Nejlepší Hunter staví v Destiny 2 – Dot eSports, Destiny 2: Nejlepší lovce pro PVE a PVP (sezóna 21) – Dexerto

Destiny 2: Nejlepší Hunter sestaví pro PVE a PVP (sezóna 21)

Contents

Builds šťastné kalhoty nejsou nic nového, ale nedávná sezóna viděla dva velké přírůstky, díky nimž je toto neuvěřitelné načtení DPS jedním z nejlepších všestranných v Destiny 2. Jeden, přidání podtřídy Strand a dva, Malfeanance získání nového lesklého katalyzátoru.

Nejlepší lovec staví v Destiny 2

Všechny třídy Destiny 2 Nabídka sestavení schopné vyloučit masivní množství poškození, ale žádná třída nemá docela rozsáhlý seznam jako třída Hunter. Hunter je impozantní možností DPS pro možnosti PVE a skličující soupeř v jakékoli činnosti PVP, jako je Crucible nebo Gambit.

S dokonalou kombinací schopností podtřídy a exotického brnění může každý lovec přejít od dobrého prodejce škod na skvělého. Zde jsou některé z nejlepších sestav lovců napříč Destiny 2.

Gunslinger + Ophidia Spathe + Monte Carlo

Je to nůž. Jednou z výhod podtřídy Gunslinger, Solární podtřída pro lovce, je její rozmanitost házení nože. Každý strom Gunslinger nabízí jinou variantu nože, která přidává výbušné poškození, poškození pálením nebo přesné poškození – a to sestavení maximalizuje počet nožů, které můžete hodit.

Ophidia Spathe hrudní brnění vám uděluje druhý obvinění z házejícího nože. V kombinaci s automobilovou puškou Monte Carlo, která rychle dobíjí vaši schopnost na blízko a zabíjí se, se lovec Gunslinger stává rychlým strojem pro házení nože. Pro aktivity PVE, způsob Outlaw maximalizuje tuto sestavu podtřídy, s výbušným nožem a zelenými zbraněmi postavenými pro vyčištění masivních trodů nepřátel. Způsob ostrostřelce je také ideální pro PvP nebo snižování velkých šéfů.

Flux ArcStrider + Raiden

Super schopnost personálu ARC je jednou z nejsilnějších ve hře a způsobuje tunu poškození prostřednictvím širokých výkyvů na melee a poškozením oblouku, které řetězují více nepřátelům. Sama o sobě má již slušnou dobu trvání, ale je to ještě silnější s vybaveným zbrojním zbrojním z brnění Raiden Flux.

S vybaveným fluxem Raidena, připoutaného personálu ARC zasáhne poškození a trvání, rozšiřuje délku a sílu super. To je nejlépe zesíleno způsobem stromu Warrior, který přidává hity personálu ARC, když je použit po Dodge.

Nightstalker + Graviton propadne

Cesta podtřída Wraith Tree of the Nightstalker přepíná Shadowshot pro zcela nové super, spektrální čepele. Volání této schopnosti vám umožní stát se neviditelným, dokud nezaútočíte na další. A pokud klepnete pravým tlačítkem myši na svůj těžký útok, můžete znovu zmizet. Je to užitečné pro odstranění prioritních nepřátel v PVE aktivity a může být měnič her v různých režimech PvP. Hráči Wraith se mohou také starat z neviditelných z zabíjení, zatímco se krčí.

Stejně jako u sestavy oblouku chceme tento super co nejvíce maximalizovat – a za to potřebujeme Graviton propadnou helmu. Tato exotická helma zvyšuje dobu trvání jakéhokoli efektu neviditelnosti, a přestože je neviditelný, získají rychlejší dobití melee, opětovné načtení zbraní a zlepšené zotavení. To znamená, že efekty neviditelnosti Super vydrží déle a lovci mohou získat všechny tyto výhody z pouhého krčení a zabíjení.

Revenant + FR0ST-EE5

S tolika varianty, které jsou k dispozici pro odemknutí a použití ve třídě Hunter Stasis, Revenant, chcete, aby něco zesílilo zmrazení a zpomalení, které vám také poskytují obrovskou podporu mobility. Chcete-li toho dosáhnout, chcete exotické boty FR0ST-EE5, které způsobují, že sprinting zvýší regeneraci granátů, melee a vaší dodge schopnosti.

