Nejlepší dopadové zbraně Genshin, které můžete získat zdarma | PCGamesn, Genshin | Seznam úrovně zbraní Nejlepší a nejsilnější zbraň pro 4.0 | Genshin Impact – Gamewith

Seznam úrovní zbraní Genshin Impact Best & Nejsilnější zbraň pro 4.0

Contents

Nejlepší seznam úrovně zbraní pro Genshin Impact 4.0. Tato příručka zahrnuje seznam úrovní zbraní, nejlepší zbraň na typ, hodnocení, tipy na zbraně, nejlepší výběr zbraní a jak si vybrat zbraně.!

Nejlepší dopadové zbraně Genshin, které můžete získat zdarma

Postava dopadu Genshin drží zbraň

Bezplatné zbraně Genshin Impact jsou nejlepšími zbraněmi dopadu Genshin, správně? Je pravda, že pětihvězdičkové zbraně mají tendenci zastínit čtyři hvězdičky, ale potřebujete Primogems a hodně štěstí, abyste je získali. Kromě toho opravdu nepotřebujete pětihvězdičkovou zbraň pro dobrou sestavu. Je tam spousta skvělých materiálů Hilichurl-Slaying.

Které zbraně však můžete získat zdarma? A které stojí za to získat? To je místo, kde tato příručka přichází: uvedli jsme Nejlepší bezplatné zbraně Genshin Impact (Takže žádné primogemy nevyžadují) a vysvětlili, jak je najít.

Mějte na paměti, že zbraň Impact Impact Genshin je skvělá, když je vybavena správnou postavou, a je docela zbytečná, když je vybavena nesprávným. Pokud však statistiky a pasivní schopnosti fungují dobře pro alespoň jeden charakter dopadu Genshin, zaslouží si místo na tomto seznamu místo. Nakonec nepočítajíme zbraně bezplatné akce, protože jsou pouze dočasně dostupné. To zahrnuje luxusní Sealord, Touha s festivací, Cinnabar vřeteno a dodoco příběhy.

Postava dopadu Genshin drží meč

Nejlepší bezplatný genshin dopadový meč

Amenoma Kageuchi

Amenoma Kageuchi meč má působivý sekundární útok 55.1% na maximální úrovni. Kromě toho, obsazení elementárních dovedností uděluje nositeli semeno nástupnictví, které se hromadí až tři a trvá 30 sekund. Po použití elementárního výbuchu jsou semena konzumována a vygenerují až 12 energie na semeno. Tento meč je úžasný na postavě, jako je Jean, jejíž schopnosti měřítko s útokem a má krátkou elementární dovednost cooldown. Schéma craftingu amenomu Kageuchi můžete získat dokončením úkolu pokladu farmáře v Inazumě. Jakmile to máte, můžete zbraň vytvořit na kovářské stanici.

Iron Sting

Další velkou čtyřhvězdičkovou zbraní je Iron Sting. Je to jeden z mála mečů se sekundárním stativem elementárního mistrovství a po poškození elementárního poškození zvyšuje veškeré poškození až o 12% (maximální dvě hromádky). Jak mnoho postav způsobuje pravidelné poškození elementárních, je snadné najít zaslouženého majitele pro tento meč Genshin Impact Sword. K vytvoření této zbraně nepotřebujete diagram.

Prototyp Rancor

Kromě pětihvězdičkové Aquila Favonia je čtyřhvězdičkový prototyp Rancor jediným mečem, který zvyšuje fyzické poškození. Normální a nabité útoky také zvyšují statistiky útoku a obrany nositele. Bohužel, žádná ze současných postav ovládajících meči není pro tuto zbraň perfektním zápasem, pokud jste se rozhodli postavit jednu z nich jako fyzický DPS (možná Jean). Pokud jde o posílení Bennettovy dovednosti podpory, prototyp Archaic dělá lepší práci než železné bodnutí díky vysokému útoku na základní základnu. Prototyp Rancor může být vytvořen v rané hře a také získáte jeden prototyp rancor jako odměnu za dosažení Adventure Rank 10.

