Nejlepší brankáři se podepsat v režimu kariéry FIFA 23, Best FIFA 23 Career Mode Brankáři: Nejvyšší hodnocení a Top WonderKids – Charlie Intel

Nejlepší brankáři kariérního režimu FIFA 23: Nejvyšší hodnocení a Top WonderKids

INDEDENDIENTE DEL VALLE

FIFA 23 nejlepší brankáři

Profily na některých z nejlepších brankáři, které se můžete podepsat v režimu kariéry FIFA 23

Pokrýváme mládežnický fotbal. Pro všechny hráče FIFA jsme vybrali několik našich oblíbených mladých brankářů, které by byly vhodnými podpisy na vašem Režim kariéry FIFA 23 šetří. Od Gianluigi Donnarumma po Gavin Bazunu, to jsou jedny z nejlepších mladých GK v nové hře. Pokud hledáte starší hráče, také vás roztřídíme, se sbírkou deseti nejvyšších celkových brankářů na začátku vašeho uložení. Podívejte se také na zbytek našeho webu, kde se můžete přihlásit k vašim uložením více mladých hráčů.

Naše seznamy nejlepších talentů FIFA 23

Jak mohu rozvíjet brankáře v kariérním režimu FIFA 23?

Existuje několik klíčových metod k vývoji brankářů ve FIFA 23. Nejprve musí hrát seniorské minuty a získat dobré hodnocení zápasů v zápasech. Je zřejmé, že to musí být vyváženo s vaší potřebou vyhrát hry, ale dostat je co nejvíce na hřišti je zásadní. Pokud jim nemůžete dát minuty, zvažte je odeslat do půjčky. Při zapůjčení hráčů však zajistěte, že je posíláte do klubu, kde budou hrát seniorské minuty, nebo riskujete, že dále zakrýváte jejich růst. Dále se zaměřte na to, aby se dařilo na tréninkové cvičení a získání dobrých hodnocení. Obecně byste měli být schopni hrát každý vrták několikrát, dělat je dobře, a pak byste měli být schopni následně simulovat sezení a získat podobnou známku. Pokud však vaše známky začnou padat, měli byste znovu převzít kontrolu nad svými cvičeními, abyste zvýšili své hodnocení zpět. A konečně, a velmi důležité, je váš hráč vývojový plán. Plány rozvoje určují, jaký druh sady dovedností chcete, aby se váš hráč rozvíjel pro jejich roli ve vašem týmu.

Pro brankáře existují tři vývojové cesty, z nichž si můžete vybrat: Vyrovnaný -všestranná možnost, která uvidí vaše brankáře, rozvíjejí všechny své atributy bez skutečného zvláštního zaměření. Brankář – Plán rozvoje brankáře se zaměří na tradiční základy brankáře, kde je většina pozornosti věnována potápění a reflexům. Zametač – Zametač ‘brankář bude hrát modernější roli brankáře s důrazem na jejich schopnost pokročit v míči. Zaměřte se na slabé nohy (aby usnadnili hraní zezadu pohodlněji), kopání, umístění a manipulaci.

Nejlepší brankáři kariérního režimu FIFA 23: Nejvyšší hodnocení a Top WonderKids

Donarumma udělá ušed v FIFA 23

EA Sports

Chcete -li uspět s vaším týmem v kariérním režimu FIFA 23, měli byste mít kompletní skupinu s standoutmi hráči v každé pozici na poli, včetně mezi tyčinky. Zde najdete seznam brankářů s nejvyšším hodnocením v kariérním režimu FIFA 23, včetně některých mladých talentů, kteří vám mohou pomoci v postupu ročních období.

Zatímco někteří hráči tráví svůj čas posedlým nad Ultimate Team, mnoho hráčů FIFA 23 se rozhodne pro správu kariérního režimu. Ať už spravujete svůj oblíbený tým nebo vytváříte vlastní klub, kariérní režim vám umožní vydělat své dědictví jako jeden z nejlepších manažerů hry.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nalezení správných podpisů však může být obtížné, zejména mezi holemi, kde velký brankář může mít v průběhu sezóny více bodů.

