Nadcházející kooperační hry můžeme čekat na hraní v roce 2023, nejlepší nadcházející kooperační hry 2023

10 nejlepších nadcházejících kooperačních her 2023 a 2024

Arizona Sunshine II je kooperační hra, která vyžaduje náhlavní soupravu VR, aby hráči hráli. Tato hra je pokračováním jedné z fanoušků oblíbených her s názvem Arizona Sunshine II vydaná zpět v roce 2016.

Nadcházející kooperační hry se nemůžeme dočkat, až bude hrát v roce 2023

Videohra pro více hráčů

Stereotypní vize fanoušků videoher je maluje, když antisociální podivínové tráví svůj čas ve špatně osvětlených sklepních, obklopených vyřazeným balením potravin a nemylným oblečením. Tyto stereotypy, i když jsou přetrvávající, nemohly být dále od pravdy. Jak uvádí Tech Jury, průměrný hráč ve Spojených státech je ve svých 30. letech, má děti a vlastní domov. Navíc velká většina lidí, kteří hrají videohry, hrají s rodinou a přáteli, na rozdíl od samotného.

Podle zprávy pro více hráčů Unity 2022 hraje 77% hráčů s více hráči s rodinou, přáteli nebo cizími lidmi a významná část využívá možnosti chatu ve hře k koordinaci hry pro více hráčů přes internet. I když můžete absolutně hrát videohry sami, pokud je to, jak chcete hrát, krajina videoher je stále častěji týmovým sportem.

Vrátí se zpět k kořenům média, když děti strávily své dny zavěsy v arkádě nebo se choulily před NES po škole. Pro mnohé je to způsob, jakým se mají přehrávat videohry. Ohledně hraní s vašimi přáteli je něco nenahraditelného, ​​což je ústřední zážitek. Ať už jste fanouškem online multiplayeru nebo tření loktů s Couch Co-op, jedná se o hry, na které se nejvíce těšíme na bitvu společně v roce 2023.

Stěhování 2

Stěhování 2

Stěhování může být jednou z nejstresovanějších věcí, které jsme žádali, abychom udělali během našeho dospělého života. Sbalení všeho, co vlastníte, naskládáte do kamionu a pečlivě jej přepravujete po městě nebo po celém světě je výzvou, i když všechno jde perfektně správně. Všichni víme, že věci zřídka jsou naprosto správně, zvláště když se pohybujete. Ve franšíze „Stěhování ven“, vyvinutá společností Devm Games a SMG Studio, se věci strašně mýlí všemi nejlepšími způsoby.

Jeden pohled na „odstěhování“ a hráči budou přesně vědět, v čem jsou. Art Style a Gameplay Mechanics bude známý fanouškům jiných kooperativních her pro více hráčů, jako je „převařené.„Pokud jde o hratelnost, je to přesně to, co název napovídá. Vy a vaši přátelé máte pověřeni přesunutím všech vašich věcí na vyvíjející se překážkovou dráhu na cestě do vašeho nového domova.

Budete se pohybovat různými prostředími, spolupracovat na řešení hádanek a úplných výzev. První položka v sérii „Stěhování“ nabídla co-op, ale neměla online možnost online. „Stěhování 2“ vyřeší tento dohled a umožní hráčům spojit své síly se svými přáteli, ať už jsou ve stejné místnosti nebo ne (přes herní výkřik). „Stěhování 2“ bude k dispozici na všech hlavních konzolách a PC a očekává se, že někdy v roce 2023 klesne.

Válka světů

Válka světů

Na základě známého a milovaného h.G. Wells román stejného názvu „War of the Worlds“ spadne hráče do alternativní reality, ve které se lidstvo zapojí do totální války o přežití proti tyčícím se mimozemským útočníkem. Hrajete jako obyčejný civilista; Není to člen invazní armády nebo dokonce obranných sil Země, jen jednoduchý člověk, který se snaží udělat ve stále nebezpečnějším vesmíru.

Primární režim příběhu je převážně hra na přežití, ve které musíte shromažďovat a řešit zdroje při správě hladu, hydratace a dalších. Po cestě se budete stále více zapojit do úsilí o vymýcení mimozemské metry navždy. Kooperační režim se připojíte k jiným hráčům a boje se přímo k mimozemšťanům, když se snažíte přežít sedm dní (přes Gamingbolt).

Budete mít také příležitost hrát jako mimozemšťan, který se pokouší najít a zničit všechny zbývající lidské přeživší. Podle všech účtů vám „War of the Worlds“ umožní prozkoumat pustošení meziplanetárního dobytí z každého myslitelného úhlu.