Postava dopadu Genshin drží Claymore

Nejlepší bezplatný genshin dopad claymores

Prototyp archaický

Díky svému vysokému základnímu útoku a sekundárnímu útoku je volný prototyp archaic pro většinu hlavních DPS založených na útoku skvělou zbraní. Jeho normální a nabité útoky mají 50% šanci na řešení dalšího poškození útoku AOE, takže se ujistěte, že ho udělejte aktivnímu jílci, jako je břitva. Může být vytvořen v rané hře, není nutný žádný diagram.

Snow-Tombed Starsilver

Snow-bothed StarIlver má vysoký základní útok podobný útoku prototypu archaic, ale přichází se stativem fyzického poškození. Kromě toho přistání normálních a nabitých útoků způsobuje další poškození, což je více než dvojnásobné, pokud je oběť ovlivněna kryo. To zjevně dělá Starsilver docela výklenkou zbraně, ale majitelé Eula bez pětihvězdičkových jílů by to měli okamžitě dostat. Po získání diagramu to můžete vytvořit řešením Glacial Secret Puzzle Dracial Secret.

Whiteblind

Whiteblind je nejlepší bezplatnou obranou Claymore v Genshin Impact. Kromě rostoucí obrany prostřednictvím sekundárního statu získáte další útok a narušení obrany při přistání normálních a účtovaných útoků hitů. Může být vytvořen v rané hře, takže vaše Noelle nikdy nebude bez velké zbraně.

Katsuragikiri nagamasa

Katsuragikiri nagamasa je složitá Claymore, ale skvělá ve správných rukou. Zasážení nepřátel svými elementárními dovednostmi stojí část vaší energie, ale rychleji se dobíjí. Na oplátku dovednost vaší postavy způsobí větší poškození. Po získání diagramu z luxusní hrudi v Arsenalu (po dokončení Tatara Tales Inazuma Quest) můžete tuto zbraň vypracovat na kovářské stanici.

Postava dopadu Genshin drží polearm

Nejlepší bezplatný genshin dopad polearms

Úlovek

Začněme s úlovku, protože je to tak úžasný plearm, který se získá zdarma. Poskytuje vysoce energetické dobití a výrazně zvyšuje poškození výbuchu elementárního a elementárního roztržení kritické rychlosti. Funguje to na jakémkoli postavě Polearm se silným útokem prasknutí, ale je nezbytné pro Raiden Shogun, pokud nemá pětihvězdičkový pohlcující blesk. Nejlepší věc na úlovku? Můžete si jej vyměnit za výběr ryb v Asociaci Inazuma Fishing Association.

Kitain Cross Spear

Kitain Cross Spear je naprosto opakem úlovku: zvyšuje to elementární dovednost nositele, ale za cenu energie této postavy. Je to velmi závislé na vaší konkrétní sestavě, ale může to být skvělé na rychlém dovednostech DPS, jako je Rosaria. Schéma craftingu pro Kitain Cross Spear je získáno dokončením Orobashiho Legacy Quest.

Prototyp Starglitter

Pokud hledáte skvělý všestranný Polearm DPS, prototyp Starglitter je přesně to, co potřebujete. Po použití elementární dovednosti nabízí zvýšené energetické dobití a také normální a nabité poškození útoku. Je to skvělé na postavě jako Xiao nebo, pokud ji používáte jako aktivní DPS, Rosaria. Tento Polearm můžete vytvořit na kovářské stanici, aniž byste museli najít diagram.

Dragonspine Spear

Dragonspine Spear je také úžasný pro kryo DPS, jako je Rosaria. Nabízí bonus za fyzické poškození a šanci přistát další útok AOE. Poškození se výrazně zvyšuje, pokud je váš soupeř ovlivněn kryo. Získejte diagram tvorby Dragonspine Spear (uhodli jste to) Dragonspine po dokončení Feering Fang Quest.

Crescent Pike

Nakonec je tu půlměsíční štika, která nabízí normální a nabitý útok po vyzvednutí elementární koule nebo částice. Bonus za fyzické poškození je nižší než dragonspine oštěp, ale nepotřebujete krynety postižené krysy. Jinými slovy, použijte jej na jakémkoli hlavním Wielderovi ve svém týmu. Tuto zbraň můžete okamžitě vytvořit.

