Nejlepší hry pro multiplayer zombie, nejlepší kooperační zombie hry |

Nejlepší kooperační zombie hry

Když prozkoumáte svět, zjistíte, že se postavíte proti Hordes of Zombies, kteří se na vás pokusí zaútočit na každý krok. K navigaci ve střechách a budovách města budete muset využít své dovednosti jako parkouři.

Nejlepší hry pro multiplayer zombie

Multiplayer Zombie Games

Všichni jsme si alespoň jednou v našich životech představovali v post-apokalyptickém světě naplněném zombie. Jít plné Rambo na nemrtvých je jedna věc, která je vzrušuje (hráči přežití) tam venku. Proto je v těchto dnech populární tolik her tohoto pod žádosti.

Ale ty, které se dostanou na vrchol, jsou hry zombie, které vám umožňují sestřelit zombie se svými přáteli. Bez ohledu na to, jaká je hratelnost, pokud se budete hladce sekat mozkovým jedlíky se svými přáteli, hra bude pravděpodobně milována v komunitě.

A abychom vytvořili zážitek za zabíjení těchto těmto jedlíků ještě více za váš čas, připravili jsme seznam her, které necháme vaše přátele označit spolu s vámi.

Nejlepší hry pro multiplayer zombie

Zpět 4 krev

Zpět 4 krev

Zpět 4 krev je nová hra, která byla Vydáno 12. října 2021. Tato hra poskytuje vše, co Zombie Shooter potřebuje. Naplněné infikovanými lidmi zvanými „jezdí“ “ čelíte hordám zombie s 3 dalšími hráči a dokončit různé úrovně v režimu kampaně.

K dispozici jsou různé zbraně, předměty a postavy zvané „čisticí prostředky“. Hra se stává zajímavější s nejrůznějšími mutovanými jízdami, které se živí vaše maso.

Zpět 4 krev má také konkurenční režim PVP. Můžete hrát jako čističe nebo jezdit a bitva se svými přáteli, každá strana s vlastní jedinečností. Nebo můžete jednoduše kooperovat a dát těm, kdo kdysi člověka, chuť vašich kulek.

Vlevo 4 mrtvé

Vlevo 4 mrtvé

Další hra kampaně, která se zaměřuje na zabíjení zombie. You může hrát s 3 dalšími hráči a projít různými úrovními plnými hordami zombie.

Hra obsahuje spoustu zbraní a herních režimů v tunách různých map. Kampaň můžete hrát buď sólo s přáteli. Hra vám neposkytuje žádný omezení, jaké režimy můžete hrát. Existuje také Versus režim, kde můžete bojovat 4v4. Tým hraje jako lidé a druhý jako zombie. K dispozici je také další režim nazvaný režim přežití, kde je konstantní tok hordů. Můžete zjistit, jak dlouho můžete přežít sami nebo se svými přáteli.

Připravte se tedy své zbraně a bojujte s nemrtvými. A ujistěte se, že jste nezůstali na mrtvé.

ZLEPŠENÍ 4 Dead 2

ZLEPŠENÍ 4 Dead 2

Zůstala 4 mrtvá 2 je velmi podobná zpět 4 krve. Ve skutečnosti jsou oba vytvořeni stejnými vývojáři. Herní mechanika je jednoduchá. Můžete jít sólo nebo kooperovat až 4 hráči a zastřelte ty bezduché šílenství.

Můžete sledovat spolu s příběhovou kampaní s řadou nástrojů, včetně devastujících melee zbraní. Můžete si vybrat 4 různé znaky, se kterými si můžete hrát. Kromě toho hra také překročí 5 různých kampaní pro režim Co-op.

Tak zblázněte se a odešli 4 mrtvé 2 a neukažte žádné milosrdenství, co vám přijde v cestě.

7 dní do smrti

7 dní do smrti

Pokud jste více řemeslným, zkoumáním a přežíváním člověka, který miluje střílení nemrtvých, pak 7 dní na zemřít musí být dobrá volba.

Za 7 dní na zemřít se ocitnete v post-apokalyptickém světě s ničím ve vašem inventáři. Úkol je jednoduchý; Musíte najít zdroje, upgradovat své dovednosti, řemesla a přežít.

To, co dělá tuto hru vyniknout, je způsob, jakým vás zombie útočí. Během dne existují jen ohromující zombie, do kterých narazíte při zkoumání. Ale mýlili byste se, když si myslíte, že věci jsou během noci stejné. Hordy zatraceně k vám přicházejí a čekají na pohlcení těla. Takže se budete muset nastoupit a bránit se až do úsvitu.

