Nejlepší hry válečných her a válečných simulátorových her vůbec, top 15 nejrealističtějších válečných videoher všech dob

Top 15 nejrealističtějších válečných videoher všech dob

Post Scriptmum je trochu podceňovaný FPS, který měl zpočátku zamýšlen jako mod pro skupinu, který je snadno jednou z nejlepších válečných videoher všech dob.

Nejlepší válečné simulační hry všech dob

Pokud jste někdy chtěli plánovat bitvy a strategizovat místo toho, abyste byli zastřeleni na zemi, pak byste rádi hráli některé z nejlepších válečných simulačních her uvedených níže. Nejlepší ze všeho je, že nebudete muset absolvovat výcvik boot nebo důstojníků! Nejlepší válečné hry simulují, jaké to je být velitelem, který dává objednávky vojákům, takže musíte pečlivě zvážit každé rozhodnutí, které učiníte.

V taktice Gravitateam: Například operace Star přebíráte roli velitele a musíte vyhrát bitvu o město Kharkov. Jeden nesprávný krok a druhá strana by vás mohla zbourat. Ale které hry simulátoru války jsou nejlepší? Podívejte se, co si hráči myslí, protože hlasovali pro své oblíbené válečné hry níže.

Nesouhlasíte s žebříčky? Vyslovte svůj názor a hlasujte své oblíbené hry s válkou, které obsahují taktické příkaz a strategii jako ústřední téma, aby ostatní mohli vědět, co jim při hraní chybí. Pokud nevidíte určitou válečnou hru, o které se cítíte na seznamu, přidejte ji! Koneckonců, má to být komplexní seznam her, které simulují, jaké to je být vojenským důstojníkem. Pokud jsou bojové části těchto her, které vás opravdu vzrušují, pravděpodobně byste také měli tyto hry FPS vyzkoušet také.

V mnoha špičkových simulátorových hrách není nic vzrušujícího, než vidět vaši velkou strategii, kterou jste strávili posledními patnáct minut plánováním a prováděním k uskutečnění. Ale pokud nejlepší hry na simulaci války na tomto seznamu pro vás nejsou zábavné, měli byste místo toho pravděpodobně vyzkoušet tyto úžasné hry s dobrodružstvím a akční adventure. Pro ty, kteří jsou lásky, dávají rozkazy jednotky, hlasujte o nejlepších válečných simulačních hrách níže!

Top 15 nejrealističtějších válečných videoher všech dob

Top 15 nejrealističtějších válečných videoher všech dob

Videohry jako celek nejsou přesně známé tím, že realistickým způsobem předávají hrůzy války. Ale zatímco některé franšízy vycházejí z cesty k oslavě války a proměňují ji v nadřazenou podívanou, stále existují příklady válečných videoher, které se snaží udržet věci uzemněné. Alespoň z velké části.

S ohledem na to vás zveme, abyste se k nám připojili, když se podíváme na top 15 nejrealističtějších válečných videoher všech dob. Pro účely tohoto seznamu se primárně díváme na hry, které zobrazují válčení ve 20. a 21. století.

Pokud hledáte tituly nastavené dále v čase, možná budete chtít prohlédnout náš seznam 10 nejlepších velkých strategických her.

15. Zařazen

Nejběžnější videohry založené na válce: Zařazeno

ENGISTED je MMOFPS založené na týmu vydané na začátku roku 2021 společností Gaijin Entertainment, stejná společnost, která nám přinesla War Thunder. Stejně jako jeho starší bratr má zařazený do funkce realistický boj o vozidlo s rozsáhlou sbírkou tanků a letadel, z nichž si můžete vybrat. Hlavním zaměřením se však tentokrát zaměřuje na pěchotu.

Neuskusené vám dává příkaz nad skupinou kdekoli mezi 4 a 9 vojáky. Každý s vlastními jedinečnými specializacemi a zbraněmi. Jednoho z těchto vojáků můžete ovládat pouze přímo (zbytek je ovládán AI), ale můžete mezi nimi kdykoli přepínat.

Přestože jsou čety zpočátku poměrně základní, lze je v průběhu hry upgradovat s lepším vybavením. Kromě toho můžete také najmout nové specialisty, aby posílili své síly.

