Nejlepší 7 MMO hry z roku 2022-Gamerranx, na konci roku jedenáct: Nejzdravější živé MMO na konci roku 2022 | Masivně přemožený

Na konci roku jedenáct: Nejzdravější živé MMO na konci roku 2022

Contents

Nemusí to být styl MMO každého, ale DCUO Určitě na vrcholu superhrdiny právě teď. Je to díky kombinaci faktorů: populární DC Branding, nedostatek silné konkurence, pravidelné aktualizace, hra mezi platformami a její nepřetržitě silný proud příjmů. V dílech jsou některé velké věci DCUO V roce 2023, takže by to mohlo stát za to znovu prohlédnout.

Nejlepší 7 MMO hry z roku 2022

Ti z vás, kteří se zajímají o vydání MMO nebo MMORPG. V tomto seznamu zdůrazníme některé z nejlepších her, o kterých si myslíte, že byste měli zkontrolovat tento kalendářní rok. Nedívejte se však příliš mnoho do žebříčku těchto her. Hodnocení je vždy názory a tyto hry se mohou během roku snadno přesunout. Místo toho si o tom přemýšlejte jako pouze o sbírce očekávaných vydání roku.

Zřeknutí se odpovědnosti: Den předtím, Plán 8, Palia, Blue Protocol, Pantheon: Rise of the Fallen, Mad World – Age of Darkness – MMORPG, Project TL (Throne and Liberty), Project AK, Chrono Odyssey, Corepunk a Ashes of Creation byl odstraněn kvůli zpoždění z roku 2022.

#7 Mist Legacy

Developer: Virtys
Vydavatel: Virtys
Datum vydání: 13. září 2022
Platfrom: PC

Mist Legacy je jedinečný MMORPG, který vás bude soustředit na budování své postavy s každou dovedností, když procházíte světem. Máme na mysli to doslova. Pokud chcete udělat něco konkrétního ve hře, musíte mít dovednosti k tomu.

Příběh se zaměřuje na to, že se narodíte na místě obklopeném mlhou a je vyškolen, jak se skrz něj projít. Pak najednou jste mimo mlhu v obrovském světě, o kterém nic nevíte. Procvičte si cestu po zemích a získejte odpovědi.

Bojujte s příšerami, buďte své dovednosti, pomáhají ostatním hráčům a zajistěte své přežití!

#6 Foxhole

Developer: Clapfoot | Siege Camp
Vydavatel: Clapfoot | Siege Camp
Datum vydání: 28. září 2022
Platfrom: PC

Říká se, že ve válce je každý voják záleží. Ale když hrajete videohry, to není dobře předáno. Hlavně proto, že jste hlavní postava a váš význam je zapsán do názvu.

Nicméně s Foxhole, Je to jiný příběh. Stanete se součástí války, která se skládá z tisíců hráčů, z nichž každý má vlastní způsob myšlení o tom, jak vyhrát válku.

Vezmete na bojiště, pokusíte se zabezpečit místa a odvést nepřítele zpět. Všechno, co děláte, ovlivní hru a jak se věci děje pro vaši stranu. Takže váš dopad bude pociťován, zda pracujete ve skupině nebo děláte sólo.

#5 Zenith: Poslední město

 • Developer: TribeVr
 • Vydavatel: Tribevr
 • Platforma: PC
 • Vydání: 27. ledna 2022

Zenith: Poslední město působí jako váš typický MMORPG. Je to hra, kde jste hodili do fantasy světa a odtud se aktivně snažíte vyrovnat. Budete brousit pro XP, bojovat s nepřátelskými stvořeními, prozkoumat, najít kořist, řešit lepší vybavení a setkat se s dalšími hráči. To, co se však liší od této hry, je to, že se jedná o titul VR MMO. Hráči budou procházet světem her s větším ponořením a mohlo by to moci houpat hráči, aby odprášili část VR Gear, který jste položili, aby vyzkoušeli další VR, aby si vzali žánr MMO.

