Nejlepší hry jako Fallout na PC 2023 | PCGamesn, hry jako Fallout skočí, zatímco čekáme na Fallout 5 | Gamesradar

Hry jako Fallout, do které se skočí, zatímco čekáme na Fallout 5

Poušť Mojave in Fallout: New Vegas není milion kilometrů od světa. I když to není nastaveno po žádné apokalypse, zkoumání Wild West slibuje, že doručí spoustu dobrodružství jako Outlaw Arthur Morgan, který je součástí van der Linde Gang. Ve svém masivním otevřeném světě budete mít spoustu příležitostí jít z vyšlapané stopy a přehrát svou cestu, jak chcete, jak chcete. S průzkumem, četnými aktivitami, které se hrají jako mini-hry, boční úkoly a docela ponižující hlavní příběhová linie, je to jiná časová šňůra, která vás udrží okupované a pak některé. Je zde také spousta možností střelby s pomalým motem, takže pokud máte rádi používání svých vapts, můžete získat kop z akce mrtvého oka ze zbraně. Když jste měli náplň Nuka -Cola a jste připraveni na chuť něčeho jiného – jako nějaká dobrá staromódní whisky salónů – můžete chytit svůj nejlepší kovbojský klobouk a sedlo na jiný druh dobrodružství.

Nejlepší hry jako Fallout na PC 2023

Od izometrických, apokalyptických příběhů Woe, po dystopické vražedné strany a spory odborů, jedná se o ty nejlepší hry, jako je Fallout na PC.

Publikováno: 10. července 2023

Jaké jsou nejlepší hry jako Fallout na PC? Od svého vytvoření Interplay Entertainment Way zpět v roce 1997, až do neustále se měnící se Západní Virginie pustina Fallout 76, série Fallout vyzařovala jadernou záři v popředí RPGS. Sledování jejich historie je jako lekce v evoluci samotného počítače RPG, od originálů inspirovaných stolem po živé služby Bethesdy, vždy nejnovější.

Hráči jsou přitahováni do série z různých důvodů; Někteří fanoušci milují roleplaying. Jiní touží po zkušenostech s průzkumem post-apokalyptické krajiny. Ať už jste se poprvé zamilovali do Fallout, sestavili jsme seznam her, o kterých si myslíte, že se vám bude líbit, zatímco trpělivě čekáte na datum vydání Fallout 5. Od klasického oživení RPG Original Sin 2 až po ponuré post-apokalypsy série metra, zde jsou nejlepší hry jako Fallout pro PC.

Nejlepší hry jako Fallout pro PC jsou:

Pustina 3: Lidé bojují s obřím mechanickým pavoukem pomocí plamenometů

Pustina 3

Nejnovější vstup do franšízy, která to všechno začala, Wasteland 3 je mamutí, hluboce reaktivní taktická RPG nastavená v post-apokalyptickém u.S. Série není jen jako Fallout – je to efektivně Blueprint for Fallout. I když o nic méně komické než jeho jaderný bratranec, obecně se rozhodne pro odvážnější, řezanější sociopolitický tón než široké parodie Fallout.

Wasteland 2 přinesl sérii zpět velkým způsobem, ale Wasteland 3 je větší a sebevědomější, jak to svědčí naše recenze pustiny 3. Spad může mít bratrství oceli, ale pustina má masivní ocelové pavouky.

Divinity 2

Božství Originální sin 2

V posledních letech jsme viděli mnoho úctyhodného pocty klasickým CRPG. Zatímco vývojář Larianova láska k izometrické klasice, jako je Fallout a Baldurova brána. Výsledek je magický.

Naše recenze našeho božství Original Sin 2 hovoří o nezapomenutelných postavách a poutavých, vtipných vyprávěním, se spoustou krásné systémové reaktivity uvnitř i vně jeho náročného boje založeného na tahu. Bojové arény mohou být transformovány elementárními silami a schopnostmi a environmentální rysy se mohou stát vašimi největšími spojenci – nebo nejobtížnějším nepřátelům. To vše, v kombinaci s tvorbou hlubokých postav a kooperačním multiplayerem, je to hodný nástupce odkazu OG Fallout.

Outer Worlds: Osoba, která drží laserovou zbraň, zaúčtová útočníka, který ovládá meč

Vnější světy

Kapitalismus v pozdním stádiu může mít směšné účinky ničící duši na svět. I když vždy nepotřebujeme umění, abychom nám to připomněli-a přestože ne všechny politické umění musí být příliš na nosu-někdy je hezké zvýšit velký prostředníček pro vykořisťování a nápadnou spotřebu pracovníka. Je nám líto, Tim Curry, ale ukázalo se, že kapitalismus teď také dostal prostor.