Hordy se po uplynutí dnů zrychlují a silnější, takže tato hra vám rozhodně přináší výzvu.

Hra vám umožní vytvořit server, aby se s vámi mohli připojit ostatní hráči. Zajímavá část je, že můžete buď kooperovat nebo soutěžit se svými přáteli. Můžete spolupracovat na přežití nebo kořist a nechat ostatní zemřít. Volba je na tobě.

Umírající světlo

Umírající světlo

Umírací světlo je hra, která obsahuje průzkum otevřeného světa, shromažďování zdrojů a řemeslných materiálů.

Hru můžete hrát až s celkem 4 hráči. Ve hře zaparkujete s pomocí různých nástrojů a prozkoumáte svět zamořený zombie. Během dne však neuvidíte mnoho z nich, protože se skrývají před sluncem. Raději se připravíte na to, kdy přijde noc, když se hordy aktivně potulují po ulicích.

Umírací světlo fantasticky zobrazuje scénář přežití zombie. Ve hře je tolik věcí, ať už jezdíte na sólo nebo se svými přáteli.

Dobrou noc, hodně štěstí!

Světová válka Z: Aftermath

Světová válka Z

Sledovali jste film Brada Pitta se stejným názvem? Pamatujete si bezbožné množství hord?

Pokud ano, pak už víte, co tato hra přinese. Světová válka Z je založena na filmu a dává vám vzrušující příběhy zasazené do různých částí světa. Hra také obsahuje různé postavy, s nimiž hrají hru, každý s vlastním vlastním příběhem. Existují spoustu zbraní a nástrojů, které vám pomohou zabíjet stovky zombie, kterým čelíte.

Hra má také různé režimy pro více hráčů, včetně příběhů kampaně, které si můžete užít naplno. Kromě toho se světová válka z vyváží režim pro více hráčů s veřejnými servery. Takže budete mít spoustu hráčů v reálném čase, kteří milují (zabíjejí) hordy zombie.

Existuje dokonce i ‘Horde režim XL‘, Který vám neustále představuje hordy zombie (mluvíme o hordách podobných těm ve filmu). Vyberte si jednu z tříd a zvládněte ji na kosti.

Bavte se s neomezenými možnostmi a neomezenými hordami ve světové válce z: aftermath.

Zabíjení podlahy 2

Zabíjení podlahy 2

Další hra, která obsahuje zombie, vynikající zbraně a úžasné triky na melee. Killing Floor 2, nástupce zabíjecí podlahy hry, je naplněn Zeds, které jsou výsledkem neštěstí v Horizon Biotech. V Evropě, jste jedním z těch, kteří se chtějí bránit a odstranit Zeds z vašich zemí.

Zabíjení podlahy 2 nabízí širokou škálu Hra, která začíná od 6 hráčů co-op. Ano, až 6 hráčů se může připojit a porazit ty mutované šílence k smrti. Existuje také herní režim s názvem versus přežití. V tomhle Herní režim, který obsahuje 12 hráči PVP, tým dvou hraje proti sobě; jeden jako Zeds, druhý jako lidé.

Je to jedna z nejpřitažlivějších a ponořujících her pro více hráčů zombie.

Call of Duty: Black Ops III

Cod Black Ops 3

Call of Duty je série, která nikdy nezestárne. A ze série nám Black Ops III dává jeden z nejlepších zážitků z zombie.

Hra má tři herní režimy; Kampaň, multiplayer a zombie. Herní režim zombie je také podporován multiplayerem. Více než to, hra také obsahuje expanzní balíček s názvem Zombie Chronicles, který zahrnuje mapu zombie z předchozích her v sérii.

Call of Duty: Black Ops III nepotřebuje mnoho úvodů, protože je to již jedna z nejpopulárnějších her franšízy, díky svému pohlcujícímu a ohromujícímu režimu hry Zombies.

Mrtvý ostrov

Mrtvý ostrov

Mrtvý ostrov je hra pro přežití, která vás postaví na ostrově naplněném infikovaným. Dobrá věc je, že jste imunní, což znamená, že se nezměníte v zombie.

To však neznamená, že tato stvoření nejsou nebezpečná. Budete muset prozkoumat a přežít. A pak vystoupte z ostrova.

The Hra lze hrát až se 4 hráči v kooperačním režimu. Má ohromující grafiku s hladkou a pohlcující hratelností, která rozhodně zavěsí hráče.

Mrtvý ostrov je absolutně nutností pro každého, kdo touží po adrenalinu plném boje s bojem s otevřeným světem.

