Nejlepší hry jako Monster Hunter na PC | PCGamesn, nejlepší hry jako Monster Hunter | Taktika kapes

Nejlepší hry jako Monster Hunter

Je samozřejmé, že pokud chcete perfektní zážitek z monster Hunter, měli byste hrát hru, která patří do franšízy. Naštěstí se na Nintendo Switch stane neuvěřitelný. Hra obsahuje vše, co činí franšízu Capcom tak skvělým, a důrazně navrhujeme, abyste to vyzkoušeli, pokud jste tak již neučinili, to je.

Nejlepší hry jako Monster Hunter na PC

Nejlepší hry jako Monster Hunter: Monster podobné jeleny v Monster Hunter World: Iceborne

Jaké jsou nejlepší hry jako Monster Hunter na PC? Hry Monster Hunter Games v zásadě se silně zaměřují na porážku nepřátel velkých šéfů ve velkých mapách, a to vše při úniku jejich jatečně upravených těl a zbytku flóry a fauny na nové materiály pro upgrade vašeho zařízení.

Nyní, když jsou hry RPG k dispozici na PC, můžeme se připojit k zábavě a dopřát si mocnou fantazii spuštění zarostlých ještěrek do vzduchu tím, že houpeme kladivem o velikosti zadních fondu slona do jeho šupinatého střeva. Zde jsou všechny nejlepší hry jako Monster Hunter na PC.

Nejlepší hry jako Monster Hunter na PC

Zde jsou všechny nejlepší hry jako Monster Hunter na PC:

Nejlepší hry jako Monster Hunter - Hunter namontoval stranu Anjanath

Monster Hunter World: Iceborne

Jako první hra Monster Hunter na PC, Monster Hunter World nastartoval novou éru v dlouhodobé sérii. Pryč jsou segmentované zóny s tunami nakládacích obrazovek, na jejich místě jsou hrstka biomů reprezentovaných jako masivní mapy. Předchozí hry vyžadovaly, aby lovci házeli paintballs, aby sledovali, kde mizí příšery. Ve světě a jeho expanzi, Iceborne, světlušky analyzují skladby a jatečně upravená těla, aby zúžily počáteční umístění monster.

Výsledkem je jedna z nejzábavnějších her Coop, které můžete hrát právě teď. Existuje obrovské množství monster, od nových bestií inspirovaných dinosaurem až po oblíbené fanoušky v celé sérii. Neustálé aktualizace a expanze Iceborne dělají z této jedné z největších her Monster Hunter dosud.

Nejlepší hra jako Monster Hunter: Hunter s lukem utíkajícím z velkého Izuchiho, zatímco střelec v balistické věži vystřeluje na aknosom v Monster Hunter Rise

Monster Hunter Rise: Sunbreak

Monster Hunter Rise je lepším výchozím bodem série, pokud máte rádi trochu jednodušší tutoriál, jedinečnější možnosti pohybu a máte rádi japonskou kulturu. Podle našeho přezkumu naší recenze Monster Hunter Rise to „bere taktický, náročný boj, díky kterému byl Monster Hunter World tak vzrušující a ořízl tuk, aby byl dostupnější prvních několik hodin.„Rise představuje Palamutes, nový typ loveckého společníka a drátěných bugů, které umožňují nové letecké pohyby a speciální útoky na zbraně.

Monster Hunter Rise se cítí svěží a vzrušující a není to jen proto, že Wirebugs usnadňuje používání těžších zbraní. K boji je široká škála nových a vracejících se příšer, někteří se inspirují japonským folklórem. Kromě toho má každé monstrum jedinečný styl boje, jako jsou Tetranadon’s Sumo Wrestling Slaps nebo vracející se bubliny Mizutsune.

Pokud chcete více stejného vysoce kvalitního loveckého zážitku, který se nachází ve světě Monster Hunter World, hraní monster Hunter Rise je neomylný. S expanzí na sluneční útěk se však ještě zlepšuje, protože představuje některá evropská zvířata inspirovaná folklórem, jako je Lunagaron. Existuje dokonce nový mechanik koncové hry, který dělá pravidelné lovy mnohem složitější a dává staršímu drakům trochu potřebnou kořenitost. S dalšími aktualizacemi přicházejícími v roce 2023 očekávejte, že brzy uvidíme další překvapení jedné z nejlepších PC her.