„War of the Worlds“ je v současné době k dispozici prostřednictvím Early Access na Steam a očekává se, že bude mít úplné vydání někdy v roce 2023.

Lightyear Frontier

Lightyear Frontier

„Lightyear Frontier“, vyvinutá společností Framebreak, slibuje, že na finální hranici převezme útulnou hraní simulátorů farmy. Vy a tři přátelé budete cestovat na mimozemskou planetu na okraji vesmíru a budete mít za úkol nastavit tam usedlost. Ve spolupráci se svými přáteli budete muset založit plodiny a budovat infrastrukturu na nezmapovaném světě.

Bylo by vám odpuštěno, pokud to nezní jako nejpohodlnější scénář, o kterém jste kdy slyšeli. Ale „Lightyear Frontier“ se vzdává děsivějších aspektů průzkumu vesmíru a zaměřuje se na jeho relaxační části. Budete požádáni o pěstování rostlin a stavby budov, ale nebudete požádáni o boj proti mimozemšťanům nebo se ujistíte, že vám nedojde vzduch. Podle her Radar neexistuje žádná bojová mechanika a nebudete požádáni o řízení zdraví nebo výdrže. Místo toho strávíte čas zkoumáním a řemeslnou prací s přáteli na okraji prostoru. „Lightyear Frontier“ bude k dispozici na PC a Xbox a je naplánován na uvolnění jaro 2023 (přes IGN).

STRAVNÍ Zvířata

STRAVNÍ Zvířata

Pokud jde o kooperační hry, je tu jen málo, které je zábavnější hrát a které mají větší přehrávací hodnotu než společenské hry. Druh soutěže o velikosti kousnutí, která pochází z konkurenčních mini-her, je ideální pro příležitostné sociální hry mezi občerstvení. Po celá léta byla „Mario Party“ jediným velkým hráčem v prostoru pro společenské hry, ale nedávno se do akce dostaly další hry. Nedávno hry jako „Fall Guys“, „Mezi námi“ a dokonce i hry Jackbox Online Party vdechly nový život do žánru. Brzy budou tito standby mít nějakou novou soutěž, když znovu vytvoří hry Recorete jejich nadcházející party zvířata „.”

Můžete hrát jako jedno z jedenácti rozkošných a násilných antropomorfních zvířat a budete bojovat se svými přáteli za nadvládu v různých soutěžích síly, podvléknutí a sabotáže. V současné době má hra dva herní režimy: Last Stand and Snatch Squad (přes konečnou zbraň).

V posledním stánku jste jedním z osmi hráčů v bitevním royale, který byl posledním stáním. V Snatch Squad budete soutěžit ve hře zachytit ve stylu sjednocení ve týmech po čtyřech týmech. Vaším cílem je shromažďovat gummies ze středu mapy a vrátit je na svou domovskou základnu pro body, vše, aniž byste byli sami vyřazeni. “Party Animals” je naplánováno na vydání na PC a Xbox na začátku roku 2023.

Skull & Bones

Skull & Bones

Každá generace má své rebely, své zločince a své revolucionáře. Někdy vyhrají den a stanou se samotnou strukturou moci, kterou se snažili zrušit. Jindy jsou rozdrceny pod bootheel z zařízení, dokud se nevzpamadí a nezmizí. Někdy, pokud jim dáte dostatek času, stanou se lidovými hrdiny a symboly. Stávají se věčnými.

V posledních desetiletích obdrželi piráti starých PR, které se nelíbilo, že žádný zločinný životní styl si nikdy užil. Už to nejsou jen brigandy na volném moři, jsou to symboly dobrodružství. V “Skull & Bones” se vezmete do oceánu jako kapitán svých vlastních lodí. Nedávno vám byla nabídnuta a odmítla královskou milost a jste na cestě do Indického oceánu, abyste mohli začít čerstvě v novém světě (přes Gematsu).

Postavíte posádku, pak postavíte flotilu, vše v naději, že se stanete lordem moře. Hrajte spolu s přáteli, z nichž každý velíte své vlastní lodě, aby převzali dobře zamáčené obchodní konvoje a poté rozdělili kořist. Nebo můžete vždy zradit své kolegy z pirátských kapitánů a udělat krok pro úplnou kontrolu nad mořem. „Skull & Bones“ je naplánováno na vydání na PC a všechny hlavní konzole 9. března 2023.

