Nejlepší brnění v Monster Hunter: World – Gamepur, Monster Hunter World: Iceborne Armor Guide – 7 nejlepších sad | PCGamesn

Monster Hunter World: Iceborne Armor Guide – 7 nejlepších sad

Tento jedinečný kus brnění je jednou z nejpevnějších všestranných možností, které pracují s téměř čímkoli. V kombinaci s vysokou základní obranou a dvěma úrovními slabosti využívá dovednost, jedná se o hlavní škodu pro téměř jakoukoli sadu ve hře. Funguje to nejlépe, když je spárováno se sadami, jako je Nergigante Alpha nebo Odogaron Alpha Armors a máte jednu z nejlepších snadno sestavitelných sad pro prodejce poškození, které můžete udělat pro lovy koncových her.

Nejlepší brnění v lovci monster: svět

Získejte své boty Dragonskin s tímto komplexním průvodcem obou zbrojnic.

Obrázek přes Capcom

Monster Hunter: Svět je pravděpodobně nejrozsáhlejším titulem v dlouhodobé sérii Capcom o zabíjecích tvorech, které se vágně podobají drakům. Ale na svém lovci je toho tolik, co je třeba vybavit. Jaké je nejlepší zbroj k použití? Jaké dovednosti zapadají nejlepší?

Ať už jste ve hře nováčkem nebo veterán právě ztraceni ve všech podrobnostech drahokamů, stanovili bonusy a hledají, jaké dovednosti jsou nejlepší. Je toho hodně co pochopit. Od největších bojových sad po brnění Endgame, který padl i ty nejtěžší starší draky, je tu něco pro každého lovce. Zde jsou nejlepší zbroje v nízkém místě a vysokých pozic v Monster Hunter: svět od nejhorších po nejlepší, co můžete najít.

Nejlepší brnění nízkého hodu v lovci monster: svět

Anja

Tato brnění od Anjanath je vynikající volbou pro uživatele Bowgun a Bow s dovedností Special Ammo Boost, což zvyšuje účinnost skořápky elementárních poškození a draka Piercera zastřeleného z luk. Dělostřelectvo poskytuje plochý bonus k poškození bowguns nebo zbraní, což je ideální pro as maratonským běžcem, nemusíte se zastavit a jíst steak tak často. Připevněte k dovednosti Special Set Anjanath Power, která poskytuje úroveň dovedností adrenalinu při použití tří nebo více kusů brnění; Buďte připraveni hrát agresivněji než obvykle.

Kost

Toto je všestrannější volba pro téměř kohokoli v nízkém místě. Dovednosti jako Slugger, Attack Boost, Health Boost a dokonce i nedostatečně oceněná dovednost entomologa z toho činí z tohoto příslovečného švýcarského armádního nožského brnění. Noste celou sadu pro dovednost Horn Maestro, která nejvíce upřednostňuje Hunting Horn a stane se sadou, která vás snadno přenáší většinou nízké pozice. Být konstruován hlavně z položek nalezených v otevřeném světě spíše než na velkých monster částech, je to snadná sada výplně pro ty chybějící kousky z někdy nadřazených monster odmítá upustit kritické komponenty.

Legiana

Více obrany než urážky bude pracovat se sadou Legiana, ale stále je to užitečné dát tuto sadu dohromady, zejména pokud máte nízko zdroje v rané hře. Bonus z požehnání Legiany udělí zvýšené odměny za úkol a defenzivní požehnání z okna Evade je vynikající volbou promíchat s více urážlivými kousky v závislosti na tom, jaké zbraně dáváte přednost použití. Využijte vzdušné dovednosti pro zbraně, jako je hmyz glaive nebo duální čepele pro velké poškození ve vzduchu.

