Nejlepší duch Summon Ashes in Elden Ring: Od osamělých vlků po mimické slzy – Dexerto, Best Elden Ring Spirit Ashes Hodnocení: Seznam úrovní a umístění | Windows Central

Nejlepší Elden Ring Spirit Ashes Hodnocení: Seznam úrovně a umístění

Duchovní předvolání mají záda na těžkých místech.

Nejlepší duch vyvolává popel v Elden Ring: od osamělých vlků po napodobující slzu

Elden Ring Mods

Ze softwaru

Mods in Elden Ring vás může udělat vážně op.

Spirit svoláte popel v Elden Ring jsou mocní spojenci, kteří vám mohou pomoci v boji. Zde je 10 nejlepších předvolání v Elden Ring.

Pozemky mezi nimi mohou být nebezpečným místem pro procházení sám a ostatní hráči nejsou vždy k dispozici. Naštěstí vaše duchovní předvolání v Eldenově prstenu má poskvrněné zpět a lze je vyzvat, aby v tvrdém boji propůjčil tolik potřebnou podporu.

Jedná se o různé předvolání ostatních hráčů na pomoc a lze je použít vedle nich. Spirit Summon Ashes také pomáhá odlišit Elden Ring od předchozích her Souls a přidává větší hloubku boji. To také znamená, že hra je snadnější hrát sólo, protože se můžete spolehnout na své spojence AI, pokud jiní hráči nejsou kolem.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Duchovní předvolání v Eldenově prstenu se stane silnějším, jak je vyrovnáte, nebo nalezením více jedinečných postav, které se mohou vyvolat na vaši cestu. K dispozici je také předvolání pro každý styl hry, přičemž někteří jsou tanky Warriors a jiní jsou uživatelé na dálku nebo magii. Existují také předvolání, které zůstanou mimo cestu a uzdraví vás nebo způsobí účinky statusu na vaše nepřátele.

Nyní, když je na nás Elden Ring DLC, podívejme se na nejlepší duchovní předvolání, které můžete vyzvat k pomoci v zemích mezi.

Článek pokračuje po reklamě

Duchovní Elden Ring

Duchovní předvolání mají záda na těžkých místech.

Nejlepší předvolání v Elden Ring

Zde je 10 nejlepších duchovních vyvolávání popela v Eldenově prstenu, na který můžete zavolat, zařazeno podle pořadí užitečnosti:

Článek pokračuje po reklamě

10. Osamělé vlci

Osamělý vlčí duch popel elden prsten

Osamělé vlci jsou první předvolání ducha, které obdržíte.

Osamělé vlci vám dávají „Renna“ směrem k začátku hry, ale i když jsou to váš první duch, budou i nadále užitečné po celou dobu trvání. Budou však muset být upgradovány, aby udržely krok s stále těžšími nepřáteli hry.

I když jsou plně upgradovány, jsou pravděpodobně silné útoky AOE od šéfů, ale předtím mohou způsobit zmatek a dát vám čas na to, abyste dostali své útoky. Protože se rychle pohybují tři vlci, může být pro šéfa těžké vědět, na koho se zaměřit. Jejich útoky jsou také rychlé, protože vlci pracují jako balíček, který vás podporuje.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

9. Skeletální militicionáři

Kosterní milicitní duch vyvolání

Kosterní milicicisté se mohou vrátit k životu a způsobí, že šéfové bolí hlava.

Předvolání ducha kosterních militiček by bylo v nejlepším případě průměrné, ale jejich schopnost vzkřísit z nich je trn na straně většiny šéfů Elden Ring. Jakmile je zabit, nemrtvý v Elden Ring má tendenci se vrátit k životu s plným zdravím. Je to nepříjemné, ale spíše užitečné, když jsou na vaší straně.

Po zabití jedné z vašich koster, šéf obrátí svou pozornost zpět k vám nebo ostatním dvěma, to dává vašim předvolání šanci vrátit se z mrtvých a způsobit další potíže pro šéfa. Představte si, že se to děje se 3 různými kostry. Útok na kostru uprostřed jejího vzkříšení je samozřejmě zabije, ale to se nestane pokaždé.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Tento duch vyvolává popel najdete brzy po porážce prvního šéfa Tibia Mariner ve vesnici Summonwater.