#4 Mortal Online 2

 • Developer: Star Vault
 • Vydavatel: Star Vault
 • Platformy: PC
 • Vydání: 25. ledna 2022

Pokud jste hráli původní online vydání, které vyšlo zpět v roce 2015, možná najdete nějaký zájem o pokračování. Mortal Online 2 znovu hodí hráče do neodpustitelného fantasy středověkého světa. Hra má obvyklé tropy, které byste očekávali od MMORPG se spoustou průzkumu, úkoly, které se mají převzít a řemeslné tvorby. Boj je však více založen na akci, takže se nemůžete spolehnout na cílení nebo automatické útoky. Nakonec to znamená, že se budete muset spoléhat na své dovednosti, abyste vytáhli soupeře. Dalším aspektem, který vývojáři doufají, že si fanoušci všimnou jako trochu jedinečný v Mortal Online 2, je svoboda zaútočit na kohokoli v kterémkoli bodě. Není tedy jistota, že se hráči ocitnou v neochotném souboji, když se setkávají s jiným hráčem. Se vším, co bylo řečeno, má tato hra některé smíšené pocity, protože se jedná o titul založený na předplatném. Takže budete muset zaplatit za základní hru a držet krok s měsíčním předplatným, abyste si mohli i nadále užívat tento MMORPG.

#3 Guild Wars 2: End of Dragons

 • Vývojář: Arenanet
 • Vydavatel: Arenanet
 • Platforma: PC
 • Vydání: 28. února 2022

Guild Wars 2 byl propuštěn již v roce 2012 a letos se chystáme na získání třetí expanze do hry. Být expanzí, hráči mohou očekávat, že do hry bude přidáno docela dost obsahu. K dispozici je nový příběh, hosty, mistrovské, legendární zbraně, stávkové mise, Guildhall a Bestiaries. Nyní s tím řekl, že si můžete užít základní hru zdarma, takže pokud právě začínáte, máte nejen základní hru, ale i další dvě rozšíření, cesta ohně a srdce trůnů, než se dostanete na konec Draci.

#2 World of Warcraft: Dragonflight

 • Developer: Blizzard Entertainment
 • Vydavatel: Blizzard Entertainment
 • Platforma: PC
 • Vydání: 2022

World of Warcraft musel v průběhu let trochu růst a s každou novou expanzí přišla nová šance udělat něco zábavného v říši Azerothu. Nyní, World of Warcraft: Dragonflight se blíží, a to znamená, že se budete moci … no … bavte se s draky.

Konkrétně budete moci jít na ostrovy Dragon, místo, které bylo dlouho myšlenkou opuštěné, ale jak jste se tam dostali, setkáte se s Dractyr Evokers, kteří jsou jakýmsi humanoidním drakem, a vy vy být schopen je najmout do aliance i do hordy!

Přidejte to k novým úkolům, položkám a pozemkům k prozkoumání a v této nové expanzi budete mít spoustu co dělat.

#1 Ztracená archa

 • Developer: Tripod Studio, Smilegate RPG
 • Vydavatel: Smilegate, Amazon Games
 • Platforma: PC
 • Vydání: 11. února 2022

Lost ARK je další titul MMORPG, který je k dispozici na určitých trzích po celá léta, než jsme na to konečně dostali ruce. Tento titul videoher ve stylu Diablo má silné sledování od doby, kdy byl vydán v Koreji v roce 2018. Hráči jsou házeni do otevřeného světa, aby se plavili do jedinečných zemí a lovili poklady. Odtud je to všechno o přijímání úkolů, dokončení mini-her, shromažďování zdrojů a nakonec převzetí kontroly nad vaším vlastním ostrovem. Jak již bylo zmíněno, hra byla k dispozici již několik let, ale konečně se letos v únoru ztratila archa na západních trzích. Dnes se můžete ponořit do akce a bojovat proti démonické legii.

Na konci roku jedenáct: Nejzdravější živé MMO na konci roku 2022

Duchové

Když investujete spoustu času a (potenciálně) peněz do MMORPGS, chcete se ujistit, že vaše hra zítra nebude břicho-up nebo už klouzat do nejasný. „Zdraví“ online hry je pro mnoho hráčů velký význam, a proto jsme v Massiveop rádi sestavili seznam titulů, které považujeme za nejstabilnější a prosperující ke konci roku.

