Nejlepší Kastov 74U Loadrout Warzone 2 (A-Tier): Ultimate Guide Aktualizovaný, nejlepší načítání Kastov-74U ve Warzone | Nejlepší přílohy pro Kastov -74U ve Warzone – Dot eSports

Nejlepší načtení Kastov-74U ve Warzone

Zleague.GG má v naší mobilní aplikaci jednu z největších hráčů Warzone. Stáhněte si aplikaci ještě dnes a podělte se o své oblíbené načítání do zdroje, abyste získali zpětnou vazbu od ostatních členů komunity. Můžete sdílet klipy a zobrazit své vlastní načítání v akci a najít si několik nových následovníků. Když jste tam, zkuste funkci týmu a vytvořte nové jednotky a podívejte se na statistiky výkonu každého člena.

Nejlepší Kastov 74U Loadrout Warzone 2 (A-Tier): The Ultimate Guide [Aktualizováno]

Kastov 74u je v současné době zbraň A-Tier. Rozbijeme naše nejlepší načítání Kastov 74U a poskytujeme veškeré ladění a doporučené výhody, taktické a smrtelné vybavení.

Obsah

Kastov 74u Aktuální meta: A-Tier

Kastov 74U je jednou z nejlepších možností AR ve Warzone 2.0 (viz Full Warzone 2.0 seznamu stupňů stupňů). To platí zejména, pokud je váš styl hry vždy v pohybu. Kastov 74U vám dává úder AR a zároveň vám dává pohyb blíže k SMG.

Příběh pokračuje níže

Kastov 74U nemusí být nejlepší volbou, pokud chcete hrát z dálky, ale pokud je vaše hra o běhu a střelbu, pak hnutí, které získáte s Kastovem 74U. Vaším cílem s tímto nakládkem bude vstoupit a ven z boje, než druhý tým ví, co je zasáhlo.

Kastov 74U je odemčen tím, že Kastov 545 na úroveň 13. Aby se odemkl hráči Kastov 545, bude muset dostat Kastov 762 na úroveň 13, takže odemknutí Kastov 74U může trvat trochu času.

Příběh pokračuje níže

Kastov 74U doporučené přílohy

 • Skladem: Stock Markeev R7
  • ⇕: -2.19
  • ⇔: -1.32
  • ⇕: -4.00
  • ⇔: +2.40
  • ⇕: +0.18
  • ⇔: -0.40

  Kastov 74U Doporučené taktické: kouřový granát

  Naše doporučené taktické vybavení pro spárování s Kastovem 74u je Kouřový granát. Kouřové granáty jsou ve Warzone 2 neuvěřitelně efektivní.0 Vzhledem k krátkému TTK hry. Kouřové granáty výrazně brání schopnosti soupeře získat cíle a jsou skvělým způsobem, jak se uvolnit z boje, když jsou karty naskládány proti vám.

  Kastov 74U Doporučené smrtelné: Vrtací poplatek

  Naše doporučené smrtící zařízení pro spárování s Kastovem 74u je Vrtací poplatek. Podle našeho názoru je to jedna z nejvíce „rozbitých“ položek v současné Warzone 2.0 meta, protože to poskytuje masivní podporu povědomí hráčů, které se dobře spáruje s pomalým a metodickým tempem současné hry.

  Příběh pokračuje níže

  Kastov 74U Doporučený balíček Perk: Specialista na zbraně

  Náš doporučený balíček Perk pro spárování s Kastovem 74u je Specialista na zbraně. Toto je jediný balíček, který v současné době nabízí přehnaný (schopnost nést dvě primární zbraně), který bude vyžadován pro kombo Kastov 74u s možností střední nebo blízkého dosahu v závislosti na stylu hry.

  Potenciální změny rovnováhy v budoucnosti pro Kastov 74U

  Kastov 74U obdržel malý nerf během sezóny 1 znovu načtený, což mělo za následek menší poškození zblízka. Tento Nerf neučinil zbraň nepoužitelnou, ale učinil zasažení vašich výstřelů o tom, co je důležitější. I když v budoucích aktualizacích může obdržet další vyvažování, v dalším kole vyvažování zbraní jsou určitě větší ryby pro vývojáře pro vývojáře.

