., Naše deset nejlepších domů Minecraft 2023 | Taktika kapes

Naše deset nejlepších Easy Minecraft Houses 2023

Contents

To, co na obrázku výše nevidíte, je pracovní výtah, který vás přivádí z podlahy na podlahu. Docela elegantní, pokud se mě zeptáš!

Top 90 nejlepších nápadů Minecraft House [2023]

Spousta nápadů Minecraft House včetně snadných, jednoduchých, chladných, přežití a moderních typů spolu s metodami stavby.

Matt Hunter 12. června 2023 Poslední aktualizace: 14. června 2023

Minecraft je jednou z těch her, které vám pomáhají, aby vaše kreativní šťávy plynuly. S Minecraftem můžete postavit vše, co chcete, i když první věc, kterou každý hráč obvykle staví, je dům. Proto je důležité znát některé z Nejlepší nápady Minecraft House Chcete -li nastartovat svou cestu správnou cestou!

 • Domy mohou být vyrobeny ve všech třech hlavních herních režimech Minecraftu – přežití, kreativní a hardcore.
 • Slouží hlavně jako velká úložná jednotka a jako proti nebezpečnýdavy.
 • materiál Ve hře, ale Wood je preferovaným způsobem, jak jít, protože dobře sedí s přírodní krásou světa.
 • Většina ideálních domů je dokonale dimenzována na zásoby tun truhly, pece, a více!
 • Samozřejmě můžete také přidat vibraci do svého příbytku tím, že jej zdobíte Květiny, barevné rohože, a obrazy .
 • Lit !

POZNÁMKA: Zahrnovali jsme některé z hlavní materiály potřebujete pro každého Dům Built, aby vaše zkušenost byla mnohem plynulejší v Minecraftu!

Nápady House Minecraft

. Doporučujeme vám však je vyzkoušet Návrhy House Minecraft v režimu přežití, aby se zkušenost a výsledky ještě zlepšily! .

Starter Minecraft House

Nápady Minecraft House Snadné

Zahájení našeho seznamu nápadů Minecraft House máme startovací dům. Toto je ještě jeden design, který může mít i ty nejvíce začátečníků hráčů, kteří dostanou plnohodnotnou přežití sestavení přímo z netopýra. Původní rozvržení z hlediska délky a šířky je 7 až 8 bloků, tak docela docela velké a ne příliš humongous.

Varianty kamenných bloků jsou do tohoto domu integrovány, aby bylo živější a okouzlující. Okolí je navíc pokryta smrkovými bloky pro dekoraci. Můžete také využít některé mechové dlažebníny nalezené v biome Tiaga Biome of Minecraft, pokud jste v okolí.

Smrkový dřevo je chytlavý materiál, který může vzít domy z jedné úrovně na druhou. Můžete to také využít podle svých nejlepších schopností ve startovacím domě Minecraft pro nejlepší výsledky. Jeho kombinace s kamennými cihlami přináší ještě více listů, takže je to také něco, co si můžete prohlédnout pro další estetickou přitažlivost.

Rozložení Easy Wooden Minecraft House je pouze 6 bloků o 3 bloky na délku a šířku. Nejprve však musíte vykopat travní bloky a použít dlážděné bloky k vytvoření střechy domu. Poté obklopíte tuto oblast 3 dubovými bloky na sobě.

Připojte se k těmto rokům společně s odizolovanými dubovými protokoly ze země k posunu vpřed. Dalším krokem je připojit se k dubovým blokům shora pomocí stejných odizolovaných dubových protokolů, takže uprostřed zbývá mezera jednoho bloku.

Jednoduše také vyplňte střední oblast, ale pro další zpracování ponechte mezeru 2 bloku. Nyní můžete zdobit tento konec zdi pomocí směsi různých bloků, jako jsou dubové listy, smrkové ploty, pasti a dokonce i knoflíky. Nezapomeňte opustit jednu boční zeď, abyste si vytvořili vchod do domu. K dekoraci této oblasti můžete použít dveře smrku spolu s dlážděnými stěnami.

Velký dům Minecraft

Zdroj: GGSheep

. Jedná se o poměrně jednoduché sestavení, které zahrnuje základní parametry využívající zdroje, které netrvá měsíc. Nejdůležitější materiály, které budete potřebovat, jsou dubové a dubové protokoly. Proto je to hlavně o snižování stromů a bez námahy těchto zdrojů.

. Významný dům také slouží jako vynikající úkryt před přicházejícími hordami zombie. Má také zřetelnou úložnou místnost, kde si můžete uchovávat své nežádoucí zdroje.

A co víc, je to, že je tu také prostor pod základnou domu. . . Začněte s oříznutími travních bloků a nakonec si vybudujte cestu do infrastruktury domu.

Značný dům Minecraft Survival House

Zdroj: Rainbowgamerpe

Pokud se chystáte hrát režim přežití Minecraftu, ujistěte se, že máte nápady na stavbu plnohodnotného domu připraveného k uskutečnění. Proto vám dáváme jednoduchý dostupný design House Minecraft s běžnými materiály, takže jej můžete mít bez námahy vytvořit jej.

Budete potřebovat:

 • 406 Oak Planks,
 • 149 Cobblestone Blocks.
 • 56 dlážděných schodů na začátek.
 • Budou také zapotřebí skleněné tabule a ploty.

Symetrie celé myšlenky na přežití Minecraft Survival by měla být uchovávána pod kontrolou. .

Nezapomeňte začlenit všestrannost ve velkém stylu, když se scvrkává do interiéru domu. Ve skutečnosti můžete sestavit celou řadu různých zdrojů, jako jsou ohně, lucerny a dokonce i obrazy. Jednoduchý dům Minecraft Survival je jedním z nejlepších že se dnes můžete dostat do budování.

House pro přežití startéru

Dům přežití startérů je určen pro nové hráče, aby se rychle našli do režimu přežití Minecraftu. Může být obtížné budování, když máte k dispozici tolik možností. Kromě toho je skutečná stavební část, kde se mnoho nováčků začíná také bojovat. Proto určitě potřebujete něco docela základního, aby se zlepšilo své dovednosti, a to je místo, kde přichází tato myšlenka Minecraft House.

Díváte se na design, který většinou zahrnuje zdroje zaměřené na dřevo

Jediné, co musíte udělat, je nasekat stromy s důvěryhodnou sekerou, abyste získali dřevěné bloky. .

Přežití Minecraft Beach House

Jako druhý poslední záznam na tomto seznamu máme ještě další nápad Minecraft Beach House. Tentokrát se díváte na mnohem jednodušší sestavení, která všude vykazuje slušnost. Nemusíte ani dosáhnout desítek neobvyklých nebo vzácných materiálů, abyste mohli začít s tímto plážovým domem.

Většinou budete potřebovat zdroje vyrobené z dubu, dřeva a smrku – to vše není nikde poblíž nalezení. Nezapomeňte se shromáždit

 • .
 • 168 Oak Schodiště.
 • 53 svléknutí smrkových protokolů.

K dosažení nejlepších výsledků použijte směs odizolovaných dubových protokolů a pravidelných dubových protokolů. . Ujistěte se, že děláte své kryty s ničím jiným než papujícím, abyste stavěli tento plážový dům v jeho přirozeném prostředí.

Základní dům přežití

. . Pro rozmanitost lze také implementovat další materiály, jako jsou skleněné tabule. To jsou některé materiály, které můžete získat brzy ve hře bezbolestně, takže je to určitě jeden z Nejjednodušší nápady Minecraft House .

Konstrukci můžete začít s dubovými schody a poté začít používat dláždění, abyste se dostali nahoru. . Toto je výjimečně základní dům Minecraft pro přežití a skromné ​​obydlí. .

House pro přežití startéru

Myšlenka House pro přežití startéru vás snadno začne s hrou a umožní vám vytvořit přímý dům. Nepotřebuje také používání vzácných materiálů a lze jej jednoduše vyrobit s dubem a dřevem, které lze ve hře snadno získat. Rozložení můžete vytvořit pomocí smrkových dřevěných prken a pomocí dubového dřeva k vývoji každého rohu.

Kromě toho by měly být rohy vyrobeny 7 bloků vysokých a dubové dřevo by mělo být použity jako hlavní blok. Po dokončení každého rohu připojte sloupec bloků dohromady. V té době se navrhuje zarovnat stěny se smrkovými dřevěnými prvky, aby se dům stavěl.

Cobblestone Minecraft House

Zdroj: HeyimRobby

Začneme zde s něčím jedinečně elegantním. . Jednoduchost je největším vychvalovacím bodem dlažebního domu Minecraft. .

Základní oblast, kterou musíte nejprve rozložit, je délka a šířka 9 x 5 bloků. Doporučuje se používat dubové rostliny pro podlahu, takže design se ukáže, jak se očekávalo na konci vaší sestavení. Jakmile stanovíte nadaci, dalším krokem je umístění 8 bloků na každém rohu. To vás připraví na připojení výše uvedených bloků a vytvoření střechy domu.

Nejlepší snadné nápady Minecraft jsou ty, které se mohou projevit do dvou nebo tří dnů od hraní hry. .

Roztomilé nápady na Minecraft House

Další místo na našem seznamu nápadů Minecraft House patří do roztomilé myšlenky Minecraft House, která zdánlivě přitahovala spoustu uživatelů. Máte moderní domy, které balí všechny ten pizzazz, ale je tu něco odlišného o nalezení útulku v roztomilém, pohodlném domě v Minecraft. To je přesně to, o čem je výše uvedená myšlenka designu, nechat nové hráče hladce postavit rozkošnou budovu pro nádherný život.

Uspořádat správné rozložení pro tento dům, abyste mohli začít s stavbou. . Nyní byste měli být ponecháni s jediným výkopovým blokem a 6 podávanými. Nyní jste úspěšně dokončili první část rozvržení.

. Dalším úkolem po dokončení střechy je vyplnit mezery mezi právě postavenými stěnami. Implementujte krabici nahoře a dole a ponechejte místnost pro tří-blokovou svislou linii uprostřed. Vraťte se k rozložení podzemního bloku a umístěte na vrchol postranních tří rohů sekce 6 dalších bloků.

Malý dům Minecraft

Malé nápady Minecraft House

. . Nápady House Minecraft jsou ti, kteří zabírají malé zdroje a tvoří bloky, které nejsou těžké získat.

Tento dům můžete rychle naplnit náhodnými věcmi, aby byl živější. . Většina hráčů dává přednost malým stavbě v režimu přežití jen z tohoto důvodu.

Cool Minecraft House

Skvělé nápady Minecraft House

Nejlepší Cool Minecraft House nabízí něco velkolepého odlišného ve srovnání se zbytkem. . Počet použitých luceren vám však pronásleduje pochodně a železné nugety, ale v tom případě existují i ​​alternativy. Hlavním potřebám materiálu je dub.

. . Navíc lze dotyk svlékaných dubových protokolů také implementovat pro větší hloubku v sestavení. Skvělý dům Minecraft v podstatě sportuje kruhový design a to není nic neobvyklého.

Také nemůžete rozšířit design dále než jeho původní rozvržení, ale měli byste být dobří, pokud to neplánujete.

Moderní dům Minecraft

Pokud jde o moderní Nápady House Minecraft . . To je pro technické fandy ve hře, kteří mají rádi všechno, co je zkresleno k dokonalosti. Dům má vlastní bazén, vyhrazenou verandu a samozřejmě obdivuhodnou velikost.