Co je tedy zdravé MMO? Je to hra, která se může pochlubit významnou populací hráčů, vidí aktivní vývoj, měl obecně dobrý rok, je pro studio ziskový a má potenciál pro pozitivní budoucnost. Samozřejmě to není žádná záruka, ale pokud jste typ, který rád hromadí šance ve váš prospěch, zasadíte zadek do jednoho z následujících titulů a užijte si zvýšený smysl pro bezpečnost!

Znovu

Final Fantasy XIV

Dokonce i za rok bez expanze, Ffxiv ukázal, proč si zaslouží být na tomto seznamu. Tento MMO se může pochlubit stabilitou a vysokou angažovaností s několika masivními aktualizacemi (včetně fanoušků oblíbených hráčů), silným prodejem a zisky, vášnivým vývojovým týmem a nadšenou komunitou, která by mohla být také marketingovým ramenem Square Enix. Existuje také spousta spekulací a vzrušení o další expanzi a kde Devs berou děj následovníci Endwalker’s závěr.

PAWNCH

Albion online

Jeden z největších úspěchů crowdfundingu, Albion online Pokračuje to z parku s nepřetržitými aktualizacemi obsahu. Pvp-heavy MMORPG nemusí být pro každého s konkurenčním zaměřením a jedinečným vizuálním stylem, ale je jich spousta, kteří se v posledních několika letech stáhli do banneru.

Ztracená archa

Ztracená archa Může to být nejnovější hra na tomto seznamu, ale rozhodně si to zaslouží místo po svém obrovském spuštění loni na jaře a následně vysoká počet obyvatel na páře. Ve skutečnosti je často vyskočil docela vysoko na Top 10 Top 10 a vyvrátil teorii, že se jednalo o úspěch Flash-in-The-Pan. Ztracená archa je tu, aby zůstal, vypadá to.

Lord of the Rings online

Existuje mnoho důvodů, proč být optimistický ohledně tohoto dlouhodobého MMO na střední zemině. Lotro zabalí rok s působivým skokem v počtu hráčů a dobře přijato Před stínem mini-expanze. A rozhodně to neublížilo, že Lord of the Rings byl katapultován zpět do popkultury díky nové sérii Amazon.

Válka cechů 2

Od začátku do konce, Válka cechů 2 Houpané 2022. Letos vyšlo z brány silné Konec draků, vysoce očekávaná expanze Cantha. Od té doby došlo k znatelnému nárůstu v rozhovoru a hráč se vrací do hry, podporovaný podél vydávání sezóny jedna epizody. NCSOFT vykázal trvale silný prodej Válka cechů 2, což by mělo být povzbuzující zprávy pro budoucí investice do nemovitosti.

Starší svitky online

MMO Zenimaxu není v prvních pěti davu za to, že riskuje natolik, že je spolehlivým a spolehlivým produktem, který vydává nový obsah podle plánu. Zatímco v posledních letech se zobrazují trhliny, Starší svitky online je stále živá hra spojená s populární IP, která není v současné přímé konkurenci s žádným novým titulem Elder Scrolls.

Zuby. Není to nedostatek zubů

Svět války

Nebyl to nejúžasnější rok Svět války, Ale myslím, že je třeba učinit případ, že to byl pozoruhodně solidní rok za vyzkoušených okolností. Wrath Classic dal franšíze krátkou letní podporu, zatímco Dragonflight řval do města ke konci roku (a dal posmívanou Shadowlands bota). Bylo také povzbudivé vidět, jak se Blizzard konečně odhodí z vypůjčené síly s jejím rozšiřujícím designem.

Přestože hra stále v ní zbývá život, ve zprávách se usadil temný mrak, který s největší pravděpodobností vyjednává Svět války uzavření obchodu v Číně, což rozhodně nepomůže číslem roku 2023.

Toto je nejbláznivější, jaké jsem kdy byl!

Nikdy zima

Když už mluvíme o spolehlivých powerhousech, Cryptic Nikdy zima Chugged do roku 2022 jako šampion s několika masitými moduly, spolupráce s r.A. Salvatore a spousta akcí a propagačních akcí. S dosahem s více platbami, rozpoznatelnými dungeony a draky IP a obecně dobrou pověstí není důvod k tomu, aby se o tom podezřelý Nikdy zima Nebudete už dlouho chodit.

