Nejlepší hry RPG zdarma pro 2023, nejlepší RPG zdarma byste se měli podívat na (2023 vydání) | Kultivované supi

20 nejlepších RPG zdarma, které byste měli zkontrolovat

Dále, pro něco mnohem více propuštěného, ​​pokud jde o hratelnost. Jak název může naznačovat, Angel’s Call Idle je hands-off, pokud jde o boje, místo toho s vámi nastavíte nejlepší možný tým a posíláte je do bitvy. Je to velmi tradiční mobilní hra v tomto smyslu, se spoustou různých zdrojů upgradu, volitelnými nákupy a boxy gacha.

Nejlepší zdarma RPG hry pro 2023

Hledáte nejlepší hry RPG zdarma? Máme vás zakryté!

Obrázek Genshin Impact a Drakensang

Hledáte novou hru, která se plně absorbuje, aby se banka nezlomila? No, máte štěstí, protože náš seznam Nejlepší hry RPG zdarma poskytne vám spoustu možností, jak najít novou herní posedlost. Od městských stavitelů po rozlehlé otevřené světy je pro každého v našich výběrech něco.

V tomto seznamu projdeme několik nejlepších her RPG na trhu, což vás nebude stát penny hrát. Pokud potřebujete nový RPG, ať už je to zážitek pro jednoho hráče nebo něco, co byste si mohli užívat s přáteli, pak je pravděpodobné.

Zde jsou nejlepší hry RPG zdarma

 • Raid: Shadow Legends
 • Forge of Empires
 • Věčná zuřivost
 • Dopad Genshin
 • Drakensang
 • Hrdinové války
 • Angel’s Call Idle
 • Slayers uvolnil
 • Epic Seven

Raid: Shadow Legends

První je nesmírně populární bitevní RPG a ten, který byl už dlouho na veřejnosti. Je nemožné nevidět kulturní dopad Raid: Shadow Legends udělal, jako jeden z prvních příkladů mobilních gacha her, které to na západě zasáhly velké.

 • Překontrolovat: Náš seznam nejlepších herních notebooků pro 2022

V tomto okamžiku je ve hře více než 300 různých šampionů, každý s jedinečnými kůže a zbraněmi. Nejen to, ale Raid: Shadow Legends je jednou z nejvíce graficky intenzivních her na mobilu, s vizuály na úrovni konzoly, které mají být zavedeny. Pokud jste fanouškem fantasy rvačí a RPG s hlubokými progresivními systémy, Raid: Shadow Legends je pro vás ten jediný.

Forge of Empires

Jedním z nejdelších příspěvků na našem seznamu, Forge of Empires je městský stavitel zcela na rozdíl od jiných. V roce 5000 před naším letopočtem hrajete jako náčelník začínajícího města v době kamenné. Odtud je vaším úkolem postupně vybudovat s novými materiály, zdroji a technologií. Vzrušeně si můžete vybrat, zda bude benevolentním vládcem, staráte se o obyvatele vašeho města nebo teplé, které trhá vaše soupeře.

Ještě lepší je, že Forge of Empires je přístupný ve vašem prohlížeči i na mobilních zařízeních. Proto budete mít vždy čas vyladit černošskou čtvrť, ozdobit své město nebo se účastnit boje s cechem proti skutečným lidem.

Věčná zuřivost

Věčná zuřivost je další dlouhodobý prohlížeč RPG, s více zaměřením na boj než na Forge of Empires. Spadne do souladu s mnoha podobnými gachami, díky svému hlubokému vyvolávacímu systému, který vám umožní náhodně točit pro nové bojovníky a zdroje. Jsou však obzvláště užitečné, ale umožňují vám vytvořit válečníka zcela naladěného na váš styl hry.

Ve hře jsou tři hlavní typy postav: válečníci zaměřují se na boj na melee, magické mágy a lukostřelci na dálku. Jakmile si svou třídu připravíte, můžete se ponořit do bočního skromného bitvy, s vlnami nepřátel v jednom běhu bez ztráty posádky. Může to být brutálně náročné, ale systém progrese uvnitř věčné zuřivosti je víc než to za to.

Dopad Genshin

Když přemýšlíte o rozlehlých RPG zdarma, je pravděpodobné, že dopad je první, který přijde na mysl. RPG Mihoyo v otevřeném světě se inspiruje hity jako dech divočiny a nechává hráče ponořit se do říše Teyvat s téměř žádnými limity. Ještě lepší je, že se můžete ponořit do dopadu Genshin s přáteli online!

