Nejlepší hry jako Diablo 2023 Ultimate List – GamingsCan, nejlepší hry jako Diablo, které hrají při čekání na Diablo 4 | Techradar

Nejlepší hry jako Diablo hrají při čekání na Diablo 4

Obsah ukazuje

Nejlepší hry jako Diablo

Hledání více RPG, jako je Diablo, vás drží až do Diablo 4? Přijďte objevit nejlepší hry jako Diablo pro PC a konzole v roce 2022!

Autor: Justin Fernandez 5. srpna 2023 5. srpna 2023

Nejlepší hry jako Diablo

Ačkoli byl Diablo 4 vyhlášen v roce 2019, fanoušci mají stále dlouhou cestu, než budou moci hrát další splátku v Blizzardově dungeonu RPG.

Mezitím jsou hráči hledající skvělé akční RPG, jako je Diablo nebo dokonce Hack and Slash Games jako Diablo.

V tomto seznamu zvýrazníme Nejlepší hry jako Diablo, které hraje v roce 2023, včetně nejlepších her jako Diablo 2 a Best Games jako Diablo 3 pro PC a konzole.

Tento seznam budeme aktualizovat v budoucnu s novými tituly, takže se nezapomeňte zkontrolovat zpět a dejte nám vědět, jestli nám chyběla některá z vašich oblíbených her podobných Diablo!

Obsah ukazuje

Chronicon

Platformy: Windows, Linux

Naším prvním doporučením pro fanoušky Diablo je Chronicon, Action Action RPG Pixel, který se soustředí na podivné zařízení, které umožňuje hráčům prozkoumat vzpomínky na padlé hrdiny a znovu prožít své největší vykořisťování.

Stejně jako Diablo, hra nabízí prakticky nekonečný progresi postav prostřednictvím hlavních řad a obsahuje čtyři jedinečné třídy a pět příběhů řízených fantazií.

S každým během jsou procedurálně generovány dungeony a další prostředí a systém řemeslného systému umožňuje okouzlit vaše vybavení runy.

Konečně, Chronicon obsahuje řadu obsahu koncové hry včetně randomizovaných žalářů, šéfů a další mechaniky crafting spolu s místním družstvem pro podporu až čtyř hráčů a podpory Steam Remote Play.

Poslední epocha

Platformy: Windows, Linux, Mac

Další je poslední epocha, další akční RPG s bojem Hack and Slash připomínající Diablo, který je v současné době k dispozici v Early Access v Steam.

V něm přebíráte roli jedinečného hrdiny na misi zachránit vesmír před všestrannou mezerou cestováním časem a bojováním starověkých bohů a monster.

Svět poslední epochy je naplněn různými frakcemi soupeřícími o kontrolu, prostředí, která se hemží tajemství, a randomizované kořisti kapky, abyste zajistili, že vždy pracujete na něčem novém.

Hráči začínají své dobrodružství se základní třídou, než se přesunou na jednu ze tří specializací mistrovské třídy, které umožňují přístup k novým dovednostem, které lze dále upravit tak, aby odpovídaly jejich stylu Play.

Sands of Aura

V Sands of Aura jste pověřeni ochranou říše člověka sledováním a ničením zlého moru, který poškozuje pouštní země Talamhel.

Cestování přes okouzlenou loď s názvem The Grainwake, budete mapovat svůj vlastní kurz přes nebezpečný Sandseas, který se setkává s tajemstvím, nebezpečími a záhadnými cestami.

Při dokování se vydáte pěšky a zkoumáte atmosférické ostrovy pěšky, když bojujete s nepřáteli pomocí duší podobného boji, který pokrývá sedm odlišných bojových stylů.

Sands of Aura využívá pro každé ze svých míst odstupňované obtížné úrovně se stále silnějšími odměnami a obsahuje tisíce jedinečných kombinací zbraní, které lze rozšířit pomocí magického zvětšení.

Hades

Platformy: Windows, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch, Mac

Jedním z výraznějších položek na tomto seznamu je Hades kriticky uznávaný Roguelike Dungeon Crawler s mechanikou Hack and Slash, která osloví fanoušky Diablo.