Stav rozkladu 2

Stav rozkladu 2

Apokalypsa se stala. Svět je nyní plný mrtvých chůzí po zemi. Nyní budete muset prozkoumat, shromažďovat zdroje, tvorbu a přežít.

Hrajete jako součást malé komunity, která se snaží přestavět lidstvo. Jsi jejich vůdce. Musíte si vybrat, co je nejlepší a co ne, koho přinést a kdo ne. Pokračujete v rozhodování a upgradujete základnu, hledáte jídlo a všechny ostatní věci, které musíte udělat, abyste přežili.

Ach … zmínil jsem se o tom, že hra je online co-op? State of Decay 2 vám umožní naskočit na mapu druhého a navzájem pomáhat s věcmi, s nimiž mají problémy, což vám dává odměny.

Kromě toho existuje režim plného boje pro kooperaci s názvem obhajoba Siege, který můžete zažít spěch eradikace zombie se svými zbraněmi.

Resident Evil 3

Rezidentní zlo 3

Série Resident Evil nepotřebuje úvod.

Příběh pokračuje s lovenou Jill Valentine. Nyní mají nemis, tajnou zbraň, honí po Jill. Kampaň a hratelnost jsou velmi podobné ostatním her Resident Evil.

Ale něco, co se liší od ostatních her, je režim zvaný Resident Evil Resistance. V tomto režimu, Můžete hrát s 3 dalšími hráči, kteří čelí 1 darebáku.

Odpor zla bylo v jejich jiných hrách obrovským úspěchem. A Resident Evil 3 se neliší od ostatních. Určitě si to můžete prohlédnout a užijte si multiplayer 1v4.

Minecraft

Minecraft

Nyní byste se mohli divit, proč je na seznamu mírová, lehká hra, jako je Minecraft. Ale veteránští hráči vědí, že Minecraft je něco jiného než lehké.

Od popírančů se za vámi plíží po padání na jeskyni plnou zombie, Minecraft vám dává strach, který vás určitě na chvíli bude jizvanou. Ačkoli hra vypadá něco jiného než děsivě, začátečníci často dostanou divoký šok vstup do prvního setkání s davem ve hře.

Prozkoumejte mapu otevřeného světa pro zdroje, kopat a moje pro diamanty a zabít davy, než vás zabijí.

Ale Minecraft je ještě příjemnější s tím, že se vaši přátelé připojí k vašemu serveru. Ano, mnoho lidí se může připojit k vašemu serveru, aby kooperaci nebo koexistovali ve stejném světě. Každý člověk může mít svou vlastní základnu nebo kooperaci a dokončit děj.

Místo toho, abyste sledovali příběh, můžete také postavit cokoli, co můžete, ujistěte se, že vyčistíte zombie kolem sebe, abyste se vyhnuli strašidelnému.

Popadněte tedy svůj pickaxe a začněte těžbu; Je čas na řemeslo!

Rostliny vs. Zombie: Battle for Neighborville

Plant vs Zombie

Rostliny vs. Zombies už už nějakou dobu existuje. Je to zábavná a karikatura, která je zábavná a zábavná. Ale ti, kteří znají rostliny vs. Zombie se možná zajímají, jak vytáhli režim pro více hráčů pro tuto hru.

Držte své koně, protože tyto rostliny vs. Zombies: Battle for Neighborville sestavuje 24 hráčů dohromady a bojuje proti sobě na obrovské mapě. Navíc, V režimu bitevní arény je také herní režim 6v6 kde si můžete vzít plnou pohlcující hratelnost.

Ale to není jediná nová věc, kterou tato hra přidala. Můžete spolupracovat s dalšími 2 hráči a bránit se Z zombie Používání vašich botanických talentů.

Bavte se a nenechte zombie zabít vaše rostliny a přežít kreslené hordy zombie, které vám přicházejí.

Zombie Army 4: Dead War

Zombie armáda

Toto je velmi zajímavá hra zařazená do druhé světové války. Nepřítel je Hitler, ale používá zombie jako svou armádu.

Kampaň můžete hrát až 4 hráči a bojovat s hordami zombie, příšery a žraloků.

Existují různé mapy, které budete hrát v režimu kampaně. Použijte realistické zbraně a bojujte s hordami. Zombie Army 4: Dead War vám přináší řadu zbraní, které hráčům poskytují velmi pohlcující střelbu první osoby.

Pokud byste měli kombinovat psaní a hraní, dostali byste mě, Shreetesh. Vášnivý hráč a technický nadšenec, který má také talent pro psaní. S rokem zkušeností s psaním obsahu se snažím psát technickou a herní obsah způsobem, kterým může kdokoli sledovat. Pokud nepíšu, pravděpodobně mě najdeš, abych prosadil útok na valorantu nebo psaní básní v klidné kavárně.

