Nejlepší Bradavice Legacy Wand Staví: Dragon HeartString, Unicon Hair & Phoenix Feather – Dexerto, jaká je nejlepší hůlka v Bradavicích? Odpověděl – prima hry

Jaká je nejlepší hůlka v dědictví Bradavic? – odpověděl

Jinými slovy, můžete si jen přizpůsobit svůj styl hůlky, barvu, jádro, typ dřeva a flexibilitu, jak chcete, protože budou stejně mocné jako každá jiná hůlka v existenci. Později se můžete dostat Hůlka zpracovává, které jsou také čistě estetické, které lze podle libosti vybavit a vyměnit, ale samotné přizpůsobení hůlky se nikdy nezmění, takže si to uvědomte.

Nejlepší Bradavice Legacy Wand sestaví: Dragon Heartstring, Unicon Hair & Phoenix Feather

Bradavice Legacy Best Wand staví

Hry WB

Během svého pobytu v Bradavicích si budete muset vybrat jedinečnou hůlku, než uděláte jakoukoli magii. K dispozici jsou 3 různá jádra, dračí srdce, vlasy jednorožec a fém, každá z nich produkuje jedinečnou hůlku. Zde jsou naše nejlepší sestavy hůlky pro každou z nich v Bradavickém dědictví.

Scéna přímo z filmů Harryho Pottera umožňuje hráčům Bradavic Legacy šanci najít, nebo spíše vytvořit kvůli hraní, perfektní hůlka.

Článek pokračuje po reklamě

Po výběru domu v Bradavicích je dalším krokem pro jakýkoli čaroděj nebo čarodějnici, aby se dostali do koníků, kde dostanou šanci udělat si první hůlku.

Článek pokračuje po reklamě

Pamatujte, že v obchodě s hůlkami hry nejsou žádné návraty, takže máte pouze jednu šanci na jeho konstrukci. Pojďme se tedy podívat na nejlepší sestavy, které můžete použít.

Nejlepší Bradavice Legacy Wand se staví a co dělají

Zde projdeme tři opravdu poutavé vzory, přizpůsobené pro každou z hlavních možností, z nichž si můžete vybrat pro vaši hůlku Bradavice: hůlku:

Článek pokračuje po reklamě

Dragon HeartString Build

Dragon HeartString Build Bradavice Legacy hůlka

Zde je naše nejlepší Bradavice Legacy Wand se staví s jádrem draka srdce.

Pomocí jádra Dragon HeartString, které je dobré pro silnou magii, jsme si vybrali následující specifikace pro sestavení:

Zrcal tvar dlouhého hrbolatého draka, nervózní stonek design s tmavým dřevem se hodí k účtu. Pokud však vidíte draka, budete chtít rychle vyrazit hůlku – takže něco krátkého a flexibilního je ideální.

Článek pokračuje po reklamě

Stavba vlasů jednorožec

Bradavice dědictví hůlky se staví vlasy

Zde je naše Bradavice Legacy Wand se staví s jádrem vlasů Unicorn.

Pomocí jádra vlasů Unicorn, které je dobré pro konzistentní magii, jsme si vybrali následující specifikace pro sestavení:

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Rozhodli jsme se jít na jednorožec inspirovaný pohled sem, slabě připomínající jádro hůlky s tvarem jednoroženského rohu. Barva světla a zakřivená design s měkkou spirálou je skvělá fit.

Phoenix Feather Build

Bradavice Legacy Phoenix Feather Wand Build

Zde je naše Bradavice Legacy Wand pro jádro Phoenix Feather.

Pomocí jádra Feenix Feather, které je dobré pro výrobu velké škály magie, jsme si vybrali následující specifikace pro sestavení:

Konečně, model Phoenixu. Tentokrát jsme se rozhodli jít s rámem s pevným sevřením na něm, přesně tak, jak byste viděli z phoenixové hůlky ve filmech a pěknou šedou barvou na botu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Bradavice Legacy Wands: Které jádro bych si měl vybrat?

Ze tří základních možností – Dragon HeartString, vlasy jednorožec a Phoenix Feather – Neexistuje žádný rozdíl, pokud jde o výkon V Bradavickém dědictví, což znamená, že si můžete vybrat kterýkoli ze tří.

Jedná se například o kosmetické možnosti, takže se nemusíte starat o výběr nejslabších ze tří, například. Každé jádro funguje stejně dobře jako jeho protějšky.

Pro více příruček Bradavistů se podívejte na následující níže:

Jaká je nejlepší hůlka v dědictví Bradavic? – odpověděl

Bradavice Legacy nejsilnější hůlka

Bradavice Legacy přináší fanouškům série Harryho Pottera spoustu dobrot tím, že jim umožňuje znovu prožít stejné zkušenosti uvedené v knihách. Procházíte výběrem vašeho domu, objevíte svůj patronus a dokonce získáte jedinečnou hůlku, která vás vybere v obchodě Ollivander’s Shop. Sen skutečného teenagera.

Všechny tyto lze buď importovat ze světa Wizarding World Harry Potter Fan Club nebo generované zcela ve hře, ale nezávisle na této metodě je nelze později změnit. Takže pokud hledáte nejlepší, nejsilnější a nejsilnější ze všech hůlek, které naplní vaši fantazii čaroděje, musíte udělat to, co musíte udělat.

Která hůlka je nejsilnější v dědictví Bradavic?

Všechny hůlky jsou rovné u moci, takže v Bradavicích není „nejsilnější hůlka“. Přestože je to schopnost plně přizpůsobit poté, co vám to Ollivander předá, je tato část čistě estetická a nemá žádný skutečný dopad na hraní. Co diktuje, pokud jste mocný čaroděj nebo jen další náhodný student zapsaný do této školy, je vaše vlastní znalosti a schopnost kouzla. Ale počkejte, jste protagonista! Zapomeňte na to, co jsem právě řekl; jsi skoro op.

Jinými slovy, můžete si jen přizpůsobit svůj styl hůlky, barvu, jádro, typ dřeva a flexibilitu, jak chcete, protože budou stejně mocné jako každá jiná hůlka v existenci. Později se můžete dostat Hůlka zpracovává, které jsou také čistě estetické, které lze podle libosti vybavit a vyměnit, ale samotné přizpůsobení hůlky se nikdy nezmění, takže si to uvědomte.

I když v původních knihách není žádná hůlka, Při přizpůsobování hůlky můžete replikovat. Hůlka starší byla ve filmech vyobrazena jako v jádru vlasů ocasu, díky čemuž byla tak výkonná. Ale protože si nemůžeme vybrat takové jádro, prostě jděte se svým oblíbeným.

Starší hůlka Bradavice

Starší hůlka používá starší dřevo a má celkem 15 palců. Pro styl, jděte s Tmavě hnědý stonek, jak se to nejvíce podobá. Prsten má také podobný vzhled, takže si vyberte kteroukoli z nich. Dokončit to Nepříjemná flexibilita A dostanete si nejsilnější hůlky … trochu. Alespoň se vás lidé nesnaží zavraždit za jeho vlastnictví, to je jisté.

o autorovi

Patrick Souza

Bohužel uvízl na pekle hoyoverse. Kdykoli dostane šanci uniknout, rád hraje nějaké dobré „n starých RPG a dalších příběhových her. Miluje řešení tvrdých výzev ve hrách, ale jeho kočky jsou stále nejtěžšími šéfy, které mohl požádat.