V něm hrajete jako syn Hadese na misi, aby unikl neustále se měnícímu podsvětí střeženému mocným bohy, které blokují vaši cestu k Mt. Olympus.

Zatímco formát Roguelike se obvykle nehodí k dobrému vyprávění, Hades udržuje věci zajímavé tím, že se svět a dialog vyvíjí, čím dále postupujete.

K tomuto okamžiku je progrese postav velmi odlišná od Diablo, ale díky použití náhodně generovaných dungeonů, izometrické perspektivy a boji proti lomítko se podaří poškrábat podobnou svědění díky použití náhodně generovaných dungeonů, izometrické perspektivy a boji.

Minecraft Dungeons

Platformy: Windows, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch

Mohlo by vás překvapit, abyste viděli doporučení Diablo s „Minecraft“ v názvu, ale buďte ujištěni.

V něm jste pověřeni poražením nebezpečného obloukového ilageru poté, co začne zkazovat svět Minecraft a třpyt zlé davy nepřátel.

Podobně jako Diablo, hra poskytuje četné artefakty, vybavení a vylepšení, které se má shromažďovat a využívat v boji, aby provedla silné speciální pohyby a zlepšovaly a obnovily společníky.

Kromě toho lze dungeony Minecraft hrát prostřednictvím místního i online kooperace s až čtyřmi hráči a obsahuje více možností obtížnosti pro každou úroveň s vyššími odměnami úrovně.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Platforma: Nintendo Switch

Dalším zdánlivě zvláštním doporučením pro fanoušky Diablo, Marvel Ultimate Alliance 3 je superhrdinový tematický dungeon prohledávač, který sdílí mnoho základních mechaniků s vlastním akčním RPG Blizzard.

V něm sestavíte skupinu od více než 30+ hrdinů a darebáků, než se vydáte do bitvy v ikonických místech z celé komické historie Marvel Comic.

Každá postava má svůj vlastní vývoj statistiky, sadu schopností a jedinečných bonusů a synergií, které lze spustit tím, že do bitvy uvedou určité kombinace týmu.

I když je to o něco zjednodušenější než Diablo, pokud jde o mechaniku a celkovou hloubku, černý řád je skvělým výchozím místem pro mladší hráče nebo příležitostný dungeon, který se plazí s přáteli prostřednictvím místního/online kooperačního.

Darksiders Genesis

Platformy: Windows, PS4, Xbox One, Switch

Darksiders Genesis slouží jako spin-off i prequel k původní trilogii Darksiders, sdílí spoustu své DNA s klasickými prohledávači Dungeon jako Diablo.

Zatímco série je již známá pro svou uspokojivou směs hack a lomítka bojových hádanek a Zelda inspirovaných hádankami.

Kromě toho má izometrickou perspektivu a také místní/online družstevní podporu, což vám a jakýmkoli Diablo-milujícím Pals novou hru, kterou si můžete hrát společně.

Genesis je také nutností pro fanoušky Darksiders, protože to znamená, že poprvé Svěr (čtvrtý jezdec apokalypsy) byl uváděn jako hratelná postava.

Warhammer: Vermintide II

Platformy: Windows, PS4, Xbox One

Možná největší odchod od tradičních akčních RPG na tomto seznamu, Warhammer: Vermintide II se podaří poškrábat podobnou svědění jako Diablo, pokud jde o boj s viscerálním pocitem.

V něm se až čtyři hráči spojí, aby prozkoumali různá místa z vesmíru Warhammer, která se stala překročením tvorů podobných potkaním s názvem Skaven.

Podobně jako Diablo, hra nabízí několik tříd, ze kterých si můžete vybrat, z nichž každá má jedinečné specializace zahrnující celkem 50 typů zbraní, včetně různých mečů, os a kladiva.

I když je to často ve srovnání s kooperativními hrami, jako je Left 4 Dead, důraz Vermintide na bojový.

