte pozor na znamení, které identifikuje ovládací panel komunikace. Vlevo od tohoto znamení je infikovaná část zdi zdi. Fragment najdete v této části.

Fragment značky 10 Umístění

Divně, v kapitole 9 není žádný nový fragment značek. Místo toho budete muset dosáhnout kapitoly 10 a počkat, až se dostanete do výtahu. Poté, co jste v této oblasti získali přístup k výtahu, přejděte na úroveň B a použijte jistič obvodu. Které by měly otevřít dveře do sekce Deluxe Palandy. Tam najdete fragment na vrcholu stolu.

AD – obsah pokračuje níže

Fragment značky 11 Umístění

Tento fragment je také nalezen v kapitole 10. Poté, co jste mluvili s Terence Kyne, vydejte se do dotazovacího stolního pokoje. Tam najdete fragment sedí na stole.

Fragment značky 12 Umístění

Poslední fragment značky je naštěstí docela snadné najít. Jakmile jste v kapitole 11 dorazili do zálivu nákladu, dávejte pozor na polici v jižní části místnosti. Měli byste najít konečný fragment na této polici.

Jakmile máte všech 12 fragmentů, zamiřte na palubu posádky a hledejte výkonné ubikany. V oblasti kapitána najdete dvanáct podstavců. Jak jste pravděpodobně uhodli, musíte vložit fragmenty do těchto podstavců. Odtud stačí dokončit novou kampaň hry+, abyste viděli tajný konec.

Vysvětleno tajné konec remake mrtvého prostoru

Abychom ocenili význam Mrtvý prostor Tajný konec, nejprve musíte vědět, co se děje v základně (nebo „originální“) Mrtvý prostor konec.

Na tomto konci Issac porazí mysl úlu a vrací se zpět na svou loď. Když však uniká, je zdánlivě napaden zmutovanou verzí Nicole v jedné z velkých skokových děsů v historii her. Hra krátce nato snižuje kredity.

V tajném konci Issac také porazí mysl úlu a vrací se zpět na svou loď. Tentokrát však NICOLE napadl. Ve skutečnosti se zjevně zmutovaná verze Nicole zeptá Issaca, jestli jde domů, protože „je tu tolik práce.”Issac odpovídá:” Brzy, slibuji. “. Musím nejdřív něco postavit.„Nicole (jako je ona), pak se přistupuje k Issacu objímajícím způsobem a zeptá se, jestli je to pro ni něco. Když položí ruku na rameno Issaca, říká: „Je to překvapení, zlatíčko. Ale myslím, že se vám bude líbit.“

AD – obsah pokračuje níže

Pokud jste nikdy nehráli originál Mrtvý prostor 2, Tento konec se pravděpodobně jeví jako docela odchod z původního finále. To však není úplně pravda. Vlastně se později dozvíme, že Issac nebyl Nicole vůbec napaden. Vlastně halucinoval v důsledku kombinovaných účinků markerů (které vytvořily nekromorfy) a… no, všechno, čím prošel. Ve skutečnosti, Mrtvý prostor 2 otevírá se ISSAC omezený na nemocnici. Byl tam tři roky a nemá vzpomínku na to, co se stalo mezi koncem první hry a otevřením druhé.

V současné době se zdá, že tento tajný konec je určen k překlenutí propasti mezi koncem Mrtvý prostor a začátek Mrtvý prostor 2. Tajný konec podporuje myšlenku, že ISSAC nebyl na konci jen blázen Mrtvý prostor ale byli kontrolováni značkami, aby provedli své nabídky a šířili jejich vliv.

Jak zdůraznili ostatní, toto konec nejen vyrovnává skutečnost Mrtvý prostor Veteráni již vědí, že se vyděsí skok původního konce, ale pomáhá řešit některé dřívější logické mezery. Koneckonců, je tu dobrá šance, že originál Mrtvý prostor Tým nevěděl, že by dostali šanci udělat pokračování nebo co by dokonce s tímto případným pokračováním udělali. Zdá se, že tento tajný konec potvrzuje, že Mrtvý prostor Tým Remake má v úmyslu ctít tradici druhé hry a chtěl si tituly spojit trochu čistěji.

Vysvětlení mrtvého prostoru

Tato stránka projde událostmi závěrečné sekce Dead Space, Kapitola 12, Procházka každým klíčovým okamžikem a přesně vysvětlit, co to znamená pro příběh. Konec hry probíhá hned poté, co Izák zamíří do Častory posádky, kde se naposledy postaví proti krutému darebákovi a vydává se k potenciálně úniku z Ishimury.

Dead Space ™ 20230128164051.jpg

Pokud chcete rozpis celého příběhu a nějakou klíčovou tradici, nezapomeňte se podívat na náš plný Mrtvý kosmický příběh a stránka Lore. Prozatím však pojďme se ponořit Konec mrtvého prostoru. Upozorňujeme, že tam bude Úplné spoilery dopředu .

Vysvětlení mrtvého prostoru

Konec mrtvého prostoru opravdu začíná během posledních okamžiků Kapitola 11. Isaac sundá Mercera a jeho lovce, naloží značku na raketoplán a připravuje se na odletění z hangáru směrem k Aegis VII a ctí svůj slib doktorovi Kyneovi, že použije značku k porážce Mysl úlu. Jak nám Kyne řekla dříve ve hře, The Hive Mind je gargantuanské monstrum, které bylo propuštěno poté, co Ishimura těžila na povrch Aegies VII.