Pokud se snažíte najít správného hráče, sestavili jsme konečný průvodce FIFA 23 Best brankáře pro režim kariéry. Od světové elity po některé talentované WonderKids si určitě najdete bezpečný pár rukou.

Jan Oblak je jedním z nejlepších brankářů ve FIFA 23.

Nejlepší brankáři v kariérním režimu FIFA 23

Pokud spravujete jeden z elitních klubů na světě, nejlepší brankář ve hře vás mohl vidět, jak zvedáte jednu z nejlepších cen fotbalu, jako je Liga mistrů nebo špičkový titul, jako je Premier League nebo Bundesliga.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pokud peníze nejsou žádným objektem, ve hře jsou někteří neuvěřitelně vysoce hodnocení chovatelé, ale bude to stát, pokud je chcete odtrhnout od jejich současného klubu.

Thibaut Courtois z Real Madrid je nejlepší brankář FIFA 23, který přichází s působivým hodnocením 90 OVR.

Jméno hráče Stáří Klub Hodnota Mzda Počátek OVR Potenciální OVR
Thibaut Courtois 30 Real Madrid 90 milionů EUR 250 000 EUR 90 91
Manuel Neuer 36 Bayern Mnichov 2 €.6m 69 000 EUR 89 89
Alisson 29 Liverpool 79 milionů EUR € 190 000 89 90
Jan Oblak 29 Atletico Madrid 79 milionů EUR 100 000 EUR 89 90
Ederson 28 město Manchester 78 milionů EUR 210 000 EUR 88 90
Gianluigi Donnarumma 23 Paris Saint Germain 103 EUR.5m 110 000 EUR 88 92
Marc-Andre ter Stegen 30 FC Barcelona 68 EUR.5m 210 000 EUR 88 89
Mike Maignan 27 AC Milan 73 milionů EUR 91 000 EUR 87 89
David de Gea 31 Manchester United 42 milionů EUR 150 000 EUR 87 87
Yassine Bounou 31 Sevilla 33 milionů EUR 33 EUR.5k 85 85

Nejlepší mladí brankáři v kariérním režimu FIFA 23

Pokud nechcete vyhodit veškerý svůj rozpočet na převod na jednoho brankáře, pak se podívat na nejlepší vyhlídky hry může být chytrý tah. Momentálně nemusí být nejlepší na světě, ale s určitou trpělivost je můžete pěstovat na prvotřídní výstřel.

Článek pokračuje po reklamě

Od Benfica’s Andre Gomes po Nantes Alban Lafont je zde několik budoucích velikánů, kteří banku nezlomí.

Článek pokračuje po reklamě

Jméno hráče Stáří Klub Hodnota Mzda Počátek OVR Potenciální OVR
Diogo Costa 22 FC Porto 37 EUR.5m 12 EUR.5k 82 87
Andre Gomes 17 Benfica 1 €.4m 500 000 EUR 63 86
Alban Lafont 23 Fc Nantes 25 EUR.5m 20 EUR.5k 80 85
Gavin Bazunu 20 Southampton 4 miliony EUR 14 €.5k 71 85
Giorgi Mamardashvili 21 Valencia 23 milionů EUR 19 000 EUR 79 85
Marco Carnesecchi 22 Cremonese 14 €.5m 8 EUR.3K 76 84
Elia Caprile 20 Bari 3 EUR.4m 1 €.5k 70 84
Illan Meslier 22 Leeds United 18 EUR.5m 24 EUR.5k 77 84
Luis Maximiano 23 Latium (Lazio) 18 milionů EUR 29 000 EUR 78 84
Kevin Mier 22 Atletico Nacional 6 milionů EUR 10 EUR.5k 73 85

Pro více FIFA 23 se nezapomeňte podívat na naše další užitečné průvodce:

FIFA 23 Nejlepší mladí brankáři: Top 30 GK v kariérním režimu

Maarten Vandevoordt Genk Gavin Bazunu Southampton

Getty/Composite

Poslední obranná linie je zásadní a my jsme uvedli nejlepších 30 mladých brankáři na FIFA 23

Nezávisle si vybíráme všechny produkty uvedené na našem webu. Když si něco koupíte prostřednictvím poskytnutých odkazů, můžeme si vydělat provizi.