8. Shnilé toulavé

Rotton Stray Spirit Ash

Rotton Stray může způsobit hnilobu Scarlet na nepřátele.

Shnilý toulavý popel může být velmi užitečný proti tvrdým šéfům, protože je to jediný duchovní vyvolání, který může způsobit hnilobu Scarlet proti silným soupeřům. Váš nepřítel bude zapůjčený čas poté, co ho pokousáni tímto nechutným Doggem – pokud nebude mít štěstí a hniloba se opotřebovává. Znamená to, že někteří šéfové mohou být poraženi jednoduše čekáním, až jejich zdraví utíká.

Článek pokračuje po reklamě

To však chvíli trvá a někteří šéfové se zotaví ze šarlatové hniloby, než k tomu dojde, zatímco jiní jsou imunní. Shnilé toulavé se poté v boji příliš nepoužívají, ale mohly by to být rozdíl mezi vítězstvím a porážkou v časných hodinách hry.

Článek pokračuje po reklamě

Shnilý toulavý popel najdete na mrtvole poblíž místa Sellia pod stavem milosti v Caelid. Je to dobré najít poté, co uniknete pasti tunelu Sellia.

Článek pokračuje po reklamě

7. Latenna Albinauric

Latenna Spirt Summon

Latenna je vynikající vyvolání ducha na dálku.

Budete posláni, abyste našli Latennu Gideonem Ofnirem a přeživším v Albitrauric Village. Najdete ji tím, že projdete jezerní jeskynní jeskynní kout se nacházejícím pod jižním hřebenem Liurnia. Bude sedět u svého spícího vlka a zpočátku vám bude hrubá, než se naučí vaše záměry.

Pak se dobrovolně stane duchovním svoláním Ash, pokud souhlasíte s tím, že ji vezmete na základnu Haligtree, ale zůstane s vámi i po dokončení jejího hledání.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Latenna je mocný lukostřelce a může nepřátele s rychlými útoky na šípy z dálky. Je smrtící na dosah, ale je zranitelná, pokud je napadena. Je to také věžička a nemůže se pohybovat, tak ji tak někde v bezpečí, ale s úplným pohledem na nepřítele pro nejlepší výsledky.

6. Nepheli Loux (loutka)

Nepheli Elden Ring

Nepheli je užitečným spojencem v jakékoli bitvě šéfa.

Získání Nepheli Loux jako duchovního předvolání vyžaduje, abyste procházeli temnou cestou. Spíše než dokončit svůj úkol, budete ji muset nakrmit lektvar, který vám dává Seluvis. Tím se z ní stane loutka a pak si to budete moci koupit od ošklivého čaroděje. Můžete také dát lektvar Gideonovi Ofnirovi, který to pro vás zlikviduje.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nepheli je efektivní bojovník, ale nemá moc zdraví. Její rychlé útoky budou krátké práce některých šéfů, ale může být zabita stejně rychle. Stojí za to získat, pokud plánujete více her, ale otázkou je, máte žaludek, který přeměňuje vážený spojenec na bezduchou loutku?

5. Hnojský jedlík (loutka)

Eldenské prsteny

Houng Eater je hromadně zabírající monstrum, ale mohl by sloužit vyššímu účelu?

Pokud se rozhodnete, že nebudete dát lektvar Seluvise Nepheli Loux, můžete místo toho proměnit trus jedlík v loutku. Toto poskytuje SELUVIS stále naživu a vy jste ještě nevyplnil Ranniho úkol.

Článek pokračuje po reklamě

Sledujte úkol hnoje Eatera, dokud se dobrovolně nevrátí do své cely a nepřipojí se na židli. Potom vás požádá, abyste mu přinesli 5 kletby mořského dna a nakrmili je. Místo toho mu dejte lektvar od Seluvis. Později můžete navštívit tajnou laboratoř a koupit hnoje jako loutkový duch vyvolání Ash.