Je to hra, která roste pouze v popularitě, s novými aktualizacemi každých šest týdnů přidávání nových bannerů do hry. Je to další titul, který prospívá jeho systému gacha, ale často je to velmi velkorysý s odměnami ve hře, což znamená. Genshin Impact je jednou z největších her na světě a dokonce i krátký úryvek hraní dává jasné, proč zjistit, proč.

Drakensang

Pokud chcete hru zdarma, která má také místnost pro utrácení peněz za mikrotrankce, pak může být pro vás Drakensang. Tento prohledávač dungeonů byl ve srovnání se sérií Diablo láskyplně a pokud chcete, aby takový zážitek zdarma.

Drakensang má čtyři třídy hlavních postav: Dragonknight, Ranger, Spellweaver a Steam Mechanicus. Potahují se od zavrčených završených na melee po mazané kouzelníky, s kombinací každého z nich je nutné projít některými z vyčerpávajících dungeonů. S jedenácti různými regiony pro prozkoumání a hraní skupiny založené na týmu, abyste je mohli řešit s přáteli, dostanete stovky hodin z Drakensangu.

Hrdinové války

Další na našem seznamu je další mobilní hra a ta, kterou můžete znát z jeho online reklam. Hero Wars je tradičnější gacha RPG, se zaměřením na broušení přes úrovně PVE, aby se zařadilo vaše bojovníky a upgradovala jejich vybavení. Ale opět, náhodná otočení jsou v jádru, s 30+ různými znaky, které se pokusí a vytáhnou.

Pokud jde o hratelnost, je to docela podobné věčné zuřivosti. Velíte svým jednotkám z vedlejšího pohledu, rozhodujete o tom, kdo útočí, což se pohybuje, a z pořadí, ve kterém zasáhnou. Zkombinujte to se spoustou tutoriálů a okouzlujícími návrhy postav Chibi a Hero Wars je skvělou volbou pro hráče RPG na střední úrovni připravené na další výzvu.

Angel’s Call Idle

Dále, pro něco mnohem více propuštěného, ​​pokud jde o hratelnost. Jak název může naznačovat, Angel’s Call Idle je hands-off, pokud jde o boje, místo toho s vámi nastavíte nejlepší možný tým a posíláte je do bitvy. Je to velmi tradiční mobilní hra v tomto smyslu, se spoustou různých zdrojů upgradu, volitelnými nákupy a boxy gacha.

Angel’s Call Idle může udělat tolik těžkých zvedání, jak chcete, s automaticky-upgrades, simulovanými bitvami a správou zásob, které zvládne samotná hra. Jako takový je to dobrý úvod do mobilních gacha RPG pro hráče, kteří pro ně mohou být nový, protože mají tendenci být pro nováčky skličující.

Slayers Unleashed (roblox)

Slayers Unleashed je velmi na rozdíl od jakékoli jiné hry na tomto seznamu, a to proto, že žije spíše na platformě Roblox než na vlastní vyhrazenou aplikaci. Pokud jste slyšeli jen o Robloxu, ale nikdy to nehráli, budete ohromeni, abyste se dozvěděli o neuvěřitelných hrách a odměňování her na platformě generované uživatelem.

 • Naše tipy: Nejlepšího herního počítače pro 2022

Slayers Unleashed je jednou z nejpopulárnějších her Roblox, založené na anime zabijáku zabijáka. Kombinuje PVP i PVE boj se spoustou upgradů, které jsou k dispozici pro vaši rasu, klan a útočící styly. I když je na pozemku mírně lehké, je to víc než jen s pouhým množstvím odrůdy hry v nabídce. Pokud jste nikdy předtím vyzkoušeli Roblox, zabijáci Unleashed je skvělým místem pro začátek.

Epic Seven

Poslední na našem seznamu je prozatím další mobilní RPG s nadšeným zaměřením na otočení gacha, aby se posílil váš inventář. Na základě anime stejného názvu je to jeden z nejnovějších položek na našem seznamu, ale již se může pochlubit rozsáhlým seznamem postav, se spoustou jedinečných tříd, které vyzkoušejí.

Pokud jde o hratelnost, je to přiměřeně známé jízdné gacha, s více zaměřením na nadšence a debuffy než většina bojových válců. Jako takový může být Epic Seven strategičtější, pokud se rozhodnete jít touto cestou a vybírat postavy, které zapínají vaše nepřátele svých schopností je v průběhu času omezit.