Uhýbání také zvyšuje rychlost sprintu, takže pokud zamrznete nepřátele buď s granátem nebo super, můžete rychle zavřít vzdálenost a použít rozbití, abyste najednou vytáhli obrovskou skupinu najednou.

Podívejte se také na naše doporučení pro nejlepší stavění Titan a Warlock.

Spisovatel štábu Valorant, také pokrývající CS: GO, FPS hry, další tituly a širší eSports Industry. Sledování a psaní esportů od roku 2014. Dříve psal pro Dexerto, Upsomer, Splyce a nějak myspace. Jack všech her, Master of None.

Destiny 2: Nejlepší Hunter sestaví pro PVE a PVP (sezóna 21)

Strand Hunter používající SILKStrike Super v Destiny 2

Bungie

Sezóna Deep je v plném proudu a po změnách v široké škále exotiků Destiny 2 hráči dychtivě hledají nové sestavy. Naštěstí jsme vás dostali za pokrytí nejlepšími sestavami lovců, které můžete použít v PVE i PVP.

Sezóna 21 viděla, že se mnoho exotických zbrojních kusů přepracovává včetně některých oblíbených fanoušků. Podobně jako ST0MP-EE5 obdržely statné nervy, zatímco podceňované exotiky, jako je přísaha a zapečetěné uchopení Ahamkara, byly znatelně buffed.

Článek pokračuje po reklamě

Se všemi změnami může být těžké držet krok s tím, co je dobré a co je špatné v současné meta. Abychom pomohli hráčům Huntera, sestavili jsme několik doporučení pro sestavení-výkonný zabití šampiona orientovaného na DPS pro PV.

Článek pokračuje po reklamě

Zde jsou naše oblíbené sestavy Destiny 2 Hunter, které vám umožní ovládnout vše od velmistrátových soumraků po kelímek.

Obsah

PVE sestavení

Článek pokračuje po reklamě

 • Hunter Pve Lucky Pants Strand Build
 • Hunter PVE schopnosti, aspekty a fragmenty
 • Hunter PVE zbraně a exotické
 • Hunter Pve Armor Mods
 • Priorita Hunter Pve Stat
 • Hunter Pve Build: Gameplay Loop

Sestavení PVP

 • Hunter Pvp FR0ST-EE5 Strand Build
 • Hunter PvP schopnosti, aspekty a fragmenty
 • Hunter PvP zbraně a exotická
 • Hunter Pvp Armor Mods
 • Priorita statistiky Hunter Pvp
 • Hunter PvP Build: Gameplay Loop

Hunter Pve Lucky Pants Strand Build

Builds šťastné kalhoty nejsou nic nového, ale nedávná sezóna viděla dva velké přírůstky, díky nimž je toto neuvěřitelné načtení DPS jedním z nejlepších všestranných v Destiny 2. Jeden, přidání podtřídy Strand a dva, Malfeanance získání nového lesklého katalyzátoru.

Díky těmto dvěma změnám nebylo nikdy všestrannější. Nejenže se chystáte roztavit téměř cokoli na vaší cestě, ale také budete moci svému týmu pomoci jednat s šampiony a zabití i těch nejsilnějších šéfů.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší Destiny 2 Hunter Pve Build for Season 21

Strand poskytuje dostatek užitečnosti díky neuvěřitelné schopnosti granátů.

Hunter PVE schopnosti, aspekty a fragmenty

Schopnosti

 • Super: Silkstrike
 • Schopnost třídy: Gambler’s Dodge
 • Hnutí: Trojitý skok
 • Melee: Závitem
 • Granát: Shackle Grenade

Aspekty

 • Vdova hedvábí: Máte další granátový poplatek. Váš háček vytváří v pocitu.
 • Zachycení zabouchnutí: Aktivujte svůj pohyb vzduchu, abyste konzumovali energii schopností třídy a ponořili se na zem a pozastavili všechny blízké cíle na dopad. Použití této schopnosti prodlužuje doba schopností třídy Cooldown.