Mít dobrého brankáře FIFA 23 je zásadní, zejména pokud se chcete ujistit, že na cestě k slávě nepřiznáváte měkké cíle Kariéra. Zatímco brankáři mají tendenci se zlepšovat, jak stárnou, již existuje řada předčasných dodavatelů čistého listu a spousta procházení.

Získejte ZDARMA FIFA 23 Amazon Gaming Packs zde – Přihlaste se k odběru

Jako předplatitel Amazon Prime si můžete nárokovat zdarma Herní odměny FIFA Každý měsíc, včetně speciálních balíčků ve FUT 23 – obvykle představují zlaté vzácné hráče, vzácné předměty hráčů, výběry hráčů, vzácné spotřební materiál a jeden hráč na půjčku – vše, co musíte udělat, je vše, co musíte udělat Přihlaste se k odběru Amazon Prime a propojit váš účet. Jednoduchý.

Pokud se podíváte na budoucnost, pokud jde o vaši poslední obrannou linii, FOTBALOVÁ BRANKA přinese vám 30 nejlepších mladých netminderů ve věku 20 a méně. Všimněte si, že jelikož je seznam omezen na hráče, kteří jsou v této věkové skupině, vyloučili jsme zřejmé talenty, jako je Gianluigi Donnarumma, Diogo Santos a Alban Lafont.

KLÍČ:

Po = Pozice

Cr = Aktuální hodnocení

Pr = Potenciální hodnocení

*Kluby a věky jsou ty, které mají hráči na začátku kariérního režimu FIFA 23.

Nejlepší mladí brankáři na FIFA 23

L. Miguelské markýzy

INDEDENDIENTE DEL VALLE

Brankářů ve věku 20 let a pod FIFA 23, Southampton Shotstopper Gavin Bazunu je považován za ten s nejlepším potenciálem. Irská republika International, která zejména odmítla Cristiana Ronalda z trestného místa v kvalifikaci Světového poháru, začíná jako 70 hodnocených GK, ale může se zlepšit, aby se stal 85 hodnoceným hodnocením.

Maarten Vandevoordt Genk byl dříve nejlepším mladým brankářem v FIFA, ale Belgičan přichází v blízké vteřině Bazunu v FIFA 23. V Ligue 1 najdete dvě slušné možnosti mladého brankáře, se 17letým Toulouse Guillaume spočívá a Lille’s Lucas Chevalier každý se může pochlubit potenciálem hodnocení 83.

Luis Miguel Marquines byl nabízen jako možná budoucí Kolumbie č. 1 a to se odráží v jeho potenciálním hodnocení, které činí 82. Benfica Netminder a dokonalá Portugalsko Youth International Samuel Soares má také 82 potenciální hodnocení.

Nábor Chelsea Gabriel Slonina je jedním z nejlepších mladých amerických brankářů a pronásleduje svůj obchod pro Chicago Fire v FIFA 23, ale mohl by být slušnou možností v kariérním režimu. Pokud důvěřujete italské brankáře, pak má Juventus jasnou vyhlídku Giovanni Garofini, jehož potenciální hodnocení je 81.

Viz úplný seznam výše.

FIFA 23 Zprávy a aktualizace

  • Gvardiol a nejlepší mladí obránci na FIFA 23
  • Top 50 Wonderkid Midfielders na FIFA 23
  • Kdo jsou nejlepší mladí útočníci, kteří se podepíše v kariérním režimu?
  • Ted Lasso na FIFA 23: Vše, co potřebujete vědět
  • FIFA 23: Kompletní průvodce novou sportovní hrou EA