Diablos

Diablos síla je další bonusová dovednost pro uživatele melee zbraní; Poskytuje tři úrovně dovednosti BludgedOner, takže přineste těžké zbraně na blízko, jako je kladivo nebo Greatsword pro maximální zisky. Vysoká obrana a odpor vůči tremovým útokům dávají Diablos na konkurenci pro tuto sadu střední hry nohu. Heroics je skvělá všestranná dovednost, která uděluje bonusy na útok i obranu bez nevýhody, takže pokud jste nerozhodčí nebo potřebujete trochu více přežití z vaší stavby, nemůžete se zde pokazit.

Odogaron

Používáte zbraň melee? Získejte sadu Odogaron. Zatímco Odogaron přichází trochu směrem k středu cesty nízké hodnosti, soubor vytvořený z jeho částí stojí za námahu. Jeho exkluzivní dovednost, Odogaron Power, uděluje trestání losování, což je vynikající dovednost pro uživatele s dlouhým mečkou s velkými částmi seznamu pohybů, které krouží kolem útoků na losování. Ostření rychlosti funguje téměř s čímkoli a je to obecně něco, co chcete, pokud ztrácíte ostrost rychle v boji a potřebujete pozastavit. Kritické oko je vždy žádoucí, protože na místě poskytuje bezplatné další poškození. Z této sady není téměř nic špatného a pokud bude správně upgradován, přivede vás dokonce do několika bojů s vysokou hodností.

Nejlepší zbroj vysokých hodností v Monster Hunter: World

Nargacuga beta+

Set z teroru Wyvern, který je Nargacuga, je vynikající volbou pro téměř jakoukoli zbraň ve hře, ale nejlépe se hodí ke zbraním melee, které vyžadují vyšší vyhýbání se, jako je Lance, Gunlance, Hammer nebo Greatsword s dovedností Evade Window. Agresivní hráči stylu získají spoustu najetých kilometrů z maximálního výkonu s trvalým vysokým poškozením po delší dobu. V kombinaci s Nargacuga Essence, která snižuje ztrátu ostrosti a může někdy zachovat munici pro zbraně na dálku, tato sada brnění nese většinu hráčů ve střední části koncové hry docela bez námahy.

Dragonking Eyepatch

Tento jedinečný kus brnění je jednou z nejpevnějších všestranných možností, které pracují s téměř čímkoli. V kombinaci s vysokou základní obranou a dvěma úrovními slabosti využívá dovednost, jedná se o hlavní škodu pro téměř jakoukoli sadu ve hře. Funguje to nejlépe, když je spárováno se sadami, jako je Nergigante Alpha nebo Odogaron Alpha Armors a máte jednu z nejlepších snadno sestavitelných sad pro prodejce poškození, které můžete udělat pro lovy koncových her.

Glavenus alfa nebo Glavenus beta

Když má monstrum obří meč pro ocas, brnění, které z něj uděláte? Obě verze brnění Glavenus poskytuje pro hráče koncové hry některé dovednosti zabijáků, včetně vždy populární maximální dovednosti. To slouží jako velká náhrada za brnění Neergigante nebo jako základna brnění pro prodejce poškození, která se spojí s jinými sadami pro ještě lepší postavení škody. Nezapomeňte věnovat mysl zvláštním schopnostem Glavenus Essence a mít alespoň tři kusy této sady vybavené ve smíšené sadě, aby se plné účinek maximálně mohlo.

Drachen Alpha+

Host z jiného světa, Behemoth, upustí tento impozantní černý brnění připomínající Dragon z Final Fantasy XIV. Tato sada je považována za jednu z nejlepších sestav brnění v koncových sestavách. Drachen brnění se těžce naklánějí na dovednosti, jako je kritická Boost a Attack Boost, spolu s exkluzivní dovedností, Soul of the Dragon, Drachen Armor. Smíchejte tuto sadu s brněním, které poskytuje obranné bonusy za větší přežití nebo bonusy v závislosti na typu vašeho zbraně pro absolutní nejlepší výsledky. Ale stejně jako jiné brnění se speciálními dovednostmi, nezapomeňte vybavit až čtyři kusy pro nejsilnější posílení z exkluzivní dovednosti.