Fragmenty

 • Vlákno generace: Poškození způsobuje energii granátu. (-10 disciplína)
 • Vlákno izolace: Přistání rychlé přesnosti hity vydává odloučení od cíle.
 • Vlákno mysli: Porážka zavěšených cílů Granty Energie schopností třídy.
 • Vlákno strážce: Zvednutí koule napájecího grantů tkané poštou. (-10 odolnost)

Hunter PVE zbraně a exotické

Kinetický: Vrcholem této sestavy je nesprávné způsoby. Je to vynikající exotické ruční dělo, které způsobuje velké škody, omráčí nezastavitelné šampióny a má rychlost požáru 180 ot / min, která je ideální pro šťastné kalhoty. Nejlepší legendární alternativa je revolver Sedmý referent serafů s rekonstrukcí a Vorpalem.

Energie: Tento slot je flexibilní, ale některé silné možnosti zahrnují laundák granátů vlnových rámů (spuštění, drsný jazyk), SMG (FunnelWeb, Ikelos SMG), Glaive (The Enigma, Nezarecova šepot) a jakákoli jiná meta energetická zbraň (Acasia’s Dejection, Iterative Loop , Nessa’s Oblation atd.)

Článek pokračuje po reklamě

Těžký: Raketová odpalovač s pouzdrem pro automatické nakládání funguje dobře s šťastnými kalhotami, jak můžete střílet, přepnout na ruční dělo, poškodit a poté přepnout zpět na znovu načtený odpalovač, jakmile se na Cooldown dostanou do dalšího výstřelu. Nejlepší možnosti jsou Hothead, Palmyra-B a narážka v noci.

Článek pokračuje po reklamě

Nesprávné pobyt Exotic Hand Cannon od Destiny 2

S jeho novým katalyzátorem je nesprávné pobyt snadno nejlepší ruční dělo pro všechny šťastné kalhoty.

Hunter Pve Armor Mods

Helma:

 • +10 STAT MOD volby (3-4)
 • Kinetický Siphon (2)
 • SIPHON MOD, který odpovídá prvku speciální/těžké zbraně (1-3)
 • Hands-on (1, vyžaduje autorizované mody S21: artefakt melee Perk)

Zbraně:

Hruď:

Nohy:

Poznámka: Při snadnějším obsahu je přepětí kinetické zbraně (3) optimální pro maximalizaci poškození za náklady na přežití a užitečnost.

Položka třídy:

Poznámka: Pokud používáte přepětí kinetické zbraně, je upřednostňována časová dilatace (3) před Reaper (3), protože usnadňuje bonus za údržbu zbraní pro poškození.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší mody brnění, které se použijí s Lucky Pants Hunter Pve Build in Destiny 2

Šťastné kalhoty zajišťují skvělé DPS, takže je nejlepší soustředit se na brnění, které zlepšují přežití a doba dopadu schopností.

Priorita Hunter Pve Stat

Disciplína a Odolnost jsou nejdůležitější statistiky, které mají být upřednostněny. Disciplína je nesmírně důležitá, protože granát s pobouřením je pro celou tuto sestavu ústředním. Mezitím je vysoká odolnost také příjemná pro další tanciness, kterou poskytuje.

Oživení i mobilita jsou užitečné statistiky, ale nestojí za to jít z cesty. Gamblerova dodge zde není příliš důležitá, protože je to spíše pohodlí než cokoli jiného, ​​zatímco mimo staví Warlock, zotavení je situační statist, která je méně působivá než jen použití krytu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Přehled Lucky Pants Hunter Pve Build Stat Priority in Destiny 2

Vysoká disciplína je nutností s touto sestavou, aby se využilo neuvěřitelné schopnosti Grenade Shackle Grenade Hunter Strand.

Hunter Pve Build: Gameplay Loop

Šťastné kalhoty se točí kolem buff s názvem „nelegálně upravené pouzdro“, které spouští pokaždé, když přepnete na plně naložené ruční dělo. Když je tento buff aktivní, zvyšuje poškození ručního děla o 60% za každý výstřel přistál až pro 5.5 sekund. Poté, co buff dojde, Lucky Pants jde na cooldown po dobu 10 sekund.