Runescape

Pokud máte rádi studio, které vždy komunikuje a volí hráče o budoucím vývoji, pak bude Jagex vaším džemem. Se dvěma příchutěmi Runescape Chcete -li si vybrat a spousta hráčů, kteří se na tuto franšízu laskavě dívají.

Černá poušť

Přijde jakýkoli MMO, aby odnesl korunu karantény z Černá poušť? Zatím se to nestalo, a proto MMO Pearl Abyss zůstává v pěti nejlepších seznamech mnoha hráčů. S nádhernými očními bonbóny, širokou škálou aktivit a obecnou aurou úspěchu není špatný svět, abyste se ocitli zkoumáním.

DC vesmír online

Nemusí to být styl MMO každého, ale DCUO Určitě na vrcholu superhrdiny právě teď. Je to díky kombinaci faktorů: populární DC Branding, nedostatek silné konkurence, pravidelné aktualizace, hra mezi platformami a její nepřetržitě silný proud příjmů. V dílech jsou některé velké věci DCUO V roce 2023, takže by to mohlo stát za to znovu prohlédnout.

Podívejte se na seznamy našich předchozích let:

 • Nejzdravější živý MMOS 2021
 • Nejzdravější živý MMOS 2020
 • Nejzdravější živé MMOS 2019
 • Nejzdravější živé MMOS 2017
 • Nejzdravější živé MMOS 2016
 • Nejzdravější živé MMOS 2015

Každý má rád dobrý seznam a my se nelišíme! Perfect Deset obvykle bere téma MMO a rozdělí jej na 10 chutných, zábavných a často informativních segmentů pro vaše potěšení z občerstvení. A podle tradice tento sloupec zaklínáme až do jedenácti s našimi každoročními speciálními funkcemi na konci jedenácti roku!

Nejlepší zdarma hry MMORPG pro PC a prohlížeč v roce 2023!

167 zdarma hry MMORPG nalezených v našem seznamu! Vezměte prosím na vědomí, že také zahrnujeme online hry pro více hráčů s prvky MMO.

Dragon Awake

Albion online

Hvězdné trek online

Procházejte platformou:
Populární značky:
Další značky:
Seřazeno podle:

Ztracená archa

Ztracená archa

Cesta po celé říši Arkesie a bojovat proti démonské invazi v Smilegate’s Free-to-Play ARPG Lost ARK!

K dispozici na Windows

Drakensang online

Drakensang online

Drakensang online je zdarma hrát 3D Action RPG hru, která obsahuje mimořádnou 3D grafiku a efekty a ohlašuje příští generaci her zdarma online prohlížeče. Se schopností přizpůsobit vaši charakter, dovednosti a magické síly jako nikdy předtím, připojte se ke svým kamarádům, abyste vedli brutální válku proti zlu.

K dispozici na prohlížeči

Tmavá orbity se znovu načíst

Tmavá orbity se znovu načíst

Zúčastněte se obrovských mezigalaktických bitva a převzít celou galaxii v Darhorbit, kosmické boji založené na prohlížeči zdarma z Bigpoint-nyní ve 3-d! Vyberte si svou frakci a loď, každá s vlastními silnými stránkami, a vzlétněte do dobrodružství!

K dispozici na prohlížeči

Nikdy zima

Nikdy zima

Neverwinter je akce MMORPG založená na uznávaných dungeonech a Dragons Universe. V Neverwinter přebíráte roli jako mocného hrdiny, který se musí rozhodnout chránit země Neverwinter před těmi, kteří se spiknou, aby to viděli zničené.

K dispozici na Windows

Diablo nesmrtelný

Diablo nesmrtelný

Diablo Immortal je zcela nový masivně multiplayer online akční RPG a Blizzard’s Long Inzered Mobile Diablo Experience (který úplně nepřišel na PC) přichází do PC kompletní se všemi démonskými zabíjeními a raboot, které byste mohli chtít.

K dispozici na Windows

Palia

Palia

Získejte své útulné MMO, když pracujete na stavbě domu, sbírání chyb, ryb a pomoci přátelům.

K dispozici na Windows

Dopad Genshin

Dopad Genshin

Prozkoumejte světlý a fantastický svět ve stylu anime v dopadu Mihoyo’s Free-to-Play Online RPG Genshin. Sestavte svou posádku dobrodruhů a přesuňte mezi nimi za běhu, když cestujete po celém světě Teyvat a bojujete s monstrami, vyřešte hádanky a pomůžete měšťanům.

