Nejlepší hry jako Stardew Valley 2023 | Kapesní taktika, nejlepší hry jako Stardew Valley | PC hráč

Nejlepší hry jako Stardew Valley na PC

Nakonec jste také schopni postavit zahradní pozemky, i když nebudete provozovat operaci farmy v plné velikosti, jako je váš soused Sophie, skutečný místní farmář. Portia má o něco více boje než Stardew, s dungeony, aby procházeli pro kořist a řemeslné komponenty. Má spoustu interakce se všemi obyvateli Portia také. V průběhu ročních období a let se s přáteli a budete moci nakonec oženit s jedním z vašich mnoha způsobilých městských měst tím, že půjdete na data a doručíte jim dary.

Nejlepší hry jako Stardew Valley 2023

Získejte své farmy, boje a rybí „Fun Fix, s naším seznamem všech nejlepších her, jako je Stardew Valley, které jsou nyní k dispozici na Nintendo Switch, Android a iOS.

Hry jako Stardew Valley - Isabelle stála v poli Stardew Valley se sněhem za ní

Publikováno: 6. září 2023

Jakmile vstoupíte do nádherného světa údolí Stardew, může být těžké ho dostat z hlavy. Je to v pohodě, dostaneme to. Ale co se stane, když jste viděli všechno, co je vidět v této milované kultovní klasice? No, naštěstí existuje spousta skvělých Hry jako Stardew Valley Venku tam, jen čekáte, až se vklouznete zpět do vaší kombinézy a chytíte si pickaxe. Shromáždili jsme tedy sbírku našich nejlepších tipů na mobilu a přepínání, které buď zachycují ducha Stardew, nebo si vezmou umění zemědělství a života novým směrem. S naší pomocí budete hrát hraní, dokud se krávy nepřijdou domů.

Pokud stále máte hlavu uvíznuté ve Stardewu, nezapomeňte se podívat na náš další obsah Stardew Valley. Máme postavy údolí Stardew, Stardew Valley Silo a Stardew Valley Fish Guides a načíst více pro vaše prohlédnutí. Máme také další seznamy, jako je tento, včetně nejlepších her Switch Adventure a nejlepší mobilní nečinné hry, pokud hledáte další čerstvé věci k hraní.

Bez dalšího povyku, tady jsou naše nejlepší výběry pro nejlepší Hry jako Stardew Valley.

Thumbnail YouTube

Harvest Town

Ve své základní mechanice a estetice je Harvest Town asi tak blízko k klonu Stardew Valley, který můžete získat bez stahování Stardew Valley – a to máme na mysli co nejhezčí možností. Nabízí spoustu pixelované zábavy, stejně jako hromady svobody a některé skvělé prvky RPG, které vám umožňují prozkoumat a hrát, jak chcete. Kultivujte svou vlastní farmu ve čtyřech různých ročních obdobích, prozkoumejte, dobrodružství a připravujte kamarády s Townsfolkem v této kapse Sim Sim Sim.

Thumbnail YouTube

Křížení zvířat: New Horizons

Přiznejme si to, každý musí někdy zchladit a překročení zvířat: Nové horizonty jsou pro to perfektní. Hodí se k účtu, pokud máte hlad po další zábavě Stardew Valley, ale s méně časovými omezeními a bojem a dalšími vesničany s sítěmi (pokud jste jedním z těch lidí). Vytvářejte svůj krásný ostrov, rostlinné květiny a stromy, navrhněte svůj domov, spřátejte se s roztomilými zvířaty, které se pohybují, a zavěsíte nějaký dobrý rybolov. Co víc byste mohli požádat?

Pokud se vydáte na vlastní útěk z ostrova, nezapomeňte se podívat na naše zvířecí křížení: New Horizons Vesnigers, než se tam dostanete.

Thumbnail YouTube

Pocket Crossing Animal Crossing

I když to není tak složité jako nové horizonty, kapesní tábor Animal Crossing je skvělý způsob, jak na cestách přimět hvězdu/AC opravit. Ještě jednou dostanete příležitost vybudovat svůj kemp a přizpůsobit si karavan, ale s více svlékanými mechaniky, která vám umožní nasáknout zábavu v malých, nečinných kouscích kousnutí.