Článek pokračuje po reklamě

Může to být lepší využití talentů násilného sériového vraha, než jen umírání na jeho vlastní kletbu, zejména pokud jste se rozhodli pro jiný konec. Houng Eater je mocný tank a jeho meč způsobuje poškození krvácení nepřátelům, což je velmi užitečné proti šéfům, jako je ohnivý gigant a Malenia.

Článek pokračuje po reklamě

4. Finger Maiden Therolina (loutka)

Therolina Spirit Summon

Therolina v boji moc nepomáhá, ale může vás budovat.

Můžete se rozhodnout, že byste chtěli sólo většinu šéfů v Elden Ring, a proto nechcete, aby vám duchovní vyvolání pomohl v bitvě, ale věděli jste, že tento duch Ash většinou buffuje místo toho, aby bojoval s šéfem sama?

Therolina vás bude většinou následovat a uzdravit vás v bitvě, spíše než zapojit nepřítele. To by z ní mohlo být dokonalým společníkem k těm, kteří chtějí udělat všechny škody.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Postava se poprvé objeví jako vyvolání NPC během boje šéfa Radahn, uzdraví vás a další válečníky, ale brzy se stal obětí Seluvisu někdy po tomto. Můžete si ji koupit jako loutku Spirit Ash od Seluvis v jeho tajné laboratoři – dokonce i po jeho zániku.

3. Vyloučený Knight Oleg

Duchovní předvolání Elden Ring

Vyloučený Knight Oleg je mocný duch Summon, který můžete získat brzy v Elden Ring.

Oleg je neuvěřitelně mocný rytíř a najdete jej na samém začátku hry v hrobě hrdiny Fringefolk. Abyste ho však odemkli, budete muset na chrlice použít klíč kamenného meče, vyhýbat se pasti čepele a poté porazit mocného šéfa Spirit Spirit.

Článek pokračuje po reklamě

Dobrou zprávou je, že Oleg stojí za to a je jedním z nejlepších předvolání ducha tanku, které můžete najít v Elden Ring. Jeho rotující útok na náraz může ohromit nepřátele a nechat je zranitelným vůči útoku. Při plném upgradu, Oleg si může držet vlastní proti většině šéfů.

Článek pokračuje po reklamě

2. Lhutel bez hlavy

Lhutel Spirit Summon

Lhutel je jedním z nejlepších předvolání ducha, které můžete použít.

Lhutel je vyváženější než Oleg a poskytuje pěknou kombinaci útoků na dálku a na blízko. Může také způsobit plísň smrti nepřátelům, kteří mohou rychle ukončit některé boje šéfů. Její velký štít znamená, že může blokovat útoky a má sklon přežít déle než většina ostatních duchovních předvolání.

Článek pokračuje po reklamě

Může také teleportovat přes bojiště, pomáhat jí uzavřít propast mezi sebou a nepřáteli a vyhnout se jejich protiútokům. Určitě existuje argument, že Lhutel je nejlepším duchovním vyvoláním ve hře. Můžete ji odemknout poražením hřbitova v katakombách náhrobky.

1. Napodobující slzu

Elden-prsten-mimic-tear-průvod

Mimic slza ducha Ashes Vyvoláte klonovou verzi vaší postavy.

Přestože je první hlavní záplata Eldena Ringe, napodobující slza zůstává nejmocnějším a nejužitečnějším duchovním vyvoláním podle našeho názoru. Je to proto, že se jedná o přesnou kopii hráče, s přístupem ke jakýmkoli zbraním, dovedností a kouzlům, které mají (poskytnutí těchto je vybavena v okamžiku předvolání).

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Vybavením některých položek můžete v podstatě přizpůsobit mimik slz, aby to bylo cokoli, co chcete, a poté přepněte zpět k preferovanému načtení. Zatímco Fromsoftware způsobil, že tento duch popel méně op, princip zůstává stejný, proto napodobující slza je v jakémkoli boji stále šíleně mocným spojencem.