Pěchotní jednotky, posádky tanků a letadla se navzájem bojují na masivních bojišti, které mohou potenciálně hostit stovky vojáků najednou, včetně robotů. Zápasy se bojují ve čtyřech kampaních založených na bitvách v reálném světě. Jmenovitě bitva o Moskva, invaze do Normandie, bitva o Tunisko a bitva v Berlíně.

14. Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad

Další titul založený na druhé světové válce, Red Orchestra 2 je jednou z nejlepších válečných videoher, které se soustředí kolem bitvy u Stalingradu. Přestože byl v tomto bodě o něco přes deset let starý, Red Orchestra 2 stále drží docela dobře, pokud jde o grafiku, tak i hraní.

Red Orchestra 2 klade velký důraz na realismus, zejména pokud jde o zbraně. Při střelbě na soupeře budete muset vzít v úvahu věci, jako je pokles kuliček, kulička a krytí.

HUD nemá pult munice, takže si budete muset buď zkontrolovat ručně, nebo si jen pokusit si zapamatovat, kolik kuliček zbývá. Při opětovném načtení získáte představu o počtu kol nalezených v časopise, ale neočekávejte žádná konkrétní čísla.

Stejně tak neočekávejte, že se v této hře uzdravíte. Neexistuje žádná regenerace zdraví ani něco podobného a obvazy jsou dobré pouze pro prevenci ztráty krve.

13. Povstání: Sandstorm

Povstání: Sandstorm

Tato další hra není založena na skutečné válce, ale byla jasně inspirována mnoha skutečnými konflikty, které v posledních několika desetiletích zuřily na Středním východě. Ale zatímco nastavení může být smyšlené, povstání: Sandstorm je snadno mezi nejrealističtějšími válečnými hrami, pokud jde o bojový.

Hráči se mohou připojit k jednomu ze dvou týmů-Zabezpečení a povstalců-a spolupracovat na dokončení cílů ve versus nebo kooperativních režimech. Bezpečnostní frakce se skládá z ekvivalentu militantů v reálném světě, jako jsou síly USA nebo NATO. Mezitím jsou povstalci založeni na skupinách jako Taliban a Al-Káida.

Podobně jsou zbraně také založeny na protějšcích v reálném světě. S bezpečnostními silami používajícími moderní zbraně, jako je karabin M4 a povstalci, jsou omezeni na starší zbraně jako AK-47 a dokonce i některé zbraně z WW2 éry. Většina zbraní zabalí vážný úder a neexistuje žádný respawn systém. Vyhýbání se výstřelu je v této hře nejvyšší prioritou bez ohledu na to, jaký režim hrajete.

Chcete -li přidat ještě více realismu, HUD hry postrádá tradiční prvky FPS, jako je zdravotní bar, počet munice nebo dokonce minimap.

12. Srdce železa IV

Srdce železa IV

Odhalujeme se od střelců z první osoby, abychom mluvili o něčem trochu jiném. Zatímco většina ostatních her na tomto seznamu umožňuje ovládat individuálního vojáka nebo skupiny vojáků, Hearts of Iron IV je velká strategická hra, která vám dává na starosti celý národ.

Hra jde do velké míry, aby replikovala politická situace přítomná na začátku druhé světové války. Můžete převzít kontrolu nad jakýmkoli národem, který byl v té době, zatímco vedl své armády a zapojil se do politiky, jak uznáte za vhodné.

Vzhledem k tomu, že vaše akce mají přímý dopad na průběh války, nevyhnutelně skončíte hraním alternativní verzí WW2. To však nemusí nutně špatná věc. Hearts of Iron IV vám stále může poskytnout realistický pohled na to, jak se války bojovaly ve velkém měřítku, aniž by se pokusily dokonale znovu vytvořit historické události.

11. Svět válečných lodí

Většina realistických válečných videoher: World of Warships

Pokud jste ve válečných videohrách, pravděpodobně s tím už je známo. World of Warships je simulátor námořní války zdarma s více než 400 bitevními lodími. Včetně několika historických historických, jako je Yamato nebo Bismarck.

Hra obsahuje čtyři různé třídy lodí, z nichž každá se specializuje na dělostřelectvo, torpéda nebo letadlo. Stejně jako ve skutečném světě jsou některé lodě malé, ale rychlé, zatímco jiné jsou obrovské, ale obtížně manévrování. V otevřeném moři je velmi málo krytí a obvykle se s nimi poměrně málo nepřátelských válečných lodí, takže výběr správné třídy pro každou misi je zásadní.