To je pro náš seznam nejlepších zdarma RPG! S těmito hrami najdete něco pro každého a spoustu vzrušení, ať už hrajete na konzole, PC nebo mobilu. Neváhejte a také se podívejte na náš seznam nejlepších her Android nebo nejlepších hororových her Android, pro ještě více vzrušující tituly velikosti kapsy!

Jinde neváhejte a podívejte se na náš seznam nejlepších gacha her, pokud jsou náhodné spin hry na vaší ulici. Máme také běh souborů cookie: Seznam úrovní Kingdom pro jeden z největších titulů gachy tam, stejně jako všechny kódy hry.

Pro více podobných článků se podívejte na naše seznamy a průvodce.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

20 nejlepších RPG zdarma, které byste měli zkontrolovat

Některé z těchto her vytvořily docela dopad.

Mike Worby · 23. ledna 2023

Genshin dopad | Nejlepší RPG zdarma

Jednou z velkých věcí o RPG je, kolik času je můžete strávit hraním. S masivními příběhy, náročnými šéfy a tunami vedlejšího obsahu může RPG opravdu rozbít monotónnost každodenního života po delší dobu. Ale co děláte, pokud máte nedostatek hotovosti? Proto nás máte. Zde jsme sestavili některé z nejlepších RPG zdarma pro vás. Přestože každá z nich obsahuje volitelné nákupy ve hře, můžete hrát každý z těchto ZDARMA RPG na obsah Heart, aniž byste utratili desetník.

Nejlepší RPG zdarma

20. Postknight

Postknight

Vývojář: Kurechii
Vydavatel: Kurechii
Platformy: iOS, Android

Mohlo by se zdát divné zahrnout mobilní hru na takový seznamu, ale Postknight je prostě tak okouzlující, že jsme nemohli odolat. Postknight vás, který vás postaví jako statečný mladý pošťák, který ovládá meč a štít.

Mezi tím můžete vylepšit své vybavení, zvyšovat domácí mazlíčky nebo budovat vztahy s místními obyvateli. S jeho veselým estetickým a přímočarým hraním je Postknight perfektní mobilní časově-waster.

19. Ztracená archa

Ztracená archa

Vývojář: Tripod Studio, Smilegate
Vydavatel: Amazonské hry
Platformy: PC

Pokud jste náhodou jedním z těch hráčů, kteří rádi posedlá loví za nejlepší kombinace vybavení, které si lze představit, může být ztracená archa pro vás hra. Tato rychle se rozvíjející akční RPG obsahuje masivní svět, který můžete prozkoumat a nabízí spoustu hráčům, aby mohli dělat i poté, co dosáhli koncové hry.

Další věc, která odlišuje ztracenou archu, je to, že je to hra, která může být stejně příjemná hrát sama jako u spoluhráčů. Pokud se stanete hráčem PC, určitě byste mohli udělat mnohem horší než tato hra, zejména proto, že je 100% zdarma hrát zdarma na Steam.

18. Torchlight nekonečný

Torchlight nekonečný

Vývojář: XD
Vydavatel: XD
Platformy: PC, iOS, Android

Pokud jde o poslední hru na tomto seznamu, Torchlight Infinite je pravděpodobně blízko vrcholu haldy. Vydáno v říjnu 2022, Torchlight Infinite je v současné době stále v raném přístupu, ale stále je neuvěřitelně dobře přijatá. Hra je shora dolů, diablo styl dungeon prolézací stroje se všemi temnými fantazijními odchylkami, které byste očekávali.

To, co dělá Torchlight Infinite skutečným měničem her, je však to, že jej můžete hrát na PC i mobilních zařízeních, bez ohledu na to, zda používáte zařízení iOS nebo Android. Tato skutečnost sama o sobě způsobuje, že tohle vyzkouší, protože nejnovější hra na Torchlight vás dokáže zaměstnávat téměř na neurčito.

17. Albion online

Albion online

Vývojář: Sandbox Interactive
Vydavatel: Sandbox Interactive
Platformy: PC, MacOS, Linux

Pokud se chcete se svými MMORPGS opravdu dostat do hloubky, může být Albion Online pro vás jen hra. Svět Albion Online obsahuje interní ekonomiku řízenou hráčem se spoustou možností přizpůsobení a integrálním převzetím stylů PVP i PVE.

