Navzdory vůli, CD Projekt Red odebírala zdroje z nadcházejícího čarodějnice pro Cyberpunk 2077 pokračování – Fandomwire, zní to, jako by CD Projekt se valí přímo do pokračování Cyberpunk 2077, když je Phantom Liberty dokončen | PC hráč

Zní to, jako by CD Projekt se valí přímo do pokračování Cyberpunk 2077, když je dokončen Phantom Liberty

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Rozšíření se říká, že je labutí interního červeného motoru, protože tým přesune celé své zaměření na další čaroděj název, který se přesune na Unreal Engine. Tým na CDPR nedávno také vypálil 9% svých zaměstnanců, což zhruba překládá na přibližně 100 zaměstnanců. Posun na neskutečné motory představuje změnu tempa studia. Zatímco hra může ještě několik let trvat, přechod k Unreal Engine také přinesl schválení od hráčů všude, přičemž mnozí se vydali na sociální média, aby vyjádřili svůj názor na to, jak je to dobrý krok.

Navzdory odporu, CD Projekt Red odebírala zdroje z nadcházejícího čarodějnice pro Cyberpunk 2077 pokračování

Navzdory odporu, CD Projekt Red odebírala zdroje z nadcházejícího čarodějnice pro Cyberpunk 2077 pokračování

Cyberpunk 2077 Nedávno obdržel pro hru nový DLC s názvem Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, a bude oficiálně spuštěno 26. září. Bude to první a docela možná jediný DLC, příspěvek, který se celý tým přesune na nadcházející čaroděj hra. Oznámení to samé, CD Projekt Red (CDPR), také oznámil, že propouštějí kolem 9% svých zaměstnanců, což je odhadem 100 lidí v týmu. Říká se, že rekordních 260 vývojářů pracuje na novém čaroděj hra, mnohem větší tým než ten za sebou Cyberpunk 2077.

Říká se, že pokračování hry je také v dílech, Codenamed Orion, ale tým přesune svou prioritu na výše uvedené čaroděj hra před zahájením jakékoli práce na a Cyberpunk pokračování.

Proč Cyberpunk 2077 obdržel vůli, důvody před předčasným spuštěním hry

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 byl oznámen až v roce 2012, zpočátku, první pohled hry přichází o rok později v roce 2013. Hra byla konečně spuštěna v roce 2020, poté, co byla vyvíjena po celá léta, a stále vydána s několika chybami a závadami, které vedly mnoho lidí k přesvědčení, že hra byla propuštěna nedokončena. Zainteresované strany a studio souhlasily s tím, že bylo to nejlepší rozhodnutí finančně vydat hru, zatímco humbuk byl na svém vrcholu, zpět v roce 2020, navzdory zjevné velikosti chyb a závad přítomných ve hře. Hra se do konce prosince 2020 stále podařilo předat 13 milionů kopií.

Trvalo dalších pár let, než hra měla slušný výkon na všech platformách a snížila chyby na minimum. Cyberpunk 2077 poté pokračoval ve spuštění na PS5 a Xbox Series X/S v únoru loňského roku a letos na Gamescom také obdržel oznámení DLC. Cyberpunk 2077 – Phantom Liberty bude jediným dlc hra, která vyjde příští měsíc, 26. Po vydání DLC, zatímco tým bude i nadále podporovat hru, je prioritou CDPR přejít směrem k rozvoji dosud neznámého, čaroděj hra.

I když to může být dobrá zpráva čaroděj Fanoušci herních sérií, zvrat v příběhu je, že série Cyberpunk ještě nemusí skončit. Říká se také, že CDPR pracuje na pokračování, jmenované kódem Orion, o kterém se říká, že je pokračováním Cyberpunk 2077. Přes vůli Cyberpunk 2077 Studio bylo přijato při spuštění za napůl pečené vydání plné chyb v roce 2020.

CD Projekt Red řekl, že pracuje na nové hře Witcher

CDPR

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Rozšíření se říká, že je labutí interního červeného motoru, protože tým přesune celé své zaměření na další čaroděj název, který se přesune na Unreal Engine. Tým na CDPR nedávno také vypálil 9% svých zaměstnanců, což zhruba překládá na přibližně 100 zaměstnanců. Posun na neskutečné motory představuje změnu tempa studia. Zatímco hra může ještě několik let trvat, přechod k Unreal Engine také přinesl schválení od hráčů všude, přičemž mnozí se vydali na sociální média, aby vyjádřili svůj názor na to, jak je to dobrý krok.