Naštěstí to přinejmenším přineslo rozsáhlé RPG s otevřeným světem s přikývnutí. Systémy dovedností, výběr příběhů a prostředí sci-fi jsou pozoruhodné, ale to, co zde opravdu svítí, je psaní postav. Obsidian nedovolí, aby se satira dostala do cesty k naplnění planet vnějších světů věrohodnými, zajímavými lidskými postavami. Další informace naleznete v recenzi Outer Worlds Review.

Disco Elysium: Pohled shora dolů na Union Strike

Disco elysium

Disco Elysium je jedním z mála skutečných originálů Gaming. Vyprávění, které evokuje horeční sny, přičemž ve své prezentaci zůstává nápadně na Zemi; Disco elysium upřednostňuje lidovou kadenci nad fantasy tropy. Tento CRPG je každý konverzační párty ve 4:00. Jediný rozdíl je v tom, že je to vlastně tak kreativní, provokující, charismatické a divoké, jako všechny ty alkoholické nápoje, abyste si mysleli, že jste byli.

Fanoušci Fallout 1 a 2 se budou cítit jako doma v zamotaných větvích rozsáhlých dialogových stromů, které vás ve skutečnosti mají zamknout z určitých příběhových okamžiků nebo možností, v závislosti na vaší postavě a rozhodnutí až do té doby. Vyniká z jiných her RPG tím, že je také kousavě vtipná. Naše recenze disco elysium vám může říct více o jedné z nejlepších PC her vůbec.

Metro 2033: Solider, který drží zbraň, prochází temnou místnost

Metro 2033

Pokud hledáte něco, co zachycuje rozsáhlou bezútěšnost a FPS systémy Bethesda’s Fallout titulů, ale v rámci více soustředěného rámce, je těžké se pokazit s post-apokalyptickými sériemi metra metro. Zatímco Metro: Last Light má několik solidních nápadů a Metro: Exodus je krásný a ambiciózní, ani jeden z nich zcela zachycuje klaustrofobní teror Metro 2033.

Metro vidí Molerats’s Fallout’s Molerats a zvyšuje sázky s strážci, kteří se loví balením. Vidí radscorpion Fallout a na něj upustí gorilu mutantu Chonking. Metro 2033 je kvůli hororovým hrám na přežití jako FPS napjatá podzemní cesta, díky níž se každý jednotlivý kulka cítí drahocenně. Nezapomeňte se podívat na s.T.A.L.K.E.R a patologický série, plus mutantní rok nula, pro podobné Tarkovsky inspirované post-apokalyptické přežití.

Bioshock: Strašidelná holčička používá na mrtvole jehlu

Bioshock

Pokud jste všichni o strašidelných padesátých letech, satire původních spadů, pak budete pravděpodobně mít čas, který se jitterbuguje dolů do Bioshockovy hluboké dystopie, aby vám několik obyvatel poskytl kloubové sendvič. Bioshock byl vždy o průzkumu a atmosféře jako první a na druhém místě, takže zatímco boj se v těchto dnech může cítit trochu dřevěný ve srovnání s jinými hrami FPS, stále existuje jen velmi málo nastavení her a dobře realizováno jako Rapture. Přijďte na večírek a zůstaňte pro možnost střílet včely na lidi.

Skyrim: Muscly Warrior, který nosí rotinou helmu, prochází středověkou dolů

Skyrim

Víme, že jste slyšeli o Skyrimovi, protože jej pravděpodobně můžete spustit na elektronický límec vaší kočky, na vašem Fitbit a na starém dvojici zářivých trenérů v zadní části šatníku. Pokud jste však potřebovali připomenout z jakéhokoli důvodu: Skyrim je RPG Fantasy sourozence s Fallout Bethesdy a je jednou z nejlepších PC her vůbec. I když je RPG na starší straně, rozsáhlá scéna Skyrim Mod pomohla tomuto fantastickému zážitku přežít roky.

Existují tedy naše tipy pro nejlepší hry jako Fallout. Pokud toužíte po tomto zážitku z Fallout, sledujte nejlepší nadcházející hry, abyste viděli, co je na obzoru – například jako datum vydání Starfield.

Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Hry jako Fallout, do které se skočí, zatímco čekáme na Fallout 5

Hry jako Fallout - Fallout 4

Nikdy nebyl lepší čas skočit do těchto skvělých her, jako je Fallout. Nedávno jsme dostali náš první pohled na televizní show Fallout a Vault 33 a Fallout 5 zůstává na (velmi vzdáleném) horizontu. Takže i když byste se mohli vrátit a hrát Fallout 4, proč se podívat na některé z jiný Nejlepší RPG, které jsou tam venku? Zde najdete spoustu z nich, protože jsme upřednostňovali úžasná dobrodružství s fantastickými světy, bojovými systémy a možností přizpůsobení postav. Tak na co čekáš? Ztratit několik set hodin v jedné z těchto her, jako je Fallout, zatímco stále můžete.