Teostra beta+

Právě když si myslíte, že se Drachen Armor nemohl dotknout, přijde Tesotra zbroj a postředí konkurenci. S dovedností latentního výkonu toto brnění nastaví cokoli pro surovou energii. Spolu s zneužitím kritického oka a slabosti není důvod používat tuto sadu. Pokud házíte dohromady smíšenou sadu brnění, vyměňte kus hrudníku v brnění Teostra něčím, co zahrnuje dovednosti, jako je Boost Attack Boost nebo Critical Eye pro ještě více poškození výstupu. Téměř jakákoli zbraň na blízko dobře funguje se smíšenou sadou, ale může to vyžadovat určitou jemnost se štěrbinům v drahokamech pro stavbu směrem k rozsahovému poškození nastavenému pro bowgun nebo luk.

Monster Hunter World: Iceborne Armor Guide – 7 nejlepších sad

Monster-Hunter-World-Armor-Sets

Snaží se vědět, co Monster Hunter World Armor Forge and Nosit v expanzi ledu? Náš praktický průvodce nastíní ty nejlepší sady brnění MHW, které byste měli zvážit crafting.

World Monster Hunter World: Iceborne expanze s sebou přinesla spoustu nových lesklých nových zbraní, smrtících monster, úchvatně krásných prostředí a spousta stylových brnění. Ve skutečnosti existuje tolik nového obsahu, že může být trochu skličující vědět, jaké zbraně a brnění byste měli vytvořit se svými cennými monster Pelts. Sady Master Rank Armor Sets Iceborne nabízejí pro každého lovce spoustu módních možností a užitečné dovednosti, takže při vytváření vlastních kombinací koncové hry budete chtít experimentovat s kousky z každé z níže uvedených sad.

Při stavbě těchto brnění vás okamžitě neproměňují na lovce esa, poskytnou vám nástroje potřebné k udržení zubních hrůz Capcomu na uzdě. Abychom vám pomohli zkrátit čas zabíjení a zvýšit šance vašeho lovce na přežití, vybrali jsme sedm z nejlepších sad Monster Hunter Armor ve hře, vybráni pro své základní statistiky, potenciál pozdní hry, smíšenou sadou synergii a Bonusové dovednosti.

Nejlepší svět Monster Hunter: Iceborne Armor Sets jsou:

mhw-iceborne-amor-teostra

Teostra beta +

Statistiky a bonusy
Základní dovednosti – Latentní síla, kritické oko, tepelný stráž, útok na výbuch
Bonus – Technická technika
Tři kusy Master’s Touch – zabraňuje vaší zbrani ztrácet ostrost během kritických hitů

Pokud se vám líbí myšlenka přistání neustálého návalu kritických hitů a drasticky zvýšení celkového poškození vaší zbraně, budete chtít upřednostňovat stavební zbrojní kousky z teostra beta + stromu. Tím, že nosíte tři kusy této strašné koženecké koženecké kůže, získáte přístup k dotyku mistra-dovednost z brnění měnící hru, která brání vaší zbrani ve ztrátě ostrosti během kritických zásahů, což je neuvěřitelně efektivní, když je spárována s dovednostmi, které zvyšují kritické dovednosti vaší zbraně Hit Chance.

Tato sada se může pochlubit vynikající synergií s rychle zasaženými zbraněmi, jako je dlouhý meč a duální čepele, takže doporučujeme smíchat Kaiserovu korunu, Kaiser Vambraces B a Kaiser Coil B s stále populárními Garuga Greaves B a Rex Roar Mail B. Tyto přírůstky vám nejen poskytnou další body v kritickém oku a slabosti, ale také drasticky zvýší poškození vaší zbraně.