Thumbnail YouTube

Harvest Master: Farm Sim

Hark! Je to další pixelovaný farma sim! Po smrti svého strýce zdědíte jeho farmu a rozhodnete se nastěhovat (zní povědomí?). Bohužel nashromáždil docela velký dluh, než kopal kbelík, a teď je na vás, abyste vyplatili místního obchodního tyranu. Není to však všechny zkázy a temnoty – se zábavným sklizeňským systémem, festivaly, zvířatami, těžbou a dalším, je tu spousta toho, co vás odvrátí od hrozící hrozby kapitalismu. Získáte také na výběr různých bakalářů a bakalářů, které se můžete spřátelit a oženit se ve stylu Stardew. Pěkný.

Thumbnail YouTube

Farma: Sassy princezna

Byla by hra s jakýmkoli jiným jménem necítila tak sladká? Určitě, ale určitě nás přitáhli jménem „Farma: Sassy Princess“. Tento rozkošný pixelovaný farmářský SIM má sklizeň plodin, usazení v nové rodině, dokončení úkolů a samozřejmě rybaření. Užijte si zábavný a relaxační zážitek v telefonu, kdykoli chcete uniknout hektickému životu a stát se konečnou drzou princeznou (i když náš editor vás může bojovat za tento titul).

Thumbnail YouTube

Hřbitov

Strašidelné, děsivé kostry dělají všechno zábavnější. Ohlašuje se jako „nejpřesnější středověká sim správy hřbitova všech dob“ (jsem si jistý, že na tomto trhu byla spousta konkurence), tento vezme hvězdné údolí vibrace do hrobu, když stavíte a udržujete svůj vlastní hřbitov. Snižte náklady jakýmkoli nezbytným prostředkem a použijte jakékoli zdroje, které najdete, a udělejte vše, co můžete, aby vaše firma uspěla – to je konec konců o duchu kapitalismu. Je to také o lásce. A dungeon procházení. A etická dilemata. A zemědělství v oblasti orgánů. Řekněme, že je to druh temného humoru jazyka?

HřbitovHřbitov Hřbitov Nintendo $ 19.99 $ 9.99 KOUPIT ZDE! Síť n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.
Dva screenshoty hraní farmy Rilakkuma

Farma Rilakkuma

Jsi roztomilý medvěd. Máte farmu. Pěstujete věci a uděláte je v chutné jídlo. Zdobujete svou zemi a spřátelíte se s jinými roztomilými zvířaty. Je to super kawaii. Co víc chcete?

Thumbnail YouTube

Forager

Sny často začínají malé a vaše základna se určitě začne malý v forageru. Ale nebojte se, tak to tak dlouho nezůstane. Build, Craft, řešit hádanky a … no, píce (duh) – svět je váš roztomilý malý pixelovaný ústřice.

Forager

Forager Forager Nintendo $ 19.99 KOUPIT ZDE! Síť n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Thumbnail YouTube

Slime Rancher: Plurtvable Edition

Připraveni se dostat dolů a groovy, když rodeo několik slizů? Slime Rancher vás vyzývá, abyste vstoupili do slizově nasáklých bot Beatrix Lebeau, chmurného mladého rančeře, který se připravuje na misi, aby postavil nový život daleko, daleko-daleko, daleko, přesněji. Ať už pěstujete plodiny, abyste nakrmili rozkošný, ale chamtivé malé slizy, prozkoumávání obrovského světa, dokončení výzkumu nebo hledání potravin, vždy je něco, co vás v tomto pulzujícím, virtuálním světě zaměstnává.

Chcete -li se dostat na své rozkošně Squidgy Adventure, podívejte se na náš průvodce Slime Rancher Slimes.

Slime Rancher: Plurtvable Edition

Slime Rancher: Plurtvable Edition Slime Rancher: Plurtvable Edition Nintendo $ 24.99 KOUPIT ZDE! Síť n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Thumbnail YouTube

Moonlighter

Většina maloobchodních pracovníků může sympatizovat s protagonistou Moonlighter. Zatímco broušení na dobu může být v pořádku a dandy, je snadné toužit po něčem více. Naštěstí vám tento malý drahokam nabízí spoustu, když vystoupíte z podlahy obchodu – s hromadami příležitostí dostat se do širokého světa, bojovat se stylem, zachytit poklady a otevírat brány do různých světů. Docela v pohodě, hm?