K dispozici na Windows

League of Angels - Heaven

League of Angels – Heaven’s Fury

Vydejte se na epickou snahu zachránit svět v League of Angels-Heaven’s Fury, nejnovější vstup do franšízy MMORPG založené na prohlížeči zdarma. Hrajte jako Mighty Dragon, záhadný mág nebo smrtící lukostřelce a najměte svůj tým andělů ze stran světla a tmy, aby bojoval proti démonickým zvířatům a jejich hnusným mistrům v nádherně vykreslené fantazii.

K dispozici na prohlížeči

Destiny 2

Destiny 2

Vydejte se na hrdinskou snahu zachránit lidstvo v Bungie Epic Sci-Fi MMO Shooter Destiny 2, nyní zdarma. Zažijte množství obsahu jako oddaného Titana, tajemného Warlocka nebo Crafty Huntera, bojovat s nepřáteli lidstva přes sluneční soustavu.

K dispozici na Windows

Věž fantazie

Věž fantazie

Tower of Fantasy přináší zážitek MMORPG do PC a mobilu s F2P, Splashy, anime-esque styl.

K dispozici na Windows

Noemovo srdce

Noemovo srdce

Noeh’s Heart je hra s otevřeným světem Adventure MMORPG vyvinutá společností Archosaur Games, vývojáři Dragon Raja.

K dispozici na Windows

Válka cechů 2

Válka cechů 2

Guild Wars 2 představuje pokus Arenanetu otočit konvenci MMO na uších a vytvořit poutavou hru pro hráče všech úrovní dovedností a herního stylu. Odstraňuje typické věci, jako je Nejsvětější Trojice (Tank, Léčitel, DPS) a vyhýbají se tradiční skupinové mechanice pro obsah otevřeného světa, na které se může kdokoli připojit, aniž by brzdil úsilí ostatních hráčů.

K dispozici na Windows

Příbuzný:

 • Prohlížeč MMORPG
 • Nadcházející MMORPG 2023
 • Mobile MMORPG
 • MMORPGS pro začátečníky
 • Nejlepší přizpůsobení

Flyff Universe

Flyff Universe

Flyff Universe používá aktualizovaný grafický motor k sloučení některých oblíbených funkcí ventilátoru! Zažijte anime mmorpg kdekoli prostřednictvím jakéhokoli prohlížeče.

K dispozici na prohlížeči

Phantasy Star online 2

Phantasy Star online 2

Phantasy Star Online 2 je zdarma hrát 3D MMORPG vydané společností Sega. Na základě původní série Dreamcast a GameCube nabízí Phantasy Star Online 2 hráčům šanci navštívit podrobné světy a bojovat stovky zajímavých nepřátel.

K dispozici na Windows

Dauntless

Dauntless

Shromažďujte své přátele, vytvořte své zbraně a lovíme divoké monstruony v Dauntless, kooperativní multiplayerové RPG z Phoenix Labs, studio sestávající z vývojářů z některých z největších MMORPG, jaké kdy byly vyrobeny. Set Adrift ve svěží fantasy světě známém jako rozbité ostrovy, „Slayers“ se musí spojit, aby se potýkali s drsným prostředím a dokonce i drsnější nepřátelé si každý zabiják může vybrat svou zbraň a styl útoku, od bleskových útoků mečů po mocnou sekeru stávky.

K dispozici na Windows

Věčná zuřivost

Věčná zuřivost

Hrajte roli v bitvě mezi bohy a obry ve věčné Fury, bezplatném ARPG z R2 her. Nebe a peklo jsou ve válce a oblast člověka je mezi nimi chycena.

K dispozici na prohlížeči

Albion online

Albion online

Albion Online je 3D Sandbox MMORPG, přičemž ve středu hry je svoboda hráče. Hráči si budou moci nárokovat pozemky, stavět dům, shromažďovat zdroje, řemeslné předměty, které mohou použít nebo prodávat, a zapojit se do Guild Vs Guild nebo Open World PvP.