MHW-Iceborne-Armor-Damascus

Damašek Beta +

Statistiky a bonusy
Základní dovednosti Obrana podporuje, zaostření, řemeslo, stráž
Bonus N/a
Tři kusy – N/a

Přestože neměl žádné bonusové dovednosti, Damašek byl vždy v popředí Monster Hunter Armor Meta. Ať už jste důvtipný uživatel Skvělého meče, který se snaží zkrátit čas poplatku vašeho skutečného lomítka nebo Humble Hammer Bro nákupní seznam. Koneckonců, nabití kolosálního zásahu, jen aby odrazil na pokožnou kůži monstrum.

Naštěstí může být sada Damascus Beta + postavena během raných fází hry, takže zatím není třeba sbalit svůj nadměrný meč meč. Jak hrudní i cívka Damašek slouží jako vynikající doplňky do sad pozdních her, což vám poskytuje celkem tři body v zaměření (zvyšuje míru výplně/zkracuje dobu náboje) a neuvěřitelných pět dekoračních slotů. Spárujte to s přidaným řemenem z vambrace.

MHW-Iceborne-Armor-Yian-Garuga

Yian Garuga Beta +

Statistiky a bonusy
Základní dovednosti – Kritické oko, zášť, zátru
Bonus – N/a
Tři kusy – N/a

Pokud jste se spojili s jinými lovci, abyste se mohli zabývat nejobávanějšími Wyverns Iceborne, pravděpodobně jste viděli svůj spravedlivý podíl smíšených sad zahrnujících Garguaga Greaves B +. Sada Yian Garuga nemusí nabídnout tolik dovedností, ale na tom nezáleží, když uvažujete o tom, jak je silné kritické oko. Zvýšená kritická šance z této dovednosti z něj činí výběr základu pro jakoukoli sadu rozsahových a melee, zejména když je spárována s kousky z brnění z Teostra, Kushala, Damašku a Fulgur.

I když se narazíte na Yian Garuga, dokud odemknete hlavní pozemky, navrhujeme, abyste při tvorbě konečné sady koncové hry použili tento pták Wyvern šíleně silné kousky brnění.

MHW-Iceborne-Armor-Acidic-Glavenus

Kyselý glavenus beta +

Statistiky a bonusy
Základní dovednosti – Maximální síla, odpor efluvia, řemeslo, výdrž, omračující odpor
Bonus – Glavenus Essence
Tři kusy – Maximum může tajný – zvyšuje maximální úroveň maximální dovednosti

Kyselé zbraně Glavenus jsou jedny z nejsilnějších ve hře, ale jejich nedostatek ostrosti je činí poněkud těžkopádnými. Naštěstí toto brnění milující meče, které miluje meče. Zatímco kouzlo řemesel IV opraví nudný okraj většiny zbraní, je svázáno s materiály pozdní hry z hlavních zemí, takže pokud vám chybí nepolapitelné dekorace, zvažte použití hrudníku nebo cívky.

Ti z vás, kteří se snaží přežít proti toxickým výparům Blackveil Vaal Hazak. Stanovaný bonus (maximum může tajný) také zvyšuje afinitu, pokud je vytrvalost po určitou dobu plná, což z něj činí velkou zbrojnickou možnost pro zbraně, které se nespoléhají na vysoké množství mobility.

MHW-Iceborne-Armor-Fulgur-Anja

Fulgur Anja Beta +

Statistiky a bonusy
Základní dovednosti – Slabost vykořisťování, trhnutí zdarma, omračující odpor, předmět prodloužený, Thunder Attack
Bonus – Anjanath dominance
Tři kusy – Tvrdí Cap Up – Zvyšuje čepici vytrvalosti

Využití na slabých bodech Wyvernu bylo vždy prospěšné v sérii Monster Hunter, ale se zavedením spojkové drápy to nikdy nebylo životně důležité. Ve skutečnosti, pokud nebudete neustále změkčit klíčové části, zjistíte, že vaše časy zabíjení budou delší a vaše schopnost zlomit určité části těla se stane mnohem tvrdší.