Moonlighter

Moonlighter Moonlighter Nintendo $ 24.99 KOUPIT ZDE! Síť n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Thumbnail YouTube

Zahradní příběh

Zahradní příběh nabízí spoustu farmy, foragin, boje a rybího zábavy, vše z pohledu rozkošné, vnímající bobule. Sjednoťte rozbité komunity jako nově jmenovaného strážce Grove, když cestujete po nádherném světě, přestavujete svůj domov, pomáháte svým ovocným přátelům a bojujete s invazivní hnilobou, která ohrožuje zemi. Je to roztomilé, je to podmanivé a je to útulné.

Zahradní příběh

Zahradní příběh Zahradní příběh Nintendo $ 19.99 KOUPIT ZDE! Síť n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Thumbnail YouTube

Příběh ročních období: průkopníci Olive Town

Vracíte se zpět k bohatým kořenům Stardova zemědělství s mechanikou přátel, kterou všichni tolik milujeme, ikonický příběh Seasons Series Hit Switch s průkopníky Olive Town. Mají sklon k plodinám a zvířatům, sklízejte odměny za vaši práci, navazují přátele a zamilujte se, protože zažíváte život idylického farmáře jako žádný jiný.

Thumbnail YouTube

Terraria

Většina z vás by teď měla být s Terrarií obeznámena, a pokud ne – na co čekáte? Tato boční skromná, pixelovaná klasika má spoustu dungeonů, které prozkoumají, šéfové porazit a hromady přizpůsobení a transformovatelného terénu, což vám umožní postavit dům (nebo vesnici) vašich snů a naplnit jej přáteli a poklady. Pomoc při dobrodružství Terraria se ujistěte, že se podívejte na naše průvodce! Máme Terraria NPC, Terraria Wings, Terraria Bosses a další.

Terraria

Terraria Terraria Nintendo 29 $.99 $ 14.99 KOUPIT ZDE! Síť n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

Thumbnail YouTube

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles

Ohromující a magické dobrodružství, které kombinuje všechny vaše oblíbené prvky Stardew Valley, od zemědělství po dobrodružství, vše v nádherné, živé 3D grafice. Yonder: The Cloud Catcher Chronicles vás staví do bot hrdiny Gemea, když prozkoumáte přírodní ostrovní ráj s nádhernými prostředími od vysokých, zasněžených vrcholů až po teplé slunné pláže. Vyhledejte skryté a rozmarné tvory známé jako Sprites, použijte svou sílu k vyčištění Murk a obnovení krásy přírody, vyměnit s místními obyvateli, píce, řemeslo a růst v tomto krásném názvu.

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles Yonder: The Cloud Catcher Chronicles Nintendo 29 $.99 KOUPIT ZDE! Síť n vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

A to je pro náš seznam nejlepších her, jako je Stardew Valley. Doufáme, že se bavíte na svém příštím zemědělském dobrodružství! Pro více našich doporučení si ujistěte, že se podívejte na náš seznam nejlepších mobilních her a nejlepších her Switch, abyste našli něco čerstvého pro hraní, dnes, dnes.

Více z kapesní taktiky

Tilly Lawton Tilly má titul v oblasti anglické literatury a zkušeností s prací v nakladatelství a jako spisovatel na volné noze. V roce 2021 se připojila k kapesním taktice jako spisovatelka štábu a v roce 2023 získala odznak lesklých průvodců editorem. Tráví svůj volný čas zkoumáním Genshin Impact a Honkai Star Rail, Fawning nad nezávislými hrami nebo teoreticí o hororových hrách, jako je FNAF, Resident Evil a Poppy Playtime. Je to hrdá maminka pro kočku pojmenovanou po Xiao Genshin Impact, myslí si, že Axel Kingdom Hearts je nejlepší fiktivní charakter všech dob a ví více o Robloxu, než si ráda přiznává.

Nejlepší hry jako Stardew Valley na PC

Hry jako Stardew Valley zakořenily na PC a nyní máte na výběr farmy a měst, abyste se oživili.