Albion Online se také snaží vytvořit svět, kde se každý hráč, od nejnižších nováčků po nejdanější posedlící, bude dobře hrát na hraní hry. Jedním z jejich sloganů je konec konců „všechny záležitosti“, což by vám mělo říct, že chtějí, aby hra byla co nejvíce vítána.

16. Válka cechů 2

Válka cechů 2

Vývojář: Arenanet
Vydavatel: Ncsoft
Platformy: PC, MacOS

Dalším poměrně nedávným přírůstkem na trh je Guild Wars 2 stále stále předcházející jeho název. Guild Wars je jedním z nejpopulárnějších MMORPGS a jako takový si zaslouží pozornost pouze z tohoto důvodu.

Hráči mohou zažít celé dobrodružství bez placeného předplatného a hra nabízí nekonečné zásoby úkolů a některé extrémně hluboké přizpůsobení. Kromě toho hra zůstává dobře přijata a vysoce osídlená i poté, co byla k dispozici po více než deset let.

15. MapleStory

MapleStory

Vývojář: Wizet
Vydavatel: Nexon
Platformy: PC

Další z nejlepších RPG bezplatných, MapleStory prosperoval více než deset let na základě své snadné hry a stylu uměleckého umění. MMO s bočním porovnáváním, MapleStory žádá hráče, aby se připojili k snaze císařovny k zastavení návratu Evil Black Mage.

MapleStory také umožňuje hráčům vyvíjet více znaků na různých serverech, z nichž každý využívá různé podmínky a prvky příběhu, což znamená, že hra nikdy nezestárne. S více než 180 miliony registrovaných uživatelů byl MapleStory obrovským úspěchem a dodnes je stále silný.

14. Wakfu

Wakfu

Vývojář: Ankama hry
Vydavatel: Ankama hry, Square Enix Europe, Ubisoft
Platformy: PC, Linux, MacOS

Wakfu nabízí kříž mezi taktickým RPG a tradičním bojem založený na tahu. Wakfu, když je smíchán obě styly hry do své vlastní jedinečné chuti.

Wakfu, rozšířená o spin-off hru a vlastní sérií Netflix, neukazuje žádné známky zpomalení kdykoli, aby se hráči mohli ponořit v celém prase bez obav, že hra zmizí ze serverů.

13. Cesta vyhnanství

Cesta vyhnanství

Vývojář: Hry broušení výstroje
Vydavatel: Hry broušení výstroje
Platformy: PC, PS4, Xbox One

Fanoušci Diablo berou na vědomí. Path of Exile je akční RPG podobný sérii Blizzard’s Smash Hit a jeho model zdarma z něj dělá atraktivní vyhlídka pro hráče svědění pro další akci Diablo.

Společnost Path of Exile, která vás potkáte jako jeden z titulárních vyhnanců. Vyberte si ze sedmi startovních tříd a poté bijí legie monster k obsahu vašeho srdce v této návykové moderní klasice.

12. Aion

Aion

Vývojář: Ncsoft
Vydavatel: NC Interactive, Gameforge
Platformy: PC

Aion je už po věky. S využitím jedinečného formátu bitevního formátu s názvem Pvpve, Aion vyzývá hráče, aby se navzájem bojovali a počítačově kontrolované postavy v týmových bitvách, které je tlačí na jejich limity.

S více než deseti lety hry za ní je jméno Aion vhodné pro svou neustále se vyvíjející mechaniku a svět. I když to není tak populární, jak to kdysi bylo, stále se může pochlubit dostatečně silnou hráčskou základnou, aby se vyplatilo ponořit se do.

11. Nikdy zima

Nikdy zima

Vývojář: Kryptická studia
Vydavatel: Perfektní světová zábava
Platformy: PC, PS4, Xbox One

Nekonečně rostoucí mytologie dungeonů a draků, která se staví nekonečně. Hráči si vyberou z 8 tříd postav a mohou vytvořit své vlastní večírky až 5, aby prozkoumali titulární říši.

Díky solidnímu vyprávění, spoustu tradice a schopností vytvářet oblasti, které nemusí dodržovat tradiční dungeony a draky, je Neverwinter vynikajícím výběrem pro d&D pro d&D i pro nováčky, tak i nováčky.

10. Tera

Tera

Vývojář: Bluehole Studio
Vydavatel: Gameforge
Platformy: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S

Stejně jako série Xenoblade je i svět Tera (vyhnaná říše Arborea) postaven mezi těly padlých titanů, kteří byli ztraceni do věků. Tera se může pochlubit tvrdší hranou než někteří z jeho krajanů, nakloní se do téměř apokalyptického tónu, s zarostlými džunglemi a pustými zříceninami kolem každého otočení.