Jedním z hlavních vrcholů World of Warships je systém progrese. Hra vám umožní hrát jako hlavní námořní síla první poloviny 20. století. Můžete si vybrat mezi americkým námořnictvem, britským královským námořnictvem, císařským japonským námořnictvem a dalšími.

Váš výběr bude diktovat typy lodí, ke kterým budete mít přístup. Začnete ve velení nízkoúrovňových lodí bez ohledu na váš výběr, ale budete mít spoustu příležitostí k vybudování působivé flotily v průběhu času.

10. World of Tanks

World of Tanks

Nemám rád válečné lodě? No, možná je obrněná pozemní vozidla více vaší věcí. Pokud je tomu tak, najdete z nich spoustu, s nimiž se můžete hrát ve světě tanků. Toto je další válečný název, který má podobnou úroveň přesnosti jako World of Warships, pokud jde o vozidla. Ale s ještě více rozmanitostí.

Na výběr je více než 600 vojenských vozidel, od různých tanků až po tank torpédoborce a samohybné dělostřelectvo. Zápasy se obvykle vyskytují mezi dvěma týmy po 15 hráčích a vyhrávají se úplným vyhlazením opozice. I když existují určité herní režimy s složitějšími pravidly.

Pokud jste obeznámeni s World of Warships, už víte, co zde můžete očekávat, pokud jde o postup. Můžete hrát jako jeden z několika národů, každý s vlastními technologickými stromy a vozidly od úrovně I po úroveň x. World of Tanks však nabízí větší přizpůsobení, protože vám umožňuje nahradit téměř každou část vašich vozidel, včetně skladeb, motorů, zbraní a dalších.

9. Americká armáda: Prokázaná půda

Americká armáda: Prokázaná půda

K lepšímu nebo horšímu, naše společnost dosáhla bodu, kdy volatáci nyní vyrábějí vlastní videohry, aby sloužili jako náborové nástroje. Jedním takovým příkladem je poněkud neimaginativně nazvaná Americká armáda:. Vývojáři? Uhodli jste to, skutečné u.S. Armáda.

Proving Grounds je nejnovější vstup do americké armády. Který běží od roku 2002 věřit tomu nebo ne. Tato konkrétní splátka se zaměřuje především na malé taktické manévry a typ tréninkových cvičení, která byste očekávali ve skutečné armádě. Alespoň do jisté míry.

Většina lidí by souhlasila s tím, že dokazování je jedním z nejslabších záznamů v seriálu, ale bohužel je to jediný, který můžete hrát právě teď. U.S. Armáda tyto hry uvolní zdarma a vždy odstraní předchozí titul, kdykoli vyjde nový.

Poté, co to všechno řekl, je dokazování důvodů stále docela zajímavá hra, kterou si můžete prohlédnout, jak je to „oficiální hra U.S. Armáda.„Navíc, můžete nakonec hrát proti některým skutečným vojákům online; hrstka, která již nehraje Call of Duty nebo Battlefield.

8. Dodatek

Nejběžnější videohry založené na válce: Post Scripttum

Post Scriptmum je trochu podceňovaný FPS, který měl zpočátku zamýšlen jako mod pro skupinu, který je snadno jednou z nejlepších válečných videoher všech dob.

Na rozdíl od Squad se po scénáři koná ve výšce druhé světové války a zaměřuje se na tři hlavní bitvy, které se odehrály na západní frontě. Jmenovitě bitva o Francie, Operation Market Garden a Operation Overlord (Bitva o Normandii).

Post Scriptum nabízí docela hodně rozmanitosti, pokud jde o to, jakou roli můžete hrát v každé bitvě. Kromě různých tříd pěchoty se můžete také stát součástí posádky tanků, objednat běhy zbraní a dělostřelectvo jako velitel nebo možná nejzajímavější se připojit k logistickému týmu. Tato role vám umožní budovat opevnění, barikády a další infrastrukturu zásadní pro válečné úsilí.

Vývojáři v Periscope hrách neustále zlepšují aktualizační skript s novým obsahem od svého počátečního vydání v roce 2018. A podle toho vzhled, některé z nejlepších obsahu teprve přijde. V roce 2022 se nastaví zcela nová kapitola a upgrade herny. Dávejte pozor na to.

