Nejlepší kooperační hry, které se právě teď hrají s přáteli a rodinou | Gamesradar, nejlepší hry pro více hráčů na PC 2023 | PCGamesn

Nejlepší hry pro více hráčů na PC 2023

Contents

Bože, je to těžké. Přinejmenším, pokud chcete soutěžit na žebříku: Tento směr zahrnuje výzkum, načasování zapamatování a rychlejší kliknutí na prst než pasti myši. Hraní s přáteli vám umožní být trochu více praštěně. Někdy je hezké se nemusíte starat o spěchání Zerg, protože víte, že váš kamarád vždy baculat.

Nejlepší kooperační hry, které se právě teď hrají s přáteli a rodinou

Nejlepší kooperační hry jsou navrženy tak, aby si užily alespoň Dva hráči, takže chyťte přítele, kolegu, člena rodiny nebo milovaného člověka, protože si na ně nebudete chtít nechat ujít. Každý z nich jsme si vybrali za způsob, jakým zvládají zážitek z kooperačního her, ujistili jsme se.

Ať už je to přátelé a rodina hned vedle vás na pohovce, nebo někdo o něco dále na internetu, tyto hry jsou speciálně navrženy tak, aby se společně užívaly. Žádná konkurence, jen dobrá staromódní kooperační zábava.

25. Valheim

Je toho tolik, co můžete dělat s přáteli ve Valheimu, bylo snadné pochopit, proč byl přidán do našeho seznamu nejlepších kooperačních her. Až 10 lidí může hrát společně ve Valheim’s Survival Sandbox, která je inspirována norskou mytologií, s vyhrazenými servery pro soukromý hosting také. Postavíte základnu, budete spolupracovat na vytvoření lepších zbraní a brnění, prozkoumat dále a dále do sebe a dokonce sundat různé příšery. Je to nebezpečný svět a je to mnohem lepší s přáteli.

Přehrajte to na: PC

Dnešní nabídky Valheim

Žádné informace o ceně
Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

24. Duhový šest obléhání

Co-op styl: Online

Rainbow Six obléhání je známé svými napjatými taktickými bojemi o PVP, ale jeho kooperační teroristický lovecký režim, staple seriálu, si zaslouží večer nebo dva čas. Stejně jako v předchozích splátkách je vaším úkolem vyčistit zvolenou úroveň teroristů tak rychle, jak jen můžete. Neočekávejte, že půjdete všechny zbraně, které planou: budete muset vyčistit pasti, využít své schopnosti a koordinovat načasování s až čtyřmi squadmaty, pokud chcete dolů všechny své nepřátele.

Naše rada je vytočit obtížnost tak vysoko, jak ji můžete nést. Čím větší je výzva, tím více se budete muset spoléhat na týmovou práci, a tento režim je v nejlepším případě, když jste nuceni vytvářet podrobné plány a bezchybně je provádět bezchybně. Kolo po kole se budete cítit, jak se zlepšuje, až nakonec dokážete zametat mapu jako tým SWAT v reálném životě.

Přehrajte to na: PC, Xbox One, PS4, PS5, Xbox Series X

K dispozici 2 nabídky

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

23. Pokračujte a nikdo nevybuchne

Typ kooperačního ovoje: Místní

Pokud jste investovali do náhlavní soupravy VR, pravděpodobně jste o tom ani neslyšeli. Je to však jedinečně brilantní pohled na kooperaci a vyžaduje vaši pozornost. Jedna osoba nosí náhlavní soupravu VR, zatímco řada dalších lidí sedí – v reálném světě – a podívejte se na brožuru dokumentů o bombě defuz.

Osoba uvnitř náhlavní soupravy VR vidí kufřík s bombou a různými zařízeními, které odzbrojí, které popisuje lidem v reálném světě. Záměrem je použít doklady o likvidaci bomby k zneškodnění zařízení. ve skutečnosti spolu mluvit a spolupracovat. Všechno je nastaveno na časový limit, aby se přidalo napětí, a bomby jsou při hraní stále složitější demontáž. Je to brilantní zábava a perfektní party hra.

Navíc je to nyní na přepínači, takže jeden z vás bude mít ve vašich rukou konzoli, druhý příručku pro pokyny. Je to skvělý kus týmové práce a varovné slovo může zničit rodiny.

Přehrajte to na: PC, PS4, PS VR, Oculus Rift, HTC Vive, Nintendo Switch, PS5, Xbox Series X

Dnešní nejlepší mluvení a nikdo nevybuchne obchody

Žádné informace o ceně
Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

22. Nepohlasíte spolu

Typ kooperačního osu: Místní a online

Hrozba permadeathu je nějak změkčena, když je sdílena. Myslím, že všichni stále zemřete, ale alespoň je tu pohodlí a vina, když hrajete kooperaci. Shromažďování zdrojů nehladil, výzva pro budování základny byla už skvělá zábava, ale je to ještě více s přítelem. Zejména proto, že můžete rozdělit pracovní zatížení a odpovědnosti, jak máte sklon k vašemu domovu nebo farmě, a prozkoumat svět, abyste našli více všeho, co potřebujete k tomu, abyste to dokázali další den.