Postava dopadu genshinů drží luk

Nejlepší bezplatné luky Genshin Impact

Prototyp půlměsíce

Prototyp půlměsíce není nejlepším bezplatným lukem v dopadu Genshin, ale může to být dobré, pokud se používá silným charakterem DPS. Nabízí slušné zvýšení útoku, který získá další bonus, pokud jste přistáli na účty útoku na nepřátelské slabá místa. Použijte jej na postavách, které profitují z extra útočné síly, jako je Fischl a Ganyu. Prototyp půlměsíce můžete vytvořit, aniž byste museli hledat diagram.

Složený luk

Složený luk je trochu jako prototyp půlměsíce, v tom smyslu, že je také k dispozici pro tvorbu v rané hře a také zvyšuje útok. Rozdíl je v tom, že složený luk zvyšuje fyzické poškození místo útoku a jakékoli normální nebo nabité útoky vyvolá schopnost zbraně. Složený luk je proto vhodnější pro hlavní DPS, který potřebuje neustále přistát rychlé výstřely.

Hamayumi Bow

Luk Hamayumi má úžasné zvýšení útoku. Posiluje také normální a nabité útočné poškození, což je účinek, který se zdvojnásobil, když energie nositele dosáhne 100%. Vzhledem k tomu, že Hamayumi je nejlepší, když používá hlavní postava DPS, který ignoruje jejich prasklý útok, je trochu obtížné najít ten správný zápas. Kombo s yoimiya nebo fischl může být velmi silné, pokud jste ochotni tuto oběť provést. Craftingový diagram můžete získat otevřením tajemných truhly Takashiho v Inazumě.

Favonius Warbow

Další nahoře: Favonius Warbow. Ano, toto je luk, který je obvykle k dispozici pouze na banneru přání. Pokud však dokončíte „dlouhý výstřel“, který je součástí úkolů Mondstadt Archon, dostanete jeden zdarma. I když nemůžete získat další luky jako materiál zdokonalení bez toho, aby si přáli, stojí za to získat jediný Favonius Warbow pro svou vysoce zvýšenou regeneraci energie.

Postava dopadu genshinů drží katalyzátor

Nejlepší bezplatné katalyzátory Genshin Impact

Prototyp Amber

Prototyp Amber je perfektním katalyzátorem pro naše léčitele Barbara a Kokomi. Kromě zvyšování jejich HP tato zbraň zvyšuje jejich energetické dobití po použití prasknutí a uděluje svým spojencům další regeneraci HP. Prototyp Amber si můžete vytvořit na kovářské stanici.

Mappa Mare

Mappa Mare je naproti tomu skvělá pro obchodníky s elementárním poškozením. Zvyšuje elementární mistrovství a uděluje další bonus za elementární poškození po spuštění elementární reakce. Je to skvělá volba pro postavy DPS jako Klee a Yanfei. Tento katalyzátor můžete okamžitě vytvořit, není nutný žádný diagram.

Frostbearer

Tento bezplatný katalyzátor je skvělý pro hlavní postavy DPS, které se spoléhají na normální a nabité útoky: Frostbearer. Přistání takových útoků má šanci upustit rampouch a způsobit další poškození AOE. Poškození útoku se zvyšuje, pokud je oběť zasažena kryo. To nás přivádí k malému problému: Ve hře není uživatel kryo katalyzátoru. Jiný spoluhráč však může vrhat kryo na nepřítele, takže efekty plného omrzliny lze stále aktivovat. Jako takový je to velmi silná zbraň v tavebním týmu s Yanfei nebo zmrazovacím týmem s Monou. Pokud chcete obdržet diagram craftingu Frostbearer, musíte upgradovat strom Frostbearing na úrovni 10 na úrovni 10.