Děti Morty

Platformy: Windows, PS4, Xbox One, Switch

Smíchání jak roguelike prvků, tak boje proti hack-and-slack, děti Morty je 2D akční RPG Dungeon Crawler, který osloví fanoušky Diablo.

Příběh zaznamenává dobrodružství hrdinské rodiny bojující proti zlé síle zvané korupce, přičemž hráči dostali možnost vybrat si od některého z členů klanu Bergson, než se nabijí do bitvy.

To funguje jako druh systému pseudo třídy, ve kterém má každý člen rodiny svůj vlastní repertoár schopností, které vynikají v různých oblastech, jako je kontrola davu, dlouhá doletá, melee atd.

Navzdory své okouzlující prezentaci umění pixelů je děti Morty poměrně obtížnou hrou, která vás uvidí umírat častěji než jakýkoli běh Diablo, i když postavy se budou i nadále vyrovnat.

Kniha démonů

Platformy: Windows, Switch

Book of Demons uvádí na klasický Diablo Dungeon založené na kartě, že udržuje svou postavu na kolejích, když procházejí strašidelnými hrady a jeskynními prostředími.

Zatímco lineární přístup hry k boji hackerů a lomítka se může upravit, jakmile všechno upadne na místo, začnete vyzvednout podobnosti Diablo.

Například namísto vašich typických slotů pro schopnost a vybavení jsou dovednosti vaší postavy přiřazeny k různým kartám, které poskytují stejné množství flexibility a možností sestavení.

To je dále doplněno odlišným uměleckým stylem, který dává postavám a prostředí vzhled výřezů papíru.

Warhammer 40 000: Inkvizitor – mučedník

Platformy: Windows, PS4, Xbox One

Druhá hra Warhammer, která se objeví na tomto seznamu, Inkvizitor-Martyr vidí, že vás převzít kontrolu nad inkvizitorem testovaného bojem, který patří do jedné ze tří tříd.

Stejně jako Diablo, i tato akce RPG obsahuje systém řemeslného zařízení a robustní stromy dovedností s několika konfiguracemi pro různé schopnosti, které odemknete po cestě.

Samozřejmě, když se staví ve vesmíru Warhammer 40K, většina zbraní se scvrkává na Boltguns, Chainswords a podobně, i když je tu ještě mnoho rozmanitosti, pokud jde o design úrovně.

A co víc, je to vynikající hra, kterou vyzvedne pro každého, kdo miluje vzorec Diablo a chce další izometrický akční RPG, který se zaměřuje na kořist a jedinečné postavy postav.

Victor Vran

Platformy: Windows, PS4, Xbox One, Switch, Linux, Mac

Pokud hledáte něco trochu blíže k tematickému domovu, pak Victor Vran je skvělou alternativou pro zabití monstrum podobného Diablo.

Je vybaven sortimentem nadpřirozených typů nepřátel, které se roztrhnou, včetně koster, zombie, ghoulů a různých jiných světových tvorů.

K dispozici je také slušný výběr zbraní, brnění a kouzel, které se mají vybavit spolu s několika buffy aplikovanými na každý z nich.

I když je příběh trochu nevýrazný ve srovnání se sérií Diablo, kombinace poutavých vizuálů a zajímavé herní mechaniky činí Victora Vrana hodné doporučení.

Cesta vyhnanství

Platformy: Windows, PS4, Xbox One, Mac

Jakýkoli fanoušek Diablo na napjatém rozpočtu ocení cestu Exileova bezzdratového přístupu k Diablo-podobnému dungeonu, ve kterém bojujete s monstrami a úplnými úkoly výměnou za exp a výkonný kořist.

V něm přebíráte roli exilu nuceného přežít na temném kontinentu Wraeclast, než se vydáte na přesnou pomstu proti těm, kteří vám ustoupili.

Podobně jako Diablo, Path of Exile má robustní postavový přizpůsobení, který vám umožní kombinovat jedinečné schopnosti vaší třídy pomocí obchodovatelných drahokamů a masivního výběru pasivních dovedností.

Hra má docela velké následování, které poskytuje významné požehnání své ekonomice poháněné hráčem na úkor pouze online, což by mohlo být pro některé dohodu.