Začněte s konstrukcí této krásy domu stanovením jeho základu. Budete mít mnohem snazší čas sestavit celou jednotku dohromady. .

Vytvořte podlahu moderního domu Minecraft pomocí dřevěných desek džungle. . Pokračujte ve stavbě přidáním džungle dřevěné prkna do vnější kamenné zdi. .

Cool velký dům

Moderní nápady Minecraft House

Další položkou na seznamu je tento fenomenální velký dům, který dělá krátkou práci nudného a banálního domě Minecraft House. . . Začněte s chladným velkým domem nejprve nastavením hranice dubových listů, která je asi 54 bloků dlouhá a 52 bloků širokých.

. Přední část domu bude mít několik změn s ohledem na šířku 52 bloků, kterou jsme zmínili dříve.

. Dalším materiálem, který zde lze použít, je leštěný diorite pro další vkus. Udělejte si čas s stavbou a rozhodně nebudete litovat veškeré tvrdé práce.

Suburban Minecraft House

Život na předměstí Minecraft může být odůvodněn pouze poté, co budete mít celý příměstský dům. . Tento moderní nápad Minecraft House vám přináší výhodu, že se může pochlubit voguiálním designem se spoustou utilitárních funkcí.

Tento dům můžete snadno začít stavět tím, že nejprve stanovíte základní základ. To zahrnuje nastavení 9 x 9 bloků na délku a šířku pomocí kamenných cihel. To by vám mělo přinést čtvercové rozložení, ale to není všechno, co je na základním základu.

Velký dům Minecraft

Nejlepší . Kromě toho je také docela snadné stavět, pokud se rozhodnete pro něco mega. . Budete potřebovat jednoduché zdroje pro velký dům Minecraft.

 • .
 • Dlážděné desky.
 • Dubové prkna.

Tyto materiály vám pomohou vybudovat většinu tohoto designu bez rozbití potu. . Použijte dláždění ke zvýšení dvou 9-blokových vysokých struktur s mezerou mezi nimi tři bloky. .

Dům, který má zvířecí pera a koňské stáje, je de facto znak inteligentního hráče. Zvířata vrací jídlo a další zdroje, jako je kůže. Můžete být kreativní s velkým domem Minecraft v souladu s vaším vkusem. Víte, že ve hře jako Minecraft nikdy nemáte možnosti.

. . . .

Najdete prvky země vycházejícího slunce po celém interiéru tohoto domu a to je to, co ji odlišuje od zbytku příspěvků. .

Určitě to může nějakou dobu trvat, ale až Skvělé nápady Minecraft House . Ujistěte se, že zahrňte základní prostředky, jako je kovadlina, tabulka kouzelníka a regály pro to nejlepší z estetiky i funkčnosti.

Zdroj: Otama The World

Neexistuje žádný lepší způsob, jak se uvolnit, než si ležet ve vaší posteli u vodu s vánkem jezera nebo moře, který vás přímo zasáhne. Plážový dům vám pomůže dosáhnout toho fanaticky, takže opravdu žádný důvod, proč si nechat ujít stavbu něco takového, aby šel. Najdete plážový dům mnohem zajímavější než běžný dům.

To bude způsobeno hlavně lokalizací, kterou nabízejí pro vaši postavu Minecraft. .

 • Desky džungle.
 • dubové dřevo.
 • Dubové prkna.
 • Skleněné tabule.
 • .

Zdroj potřebný pro dekorativní účely zahrnují obrazy, kuřáky, sudy, struny, rámy položek, lucerny, řemeslné stoly a spoustu dalších. K táboráku a listům dubu budou také zapotřebí, aby tento dům vypadal mimořádně reprezentativním hráčům. .

. . Pokud jde o nejlepší nápady Minecraft Beach House, budete milovat to, co tento nabízí z dlouhodobého hlediska.

Village Minecraft House

Často narazíte na vesnice v obrovském světě Minecraft. To se může stát, když buď běžíte sólo nebo hrajete ve světě jiného hráče. . .

Před začátkem dosažení nejlepších výsledků s tímto domem. .

.

Waterside Modern House

Poslední položka našeho seznamu nápadů patří do domu Waterside Minecraft. Toto je design, který je na vnitřní straně prostorný a dobře vypadající dopředu. Zasáhne úžasný kontrast černé a bílé, který se jistě přitahuje k tomu, kdo má nejvíce zájem o stavbu moderních domů Minecraft.

Při stavbě si také zachovává jednoduchost, takže se také díváte na spravedlivou startéru. Začněte stanovením základního základu, který má délku a šířku 10 x 9 bloků. Na to můžete použít dubové dřevěné prkna.

Dále, udělejte tento základní základ 7 bloků vysokými umístěním vašich bloků na sebe navzájem. Vytvořte další strukturu s výškou 4 bloků hned vedle druhé struktury. Je vhodné zanechat mezeru 4 bloků mezi touto a předchozí budovou pro nejlepší výsledky. Použijte šedou tvrzenou hlínu vedle a vytvořte důležitý parametr přední části domu.

Gruzínský dům Minecraft

Zdroj: Keralis

. Všechny Projekty Cool House mít něco, o čem se chlubí, ale design, který vidíte výše, má pro sebe řadu funkcí a nejen jeden vynikající zvýraznění. Jeho vchod je výrazně zdoben a všechna okna mají ozdobné záhlaví.

Obě tyto funkce způsobují, že jednotka vypadá jako správný gruzínský dům, který je postaven od základu s kouzlem a elegancí ve stejné míře.

Přední část domu je také zdobena květinami a zahradami, ale to, co skutečně upouští naši pozornost, je schodiště vedoucí k předním dveřím. Pokud se považujete za kvalifikovaného a vhodné pro zvládnutí široké škály stavebních projektů, toto Georgian Build není ten, který si chybí.

Minecraft Cube House

Minecraft Cube House

Většina Moderní domy Minecraft určitě budou sportovat výrazný design, ale žádný z nich není tak špičkový jako Cube Minecraft House. Tento design domu se skládá z pěti různých kostek, ve kterých jeden z nich slouží jako vchod, zatímco zbytek jsou různé místnosti s vlastním estetickým přitažlivým.

To je jedinečné Myšlenka Minecraft House všemi úseky představivosti, takže není žádným překvapením, že lidé tento design převzali a začlenili jej do tohoto světa. Nejlepší na tom je, že to není těžké vyrobit a určitě se díváte na jednu z nich Nejjednodušší domy dělat Minecraft.

Značný zámek Minecraft

Zdroj: Folli

Značné sídlo Minecraft je něco, co vám nikdy nedovolí, aby se spokojil s méně. Toto plnohodnotné panství je zdobeno hřívou funkcí a nejlepší na tom je, že může být také vytvořen v Režim přežití. Většina sestavy zahrnuje Dlažební kamen a další Dřevěné bloky, zatímco interiér bude tak pokročilý, jak chcete, aby to bylo.

Hrubý odhad zdrojů, které budete požadovat 2 100 protokolů celkem, většina z nich je Smrkové protokoly a Dubové protokoly. Budete také potřebovat Smrkové prkna V rámci tohoto rozsahu si udělejte čas, abyste investovali do svého inventáře, než začnete s touto humongous konstrukcí.

Nejmenší dům Minecraft

Roztomilé nápady na Minecraft House

Nemusíte vytvářet tyčící se, obrovskou jednotku, abyste strávili své noci a přežili v Minecraftu. Návrh, který můžete pochopit na výše uvedeném obrázku nejmenší domy že člověk se může skutečně projevit. Je to v docela malém měřítku, ale to je to, co je nejzajímavější. Kromě toho může být horní část domu hoed dolů pro umístění osiva, takže můžete nechat svou vlastní plodinu sedět na vrcholu sestavení bezproblémových bezproblémů.

Pokud jste v estetice, můžete postavit strom a zdroj vody hned vedle domu, aby vypadal ještě lákavě. Interiér můžete vyplnit a Postel, A Crafting stůl, Což je docela nezbytné, Pece, A jakákoli jiná položka, kterou chcete, protože by zbýval místo pro další blok. Zbývá jen postavit dveře a to lze provést pomocí Dubové dveře.

Dům Minecraft pod vodou

Nápady House Minecraft

. Jděte dolů a pod a postavte si vysoce kvalitní Horský dům Minecraft ve vašem světě se ohýbat jako žádný jiný. Lidé mohou být v této hře mimořádně kreativní a tento design pod vodou je důkazem toho jen.

Struktura sleduje směs různých materiálů, včetně Hladký křemenný blok a Hladké křemenné schody. Základní rozvržení bude vytvořeno pomocí těchto bloků a formát bude následovat uspořádání 10- x 12 bloků.

Kromě toho bude podlaha lemována pomocí Leštěný andesite a Smrk Prkna. Budete také muset vytvořit vyvýšenou platformu uvnitř domu s schody, které k ní vedou. Nejenže to přidá větší hloubku tomu, co je jinak jeden z nejatraktivnějších Nápady House Minecraft na kterých jsme narazili, ale také to učiní aféru mnohem prostornější.

Lake Minecraft House

Nápady domu Minecraft Survival House

Není nic lepšího, než chytit větrný vánek lesklého jezera a nechat se postavit usedlost přímo na jeho vrcholu uprostřed ničeho. Mohl bys chytit Ryba, Vařte si večeři každý den a sledujte, jak slunce stoupá a zasadí ve šťastném minecraftovém světě.

Kolem zadní části domu je dokonce samostatná část pro plodiny, aby se získala zdroje. Úroveň materiálů potřebných pro Jezero Minecraft House Idea Také není příliš nad vrcholem a zahrnuje pouze:

 • Odinéry dubové protokoly.
 • Dubové prkna, dubové schody.
 • Odinézové smrkové protokoly.

.

Ultra moderní dům Minecraft

Zdroj: Jintube

Cítíte se jako miliardář s vyzdobenou postýlkou ​​pomocí nápadu designu domu po ruce. Toto je jeden z nejzajímavějších domů ve hře, které si člověk může myslet na vytvoření ve svém minecraftovém světě. Dáváte si celočetné barevné schéma, jste na cestě k přijetí života Batmana s Ultra moderní dům Minecraft.

To znamená, že vrhneme nějaké světlo na to, co budete muset udělat pro tuto sestavu. Bude vyžadována značná oblast, nejprve nemluvě o tom, že do ní budete muset vložit řádek materiálů.

Kamenné bloky jako Hladký Kamenná deska, Hladký kámen, Kamenná deska, a Kámen budou za vás zarovnat interiér domu Šedý beton udělá pro vás většinu práce. Navíc je design interiéru o polovinu chvály je. Struktury inspirující úctu, jako jsou závěsná světla, špičková kuchyň a bloky naplněné vodou v harmonii Mořská lanička budou den co den doručit výrazný dojem.

Nápady domu Minecraft Survival House

Středomořský dům Minecraft není obyčejnou starou usedlost, která je vhodná pouze pro přežití. Je to něco, co vyzařuje třída a vyvolává dojem, díky kterému budete vypadat naprosto tip. Klasický Středomoří Architektura zahrnuje klenutý Dveře a okna a prostorná vnější oblast, která by byla výjimečně dobře, kdyby Minecraft nechal mít auta. .