Hakushin Ring

Konečně je tu prsten Hakushin, který zvyšuje dobití energie. Její pasivní je docela neobvyklý: Po spuštění elektroelezní reakce v okolí obdrží členové nedaleké strany zapojené do reakce elementární bonus za svůj vlastní elementární typ. Vzhledem k tomu, že v okamžiku psaní není uživatel elektro katalyzátoru, potřebujete, aby se o to postaral spoluhráč, jako je Fischl. Jakmile je to hotovo, dejte Hakushinovu prsten Moně, Yanfei nebo sacharóze. Schéma tvorby této zbraně můžete získat dokončením posvátného rituálu Sakura Cleansing v Inazumě.

A to uzavírá náš seznam s nejlepšími bezplatnými zbraněmi Genshin. Pokud byste raději dostali zbraň z přání, podívejte se na náš průvodce na současných a nadcházejících bannerech.

Marloes Valentina Stella Jeden z našich odborných průvodců, Marloes vás zakryl, pokud potřebujete vést hry jako Minecraft, Baldur’s Gate III, Genshin Impact nebo mezi námi. Možná už jste viděli Marloesova slova na Gamesradar+ a Game Rant.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Genshin Impact Best Weapons

Genshin | Seznam úrovní zbraně Nejlepší a nejsilnější zbraň pro 4,0 | Genshin Impact - Gamewith

Seznam úrovně zbraní Nejlepší a nejsilnější zbraň pro 4.0

Poslední aktualizace: 2023/8/14 23:05

 • Znaky pro verzi 4.0 Aktualizace
 • Zhongli: Nejlepší stavba a zbraň
 • Childe (Tartaglia): Nejlepší stavba a zbraň
 • Freminet: Build & Weapon
 • Nadcházející obsah
 • 4.1 Kódy a Primogemy zdarma
 • 4.1 Aktualizace obsahu a datum vydání

Nejlepší seznam úrovně zbraní pro Genshin Impact 4.0. Tato příručka zahrnuje seznam úrovní zbraní, nejlepší zbraň na typ, hodnocení, tipy na zbraně, nejlepší výběr zbraní a jak si vybrat zbraně.!

Obsah

 • HISTORIE ZBRÁZKY A HISTORY
 • Seznam úrovní meče
 • Seznam úrovní luku
 • Seznam úrovní katalyzátoru
 • Seznam úrovně Claymore
 • Seznam úrovně pole
 • Kritéria hodnocení
 • Tipy na zbraně
Související průvodce
CharakterSeznam úrovní postav Seznam úrovní zbraníSeznam úrovní zbraní

Nejnovější zbraně – hodnocení a sestavení

4.0 Aktualizujte pozoruhodné zbraně

Nová 5hvězdička Limited zbraň
První skvělá magiePrvní skvělá magie
Nové zbraně bitevních průchodů
Wolf-FangWolf-Fang Mluvící hůlMluvící hůl Balada fjordůBalada fjordů Obětní nefritaObětní nefrita
Potomek planoucího sluncePotomek planoucího slunce
Fontaine řemeslná zbraň
Finále hlubokéFinále hluboké Přílivový stínPřílivový stín Oprávněná odměnaOprávněná odměna Tekoucí čistotaTekoucí čistota
Píseň kliduPíseň klidu
Zbraň rybolovu odměny
Fleuve Cendre FerrymanFleuve Cendre Ferryman

Seznam úrovní meče

SS úroveň
DPS Podpěra, podpora
Mistsplitter se zaznamenalPrimordiální řezačka nefritu Svoboda zvětšenáObětní meč
S úroveň
DPS Podpěra, podpora
Haran Geppaku FutsuSvětlo řezu listůČerný mečWolf-Fang Svěží touhaKlíč Khaj-NisutSvětlo řezu listůPrimordiální řezačka nefrituWolf-FangXiphos
Úroveň
DPS Podpěra, podpora
Amenoma KageuchiAquila FavoniaBlackcliff LongswordFinále hlubokéFleuve Cendre FerrymanObětní mečSkyward BladeSummit Shaper Amenoma KageuchiAquila FavoniaFavonius SwordFinále hlubokéFleuve Cendre FerrymanIron StingBlade SapwoodSkyward BladeSummit ShaperAlley FlashToukabou Shigure
B Tier
DPS Podpěra, podpora
Cinnabar vřetenoSvěží touhaHarbinger of DawnIron StingKagotsurube IsshinLevPrototyp RancorRoyal Longsword Cinnabar vřetenoTmavý železný mečHarbinger of DawnKagotsurube IsshinLevRoyal Longsword
C
DPS Podpěra, podpora
Chladná ocelFileta čepelSword of DescensionFlétna Chladná ocelSkyrider SwordSword of DescensionFlétnaCestovatel