Dead Space ™ 20230128145706.jpg

Poté, co byla propuštěna mysl úlu, musela pracovat rychle, zabíjet kolonisty a šířit infekci. Podle Kyne je jediný způsob, jak porazit monstrum Utěsněte jej pomocí značky, což se stává cílem Isaaca. Po naložení značky Isaac bojuje zpět do Docking Bay, kde má v úmyslu odletět do Aegis VII s Kyne, Danielsem a Nicole.

Dead Space ™ 20230128153722.jpg

Když však dorazí, Daniels Murders Kyne a letí z hangáru se značkou, odhaluje Izákovi, že po celou dobu pracuje pro vládu. Ukázalo se, že Daniels byl pověřen získáváním značky z Ishimury, s Její zaměstnavatelé, kteří chtějí zakrýt svou existenci.

Dead Space ™ 20230128143212.jpg

Podle Danielse, Červená značka byla vlastně postavena lidmi a je to přímá kopie černé značky, která se nachází na Zemi stovky let předtím. Když lidstvo objevilo první značku, uvědomili si, že artefakty mají jiné světové vlastnosti, které stojí za studium, takže si vytvořili kopie a odeslali je na jiné planety na experimenty. Proto byl Aegis VII pod karanténou.

Dead Space ™ 20230128154125.JPG

Vláda nakonec zachytila ​​vítr pokusu o jednogology o získání značky z Aegis VII a rozhodla se zabránit jejich úsilí. Valor USM (loď, kterou zachytil Necromorph Chen) měl Pomozte Danielsovi v tomto úsilí, pomáhá jí extrahovat značku z lodi. Poté, co se to všechno dozvěděl, je Isaac zpočátku opuštěn na Ishimuře, aby zemřel. nicméně, Nicole kontaktuje Isaac, Řekl mu, aby se s ní setkal v hangáru.

Dead Space ™ 20230128154820.jpg

V podivné posloupnosti událostí, kde Isaac unáší dovnitř a ven z vědomí, On a Nicole si vzpomínají na Danielsovu loď do Docking Bay, přinutit ji, aby vysunula na povrch planety v únikovém modulu. Isaac a Nicole poté nastoupí na loď a pak odletí dolů do Aegis VII dohromady, připravují červenou značku a připravují se na utěsnění mysli úlu.

Dead Space ™ 20230128162453.jpg

Jak však oba dostanou značku na místo, vypálí do oblohy paprsek červené energie. Brzy poté Nicole začne chvástat Izáka o tom, jak je “Uděláme nás znovu celý“A začátek”konvergence“. Isaac si uvědomil, že značka nezapečetí mysl úlu, jak bylo zamýšleno, a pokouší.

Dead Space ™ 20230128162819.jpg

Zatímco odstraňuje Tethers, narazí na Daniels, který bere Nicole jako rukojmí. Daniels říká Izákovi, že byl poškozen vlivem značky a ukázal mu video zprávu, která odhaluje pravdu: Nicole zemřela dlouho předtím, než Isaac dorazil na Ishimuru. Tato nová Nicole je iluze. Značka používá Isaac jako loutku, Promítání Nicoleovy formy přes lékař Cross: Vědec Isaac pomohl v hydroponii. Uvědomit si, že je příliš pozdě na zastavení značky, Daniels střílí kříž a pak uprchne ze scény a pokoušíte se unést raketoplán, který Isaac vzal na povrch.

Dead Space ™ 20230128163535.jpg

Uvědomil si, že byl ovládán, Isaac Races Daniels zpět na loď, ale je zachycen úlem, která Murders Daniels a Traps Isaac. V tvrdé bitvě, Isaac porazí mysl úlu, Škoda však již byla způsobena. Isaac letí raketoplán do vesmíru a tiše odstraní helmu. Otočí se a podívá se na sedadlo spolujezdce a vidí mrtvou verzi Nicole na něj zírající zpět. Zírá několik sekund, než na něj zaútočí.

Dead Space ™ 20230128164401.jpg

Přestože Isaac poráží mysl úlu a úniku, poškození bylo způsobeno. Značka zkorumpovala Isaacovu mysl a přiměla ho šílenou. Jak se učíme Mrtvý prostor 2, z jeho účinků se nikdy nezotaví.

Vysvětleno alternativní konec mrtvého prostoru

Ačkoli standardní přehrávání vás čistí klasický konec Dead Space, hraje přes novou hru plus a Shromažďování všech nově přidaných Skryté značky Odemkne alternativní finále. Stojí za to také krátce vysvětlit tento závěr, protože ponechává mnoho otázek, zejména pro nováčky do série.

Dead Space Alt Endling.jpg

V tomto závěru, všechno zůstává identické, dokud Isaac neporazí Mysl úlu a používá výkonný raketoplán k útěku do vesmíru. Obvykle to je, když je Isaac napaden nemrtvým halucinací Nicole, ale náš nový závěr ho vidí, že na něj plně přijímá účinky značky. Na tomto konci Isaac láskyplně hovoří o halucinaci své mrtvé manželky vyvolané značkou a říká jí, že pro ni má v úmyslu něco udělat, i když se zdržuje odhalení přesně toho, co to je.

Dead Space 2 Key Art.png

To je zdánlivě odkaz na Mrtvý prostor 2, s Isaac škádlením Jeho plány na postavení červené značky. Jak zjistíme během pokračování, v době mezi Dead Space 1 a Dead Space 2 vede vliv značky Isaac, aby vytvořil repliku červeného značky nalezeného na Aegis VII. Isaac staví tuto novou červenou značku s pomocí stinné vlády Země a pacienta ovlivněného značkou jménem Nolan Stross. Poté je obsažena na vládní vesmírné stanici známé jako rozrůstající se, s jeho účinky nakonec způsobí, že web byl překonán nekromorfy, což vede k událostem druhé hry.