Říká se, že CDPR má také silný tým asi 250 zaměstnanců, kteří pracují na příštím čaroděj Plány hry a budoucího vydání ze studia zahrnují také oficiální remake z roku 2007 The Witcher, který byl první hrou ve franšíze, když se svět poprvé setkal s Geraltem Rivie.

Navzdory odporu obdrženo na Cyberpunk 2077 během vydání, CDPR posunující zdroje

Cyberpunk 2077

Rozhodnutí CDPR přesunout zdroje mezi jejich dalším titulem v čaroděj série a neplánované Cyberpunk 2077 pokračování nemusí být pro studio vpřed jasným nápadem. Zatímco hlavní zaměření studia bude stále na čaroděj Hra, další vydání hry o buggy by mohlo nakonec skončit tím, že přinese nejhorší možnou vůli, kdykoli se hra uvolní. Po propouštění, studio stále pracuje na čaroděj hra s rekordním počtem zaměstnanců pracujících na hře.

CD Projekt Red Skončení červeného motoru současně může také ohlašovat novou éru ve hrách, pokud je vše zacházeno dobře a budoucí plány získají zážitek bez chyb při vydání. Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC se žije 26. září, poslední hra studia, která využívá interní red Engine.

Napsal Ayoub Hassan Adur

Ayoub pracoval v překladatelském průmyslu téměř 14 let, než se obrátil na psaní obsahu. Ayoub pochází z Chennai v Indii a dělal své bakalářské studium v ​​informatice. Miluje hraní her a také napsal zpravodajské příběhy v herním průmyslu pro dva další webové stránky, než se připojí k Fandomwire Gaming.

Zní to, jako by CD Projekt se valí přímo do pokračování Cyberpunk 2077, když je dokončen Phantom Liberty

Ředitel Phantom Liberty se také věnuje pokračování 2077.

NPC Cyberpunk 2077

(Obrázek kredit: CD Projekt Red)

CD Projekt Red přinesl Cyberpunk 2077 Expansion Phantom Liberty na letošní letní herní fest a Morgan byl okamžitě udeřen svou novou oblastí, Dogtown. (Také stále volá Idris Elba svého nového nejlepšího přítele a je tak sladké, že ho nikdo z nás ještě neměl napravit). Z tohoto demo jsme se dozvěděli o nejnovějším probíhajícím pochodu CD Projekt, který opraví nad do očí bijící nedostatky Cyberpunku, včetně nové policejní AI s systémem notorického stylu GTA, stromu dovedností pro bojové augmenty a expandovaného boje proti automobilu a expandovanému boji. Ale co přijde po Phantom Liberty?

Podle rozhovoru s Bloombergem se režisér Gabe Amatangelo přesune na pokračování.

„Amatangelo řekl, že po Phantom Liberty nasměruje plnohodnotné pokračování na Cyberpunk 2077,“ píše Bloombergův Jason Schreier. Režie Cyberpunk 2078 (falešný titul, který jsem právě vymyslel) je pro Amatangelo, který se připojil k CD Projekt Red v lednu 2020, v posledním roce vývoje Cyberpunk 2077 se připojil k CD Projekt Red Red. V květnu 2021 převzal jako herní ředitel a letos získal titul VP. Před příchodem do CD Projekt sloužil Amatangelo jako designový ředitel pro DLC pro Dragon Age: Inquisition.

CD Projekt v říjnu 2022 oznámil, že plánovalo pokračování Cyberpunk 2077, Codenamed Orion. Je hezké získat potvrzení, že je to ve stálých rukou herního režiséra, který doručil posledních několik aktualizací.

Role Amatangelo v projektu je nyní pouze druhým kouskem informací, které víme o Orionu – první je, že CD Projekt plánuje přejít na Unreal Engine 5, než použít vlastní redEngine. Hry o velikosti Cyberpunku stále nepochybně zahrnují vytvoření tun interní techniky bez ohledu na to, ale bude zajímavé sledovat, zda je přechod na Unreal Engine 5 přínosem pro pokračování, nebo se ukáže jako obtížný přechod.

“Na základě toho, co jsem vlastně hrál, je Phantom Liberty zatím druhou pomoc Cyberpunk 2077,” napsal Morgan ve svém náhledu. „Kdyby to bylo ještě 2021, bylo by to pro mě těžký prodej, ale aktualizace loňských Edgerunners se vyhladila nad některými z nejhorších problémů hry a nechala své nejlepší vlastnosti zářit – postavy, zbraně, auta a neuvěřitelně hezké město. Pokud aktualizace Phantom Liberty udělá totéž, doufám, že to bude rozsáhlé vyslání, že krev a víno bylo pro Witcher 3.”

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.