Vysvětlení mečů úrovně SS

Zbraň Podrobnosti doporučené znaky
Svoboda zvětšená
Svoboda zvětšená
– Úžasné základní mistrovské posílení z sub-statu.
– Poskytuje týmu buff i na mimo pole, což z něj dělá úžasnou zbraň pro podpůrné postavy. Doporučené znaky:
KazuhaKaeyaXingqiuKuki ShinobuAyatoDendro TravelerNilouLaylaJeanAlhaithamKiraraDendro Traveler
Mistsplitter se zaznamenal
Mistsplitter se zaznamenal
– Vysoká základna ATK spárovaná s slušným kritickým DMG sub-statem dělá Mistsplitter report a úžasnou zbraň pro znaky DPS.
– Značně posílit elementární DMG znaků. Doporučené znaky:
AyakaKeqingAyatoBennettKazuhaNilou
Primordiální řezačka nefritu
Primordiální řezačka nefritu
– Flexibilní zbraň, která má úžasnou kritickou sazbu sub-stat.
– Efekt je také velmi flexibilní a může jej použít kdokoli.
– Obzvláště skvělé, pokud postava může škálovat z ATK i HP. Doporučené znaky:
KeqingBennettXingqiuAyakaKazuhaAyatoNilouLaylaAlhaithamKiraraGeo Traveler
Obětní meč
Obětní meč
– Úžasná zbraň pro podpěry, která vám umožní používat elementární dovednosti dvakrát a rychleji vyplnit energii.
– Poměrně vysoká základní statistika pro 4hvězdičkovou zbraň, která vám umožní ztratit také poškození.
– Skvělé pro více podpůrných postav s dlouhými elementárními dovednostmi cooldown. Doporučené znaky:
XingqiuQiqiBennettKazuhaKuki ShinobuElektro TravelerDendro TravelerNilouLayla

Seznam úrovní luku

SS úroveň
DPS Podpěra, podpora
Aqua simulacraSkyward Harp Aqua simulacraElegy pro konecObětní luk
S úroveň
DPS Podpěra, podpora
AmoslovecPolární hvězdaPrvní skvělá magieHromový puls Favonius WarbowPolární hvězdaBezbrousky
Úroveň
DPS Podpěra, podpora
Blackcliff WarbowHamayumiIbis PiercerKrálPrototyp půlměsíceRezObětní lukPotomek planoucího sluncePíseň kliduBezbrousky Alley HunterMizící soumrakMouunPíseň kliduOlemová óda větru
B Tier
DPS Podpěra, podpora
Složený lukKonec řádkuMizící soumrakMitternachts WaltzMouunKrálovský lukPrakViridescent HuntOlemová óda větru Konec řádkuKrálovský lukViridescent Hunt
C
DPS Podpěra, podpora
PoselDravecRaven BowOpakujte lukOstrostřelec Raven BowOpakujte luk

Vysvětlení luků úrovně SS

Zbraň Podrobnosti doporučené znaky
Aqua simulacra
Aqua simulacra
– Úžasný kritický stat DMG, takže je to úžasné pro stavbu postav.
– Zvyšte HP a DMG charakteru.
– Navzdory nízké základně ATK, DMG podporuje svůj účinek. Doporučené znaky:
YelanGanyuChildeYoimiyaTighnariCollei
Elegy pro konec
Elegy pro konec
– Značně zvyšuje energetické dobití charakteru, což umožňuje vysokou rychlost výbuchu elementárního.
– Poskytuje týmu další ATK a Em Buff. Doporučené znaky:
VentiFischlKujou SaraYelanColleiFaruzan
Obětní luk
Obětní luk
– Úžasná zbraň pro podpěry, která vám umožní používat elementární dovednosti dvakrát a rychleji vyplnit energii.
– Poměrně vysoká základní statistika pro 4hvězdičkovou zbraň, která vám umožní ztratit také poškození.
– Skvělé pro více podpůrných postav s dlouhými elementárními dovednostmi cooldown. Doporučené znaky:
DionaYelanVentiKujou SaraAloyGorouColleiFaruzan
Skyward Harp
Skyward Harp
– Poskytuje kritickou sazbu a DMG, díky čemuž je skvělá pro stavbu všech znaků DPS
– Jeden z nejvyšších základních ATK pro luky umožňující DPS způsobit silné poškození. Doporučené znaky:
ChildeVentiFischlGanyuJantarYoimiyaKujou SaraAloyYelanTighnariFaruzan