Nejlepší hry jako Monster Hunter: Razewing Rathalos vylíhnut z vejce v Monster Hunter Stories 2

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Dobře, dobře, takže to má méně společného s klasickými hrami Monster Hunter a sdílí více mechaniků s hrami Pokémon, ale naše monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin Review zdůrazňuje, jak tvrdé monstrum Hunter Stories 2 – Wings of Ruin se snaží zachytit Srdce fanoušků hlavních her. Určitě jsou chvíle, kdy se cítíte, jako byste sledovali sobotní ranní karikaturu, ale existují nějaké skutečné pokusy o zajištění toho, aby se to cítilo jako hra lovců monster.

Vy a váš prapor Monsties (zkrocené verze monster) vyrazíte do otevřených divočin a plníte úkoly pro místní obyvatele v každém z měst, zabíjejí monstra a vytvářejí nové vybavení pro vaši postavu. Monsties může mít také své geny, aby získaly nové buffy, což je skvělé, pokud chcete dát své hlavní Monstie novou vlastnost, jako je schopnost dýchat oheň. Příběhy 2 stojí za to dát šanci, i když jste na plotě o jeho karikaturním vzhledu.

Nejlepší hry jako Monster Hunter: Dva lovci obklopují Embermane v Dauntless

Dauntless

Dauntless je bezplatná PC hra, která bere zážitek z monster Hunter a zefektivňuje ji tím, že vytáhne pravost. To znamená, že můžete navštívit rušnou sociální arénu, Ramsgate, v jednu chvíli a pak v příštím okamžiku lovit Dauntless Behemoth.

Veškerá obvyklá motivace založená na kořisti je stále neporušená a existuje spousta beznadělných exotických zbraní a brnění. Pokud si nejste jisti, že budete mít masivní hru, jako je Monster Hunter, je to praktická alternativa, protože se jedná o hru zdarma. Takže se nemusíte starat o rozvětvení něčeho, s čím nemusíte gel.

Nejlepší hry jako Monster Hunter: Hunter používající zelený křišťálový paprsek k zasažení oni

Toukiden 2

Myšlenka v Toukiden 2 je zabít obrovské démony známé jako Oni, aby chránila lidstvo před zničením. Stručně řečeno: Vezměte Monster Hunter a vyměňte si Wyverns a dinosaury za hrůzy japonského středověkého folklóru, a hej Presto, máš Toukiden.

Mezi Monster Hunter a Toukiden existuje tolik podobností, že při jejich rozlišení se také můžete pokoušet zjistit rozdíl mezi Rathalosem a Rathianem. Oba zahrnují lov gigantických snotty zvířat, přinášejí přátele na porážku, upgradují své zbraně a vybavení pomocí zdrojů od padlých nepřátel a pocházející z kapesních konzolí.

Mohli byste si koupit Toukiden: Kiwami, což je vylepšená verze první hry, která byla vydána na PC. Ale pro lepší zážitek budete chtít vyzkoušet Toukiden 2, protože to bylo vyrobeno s PC na mysli od začátku. Je to také jediná hra s otevřeným světem v sérii Toukiden doposud, což z něj dělá ekvivalent Monster Hunter: World pro příslušnou sérii.

Nejlepší hry jako Monster Hunter: Zamíření luku a šípu na řvoucí lva uvnitř jeskyně v draku

Dragon’s Dogma: Dark Arisen

Další CAPCOMOVÝ PC RPG je Dragon’s Dogma. Tato hra začíná drakem, který trhá vaše srdce z vašeho těla. Jen to vytrhne přímo z hrudi. Jaký git. Pochopitelně, nejste zvlášť potěšeni situací a rozhodli jste se najít toho zatraceného draka, aby získal váš nepřítomný vitální varhany.

To není tak snadné, jak to … vlastně to vůbec nezní snadno, dělá to? Budete se muset dostat hodně praxe před vámi-bez krve bez krve, nezapomeňme-může jít na špičku s ohněm s dýchajícím zvířetem legendy. Slabé, jak jste, začněte, ukáže se, že jste „vyvolený“ a jste schopni převzít Hydru, Griffins a Chimeru s trochou času a zkušeností za vámi.