Nejlepší kooperační zombie hry

Zombie hry se stávají tak populárními u každé nové vydání hry. Jsou ještě lepší, když nabízejí režim kooperativní hry. V tomto článku jsme vybrali nejlepší kooperační zombie hry, které si hrají s vašimi přáteli.

Kooperativní zombie hry hrát se svými přáteli

  • ZLEPŠENÍ 4 Dead 2
  • Zpět 4 krev
  • Stav rozkladu 2
  • Umírající světlo 2
  • Zabíjení podlahy 2

ZLEPŠENÍ 4 Dead 2

Left 4 Dead 2 je Zombie-Survival hra, která se odehrává v post-apokalyptickém světě. Hra je podobná první hře, ale s některými novými funkcemi: nyní můžete hrát jako speciální infikovaná postava (nazývaná „Special Inficed“ nebo „Special Inficed“ ve hře), což vám umožňuje mít nové způsoby hraní.

ZLEPŠENÍ 4 Dead 2

Režim kampaně má čtyři kapitoly a pět konce. Každá kapitola má svůj vlastní soubor výzev a cílů, takže nejde jen o přežití; Existuje také několik klíčových okamžiků, kdy musíte učinit tvrdá rozhodnutí.

Stejně jako první hra existují dva různé režimy: versus a kooperační. Režim versus je multiplayer s až čtyřmi hráči; Kooperační režim umožňuje hrát samostatně nebo s jiným hráčem prostřednictvím rozdělené obrazovky nebo online.

Nejlepší hry Coop Zombie

Zpět 4 krev

Back 4 Blood je hra zombie, která není jen o přežití apokalypse. Jde o přežití apokalypsy a pomstít se těm, kteří vás nechali zemřít. A je zřejmé, že se inspiroval zleva 4 mrtvý 2, pokud jde o mechaniku hry.

Hra se odehrává v post-apokalyptickém světě, kde převzaly zombie, a je jen na vás, abyste přežili pomocí svých dovedností při střelbě, sekání a útěku z zombie. Když postupujete přes každou úroveň, narazíte na různé typy zombie – některé jsou rychlejší než jiné, některé jsou agresivnější než jiné atd.

Zpět 4 krev

Pokud chcete přežít, budete muset využít své dovednosti při střelbě, sekání a útěku z zombie!

Nejlepší kooperační zombie hry

Stav rozkladu 2

State of Decay 2 je neuvěřitelná kooperační hra Zombie Survival, která vám umožní spojit se s až třemi dalšími hráči, abyste se dostali na zombie apokalypsu. Vy a váš tým musíte najít zdroje, vybudovat svou základnu a bojovat s hordami nemrtvých, abyste si zajistili svou budoucnost. Hra obsahuje procedurálně generovaný otevřený svět s různými misemi, událostmi a překvapeními, které vás udržují v návratu pro více.

Zombie jsou v číslech masivní a budou vyžadovat spoustu strategie a dovedností, aby je sundaly. State of Decay 2 je intenzivní a pohlcující hra na přežití zombie, která vás a vaše přátele pobaví celé hodiny na konci.

State of Decay 2: Juggernaut Edition

State of Decay 2: Juggernaut Edition

Umírající světlo 2

Dying Light 2 je zombie hra s otevřeným světem. Hra se odehrává v post-apokalyptické Zemi, kde smrtící virus vymazal většinu populace.

Když prozkoumáte svět, zjistíte, že se postavíte proti Hordes of Zombies, kteří se na vás pokusí zaútočit na každý krok. K navigaci ve střechách a budovách města budete muset využít své dovednosti jako parkouři.

Dying Light 2 Zůstaňte lidský

Dying Light 2 Zůstaňte lidský

Musíte se také projít různými různými prostředími: od lesů a kanalizací po opuštěné továrny a dokonce i kanalizace. Každá oblast nabízí své vlastní výzvy a odměny – možná se ocitnete v boji skrz roje zombie nebo hledáním zásob, abyste přežili další den.

Zabíjení podlahy 2

Killing Floor 2 je skvělá hra. Je to kooperativní střelec z první osoby, který lze hrát se dvěma až čtyřmi lidmi najednou. Hra je zasazena do stejného vesmíru jako originál, ale má svůj vlastní příběh a postavy.

nejlepší zombie hry coop

Příběh se odehrává po událostech prvního zabíjecího podlahy a vidí vás a váš tým, který se snaží zjistit, co se stalo s vašimi spolubojovníky, kteří během události zmizeli „Horozine vypuknutí Horzine.”