Je to značná stavba s řadou různých struktur uvnitř, takže neočekávejte, že to bude další z nich Malé nápady Minecraft House. Spousta uživatelů vytvořila tento styl sestavení v plně foukané nebo kolonii. Díky tomu je středomořský dům Minecraft to proudí skvěle dobře se zbytkem oblasti a stále dokáže vyniknout nad vším ostatním.

Pokud jde o interiér, najdete bohaté ložnice, velké jídelní stoly s nádhernými dekoracemi a všestranný ozdobený design, který nedělá nic jiného než oslnění hned od začátku.

Dům dubového dřeva Minecraft

Dům dubového dřeva Minecraft

Dům dubového dřeva Minecraft je prostý A jednoduché Design nápad To umožňuje začátečníkům konstruovat plnohodnotný dům přežití v jejich Minecraft World. Využívá kompaktní architekturu, je snadno sestavitelná a skládá se ze dvou podlaží. Je tu volitelný suterén Také byste měli chtít vzít čas navíc a vytvořit jej mimo dům.

Základní rozložení obsahuje 16 bloků o 16 bloků, takže dům není příliš obrovský stav, na kterou se díváme. Nebudete potřebovat nic jiného než základní materiály, které lze vytáhnout z rané hry.

Všestranný dům Minecraft

Jednoduché nápady na Minecraft House

Všestranný dům Minecraft je prostě efektivní. Na jeho dně je umístěna malá farma, která může převrátit spravedlivé množství výnosu a plnohodnotný systém bydlení uvnitř včetně postele, Okouzlující stůl, a další položky dekorace, které byste měli rádi.

Není těžké stavět, protože budete potřebovat pouze zdroje včasné hry jako:

 • Dřevo dubové dřevo.
 • Dubové prkna.
 • Schody dubového dřeva.
 • Smrkové dřevěné desky.

Existují také okenní krabice, o kterých se tento dům může chlubit. Obsahují květiny květináče A aby celá jednotka vypadala naprosto přátelsky. Pokud jde o interiér, můžete jej zařídit, jak se vám líbí. Je to docela efektivní, celkem vzato, pro velikost, kterou má, a v podstatě je tu vše, co potřebujete začít a houpat se s hrami Režim přežití.

Základní rozložení je pro tento dům asi 11 x 16 bloků, takže se ujistěte, že máte pravdu. Pokud tak učiníte, ujistíte se, že zbytek sestavy bez námahy přibijete. Jeden z nejúčinnějších Nápady House Minecraft určitě bar žádný.

Fantasy Minecraft House

Skvělé nápady Minecraft House

Fantasy Minecraft House je, dobře, přímo z fantasy románu se všemi fanatickými prvky na steroidech. Tato stavba rozhodně není pro slabé srdce a je nejlépe postavena jako první ve hře Kreativní režim. Budete potřebovat 7 hromádek pravidelných Kámen a rozmanitost jiných materiálů, jak oživit tento dům.

Počáteční rozvržení bude vytvořeno pomocí druhého, ale brzy budete muset implementovat Smrkové schody, Smrkové pasti, a Smrkové desky pokračovat. .

Tímto sestavením této sestavení přijalo hráče za tunu tunu minecraftových dnů Režim přežití, Ale počkejte, víte, jak dlouho je den minecraft v naší době, správně? Podívejte se na tuto příručku, pokud jste již nevěděli.

Každopádně další věc, kterou potřebujete vědět o sestavení, je jeho začlenění Hladký Červený pískovec vyvinout jednu část střechy domu. Pokud zjistíte, že tento materiál je těžko shromáždit ve hře Režim přežití, Perfektní náhrada místo toho by byla Černý kámen.

Zimní sídlo Minecraft

Zimní sídlo Minecraft

Unavený přežitím v a Zimní biom ve hře bez domu, který udeří? Přijmout design Zimní sídlo Minecraft a postavte si postýlku, která oslní přímo z pálky. Tento absolutní monstrum sestavy je jedním z nejlepších Domy pro přežití že si to můžete udělat Popínací lipí a Co se zdá být dubeny řešit. Je uklidňující vědět, že většina sestavení zahrnuje Dubové prkna, asi 858 z nich, přesněji a také.

Velký, útulný Zámek s velmi podrobným interiérem je vše, co potřebujete k předání chladně objetí zimy se stylem a pohodlí ve stejné míře. A Symetrický design je sledován po celém domě a také najdete značná okna To vám umožní nahlédnout do bouří a vaření sněhu venku.

Neomezujte se však na budování sídla v a Zimní biom pouze. Pokud vás design zajímá, vystřelte s ním také v jiných biomech a užijte si hru tak, jak chcete.

Velký dub Minecraft House

Nápady domu Minecraft Survival House

Dům velký dub Minecraft je jedním z nejpůsobivějších položek, které máme na tomto seznamu. Rozhodně se tomu nevolává pro nic pro nic, protože používá a 31 do 31 Počáteční základ, na kterém je třeba postavit. Příznivou součástí této sestavy je však to, že může být konstruována v Režim přežití, pouze pokud jste ochotni chodit na míli navíc.

Budete vyžadovat:

Bude také vyžadováno dobré množství světelných zdrojů. Doporučuje se použít Majáci za tímto účelem, ale Glowstones Bude také dobře. Pokud jde o nejodvážnější Nápady House Minecraft jít, nemůžete spát na Velký dub Minecraft House.

Obyčejný dům Minecraft

Obyčejný dům Minecraft

Plain Minecraft House je čistě vypadající sestava, která neváhá vyniknout, když se postaví proti kolegům pro snadno vytvořené domy. Je to krok nahoru od pravidelných návrhů startérů, vzhledem k tomu, že je dobře zdobený a má velmi organizovaný vnější a interiér.

Lucerny zavěšené na vnější straně se ujistěte, že si můžete najít cestu zpět v temnou noc během svého přežití ve hře. Nelze to zahrnout do seznamu konkrétně Skvělé domy Minecraft, Ale když zohledníme jeho uživatelskou přívětivost a svůdný požadavek na zdroje, můžete to snadno myslet jako na jednu z nejlepších Snadné nápady Minecraft House namísto.

Farmář Minecraft House

Farmář Minecraft House

Farmář Minecraft House. Je to prostě vhodné vložit farmáře do svého Usedlost větrného mlýna přesně tam, kam patří. Nejen to může vaše vesnice učinit autentičtější, ale také může přidat větší hloubku působivě.

Když už mluvíme o vesnicích, nikdy není špatný nápad čerpat inspiraci od ostatních tvůrci Pokud uvažujete o vytvoření nového od nuly. Naleznete v našem nejlepším průvodci Minecraft Village Ideas pro některé z nejvíce ukazatelů a užitečných ukazatelů čelistí návrhy jít s.

Exotický dům Minecraft Beach

Nápady Minecraft Beach House

Pojďme se zaměřit na něco jiného pro změnu. Stavba domu dapper hned vedle jezera nebo robustního zdroje vody se nikdy nemůže pokazit a exotický dům Minecraft Beach je hlavně o tom, aby věci napravily. Hlavní materiály potřebné pro tento design domu jsou:

 • Kamenné schody.
 • Kamenný blok.
 • Dřeže džungle.
 • Vitráže.
 • Birch plot.

Můžete přidat další dekorace, abyste zvýšili panorama pláže a této absolutní krásy, ale připravte se na ponoření do drsné štěrbiny dekorativních předmětů, pokud chcete dům postavit Režim přežití. Vše nejlepší Domy na pláži Minecraft V herní balení všechny blesky, jaké kdy dokázali, ale stále není žádná vrchol Exotická pláž Dům Když se scvrkává na svou perfektní velikost, svěží design a celkové pohodlí.

Přežití Minecraft Beach House

Malé nápady Minecraft House

Ne do celé myšlenky na vytvoření pláže luxusního stupně, která vyžaduje předchozí odborné znalosti v budově? Žádný problém. Získejte opravu vysoce kvalitního designu pomocí .

Kromě toho střecha skončila s Jen vypadá mimořádně příjemně, aby se spectate shoral, zatímco zbytek sestavení ohýbá jednoduchou konstrukci. Existují dokonce dvě dřevěné židle, které se mohou vyhřívat v potěšení z pláže a užívat si slunce jako nikdy předtím. Určitě jeden z nejvíce Jednoduché nápady na Minecraft House s tunou funkcí, které se mohou chlubit.

Vánoční dům Minecraft

Minecraft Modern House Ideas

Tento je spíše tematický vstup, ale přesto stojí za to. . Vánoční dům Minecraft sleduje jednoduchý základ, ale v tradičních vánočních barvách je zdoben shora dolů.

Přímo vedle ohromujícího domu je dokonce značný vánoční strom. Celá věc je sestavena výjimečně dobře a je to opravdu skutečná pocta do roční koncludingové epizody. Budete však vyžadovat některé materiály pro pokročilé úrovně, například:

Estetický houbový dům

Roztomilé nápady na Minecraft House

Hledáte oživení světa minecraft s rozkošnými domy? Navrhnout seznam všech Roztomilý dům Minecraft nápady, Podívejte se na Estetický houbový dům a rozhodněte se sami, zda to stojí za to. Tento nádherný design domu používá Červené houby jako jeden z hlavních materiálů, spolu s:

. Je zdobena lstivými závěsnými světy, Okouzlující Stůl, a a Crafting stůl– z nichž jsou naprosto nezbytné pro vaše přežití ve hře. Dům sleduje formát 4 x 4 se čtyřmi dalšími bloky umístěnými diagonálně v každém rohu. Dům může být vytvořen v jakémkoli biomu. Jen se ujistěte, že nejprve vyčistíte trávu, než začnete s ní.

Malé nápady Minecraft House

Relaxační dům Minecraft používá jedinečné barevné schéma a ještě výraznější design. Je doprovázen japonským stromem Sakura a je také mírně zabarikádován brankami. Je těžký na dekoraci a má kolem něj lamy v perfektní harmonii. Design sleduje formát 10 x 8, takže rozhodně není ve velkém měřítku.

Interiér se navíc hemží se všemi druhy estetických předmětů. Máte krásně vytvořenou ložnici, studovnu, kuchyň se zděnými světly a mnoho dalšího. Pokud hrajete Minecraft, abyste si odpočinuli po dlouhém pracovním dni, určitě stojí za to zvážit tento úžasný Myšlenka Minecraft House pro váš svět.

ROVINE MINECRAFT HOUSE

Zdroj: Zaypixel

Dům Ravine Minecraft si půjčuje charakteristické rysy velkého dřevěného domu, který je dostatečně prostorný a útulný, aby strávil vaše dny ve hře. Je postaven na vrcholu rokliny, který je v podstatě hluboké údolí, které se rozprostírá dolů se strmými stranami.

Toto je jeden z nejkreativnějších Nápady House Minecraft že máme na tomto seznamu, takže určitě něco, pro co střílet, pokud se hodí do vašeho Minecraft World. Nejlepší na tom je, že to ani nezaručuje těžko objevovatelné materiály. Jak bylo iterováno dříve, používá bloky založené na dřevě jako:

 • Smrkové prkna.
 • Dubové prkna.
 • Odinéry dubové protokoly.

Budete také potřebovat Smrkové schody a Odinézové smrkové protokoly přidat do sestavení větší hloubku. Pokud jde o interiér, budete potřebovat předměty jako Černá svíčka, Záře bobule, Stojan z brnění, a Lucerny.