Povolení lektvaru

(Image Credit: Masshive Media)

Semena Life Sims byla šitá a nyní je jich víc Hry jako Stardew Valley na PC, než mohu hrát. Dlouho pryč jsou dny roku 2016, kdy Stardew poprvé revitalizoval žánr F Riffy o zemědělství a přátelství jsou k dispozici na PC.

Průvodce Stardew Valley

V prvních letech tohoto seznamu byly výběry štíhlé a my jsme se usadili pro hry Stardew-Adjacent, které měly řemeslné nebo roční období, ale nebyly vždy docela Co jsem chtěl. Nyní není nedostatek her Stardew ve stylu PC, s ještě více ve vývoji. Někteří se více zaměřují na budování vztahů a revitalizaci města, zatímco jiní jsou o plodinách a tvorbě. Ať už konec údolí Stardew, který dáváte přednost, je v našem seznamu další hra, která vás udržuje jen jeden další den ve hře.

Nyní, když existuje spousta možností, z nichž si můžete vybrat, některé jsou nevyhnutelně lepší a horší než jiné. Shromáždili jsme seznam nejlepších dostupných her ve stylu Stardew.

Pokud jste již prošli pozemkem, zde jsou některé hry podobné hvězdami na PC právě na obzoru:

Kořeny Pachy

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. Zjistěte více o tom, jak hodnotíme hry a hardware.

Vydáno: 2023 | Vývojář: Soda den | Parní

Kromě toho, než je nastavení doby kamenné, jsou kořeny Pacha rozhodně nejbližší sim života, které se startovkou za chvíli startovalo, za chvilku. Má poměrně podobný umělecký styl, romance, festivaly, rybaření, zemědělství, jeskyně, jeskyně a mnohem více. To je opravdu hvězdné s hodinami otočené zpět tisíce let. Pacha najde svou vlastní cestu, i když s mírně složitějším systémem péče o zvířata, zavlažováním a velmi elegantním konceptem pro odemknutí nové technologie jako myšlenky koncipované vaším klanem. V kombinaci s několika změnami kvality života, jako je mapa, která ve skutečnosti ukazuje, kde jsou NPCS, je Pacha nyní nejlepším místem, kde můžete začít, pokud chcete hrát novou příchuť Stardew.

Povolení lektvaru

Vydáno: 2022 | Vývojář: Masshive Media | Parní

Povolení lektvaru nemusí být o zemědělství, ale má všechny místní obyvatele, vztahy, boj a modernizaci hry ve stylu Stardew. Jako nový chemik v Moonbury Village máte plné ruce, které překonáte nedůvěru z měšťanů, uzdravení dcery starosty a posílení zchátralé staré lékařské kliniky poblíž. Místo plodin píše a bojujete za ingredience mimo město a přivedete je zpět, abyste vytvořili léčebné lektvary ve vašem kotli pro mnoho onemocnění každého. Také máte domácího psa, který vás sleduje, což mi připadá velmi důležité.

Disney Dreamlight Valley

Vydáno: (Early Access) 2022 | Vývojář: Gameloft | Parní

Pokud máte laskavost pro animované filmy Disney, Dreamlight Valley je způsob, jak jít. Původně to trochu trenduje směrem k přechodu zvířat, protože jste pověřeni správou a upgradem celého města, nejen svého vlastního pozemku. Ale Dreamlight Valley má správný hlavní příběh, vztahy mezi individuálními postavami a pokud chcete, a hodně zemědělství. Lidé, kteří si užívají pečlivě navrhování perfektní farmy Stardew Valley Farm, nebudou mít potíže s nasáváním celého ostrova, ať už to znamená rozkošné stavby nádvoří nebo obří pole optimalizovaných plodin.

Slime Rancher 2

Vydáno: (Early Access) 2022 | Vývojář: Monomi Park | Parní

Slime Rancher pokračování je další výjimečně roztomilá hra o Slime Wrangling Beatrix Lebeau. Tentokrát se vydala na nový pozemek: daleko, daleko, rozsah na ostrově Rainbow Island. Beatrix musí opět stavět přílohy pro své slizy a pěstovat spoustu plodin a Chickadoos, aby je udržovala dobře nakrmená, a kombinovat nové typy slimů do zvláštních odrůd. Slime Rancher nemá stejné zaměření na vztahy s NPC, jaké dělají jiné hry typu hvězdičky, ale má spoustu průzkumu a budovy základny.