Chcete -li využít šťastné kalhoty, chcete provést následující rotaci:

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

 • Otevřete se vypálením raketového odpalovače u šéfa nebo skupiny nepřátel.
 • Okamžitě přepněte na nesprávnosti a vystřel co nejvíce výstřelů, což způsobuje výrazně zvýšené poškození díky nelegálně umoděnému pouzdru.
 • Vyprázdněte časopis Malfeasance, znovu načtěte a poté pokračujte v poškození vaší energií nebo těžkou zbraní.
 • Jakmile prošel desetisekundové kalhoty Lucky Pants, opakujte.

Takto funguje rotace DPS, ale zde je několik dalších tipů, jak z této sestavení v PVE co nejlépe vytěžit:

Článek pokračuje po reklamě

 • Shackle Grenade je neuvěřitelná schopnost, kterou lze použít k omráčení šampionů, vymazání reklam a nákupu času.
 • Za náklady na energii třídní schopnosti lze použít pohyb vzduchu k potažení nepřátel v širokém poloměru. Když se v kombinaci s granátem s pobouřením můžete omráčit místnost plnou nepřátel za pouhé sekundy.
 • Orby moci poskytují tkanou poštu, nejvyšší defenzivní buff, který uděluje 72% snížení poškození při 100 odolnosti.
 • SilkStrike také poskytuje tkanou poštu při aktivaci. Tento super by měl být použit hlavně k přežití těžkých situací a odtržení spojky oživuje spíše než k poškození. Jeho alternativní útok je však úžasný pro řešení široké oblasti poškození efektu.

Nejlepší Hunter PvP FR0ST-EE5 Strand Build

Nejdelší dobu byl jediný Hunter PvP Exotic, který stojí za to spustit, st0mp-ee5. V sezóně 21 to však bylo zasaženo tvrdým nerfem a zanechal jej v ohromujícím stavu. Nyní Hunter Mains musí hledat alternativní exotiku, aby plnil svou roli.

Článek pokračuje po reklamě

FR0ST-EE5, často označovaný jako „Frosties“, jsou úžasnou možností. Dělají to tak, aby se všechny vaše schopnosti regenerovaly rychleji při sprintu. Vzhledem k rychlé povaze a neustálému pohybu kelímku je to přirozené přizpůsobení, které funguje pěkně v PvP.

Článek pokračuje po reklamě

Všechny ability, fragmenty a aspekty pro stavění lovce pramenů PVP

V sezóně 21 přidán aspekt Spectred Specter funguje neuvěřitelně dobře v PvP.

Hunter PvP schopnosti, aspekty a fragmenty

Schopnosti

 • Super: Silkstrike
 • Schopnost třídy: Marksman’s Dodge
 • Hnutí: Trojitý skok
 • Melee: Závitem
 • Granát: Shackle Grenade

Aspekty

 • Závitem SPECTER: Aktivace schopností třídy nasazuje návnadu, která upozorňuje bojovníky v okolí. Po poškození nebo když se bojovník blíží, návnada odpálí, způsobuje škody a uvolňuje vlákny, které hledají a útočí na nedaleké nepřátele.
 • Vdova hedvábí: Máte další granátový poplatek. Váš háček vytváří v pocitu.

Fragmenty

 • Vlákno výstupu: Aktivace vaší schopnosti granátu znovu načtou vaši vybavenou zbraň a uděluje bonusovou efektivitu a manipulaci po krátkou dobu trvání. (+10 mobilita)
 • Vlákno evoluce: Threadlings cestují dále a způsobují další poškození. (+10 intelekt)
 • Vlákno finality: Finálové údery vytvářejí vlákny. (+10 zotavení)
 • Vlákno vazby: Super Final Fouws Emitujte pozastavení výbuchu z cíle. (+10 odolnost)

Hunter PvP zbraně a exotická

Kinetický: Vzhledem k našemu výběru energetické zbraně je v kinetickém slotu nejlépe nejlepší zbraň, jako je SMG nebo brokovnice. Některé nejvyšší možnosti jsou nesmrtelný, fraktethyst a imperiální vyhláška. Alternativně může na mapách s dlouhými zrakovými liniemi pracovat silný odstřelovač, jako je kousnutí lišky, vzdor Yasminu nebo nadřazenost.