Plážový zámek Minecraft

Nápady Minecraft Beach House

Prostě nemůžeme přestat slintat nad tímto fascinujícím plážovým zámkem. Jedná se o design domu, který se ohýbá nad všemi ostatními sestavami zaměřených na pláž, jednoduše kvůli tomu, jak to vypadá a cítí. Hlavní materiály, které budete potřebovat, jsou:

 • Bílý beton.
 • Pískovec.
 • Black vitráže.
 • Dubové prkna.
 • Křemenná deska.

Zimní srub

Nápady domu Minecraft Survival House

Zimní srub je prostorný a pohodlný dům, který obsahuje základní stavební materiály, ale hodně pohodlí. To je jeden z nejlepších startérů Minecraft domy .

Má to květináče a lucerny na exteriéru s Skleněné tabule Sloužíte jako malá okna, abyste zachytili sněžení venku. Stručně řečeno, čistá, svěží sestavení s jednoduchým základem, ale výstupním výnosem.

Lesklý dům Minecraft

Skvělé nápady Minecraft House

Už jste někdy viděli takové neuvěřitelný domácí design jako je tento dříve? Lesklý dům Minecraft je skutečně jedním z nejostřejší vypadající Stavby, které jsme někdy měli radost z toho, že jsme byli svědky z první ruky. Používá ultramoderní design, díky kterému je automaticky jeden z nejlepších moderní domy stavět Minecraft.

Je to nejlépe postaveno poblíž oceánu v Minecraftu, takže můžete správně chlubit jachtu, která přichází s Lesklý dům Minecraft. Je škoda, že nemůžete řídit krásný stroj, nebo bychom byli jinak na masivní léčbu.

Moderní dřevěný dům Minecraft

Nápady domu Minecraft Survival House

Kdo řekl, že moderní domy mohou obsahovat pouze fantastické materiály jako Beton a Kámen? Moderní dřevěný dům Minecraft je zde venku jako šampion, že můžete udělat elegantní dům s ničím jiným než dřevěnými materiály, a to je úžasná zpráva pro nastavení rané hry. Vypadá úžasně během dne a jiskří jako hvězda v noci – jistě mezi Minecraft Modern House Ideas .

Budete potřebovat masivní oblast 62 x 68 pro Moderní , Takže lépe se okamžitě vyčistěte. Hlavní požadované materiály jsou:

 • Smrkové desky.
 • Smrkové pasti.
 • Dark Oak Logs.
 • Odinéry dubové protokoly.
 • Odinézové smrkové protokoly.

Swamp Minecraft House

Nápady domu Minecraft Survival House

House bažiny Minecraft je ideální pro přežití a udržování davů s smrtí pod kontrolou a na žádoucí vzdálenosti. Udělejte z bažin spojencem a sklízejte výhody vašeho nově objeveného přátelství. Tato stavba může ožít i v Režim přežití Protože většina z toho zahrnuje dřevěné bloky.

Můžete naskočit z jedné dovolené na další, abyste vytvořili tuto budovanou vodu. Kromě toho zkuste najít zdroj vody, který je asi dva bloky hluboký, takže můžete postavit Swamp Minecraft House bezbolestně.

Mossy Minecraft House

Mossy Minecraft House

Unavený z implementace stejných bloků ve vašem Minecraft domy znovu a znovu? Zkuste něco mechového pro změnu. Mossy Cobblestone A celá jednotka používá nadaci 7 x 9, takže docela ideální pro dům přežití startérů pro váš svět Minecraft.

Zaměstnává postel, a , An Okouzlující stůl, a Kovadlina taky – podstatně vše, co potřebujete k strávení nocí ve hře Režim přežití a pokaždé se vraťte domů ke struktuře nádhery.

Top-end Minecraft Modern House

. Koneckonců, to se nevolá to špičkový moderní dům Minecraft za nic. Se může pochlubit značným kruhovým bazénem s Tabulky vitráže Ve středu a lunárním domě se staví na pozadí, je to jeden z nejlepších Minecraft moderní domy .

. Přední část je barikádovaná s DEEPSLATE DILIES které lze získat buď vytvořením, nebo těžbou bloku s pickaxe. Navíc má výše uvedený fond dokonce Mořské laniky .

Nordic Minecraft Mansion

. Pokud by vzhled mohl zabít, neměli byste ani jeden Liána . Vrátí se zpět do věku hrůzostrašného Vikingové S ohledem na design, takže můžete určitě ocenit úsilí, které bylo vloženo do této humongous sestavy.

Můžete použít více kombinace . Vzhledem k nějakému množství času a úsilí si můžete postavit jeden z nejúžasnějších Ve hře a přimět své přátele závidět svému řemesle.

Růžový dům Minecraft

Dům přežití Minecraft

Toto je určitě jeden z nejroztomilejších domů v našem seznamu nejlepších domů Minecraft. Růžové domy získaly v celé komunitě Minecraft nesmírnou popularitu díky tiktokům tvůrců předvádějících své růžové domy Kawaii.

Každý má vlastní pohled na růžové domy. Někteří hráči to rádi udržují jednoduché a kombinují růžové terakoty nebo růžové kašené hliněné bloky hladké křemen. Můžete však přistupovat k růžovým betonovým blokům pouze ve verzi 1.18+.

Někteří hráči to však udělali o krok napřed a vytvořili obrovské základny přežití vyrobených z růžových bloků Minecraft! Tento moderní nápad Minecraft House je o estetice.

Moderní dům ve vodě

Moderní dům

Již jsme prošli některými jedinečnými moderními návrhy na našem seznamu nápadů Minecraft House, ale tohle je vše vrcholí. Nejenže je snadné stavět, ale nejlepší na tom je, že je obklopen vodou!

Tento skromný moderní dům postavený náhodným Steve Guyem je nejlepší pro hráče, kteří nechtějí velký luxusní dům. Obzvláště když hrajete v režimu přežití, možná budete chtít ušetřit zdroje a učinit z vašeho domu tak kompaktní, jak jen můžete. Protože tento dům je zcela obklopen vodou, získáte také ochranu před davy.

Barevné schéma tohoto domu obsahuje černé, bílé a neutrály. Černobílý hladký křemen se do sebe opravdu mísí, aby vytvořil tento futuristický stylový byt vzhled. Dalším skvělým doplňkem tohoto domu by bylo přidání doplňkového nábytku.

Shoked Underwater House

Toto je jeden z nejbláznivějších nápady domu v našem seznamu nejlepších domů v Minecraft. Důvodem je, že tento dům je sklon a je také pod vodou. Ale tento dramatický svah způsobuje, že dům vypadá ještě více ohromující. Nyní vytvořte tento dům pod vodou a budete mít nejchladnější design Minecraft House.

Mandoomin dělá tento špičkový design krásně a nezapomeňte využít výhod umístění. Zajišťuje, že je tu spousta zeleně, aby získal ten útulný pocit. Zatímco uvidíte většinu svahových domů vyvýšené nebo sloučené s kopcem, Mandoomin to způsobuje, že je to druh podzemí a ponořený ve vodě.

Spruce Treehouse

Dům přežití Minecraft

Pokud jste jedním z těch hráčů, kteří najdou pohodlí v životě v biometru džungle, pak je tento nápad Minecraft Treehouse pro vás perfektní sestavení. Místo toho, abyste vyčistili stromy v džungli, abyste si postavili dům, udělejte místo toho tento vysoký stromový dům, který je mnohem chladnější než obyčejný dřevěný dům.

Tento stromový dům také pomáhá udržet davy pryč. Tento konkrétní stromový dům, o kterém bychom mluvili, je vyroben Gorillo. Důvod, proč se nám to nejvíce líbilo, je to, že používá snadno dostupné materiály, takže pokud stavíte tento stromový dům v režimu přežití, nemusíte trávit hodiny hledáním a vytvářením fantastických materiálů.

Gorillo používá následující materiály:

 • Spruce Deska.
 • Smrkový plot.
 • Smrkové pasti.

Aby to zdobil, přidal lucerny visící z řetězců a také některé krásné květináče s máky a modrými orchidejemi. Ale pokud to chcete udělat o krok napřed, měli byste zvážit vytvoření pracovního výtahu pro stromový dům! . Chcete -li vytvořit výtah, můžete si prohlédnout několik tutoriálů na YouTube.

Dům přežití vor

Nejlepší domy v Minecraftu

Pokud hledáte dům, který je svého druhu, pak je vorův dům Gorillo skvělou volbou. Toto je v podstatě vor uprostřed moře, který slouží také jako dům přežití.

Největší výhodou tohoto domu Epic Survival Raft je to, že nejen vy můžete vyhnout davy s tímto domem, ale také můžete zabránit zármutkům a zlodějům v krádeži vašich cenností. .

Je to také pro vás nutností pro případ, že jste častým cestovatelem v Minecraftu a nelíbí se držení pouze na jednom místě. Můžete dokonce pozvat své přátele na chladnou večírku přímo uprostřed moře.

Dům stanů pro přežití kempu

Dům přežití Minecraft

Představte si to, jste dobrodružství v Minecraftu daleko od vašeho domova a The Night Falls. Ocitnete se v nebezpečí s davy po celém místě čekáte na to, až na vás zaútočíte.

V takových situacích byste potřebovali provizorní dům, který vám poskytne úkryt a pomůže vám relaxovat poté, co jste bojovali s davy v této oblasti. Proto tento malý a jednoduchý kemp vytvořil náš seznam nejlepších nápadů Minecraft House. Ve světě Minecraft, kde jste neustále na dobrodružstvích, byste měli vědět, jak postavit kemp.

Gorillo dělá stan sám pomocí bílé a černé vlny. Poté používá smrkový plot k napodobení podpory pro stan a smrk na každém konci stanu. To pro vás vytváří silnou základnu, abyste udrželi davy na uzdě. Pro postel používá jednoduchou červenou postel pro přežití již k dispozici v Minecraft.

Pouštní dům

Nejlepší dům Minecraft Survival House

Tento startovací dům je pro vás skvělou sestavou, pokud chcete vytvořit dům v pouštním biomu minecraftu. Stavba domu v pouštním biomu minecraft je samotná výzva, protože nalezení stavebních bloků, jako je dřevo, smrk nebo dub, může být docela obtížné.

Jediným blokem, který zde můžete snadno najít, je hladký pískovec, takže pomocí toho můžete vytvořit základní strukturu domu. Gorillo postavil tento dům na stupnici 7 × 5, ale můžete jej rozšířit podle svých představ. Použijte džungle papdoor, abyste vytvořili rám dveří pro další detail. Přidejte nějaký kaktus kolem domu, aby pochválil pouštní biom.

Plážová chaty

Dům přežití Minecraft

Pokud jste vždy snili o vlastnictví domu na pláži, ale nemohli byste to udělat, nebojte se, protože Minecraft vám může pomoci žít tento sen. .

Nejen tato stavba je velmi cool, ale protože je obklopena vodou, může to také zabránit davům. Hlavní stavební bloky pro tento snadný plážový dům jsou pruhované smrkové bloky a smrkové a dubové desky. Pro stín použijte bílý koberec a bílé bannery.

Až budete hotovi, nezapomeňte přidat nějaké relaxační židle vyrobené ze smrku a některých modrých orchidejí, které doplní jezero kolem domu. I když vám tato sestava může nějakou dobu trvat, rozhodně to stojí za to, protože konečné výsledky jsou epické.