Starší Scrolls 5: Skyrim

Vývojář: Bethesda
Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One, Nintendo Switch

Zjevná volba, pokud jste po něčem podobném zážitku z Fallout, je nepochybně Skyrim. Série Elder Scrolls je také vyrobena společností Bethesda, jako je fantasy středověká esenque vzorec otevřeného světa Fallout a má spoustu podobných prvků boje a RPG, díky nimž se budete cítit dobře doma. Jako legendární postava známá jako Dragonborn, jste hozeni do epického dobrodružství v celé zemi Tamriel, abyste zastavili draky, kteří se začali vzkříšit zpět k životu a vrátit se na oblohu. S civilním sporem, rozsáhlými oblastmi, které můžete prozkoumat, tajemství k odhalení a nekonečné questy a příběhy, které budete pracovat, se do něj potopíte tolik hodin, jako jste to udělali ve Fallout. Skyrim má také svou vlastní bohatou tradici a její svěží zelenou a hvězdnou skvrnitou oblohu může být pěknou přestávkou od bezútěšných vyzařovaných pustin. Místo super mutantů, ghoulů a deathclaws budete čelit medvědi, draků a samozřejmě spoustu draků. Jo, a sladké role jsou mnohem chutnější ve starších svitcích bez rad, o kterých se nemluví. Báječný.

Vnější světy

Vývojář: Obsidiánská zábava
Platforma: PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch

Outer Worlds je publikován Private Division a vyvíjel se společností Obsidian Entertainment, druhý, kdo je také zodpovědný za Fallout 2010: New Vegas. S touto DNA a jako hra první osoby-adventure se vnější světy cítí velmi Bethesda/Fallout-ochucené a je stanoveno do alternativní budoucnosti, které vládnou občanským nepokoji, válčícími frakcemi a autokratickými megakorporacemi. S sci-fi ohýbaným, vnější světy vidí tuto konkrétní dysfunkční společnost kolonizující ve vesmíru a terraformování mimozemských planet. Je to hodně zábavy a na cestě je dokonce pokračování ve vnějších světech 2.

Horizon Zero Dawn

Vývojář: Partyzán
Platforma: PS5, PS4

Guerrilla jedinečný pohled na post-apokalypsu v horizontu Zero Dawn je mnohem méně bezútěšné než různá nastavení pustiny, kterým procházíte ve spadku, ale stále má stejně tolik intrik, tradice a hvězdných příběhů, do které se vypočítají. Nádherné výhledy jsou obývány pokročilými stroji, které vypadají jako všechny druhy prehistorických tvorů. Hrajete jako Aloy, lovec strojů, který se chystá odhalit svůj skutečný původ a rozpadnout tajemství, která vrhají krajinu. Stejně jako ve Fallout, kde se setkáte s různými obyvateli v osadách po celém světě, potkáte mnoho kmenů a táborů naplněných zajímavými postavami a bočními úkoly. A pokud jste fanouškem průzkumu, budete si užívat zkoumání zasněžených vrcholů a travnatých polí a potápění do kotlíků, které nejsou od otevření trezoru, které musíte prozkoumat. Boj je trochu jiný, ale můžete upravit své zbraně a přijmout různé taktické přístupy k nejlepším robotickým dinosaurům.

Metro Exodus

Vývojář: 4a hry
Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One,

Metro Exodus je videohra metra založené na stejnojmenných románech Dmitrij Glukhovského a koná se jeden rok po událostech první hry, Metro: Last Light. Zde, rok v roce 2035, a tato post-apokalypsa zobrazuje nejpravděpodobnější verzi scénáře Doomsday: jaderná válka. Plnění bot protagonisty seriálu Artyoma ještě jednou, Exodus úkoly hráče s opuštěním moskevské metra Subway Encampment a vyrazením na cestu kontinentu na východ s některými dlouho ztracenými spojenci. Očekávejte nějakou docela začarovanou společnost na cestě, protože Artyom bojuje se skóre ozářených tvorů, nespokojených lidských přeživších a nejtvrdších prvků uprostřed jaderné zimy.

Red Dead Redemption 2

Vývojář: Rocková hvězda
Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One

Poušť Mojave in Fallout: New Vegas není milion kilometrů od světa. I když to není nastaveno po žádné apokalypse, zkoumání Wild West slibuje, že doručí spoustu dobrodružství jako Outlaw Arthur Morgan, který je součástí van der Linde Gang. Ve svém masivním otevřeném světě budete mít spoustu příležitostí jít z vyšlapané stopy a přehrát svou cestu, jak chcete, jak chcete. S průzkumem, četnými aktivitami, které se hrají jako mini-hry, boční úkoly a docela ponižující hlavní příběhová linie, je to jiná časová šňůra, která vás udrží okupované a pak některé. Je zde také spousta možností střelby s pomalým motem, takže pokud máte rádi používání svých vapts, můžete získat kop z akce mrtvého oka ze zbraně. Když jste měli náplň Nuka -Cola a jste připraveni na chuť něčeho jiného – jako nějaká dobrá staromódní whisky salónů – můžete chytit svůj nejlepší kovbojský klobouk a sedlo na jiný druh dobrodružství.