K dispozici na Windows

Tajné světové legendy

Tajné světové legendy

Zažijte bohatý, ručně vyráběný děj a náladovou atmosféru Funcom’s The Secret World v jeho bezplatném spinoff, tajné světové legendy! Stejné hry jako TSW, Secret World Legends nabízí vylepšený boj, přepracovaný postup progrese a aktualizované vizuální prvky, vdechnutí nového života do této klasické MMORPG.

K dispozici na Windows

TRHLINA

TRHLINA

Rift, kdysi P2P mmorpg nyní zdarma hrát mmorpg by Trion Worlds je zasazen do světa, který je roztrhán mystickými energiemi. Hrajte jako gaurdian nebo jako vzdorující ve vašem boji za kontrolu nad neustále se měnícími letadly Telary, vyberte si ze 40 jedinečných duší a vytvoří si vlastní vlastní třídu.

K dispozici na Windows

Hvězdné války: Stará republika

Hvězdné války: Stará republika

Star Wars: Stará republika (SWTOR) je zdarma hrát 3D sci-fi mmorpg založené na populárním vesmíru Star Wars. SWTOR se koná 3000 let před filmy a umožňuje hráčům stát se Jedi, Sith, lovcem odměn, vojáky a další ikonickou třídou!

K dispozici na Windows

Hvězdné trek online

Hvězdné trek online

Star Trek Online (STO) je zdarma hrát 3D sci-fi mmorpg založené na populární sérii Star Trek. V této masivně multiplayerové online hře z Cryptic Studios mohou hráči propagovat svůj vlastní osud jako kapitán Federation Starship nebo se mohou stát Klingonským válečníkem a rozšířit říši do dálky Galaxy.

K dispozici na Windows

Dungeons and Dragons online

Dungeons and Dragons online

Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited (DDO) je zdarma hrát 3D Fantasy MMORPG založené na klasické hře Dungeons and Dragons (D&D). Hra byla původně vydána jako hra založená na předplatné.

K dispozici na Windows

Pán prstenů online

Pán prstenů online

Lord of the Rings Online (LOTRO) je bezplatná hra pro více hráčů online roleplaying (MMORPG) vyvinutá společností Turbine, založená na knihách J.R.R. Tolkien, s postavami z knih a filmů.

K dispozici na Windows

Runescape

Runescape

Runescape je jedním z nejpopulárnějších prohlížečů MMORPG zdarma, z britského rozvojového studia Jagex. Runescape, zasazeno v podrobném, středověkém fantasy světě epického měřítka jak geograficky, tak historicky, hrdě čerpá svou inspiraci z klasických her na hraní rolí, aby poskytovala současný, inovativní a originální zážitek pro miliony hráčů po celém světě, s populární možností předplatného ještě větší měřítko a ambice, oba běží přímo v téměř jakémkoli prohlížeči počítače.

K dispozici na Windows

K dispozici na prohlížeči

Příběhy yore

Příběhy yore

Stará škola, malý tým MMORPG s nostalgickým kouzlem.

K dispozici na Windows

K dispozici na prohlížeči

Eden Eternal

Eden Eternal

Eden Eternal je bezplatný 3D anime styl MMORPG od vývojářů Kitsu Saga a Grand Fantasia. V Eden Eternal budou hráči trefovat magickou říši plnou zářivých závodů (lidé, muži zvířata, žáby a další poloviční závody) a prosperující vesnice.

K dispozici na Windows

Ethyrial: Ozvěny z yore

Ethyrial: Ozvěny z yore

„Old School MMORPG“, která vzdává hold těm, kteří přišli před ním.

K dispozici na Windows

Summoners War: Chronicles

Summoners War: Chronicles

Objevte tajemství království Rahil v této reimaginované verzi války Summoners

K dispozici na Windows

Torchlight: Infinite

Torchlight: Infinite

200 let po událostech Torchlight II vyzvedneme příběh na PC i Mobile v Torchlight: Infinite.

K dispozici na Windows

Aero příběhy online

Aero příběhy online

Aero Tales Online používá klasičtější Anime MMORPG Art Style k zasažení těchto tlačítek nostalgie pro hráče MMO na počátku roku 2000.