Seznam úrovní katalyzátoru

SS úroveň
DPS Podpěra, podpora
Ztracená modlitba s posvátným větremWidsith Tisíc plovoucích snůObětní fragmentyNapínavé příběhy dračích zabijáků
S úroveň
DPS Podpěra, podpora
Tisíc plovoucích snůKaguraPaměť prachuSkyward AtlasSolar PearlTulaytullah KaguraObětní nefritaSkyward AtlasSolar PearlWidsithPutování Evestar
Úroveň
DPS Podpěra, podpora
Blackcliff AcateDodoco TalesTekoucí čistotaFrostbearerMappa MareRoyal GrimoireObětní fragmentyObětní nefritaPutování EvestarVíno a píseň Tekoucí čistotaOvoce naplněníHakushin RingJadefallZtracená modlitba s posvátným větremMappa MarePrototyp Amber
B Tier
DPS Podpěra, podpora
Věčný MoonglowOko vnímáníHakushin RingJadefallOathsworn Eye Blackcliff AcateVěčný MoonglowMagic GuideOathsworn EyeRoyal GrimoireDvojče nefriteVíno a píseň
C
DPS Podpěra, podpora
Emerald OrbFavonius CodexMagic GuideDvojče nefrite Emerald OrbJiný světový příběh

Vysvětlení katalyzátorů úrovně SS

Zbraň Podrobnosti doporučené znaky
Tisíc plovoucích snů
Tisíc plovoucích snů
– Úžasný elementární mistrovský sub-stat Skvělý pro charakter založený na reakci.
– Schopen dát elementárním mistrovským buffem nebo elementárním DMG Buff pro tým. Doporučené znaky:
NahidaSacharózaYAE MIKOLisaBarbara
Ztracená modlitba s posvátným větrem
Ztracená modlitba s posvátným větrem
– Úžasná zbraň pro elementární DPS, zejména pokud zůstanou na poli po dlouhou dobu.
– Crity Rate Sub Stat a výrazně vysoká základní ATK usnadňuje vytváření znaků DPS. Doporučené znaky:
KleeNingguangMonaYanfeiLisaYAE MIKOShikanoin HeizouPoutník
Obětní fragmenty
Obětní fragmenty
– High Elemental Mastery Sub-Stat, který funguje skvěle pro znaky založené na reakcích.
– Schopnost je také velmi silná, protože vám umožňuje používat elementární dovednosti dvakrát zdvojnásobení poškození a produkované energie. Doporučené znaky:
SacharózaKleeMonaKokomiShikanoin HeizouNahidaBarbaraBaizhu
Widsith
Widsith
– Vysoký kritický DMG Sub-Stat Amazing for Building Factors.
– Schopnost je velmi silná, i když je náhodná. Doporučené znaky:
MonaKleeNingguangYanfeiYAE MIKOShikanoin HeizouNahidaPoutník
Napínavé příběhy dračích zabijáků
Napínavé příběhy dračích zabijáků
– Snadno R5, protože se jedná o 3hvězdičkový zbraň.
– Jeho účinek vám umožní posílit ATK hlavního DPS, což z něj činí úžasnou podpůrnou zbraň. Doporučené znaky:
BarbaraSacharózaBaizhuKokomiMonaYanfei