Energie: Graviton Lance je podpisová zbraň pro téměř jakékoli PVP sestavení v těchto dnech. Tato exotická pulzní puška nabízí fantastickou TTK a je neuvěřitelně snadná použitelná. Některé skvělé alternativy zahrnují ikelos_smg_v1.0.3, Matador 64, Cloudstrike, milovaná a iterativní smyčka.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Těžký: Heavy není v PVP tak důležitý, ale je hezké mít silnou možnost použít, když se objeví příležitost. Pro surový zabíjení potenciálu buď kulometu nebo launcher těžkých granátů funguje nejlépe. Pro užitečnost je druhá polovina s Eagar Edge skvělá pro vrchol rohu ve třetí osobě a rychle se obejít.

Graviton Lance Exotická pulzní puška z Destiny 2

Graviton Lance právě ovládá meta kelímku a z dobrého důvodu.

Hunter Pvp Armor Mods

Helma

Zbraně

Poznámka: PŘIPOJTE FASTALL, pokud používáte model General Armor, který vyžaduje čtyři energie.

Hruď

 • +10 STAT MOD volby (3-4)
 • Neochvějný kinetický cíl (3)
 • Neochvějný prázdný cíl (3)

Nohy

Položka třídy

Poznámka: Pokud používáte model General Armour, který vyžaduje čtyři energii.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší mody z brnění, které se použijí s Strange Hunter Pvp Build in Destiny 2

Sestavy PVP Destiny 2 jsou vysoce závislé na modech, které snižují trhlinu a zlepšují manipulaci.

Priorita statistiky Hunter Pvp

Mobilita, Zotavení, a Disciplína jsou tři nejdůležitější statistiky, které mají být upřednostněny. Mobilita zajišťuje, že Gamblerova dodge je k dispozici co nejčastěji, což je klíčové pro toto sestavení. Mezitím nám zotavení pomáhá uzdravit se rychleji mezi přestřelkami a disciplínou udržuje poutka Grenade off Cooldown.

Článek pokračuje po reklamě

Odolnost i intelekt jsou užitečné, ale měly by být zváženy až poté, co jsou hlavní tři statistiky optimalizovány. Síla je statistika nejnižší hodnoty, protože špička je slabá schopnost v PVP, která má omezené použití.

Článek pokračuje po reklamě

Představte si zbraně a prioritu statu pro lovec PVP v S21

Mít vysokou mobilitu je nutností, protože diktuje, jak často budete mít Gambler’s Dodge Off Cooldown.

Hunter PvP Build: Gameplay Loop

Jedná se o poměrně obrannou sestavu ve srovnání s ostatními podtřídy, které často běžely s FR0st-EE5. Spíše než zaměřit se na zvýšené poškození nebo uzdravení, Tato sestava se točí kolem Marksmanova dodge spuštění aspektu Spectre Specter.

Po aktivaci, závitu Spector nasadí návnadu, která poškozuje kohokoli, kdo se k němu blíží. Je to neuvěřitelné pro odpojení, protože můžete otočit roh, umístit návnadu a potrestat agresivní hráče, kteří do něj narazí.

Článek pokračuje po reklamě

Další výhodou závitového spectoru je to, že návnada, kterou nasazuje, uvolňuje vlákny při detonaci. Není neobvyklé, že se návnada dostane zabití a pak to vlákny řetíte do jednoho nebo dvou dalších zabití. Ještě lepší je, že to může být spuštěno ručně zničením vlastní návnady.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší část této sestavy je, že Fr0st-ee5 je zcela pasivní. Nemusíte dělat nic konkrétního, abyste vyvolali jeho schopnosti regenerovat účinky. Jen sprintu kolem, umístěte návnady, házejte potukovací granáty a získejte zabití. Jedná se o jednoduchou, ale efektivní sestavení lovců PVP.