Nejlepší domy v Minecraftu

. Mia Bloom dělá tento úžasný dům přežití uvnitř jeskyně Dripstone ve velmi snadném procesu krok za krokem.

Nejprve musíte najít odkapávací jeskyni a poté skrýt zdroje světla v různých rozích jeskyně. . . Můžete kopat tolik, kolik chcete, v závislosti na tom, jak velký chcete, aby byl prostor.

Až budete hotovi s tímto designem Minecraft House, můžete použít tento prostor k držení cenných předmětů, jako jsou vaše relikvie nebo brnění. Tímto způsobem je můžete udržet v bezpečí před zármutky a zloděje. Tento jeskynní dům může sloužit také jako váš sekundární dům, když se snažíte skrýt před davy.

Vodopád moderní dům

Nejlepší domy v Minecraftu

Jedna dobrá věc na shaderech v Minecraftu je, že mohou oživit vaše sestavení a úplně změnit způsob, jakým by to vypadalo, kdybyste se dostali v běžné verzi Minecraft. .

Tento nápad Minecraft House je jednoduchý, ale velmi cool. Toto je vyvýšený dům a je postaven přímo před útesem. Exteriér tohoto vodopádového domu je asi 7 bloků vysoký. K vybudování rámu použijte hladké bloky, schody a desky a poté přidejte vodu.

Zatímco tato konkrétní sestava je zvýšená, můžete ji také udělat na zemi. Vytvořte podlahu světle šedým betonem a přidejte nábytek podle vašeho vkusu. . Jakmile to uděláte, nezapomeňte přidat několik zarámovaných bannerů pro obrazy a nějaké květináče.

Roztomilý liška dům

Nejlepší domy v Minecraftu

Jste také fanouškem lišky jako my? Pak jste na léčbě, protože YouTuber Mandoomin přišel s touto super roztomilou myšlenkou Minecraft Fox House, která je prostě léčba pro oči! Lišky jsou velmi vzácné na místě v Minecraftu, ale jsou rozhodně nejroztomilejší.

Tento dům Orange Fox je velmi snadno vyrobitelný a nepotřebujete mnoho zdrojů, abyste to dali dohromady. K vytvoření základny domu použijte oranžový, bílý a černý beton.

Jakmile uděláte základní strukturu pro dům, vytvořte odpovídající oranžový interiér.

Můžete přidat několik zelených vinic, protože budou vypadat skvěle v kombinaci s oranžovou. Udržujte barevnou kombinaci bílé a oranžové, aby se do domu daly ten jasný pocit.

Svěží jeskynní dům

Nejlepší domy v Minecraftu

Díky útesům a jeskyní 1.18 Aktualizace, máme v Minecraftu mnoho hor a krásných jeskyní. Sevaris nám ukazuje krásnou představu, že si můžeme vyzkoušet v tomto novém terénu. . Můžete si také vytvořit vlastní svěží jeskyni přidáním květin, které se vám nejvíce líbí v jakékoli jeskyni.

Jakmile máte svou svěží jeskyni, stačí zde postavit dům. Pro tento konkrétní dům použil Sevaris kombinaci bloků kalcitu a dioritu jako základní strukturu a zeď. Pro dekorace použijte smrkové dřevo. Jako střechu domu používejte mechové schody, aby se krásně spojila s jeskyní. Nakonec rozsvíťte celou jeskyni pomocí luceren nebo žhavých kamenů v trapdoors.

Treasure Tashed House

Dům přežití Minecraft

Toto je určitě nejbláznivější a nejunikátnější sestavení v našem seznamu nejlepších domů Minecraft. . Pokud se rozhodnete postavit tento dům s pokladem, jedna věc je jistá, že nikdo nebude mít stejný dům jako váš.

Tento roztomilý dům s pokladem v Minecraft má dva příběhy. Greg Build používal úroveň země pro svůj workshop a umístil své klíčové předměty jako řemeslný stůl, stojan z brnění a zbraně zde.

Dokonce vytvořil knihovnu, takže můžete vidět, že zatímco tento dům vypadá jako truhla s pokladem, určitě může držet spoustu věcí. Střecha tohoto domu je vyrobena ze skla. Nejvyšší patro je ložnice a díky hranici sklenice slouží také velmi krásnému výhledu.

Cliffside Starter House

Mojang odvedl úžasnou práci se všemi nádhernými útesy, které zažíváme v nejnovější verzi. . Tento útesový dům je velmi snadný a přestože může vypadat malý z jeho vchodu, ve skutečnosti jde hluboko na hoře a dává vám hodně místa.

Nezapomeňte také postavit platformu před vchodem, abyste to všechno udrželi na svém místě. Většina sestavení vyžaduje smrkové dřevo, které je poměrně snadné najít, takže pokud toto stavíte v režimu přežití, můžete snadno najít potřebné materiály. Protože je to v podstatě pod úrovní země, můžete se také před davy udržet v bezpečí.

Houseční věž

Dům přežití Minecraft

Další skvělou sestavou Sevaris je tento epický dům strážní věže. Kombinace kalcitu a warp dřeva činí tuto sestavu velmi krásnou a zajímavou. Teal Color hodně vyniká a pomocí shaderů bude tento dům strážní věže vypadat ještě lépe.

. Tuto věž můžete použít k tomu, abyste dávali pozor na davy.

Dřevěný dům odolný vůči davům

Epic Minecraft House

Když hrajete v režimu přežití a nechcete si zalévat čas na výrobu velkých domů, můžete udělat jednoduchý. Avšak běžné dřevěné domy mohou být náchylné k davům, takže jsme tady s tímto modo-odolným dřevěným domem od Wieder Dude.

Nejprve si vytvořte pravidelný dřevěný dům s materiály, které byste obvykle používali. Poté pomocí magmatických bloků, koncových prutů a červených kamenů vytvoří kolem vašeho domu hranici. Tímto způsobem můžete zabránit davům a zármutkům v vstupu do vaší oblasti.

Skleněný dům

Nejlepší domy v Minecraftu

Tento skleník vypadá nic méně než sen. Pro tuto sestavu byste potřebovali základní materiály, jako jsou hladké bílé křemenné bloky a desky a samozřejmě skleněné bloky. .

. Pro zdroj světla můžete použít koncové tyče. Ujistěte se, že se dobře zaměřujete na osvětlení a výzdobu, protože celá budova je průhledná.

Dům přežití mědi

Dům přežití Minecraft

Máte hodně mědi a nejste si jisti, kde ji můžete použít? Pak je pro vás tato krásná měď a Azalea opuštěná myšlenka Minecraft House je pro vás perfektní! Vytvořte základní strukturu pomocí dubových protokolů a poté ji smíchejte s měděnými bloky. Použijte listy Azalea jako dekor a budete mít krásný dům s přežitím mědi Steampunk.

Pro dekoraci použijte interiér současného stylu vyrobený ze dřeva a přidejte také nějaké lucerny. Pokud chcete, aby to vypadalo ještě lépe, přidejte před ním malý rybník Koi.

Deepslate vězení

. V této konkrétní myšlence Minecraft House nám Sevaris ukazuje, jak vyrobit vězení Deepslate. Celá základna je vyrobena z Deepslate a Sevaris používá netherské cihly, značky a bannery, aby k ní přidal trochu barvy.

Tento vězeň je skvělou stavbou, zejména pokud plánujete vytvořit město v Minecraftu. .

Dům 8 × 8 Redstone

Dům přežití Minecraft

. Tento kompaktní design je velmi pohodlný a je přístupný pro každého hráče na začátečníky nebo na začátečníky.

Nebudete potřebovat mnoho materiály

 • Červený kámen.
 • Hladký křemen.
 • Beton.

Ozdobte to několika horolezeckými vinicemi a rostlinami, aby to nevypadalo nudně a prosté.

Underground House Survival

Toto je jeden z nejlepších domů, které můžete postavit a začít jako základna ve světě přežití Minecraft. Je to pro začátečníky a obsahuje oblasti pro prakticky vše, co byste potřebovali v domě Minecraft. .

Pokud jste začátečník, který se chce v Minecraftu zlepšit, pak je to pro vás perfektní dům. Nejen to, že i někteří zkušení hráči, kteří chtějí spíše menší podzemní dům než extravagantní základna, mohou považovat tuto sestavu docela užitečnou.

Přesný materiály Požadované k stavbě tohoto domu jsou následující:

 • X370 SPRUCE PRANKY
 • x276 smrkové desky
 • X200 skleněných bloků
 • X138 Dark Oak Planks
 • X113 svléknuté tmavé dubové protokoly

Pokud byste chtěli jít na další futuristický dům, který se liší od vašeho typického moderního domu, pak je to ten pro vás. Je vybaven brilantně vytvořenou estetikou Cyberpunk, kterou je těžké porazit. Udržuje estetiku nejen na exteriéru, ale také na interiéru.

Vzhled však není jediná věc, protože obsahuje všechny potřebné prvky přežití a dokonce i podzemní bunkr, abyste mohli dělat nejrůznější věci.

K vybudování tohoto domu je budete potřebovat

 • x256 azurová terakota
 • X49 Smooth Quartz Deska
 • x71 světle modré vitráže

LAVA HOUSE

To musí být jeden z nejchladnějších domů, které můžete postavit v Minecraft. . Jako takový budete potřebovat nějaký požární lektvar, abyste mohli jít do kaluží lávy a zahájit tuto absurdní stavbu. Měli byste také zajistit, aby lávový fond, který chcete použít pro tuto sestavu. Přestože vypadal takto, lávový dům je stále plně funkční jako základna přežití a má všechny požadované prvky.

To je plné seznam:

 • Co nejvíce písku.
 • x200 červené vitráže
 • X34 Crimson schody

Ultimate Survival & Modern House

. V tomto krásném místě najdete vše, co potřebujete pro přežití, včetně úložiště, pohodlné postele, pece pro tavení a mnoho dalších. Navíc najdete celou plodinovou farmu na střeše tohoto domu, s cukrovaru a bambusovými tyčinkami na straně struktury, takže ji ještě více vyniká.

. Pro tuto strukturu budete potřebovat spoustu materiálů a vždy je dobré udržet si s sebou nějaké navíc pro případ, že vám dojde.

 • X320 Kámen
 • X192 Stone Deska
 • x161 Smooth Stone Deska
 • X114 skleněné podokno
 • x174 bílý beton
 • x80 kamenné schody

Pokud jste vždy byli fanouškem stromových domů, pak by tento masivní stromový dům Minecraft byl pro vás nejzábavnější věcí. I když to vypadá trochu komplikovaně, je to poměrně jednoduché a lze jej postavit většinou hráčů Minecraft, začátečníci i veteráni.

Nemusíte najít masivní strom, jako je tento, aby se postavil svůj stromový dům, protože nejprve můžete postavit samotný strom a pak začít konstrukci domu. Tímto způsobem vám umožní postavit tento stromový dům prakticky kdekoli ve světě Minecraft.

Materiály:

 • X384 Spruce Log
 • X272 Spruce Plank
 • X152 Smrkový schodiště
 • x129 Stone Brick Schodiště
 • X192 Smrk listů
 • X120 Tmavý dub plot

Lumberjack House

. Ačkoli dům nemá žádné okouzlující dekorace nebo extravagantní vzory, stále vypadá esteticky příjemně pro dřevorubnutí. .