7. Wargame: Red Dragon

Wargame: Red Dragon

Nemůžete mluvit o realistických válečných videohrách, aniž byste zmínili sérii Wargame. Red Dragon je nejnovější položkou v řadě RTS, ale také doporučujeme zkontrolovat předchozí tituly Wargame, protože jsou všechny docela solidní.

Wargame: Red Dragon se odehrává v prostředí studené války alternativní historie, kde Sovětský svaz v roce 1991 stále silný. V tomto vesmíru slouží Asie jako primární válečné divadlo a do konfliktu je zapojeno mnohem více národů.

Mezi hlavní účastníky patří Čína, Japonsko, dva Koreje, Austrálie, Izrael a skandinávská koalice. Kromě pravidelných západních a východních bloků samozřejmě.

Jak byste očekávali od hry RTS, Wargame: Red Dragon zahrnuje hodně správy. Existuje více než 1 000 jednotek, s nimiž si můžete hrát, včetně pěchoty, obrněných vozidel, letadel a válečných lodí.

Většina jednotek obsahuje určitou úroveň přizpůsobení a můžete je smíchat a přizpůsobit je, aby se mzdovaly masivní bitvy po zemi, vzduchu a moři. Zápasy podporují až 20 hráčů, kteří se střetávají své armády v reálném čase. Není neobvyklé, že se bitvy staly hektickými jen pár minut do zápasu.

6. Peklo se uvolnilo

Nejběžnější válečné videohry: peklo se uvolní

Peklo Let Loose je pravděpodobně nejvhodnějším titulem, který by mohl přijít na popis videoher WW2. Nebo jen WW2 obecně. Toto je nejnovější hra na našem seznamu, která byla oficiálně vydána před několika měsíci poté, co strávili dva roky v raném přístupu.

Peklo uvolněné rysy masivních 50 vs 50 multiplayerových bitev na devíti mapách na základě divadel v reálném životě válečných. Jako je Carentan a Omaha Beach, abychom jmenovali jen pár příkladů.

Vývojáři vyšli z cesty, aby znovu vytvořili tato ikonická bojiště ve hře pomocí skutečných průzkumných obrázků a satelitních dat. Zbraně, uniformy, dělostřelecké kousky a vozidla jsou také přesné období.

Dalším důležitým aspektem, který peklo uvolnilo jednu z nejrealističtějších válečných videoher kolem je jeho důraz na týmovou práci a komunikaci. Oba jsou nezbytné nejen k vítězství, ale také přežít. Nezapomeňte používat hlasový chat, pokud chcete z této zkušenosti vytěžit maximum.

5. Válečná bouře

Válečná bouře

War Thunder prodává se jako nejkomplexnější bojový mmo vozidla. A je upřímně těžké se hádat s tímto tvrzením. Hra je v podstatě svět tanků, World of Warships a World of Warplanes, vše zabalené do jednoho.

Budete těžké najít další titul, který vám umožní přepnout mezi bitvami na zemi, vzduchu a mořem s tolik lehkosti jako válečný hrom.

Na rozdíl od podobných her vám také War Thunder umožní hrát s vojenskými vozidly od doby před WW1 až po moderní časy. Celkově vzato je ve hře v současné době asi 2000 hratelných vozidel. Za předpokladu, že zahrnete ty odemčené přes balíčky DLC.

War Thunder je velmi všestranná hra, která nabízí něco pro každého. Můžete se zapojit do arkádových bitev, pokud chcete věci nejprve vzít pomalu, než skočíte do realistických a simulátorových bitev proti jiným hráčům. Alternativně se můžete držet misí pro jednoho hráče na základě historických kampaní.

Pokud chcete postupovat stabilním tempem ve War Thunder, budete muset hodně brousit, ale to se dá očekávat od hry zdarma.

4. Squad

Squad

Squad je fantastický taktický FPS, který se snaží co nejpřesněji zobrazovat všechny aspekty moderní války. To zahrnuje nejen přestřelky, ale také budování základny a řetězy velení. Stejně jako Post Scriptum a Hell se uvolní, Squad klade velký důraz na týmovou práci a obsahuje robustní systém VoIP, který podporuje komunikaci mezi hráči.

