Na 2.0: Y7S4 Zjištění, Rainbow Six Siege: Systém hodnocení – dot eSports

Rainbow Six Siege: Vysvětlení hodnocení

Když se díváte na čas strávený v každém herním režimu, můžeme jasně vidět, jak se hodnocení rozrostlo, aby zahrnovalo průměr 51.4% globálního času přehrávání stráveného v Rainbow Six: Obléhání, přičemž předchozí průměr je přibližně 39%.

Na 2.0: Y7S4 Zjištění

V Y7S4, nový hodnocený systém s názvem Ranked.0. byl představen a transformoval zkušenosti hráčů na úrovni dohazování.

Co jsme objevili

S 2.0, abychom žili po celou sezónu, můžeme nyní sdílet více informací o tom, co jsme se dosud naučili. Do tohoto blogu Dev jsme zahrnuli naše objevy a kroky, které podnikneme na zlepšení tohoto systému. Pro více informací o tom, co se změnilo od spuštění 2.0, naleznete v tomto vyhrazeném článku.

Populace hráče s hodnocením

Od uvedení na trh 2.0, viděli jsme nárůst populace hráčů. 41% hráčů se pokusilo v minulé sezóně alespoň jednou, což představuje nárůst ve srovnání s předchozími obdobími, pro které průměr byl kolem 35%. Hlavní hráči také hráli více zápasů.

[R6S] Hodnoty na 2.0: Y7S4 Zjištění - sloupcový graf

Když se díváte na čas strávený v každém herním režimu, můžeme jasně vidět, jak se hodnocení rozrostlo, aby zahrnovalo průměr 51.4% globálního času přehrávání stráveného v Rainbow Six: Obléhání, přičemž předchozí průměr je přibližně 39%.

[R6S] Hodnoty na 2.0: Y7S4 Zjištění - line graf

CO SE STANE PŘÍŠTĚ

Navzdory dobrým výsledkům z nového systému hodnocení jsme si také vědomi některých problémů, které ovlivňují hráče v jejich žebříkové zkušenosti.

Distribuce hodnocení

Celkově se zdálo, že hráči dosáhli hodnosti rovného jejich skryté dovednosti poblíž poloviny sezóny. Hráči, kteří dosáhnou tohoto bodu a stále hrají, dosahují maximálně 1 až 2 divize nad úrovní dovedností, s méně než 0.05 procent hráčů dosahujících výše než 2 divize navíc, které jsme celkově potěšeni.

Distribuce mistrů

Je pravda, že jsme viděli nárůst počtu hráčů, kteří dosáhli hodnosti šampiona. Jak však bylo ukázáno dříve, bít šampion zůstává otázkou dovedností. Průměrný hráč šampionů stále trvá asi 100 zápasů, aby znovu získal hodnost šampionů, což jsme očekávali a je v souladu s pravidlem předchozí sezóny. Víme, že dosažení nejvyššího postavení obléhání by se mělo cítit jako úspěch, a proto pracujeme na způsobu, jak je to náročnější. Budeme se o to podělit v Y8S2.

Postup lineálního stoupání

Právě teď je pro hráče běžné zkušenosti s hodnocením vydělávání +80rp za vítězství po většinu sezóny, dokud se nezačnou přiblížit své skutečné hodnosti. Pro většinu hráčů to není pozitivní zkušenost, protože cesta těmito řadami se začíná cítit velmi lineární.

Cítíme také, že udržování stejné rychlosti progrese po celé většině žebříku nepředstavuje zážitek, který chceme, například hráč se skrytou dovedností 4000 by neměl postupovat mědí a bronzem stejnou rychlostí jako prostřednictvím platiny a smaragdu.

Rainbow Six Siege: Vysvětlení hodnocení

Hraní v hodnocení Duhový šest obléhání může být někdy matoucí, ale hlavně kvůli jeho komplexnímu systému hodnocení. Někteří hráči zůstanou po hraní svých zápasů s umístěním poškrábají hlavy a přemýšleli, proč se dostali do nečekané pozice.

Zde je přehled Obležení Systém hodnocení.

Obležení’S hodnocené hraní odemknutí po hráčích zasáhlo úroveň 50 a skládá se z široké škály úrovní. Řady zdola nahoru jsou následující:

Hodnost Požadované MMR
Měď v 0 až 1100
Měď IV 1100 až 1200
Měď III 1200 až 1300
Měď II 1300 až 1400
Měď i 1400 až 1500
Bronze v 1500 až 1600
Bronz IV 1600 až 1700
Bronze III 1700 až 1800
Bronz II 1800 až 1900
Bronz i 1900 až 2000
Silver v 2000 až 2100
Stříbrné IV 2100 až 2200
Stříbrné iii 2200 až 2300
Stříbrné ii 2300 až 2400
Stříbrné i 2400 až 2500
Gold III 2600 až 2800
Gold II 2800 až 3000
Zlato i 3000 až 3200
Platina III 3200 až 3600
Platina II 3600 až 4000
Platina i 4000 až 4400
diamant 4400 až 5000
Mistr 5000+

Existují nějaké hodnocené odměny Duhový šest obléhání?

Řady jsou specifické pro region a resetují na začátku každé sezóny. Po každém resetu jsou hráči odměněni kouzly, které jsou založeny na jejich hodnosti v předchozí sezóně. Tato kouzla obecně obsahují logo hry a téma sezóny.