Materiály:

 • X59 svléknuté tmavé dubové log
 • X56 Brick
 • X31 Dark Oak Deska
 • X19 Spruce Stairx24 Spruce Trapdoor
 • x20 smrkové prkno

Masivní dřevěný plážový dům

Chcete trávit čas na krásné pláži v dřevěném domě? Pak musíte tuto sestavení zastřelit. . Má také hodně otevřeného prostoru, což mu dává nový pocit, že byste chtěli blíže k pláži a oceánu.

Extra lucerny na vnější straně domu mu dávají dokončení dotyku a dokončení jeho vzhledu. K jeho vytvoření budete potřebovat všechny Materiály:

 • X289 SIRNIPBED OAK LOG
 • x284 dubová deska
 • X190 Oak Schodiště
 • X186 Birch Plank
 • X126 Spruce Plank
 • x98 Spruce Schodiště
 • X126 Spruce Deska
 • x92 světle šedé sklo

Jednoduchý dům pro přežití startéru

Zjistíte, že tento startovací dům je perfektním bezpečným místem, pokud jste začátečník, který právě začal zkoumat aspekty přežití Minecraft. Má překvapivé detaily, které vypadají esteticky, aniž by nebyly velmi těžké stavět. .

Je plná všech zásadních potřeb přežití a dokonce zahrnuje portál Nether. . Vnější vchod je brilantně zdoben několika květinami, zatímco strana domu je plná listů, aby dokončila vzhled.

 • X514 dubové dřevěné prkno
 • X180 Spruce Deska
 • X88 skleněné podokno
 • X70 Důštěřt

Malý moderní dům

. . .

Jako vždy, nejenže je tento moderní dům esteticky přesný, ale můžete jej použít jako plně funkční základnu pro přežití. .

Materiály:

 • x58 šedý beton
 • X30 azurovací beton
 • X27 Schodiště hladkého křemene

Tento dům jachty musí být jedním z nejkreativnějších a nejbláznivějších domů na tomto seznamu. Jak můžete říct, tento dům je tvarován jako doslovná jachta uprostřed oceánu. Nejlepší možná věc na této sestavení je, že k tomu nepotřebujete mnoho materiálů. I když to vypadá trochu komplikovaně, stále nebudete mít žádné potíže s budováním. Samotný dům je poměrně malý a většina začátečníků jej může vytvořit podle jednoduchých pokynů.

Pozornost na detail v tomto domě jachty je úžasná, protože je tvarována jako skutečná jachta i na dně. Pro hráče, kteří chtějí mít kreativní dům, který odfoukne mysl každého, je tento jachtavý dům perfektní volbou.

 • x192 šedý beton
 • X128 Smooth Quartzova deska
 • x16 Schodiště hladkého křemenného
 • x64 světle šedá vitráže
 • X64 Spruce Deska
 • X20 smrkové schody

House s tematikou rybáře

Tento dům s tématem rybáře je bezpochyby perfektní volbou pro hráče, kteří jsou fanoušky rybářů nebo rybářů obecně. . . Pokud jde o exteriér, najdete v zadní části struktury velmi malý rybník, který poskytne rybářský dům jeho dokončovací dotek.

Vezměte na vědomí, že tento dům nemusí být pro vás, pokud dáváte přednost širším prostorům, protože se může cítit trochu stísněné, když jste uvnitř.

Materiály:

 • x60 bílá terakota
 • x51 dubové schody
 • x28 tmavé dubové dřevo
 • x10 dubové prkno, dlažební prkno, kamenné cihly, popraskané kamenné cihly a andesite
 • X36 Oak Log
 • X16 Oak Fence

Masivní kostel

Tato sestava je dostatečně všestranná, aby byla použita mnoha různými způsoby, ale nejoblíbenějším způsobem je použití jako dekorace ve vaší vesnici Minecraft. . Nemusíte být zastrašováni výškou nebo složité funkce struktury. Jedinou tvrdou částí je shromažďování požadovaných materiálů k jeho stavbě, protože potřebuje hodně dřeva. Budete muset těžit dřevo po dlouhou dobu, abyste toho měli dost.

Ačkoli to stojí za to, protože kostel má komplexní interiér s realistickými církevními prvky. Pro přidání dokončovacího dotyku to dokonce zahrnuje zvonek jako součást jeho designu.

Materiály:

 • X384 Oak Log
 • x128 svléknuté smrkové log a smrkové prkno
 • X96 Oak Schodiště
 • X64 SPRUCE SLAB, OAK TRAPDOOR, OAK TRAPDOOR, OAK SAB a SIRNIPBED OAK LOG
 • x23 dubový plot

Ultimate Survival House

Tento dům Ultimate Survival je jedním z největších stav na celém seznamu. Nejenže je struktura samotná masivní, ale je také obklopena poli a plodinami. Vnější kruhy jsou rozděleny do vnitřního a vnějšího pole, které jsou pak dále rozděleny do sekcí, kde si můžete zachovat vše, co byste chtěli. Můžete pěstovat plodiny nebo dokonce udržovat svá oblíbená zvířata.

Hlavní dům se skládá ze dvou příběhů a dokonce i podkroví pro skladování. Jak můžete říct, vypadá to skvěle, přestože je humungous. . Jedinou potenciální nevýhodou je, že někteří hráči začátečníků by se mohli potýkat se shromažďováním tolik materiálů potřebných pro tuto sestavu.

Materiály:

 • X293 Stone
 • X290 Spruce Deska
 • X259 leštěný andesite
 • x206 Leštěná deska Andesite
 • X147 Andesite
 • X146 SPRUCE PRANKY
 • x133 svléknuté smrkové dřevo
 • X125 štěrk
 • X110 Smrk log
 • X108 Stone Deska
 • X103 SPRUCE TRAPDOOR

Gigantický chalupa

Pokračujeme v masivních stavbách, máme tento gigantický chalupa. . Pokud chcete, můžete dokonce postavit stáje nebo vodní kolo. Jako vždy, budete potřebovat velké množství materiálů pro sestavení, jako je tato, což není příliš přátelské pro začátečníky.

Materiály:

 • .
 • X1012 Spruce Plank.
 • X744 Oak Log.
 • x768 bílá terakota.
 • .
 • x274 smrkové schody.
 • x264 sekátové kamenné cihly.
 • .
 • X236 SPRUCE TRAPDOOR.
 • X256 Spruce Deska.
 • X181 Smrk plotu.

Na rozdíl od výše uvedených obrovských domů je to okouzlující malý dům, který čerpá inspiraci z italské a španělské estetiky. Můžete vidět, že je zdoben různými druhy květin všude kolem, s krásným vchodem, který je osvětlen lucernou. Přestože je malý, tento dům překvapivě má ​​druhé patro. . Všechny tyto věci kombinované z něj činí jeden z nejlepších domů Minecraft pro hráče, kteří upřednostňují menší a estetické místo.

Materiály:

 • X26 Oak Log.
 • x64 žlutá terakota, žulová deska a žulové schody.
 • X33 Spruce Trapdoor.
 • .

Hrad Ultimate Survival

. Přestože má tento dům extravagantní rysy a vypadá neuvěřitelně, jeho hlavní zaměření stále přežívá. Obsahuje vše potřebné k přežití v Minecraft, včetně centrální skladovací místnosti s postelí, nádvoří s různými plodinami a zvířaty, okouzlující nastavení, pece a ještě mnohem více. Navíc bude téměř nemožné, aby davy napadly toto místo.

Materiály:

 • .
 • X448 Stoneové cihlové schody a dubové prkna.
 • x320 dlažební kosti, popraskané kamenné cihly, kámen a andesite.
 • .
 • X256 Stone Brick Deska.
 • .
 • x208 svléknutý smrkový protokol.
 • x128 kamenná cihlová zeď, smrkový past, žebřík.
 • .
 • .

Sklo igloo dům

Jen velmi málo domů je stejně jedinečné jako tento skleněný Igloo House, který vás určitě nechává překvapit, pokud je to poprvé, co to vidíš. . Nezapomeňte najít rovný povrch v zasněženém biomu a poté odtud začít sestavit.

 • x119 sklo.
 • X79 SIRNED TMONED DRAIN LOG.
 • .
 • X36 Odimpetované tmavé dubové dřevo.
 • X24 svléknuté smrkové protokol.
 • X41 Smrkové schody.
 • .
 • X34 SPUCE TRAPDOOR.

Bridge House

Když už mluvíme o jedinečných sestavách, tento dům na našem seznamu nápadů Minecraft House je dalším skvělým příkladem lidské kreativity. . Tento mostový dům je nabitý vším, co byste kdy potřebovali k přežití, včetně velkorysého úložiště, okouzlení a postele.

Vezměte na vědomí, že možná budete potřebovat několik navíc odizolovaných tmavých dubových protokolů a tmavých dubových plotů pro případ, že voda, na které dům postavíte, je příliš hluboká.

Materiály:

 • X256 SIRNIPPOVÁNÍ DARK OAK LOG.
 • .
 • X85 Schodiště tmavých dubů.
 • .
 • .
 • X60 Spruce schody.
 • X52 Stone Brick Wall.
 • x47 smrkové prkna a smrkové pasti.

Srub sněhu

Ve svém domě můžete dávat přednost útulnějšímu pocitu. . Jako takový byste měli postavit tento dům ve zasněženém biomu Taiga, který je plný sněhu.

 • X64 řetězec.
 • x55 Dark Oak Log.
 • .
 • .
 • .
 • x23 smrkový plot.
 • X21 svléknuté tmavé dubové log.

Hobbit Hole House

Na tomto seznamu je dům pro všechny, mezi něž patří určité hráče, kteří jsou fanoušky Hobbitů. Nejlepší věc na tomto domě je, že je relativně jednoduché stavět, díky čemuž je jedním z nejvíce přátelských domů pro začátečníky. Nejen to, ale také to funguje pro přežití, protože je plná nejzákladnějších věcí nezbytných k přežití. Najdete také místo pro skladování na podlahách pro své vzácné předměty.

Ujistěte se, že umístění, které si vyberete pro výstavbu tohoto Hobitského domu, je nejméně 4 bloky a 11 bloků široký.

Materiály:

 • X67 svléknuté smrkové protokol.
 • .
 • X29 Spruce Trapdoor.
 • x22 smrkové schody.

House ostrovního domu

House na ostrově Minecraft

. . Bez ohledu na to se tento dům může pochlubit většinou materiálů, které byste potřebovali k zajištění vašeho přežití. . .

 • .
 • x19 Schodiště hladkého křemene.
 • X13 Hladké křemenný blok.
 • .
 • x6 barel.
 • x4 smrkové pasti.
 • .

Tipy a triky pro nejlepší domy v Minecraftu

.

 • Nejprve navrhujeme, abyste přidali široké chodby a malé chaty na boku vašeho domu. Skvělým nápadem je také vytvořit dva samostatné domy a spojit se s nimi pomocí mostu.
 • Nezapomeňte mít vždy plán, když stavíte svůj dům Minecraft, zejména v režimu přežití, kde jsou vaše zdroje nízké. .
 • Také, kdykoli začnete stavět dům, je dobré přijímat doporučení od Google a od domů a sestavení skutečného života. .
 • . . Pokud jsou však kombinovány s jejich podobnou paletou barev, váš hotový design bude vypadat sofistikovanější a zajímavější.
 • .