Grim Dawn

I když ne tak široce oslavovaný jako Diablo, Grim Dawn je další milovaný akční RPG, který vás vrhá jako bojovník odporu chyceného ve válce mezi dvěma nadpřirozenými silami, které soupeří o kontrolu nad lidstvem.

Stejně jako Diablo, hraní hraní na procházení tmavými žaláři, jeskyně, lesy a pustiny obývanými nadpřirozenými nepřáteli a kořistí.

Hráči jsou odměněni za svou přirozenou zvědavost a touhu prozkoumat skrytými truhly a vyprávěními kousků tradice.

Je to přijatelně tvrdší hra než Diablo z hlediska surových obtíží a broušení, ale dělá mnohem lepší práci, když vás odměňuje za to, že jste zadali práci a překonali výzvy.

Torchlight II

Platformy: Windows, PS4, Xbox One, Switch, Linux, Mac

Torchlight II je další fantastická akční RPG, která nemusí mít stejný odpad jako Diablo, ale od jejího vydání se mu podařilo zachytit pár cen.

V něm se hráči vydali na fantazii řízené dobrodružství jako jedna ze čtyř tříd na úsilí o vystopování alchymisty, darebné postavy spotřebované šílenstvím, která způsobí, že zničí vaše rodné město.

Stejně jako Diablo má poměrně hloubkové přizpůsobení znaků, které vám umožní vybrat si z řady dovedností a vybavení k vytvoření sestav přizpůsobených vašemu preferovanému stylu Play Style.

Navíc Torchlight II přebírá výhodu, pokud jde o podporu komunitního mod, což umožňuje zvýšenou opakovatelnost, přestože hra vydává téměř před deseti lety.

Neuvěřitelná dobrodružství Van Helsing

Platformy: Windows, PS4, Xbox One, Mac

Naším posledním doporučením fanoušků Diablo je neuvěřitelná dobrodružství Van Helsinga, ve kterém oblékáte plášť legendárního lovce upírů.

Po výběru ze šesti různých tříd se rozhodnete zabití monster napříč Borgovií s pomocí strašidelného společníka jménem Lady Katarina.

Hračka mísí nejlepší části akčních RPG a prohledávání dungeonů, aby poskytovaly diablo podobný zážitek s podmanivou atmosférou temné fantazie.

Doporučujeme vyzvednout finálovou vydání, která spojí tři hry v seriálu a představuje je jako jediný příběh, který se může pochlubit více než padesát hodin obsahu.

Nejlepší hry jako Diablo hrají při čekání na Diablo 4

Nejlepší hry jako Diablo: Path of Exile

Pokud to čtete, pravděpodobně víte, že Diablo 4 se blíží, Diablo 2 je vzkříšen a netrvá dlouho, dokud se Mefisto, Baal, Diablo a starý tým pokusí znovu zachytit naše srdce, mysl a duše, jako jsou předchozí hry v série.

Ale existuje problém pro Blizzard a Diablo – spousta z nich, ve skutečnosti. Protože v intervenujícím desetiletí od Diablo 3 se na své DNA rabování, následné pronásledování a orby skrz nekonečné nepřátelské roje postavilo mnoho her. A některé z těchto her to udělaly opravdu studna.

Existuje mnoho alternativ Diablo, které nejen poškrábají, že Diablo svědění, ale může být pro de facto krále žánru složitější, aby znovu vládl. Zde je deset z nich.

  • Open World Diablo 4 je stejně diablo
  • Overwatch 2 a Diablo 4 Data vydání sklouznou za 2021
  • Rogue třída Diablo 4 představila svůj vlastní přívěs během BlizzCon 2021

1. Cesta vyhnanství

Nemá smysl odkládat zmínku o hře, která je nejpřímějším soupeřem Diablo venku. Cesta exilu je pomalejší a složitější než Diablo 3, místo toho se zaměřuje na zdánlivě nekonečný fond přizpůsobení charakteru a slavnou koncovou hru, která ve vás může udržet své háčky po celá léta. Mohli byste také učinit případ, že cesta exilu Grimdark Estetic je věrnější Diablo 2 než Diablo 3.