  Příběh pokračuje níže

  Při pohledu na testování nebo sdílení načítání Warzone?

  Zleague.GG má v naší mobilní aplikaci jednu z největších hráčů Warzone. Stáhněte si aplikaci ještě dnes a podělte se o své oblíbené načítání do zdroje, abyste získali zpětnou vazbu od ostatních členů komunity. Můžete sdílet klipy a zobrazit své vlastní načítání v akci a najít si několik nových následovníků. Když jste tam, zkuste funkci týmu a vytvořte nové jednotky a podívejte se na statistiky výkonu každého člena.

  Můžete také vyzkoušet své nakládky v konkurenční hře s Warzone Tournaments Z League. Všechny turnaje Z League využívají algoritmy pro proprietární dovednosti (SBMM), abyste zajistili, že jste vždy umístěni do divize s podobně kvalifikovanými hráči.

  Nejlepší načtení Kastov-74U ve Warzone

  Pokud jde o zbraně, není nedostatek možností Warzone a MW2. A tento seznam se postupem času zvětšuje s poklesy sezónního obsahu. Z Warzone’s Široká řada zbraní ve slotu Assault Rifle, jednou ze slabších možností je Kastov-74U. Tato zbraň, inspirovaná AK-74U, potřebuje pomoc při hledání domu v meta.

  74U je „puška optimalizovaná na krátké a střední vzdálenosti” v Warzone, “s Zkrácený přijímač a sudy určené pro krátké dosah boj.„To se nehodí dobře typickému boji proti AR v BR, zejména v LMG-Heavy Meta hry.

  Zde je návod, jak se kreativní s nejlepšími připoutáními pro Kastov-74u in Warzone.

  Nejlepší načtení Kastov-74U Warzone

  • Laser: FSS ole-V laser
  • UnderBarrel: FTAC Tiger Grip
   • AIM Down Sight Speed: -0.80oz
   • Zaměření stability nečinnosti: +0.40in
  • Munice: 5.45 Vysoká rychlost
   • Hladkost zpětného rázu: -0.70G
   • Rychlost střel: +9.00gr
  • Časopis: 45 Round Mag
  • Zadní přilnavost: True-tac Grip
   • Postavivost zpětného rázu: +1.00oz
   • Sprint to Fire Rychle: -0.45in

  Stále je to škrábání hlavy, proč je 74U útočnou puškou v MW2 a Warzone Když je tradičně klasifikováno jako samopal Treska. A nejhorší na tom je, že střílí jako SMG, zatímco má celkovou mobilitu AR, takže je to v podstatě krátký konec slámy v tomto Treska.

  Z tohoto důvodu je Kastov-74u nejlépe zacházeno jako s opravdu mocným, pomalým SMG. To znamená, že to budete pravděpodobně muset spárovat s možností dlouhého doletu, jako je odstřelovací puška ve své druhé slotu pro zbraně, protože mít dvě útočné pušky bude žvýkat tuto munici příliš rychle.

  Nejlepší balíček Perk pro načítání Kastov-74U Warzone

  • Perk Package: Dvojnásobný čas, bitva ztuhla, zaostřila, duch

  Obecně platí Warzone, S tímto balíčkem Perk se nemůžete pokazit, protože mobilita 74U není nejlepší a Dvojnásobný čas je docela důležité mít. Bitva ztuhla Čítače omráčí a bliká, Soustředit se pomůže vašemu cíli zůstat stabilní a Duch Neustává vás mimo minimap nepřítele, když je UAV nahoře.

  Nejlepší vybavení pro načtení Kastov-74u Warzone

  • Taktický: Blikat
  • Smrtící: Semtex nebo házení nože

  Vaše taktická a smrtící se vždy preferuje Warzone, Ale bleskový granát je vždy dobrý Vezměte nepřítele úplně z boje tím, že je oslepejte. Pro smrtí se to scvrkává na to, zda chcete a Semtex pro výbušnou sílu nebo Házení nože, aby rychle dokončil sestřelené nepřátele.

  Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

  Kastov-74U

  Jaké je nejlepší načítání pro Kastov-74U ve Warzone

  Najděte níže nejlepší sestavy pro Kastov-74U. Máme načtení pro podporu odstřelovače, dlouhý dosah. Všechny naše načítání jsou testovány a schváleny tisíci hráčů.

  Nejlepší načítání pro Kastov-74U ve Warzone pro podporu odstřelovače:

  – Člání: VLK Koloss Flash Hider (ladění: -0.6, 0.31)
  – Laser: FSS Ole -V Laser (ladění: -0.35, -35.49)
  – Optic: Cronen Mini Pro (ladění: -2.44, -2.25)
  – Časopis: 45 kulatý mag
  – Zadní přilnavost: Grip Demo -X2 (ladění: -0.43, -0.32)

  Nejlepší načítání Kastov-74U pro podporu odstřelovače Warzone

  Nejlepší načítání pro Kastov-74U ve Warzone pro dlouhý dole:

  – Člání: Harbinger D20 (ladění: 1.04, 0.77)
  – Barrel: Factory KSTV-RPK (ladění: 0.39, 0.34)
  – Optic: AIM -OP V4 (ladění: -1.57, -1.65)
  – UnderBarrel: VX ananas (ladění: 0.49, 0.27)
  – Časopis: 45 kulatý mag

  Nejlepší načtení Kastov-74U pro dlouhý doletu Warzone

  Jaké je nejlepší načítání pro Kastov-74U v MWII

  Najděte níže nejlepší sestavy pro Kastov-74U. Máme načítání pro všestranné. Všechny naše načítání jsou testovány a schváleny tisíci hráčů.

  Nejlepší načítání pro Kastov-74u v MWII pro všestranné:

  – Člání: Xten Havoc 90 (ladění: 0.45, 0.26)
  – Laser: Corio Laz-44 V3 (ladění: 0.2, -17.34)
  – Akcie: Otrezat Stock (ladění: -1.7, -1.0)
  – UnderBarrel: Phase -3 Grip (ladění: -0.2, -0.1)
  – Zadní přilnavost: Grip Demo-X2 (ladění: 0.48, 0.35)

  Kastov-74u je útočná puška, kterou můžete použít ve Warzone. Další zbraně z této kategorie jsou následující:

  Jméno zbraně K dispozici jsou načtení Odkaz
  Kastov 762 Dlouhý dosah, podpora odstřelovače Zobrazit načítání
  M13B Dlouhý dosah, podpora odstřelovače Zobrazit načítání
  Chimera Podpora odstřelovače, blízký dosah Zobrazit načítání
  TAQ-56 Dlouhý dosah, podpora odstřelovače Zobrazit načítání
  Kastov 545 Dlouhý dosah, podpora odstřelovače Zobrazit načítání
  Tempus Razorbak Dlouhý dosah, podpora odstřelovače Zobrazit načítání
  M4 Dlouhý dosah, podpora odstřelovače Zobrazit načítání
  STB 556 Dlouhý dosah, podpora odstřelovače Zobrazit načítání
  Fr Avancer Sniper podpora, dlouhý dosah Zobrazit načítání
  Iso Hemlock Dlouhý dosah, podpora odstřelovače Zobrazit načítání
  Lachmann-556 Dlouhý dosah, podpora odstřelovače Zobrazit načítání
  M13C Dlouhý dosah, podpora odstřelovače Zobrazit načítání
  M16 Dlouhý dosah Zobrazit načítání

  Popis Kastov-74U

  Kastov-74U je puška optimalizovaná na krátkou až střední vzdálenost. Se zkráceným přijímačem a sudy určenými pro boj s krátkým dosahem získává Kastov-74U významnou manévrovatelnost na úkor efektivního rozsahu.

  Jak odemknout Kastov-74U ?

  Chcete-li odemknout Kastov-74U, musíte: 1. Dosah úrovně 10 Kastov 762. 2. Reach Level 13 of Kastov 545.