Pokud vás některý z zařazených návrhů inspiroval nebo vás tlačil k vytvoření vlastního nápadu na dům, dejte nám vědět v sekci komentářů. Jako vždy, Happy Gaming!

Závěrečná slova

Minecraft je překvapivě inkluzivní pro hru, která je zaměřena na bloky pro stavbu. . Z nápady hradů a budov je obloha limitem, když je Minecraft pochybné. . Musíte mít dům nebo úkryt, abyste to zvládli přes noc a pokračovali v průzkumu.

. Nápady House Minecraft . , jako jsou moderní, chladné, malé a roztomilé. .

Byl tento článek užitečný?

! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

Naše deset nejlepších Easy Minecraft Houses 2023

Jedná se o nejlépe snadné domy Minecraft, které můžete stavět, pokud chcete začít stavět něco jednoduchého ve svém vlastním karanténě.

Snadné domy Minecraft - ulice plná vysokých budov Minecraft

Snažíte se postavit Snadný dům Minecraft, ? Pak je tato příručka pro vás perfektní! Obsahuje všechny typy snadných domů, od moderních domů po základny a domy, které odpovídají jejich biomu. Budova může být výzvou, ale tato příručka vám pomůže navigovat po cestě k vynikajícímu architektuře a designu ve světě Minecraft.

Pro více takového obsahu doporučujeme podívat se na naše domy Minecraft, Minecraft Enchantments a Minecraft Diamonds Guides. Pak, pokud potřebujete hrát něco nového, jděte a podívejte se na náš průvodce nejlepšími přežití a vyzvedněte si nějaké otočení mistrů mincí zdarma.

Jednoduchý startér Minecraft House

. ! .

Thumbnail YouTube

Jeskynní dům je skvělý snadný dům, který se staví v Minecraftu, protože vaše vnitřní prostory jsou přirozeně generovány do světa. Vše, co musíte udělat, je zablokovat vchody a ozdobit interiér podle vašich představ. . .

Thumbnail YouTube

Minecraft Cobble Castle

. . Dokončete své zdi pomocí stránek, abyste mohli dál hledat jakékoli útoky davů nebo vašich přátel.

Převedená vesnice Minecraft House

To je opravdu jednoduché. . . Tímto způsobem se budete moci správně usadit ve vesnickém životě a použít vesnické farmy, obchodování a další zdroje, které vám pomohou dostat se.

Thumbnail YouTube

Minecraft House na chůdách

Pokud chcete snadný únik z davů, pak by tento dům mohl být ten pro vás. Jednoduše najděte vodní útvar, postavte malý doku s lodí a poté vytvořte platformu, která postaví váš dům na vrcholu, od jakékoli země. .

Dům, který zde stavíte, je na vás, ale můžete se pokusit zapadnout do námořního tématu, jako je mít skleněné podlahy do vody. Pokud hledáte něco zábavnějšího.

Thumbnail YouTube

Minecraft Hilltop House

Dalším způsobem, jak zůstat v bezpečí před davy, je stavět na vrcholu strmého kopce, jako je náhorní plošina Savanna. . Užitečným tipem je stavět s místními materiály. .

Thumbnail YouTube

Minecraft Treehouse

! . Pokud však chcete více výzvy, můžete si vždy vytvořit vlastní strom. Jakmile budete mít strom, vytvořte způsob, jak vyšplhat na vrchol, pak si můžete postavit svůj stromový dům. Může být maskován v listech, aby to skrýval a aby to vypadalo co nejpřirozenějším.

Thumbnail YouTube

Minecraft Farmhouse

Další zajímavou věcí, kterou musíte udělat, je vytvořit si vlastní farmu. . Dobrá věc na farmě je, že ji můžete přidat do jakéhokoli domu uvedeného v tomto seznamu. .

. . .

Thumbnail YouTube

. . . .

To zaokrouhluje náš seznam deseti snadných domů Minecraft, který se má stavět. Pokud si některá z nich můžete stavět s lehkostí, pak jste určitě na cestě k tomu, abyste se stali profesionálním stavitelem v Minecraftu. .

Více z kapesní taktiky

Leon Binns váš go-to cíl pro všechny věci Mobile & Nintendo Switch Gaming. . Proč jít kamkoli jinde?

50+ Nejlepší nápady Minecraft House – Ultimate List (2023)

Smrk svůj svět s těmito úžasnými nápady na Minecraft House

50 nápadů Minecraft House

.

Naštěstí je internet obrovským kompendiem, který má tisíce na tisících chladných domů Minecraft. S kreativní stavitelů Minecraftů jsem sestavil seznam 50 nejlepších nápady na dům, který vám poskytne inspiraci, kterou potřebujete k vytvoření dalšího domova Minecraft.

Rozloučte se s neinspirovanou špínou, dlážděním a srubskými stavěními a ahoj fantastickým nápady na sídlo Minecraft a roztomilé domy Minecraft místo toho.

Náš seznam je aktualizován měsíčně, takže se nezapomeňte pravidelně kontrolovat nové nápady, můžete vidět některé starší nápady na Minecraft House v dolní části článku.

? Zanechte nám komentář níže

Dům přežití třešňového květu

.20. Pokud máte rádi nový biome a chcete založit základnu, můžete si prohlédnout tento dům přežití od Zaypixel.

..

Zaypixel poskytuje vynikající příklad toho, jak využít těchto růžových bloků při navrhování našich domů. .

Dům s bazénem

. . . Se správnými shadery můžete také způsobit, že bazén bude také průhledný – což docela pěkně doplňuje design stavby.

Pokud máte strašně krátký prostor, může se budování pěkného domu Minecraft vypadat jako nemožný výkon. Existuje však jedno řešení pro vaše trápení, a to je postavit váš dům nahoru!

Tento ultramoderní, minimalistický moderní dům od Juns Mab Architecture Tutorial je pouze 5 bloků široký a dlouhý, ale je to tři příběhy a plné všech nákladů, které z domu dělají domov.

S nedostatkem prostoru má každé patro svůj vlastní určený účel. .

Moderní dům

Moderní dům Sheepgg

Vracím se zpět z přechodu na čistě chalupu-core trasu, dovolte mi, abych vám představil jeden z prvních Minecraft Minecraft Modern House v seznamu-tento moderní dům Sheepgg.

Klakně používá normální a tmavé křemenné bloky k zakrytí snadno dostupných dřevěných bloků, které se značně používají v této sestavě Minecraft House. To neznamená, že tyto protokoly způsobují, že stav bude vypadat špatně. Jen to ukazuje, že můžete udělat cokoliv vypadat dobře se správným plánováním a umístěním. A samozřejmě také správné bloky!

Pokud máte rádi třešňové květy, proč v nich nežijete? Tato myšlenka na stromová z Sheepg nabízí chytrý způsob, jak navrhnout váš další domov.

. .

.

Minecraft Aquarium House

Mega Creative. !

Akvárium dokonale zapadá do estetiky domu. Vzestupné schodiště předních dveří, svěží a řádné zahradní rostliny, pozoruhodný kontrast mezi černou, bílou a šedou-to vše oživuje v tomto moderním vyhlížejícím akváriu.

.

Skleněný dům s bazénem

Zde je jedinečný design domu z mandoominu, který může do vašeho herního zážitku dýchat čerstvý vzduch.

. To dává domu jedinečný design, který vyvolá zvědavost u každého, kdo to vidí.

.

Stěny celého domu jsou vyrobeny ze skla, což vám dává jasný výhled dovnitř i venku.

Plovoucí dům

.. Být vysoko ze země vám jednoduše dává klid v Minecraftu.

S tímto plovoucím domem máte během noci určitou defenzivní výhodu proti nepřátelským davům. Máte také lepší pohled na okolí, což usnadňuje pozorování hrozeb nebo zdrojů.

. Jediným způsobem, jak se dostat po domě, je dostat se z krychle a použít plovoucí schody, které spojují pokoje.

. Zkuste dát nějaké kolejnice, aby nedošlo k náhodnému pádu.

Moderní stromový dům

Minecraft Modern Treehouse

Místo toho, abyste vyčistili stromy v biome džungle, proč místo toho nevytvářejte a rozšiřte svůj životní prostor nahoru?

Tento moderní stromový dům od 6Tenstudio spojuje přírodní krásu lesní krajiny a nóbl krásu a luxus moderního života. Od závěsných lamp, přírodní zastřešení a současného nábytku získáte celý balíček s tímto sestavením Minecraft House.

To, co na obrázku výše nevidíte, je pracovní výtah, který vás přivádí z podlahy na podlahu. Docela elegantní, pokud se mě zeptáš!

Dva podlahový dům

. Má čistý, kožešinový povrch, který poškrábá můj svědění minimalismu. že jo.

Od venkovního druhého patra, Criss-Cross Plot ve vchodu do prvního patra, po dobře rozložené lampy, prvky tohoto domova jen vyzařují jemnost. .

. Tento čtyřpodlažní komplex vypadá krásně a elegantně, s tmavě šedými vnějšími stěnami, velkými okny ve tvaru písmene L a mechovými ozdobami, které se spojují, aby vytvořily nádhernou fasádu.

. . A pokud to chcete proměnit v hlavní operační základnu svého hráče, nedochází k zastavení

Squid Game House

Squid Game Minecraft House Idea

. .

. I když nebudete běžet směrem k robotickým dívkám nebo skákat na smrtících skleněných mostech uvnitř těchto krychlových struktur, můžete si vytvořit vnitřek tohoto prostoru, jak chcete, tak chcete!

Malý třešňový hrad

Chcete postavit hrad v oblasti s omezeným prostorem? Už nehledejte! Tato myšlenka malého hradního domu z Cherryho hradního domu od Sheranomu je jedním z nejlepších dosud, co jsme dosud viděli.

Na rozdíl od sestavení hradu se tento hrad třešňový bude stále zapadnout do malé oblasti. . Pro sloupy se používá odizolované třešňové dřevo a stěny jsou smíšené bloky kalcitu a dioritu.

.

Dřevěný moderní dům

Dřevo a moderní dům

Tento dřevěný moderní dům od Sheepgg ukazuje boxy design, který protíná moderní a kabinové vibrace. Rozhlédněte si uvnitř a vidíte každou místnost zdobenou různými květy a rostlinami – úhledně rozděleno na pokoj.

. . pokuta.

? Zkontrolujte tento nejlepší seznam myší Minecraft.

Underground House

Underground House

. Plocho, jednopodiční sestava může být také stejně velkolepá-jak je vidět v slavném podzemním domě od Spudetti.

. . A dokážeme si jen představit, jak dobře to vypadá, že v noci zle zírá na oblohu.

! .

Nejzajímavější částí architektury fasády je to, jak se její vzhled mění se světlem dne. .

V noci však jeho skutečné barvy konečně ožívají, protože neprůhledné stěny a zdroje světla zářící z domova osvětlují vnější stranu a vytvořily ohromující design pro průhled domů.

Sniffer Egg House

. .

Z vnějšku tento dům jednoduše zkopíruje vzhled pravidelného vejce. .

. Množství prostoru, který máte, umožňuje řadu možností při vybavení a přizpůsobení.

.

Dům na pláží

.

. .

Se vší vážností je to jeden z těch návrhů House Designs Minecraft, který přispívá k dobré tropické sestavení, pokud se tak náhodou vynoříte otevřenými vodami. Proveďte nějaký výzkum, nainstalujte některé dobré mody a nebude těžké se cítit v úctě k kráse široko otevřeného monecaftového moře.