Dragon’s Dogma zaškrtne mnoho krabic, pokud hledáte zážitek podobný lovce monster, který můžete hrát na PC: otevřený svět, obrovská zvířata, která se má namontovat a bodnout do obličeje, Plethora of Armor and Gear Upgrades a Party a párty ozbrojených bláznů, kteří vedou kolem. Tato strana bohužel nespočívá z jiných online hráčů, ale „pěšáků“ ovládaných AI, kteří se učí, jak od vás bojovat (chudé věci). Jakmile je vyškolíte, mohou si ostatní hráči půjčit vaše pěšce pro své vlastní hry. Není to náhrada za online družstvo, ale hej, ani bez toho draka dogmatu přibližuje se dostatečně blízko.

Nejlepší hry jako Monster Hunter: obří tygří stvoření řvoucí a vyzařující elektřinu, zatímco lovec stojí poblíž s podivným mečem v bohu Eater 2: Rage praskl

GOD EATER 2 RAGE RAGE

Zbraně, které používáte v Bohu Eater 2. Volané boha oblouků, jsou vyvíjeny z buněk Aragami – z obrovských příšer, které jste posláni, abyste poráželi. To znamená, že můžete sbírat materiály z mrtvých těl svých velkých soupeřů a upgradovat váš arzenál. Ve skutečnosti Bůh Eater žije až do svého jména tím, že vám pohltí monstrózní mrtvoly, které vytvoříte. Nom nom.

Zatímco se zdá, že všechny zbraně v bohu Eater 2 byly vyrobeny ve stejné továrně jako jiné anime hry – jsou obrovské, záře žluté a způsobují, že se hodně krve tryskne – jsou stejně rozmanité jako seznamu monstrum lovců, otupělé a balistika. Je zde spousta prostoru, kde se můžete specializovat – můžete se nabíjet do bitvy se kosou tažením na patách, postavit se a střílet popové výstřely s odstřelovací puškou nebo opatrně se pohybovat s krátkou čepelí, aby propíchli nepřátele v rychlých květcích. Nejenže existuje spousta zbraní, z nichž si můžete vybrat, které umožňují různé herní styly, ale každý z nich má také různé formy, do kterých je můžete transformovat – vědět, kdy nasadit správnou formu.

Dalším aspektem her Monster Hunter, které Boha Eater 2 Nails je v zásobování stovek misí, takže můžete obhospodařovat předměty a materiály pro upgrade vašeho vybavení. Někteří to považují za opakující se, jiní si budou vychutnat šanci sledovat, jak čísla tikají nahoru, protože se postupně zlepšují při rozbíjení Gobfulfuls of Ultraviolence.

Nejlepší hry jako Monster Hunter: drak dýchající oheň z vrcholu hradu, zatímco rytíř se dívá na Dark Souls 3

Dark Souls 3

Podívej, navzdory některým pochybným hodnocením tam má Monster Hunter málo společného s Dark Souls 3. Ale slyšet nás.

S zabitím draka, ponořením útoků a spoustou otupení a čepelí, které se mají specializovat, je Dark Souls 3 slušnou alternativou k lovce monster. Série je notoricky známá svými náročnými bitvami šéfů. Můžete dokonce odříznout ocasy z některých mocných ještěrek a proměnit je ve zbraně, stejně jako v Monster Hunter.

Kde se však Dark Souls 3 liší, je ve svém větším zájmu o budování světa, atmosféry a vyprávění. Spíše než váš pokrok vizualizoval jako vyřezávanou skrýt nosí jako kus groteskního brnění, Dark Souls 3 Mets Out přes ohně, které odrazí z každé z jeho oblastí. Existuje větší zaměření na učení, jak dobýt oblasti, nemluvě o základním zájmu o vázání spletitých vláken mezi znaky, umístěními a popisy položek.

To znamená, že získáte stejný pocit úspěchu, když se vrátíte do oblasti s upgradovanou čepelí a prořezáte nepřátele s lehkostí chomping na kusu vařeného masa. Stále budete chtít lovit předměty, obhospodařovat je před velkými bitvami a získat materiály pro upgrade vašeho zařízení. Jedna zvíře má dokonce hlavu krokodýla a agilitu ps.

