Nejlepší hry VR pro 2023 | PCMag, Best Steam VR Games (Aktualizováno: září 2023) |

Nejlepší hry Steam VR (aktualizováno: září 2023)

Ztraťte se v horních titulech pro HTC Vive, Oculus Quest 2, Playstation VR, PlayStation VR2, Index Valve a Windows Mixed Reality Platform.

Nejlepší hry VR pro 2023

Ztraťte se v horních titulech pro HTC Vive, Oculus Quest 2, Playstation VR, PlayStation VR2, Index Valve a Windows Mixed Reality Platform.

Zástupce řídícího editora, Consumer Electronics

Píšu a upravuji technologický obsah více než pět let, naposledy jako součást týmu pro spotřební elektroniku PCMag, i když jsem také několik let strávil v softwarovém týmu. Před PCMag jsem pracoval v Neowinu.Net, Tom’s Guide a Laptop Mag. Strávím příliš mnoho volného času čtením fór a blogů o zvuku a fotografii.

Moje kariéra mě provedla eklektickým sortimentem polí a spojila mě s lidmi ze všech životních oblastí. Tato zkušenost zahrnuje stavbu, profesionální vaření, podcasting a samozřejmě psaní. Od roku 2009 píšu Geeky, nakonec přistávám na volné noze v PCMag. Tento rozkvět se v roce 2021 rozkvetl na pozici technických analytiků na plný úvazek, kde půjčuji svůj osobní vhled do záležitostí webhostingu, streamování hudby, mobilních aplikací a videoher.

Aktualizováno 20. července 2023
https: // www.PCMag.com/ticks/nejlepší-VR-hry

  • PŘÍBUZNÝ:
  • Nejlepší náhlavní soupravy VR
  • Nejlepší PC hry

(Kredit: René Ramos; Shutterstock/Ground Picture; Sie Japan Studio, Hyperbolic Magnetism, Superhot Team)

Virtuální realita (VR) není nový koncept, ale cena přijetí byla poměrně strmá, když se žánr vzlétl, a nabídky zábavy byly omezeny na glorifikované technologické ukázky. Naštěstí na trh vstoupili cenově dostupné a výkonné náhlavní soupravy VR, takže vývojáři nyní vytvářejí hry první strany a vylepšené přístavy, které plně využívají jedinečné médium. V dnešní době mají fanoušci téměř každého herního žánru vynikající tituly VR a měli by najít alespoň několik titulů zájmu o naše Roundup.

VR hardware pro hraní her

Naše doporučení zahrnují hlavní tituly pro HTC Vive, Oculus Quest 2, PlayStation VR, Playstation VR2, Index Valve a Windows Mixed Reality Heads (některé tituly pracují s ukončeným nebo brzy narušeným hardwarem, jako je Oculus Rift S). Mnoho z těchto zařízení a her se v posledních několika letech stala levnější, což z nich činí snadněji odůvodněný nákup.

Pokud si vyberete HTC Vive, Index Valve nebo náhlavní soupravu Windows Mixed Reality, mějte na paměti, že také potřebujete výkonný herní plochu nebo notebook připravený na VR, aby se pixely tlačily na zobrazení náhlavní soupravy. Pro nejlepší možný zážitek nezapomeňte najít systémy vybavené rychlými procesory, špičkovým GPU a dostatečným počtem portů USB pro připojení všech těchto periferií. Oculus Quest 2 a několik dalších náhlavních souprav VR jsou většinou samostatné jednotky, i když můžete připojit Quest 2 k PC k napájení graficky intenzivních titulů.

Majitelé Playstation mají dvě možnosti: PlayStation VR a novější PlayStation VR2. PS VR2 je exkluzivní pro PS5 a nelze jej použít s konzolí nebo periferiemi PS4. Nicméně, umět Zapojte starší PS VR na PS5 a mít veselý starou čas ve virtuální realitě. Všimněte si, že pokud se zavážete k novějšímu PS VR2, je to jednosměrná ulice: neexistuje žádná křížová kompatibilita mezi hrami PS VR a PS VR2, takže si musíte zakoupit hry, které jsou výhradně kompatibilní s PS VR2.

Nejlepší náhlavní soupravy VR 2022

Co tu není?

Jiné platformy VR a Augmented Reality (AR), jako jsou Microsoft HoloLens a Samsung Gear VR, nejsou do tohoto seznamu zahrnuty, protože tyto náhlavní soupravy jsou určeny pro jiné publikum. Například HoloLens má více profesionálních a komerčních aplikací. Nintendo Switch také provedl tlak na virtuální realitu se svou sadou Labo VR, ale tato platforma je také mimo rozsah tohoto kola. Google Daydream je smutně přerušen.

Nejlepší hry Steam VR (aktualizováno: září 2023)

Nejlepší hry Steam VR (Aktualizováno: září 2023) Obrázek krytí

Tento často aktualizovaný seznam vás informuje o nejlepších hrách Steam VR, které musíte přidat do své knihovny virtuální reality.

Virtuální realita je prostě další populární herní médium. Má svou fanouškovskou základnu stejně jako PC, konzoly a mobilní hry. Existuje několik náhlavních souprav VR, které si můžete koupit, a spousta her, které můžete zažít. Steam má velkou knihovnu některých nejlepších VR her, které najdete. Mají pozitivní recenze od tisíců uživatelů a skutečně vás ponoří do názvu, jako je virtuální realita.

Poznámka: Tento článek je založen na pěti nejlépe hodnocených parních hrách VR s prahem nejméně 10 000 recenzí.

Jak kontrolovat peníze utracené na páře

Můžete snadno zjistit, kolik jste strávili na páře. Zde je to, jak to dokážete.