Nejlepší joysticks a letové tyčinky pro Microsoft Flight Simulator 2023 | Windows Central, nejlepší PC joystick v roce 2022 | Windows Central

Nejlepší PC joystick v roce 2022

Zatímco Thrustmaster prodává svůj t.16000 m jako samostatná letové tyčinky, doporučujeme doprovodný kvadrant škrticí klapky. Odpovídající škrticí klapku TWCS staví na filozofií sdíleného designu, s dalšími 14 tlačítky a přepínačem POV pro maximalizaci vašich vstupů. Škrta usnadňuje zkrotit i ty nejpokročilejší letadlo a zároveň sloužit soudržným zážitkům s minimální investicí. A pokud se chcete dostat hluboko do dosahu, odpovídající pedály a panely jsou také na trhu.

Nejlepší joysticks a letové tyčinky pro Microsoft Flight Simulator 2023

Microsoft Flight Simulator nastaví nový bar pro virtuální letectví, využívá cloudovou říši společnosti k pojistce satelitních snímků a umělé inteligence, aby vytvořila dokonalou podobu světa.

Letový simulátor je také mnohem víc než hra. I když jej můžete hrát s ovladačem nebo klávesnicí a myší, skutečná zábava začíná, když přidáte nějaký vyhrazený hardware. Dalo by se úplně zbláznit a postavit si plnou kokpitu, ale je tu jednodušší a nákladově efektivnější místo pro začátek.

Zvednutí jednoho z našich nejlepších letové tyčinky zesiluje realismus a umožňuje přesnou kontrolu nad desítkami zahrnutých letadel. Zatímco tam je hojnost joysticků, jokes a letové příslušenství, z nichž si můžete vybrat, zejména na PC, zhuštěli jsme to nejlepší ze všech, na jednom místě.

1. Thrustmaster t.16000M FCS HOTAS

Kombinace designu, neuvěřitelné funkce, ergonomie a atraktivní ceny, to je letové tyčinky, pokud chcete nejlepší všestranné řešení pro zvýšení zážitku z letu simulátoru.

2. Thrustmaster t.Flight Hotas One

PC může být tam, kde je veškerý hardware Mad, ale díky Thrustmasterovi můžete získat stejný skvělý zážitek, pokud se rozhodnete hrát na Xboxu místo toho s tímto.

3. Logitech G X56 HOTAS

Více neformálních pilotů letu simulátoru nemusí obětovat funkce a kvalitu a toto nastavení Hotas je perfektním doplňkem, pokud chcete zážitek, aniž byste se zbláznili.

4. Thrustmaster Hotas Warthog Flight Stick

Premium více pro ty, kteří chtějí jít o něco dále se zážitkem z letu simulátoru. Hladké, přesné a postavené jako tank, pokud máte na to rozpočet.

5. Thrustmaster TCA Officer Pack Airbus Edition

Jaký lepší způsob, jak létat, než s nějakým vkusem v reálném světě? Tato spolupráce s Airbusem přidává do vašeho digitálního létání trochu ochutnávaného letadla a určitě to vypadá jako část.

6. Thrustmaster T-Flight Stick x

Letové tyčinky mohou být opravdu drahé, ale pokud chcete začít s rozpočtem a přitom získávat kvalitní produkt, pak je to absolutně ten, který se má dostat.

Nejlepší celkově

1. Thrustmaster t.16000M FCS HOTAS

All-in-one t.16000m je nejlepší joystick venku

Naše odborní recenze:

Důvody k nákupu

Cenově dostupné řešení all-in-one
Šílená funkce

Důvody, kterým se vyhnout

Lepší dostupná kvalita

Když se snažíte zvýšit svůj zážitek ze simulátoru Microsoft Flight mimo vstupní zkušenost, zajištění nejlepšího praktického řešení pro škrticí klapku je investice, kterou nebudete litovat. I když jsou tam desítky periferií připravených. Nejlepší letové tyčinky přicházejí s nesčetnými výhodami, včetně granulárního vstupu na povrchy a komponenty základní kontroly, s přiřazitelnými klíči pro každodenní funkce.

Thrustmaster t.16000m FCS HOTAS je základem od uctívaného výrobce v SIM Gear a kontroluje řadu políčků pro ty, kteří mají chuť na letový simulátor Microsoft Flight Simulator. Osy joysticků poskytují vysoce přesné ovládání nad výškou a roli, s otočením tyčinky také manipulaci s vychvalením pro horizontální úpravy. Primárně jde dolů na interní technologii srdce a poskytuje přesné 16bitové rozlišení pro vstupy a napětí, které cítí že jo. Internály téměř odrážejí svůj nadšenec-geared Warthog joystick a přibíjejí stejnou robustní funkčnost za chutnější cenu.