Rotwood

Rotwood

Pokud jste někdy chtěli být postavou v násilné, ale rozkošné bitevní karikatuře (a upřímně, kdo z nás ne?), pak „Rotwood“ může být vaše nejlepší šance. Z Klei Entertainment je „Rotwood“ multiplayerovým dungeonovým prolézacím prohledáváním až pro čtyři hráče.

Každý z vás ovládá stylizované animované zvíře, které se připravuje na pusťte. Jak postupujete během hry, přesunete se hlouběji do lesa a setkáte se s cizími a silnějšími nepřáteli (prostřednictvím herního informátora). Po cestě budete bojovat o všechno od kouzelné cibule a tykve až po nadměrné pilulky a obří krvežíznivý hmyz. A s každým vítězstvím budete používat válečné kořisti k vytvoření nových zbraní a předmětů, abyste mohli pokračovat v boji.

Zdá se, že “Rotwood” má veškerou zábavu klasického rytmu, spojené s jedinečnou animovanou estetikou, kterou nemůžete pomoci, ale chcete nasáknout. Oficiální datum vydání hry je ve vzduchu, ale připravuje se na časný přístup někdy v roce 2023.

Minecraft legendy

Minecraft legendy

Jednoduchá hratelnost a blokovaná estetika “Minecraft” z něj udělala nejen okamžitá klasika, ale nejúspěšnější videohra všech dob. Nyní Mojang vrací hráče do stejného vesmíru s novým a fantastickým příběhem a novou perspektivou, aby se zavede.

V “Minecraft Legends” nejste skromný crafter nebo osamělý přeživší, jste hrdina. Hra se méně zaměřuje na řemeslné materiály a předměty od základů a více na vzrušující fantasy vyprávění o Overworld. Přívěs ukazuje záhadný portál vycházející z Nether, uvolňuje škodlivé stvoření přes krajinu. Budete hrát jako sjednocující hrdina, spojujete dokonce i síly, které jste kdysi považovali za nepřátele, bojovat se silami Nether (přes GameSpot).

Mezi bitvami budete mít příležitost vypracovat, jak stavíte, udržujete a zlepšujete svou základnu operací. Hra také nabídne konkurenční i kooperativní režimy pro více hráčů, ale přesné podrobnosti o tom, jak to bude fungovat. Nebudeme však muset dlouho čekat, protože „Minecraft Legends“ je naplánován na vydání na všech hlavních konzolích někdy v roce 2023.

Exoprimálně

Exoprimálně

Hry pro přežití často potlačují hráče proti zombie nebo jiným klasickým monstrům, ale „exoprimálně“ postaví lidstvo proti monstra z naší vlastní minulosti. Pomocí high-tech exosuitů a řady futuristických zbraní vy a vaši přátelé vystřelíte cestu městem pod obklíčením z nekonečného náporu dinosaurů.

Hra byla odhalena ve stavu hry v březnu 2022 v převážně filmovém přívěsu. Robot poskytuje předpověď dinosaurů, zprávy, které předpovídá vzhled dinosaurů tak, jak by moderní zpravodaj mohl předpovídat letní bouři. Pak se skupina vojáků dostane do exosuitů a stejně jako pronásledovatelé bouře v budoucnu vstoupí do postižených zón, aby bojovali proti povodni dinosaurů doslova padající z oblohy.

K dispozici jsou nejméně tři různé typy jednotek, včetně útoků, tanků a podpůrných rolí (prostřednictvím digitálních trendů), ale mohou existovat další ty, o kterých dosud nevíme. Budete hrát s přáteli, abyste pokryli všechny základny a doufejme, že se zachráníte sebe a svět před monstrami minulosti. „Exoprimálně“ je plánováno pro vydání na PC, PlayStation a Xbox někdy v roce 2023.

Voidtrain

Voidtrain

„Voidtrain“ má jeden z konceptů chladnějších her, které jsme v posledních letech viděli. Hrajete jako člen posádky na palubě interdimenzionálního vlaku. Je jen na vás a posádce, aby postavili vlak a pilotovali jej přes nekonečnou prázdnotu, prázdnota plná pokladů měnících život a smrtící příšery ve stejné míře ve stejné míře.

Je možné hrát „voidtrain“ sám, ale je to ještě lepší, když hrajete kooperaci se třemi přáteli. Hra je v současné době k dispozici prostřednictvím předčasného přístupu v obchodě Epic Games, ale pro celou hru nemá žádné pevné vydání. Dříve bylo oznámeno, že „voidtrain“ zasáhne Steam v říjnu 2022 (přes IGN), ale od tohoto psaní zůstává hra TBD s možností přidat jej do svého seznamu přání.