Tento předvolání můžete odemknout tím, že jej nejprve porazíte jako šéfa ve věčném městě Nokron a poté cestujete přes střechy k nočnímu posvátnému pozemku. Popel jsou v hrudi za chargoylem ducha meče. Být varován však, přivolávat napodobující náklady na slzy spíše než MP.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pokud hledáte více způsobů, jak překonat mnoho obtížných výzev v Elden Ring, máme spoustu dalších průvodců, abychom pomohli. Najdete je kliknutím sem nebo kliknutím na jednotlivé odkazy níže.

Nejlepší Elden Ring Spirit Ashes Hodnocení: Seznam úrovně a umístění

Nejlepší Elden Ring Spirit Ashes: V zemích mezi nimi nemusíte bojovat sami.

Nejlepší elden prsten duch popel

(Image Credit: Bandai Namco)

 • Co hledat
 • Spirit svoláte seznam úrovní
 • Napodobuje slzný popel
 • Latenna Albinauric Ashes
 • Lhutel bezhlavý popel
 • Vyloučený rytíř Oleg Ashes
 • Černý nůž tiche
 • Bloodhound Knight Floh Ashes
 • Omenkiller Rollo Ashes
 • Nightmaiden a Swordstress Puppets Ashes
 • Kaiden Sellword Ashes
 • Šílená dýňová hlava popel
 • Popelce Ashes Ashes
 • Osamělý vlk Ashes

Hledáte nejlepší elden prsten ducha popela? Už nehledejte.

Obrovský a hustý otevřený svět Elden Ring je naplněn širokou škálou nepřátel a šéfů a mnoho z nich může být docela obtížné sundat – zvláště pokud se rozhodnete dobrodružství bez jakého. Jen proto, že hrajete sólo, neznamená, že musíte bojovat sami. Různé předvolání Spirit Ash nalezených v zemích mezi nimi lze povolat do budoucích bitvy, aby vám přímo pomohly v boji, a je dokonce možné je vykouzlit v hrstce režimů Koloseum PVP Elden Ring. Tato předvolání jsou obecně velmi efektivní, zejména když jsou upgradovány s hrobovými nebo duchovými rukavicemi, takže budou mít více zdraví a poškození.

Vzhledem k pouhému počtu předvolání ducha Ash ve hře však může být obtížné vědět, které jsou nejlepší a měly by být plně upgradovány a kterým byste se pravděpodobně měli vyhnout použití. V této příručce projdeme kompletní seznam úrovní, který řadí každý duchovní popel ve hře, stejně jako přehled všech nejlepších předvolání, co dělají a kde je najdete v zemích mezi.

Elden Ring Spirit Ashes: Co hledat

Při výběru nejlepšího Elden Ring Spirit Ashes, který je třeba zvážit několik různých faktorů. I když je rozumné předpokládat, že nejlepší duchovní popel jsou ty, které způsobují největší poškození, je důležité si uvědomit, že vysoká škoda neznamená nic, pokud duchovní popel používáte boje, abyste jej skutečně vydali proti konkrétnímu šéfovi. Například pomalý a těžkopádný duchovní popel nemůže držet krok s šéfy, kteří se rychle pohybují při útoku, a duchovní popel s nízkým zdravím s útoky na dálku zemře velmi rychle, pokud je svoláte v šéfových bitvách s malými klaustrofobickými arény.

Z tohoto důvodu má mnoho ducha popela, který doporučujeme v tomto seznamu. Tito duchové budou efektivní v široké škále bitev šéfů Elden Ring a jsou skvělé mít jako vaše výchozí předvolání. Tyto typy předvolání jsou také velmi efektivní v arénách Kolosseum PvP DLC s podporou Spirit, protože jejich vysoká celková všestrannost nezanechává žádné do očí bijící slabosti pro vaše soupeře, aby se využili.

S tím řekl, ty rozhodně neměli by počítat více specializovaného duchovního popela v situacích, kdy můžete plně využít jejich jedinečných silných stránek. Například, Latenna Albinauric je fenomenální lukostřelec, který má velmi nízké zdraví a žádnou mobilitu, ale extrémně dlouhý dosah a výjimečné poškození. Díky tomu je perfektní pro bitvy ve velkých arénách, kde můžete šéfa udržet daleko od ní, což jí umožňuje bezpečně odříznout do jeho zdravotního baru. Omenkiller Rollo je dalším příkladem špičkového specializovaného předvoje, protože jeho těžce zasažená mačeta s porovnáním je velmi efektivní při ohromujících šéfů a foukání obranou nepřátel, kteří používají štíty.