Sada Fulgur Anja Beta může být vytvořena poměrně brzy a umožňuje vám přístup k slabosti, dovednost, která zvyšuje afinitu útoků, které využívají slabé místo monster. Dovednost prodlouženého položky je také třešničkou na dortu, protože spotřební materiál, jako je démonový prášek, prášek na tvrdých, horkých nápojích a chladné nápoje, vydrží o kousek déle trochu déle. I když si nepřejete nosit sadu zbroje, ujistěte se, že si vytvořte kormidlo, jak se používá v mnoha smíšených sadách koncové hry.

MHW-Iceborne-Armor-Kirin

Kirin Beta +

Statistiky a bonusy
Základní dovednosti – Runner Marathon, Critical Eye, Božské požehnání, Thunder Attack, Blight Resistance, Free Elem/Ammo up
Bonus – Kirin Divinity
Tři kusy – Velké štěstí – vysoká šance na zvýšené odměny

Už vás nebaví pokusit se získat neustále se nečistými monstrum a rubíny? Chcete zvýšit počet materiálů, které získáte pro úspěšné dokončení úkolu? Pokud je odpověď ano, pak už nehledejte. Kirinův nastavený bonus přichází s velkým štěstí, což znamená. Tato dovednost sama o sobě z něj dělá perfektní doplněk ke skříni každého lovce, zejména pokud si přejete udržet obávaný senzor touhy na uzdě.

Aby se věci ještě zlepšily, nabízí plná sada jak kritické oko x2, tak zdarma Elem/Ammo. Pokud si však nechcete vymyslet celý set a stále chcete slušnou těžkou mix brnění Bowgun, navrhujeme použít Kirin Jacket B + vedle Fulgur Helm, Artian Vambraces, Shara Ishvalda Coil a Yian Garuga Greaves.

MHW-Iceborne-Armor-Shara-Ishvalda

Shara Ishvalda Beta +

Statistiky a bonusy
Základní dovednosti – Zotavení, koalescence, kritická podpora, zvýšení zdraví, partbreaker, boost obrany
Bonus – Shara Ishvalda Divinity
Čtyři kusy – Větrné odolné LV3, ušní zátku LV3, Tremor Res LV3, Flinch Free LV3 (aktivní při použití pláště)
Pět kusů – Odolnost vůči tremoru LV5, zátku uší LV5, Max Windproof LV5, Max Flinch Free (aktivní při použití pláště)

Monster Hunter World: Iceborneův děsivý finální šéf je skutečným testem vaší lovecké zdatnosti, ale pokud se vám podaří zabít toto krvežíznivé monstrum, budete schopni vytvořit některé z nejlepších vybavení ve hře. Sada brnění Shara Ishvaldy má některé docela slušné dovednosti a přestože budete chtít smíchat a odpovídat určitým kusům, stále stojí za to tvorbu a přidávání do vaší sbírky. Zajímavá věc na brnění Shara Ishvalda je mnoho dalších dovedností, kdykoli nosíte některou z pláště hry. Každá z těchto dovedností aktivovaných pláštěm je přizpůsobena negativním prvkům, které by jinak zastavily vaše útoky, což vám dává šanci uvolnit vaše nejsilnější pohyby bez přerušení.

Schopnosti základních brnění vám také poskytují hodně přežití, což je něco, za co budete vděční, když budete čelit temperovaným monstrům Iceborne. Pokud to nestačilo, jsou přítomny také ofenzivní dovednosti, jako je kritický Boost a Partbreaker.

James Busby James Busby psal na volné noze pro prodejny, jako jsou PC Gamer, PCGamesn, Allgamers a 80 Level. Nyní je zástupcem editora her v Dexerto, kde píše o široké škále her, včetně Genshin Impact, Fortnite a Apex Legends.