K dispozici na Windows

Chimeraland

Chimeraland

Chimeraland je bezplatný karanténní mmo, která má tolik možností přizpůsobení postav, že někteří z vás mohou být ve tvůrci celé hodiny … Žádný vtip

K dispozici na Windows

Svět runy

Svět runy

Prozkoumejte magický fantasy svět v nejnovějším 2D prohlížeči R2Games MMORPG.

K dispozici na prohlížeči

FAQ

Často kladené otázky

Co znamená MMORPG?

MMORPG je zkratka pro „Massively Multiplayer online hraní rolí„A je obvykle termín používaný k popisu online her, jako je World of Warcraft (WOW), Final Fantasy XIV, Guild Wars 2, The Elder Scrolls Online a Eve Online Online.

Společnými rysy MMORPG jsou prvky hraní rolí (RPG), jako jsou progresi charakteru, vytvoření vlastní postavy nebo rozhodování o tom, jakou třídu nebo dovednosti vaše postava použije, hledá nebo jde do dungeonů a seskupení do „večírků“ nebo „cechů“. Kromě prvků roleplayingu tyto hry obvykle mají velké expanzivní světy, které prozkoumají hluboké příběhy, postavy bez hráčů (NPC), spoustu vedlejších aktivit (jako je rybolov, řemeslná, hráčská bydlení nebo mini-hry) a další.

Část zkratky „masivně multiplayer online“ se týká her vyžadujících připojení k internetu, protože se hrají online a obvykle zahrnují tisíce, ne -li desítky tisíc pro některé z větších her, hráčů ve stejném herním prostoru (obvykle nazývá se „server“).

Co je nejlepší zdarma MMORPG v roce 2023?

„Nejlepší“ bezplatný MMORPG letos bude těžkou otázkou odpovědět, protože se jedná o vysoce subjektivní termín a vaše vlastní osobní lajky a nelíbí budou určitě hrát faktor. To, co je nejlepší pro mé lajky a chce ve hře, se nemusí shodovat s vašimi lajky.

To znamená, že pokud hledáte něco nového na frontě MMORPG, existuje několik titulů, které se většina hráčů MMORPG zeptá, zda jste ještě hráli, aby jejich společné otázky mohly sloužit jako dobrý výchozí bod pro vaše vyhledávání.

1 – Válka cechů 2
2 – Ztracená archa
4 – Hvězdné války: Stará republika
5 – Cesta vyhnanství
6 – Albion online
7 – Runescape
8 – Pán prstenů online
9 – Dungeons & Dragons online
10 – Hvězdné trek online

Co má bezplatný MMORPG nejvíce hráčů?

Některé ze současných zdarma MMORPG s počtem velkých hráčů právě teď by zahrnovaly:
1 – Runescape
2 – Cesta vyhnanství
3 – Válka cechů 2
4 – Ztracená archa
5 – EVE Online

Zjistit, kolik hráčů má MMORPG obtížný úkol. Je vzácné, že hry již uvolňují součty svých hráčů a vzhledem k široké distribuci MMORPG na více platformách a launchers, je těžké používat nástroje, jako jsou parní grafy, aby viděli počet hráčů hry. Ne každý hráč MMORPG může hrát přes Steam nebo dokonce hrát na PC.

Jaký je rozdíl mezi RPG a MMORPG?

Primárním rozdílem mezi tituly RPG a tituly MMORPG je velikost hráčské základny na světě kdykoli v daném okamžiku. RPG jsou obvykle zážitky pro jednoho hráče, které někdy nabízejí schopnost seskupit s malými skupinami vašich přátel v obsahu pro více hráčů. MMORPGS obvykle mají přetrvávající svět s tisíci hráčů online v daném okamžiku.

Když vypnete kopii Elder Scrolls V: Skyrim, svět se v podstatě dostane k pauze až do příště, až budete hrát. MMORPGS se naproti tomu vyvíjí, když jste offline, protože mnoho jiných hráčů pokračuje ve svých dobrodružství.

Co je MMO vs MMORPG?

MMO znamená „masivně multiplayer online“ a odkazuje na videohry, které lze hrát online s mnoha dalšími hráči. MMORPG je specifický typ hry MMO, která je soustředěna na hraní rolí, což hráčům umožňuje vytvářet a přizpůsobit své vlastní postavy a postupovat prostřednictvím přetrvávajícího světa dokončením úkolů a interakcí s ostatními hráči.