Obecně platí, že nejméně užitečným duchovním popelem jsou ty, jako je medúza nebo shnilá bloudí, které dělají o něco víc než jen stavový efekt. Zatímco postižení šéfa s jedem nebo šarlatovou hnilobou je užitečné, můžete to snadno udělat s spotřebním materiálem, které jste vytvořili se systémem Elden Ring Crafting. Celkově budete obecně lépe předvolávat duchovní popel, který může přímo bojovat proti nepřátelům a šéfům.

Elden Ring: Spirit Ashes Seznam úrovní

Zatímco drtivá většina předvolání ducha Ash Elden Ring je velmi užitečná, některé z nich jsou účinnější než jiné. S ohledem na to jsme vytvořili definitivní seznam stupňů, který by vám měl poskytnout představu o tom, které jsou nejlepší a které nestojí za upgrade nebo budování vaší postavy kolem.

Všimněte si, že jen proto, že vyvolání ducha Ash je v nízké úrovni, neznamená to, že jsou k ničemu. Jednoduše to znamená, že jsou obecně méně užitečné než předvolání, které jsme na seznam vložili. Stále byste je měli zvážit, pokud mohou do boje přinést nějakou cennou užitečnost; Například, zatímco loutka The Finger Maiden therolina je často považována. Při boji s pomalými šéfy se však můžete snadno dostat pryč od nich a Therolině dávat dostatek času na to, aby vás uzdravila s jejími zaklínajícími, než skočíte zpět do roztřízení.

Váš výběr Spirit Ash bude také omezen počtem zaostřovacích bodů, které má vaše postava, což je určeno atributem vaší mysli. Mnoho vysoce hodnocených předvolání vyžaduje vykouzlení statného množství FP, což znamená, že nejlepšími stavěními prstenů pro duchovní popel jsou obecně víra nebo zpravodajské sestavy, které stejně potřebují velké množství FP. To neznamená, že není k dispozici velký duchovní popel s nízkými sestavami zaměřených na melee na FP, jako je například napodobová slza fanoušků, která vyžaduje polovinu vašeho HP namísto volání FP.

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Úroveň Duchovní popel
S Mimic slza, černý nůž tiche, latenna albinauric, vyloučený rytíř Oleg, lhutel bez hlavy
A Omenkiller Rollo, Bloodhound Knight Floh, Kaiden Sellsword, Mad Pumpkin Head, Ackostrální následovník, Lone Wolf, Nightmaiden a mečová loutka, starověký drak rytíř Kristoff, vyloučený rytíř Engvall
B Cleanrot Knight Finlay, Pung Eater Puppet, Perfumer Tricia, Blackflame Monk Amon, Redmane Knight Ogha, Puppet Nepheli Loux
C Shnilé toulavé, Jarwight Puppet, Oracle Envoys, Radahn Soldiers, Greatshield Soldiers, Fire Monk, Page, Mauzoleum vojáci, Albinaurics
D Prodané jary Fortune, Farum Azula Beastman, Battlemage Hugues, Kindred of Rock, Dolores Sleeping Arrow Puppet, Finger Maiden Therolina Puppet, Godrick vojáci, vojáci Haligtree, muž, muž, muž -Serpent, zkažený parfém carmaan, demi-humany
F Claymen, Crylian, Nomad, Twinsage Sorcerer, Miranda Sprouts, Land Squirts, obří krysy, ušlechtilý čaroděj, hnilobé mrtvoly, vojáci Raya Lucaria, vojáci, avionette, Avionette, Avionette, Avionette, Avionette, Avionette

Níže jsme uvedli několik duchovních popelů, které završily náš seznam úrovní. Najdete také podrobný popis toho, jak každá vyvolání funguje, kolik FP je to vykouzlit a kde je najdete.