Top 10 nejlepších brnění v monstrum Hunter: World

Nelson Chitty Tento příspěvek může obsahovat přidružené odkazy. Pokud si něco koupíte, můžeme vám získat malou provizi bez dalších nákladů. (Další informace).

Sady brnění MHW

Monster Hunter byl vždy franšízou, kde váš postup hráče závisí na vašem vybavení. To dává smysl ve hře soustředěné kolem loveckých majestátních tvorů pro jejich části.

Monster Hunter: World (MHW) se v tomto ohledu neliší. Pokud chcete být nejlepší, musíte se zakrýt ve stupních, rocích, drápech a tesácích nejsilnějších monster, které najdete.

Jsi to, co lovíte.

Jsem si jistý, že nadcházející expanze MHW: Iceborne přinese mnoho nováčků a vracejících se veteránů na pobřeží Hoarfrostu Reach, nová pevnina se hemží novými výzvami k překonání a monstra k lovu.

Abych vám pomohl být připraven a proto minimalizovat oběti při zkoumání této nové země, sestavil jsem seznam včetně některých z nejlepších sad brnění, které najdete ve hře.

Většina hráčů si vybírá a vybírá některé části z různých sad, aby optimalizovala své sestavy, ale pro ty z vás, kteří upřednostňují estetiku nebo prostě nechtějí vymazat kalkulačku pokaždé, když si vyberete svůj výstroj, pak vás můj seznam nastaví napravo Cesta k lovu monstrum.

10. Sady brnění provize

Komise MHW Armor

Začínám seznam s Jedna z nejbezpečnějších možností pro každého lovce, který nechce příliš přepínat brnění.

Sady provize Alpha a Beta vám nabídnou vysoké hodnocení obrany spolu s solidními odpory na všechny prvky ve hře.

Mají také některé užitečné užitečné dovednosti, jako je „Stealth“, které vám pomohou proklouznout kolem monster a „široký rozsah“, což rozšiřuje účinky určitých položek na vaše spoluhráče.

NÁVOD VŠECHNY KUSPORKY OBUSKÉ STADY ANUTHING BONDUJE BONUS SKILL „COMOPICE CHICENCE“, což vám umožní vyřezávat zbytky jakéhokoli monster ještě jednou.

Opravdu pěkná, všestranná možnost, pokud vám to nevadí vypadat jako nějaký grunt NPC.

9. Sada Uragaan Alpha

Uragaan brnění zasazené do MHW

Budu navazovat samotnou definici tanku Armor.

Ačkoli tato vysoce fantazijní verze Hulkbuster nenabízí tak vysokou hodnotu základní obrany, jak byste očekávali, umožňuje vám chránit jinak nevyhnutelnými útoky díky bonusové dovednosti „Uragaan Protection“.

Přichází také s některými úrovněmi vestavěné dovednosti „stráže“, aby se vaše používání štítů a velmi vysoké požární odolnosti dále zlepšila, což je velmi žádoucí proti většině monster vyšší úrovně hry.

To jsou dvě z nejlepších možností spárovat s kopií a zbraní.

Doporučuji verzi Uragaan Beta, která obchoduje s některými dovednostmi pro dekorační sloty, což je více přizpůsobitelné.

8. Teostra alfa/beta/gama sady

Sada brnění Teostra MHW

Tyto sady jsou skvělou volbou pro hráče, kteří se dobře zaměřují na slabá místa.

Sady Teostra přicházejí s vestavěným „zneužíváním slabosti“, která zvýší afinitu, a tedy kritické zásahy, při zasažení slabých míst.

Toto je úžasně doplněno bonusovou dovedností z brnění „Teostrarská technika“, která brání vaší zbrani ztrácet ostrost na kritických hity. Nabízí také vysoké hodnocení obrany a stejně jako uragaanské sady, pěkný odpor k poškození požáru.

Pokud můžete dostat ruce na gama verzi sady, pak to vřele doporučuji. Kromě vyšší hodnoty obrany se zbavuje některých nejméně užitečných dovedností ve prospěch „kritického oka“, které obecně zvyšují afinitu a má mnohem více dekoračních slotů pro další přizpůsobení.