Článek pokračuje po reklamě

To je vše, co potřebujete vědět o nejlepších lovcích pro PVE a PVP. Zvažte prohlédnutí některé z našich dalších užitečných obsahu Destiny 2 pro nejnovější tipy, triky a vysvětlení:

Nejlepší Hunter staví v Destiny 2: PVP & PVE (2023)

Nejlepší Hunter staví v Destiny 2: PVE & PVP

Lovci mají nějakou velkou rozmanitost, pokud jde o jejich stavby v Destiny 2. I když se vždy tvrdili jako „nejlepší“ třída v PvP, určitě jim v oddělení PVE chybí. Jejich schopnost se otáčet mezi vysokoškolnými super sestavy a podporou FireTeam z nich činí skvělou volbou pro každého hráče.

Zde je 8 nejlepších lovců v Destiny 2

ARC Hunter-One-Two Punch Combo

ARC Hunter One-Two Punch Destiny 2

Aspekty:

 • Smrtící proud
 • Stav toku

Fragmenty:

 • Jiskra zpětné vazby
 • Jiskra odporu
 • Jiskra iontů
 • Jiskra šoku

Exotický:

 • Lhář je handshake

Čorny MODS:

 • Hands On (helma)
 • Těžké ruce (zbraně)
 • Indukce dopadu (zbraně)

Shotgun Metas měl vždy za sebou 2 hnací síly: brokovnice s jedním dva údery a handshake Hunter Exotic Liar. Dohromady se vydali na některé masivní škody, které mohou skartovat mnoho šéfů, pokud se můžete dostat zblízka a osobní.

Tato budova lovce oblouku se zaměřuje na budování kombinace, aby se vaše poškození zvýšila. Spark of Resistance vám dává další přežití v dosahu melee. Spark zpětné vazby funguje v tandemu s lhářem handshake, aby se vaše poškození dále zvýšila. Stejně jako u jiných sestav oblouků je i trhavé cíle skvělé pro silné poškození oblasti a zpět energii.

Základní herní smyčka této sestavy se vyhýbá aktivaci smrtícího proudu, což umožňuje vašemu melee začnete váš další cíl. Poté budete chtít získat tři zabití na melee na maximum kombinace. Jakmile dosáhnete maximálních hromádek kombinace, neměli byste mít žádný problém zabíjet nepřátele hodnosti. U hovězích cílů kombinujte kombinaci s jednorázovou brokovnicí.

ARC Hunter – Skip Grenade Spam

Arc Hunter Skip Grenade Spam Destiny 2

Aspekty:

 • Tempest Strike
 • Stav toku

Fragmenty:

 • Jiskra šoku
 • Jiskra iontů
 • Spark of Focus
 • Jiskra dobití

Exotický:

Čorny MODS:

 • Posílení detonace (zbraně)
 • Grenade Kickstart (Arms)
 • Bomber (položka třídy)
 • Utility Kickstart (položka třídy)

Grenáty jsou pravděpodobně jednou z nejcennějších schopností v Destiny 2. Existuje celá řada možností, z nichž mnohé způsobují značné množství poškození. Jeden z nich však není spousta, zejména ty, které nevyžadují přímou linii dohledu. To je místo, kde tento lovec granátů Skip staví v Destiny 2.

Shinobuův slib je Hunter Exotic, který vám dává další poplatky za přeskočení granátů a také zlepšuje jejich sledování a dává nějakou energii zpět, když způsobují poškození. V PVP jsou granáty Skip skvělé pro oslabení nepřátel a jejich spláchnutí z kolem rohů. Spark of Shock bude trhnout cíl a jiskra iontů vám poskytne energetickou dobití při zabíjení otřesených cílů.

Chcete -li zahájit boj, hodíte granát přeskočení, abyste dostali nějaké poškození a také si zavrhli svůj cíl. Poté pronásledujete svůj cíl a dokončíte je, abyste vrátili nějakou energii granátu a vytvořili iontovou stopu pro ještě více energie. Brokovnice a fúzní pušky se s touto sestavou dobře spárují, protože cíl bude již oslaben, takže se nemusíte starat o přistání všech svých pelet nebo šroubů.