Bitvy se konají na rozsáhlých mapách, kde se dva týmy 50 hráčů zapojují do boje pomocí pěchoty, dělostřelectva a vozidel. Týmy jsou rozděleny na menší jednotky složené z maximálně devíti vojáků.

Každá skupina je vedena vůdcem, který předává pokyny mezi vojáky, dalšími vůdci týmu a velitelem týmu prostřednictvím hlasového chatu. Hra také obsahuje několik dalších nástrojů, které zajistí bez námahy komunikace mezi členy týmu.

Týmy jsou podobné tomu, co najdete ve hrách, jako je povstání. S jednou stranou se skládá z frakcí, jako je americká armáda, britská armáda, kanadské ozbrojené síly a ruské pozemní síly. Mezitím. Druhý tým se skládá z kvazi-fikčních sil, jako je Střední východ, aliance, nepravidelná milice a povstalci.

3. Verdun

Nejběžnější válečné videohry: Verdun

Verdun je první položkou v trilogii střelců první osoby s tématem WW1 vyvinuté společností M2H a Blackmill Games. Každý titul se zaměřuje na jinou frontu, přičemž Verdun představuje západní armády a bojiště. Mezitím Tannenberg a nadcházející Isonzo pokrývají východní a italské fronty.

Zatímco v žádném případě dokonalé, jedná se o ruce dolů nejrealističtější válečné videohry censtrující se kolem WW1. A také některé z nejtěžších. Zbraně je často obtížné zvládnout a trvat věky k opětovnému načtení. Mezitím můžete zapomenout na hratelnost ve stylu Rambo nalezeného u jiných střelců z první osoby, protože to vyžaduje pouze jeden nebo dva výstřely, než odložíte do Verdunu. A s až 64 hráči, kteří pobíhají po mapě.

Hlavním důvodem, proč je Verdun tak skvělá hra z druhé světové války, nemá nic společného s realistickou fyzikou kulky nebo zbraněmi a uniformami přesné dobové období. I když všechny ty určitě pomáhají. Ale tam, kde hra skutečně vyniká více než kterákoli jiná je v oddělení války v příkopu.

Pomalu se plazit zákopy a liškami se modlí, aby nebyli zasaženi dělostřeleckým úderem nebo plynovým granátem, je typickým zážitkem z západní fronty z druhé světové války. A ve Verdunu je dokonale zobrazováno.

2. ARMA 3

Nejrealističtější videohry založené na válce: ARMA 3

Říkat, že ARMA 3 je jednou z nejrealističtějších válečných videoher všech dob, by bylo podcenění. ARMA 3 je nejambicióznější a nejsložitější vojenský simulátor, který kdy vytvořil, kde můžete vytvořit scénáře tak realistické nebo tak přitažlivé, jak chcete.

Obsah generovaný uživatelem je jedním z hlavních vrcholů ARMA 3. V průběhu let komunita sestavila velmi působivé mody, z nichž některé se staly samostatnými hrami. S Dayz a PUBG jsou některé z nejznámějších příkladů. To je však jen špička ledovce, protože Arma 3 má dost neuvěřitelných modů pro soupeření i ty jako Skyrim.

Ale nebojte se, pokud nejste v Moddingu, protože ARMA 3 také nabízí velmi solidní kampaň pro jednoho hráče spolu s akčními multiplayerovými zápasy.

Budete si muset koupit část DLC, abyste zažili ARMA 3 v celé své slávě, ale to je malá cena, kterou můžete zaplatit za hru, kterou můžete snadno potopit stovky nebo dokonce tisíce hodin.

1. Příkaz: Moderní operace

Příkaz: Moderní operace

Nejsme si ani jisti, zda příkaz: Moderní operace lze klasifikovat jako videohra. Je to spíše podobné typu pokročilého vojenského softwaru, který si představujeme, že vlády a armády používají k simulaci a plánování bojových scénářů v reálném světě.

Příkaz: Moderní operace se odehrává jako velká strategická hra v reálném čase a s celou planetou, kterou máte k dispozici. A mluvíme zde o skutečném glóbu, která byla pečlivě znovu vytvořena pomocí tun satelitních snímků a dat. Můžete dokonce přiblížit kdekoli, abyste se blíže podívali na jakýkoli region téměř přesně jako na Google Earth.