Vzhledem k trajektorii hry existuje určité podezření, že to někdy v roce 2023 klesne, ale to, zda se to stane skutečností. Není také jasné, na které konzoly, které budete moci hrát „voidtrain“, nebo pokud to bude exkluzivní počítač.

Blanc

Blanc

“Blanc” odhodí hráče do obíleného lesa po zimní bouři. Převezmete kontrolu nad dvěma lesními tvory a nepravděpodobnými přáteli: kolouch a vlčí mládě. Společně obě adolescentní zvířata využívají své jedinečné schopnosti řešit hádanky a znovu se sejít se svými rodinami.

Ve skutečnosti „Blanc“ vyžaduje spolupráci dvou hráčů, aby postupoval po celé hře. Jedna postava může být dobrá v pohybu těžkých předmětů, zatímco druhá je dobrá v mačkání do těsných prostorů. Pokrok skrze mnoho výzev hry a dodržování kroků vašich rodin znamená spolupráci nebo smrt. Hra lze hrát lokálně prostřednictvím Couch Co-op nebo online, s vámi a přítelem, z nichž každý převzal kontrolu nad jednou ze dvou hratelných postav hry (přes Gematsu).

Co je možná nejpůsobivější na „Blanc“, je atmosféra, která uspěje ve vytváření. Ručně kreslené černobílé umění spojené s lákavým hudebním skóre vytváří okamžitě podmanivý svět her, který jsme šťastně trávili hodiny procházením. Naštěstí nebudeme muset dlouho čekat. “Blanc” je naplánován na vydání na PC a Nintendo Switch 14. února 2023.

Kerbal Space Program 2

Kerbal Space Program 2

Z Epic Games přichází sledování po masivně populárním programu „Kerbal Space Program.„Začneš stejně jako první hra, na planetě Kerbin. Budete mít na starosti vývoj a rozvoj programu pro začínající vesmír s počátečním cílem návštěvy Kerbinova měsíce, náležitě nazývaného MUN. Odtud budete stavět stále pokročilejší kosmické lodě a prozkoumat zbytek místního systému.

Na rozdíl od první hry nebudete omezeni jen na tento systém. Když prozkoumáte více světů a stavíte stále pokročilejší stroje, budete mít příležitost postavit mezihvězdnou kosmickou loď a navštívit další hvězdy (přes PC Gamer). „Kerbal Space Program 2“ bude také zahrnovat možnost multiplayeru, která vám umožní spojit síly se svými přáteli, abyste poslali své neohrožené průzkumníky do obrovské kosmické tmy.

Hra byla poprvé odhalena na Gamescom v roce 2019, s počátečním datem zahájení začátkem roku 2020. Začátkem roku 2020 samozřejmě nešel podle plánu pro někoho a hra byla od té doby zpožděna (prostřednictvím prostoru). Ve skutečnosti byla hra již zpožděna čtyřikrát, takže je zaručen malý skepticismus, ale je na dobré cestě zasáhnout ruce hráčů v roce 2023. V době tohoto psaní je naplánováno, že „Kerbal Space Program 2“ zasáhne včasný přístup na Steam and Epic Games 24. února 2023.

10 nejlepších nadcházejících kooperačních her 2023 a 2024

Přiznejme si to, kdo nemá rád hraní kooperačních videoher s přáteli nebo náhodnými hráči po celém světě? Kooperační hry nedovolují hráčům nudit.

Existují spousta streamerů, kteří pravidelně streamují kooperační hry a ukazuje, jak se staly populární kooperační hry.

Co-op se jeví jako nekonečný herní žánr, a proto jsme kurátovali seznam nejlepších nadcházejících kooperačních her, které vám poskytnou ohromující zážitek.

Nejlepší nadcházející kooperační hry

Obsah

10 Nejlepší nadcházející kooperační hry

1. Stěhování 2

Stěhování 2

Datum vydání 15. srpna 2023
Vývojáři Studio SMG, Devm hry
Platformy PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch

Začínáme náš seznam s odstěhováním 2 a uvnitř hry, hráči předpokládají pozici dopravců, kteří musí rychle přepravovat určené předměty pro domácnost z domova do pohyblivé dodávky.

Po silnici lze potkat překážky. Přestože některé objemné položky potřebují, aby se zvedly dvě osoby, jiné jsou citlivé a dokonce by se mohly rozbít s malým úsilím.