Cyberpunk 2077

Vývojář: CD Projekt Red
Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One

Cyberpunk 2077 je skvělý výkon v designu Open World, který je hluboký a plněný detailem. Termín „živý, dýchací svět“ se stal trochu klišé, pokud jde o otevřené světové hry, ale když to funguje, Night City Cyberpunk je džungle plná tajemství a dramatu, uspokojující boční úkoly a zajímavé postavy. Se stříkáním utajení, plnohodnotných hasičských hasičů, hackování a velkorysé pomoci dystopie je tu spousta pro fanoušky Fallout-za předpokladu, že váš hardware je na tom. Cyberpunk 2077 mohl mít skalní spuštění, ale stále se to zlepšuje a stojí za to váš čas!

Divize 2

Vývojář: Ubisoft
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Tom Clancy’s The Division 2 je akční RPG pouze online, která spadne hráče do světa na pokraji kolapsu. Virus s názvem „Green Poison“ je viníkem pro uvedený apokalyptický scénář na konci dne a úspora světa v tomto případě zahrnuje náklad a spoustu střelby krytí třetí osoby. Divize 2, která staví na základech položených jeho předchůdcem, se jasně zaměřuje na rabování, podobně jako Diablo a Destiny, ale jeho RPG mechanika a hasičské stránky jsou více než dost, aby nad námi vzrušily fanoušky pádu mezi námi.

Šílený Max

Vývojář: Lavina
Platforma: PC, PS4, Xbox One

Šílený Max je další dobrodružství na otevřeném světě, které se odehrává v post-apokalyptickém prostředí. I když jeho příběh může být na zemi trochu tenký a hlasový herectví není zdaleka tak dobré jako vyprávění 4, pouštní pustiny stanovily scénu pro nějaký velmi zábavný boj vozidel. Bojová mechanika se liší od mechaniky spadů a skládá se z bojových sekvencí, kde musí zasáhnout čítače včas, a také se zaměřit na rozbití a narušení auta při střetech šílených dálnic s nepřátelskými skupinami v mnoha regionech. V této pustině však stále můžete získat opravu průzkumu. Rozšíření krajiny jsou tu pro vás, abyste projížděli a prozkoumali ve svém volném čase, a když upgradujete své vozidlo, zbraně a základny, procházení zaprášené silnice se stává ještě více nepokojům.

Poslední z nás 2

Vývojář: Nezbedný pes
Platforma: PS5, PS4

Každý, kdo je po dalším pohlcujícím zážitku, by se měl podívat na zlobivý psový hvězdnou post-apokalyptický svět, který naplní vaše příběhové dobrodružství potřeby až po okraj. Poslední z nás 2 může být více lineární struktury, ale jeho podrobný svět způsobuje, že se cítí stejně působivý a vyprávění vás udrží po celém světě. Nastavte 20 let po plísňových pandemických hity, sledujete příběh Joela a Ellie, kteří se snaží přežít ve světě, který byl roztrhán a změnil navždy. Houba, kterou lze vidět po celém světě, infikuje lidský mozek a v podstatě je změní na ghul-podobné zombie. S fantastickým bojem, který vás vidí používat všechny druhy různých zbraní, které zkoušejí vaši tajnou taktiku, je to neomylný, pokud vám Fallout nechal hlad po dalším absorpčním příběhu v pustém světě s celou řadou zajímavých, vzteklých postav.

Umírající světlo 2

Vývojář: Techland
Platforma: PC, PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One

Dying Light 2 není tradiční RPG, ale měl by mít nějakou přitažlivost fanoušků Fallout, kteří hledají něco trochu jiného. Máte vypuknutí zombie, civilizaci ve válce se sebou a post-apokalyptický svět k prozkoumání. S šílenou dystopií ve stylu Max Max, Mirror’s Edge Style Parkour a Fallout-Lite RPG Mechanics, je tu spousta zábavy s jednou z nejlepších her 2022. Dying Light 2 má tendenci se trochu naklonit do bojového boje než ostatní hry jako Fallout, ale pokud se dokážete usadit do jeho agresivnějšího rytmu, budete mít vzpouru.

Pokud chcete něco jiného druhu, ale jiné, podívejte se na některé Hry jako Fallout Shelter.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.