Seznam úrovně Claymore

SS úroveň
DPS Podpěra, podpora
Maják rákosového mořeVlk
S úroveň
DPS Podpěra, podpora
Blackcliff SlasherRedhorn StonethresherHad páteř Makhaira AquamarineOběťové velké mečeHad páteřPíseň Broken PinesVlk
Úroveň
DPS Podpěra, podpora
AkuoumaruLithic BladeLuxusní mořský-LordMakhaira AquamarinePrototyp archaickýRoyal GreatswordSkyward PridePíseň Broken PinesMluvící hůlNepozorovanéPřílivový stín AkuoumaruMaják rákosového mořeFavonius GreatswordLes RegaliaKatsuragikiri nagamasaLithic BladePoštou květinuSkyward PrideMluvící hůlPřílivový stín
B Tier
DPS Podpěra, podpora
Debatní klubKatsuragikiri nagamasaPoštou květinuOběťové velké mečeSnow-Tombed StarsilverWhiteblind
C
DPS Podpěra, podpora
Bloodtainted GreatswordŽelezitý stínRainslasherSkyrider GreatswordZvonekWhite Iron Greatsword

Vysvětlení SS Tier Claymores

Zbraň Podrobnosti doporučené znaky
Maják rákosového moře
Maják rákosového moře
– Vysoká kritická sazba a základní útok z toho, že z něj je skvělá zbraň pro DPS.
– Účinek může být spuštěna většinou znaků, i když je obtížné maximalizovat. Doporučené znaky:
DehyaDilicEulaIttoBeidouBřitvaNoelleXinyanChongyun
Vlk
Wolfův náhrobek
– Velmi posílit ATK Weilder.
– Může také posílit ATK celého týmu. Doporučené znaky:
DilicBřitvaBeidouChongyunXinyanNoelleEulaSayuDoriDehyaKaveh

Seznam úrovně pole

SS úroveň
DPS Podpěra, podpora
Prvotní nefritová okřídlená onaZaměstnanci Homy Engulfing LightningZaměstnanci Homy
S úroveň
DPS Podpěra, podpora
Balada fjordůZápas na život a na smrtEngulfing LightningSkyward páteřZaměstnanci Scarlet Sands Balada fjordůSkyward páteřZaměstnanci Scarlet SandsÚlovek
Úroveň
DPS Podpěra, podpora
Blackcliff PoleCalamity QuellerDrakKitain Cross SpearLithic SpearMissive WindspearOprávněná odměnaÚlovekVortex VanquisherVlnový břichoBílý střapec Calamity QuellerZápas na život a na smrtDrakFavonius LanceKitain Cross SpearLithic SpearMoonpiercerPrototyp StarglitterOprávněná odměnaVortex VanquisherVlnový břicho
B Tier
DPS Podpěra, podpora
Crescent PikePrototyp StarglitterRoyal Spear Missive WindspearRoyal Spear
C
DPS Podpěra, podpora
Černý střapecDragonspine SpearHalapartna Černý střapec

Vysvětlení SS Tier Poarms

Zbraň Podrobnosti doporučené znaky
Engulfing Lightning
Engulfing Lightning
– Úžasná zbraň pro energetické hladové postavy, protože můžete bezpečně zvýšit dobíjení energie, aniž byste se obávali, že Atk bude nízký. Doporučené znaky:
Raiden ShogunZhongliXianglingRosariaShenheYun JinMika
Prvotní nefritová okřídlená ona
Prvotní nefritová okřídlená ona
– Kritická sazba a účinek je skvělý pro všechny ATK škálování DPS.
– Úžasná základna ATK vám umožní vypořádat se s mnoha DMG. Doporučené znaky:
XiaoZhongliHu TaoXianglingRosariaRaiden ShogunYun JinShenheCynoCandace
Zaměstnanci Homy
Zaměstnanci Homy
– Jeden z nejlepších Polearm ve hře.
– Úžasný kritický DMG a Base ATK, což je skvělé pro stavbu.
– Zvyšuje váš HP a dále jej posílí, pokud je váš HP nízký. Doporučené znaky:
Hu TaoZhongliXiaoXianglingRaiden ShogunCandaceMika

Kritéria hodnocení

Jak je hodnocení určeno

Hodnocení na základě
1 Základní ATK & SUB-STAT
2 Pasivní dovednost nebo funkce
3 Všestrannost zbraně, pokud jde o sestavení

1. Základní ATK & SUB-STAT

Každý typ zbraně dává stanovenou částku ATK a přichází s vlastním substatem. To hraje velkou roli na tom, jaký typ stavby se vejde a jak mocná může být zbraň.