Flight Stick přináší pohodlný, ergonomický design, když je rukou, s různými vstupy pro posílení funkčnosti. To zahrnuje osmicestný čepicový přepínač umístěný nahoru, který je nezbytný při pohledu mimo kokpit s ohromujícími kulisami Microsoft Flight Simulator. Mezi další vstupy patří spoušť namontované na zadní straně a dalších 16 přiřaditelných tlačítek, ideální pro mapování základních funkcí palce z vašich prstů. Estetika Thrustmasteru není pro každého, s jeho celo černou plastovou a oranžovou přízvukem a podsvícení, ale pomozte vytvořit vrchol pro vaše letové nastavení.

Zatímco Thrustmaster prodává svůj t.16000 m jako samostatná letové tyčinky, doporučujeme doprovodný kvadrant škrticí klapky. Odpovídající škrticí klapku TWCS staví na filozofií sdíleného designu, s dalšími 14 tlačítky a přepínačem POV pro maximalizaci vašich vstupů. Škrta usnadňuje zkrotit i ty nejpokročilejší letadlo a zároveň sloužit soudržným zážitkům s minimální investicí. A pokud se chcete dostat hluboko do dosahu, odpovídající pedály a panely jsou také na trhu.

Thrustmaster je lídrem v simulačním příslušenství, přičemž toto řešení Hotas poskytuje šílenou hodnotu pro svou cenu. I když lepší kvalita sestavení přichází s prémiovými alternativami, včetně jeho špičkových Warthog Hotas, je to rovnováha funkcí a úspor, díky nimž je nejlepší joystick v roce 2022.

Nejlepší PC joystick v roce 2022

Thrustmaster T-Flight Hotas x

Myš a klávesnice jsou preference mnoha, pokud jde o simulátory letu a vesmíru, ale nic nepřekoná joystick pro realismus a ponoření. Zaokrouhlili jsme nejlepší joysticks, které jsme mohli použít s hrami na PC, a naše místo číslo jedna jde do letu s produkty CH, protože je to nejlepší středovýchodní tyčinka kolem.

Nejlepší celkově: Che produkty Fighterstick

Proč můžete důvěřovat Windows Central

Naši odborní recenzenti tráví hodiny testováním a porovnáváním produktů a služeb, abyste si mohli vybrat to nejlepší pro vás. Zjistěte více o tom, jak testujeme.

Che produkty Fighterstick

Důvody k nákupu

Dobrý společenský software

Důvody, kterým se vyhnout

Pravděpodobně vás zajímá, proč jsem nevybral Warthog nebo jinou prémiovou hůl jako nejlepší celková volba. Zatímco ty drahé hotas (praktické škrticí klapky) jsou opravdu Dobře, nejsou bez vad a jednotky středního rozsahu jako Flightstick (200-571) od CH Products jsou fantastické. Tvrdil bych, že tato hůl je mezi nejlepší na trhu.

Někdy jsou klasické produkty nejlepší, a pokud se to nezlomí, neměli byste to opravdu opravit. To v podstatě shrnuje stíhací šňůru. Jedná se o klasický joystick, který jasně ukazuje svůj věk ve srovnání s jinými modernějšími alternativami. Ale je tu dobrý důvod, proč musí chets ještě aktualizovat – je to neuvěřitelný produkt. Pokud byste měli na joysticku nějaké peníze, musíte tuto možnost absolutně zvážit.

Zajímavé je, že produkty CH HOTAS lze zakoupit jako samostatné jednotky nebo kombinované, aby se vytvořil konečný zážitek z kokpitu. (Hotas je úplné nastavení, včetně joysticku a škrticí klapky.) Za peníze – je snadné utratit stovky za úplné nastavení – může se zdát zvláštní, že tyto jednotky nejsou vyrobeny z hliníku nebo jiného druhu prémie. Použitý plast je však nylonový polymer vyztužený vlákny. To znamená, že to bude trvat dlouho.

To, co dělá tento joystick obzvláště dobrý. Na vnější straně to může vypadat poněkud levně, ale tento joystick má všechno tam, kde se to počítá nejvíce. Software je také vynikající, což vám umožní nakonfigurovat vše podle vašich představ, a bude reagovat bez problému ve hře.

Existuje několik lichých rysů, zahrnují nedostatek twist podpory a skutečnost, že potenciometry (běžně označované jako „hrnce“) je třeba po nějaké době rekalibrovat. To znamená, že produkt zabalí prémiové interní komponenty a rozdíl ve srovnání s levnějšími joysticky je okamžitě patrný.

Nejlepší prémie: Thrustmaster Hotas Warthog Flight Stick

Thrustmaster Hotas Warthog Flight Stick

Vysoká externí kvalita zklamána levnějšími interními

Důvody k nákupu

Důvody, kterým se vyhnout

Thrustmaster je značka za mnoha kvalitními tyčinkami a Hotas Warthog je jeho prémiová nabídka. Z vnějšku je to jedna skvělá hůl, balení kovových částí a vážená stavba-tento joystick váží na více než 6 liber. Je to replika stejného hardwaru u.S. Attack Attack Attack Aircraft Air Force A-10c.