Path of Exile plně využívá, že je hra pouze online díky skvělé ekonomice hráčů, kde jakákoli vzácná položka, kterou vyzvednete, může mít pro jiného hráče velkou hodnotu. Komunita je obrovská a můžete si dát skvělou zábavu připojit se k některým náhodným hráčům pro nějaké pátrání.

Je to také zcela zdarma, s výjimkou kosmetických gubbinů.

2. Grim Dawn

Pokud dáváte přednost Steampunk před vysokou fantazií a věříte, že by Blunderbuss udělal jemný doprovod meče, pak si při ponurém úsvitu udělejte gander. Gothic viktoriánské téma mu dává chuť zcela na rozdíl od něčeho jiného na tomto seznamu, přičemž si zachovává tuto smyčku hack-and-slash-and-laot smyčka.

Grim Dawn je pro ty, kteří byli unaveni nekonečným škálováním a relativní lehkostí Diablo 3. Jedná se o tvrdší hru s tvrdší grind, která je v konečném důsledku prospěšnější pro ty, kteří hledají výzvu. Systém třídy je také zajímavý – inkvizitoři? Okultisté? Zkombinujte tyto dva a získejte a Podvodník? Barva nás zaujala.

3. Torchlight 2

Vyrobeno studiem Alumni Diablo Alumni, série Torchlight Runic Games, vždy bude mít téměř nadpřirozené porozumění tomu, co učinilo Diablo skvělým. Torchlight 2 opouští temnou estetiku Diablo pro odvážný styl s vysokým faktorem, ale přesvědčivá jednoduchost boje v kombinaci se složitou stavitelem postav je vše.

Torchlight 2 není tak hluboký, vyčerpávající nebo složitý jako některé záznamy na tomto seznamu – spíše jako starý školní diablo s pěknými barvami než průkopnickým ARPG – ale jemný starý škrábanec svědění. A ano, je tu Torchlight 3, ale zlepšuje se tak málo nad jeho předchůdcem, že neospravedlňuje podstatně vyšší cenovou značku.

4. Warhammer: Vermintide II

Může to být největší odchylka od klasického vzorce ARPG na tomto seznamu, ale orat skrz dravé hordy Skaven v tekutině hladké bojové bojové recerety, které intenzivní, endorfin uvolňující boj, který nás přitáhl k Diablo 2 před celými těmi lety. Vermintide 2 je viscerální a krvavý a jeho seznam pěti odlišných hrdinů bojujících zlem ve světě Grimdark do značné míry odráží klasické nastavení Diablo.

Vermintide 2 je často porovnán s levým 4 mrtvým, ale to zcela nedělá spravedlnost s jeho uspokojivým vyrovnávacím systémem, odrůdou kořistí a dalších tidbitů hloubky RPG. Pokud zjistíte, že Diablo trochu chce v oddělení dovedností, pak vám to dá další výzvu, po které toužíte.

5. Děti Morty

Míchání roguelike prvků s hack-and-SLASH Dungeon Crawling, děti Morty je krásná hra pixel-art, která vypráví příběh rodiny nadaných válečníků, kteří přebírají rychle šířené zlo. Zde zemřete více za jeden večer více než v celém Diablo 3 běhu s normálními obtížemi, ale pokaždé, když získáte trochu více příběhu a zdrojů, abyste mohli vyrovnat své postavy.

Stejně jako Diablo, Morta má pro vás pevnou sadu hrdinů, z čehož si můžete vybrat, ale vybízí vás, abyste použili všechny postavy na jednom běhu, což je ve skutečnosti něco, co se Blizzardova série mohla poučit z. Je to skvělá hra hrát také na gauči co-op.

6. Série Borderlands

Existuje jen málo her, které dokážou vypadat tak dramaticky odlišně od Diabla, zatímco jsou z toho jasně pocházející. Borderlands může vypadat jako střelec první osoby ve stínu zany, ale za touto stylistickou fasádou je to looter RPG založená na číslech, kde procházíte nepřátelským světem a seká velmi šílený nepřátelé ve snaze o tyto vzácné kapky zbraní.