Nesmrtelný život

Vydáno: (Early Access) 2022 | Vývojář: Yifang Studio | Parní

Ve stylu kultivační žánrové beletrie je nesmrtelný život zemědělským a městským simem o připojení k klanu Guiyun sect jako jejich nový odborník na plodinu. Při příjezdu se město bohužel zničí, takže nyní místo toho pomůžete znovu vybudovat – mnohem dramatičtější otevření než typické pomalu klesající vesnice jiných životů života. Jako vždy, je zde zemědělství, rybaření, spřátelení a boje, aby se znovu vybudovaly.

Dinkum

Vydáno: (Early Access) 2022 | Vývojář: James Bendon | Parní

Dobře, fanoušci za hvězdu, měli jste jen dost kuřat a krav a ovcí, správně? Dinkum je město a farma sim založená na australském outbacku, takže budete mít také klokany, crocs a obří wombats. Dinkum skončil na konci tohoto spektra zvířete, se více zaměřeným na chyby než boj. Ozdobte svůj domov, navrhnete město a také si vyberete nejlepší biomy pro své plodiny.

Littlewood

Vydáno: 2020 | Vývojář: Sean Young | Parní

Littlewood je spousta roztomilých, se stejným druhem veselé hudby, díky které se cítíte šťastní při hraní Stardew. Má dlouhý seznam prací, které poznáte: zemědělství, těžba, chytání chyb, vaření, tvorba atd. Máte také mnohem větší kontrolu nad topologií vašeho města, což znamená přizpůsobení rozložení podle vašich náročných standardů. S vesničany na náboru, muzeum k vyplnění a budovy, které plánují, je to téměř stejně jako PC Animal Crossing, jako je hvězda.

Doraemon příběh ročních období

Vydáno: 2019 | Vývojář: Úžasný inc., Brownies vč.| Parní

Stejně jako Harvest Moon, příběh ročních období se nikdy nedostal do PC, dokud se spároval s nejpravděpodobnějšími společníky: mladý protagonista Manga ze 70. let. Doraemon Story of Seasons vezme Pastoration Life Adventure do prostředí plného zřetelně japonského prostředí na rozdíl od Harvest Moon a většiny jeho derivátů, které jdou pro více „kdekoli“ venkovské vibrace.

Tato inkarnace příběhu ročních období má Noby a jeho přátele, kteří dělají všechny obvyklé aktivity na venkově, jako jsou výsadba plodin, navazování přátel, vaření a účast na festivalech ve městě Natura. Jeho rozkošný vizuální styl akvarelu je vítanou změnou oproti jinému příběhu her, které si zachovaly 3D estetiku ve stylu Chibi ve stylu sklizně Moon.

V době od hry Doraemon se na PC také spustily dvě oficiální hry SOS: průkopníci Olive Town a Remake Friends of Mineral Town. Ale stejně jako nové hry Harvest Moon, historie opravdu nekonkuruje kvalitě všech ostatních vynikajících žánrů na tomto seznamu.

Můj čas v Portii

Vydáno: 2018 | Vývojář: Pathea Games | Parní

Můj čas v Portii je vzácný 3d městský sim parta, který skončí jako Stardew Valley prostřednictvím Legend of Zelda: Wind Waker. Na malém ostrově Portia vám váš otec nechává skutek do jeho staré dílny. Místo pouhých rostoucích plodin budete shromažďovat a zdokonalovat zdroje z celého ostrova, abyste splnili smlouvy požadované místními obyvateli. Jeho crafting systém je silně vnořen, přičemž většina receptů vyžaduje postavení a umístění sady speciálních strojů.

Nakonec jste také schopni postavit zahradní pozemky, i když nebudete provozovat operaci farmy v plné velikosti, jako je váš soused Sophie, skutečný místní farmář. Portia má o něco více boje než Stardew, s dungeony, aby procházeli pro kořist a řemeslné komponenty. Má spoustu interakce se všemi obyvateli Portia také. V průběhu ročních období a let se s přáteli a budete moci nakonec oženit s jedním z vašich mnoha způsobilých městských měst tím, že půjdete na data a doručíte jim dary.

Pokračování Portia, můj čas v Sandrocku, sdílí svůj vzorec v západním prostředí místo ostrova.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.