Pokud chcete na PC hrát hru na simulátoru letu, neexistuje lepší způsob, jak znovu vytvořit kokpit bez velkého úsilí. Vypadá to, že Thrustmaster vytrhl hardware přímo z trysky. Pro funkce se díváte na srdeční systém Thrustmasteru s 16bitovým rozlišením pro působivou přesnost.

Hůl má 19 akčních tlačítek a klobouk, což vám umožní mapovat spoustu funkcí, které nevyžadují klávesnici nebo jinou formu vstupu. Díky tomu je nesmírně pohodlnější řídit kontroly letu a další základní úkoly s malým úsilím. Všechno vyžaduje stejné množství tlaku jako v rovině, po které je modelováno.

Někteří majitelé si stěžovali na problémy s kvalitou s vnitřními komponenty a neexistuje žádná podpora otočení (nebo osa osa).

Nejlepší hotas střední třídy: Logitech Pro Flight X-56

Logitech Pro Flight X-56

Dobrá hodnota plné nastavení Hotas

Důvody k nákupu

Skvěle vypadající přepínače

Důvody, kterým se vyhnout

Pro Flight X-56 býval Saitek, dokud Logitech nekoupil prodejce a nyní je součástí herní rodiny Logitech. Je to slušné řešení HOTAS střední třídy, které nabízí nejen joystick se systémem se čtyřmi pružinami, ale také s dvojitými škrticími látkami. V závislosti na tom, s jakými hrami budete používat systém, můžete použít obě komponenty nebo se spolehnout na samotnou tyčinku.

Někteří měli problémy s kontrolou kvality s vadnými jednotkami, ale existují fanoušci hotasů, kteří tím přísahají. Existuje také spousta pokročilých funkcí, včetně podsvícení a programovatelných ovládacích prvků. Správně, můžete nejen naprogramovat celou řadu funkcí na fyzikální tlačítka na Hotas, ale je to také podsvícené.

Pro let X-56 je vysoce přesný hotas s četnými přizpůsobitelnými tlačítky. Doporučujeme to dokonce pro nastavení VR, ale pro hry Flight SIM je to stejně dobré.

Nejlepší hodnota HOTA: Thrustmaster VG T16000M

Thrustmaster VG T16000M

Důvody k nákupu

Vysoce kvalitní interní

Důvody, kterým se vyhnout

Chcete ušetřit velký na vysoce kvalitní hůlce? Nehledejte nic jiného než Thrustmaster VG T16000M. Nenechte se oklamat nízkou cenou, abyste si mysleli, že je to a levný Drž se, protože to není. Thrustmaster zabalený do vysoce kvalitních interních se stejnou srdeční technikou, která se nachází v dražší hůlce Warthog.

Pokud můžete ignorovat poměrně špatnou estetiku, dostanete hůlku Windows 10 nabité knoflíky, klobouky a posuvníky, plus ovládání kormidla a nastavitelný odpor a nastavitelný odpor. Je to ideální pro hraní elity: nebezpečné, hvězdný občan a další kosmické simulátory. Na popisování není také žádné tlačítko, které se může ukázat jako překážka rychlého mapování akcí.

Nejlepší rozpočet Hotas: Thrustmaster T-Flight Hotas x

Thrustmaster T-Flight Hotas x

Důvody k nákupu

Dobrý počet tlačítek

Důvody, kterým se vyhnout

Cítí se a vypadá levně
Nedostatek prémiových materiálů

Tento Thrustmaster Hotas je nutností pro každého, kdo chce začít s vesmírným nebo letovými simulátory, kteří si nejsou zcela jisti, zda je pro ně ten pravý a joystickový systém pravý. Levná cenovka zajišťuje, že peníze nejsou zbytečné, a spolehlivý výkon nenechává jeden pocit lítosti.

I když je to trochu levné na použití a hůl má nějakou mrtvou zónu, je to robustní a hraje dobře s podporovanými hrami. Nastavení Hotas může narazit na stovky dolarů. Ale T-Flight X nabízí cenově dostupný vstupní bod pro hráče, kteří chtějí nahradit myš a klávesnici nebo gamepad něčím trochu pohlcujícím.

Sečteno a podtrženo

Hledáte herní tyčinku PC, budete chtít zvážit vynikající lety produktu CH. Je vyroben z tvrdého, odolného plastu, a přestože není nejlépe vypadající tyčinky, bude to trvat věky. Také to není směšně drahé. To umožňuje zlepšit vaši hru a ponoření do titulů jako Elite: Dangerous and Star Citizen bez vyplácení paže a nohy.

Pokud chcete posunout svůj pohlcující letový zážitek na další úroveň, Thrustmaster Hotas Warthog Flight Stick je vynikající volbou. Nejenže to vypadá část, houpající stejný design hardwaru, který se nachází v U.S. Air Force A-10c Attack Attaccraft, takže víte, že toto nastavení Hotas znamená podnikání. To je tak dlouho, jak můžete přehlédnout poměrně vysokou cenovou značku.