Vyberete si z několika přednastavených hrdinů, z nichž každá se specializuje na různé věci, jako je kontrola davu, podpora, DPS a další známé vlastnosti ARPG. Komplexní stromy dovedností vám umožňují upravit svého hrdiny podle vašich představ a hrát si spolu se třemi přáteli opravdu zvyšuje zběsilý pocit a povýší tuto sérii na jednu z nejlepších kooperačních zážitků v hraní.

7. Destiny 2

Pokud hledáte nekonečné a uspokojivé grind, které potopí měsíce (nebo dokonce roky), pak by Destiny 2 mohl být lepší zápas než Borderlands. Jeho osobnost je více „klasický sci-fi“ a úhlednější, ale pocit zbraní, vysoce létající boj a útok s přáteli je téměř bezkonkurenční.

Když vidíme, jak to bylo několik let a měl spoustu aktualizací, je tu hodně, co se dostat hlavou s různými měnami Destiny 2, herními režimy a zásoby, ale dejte mu nějaký čas a nakonec se dostanete do jeho Působivý budoucnost-průmyslový vesmír.

8. Kniha démonů

Kniha démonů, nepředvídatelný zvrat na dungeonově proředění.

Bojt se na chvilku přizpůsobí, ale jakmile klikne, začnete vidět, jak to využívá, že se tento starý školní Diablo cítí se svými vlastními chytrými zvraty. Například systém dovedností založený na kartách je skvělou alternativou k typickým dovednostem a vybavení, která nabízí tunu možností sestavení a flexibilitu o tom, jak postupujete svým hrdinou.

Vypadá to také krásně, s uměleckým stylem výřezu papíru, který opravdu ožívá, když celá vaše obrazovka platí s magií a explozí.

9. Titan Quest

Starověká řecká mytologie se rychle stává nejnavštěvovanějším fiktivním historickým nastavením ve videohrách a Titan Quest ji prodává kořist-em-up mlýnek na maso. Je to stylové prostředí, kde roztrháte hydrataci, Cyclops a Satyrs, stejně jako jste to udělali démonické legie Diablo.

Titan Quest je nyní docela starodávný, ale výročí 2016 vydává drsné okraje a dává těm zářícím zbraním a jantarovým odstínem vyprahlého krajiny Řecka je pěkná teplá záře. Je to docela zjednodušující, jak jdou ARPGS, ale téma a prezentace z něj činí léčbu protržení.

10. Warhammer 40 000: Inkvizitor – mučedník

Druhá hra Warhammer na tomto seznamu je těsněji v souladu s tradičním Diablo Formule s jeho izometrickým perspektivou a zaměřením kolem kořistí a sestavení. Pokud zjistíte, že grind endgame trochu únavné, budete rádi, když uslyšíte, že mučední mučenice, které ve prospěch těsné dobře vyprávěné kampaně, do které se stále můžete potopit spoustu hodin.

Když jste byli nastaveni ve vesmíru 40K, jsou to všechno Boltguns, Chainswords a Space Marines, když si vyberete ze tří odlišných tříd, abyste se protrhli přes rezavé trupy a formovací planety ponuré dálky budoucnosti. Samostatná proroctví se také vyplatí podívat, pokud se vám líbila hlavní kampaň.

Techradar Newsletter

Zaregistrujte se a dostávejte denní novinky, recenze, názor, analýzu, obchody a další ze světa techniky.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Robert Zak

Robert Zak je spisovatel na volné noze pro oficiální časopis Xbox, PC Gamer, Techradar a další. Píše v tisku a digitálním publikování, specializující se na videohry. Má předchozí zkušenosti jako editor a spisovatel pro techniky/publikace včetně Androidpit a Computactive! Časopis.

Více o konzolách PC

Honkai Impact 3. část 2 uvádí v roce 2024 s přepracovaným bojovým systémem, protagonistou a dalšími

Steam Deck 2 by mohla dorazit až v roce 2026, Valve nevidí, jak spustí „v příštích několika letech“