Můžete to hodit v souladu s tím, jak rychle je každá z položek načtena do dodávky skládky, účastníci jsou tříděni na úrovni zlata, stříbra a bronzu.

Fáze zahrnují alternativní cíle, jako je přeprava neznačené položky nebo rozbíjení všech dveří po celém domě. Navíc je možné získat další řady výhod.

Funkce „Assisten Option“ při vystupování AIDS při zlepšování hry.

2. Arizona Sunshine II

Arizona Sunshine II

Uvolnění Listopad 2023
Vývojáři Hry Vertigo
Platformy PC, PS5

Arizona Sunshine II je kooperační hra, která vyžaduje náhlavní soupravu VR, aby hráči hráli. Tato hra je pokračováním jedné z fanoušků oblíbených her s názvem Arizona Sunshine II vydaná zpět v roce 2016.

Hráči v této hře musí přežít zombie apokalypsu pomocí náhlavní soupravy VR a mohou se také spojit se svými přáteli, aby úkol usnadnil.

Hra VR zombie apokalypsa zní děsivě, ale také skvěle. Důrazně doporučujeme hráčům vyzkoušet tuto hru po vydání.

3. Helldivers 2

Helldivers 2

Uvolnění Prosinec 2023
Vývojáři Herní studia Arrowhead
Platformy PC, PS5

Pokud jste fanouškem her, kde můžete vyhodit do vzduchu tolik věcí, kolik si vaše srdce touží a způsobit chaos, pak bude Helldivers 2 pro vás tou správnou hrou.

V této hře dostanou hráči téměř nejrůznější zbraně, které mohou použít k tomu, aby se svými přáteli způsobili chaos. Hráči by museli bojovat se vlnami mimozemšťanů se svými přáteli.

4. Dead Cide Club

Mrtvý-cide-klub

Uvolnění 2023
Vývojáři Pressa
Platformy Windows, Xbox Series X/ Series S, PS5

Furious Gameplay in Dead Cide Club se točí kolem účastníků, kteří jsou zamčeni uvnitř laboratoře a poté jsou povinni použít různé střelné zbraně k vraždě různých tvorů, takže tam zůstane pouze jeden účastník. Od nynějška jsme si vědomi, že budete uvězněni uvnitř zařízení plného tvorů a dalších hráčů, které budete muset porazit, abyste získali hotovost.

Posláním by bylo zajistit přežití, vybavené různými zbraněmi, jako jsou zbraně, pistole, zbraňové systémy a launchers granátu. Hráči se však budou muset neustále pohybovat, protože páry nebezpečných plynů začnou procházet do komor, jak čas probíhá vpřed.

5. Hyenas

Hyenas

Uvolnění 2023
Vývojáři Kreativní shromáždění
Platformy PS4, PS5, X/S, XBO, Windows

Ačkoli Hyenas patří mezi Nadcházející kooperační hry PS5, kde hráči soutěží proti sobě, má stále spiknutí, které spojuje všechno dohromady. Podle vývojářů Hyenas přepraví hráče do světa zničeného milionáři, kteří opustili Zemi daleko za sebou, aby obývali Mars, a rozbili naši globu.

Cokoli zbývá od lidstva, je uvězněno uvnitř „Taint“, plovoucí chatrče. Jako by to nestačilo, milionáři mají nedávnou lásku k artefaktům z minulosti, jako jsou omalovánky Panini, výdejní výdeje a také sega ohledně zboží, které by tam mohly najít v troskách Země.

6. Výplata 3

Payday-3

Uvolnění 2023
Vývojáři Overkill software
Platformy Linux, PS5, Windows, Xbox Series X/S, Switch

Hráči si byli vědomi pouze toho, že výplata 3 existovala až do této chvíle, i když byla odhalena dříve v roce 2022. Na památku desátého výročí franšízy, software Creator Overkill nedávno uspořádal na YouTube webový vysílání.

Myšlenka a umístění programu byly odhaleny, přestože nebyl vidět žádný mechanismus. Hráči budou provádět krádeže v New York Metropolis v Payday 3., která byla nedávno dabována „živým, gigantickým zobrazením města.“

Takže na začátku videohry se každý čtyři z nich vzdal, ale nakonec byli nuceni tak učinit kvůli vývoji příběhu. Vesmír výplaty prošel významným posunem v době mezi tituly a Overkill naznačil několik změn, které mohou fanoušci předvídat.