Hledání, řemeslo a prozkoumejte cestu tímto jedinečně náročným světem. S crossplay je nyní k dispozici na všech platformách, nikdy nebyl lepší čas skočit do světa Tera.

9. Archeage

Archeage

Vývojář: XL hry
Vydavatel: Trion světy
Platformy: PC

Pokud se chcete jen objevit do RPG zdarma a začít se bavit, může být archeage pro vás hra. Archeage je popsána jako směs karantény a zábavního parku, používá svůj rámec PVE/PVP jako bod skákání, aby hráči opravdu umožnili, aby pro ně hra fungovala.

Archeage, která nabízí námořní boj na vrcholu tradičnějších konfliktů, je obrovská hra, ve které můžete bez nudit nekonečné hodiny, aniž byste se nudili. S bydlením, zemědělstvím, hory a domácími mazlíčky je tu pro každého něco.

8. Dauntless

Hunt Pass

Vývojář: Phoenix Labs
Vydavatel: Epické hry
Platformy: PC, PS4, Xbox One, Switch

Spadnout do světa, kde je vaše práce bránit hordy a zachránit lidstvo. Převzetí role zabijáka, Dauntless vás bojuje s monstruovými, které se živí zbývajícími obyvateli lidské rasy.

Pomocí komplexního kombo systému svrhněte zvířata sama nebo jako součást skupiny. Tenhle není ani po vaší hotovosti, protože vývojáři dokonce šli až tak daleko, že se hru přehodnotili, takže by to nebyl jen dav s výplatou, který získá nejlepší vybavení. Napjatý, frenetický zážitek, Dauntless je pro ty, kteří mají rádi bitvy na kousání nehtů a blízké hovory. Snadno jeden z nejlepších RPG zdarma.

7. Warframe

Warframe

Vývojář: Digitální extrémy
Vydavatel: Digitální extrémy
Platformy: PC, PS5, PS4 Xbox One, Xbox Series X | S, přepínač

Tohle bude v ústech. Online hra pro více hráčů třetích osob, které hraje na hraní třídy na hraní třetích osob, Warframe má hráče, kteří převzali roli Tenno: starověké plemeno divokých bojovníků, kteří byli probuzeni z eonu spánku v kryo komoře.

S využitím titulárního válečného rámu se projevte mimo vaše fyzické tělo a poté vklouzněte zpět do svého mocného stroje, aby sundal grineer, zlověstná rasa kyberneticky vylepšených klonů. Hra plná strategického potenciálu, Warframe přináší život i taktickou povahu boje.

6. Válka cechů 2

Válka cechů 2

Vývojář: Arenanet
Vydavatel: Arenanet
Platformy: PC, MacOS

Cílem Guild Wars 2 je dát hráčům více tahu, jak se jeho svět spojuje. Připojte se v rámci úsilí o boj o zpět některé Lovecraftianské hrůzy známé jako The Elder Dragons. Guild Wars 2 využívá systém zvlnění, který umožňuje minulým výběrům ovlivnit budoucí události ve hře, což znamená to, co říkáte a opravdu záleží zde.

Vytvořte si vybírání postavy z pěti závodů a osmi tříd. V závislosti na vašich volbách (včetně dovedností, brnění a zaměření) budete mít jedinečný avatar, který by se zabýval výzvami Guild Wars 2. S desítkami různých herních stylů a tmavých fantazijních podtónů je tento stále silný.

5. Čepele a Duše

Čepele a Duše

Vývojář: Team Bloodlust, Netmarble Neo
Vydavatel: Ncsoft
Platformy: PC, Android, iOS

To, co dělá Blade & Soul jedinečným mezi MMORPGS, je jeho zaměření na bojová umění. Vytvořte přizpůsobenou postavu na nejzpraconější idiosynkrasie a poté pomocí techniky skutečného života skočí z vertikálních povrchů a zipu kolem životního prostředí.

Silně ovlivněný čínskou společností a tradicemi si vyberete svou rasu na základě starověkých symbolů, jejich atributů a významů – považujte to za hybrid bojové hry a RPG. Hra, která je stejně konkrétní, jak přicházejí, Blade & Soul vás bude romantikou s jeho jedinečným designem a zatáhne vás hluboko do jeho bohatého světa.