Nejlepší hry jako Monster Hunter - dva strážci vyzdobeni v okouzlujícím brnění (jeden s motivy ptáka a slunce a jeden ve fialové auře) v Destiny 2

Destiny 2

Trochu curveball, tohle, ale Destiny 2 má svůj spravedlivý podíl podobností s Monster Hunter. Ano, samozřejmě, nastavení sci-fi je světy od sebe a formát hry FPS je zcela do jiné kategorie. Ale Destiny 2 je hra s konflikty založenými na instancích proti některým mimozemšťanům s velkým tělem.

Strana hry MMORPG také běží paralelně se správou položek a statistiky upgradů Monster Hunter. Budete protékat stejnými oblastmi, vyskočíte s hlavami a chytíte kořist doleva, doprava a střed. Bohužel nemůžete snížit kůži a části těla padlých, abyste se mohli znovu objevit jako brnění v Destiny 2 – skutečná hanba, protože jsme docela fantasticky sportovní kovový vexový outfit – ale je tu záblesk, který je třeba utratit, střepy na instalaci a Destiny Exotics to infuze.

Jak vidíte, Destiny 2 může soutěžit s Monster Hunter, pokud jde o lichá podstatná jména,. Pro každý Anjanath, Malachite Ore a Gajalaka, které Monster Hunter musí nabídnout, Destiny 2 retorty s Hunter Arcstriders, Telestos a Xur. To je určitě místo, kde leží skutečný konflikt.

Při hraní s ostatními samozřejmě důrazně doporučujeme všechny tyto položky. Pokud se však Grind netýká všech, máme místo toho seznam nejlepších her pro více hráčů, z nichž si můžete vybrat.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Nejlepší hry jako Monster Hunter

Hry Monster Hunter hry jsou ve svém designu jedinečné, ale to neznamená, že neexistují jiné hry, které nabízejí příšera zabíjení dobroty

Hunter běžící na monstrum

Publikováno: 21. srpna 2023

Je spravedlivé říci, že franšíza Beast-Slaying Capcom je jedinečná. Nicméně, pokud jste fanouškem Monster Hunter Games (A proč byste to nebyli), a jsou po podobných titulech, které můžete hrát, máme vás zakryté, protože se pustíme do divočiny, abychom našli nejlepší hry, jako je Monster Hunter on Switch and Mobile.

Pokud byste byli po něčem trochu jiném, naše seznamy her jako Hády, hry jako Zelda, The Best Resident Evil Games a nejlepší hry Final Fantasy stojí za to se podívat. Nebo byste se mohli podívat na náš seznam nejlepších herních her pro širokou škálu her, které uspokojí většinu lidí.

Tady jsou Nejlepší hry jako Monster Hunter na přepínači a mobilu.

Geralt vytáhl meč před bílým pozadím

The Witcher 3: Wild Hunt – Switch

Bojujete s příšerami ve fantasy světě. To samo o sobě znamená, že byste si měli užít Wild Hunt, pokud máte rádi hry Monster Hunter. To není tady, protože je to jedna z mých oblíbených her, jaké kdy byly. Vůbec ne. Dobře, možná to je jeden z důvodů, ale The Witcher 3 je fenomenální hra zasazená do bohatého otevřeného světa, s mechanikou RPG, která vám dává velkou svobodu, když lovíte příšerné příšery, která se potulují po zemi kontinentu.

Nejen, že jste na skvělý čas, pokud jde o zabíjení monster, ale příběh v Wild Hunt je fantastický, a pokud jste fanouškem tohoto vesmíru, jste na skutečném zážitku, jako všechny hlavní postavy jsou přítomni. Nyní bychom se nejlépe pohybovali, než se příliš fangirl. Udělal jsem to dost v našich hrách jako The Witcher 3 Guide.

Voják drží meč při pohledu na oblohu

Skyrim – Switch

Je to RPG plný stvoření, které můžete zabít. Co víc potřebujete? Upřímně řečeno, každá hra, která zahrnuje mechaniku hraní rolí a zabíjení nevzhledných zvířat, pravděpodobně stojí za váš čas, pokud si užijete Monster Hunter, ale vysvětleme, proč je Skyrim nutnost. Svět Skyrim z něj dělá uchazeče o jednu z nejlepších her na otevřeném světě a je to sen zabijáka monster se všemi ohavnými stvořeními, se kterými narazíte.