Mapa hledí stranou, tato hra je primárně o vedení války kdekoli a všude na světě. Můžete nastavit jakoukoli zapojení, na které můžete myslet, od 1v1 duelů mezi malými loděmi, globální válčení a cokoli mezi tím. Příkaz: Moderní operace vám poskytují přístup k pozemním silám, letadům, válečným lodím, ponorky, satelity a dalším. Co s nimi děláte a kde je úplně na vás.

Než se skočíte, nezapomeňte se dívat na spoustu tutoriálů. Tuto hru je neuvěřitelně obtížné ovinout hlavu.

Čestná uznání

Existuje několik realističtějších válečných videoher, které jsme se na seznamu nemohli zcela zapadnout, ale chtěli jsme jim dát rychlý výkřik bez ohledu na to.

  • Středověké II: Totální válka
  • Útěk z Tarkova
  • Bratři ve zbrani
  • Silent Hunter: Vlci Pacifiku
  • Ocelová divize 2

Pokud se vám tento seznam líbil, podívejte se na některé z našich dalších níže.

  • Top 30 nejtěžších šéfů videoher, kteří vás budou naprosto šíleni
  • 15 bláznivých sportovních her pro lidi, kteří nenávidí sport
  • Top 20 nejlepších izometrických RPG všech dob
  • Top 10 nejlepších vikingských her pro fanoušky norské mytologie

Autor

Jsem klasický autor Jack-of-All-Trades, který miluje psát o většině témat, i když hraní byl vždy mým silným oblekem. To znamená, že rozhodně neodmítám šanci pokrýt některé šťavnaté zprávy týkající se superhrdinových filmů, románů Stephen King nebo vesmírné cestování. Nebo roboti. Nebo roboti superhrdiny, kteří cestují v prostoru, maskovali jako Stephen King. Zobrazit všechny příspěvky

Facebook Reddit Twitter Pinterest

Napsal Jason Moth

Jsem klasický autor Jack-of-All-Trades, který miluje psát o většině témat, i když hraní byl vždy mým silným oblekem. To znamená, že rozhodně neodmítám šanci pokrýt některé šťavnaté zprávy týkající se superhrdinových filmů, románů Stephen King nebo vesmírné cestování. Nebo roboti. Nebo roboti superhrdiny, kteří cestují v prostoru, maskovali jako Stephen King.

52 nejlepších válečných her všech dob

Válečné hry přicházejí ve všech tvarech ve velikostech, přičemž každý se koná v různých místech, časových obdobích a s obrovskou škálou relevantních zbraní týkajících se každého nastavení. To není ani zmínit, kolik žánrů je spojeno s válečným tématem. Stačí říct, že existuje značné množství válečných her. Tento seznam obsahuje některé klasiky oblíbené fanoušky, jako jsou hry z Volání povinnosti a Bojiště franšízy, stejně jako některé méně známé drahokamy. Bezpochyby, pokud jste nadšencem válečné hry, je tento seznam pro vás. Obsahuje 45 z nejlepších válečných her, u nichž je zaručeno, že vám poskytne dobrý čas. Koukni na to!

#52 šest dní ve Fallúdži

Platforma: PC
Datum vydání: 22. června 2023 (předčasný přístup)

Některé válečné hry nabízejí malý pohled na to, jaké věci byly během bitvy. Je to temná doba pro ty zúčastněné a za šest dní ve Fallúdži se díváme na realistický pohled na jednu z napjatých bitev během války v Iráku. Přesněji řečeno, dostáváme účty od vojáků přítomných během druhé bitvy u Fallúdžáku. Tato bitva se konala v roce 2004, kdy Al -Káida zabavila kontrolu nad Fallúdža, městem, které nyní domovem brutálních podmínek místních obyvatel. Americké a britské síly pracovaly společně šest dní, když bojovaly o svobodu Fallúdža. Hráči mohou očekávat taktické zkušenosti s FPS s online družstvem, pokud si chtějí hrát s přáteli. Jedná se však o titul včasného přístupu, takže se stále vyvíjí plnohodnotný zážitek.

#51 Hvězdné lodi: Vyhlazení

Platforma: PC
Datum vydání: 17. května 2023

Jste připraveni udělat svou roli?