Pokud jde o jeho složitost sestavení, můžete vždy odkazovat na náš průvodce Minecraft Building Průvodce, abyste snížili základy.

3 příběhový útesový dům

3 podlažní útesový dům

.

Dům má tři vrstvy a každá je obklopena masivními skleněnými stěnami, které umožňují přicházet sluneční světlo. .

.

Moderní městský dům

Místo minimalistických kabin nebo sestav s tématem fantazie existuje více způsobů, jak se dostat funky s domovem Minecraft. .

. Pokud plánujete postavit město, jedná se o jeden z těch nápadů Minecraft House, které vám určitě poskytnou inspiraci.

Světy Minecraft jsou velké a rozsáhlé. Jakmile shromáždíte všechny své zdroje a nashromáždíte dostatek trpělivosti, můžete svůj domov postavit tak velký, jak chcete.

Tento moderní dům Gracium od Jintube je jeden obzvláště velký sídlo v Minecraftu, z kterého můžete čerpat inspiraci. Kromě vysoké struktury hlavní vertikálnosti a stavební struktury hlavního domu má také nádherný nekonečný bazén s výhledem na přímořský útes a sluneční salonek, kde se vy a vaši přátelé můžete odpočinout.

. Protože nikdy nemůže být ?

Moderní dům

. Tento design Minecraft House dává velmi čistý, moderní vzhled – bez tuny extravagantních ozdoby nebo návrhů.

. .

Vodní moderní dům

Vodní moderní dům

? .

. (Jinak byste se namočili!.

Dům na stromě

. Ne nad vámi, ale přímo se rozprostřete na všech čtyřech rohách!

. !

. .

Mini Underground House

.

Trvá hodně kreativity a minimalismu, aby se dobře využilo tak malého prostoru a aby to také vypadalo dobře. A hle, aj, tomuto designu dokáže to udělat jen!

. .

Epický moderní dům

Moderní dům

Možná jste unaveni ze všech těchto moderních domů-ale jsou z nějakého důvodu dobře uznáni! . Violet-styl stěny a dřevěný design stěny s pruhy v rohu nabízejí trochu více kreativity ve srovnání s ostatními moderními domy uvedenými v seznamu.

. Kintetesentální bílá zeď poskytuje výrazný kontrast proti dominantnímu svěžímu pozadí lesa, což je docela hezké vidět.

Nejmenší moderní dům

Malý dům Minecraft

!

Pýcha a radost z tohoto domu je skutečnost, že je postavena pouze z křemenných bloků a několika dekorativními prvky. Nic jiného než náležitosti, jak udržet tyto davy v noci. .

Pokud chcete vyzkoušet končetiny poutavého designu, vlastnictví nejmenšího domu je jistě zvětšené obočí, zejména v režimu PvP.

Mountain Face Home Minecraft House Nápady

Už jste někdy chtěli postavit dům na hoře, který stále dokáže vypadat dobře jako nápady Minecraft House? Tento horský dům od Juns Mab Architecture Tutorial je pravděpodobně jedním z nejchladnějších vyhlížejících.

Kruhová okna nabízejí přirozené sluneční světlo a úplný pohled na velký venku. .

..

Horská réva

Nápady na horské révy Minecraft House

Tento dům horských révy od Zaypixelu je dalším skvělým designem, který využívá procedurálně generované hory Minecraft.

Použití vinné révy a dřevěných prken kolem místa mu dává strašně krásnou atmosféru, která se hodí do domu nalezeného hluboko v pohoří. .

Skutečně jeden z nápady Minecraft House Cooler, díky nimž jsem chtěl pořizovat spoustu obrázků!

Japonské nápady Minecraft House

Nesnažte se to skrýt, všichni jsme uchváceni japonskou přirozeně ohromující architekturou. .

Od dobře padnoucí listů po japonské světelné zdroje je tato inspirace sestavení Minecraft, která se určitě bude chlubit zábavou.

Modern Mansion House

Modern Mansion Home Minecraft House Nápady

? , Byl jsem tam, udělal to.

? Nyní .

.

. .

Nápady pod vodou Minecraft House

Uvedli jsme horské domy. .

.

Podobně jako u dříve zobrazeného horského domu je tento domov postaven kopáním vrstvami kamene. Teprve tentokrát se nachází pod vodou.

. . !

Vodopádu domů Minecraft Minecraft House Ideas

Se správnými shadery Minecraft můžete vytvořit téměř všechny návrhy Minecraft House vypadat úplně jinak než v základní hře. Možná i stokrát chladnější než tento vodopád Moderní dům od náhodného Steva Guy.

Tento design je struktura podobná krychle s vodou padající na vnější stěny a v cestě zanechává tmavě modrý proud. Je uzavřen také v úhledných vnějších stěnách křemenného bloku.

Zatímco stavba vypadá, že se vznáší ve vzduchu (nebo vyčnívá z útesu), můžete tuto sestavení na zemi znovu vytvořit nebo určené prostory, jak uznáte za vhodné.

Spruce House

.

.

Samozřejmě, pokud nejste fanouškem smrku, můžete je vždy pokračovat a nahradit je za své osobní preference, jako je acacia nebo dub místo toho!

Kožená domů

Někdy se vynoříme hustým štětcem se stromy a potoky poblíž. Jindy je uprostřed pouště naším bodem tření.

Tento pouštní dům od kožených dělníků od BlueBits považuje za druhé. Je to jednoduchý design postavený z dřevěných plotů, pískovce a akátu, ale tyto části lze vyměnit v závislosti na tom, co je k dispozici.

. .

Honosný růžový domov Minecraft

Pokud jste unaveni tímto mícháním mezi křemennými bloky a dřevěnými prknami, máte štěstí. Tento moderní růžový dům od Kam The Builder je moderní domov s pomlčkou nejroztomilejší a nejrůznější barvy, kterou může kdokoli jít.

.18 s růžovými betonovými bloky. .

Moderní modrý dům

Seznam je další barevný domov. Tentokrát tento moderní modrý dům od Lubovlc ukazuje působivý protínající se design Blue Square a útulný bazén pro dobrý starý R&R.

Jednoduchý, ale efektivní směs modré a bílé určitě způsobuje, že tento design vyskočí. Pomáhá také některým různým dekorativním prvkům, jako jsou židle a stoly u bazénu, pomáhají přinést to nejlepší v tomto designu Minecraft.

Pro ty, kteří hledají další nápady Minecraft House, aby se přidali do jejich seznamu, je to určitě hit.

Budování v zasněženém biomu? Tento sněhový kabinový dům tundry od Infinitedrift může pomoci.

.

.

Rozhodně mě nutí chtít vařit nějaké horké kakao a dostat se pod obálky mé postele.

Rybářský dům

Milujte myšlenku, že vyšiřujete svůj důvěryhodný rybářský prut a pokoušíte se chytit ryby, kdykoli budete potěšit? .

Tento malebný dům se nachází v písčitém biome. Už není třeba chodit na velkou vzdálenost k rybám, protože tento písečný dům není bez postele bez chvály. .

Po levici domu je dok, kde můžete vrhnout tyč a uložit jakékoli úlovky. .

Krásný růžový dům

Růžová revoluce ještě neskončila. .

. Růžové bloky můžete nahradit do jakékoli požadované barvy.

Chcete do své hry přidat další vizuální chuť? .

Velký moderní dům

Šedý domov Minecraft

. Toto ohromující sídlo má vše ve svých dvou patrech – z vyhrazeného bazénu, obývacího pokoje, některých vnitřních salonků a ložnice.

Kromě toho je architektura uvnitř navržena s takovou profesionalitou a předvídavostí, vypadá to, že snímek obrazovky byl převzat z úplně jiné hry!

Nalezení této sestavy by pravděpodobně znamenalo, že budete hledat spoustu modů a shaderů. Ale i když si vezmete hodiny hledání, mistrovské dílo, s nimiž skončíte.

.

. .

Zatímco barevné schéma bylo vyzkoušeno a testováno na zapomnění bezpočet časů, toto je stále velmi hodné být na seznamu.

Tento japonský složený dům od BlueBits je působivý design, který replikuje architekturu východu.

Před vstupem do zařízení budete muset projít strukturou se zakřivenými, protáhlými střešními okapy – už vás zasáhne ikonickým vzduchem japonské kultury.

. Pokud si chcete dát pauzu, můžete vystoupit ven a vstoupit do klidné bambusové zahrady, kde můžete meditovat nebo projít procházkou.

Moderní stavební dům

Pokud nemůžete žít ani navštívit sídlo v reálném životě, naučte se, jak jej postavit s jedním z nejvíce jawdroppingových nápady na zámky Minecraft místo toho! Tento moderní stavební dům od Iriegenie vypadá jako absolutní sen. .

.

Hountainside Hrad House

Hrad v oblacích? Ne tak docela; je to hrad hory!

Tento hradský dům na hory BIGTONYMC je struktura, která je vyrobena z kamenných cihel a černých kamenných bloků. Připomíná to hrad s vysokými stěnami a vysokými věžemi.

.

Fairy Minecraft Home

Tento pohádkový chalupa House od BigTonymc je vynikající nápad Minecraft House pro hráče, kteří chtějí něco jednoduchého, ale podmanivého.

Samotná chata je zdobena tematickými růžovými paletami, některými zarostlými rostlinami a dokonce i strážní věž. Okolní les venku přispívá k rustikálnímu pocitu tohoto roztomilého domova.

Pokud se vám líbí frolicking venku s některými květinami nebo přes most, je to považováno za jeden z nejlepších nápadů Minecraft House, ke kterému se po dobrém průzkumu denního dne vrátí.

Knihovní pouštní dům

.

K vytvoření tohoto domu budete potřebovat 188 kusů terakoty, 168 řezaných pískovce, 103 smrkových prken a 80 tmavých dubových prken. .

Pokud hledáte něco tak kreativního, jako je toto, můžete také čerpat inspiraci z našeho článku o skvělých domech Minecraft pro vaše zvířata Minecraft.

Velký smrkový dům

Velké smrkové sídlo

Je tu něco magického o vytvoření domu s nejjednoduššími materiály a učinit jej neuvěřitelným.

Tento velký smrkový dům od Folliho dokáže dosáhnout takového výkonu-pomocí nejběžnějších materiálů hry a vytvoření ohromně nádherného dvoupodlažního domu. Kromě dřevěných materiálů a dlažebního masa rozsvítí oblast, aby byla o to přitažlivější.

Woodland Mansion House

Už jste někdy chtěli postavit hrad, bez veškerého závazku, že si jeden skutečně vytvoří?

Tento lesní sídlo od Bigtonymc úzce napodobuje hrad s věží vyčnívající z dřevěné střechy domova.

Zatímco někteří mohou tvrdit, že to vypadá spíše jako hospoda než hrad, stále bych si myslel.

? Zveřejněte své myšlenky v sekci komentářů níže.

Nyní jste v koncové hře a chcete si udělat nejlepší pevnost, která vás chrání před třením a davy.

Tento velký dubový dům s přežitím od Folliho vám může pomoci splnit váš cíl, se stěnami ve všech čtyřech rocích, strážními vstupy a zvýšenou základnou na chůdách ve středu všeho všeho. Žádné další nápady Minecraft House vás nemohou nechat hlídat jako tento.

?

Nápady na bonus Minecraft House – Další stránka

.