7. Sady Kirin Armor

Kirin MHW Armor

Kromě toho, že je snadné být nejsmyslnějším brněním dostupným pro obě pohlaví, má sada Kirin na to spoustu věcí, pokud chcete přinést hrom.

Všechny verze tohoto brnění mají dovednosti „Free Element“ a „Thunder Attack“, které jsou skvělé, pokud máte zbraň se skrytým hromem poškození. Má také dovednost „Marathon Runner“, díky kterému utratíte méně vytrvalosti při provádění určitých akcí v boji.

Jeho bonusová dovednost „Kirin Fourse“ vám umožní získat více odměn za zachycení příšer, než byste normálně; Zabíjení všech těch jednorožců tak, aby brnění přinejmenším sníží další škody na fauně nového světa.

Na druhou stranu má toto brnění důležitý nedostatek všestrannosti a její negativní požární odolnost je komplikované používat na většině šéfů koncových her. Přesto jsem nemohl vytvořit seznam bez takového ikonického vzhledu.

6. Sady Diablos Nero Alpha/Beta

Brnění Diablos Nero MHW

Další na seznamu mám ve srovnání se zbytkem sad jedinečné brnění.

Tam, kde se většina sad zaměří na to, aby vás udržela zdravá a vaše zbraně ostré, Diablos podporuje agresivní, bezohledný styl hry.

Integruje to dovednost „zášť“, která vás posiluje, když máte obnovitelné poškození, a jeho bonusové dovednosti „Diablos Masterry“ vám způsobí větší poškození, tím větší ostrost vaše zbraň ztratí.

Jen málo věcí je více zastrašující než rohatý šílenec, který na vás běží tupým mečem.

Tato sada také nabízí slušné hodnocení obrany a vysokou odolnost proti požáru, díky čemuž je životaschopná proti mnoha příšerami na vysoké úrovni. Nejlépe je spárován s něčím jako velký meč bez elementárního poškození, protože „Diablos Mastery“ také zmocňuje takové zbraně.

5. Sady Vaal Hazak Alpha/Beta/Gamma

Sady brnění Vaal

Ruce dolů Většina oblek vyhlížejícího na špatně k dispozici hráčům MHW.

Toto brnění je docela jednoduché: má vás udržovat naživu po dlouhou dobu, dlouhou dobu. Nejen, že má vysoké hodnocení obrany, ale bonusová dovednost „Vaal Hazak Vitality“ vám umožní pomalu zotavit zdraví, dokud nebude plně doplněna.

To spolu s dovedností „rychlosti zotavení“ a spoustou dekoračních slotů vám umožní vytvořit téměř nesmrtelný postavu, pokud se můžete vyhnout nebo blokovat nejškodlivější útoky.

Jako by vyvážil takový potenciál, brnění je bohužel slabé proti ohni a poškození draka, což brání tomu, aby byl stejně životaschopný proti většině šéfů na vysoké úrovni.

Je to stále neuvěřitelně silné proti nepřátelům, jako je Deviljho nebo Lunastra, a pokud se vám podaří namontovat Kirina, snadno se budete mýlit za jednoho ze čtyř jezdců apokalypsy.

4. Sady Odogaron Alpha/Beta

Odogaron MHW Armor

Pokud se vám líbí sada Teostra, pak tento určitě vzbudí váš zájem, protože se také zaměřuje na ostrost a kritické hity.

Odogaron brnění se zdá být silně ovlivněno japonským folklórem.

Na estetické straně to vypadá poněkud jako samuraj, který nosí masku Oni, aby zastrašoval své nepřátele, a dovednosti na této sadě by určitě odpovídaly takové postavě.

Bonusové dovednosti Odogaron Armor „Odogaron Mastery“ přidává omračující účinek do vašich tahů, které dobře doplňuje integrovanou dovednost „Quick Sheath“.