2. Pasivní dovednost nebo funkce

Všechny zbraně mají pasivní dovednost, která dává jedinečným nadšencům, i když se to přichází na druhém místě se základním ATK a sub-statem zbraně, pasivní stále hrají roli v účinnosti charakteru v bitvě.

3. Všestrannost zbraně

Existují některé zbraně, které jsou tvrdě uzavřeny do konkrétní sestavy, zatímco některé se mohou hodit přes několik různých. Mít univerzální zbraň prospívá týmu a usnadňuje přepínání mezi sestavy pro postavu.

Shrnutí úrovní

Základ pro úroveň
SS úroveň – Úžasné pro více znaků a poskytuje významné poškození nebo podporu.
S úroveň – Pracuje s více znaky a poskytuje poškození nebo podporu sestupu.
Úroveň – Flexibilní, ale poměrně slabé ve srovnání se svými konkurenty
Nebo:
– Ne flexibilní, ale poskytuje významnou podporu a poškození.
Nebo:
– Skvělá statistika pro více znaků.
B Tier – Slabá zbraň, ale může pracovat na postavách se specifickou sestavou jako statistická hůl.
C – Nefunguje s mnoha postavami a neposkytuje výhody.

Tipy na zbraně

Barbara

Nezapomeňte zkontrolovat efekty zbraně

Některé zbraně jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly určitému charakteru nebo prvku. Zkontrolujte popis zbraně a zjistěte, na kterou postavu jsou lépe vybaveny.

Získejte silné zbraně prostřednictvím přání

Většinu silných zbraní můžete získat prostřednictvím přání. Pokud máte potíže se stehem vaší postavy, může pomoci získat silné zbraně. Všimněte si, že můžete také získat 4 ★ Zbraň tím, že získáte 30. místo ve svém bitevním průchodu!

Zdokonalit duplicitní zbraně

Pokud z přání obdržíte zdvojnásobení, nenechte se rozrušit, můžete pomocí duplikátu zvýšit základní statistiky a účinky zbraně rafinováním zbraně.

Vylepšete a vyvýšejte zbraň pro silnější statistiky

Nezapomeňte vylepšit svou zbraň na maximální úroveň. To posílí jejich základní stat, díky kterému bude vaše postava extrémně silná. Plně vylepšená 3hvězdičková zbraň může být silnější než 4hvězdičková zbraň.

Použijte zbraň 1- 2 hvězdičky k vylepšení zbraní

1-2 hvězdnými zbraněmi obvykle mají téměř zbytečné statistiky. Mohou však být použity jako krmivo k upgradu vašich silnějších zbraní.

Potřebujete nápad na sestavení?

Podívejte se na naše fórum sestavení a zbraní Genshin Impact Affact Abyled Abysted Staves zveřejněné vašimi spoluhráči! Mít dobrou sestavu, kterou byste chtěli sdílet? Zveřejněte to tam, aby ostatní viděli!

Vedení zbraní a artefaktů

Nejnovější zbraně

Průvodci související se zbraněmi a artefakty

stavětNejlepší sestavy podle postav
Vedení zbraní
Seznam zbraníSeznam zbraní Úroveň zbraněSeznam úrovní zbraní
třídaTřídy a typy zbraní Materiál vzestupu zbraněSeznam materiálů vzestupu zbraně
Seznam typu zbraně
meč Claymore Katalyzátor
Polearm Luk
Další průvodce zbraní
4 hvězdičkové zbraně 3 hvězdičkové zbraně
Průvodce artefakty
Seznam artefaktůSeznam artefaktů Stavba artefaktuNejlepší sada artefaktů
zemědělství artefaktůPrůvodce artefakty zemědělství Nástroj pro hodnocení artefaktůNástroj pro hodnocení artefaktů