7. Exoprimálně

Exoprimálně

Uvolnění 2023
Vývojáři Capcom
Platformy Windows, PS4, XBO, X/S, PS5

Ve hře 3. osoby Action Game Exoprimal ovládá hráči speciální exo-suit, aby bojovali s nespočetným počtem dinosaurů. Představte si hru připomínající obrannou sílu Země, ale možná s brněním inspirovanou hymnou. Zdá se, že každý outfit má zřetelný vzhled a sada nástrojů.

Jeden má to, co se zdá být strážcem ve stylu Overwatch, zatímco jiní mohou produkovat asi šest zbraní z jejich ramen a paží a několik z nich se zdá být větší zaměřené na melee s dvojitým meči a údery. Až do této chvíle byly zobrazeny tři pozice.

Přibili jste to: Hlavní výrobci poškození jsou to, co se označují jako pozice útoku. Všechny tankery se starají o tuto pozornost a obhajují skupinu. Vzduchová obrana se může kromě obnovy posílit a poškodit.

8. Street Fighter 6

Street-Fighter-6

Uvolnění 2023
Vývojáři Capcom
Platformy PS5, Xbox Series X a Series S, Windows, PS4

Dlouho očekávaný Street Fighter 6 bude vydán kdykoli kolem roku 2023. Toto je nejnovější mainstreamová vydání společnosti Franšízy a je zaseknutá s novými vojáky, nastavením a novými způsoby, jak hrát určité ikonické postavy. Rya, Ken a několik dalších známých válečníků se spojí s Kimberly i Jamie. Zdá se, že každá postava má čerstvou estetiku v Street Fighter 6, která upřednostňuje uměleckou vibraci General Street/80. let.

Se zaměřením na grafickou erupci a pouze špičkovým systémem poznámky se také nepochybně budováním je fantastickým titulem Street Fighter. Ačkoli Street Fighter 6 nebude k dispozici až do roku 2023, určité testování sítě před spuštěním skutečně umožnilo hráčům vyzkoušet to sami.

9. Voidtrain

Voidtrain

Uvolnění 2023
Vývojáři Nearga, hypetrain digitální
Platformy PS5, Xbox Series X a Series S, Windows, PS4

Hráči ve Voidtrainu prozkoumávají nové prostředí s roztřesenou gravitací a také děsivé neplatné příšery na Prowl. Lidé musí řešit hádanky, získat materiály, aby stavěli jedinečný výstroj, a nakonec upravit VoidTrain tak, aby v této kooperativní hře procházel 4 odlišné biologické rozmanitosti.

Pokaždé, když hrajete, do jisté míry bude čerstvé díky procedurálně vybraným místům, akcím a položkám. V letošním roce se očekává, že voidtrain opustí okamžitý přístup, který se má překrývat se spuštěním jeho verze Steam. Když je plně uvolněno, náklady se mohou lišit, takže by to mohl být výhodný čas na nákup.

10. Ark II

Ark II

Uvolnění 2024
Vývojáři Studio Wildcard, Grove Street Games
Platformy Xbox Series X a řady S, Windows

Poslední hra na našem seznamu je Ark II a zápletka se začne děje na neidentifikovaném, mimozemském světě těsně po incidentech v Genesis: část II, 5. a poslední komerční verze DLC ARK: Survival se vyvinul, který byl zveřejněn v roce 2021.

Přestože Studio Wildcard neposkytl mnoho podrobností o pozemku Ark 2, můžeme začít dávat bok po boku dostatečně rady analýzou Genesis: část 2 finále.

Evoluce, která se odehrává na palubě masivního kolonického nádoby, končí, protože loď Genesis je rozdělena na polovinu. Zatímco druhá část leží neaktivní ve vesmíru, první polovina se srazí s plynnou planetou.

Pokud se chcete podívat na více o Ark II, nezapomeňte se podívat na datum vydání pro Ark II.

FNezaměřené otázky

Bude život podivných 6?

Vývojáři života Strange plánují do roku 2025 vyvinout 6. vydání.

Co nadcházející kooperační hry PC bude populární v roce 2023?

Několik nejpopulárnějších her je proveden, Ark II, Dead Island 2, Wild Hearts, Redfall atd.

Jaká hra právě teď trenduje?

Grand Theft Auto V, Assassin’s Creed: Valhalla a Genshin Impact je několik jmen her, které v současné době trendují.

Závěr

Toto byl náš seznam 10 nejlepších nadcházejících her pro více hráčů a doufáme, že víte, kterou hru budete hrát další. Pokud máte nějaké pochybnosti týkající se kterékoli z výše uvedených her, neváhejte a zapište je níže.