Návod protokolu Callisto – všechny kapitoly, kolik kapitol je v protokolu Callisto?

Kolik kapitol je v protokolu Callisto

Zde najdete plný průchod protokolu Callisto se seznamem všech kapitol. Tento průchod je založen na nejvyšších obtížích „Maximální zabezpečení“.

Návod protokolu Callisto – všechny kapitoly

Zde najdete plný průchod protokolu Callisto se seznamem všech kapitol. Tento průchod je založen na nejvyšších obtížích „Maximální zabezpečení“.

Protokol Callisto má 8 hlavních kapitol. Hra má lineární strukturu. Neexistují žádné vedlejší úkoly, žádná kapitola vybírá, žádná nová hra plus a nic se nepřenáší mezi hrami. 100% přehrávání na nejvyšší obtížnosti „maximální zabezpečení“ trvá asi 12-15 hodin, pokud je to váš první přehrávání, ale lze ji provést za 7-10 hodin, pokud jste hru porazili dříve a již víte, kam jít.

Tento 100% průchod také pokrývá všechny sběratelské předměty a trofeje. Po tomto průchodu získáte Platinum Trophy & 1000 Gamerscore v jednom přehrávání. Je zahrnuto vše pro 100% dokončení. Existuje 43 datových biologií, z nichž všechny jsou potřebné pro trofej Grim Reaper. Přicházejí ve dvou formách: normální zvukové protokoly shromážděné v prostředí a implantáty sklizené z mrtvol. Oba typy jsou potřebné pro trofej Grim Reaper.

Všechny nepatrné trofeje/úspěchy v protokolu Callisto jsou mispabilní kvůli tomu, že není vybírán kapitola. V průběhu hry si však můžete udržovat manuální úspory v celé hře. Pokud zapomenete na sběratelskou sběratelku, musíte znovu načíst nejbližší autosave a přehrávat odtamtud, abyste shromáždili to, co jste zmeškali. Pokud zemřete, musíte si vzpomenout na jakékoli nereálné sběratelské předměty od posledního kontrolního bodu.

Nejvyšší obtížnost „maximální zabezpečení“ je k dispozici od začátku. Můžete začít s nejvyššími obtížemi a pokud to považujete za příliš náročné, můžete ji stále snížit v nastavení hry. Je také dovoleno zapnout všechna nastavení přístupnosti, jako jsou auto-dodge a auto-AIM, je to v pořádku a nezruší žádné trofeje/úspěchy.

Kapitoly 1 a 2 jsou nejkratší. Kapitoly 3 a 4 jsou nejdelší. Kapitoly 5-8 jsou na střední délce.

Níže jsou odkazy na všechny průchody protokolu Callisto:

Všechny kapitoly v protokolu Callisto

 • Kapitola 1: Cargo
 • Kapitola 2: Vypuknutí
 • Kapitola 3: Aftermath
 • Kapitola 4: Habitat
 • Kapitola 5: Ztracena
 • Kapitola 6: Níže
 • Kapitola 7: Kolonie
 • Kapitola 8: Věž

Více průvodců:

 • Protokol Callisto – všechna sběratelská místa (BIOS a BIOS Implantátu)
 • Protokol Callisto – Průvodce Trophy & Roadmap
 • Protokol Callisto – jak se vyhnout

Kolik kapitol je v protokolu Callisto?

Protokol Callisto Má celkem osm kapitol, které následují Jacob Lee, když se pokouší uniknout z vězení Black Iron, který se nachází na Jupiterově Měsíci, Callisto. Při pokusu o útěk budete také muset odhalit pravdu za tajemnou chorobou, která infikuje vězně vězeňské věznice a bojuje s monstrózními nepřáteli, kterých se stali. Můžete zjistit, kolik kapitol je Protokol Callisto právě tady, spolu s odhadem doby dokončení.

Protokol Callisto Seznam kapitol

 1. Náklad
 2. Nákaza
 3. Následky
 4. Místo výskytu
 5. Ztracený
 6. Níže
 7. Kolonie
 8. Věž

V době psaní v současné době neexistuje žádný výběr kapitol, což znamená.

Jak dlouho je Protokol Callisto?

The Protokol Callisto Dokončení jediného přehrávání může trvat osm až 10 hodin v závislosti na tom, kolik prozkoumáte, vaše celkové dovednosti a obtíže, na kterých hrajete.

Pokud chcete získat všechny trofeje nebo úspěchy, pravděpodobně budete muset buď dokončit druhý přehrávání – existuje trofej nebo úspěch pro poražení hry na nejvyšší úrovni obtížnosti – nebo budete muset přehrát určité kapitoly pro zmeškané sběratelské předměty , což může prodloužit celkový čas přehrávání o několik hodin.

Doufáme, že náš průvodce kapitolami v Protokol Callisto pomohl vám a hodně štěstí útěku z vězení Black Iron!

Tým v Simplegamer spolupracoval, aby vám přinesl to, co doufáme, je užitečný a informativní průvodce.