Také to brání vaší zbrani v ztrátě ostrosti po celou minutu po ostření, což je skvělý zápas s dovedností „rychlosti ostření“.

To, co tyto bonusy skutečně stojí za to, je dovednost „kritického oka“, díky níž vás přistávají kritické hity doleva a doprava.

Doporučuji to pro milovníky Samurai a kohokoli, kdo si váží ostré hrany na svých zbraních, ale nenávidí se zastavení akce každých pár zásahů, aby naostřila jejich čepel.

3. Nergigante Alpha/Beta/gama sada

Nergigante Armor Sets MHW

Toto brnění je víc než jen ochranné vybavení – je to čestný odznak a připomínka vašeho triumfu nad silami sporu a ničení, které nergigante představuje.

Tato absolutní zvíře z brnění je vynikající pro maximalizaci DPS s dovednostmi, jako je „agitátor“, „maximum může“ a „útok Boost“, přičemž vás stále udržuje v bezpečí a zdravě s velkým hodnocením obrany a bonusovou dovedností „Nergigante Hunger“, který regeneruje vaše zdraví, pokud něco bijete.

Nejlepší verzí tohoto brnění je určitě Gamma, která má výrazně vyšší obranu, ale protože je to jen během událostí, můžete vždy vzít beta za zvýšené dekorační sloty.

2. Xeno’jiiva alfa/beta/gama sada

Xeno'jiiva Armor set mhw

Druhé místo na mém seznamu je obsazeno jiným světovým kusem vybavení.

Opravdu, kdokoli oblečený v tomto brnění bude vypadat jako mystická bytost pocházející z nebe, aby do této divoké země přinesla pořádek.

K dosažení takového cíle máte bonusovou dovednost „Xeno’jiiva Divinity“, která udrží vaše zbraně ostřejší o 50% déle a „kritickou podporu“, což způsobí, že vaše přesné údery bude jíst zdravím nepřítele v záblesku.

Tato sada vám také poskytne velmi vysoké hodnocení obrany, zabrání vám to, abyste se drželi s dovedností „Flinch Free“ a chránit vás před jakýmkoli druhem plísnění, které by mohlo zasahovat do vašeho náporu „odporem Blight Resistance.“

Musíte se starat jen o přistání těchto kritických zásahů … a možná se vyhýbáte poškození draka a požáru, pokud můžete.

1. Sada Drachen Alpha

Sada brnění Drachen Alpha MHW

Tento lesklý a úhledný oblek z brnění vyrobený ze zbytků nespočetných monstruoků je jedním z nejchladnějších brnění, které jsem viděl ve franšíze Monster Hunter. Naštěstí je také opravdu silný, s velmi vysokým hodnocením obrany a 7 dekoračními sloty pro vaše přizpůsobení potřeb.

Sada Drachen Alpha má dovednosti „Kritického oku“ a „Kritického posílení“, které zvyšují pravděpodobnost přistání kritických zásahů a zvyšují jejich poškození výkonu.

Spolu s nimi, bonusové dovednosti tohoto brnění „Soul of the Dragon“ zabrání vašim zbraním při ztrátě ostrosti při přistání kritických hitů.

„Soul of the Dragon“ má také druhý účinek, který zvyšuje elementární poškození při útocích ve vzduchu.

Je to jediný způsob, jak získat tento bonus ve hře, díky čemuž je tato brnění nutností pro ty, kteří upřednostňují hmyz glaive a chtějí sbalit více úderu a kdokoli, kdo se snaží kriticky zasáhnout cestu k lovu monster, nadřazenost.

Nelson Chitty

Nelson Chitty je venezuelský expat žijící v Argentině. Je to spisovatel a překladatel vášnivý pro historii a cizí kultury. Jeho ideální víkend je stráven mezi klidným hraním her civilizace VI a hledáním dalšího Anime Seinen do Marathonu.