Thumbnail YouTube

Samozřejmě, že ve hře je víc než zabíjení nepřátel (i když to samo o sobě stojí za to hrát), musíte také odhalit příběh v těchto zemích, vytvořit si vlastní cestu a vytvořit dědictví, na které nikdo brzy nezapomene.

Stvoření ve skutečném světě

The Witcher: Monster Slayer – Mobile

Vezměte si monstrum na cestách s sebou všude. Ano, přepínač je přenosný, ale my bychom se vsadili, že jste nikdy nikam nechodili bez telefonu, takže byste vždy měli přístup k čarodějkovi: monstrum. Ano, toto je další vstup z již zmíněné franšízy, ale čaroděj si zaslouží veškerou lásku na světě, a to je fakt.

Dobře, takže Twms je název rozšířené reality, podobný Pokemon Go, takže pokud jste to hráli, víte přesně, pro co jste, a pokud jste tak neučinili, co jste dělali od roku 2016? V Monster Slayer najdete řadu monster v reálném světě. Jdete na úkoly a musíte je porazit, stejně jako Geralt. Pokud se chcete dozvědět více, navštivte naše recenze The Witcher: Monster Slayer Review.

Obrovský ohnivý démon

Diablo Eternal Collection – Switch

Dobře, když uslyšíte Hunter Monster, pravděpodobně to nepřipojíte s Diablem. Pak je tam jen velmi málo her, které dokážou odpovídat sérii Capcom. Proč je tedy Diablo? Je to jednoduché, bojujete s hordami příšer a můžete tak učinit s přítelem. Je to lov? Ne, ve skutečnosti ne, ale má spoustu akcí a je to příjemný zážitek. Kromě toho mechanika RPG znamená, že si můžete vybrat z různých tříd a přistupovat k boji různými způsoby.

Pokud chcete více her v tomto směru, ujistěte se, že se podíváte na naše tipy pro nejlepší hry, jako je Diablo On Switch and Mobile.

Hunter běžící na monstrum

Dauntless – Switch

Je pravda, že kromě posledního příspěvku se tato hra podobá Hunterovi Monster co nejvíce z jakékoli hry na tomto seznamu a ještě lépe, Dauntless je zdarma. Je to RPG na otevřeném světě v zemi, kde kataklyzmatická událost vyvolala na světě zmatek a uvolnila spoustu monstrózních tvorů známých jako monstrum. No, někdo se jich musí zbavit, aby chránil lidstvo, a tak se stane, že někdo jste vy. Šťastný lov.

Obrovský drak

Monster Hunter Rise – Switch

Je samozřejmé, že pokud chcete perfektní zážitek z monster Hunter, měli byste hrát hru, která patří do franšízy. Naštěstí se na Nintendo Switch stane neuvěřitelný. Hra obsahuje vše, co činí franšízu Capcom tak skvělým, a důrazně navrhujeme, abyste to vyzkoušeli, pokud jste tak již neučinili, to je.

Jak můžete hádat, hra obsahuje lov monster ve slavném světě, který bude konzumovat hodiny vašeho života. Pokud se chcete dozvědět více o tomto báječném RPG, můžete se podívat na naši recenzi Monster Hunter Rise.

Tady to máte, některé návrhy na to, co hrát, pokud si užíváte hry Monster Hunter. Pokud potřebujete více dobroty pro hraní rolí, naše seznamy nejlepších mobilních RPG a nejlepších přepínačů RPG jsou plné dobrodružství, které můžete pustit.

Nebo, pro něco s strašidelnějším pocitem, naše hry FNAF a hororové hry jsou skvělé čtení.

Více z kapesní taktiky

Kayleigh Partleton Kayleigh dostal svůj žurnalistický start v Pocketgamer.Biz a PCGamesinsider.biz před připojením k Gamerant jako spisovatel seznamu. V květnu 2021 se připojila k kapesní taktice jako spisovatelka štábu a vstoupila do role zástupce editora v listopadu 2022. Milovníka všech věcí Nintendo a Mobile, také si ráda chodí na dlouhé procházky s Geraltem z Rivie, zatímco nehraje Pokémona, život je divný, temné duše, Disney Mirrorverse nebo Mortal Kombat, to je. Selhala to, pravděpodobně hledá nové kódy Roblox. Pro více jejích slov se vydejte na načtení a válečný. Jo, a ona si nemyslí, že Skyrim je dobrý RPG, má tu odvahu si myslet, že je to nuda.