4. Hvězdné války: Stará republika

Hvězdné války: Stará republika

Vývojář: Bioware Austin
Vydavatel: Elektronické umění
Platformy: PC

Každý se chce ponořit do světa hvězdných válek a Star Wars: Stará republika nabízí právě takovou příležitost. Přichází na patách milovaných RPG série Knights ze staré republiky, tento MMO vám umožní stát se Jedi nebo Sithem, když zažíváte události, které se konaly tisíce let před filmy Star Wars, které všichni známe a milujeme.

Stará republika, která se naklonila do nekonečné mytologie vesmíru Star Wars George Lucase.

Jedna z nejdražších her, jaké kdy byly vytvořeny, Star Wars: The Old Republic není také žádný úsek, pokud jde o svou estetiku nebo zvuk. Nejbližší věc k životu života ve vesmíru Star Wars, stará republika je jen hra pro lidi, kteří jsou posedlí mandaloriánem nebo špatnou dávkou.

3. Final Fantasy XIV

Final Fantasy XIV

Vývojář: Square Enix
Vydavatel: Square Enix
Platformy: PC, PS5, PS4

Málo sérií RPG má pověst a mezipaměť, aby odpovídala Final Fantasy, a zážitek z hraní titulu Final Fantasy s několika miliony vašich nejbližších přátel může být těžko nadhodnoceno. Zatímco počáteční spuštění Final Fantasy XIV mohlo být trochu poprsí, MMORPG se výrazně odrazil s říší znovuzrozen.

Toto vydání přepracované vyřešilo mnoho problémů, které hráči měli s původním vydáním, což umožnilo Final Fantasy XIV dodržovat svůj plný potenciál. Přidejte tuny nového obsahu, které byly vydány pro FFXIV a masivní hráčskou základnu a tato bezplatná zkušební verze bude vaší zlatý lístek na desítky hodin v jedné z nejlepších volných RPG v okolí.

2. Dopad Genshin

Dopad Genshin

Vývojář: Mihoyo
Vydavatel: Mihoyo
Platformy: PC, PS5, PS4, iOS, Android

Poslední hra na našem seznamu dlouhým výstřelem, Genshin Impact vyhodil víčka z očekávání hráčů na podzim roku 2020. To, co se původně zdálo být nestydatou dechem divokého rip-off, Genshin Impact použil svou zjevnou inspiraci jako pouhý odrazový můstek k budování jednoho z nejlepších bezplatných RPG, který se nikdy nezakončil.

Genshin Impact využíval více tradičních prvků RPG do své atmosféry podobné Zelda, přijala také lásku k anime kultuře a posedlími waifu k vytvoření konečné hry Gacha. Se stálým proudem aktualizací pouze v prvním roce se Genshin Impact může pochlubit obrovskou hráčskou základnou a neukazuje žádné známky zpomalení jeho úspěchu, brzy brzy.

1. Svět války

Svět války

Vývojář: Blizzard Entertainment
Vydavatel: Blizzard Entertainment
Platformy: PC, MacOS

Tenhle musí přijít s trochou hvězdičky. World of Warcraft je samozřejmě zcela zdarma jako mírně omezený zážitek. Přesto, vzhledem k tomu, kolik z těchto her „zdarma“ chce, abyste nakonec utratili nějaké peníze, zdá se, že s touto výzvou je spravedlivé zahrnutí World of Warcraft.

Hra, která vyhodila MMORPGS jako žánr, který má porazit, má World of Warcraft šíleně složitá historie, která se vrací k poněkud skromným začátkům v roce 2004. Šíleně návyková herní smyčka trvala v průběhu let více než několik životů na vysoké škole a tento odkaz je velkým důvodem, proč World of Warcraft zůstává mezi vrcholem hromady i dnes.

Ačkoli hráči nebudou moci zažít vše ve World of Warcraft s bezplatným účtem, množství obsahu, ke kterému budou mít přístup. Jen sledujte hodiny, když se do toho poprvé dostanete.

Některé z pokrytí, které najdete u kultivovaných supů, obsahují přidružené odkazy, které nám poskytují malé provize založené na nákupech provedených z návštěvy našeho webu. Pokrýváme herní zprávy, filmové recenze, zápas a mnoho dalšího.

Mike se narodil na nejvíce nudnějším místě na Zemi a našel výživu v říších popkultury a umění. Udržovalo ho to tak dlouho, takže si nemůže stěžovat.

Kultivované supy jsou webové stránky popkultury založené v roce 2013, který pokrývá všechny věci, filmy a další. Jíme vaše slova.