Co se stane po resetování v hodnocení Duhový šest obléhání?

Každý sezónní resetování dává hráčům šanci začít čerstvé s znalostmi, které získali z předchozí sezóny hodnocené hry, podle Ubisoft. Na začátku každé sezóny se hraje 10 umístění zápasů a hráči získají hodnost.

Vaše nová hodnost může být nižší než divize, kterou jste dokončili poslední sezónu, protože hra využije příležitosti k překalibru hráčů. Pokud skončíte s úžasným protékáním svých zápasů s umístěním, můžete také obdržet hodnocení vyšší než předchozí předchozí.

Jaký druh systému dělá Duhový šest obléháníSystémové použití s ​​hodnocením?

Systém hodnocení sleduje upravenou verzi systému Elo/Glicko, který byl původně vytvořen pro hry One-VS-One, jako je šachy. Ale jak se udělá Elo? To je místo, kde věci jsou trochu překvapivé.

Hráči jsou často zmatení, když končí zápasy s lepším než průměrnými poměry K/D a nedostanou pozoruhodnou náraz v Rank nebo Elo. Je to proto, že systém nezohledňuje K/D v úvahu a hráči nejsou podle příspěvku za svůj zabitý výkon přiznány další ELO. Hlavní faktory, které rozhodují o hodnosti každého hráče. Ubisoft to zdůrazňuje Obležení Zápasy nemají být vyhrány jednotlivcem, ale prostřednictvím týmové práce – to je důvod, proč pouze výhry, ztráty a soupeřové řady záleží.

Systém hodnocení zohledňuje řady vašich soupeřů, aby lépe posoudil, co znamená výsledek zápasu. Pokud hrajete s hráči zlatého I a druhý tým je naplněn Coppers, s největší pravděpodobností neuvidíte mnoho udělených Elo. Naopak, pokud jste odpovídali hráčům, kteří vás předběhují, dostanete při vyhrávání vyšší množství Elo.

Existují nějaké výjimky v hodnoceném systému?

Ubisoft uznal, že existují určité výjimky z toho, jak je nastaven systém hodnocení. Pokud je hráč kopnut ze zápasu, skončí, ztrácí spojení nebo je AFK, tyto zápasy se automaticky počítají jako ztráta. V případě, že jste odpojeni od zápasu, můžete se znovu připojit k zápasu přes hodnocenou kartu, jakmile se vaše připojení stabilizuje. Opětovné připojení k hodnocenému zápasu může zabránit tomu, aby se systém počítal jako ztráta. Ubisoft také uznává, že pokud server klesne, systém bude zacházet s zápasem, jako by se nikdy nestalo.

Jak se můžete rychle rozvětvit Duhový šest obléhání?

I když jste měli výbuch v normálních zápasech, ne všechno může jít podle vašeho plánu, jakmile vstoupíte ObleženíRežim s hodnocením. Vaše zápasy budou konkurenceschopnější s hráči, kteří dělají méně chyb. Pokud jste umístěni do hodnosti pod vašimi očekáváními, nemusíte se bát, protože práce na vyšší úrovni vás může vést ke zlepšení jako hráč.

Pokud se však snažíte co nejrychleji navýšit, může použití níže uvedených metod na vaši hru zvýšit vaše šance na vítězství více zápasů.

 • Zkuste se zaměřit na své vlastní chyby
  • Když jeden z vašich spoluhráčů udělá chybu během zápasu, možná si toho všimnete. Zaměření na vlastní hraní a napravení vašich chyb vám pomůže růst jako hráč, což vám pomůže vyhrát více zápasů v dlouhodobém horizontu.
  • Každý hráč má své oblíbené operátory. Zatímco Ubisoft se snaží vyrovnat všechny operátory stejně, někteří prostě vynikají ve svých rolích lépe než ostatní. Pokud budete i nadále hrát s operátory, kteří jsou mimo metagamu, snížíte své šance na vítězství. Měli byste být otevřeni učení nových operátorů, protože meta posuny každé sezóny a přizpůsobení bude klíčem k přežití.
  • Synchronizace se svými spoluhráči bude často klíčem k vítězství více zápasů. Seznámení s vašimi náhodnými spoluhráči každý zápas se může občas proměnit v potíže, takže ve frontě se svými přáteli, na kterých se můžete spolehnout, vám umožní mít stabilní prostředí týmu.
  • Jak je uvedeno v ObleženíSystém s hodnocením, hra pouze faktory ve vítězství a ztrátách při výpočtu hodnosti hráče. To znamená, že váš osobní výkon přímo neovlivní vaše hodnost, takže je nejlepší se zaměřit na to, jak můžete pro svůj tým co nejlépe udělat. Pokud váš tým vyžaduje podpůrnější roli, měli byste to udělat a být hráčem týmu se často porazit pokusem být hrdinou.

  Pro hráče, kteří se chtějí podívat na jejich výkon, mohou navštívit Duhový šest obléhání Stránka statistik pro více informací o jejich vlastním stylu a analytice. Hráči, kteří hledají svou hru, se mohou také podívat na Ubisoft R6 Akademie, kde společnost zdůrazňuje špičkové vybírání Obležení YouTubers, kteří znají něco o hře o vysokou postavení.

  Spisovatel a blbeček založený na Los Angeles.