Void Hunter – podpora neviditelnosti

Podpora neviditelnosti lovců Destiny 2

Aspekty:

 • Trapperův přepadení
 • Zmizející krok

Fragmenty:

 • Ozvěna nejasný
 • Ozvěna hladovění
 • Echo sklizně
 • Ozvěna vytrvalosti

Exotický:

Čorny MODS:

 • Posílení detonace (zbraně)
 • Grenade Kickstart (Arms)
 • Bomber (položka třídy)
 • Utility Kickstart (položka třídy)

Omnioculus je jedním z nejsilnějších prázdných exotik pro lovce. Poskytuje další poplatek za kouřovou bombu, vrátí energii, když uděláte spojence neviditelného, ​​a také způsobí snížení poškození, pokud je neviditelné. To může být velmi vynalézavé u obsahu špičkových, což vám a vašim spojencům umožňuje sundat se od sebe.

Při házení kouřové bomby nebo pomocí Quickfall budete chtít zasáhnout alespoň 2 členy FireTeam, protože to vrátí úplný poplatek za kouřovou bombu. Pokud potřebujete získat další poplatky za melee, pak aktivujte Gambler’s Dodge poblíž nepřátel. Můžete také získat nějakou energii schopností na melee a třídě házením granátu víru.

Void Hunter – volatilní kola

Void Hunter těkavé kola Destiny 2

Aspekty:

 • Trapperův přepadení
 • Stylový exekuce

Fragmenty:

 • Ozvěna vytrvalosti
 • Ozvěna hladovění
 • Ozvěna nejasný
 • Echo sklizně

Exotický:

 • Gyrfalcon’s Haulberk

Čorny MODS:

 • Posílení detonace (zbraně)
 • Voidní přepětí zbraně (nohy)
 • Bomber (položka třídy)

Volatilní kola jsou jedním z nejsilnějších výhod poškození AOE, které jsme získali v Destiny 2. Je to skvělé pro poškození AOE, ale má další výhodu z toho, že je odpálen z poškození, nikoli zabíjení. To je obzvláště pěkné ve špičkových činnostech, když nepřátelé mají větší zdravotní bary.

Gyrfalcon’s Haurtberk poskytuje vaše zbraně volatilní kola po opuštění neviditelnosti. V kombinaci se stylovým popravcem můžete reaktivní neviditelnost pouze získáním zabití. Když potřebujete zvýšení poškození, použijte finišer na cíl, když jste neviditelní. To vám také poskytne nádrž. Spárujte to s jakoukoli neplatnou zbraní, jako je FunnelWeb, a můžete vyčistit pokoj za pouhé sekundy.

Solar Hunter – Tripmine Lockdown

Solar Hunter Tripmine Lockdown Destiny 2

Aspekty:

 • Na vaši značku
 • Knock Em Down

Fragmenty:

 • Ember of Searing
 • Ember of Singeing
 • Ember of Solace
 • Ember of Resolve
 • Ember of Mercy

Exotický:

 • Mladá Ahamkarova páteř

Čorny MODS:

 • Posílení detonace (zbraně)
 • Grenade Kickstart (Arms)
 • Bomber (položka třídy)
 • Reaper (položka třídy)

Tato solární stavební centra se soustředí kolem granátu Tripmine, který je skvělý v uzamčení těsných prostorů. Vyniká v aktivitách PVP, jako jsou pokusy, zejména pokud máte malou, kompaktní mapu jako Javelin-4 a vyhoření. Společné chodby i Spawnpoints se mohou snadno stát smrtícími pasti pro vaše nepřátele.

Hraní smyčka této sestavy je nastavena vaše tripmine granát a blízkost nože v místech, kde nepřátelé budou chtít tlačit. Poškození z obou z nich spálí vaše nepřátele a generuje energii granátů. Pokud se chystáte zabít, ujistěte se, že se vyhýbejte, abyste aktivovali Reaper a vytvořili kouli síly pro zabití více regenerace schopností.

Solar Hunter – nůž

SOLAR HERTER BEZPEČNOST KNISE Osud 2

Aspekty:

 • Knock Em Down
 • Na vaši značku

Fragmenty:

 • Ember of Torches
 • Ember erupce
 • Ember of Searing
 • Ember of Empyrean
 • Ember of Mercy

Exotický:

Čorny MODS:

 • Solar Siphon (helma)
 • Těžké ruce (zbraně)
 • Indukce dopadu (zbraně)
 • Přepětí solární zbraně (hrudník)

Toto je jedna z mých oblíbených lovců v Destiny 2. Knife blízkost je odpouštějící melee, která může stále způsobit poškození, i když vám chybí váš hod. Calibanova ruka to motivuje více, protože zvyšuje rychlost regenerace melee o 500%, když je váš blízkost nůž přilepená na zdi nebo na podlaze.

Vrcholem této sestavy jsou Aoe Daamge a dlouhá doba na obnovení, které hodně pomáhají s přežitím. Knock ‘em Down vám vrátí váš nůž, dostanete zabití, zatímco zářivý. Aktivujete Radiant přes Ember of Torches, když hodíte nůž. Chcete -li rozšířit Radiant and Restoration, budete muset zabít se solární zbraní nebo své schopnosti.

Chcete -li tuto sestavu běžet, budete muset zabít svým blízkým nože. Pak budete chtít porazit spálený cíl a vytvořit Firesprite, který vám na vyzvednutí poskytne restaurování. Poté sledování zabití solárních zbraní nebo zabití schopností prodloužit časovač obnovy.

Stasis Hunter – Spam Washing Blade & Dodge

Stazis Hunter Withring Blade Destiny 2

Aspekty:

 • Dotek zimy
 • Ponurá sklizeň

Fragmenty:

 • Šeptání střepů
 • Šeptání řetězců
 • Whisper of Hedrons
 • Whisper of Durance
 • Whisper of Rime

Exotický:

 • Radiant Dance Machines

Čorny MODS:

 • Grenade Kickstart (Arms)
 • Těžké ruce (zbraně)
 • Posílení detonace (zbraně)
 • Reaper (položka třídy)

Stazi se stále zdá být nejméně používaná podtřída napříč všemi postavami. I když to není slabá podtřída, často je časy méně než její konkurence. Tato sestava využívá zářivé taneční stroje ke spamu vaší dodge a uschlé čepele, vaši schopnost melee.

Chcete -li věci začít, budete se chtít vyhnout poblíž nepřátel, abyste aktivovali zářivé taneční stroje. Poté budete chtít hodit svůj melee, abyste získali zabití a posílili časovač na zářivých tanečních strojích. Když vám dojde poplatky za melee, můžete použít svůj dodge k získání poplatku zpět. Vzhledem k těžce ruce bude vaše zabití na blízko vytvářet koule síly.

Strand Hunter – Ensnaring Slam

Strand Hunter Ensnaring Slam Destiny 2

Aspekty:

 • Onsnaring Slam
 • Vdova hedvábí

Fragmenty:

 • Vlákno mysli
 • Vlákno kontinuity
 • Vlákno strážce
 • Vlákno generace

Exotický:

 • Šestý kojot

Čorny MODS:

 • Těžké ruce (zbraně)
 • Zaostření stávky (zbraně)
 • Posílení detonace (zbraně)

Toto je jeden z novějších lovců, který se staví v Destiny 2, protože podtřída byla vydána od vydání Lightfall v únoru pouze od vydání Lightfall. Z tohoto důvodu není tolik build odrůdy s omezeným fragmentem a možnostem aspektů.

Stavba je vyrobena tak, aby pozastavila co nejvíce cílů s únosem Slam. Šestý kojot vám poskytne druhý poplatek za Dodge, který bude využíván pokaždé, když použijete zabouchnutí. Jakmile pozastavíte cíl, budete je chtít zabít a vygenerovat více energie schopností třídy z vlákna mysli.

Závěr

Neexistuje omezení toho, co lovci mohou dělat s jejich sestavami. Hunter Exotics je silně bezplatný a zvyšuje tyto sestavy na nové úrovně. Zatímco meta a staví s posunem se sezónním artefaktovým mody a novými vydáními, tyto sestavy Hunter budou stále silné možnosti v obsahu PVE i PVP.