Přehrajte to na: PS4, Xbox One, PC, Xbox Series X, PS5

Dnešní nejlepší dohromady

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

21. Deep Rock Galactic

Co-op styl: online

Mysli na 4 mrtvé s vesmírnými trpaslíky a nebudete daleko. Deep Rock Galactic je týmová střelce, kde vy a tři tvrdé přátelé rakety do procedurálně generované planety při hledání minerálů. Chcete-li najít to, co chcete, musíte každý využít své schopnosti specifické pro třídu, zavádět háčky, vytvářet platformy, rozsvítit tmavé jeskyně a foukat otvory do scenérie, aby vytvořili nové cesty. Každé tak často na vás skočí roj mimozemských pavouků a budete nuceni zády k sobě a taháte spoušť pro drahý život. Jeho rozmanité, barevné okolí se nikdy nezdá, že by se opakovala, a když se světla a kouř stoupá, je to správně atmosférické.

Přehrajte to na: PC, Xbox One

Dnešní nejlepší Deep Rock Galactic Deals

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

20. Warframe

Typ kooperačního typu: online

Desítky milionů lidí hrají válečný rámec, takže musí dělat něco správně. Je to online čtyř hráči kooperační střelce, kde prozkoumáte a probojujete svou cestu vesmírem v ultra futuristických oblecích, získávání schopností, schopností a nových zbraní podél cesty. To je v podstatě hlavní remíza – boje se o věci, abyste získali více zařízení k boji s více věcmi. Stejně jako lovci destinysů a monster světa Všechno o pronásledování lepších brokovnic a kosmických bot.

Přehrajte to na: PS4, Xbox One, PC

19. Borderlands 3

Co-op styl: online

Borderlands byl vždy lepší s přáteli. Co je dobré, je brokovnice, která řetězuje elektrické poškození mezi nepřáteli nebo puška, která vyplivne skákací čepele, pokud nemáte na vaši stranu kamaráda, aby ji sledoval v akci? Hlavním atrakcí seriálu vždy bylo nalezení stále wackernějších zbraní, které by mohly střílet na Ever-wacker nepřátele, a Borderlands 3 je dosud nejrušivější v sérii. Mnoho zbraní má absurdní alternativní požární režimy a svět je větší a mnohem více se.

V předchozích Borderlands byla kořist sdílena mezi hráči, což znamenalo, že jste museli bojovat o nejlepší zbraně. Tímto způsobem můžete hrát Borderlands 3 (nazývá se kootací), ale v režimu spolupráce získáte vlastní diskrétní hromadu zbraní sprchování z nepřátel, takže se nikdy nemusíte sdílet.

Přehrajte to na: PC, PS4, Xbox One

K dispozici 5 obchodů

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

18. Božství: Original Sin 2

Typ kooperačního typu: online

Možná ne pro rychlou neformální hru s přítelem, vzhledem k tomu, že se jedná o obrovské prostředí RPG plné většího potenciálu, příběhů a událostí, než většina z nás kdy uvidí najednou. Ale pokud máte rádi opravdu hluboký kooperační zážitek, pak vás to bude zaměstnávat po celá léta. Stejně jako celý svět nuance, který můžete prozkoumat, můžete hrát kooperativně nebo konkurenčně, s hráči potenciálně se snaží dokončit mise různými způsoby nebo na různé cíle.

Přehrajte to na: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PS5, Xbox Series X

K dispozici 2 nabídky

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

17. Synové lesa

Typ kooperačního typu: online

Synové lesa, stejně jako původní The Forest, vás staví na ne tak, aby byl tak obnažený ostrov, a žádá vás, abyste udělali jednu věc-přežijte. Dobře, technicky tam byl poslán, abyste vystopovali chybějícího miliardáře, ale ukázalo se, že existují kanibaly všude, A nebude to snadné. Naštěstí si však můžete přihlásit nějakou pomoc, protože se můžete spojit s až sedmi přáteli, aby se na tomto pekelném ostrově spojil až sedm přátel. V současné době je zde již spousta hry, do které se můžete zapojit.

Přehrajte to na: PC

16. GTA online

Typ kooperačního typu: online

Byl čas, kdy styl vražedného online GTA 5 znamenal, že jste potřebovali přítele, nejlépe několik, pokud chcete přežít po dobu delší než několik sekund. Nyní však existuje velká řada aktivit a věcí, a to i bez jednoduchých cílů vytvořených hráčkou, jako je „vloupání do armádní základny“ nebo „střílení každého, koho můžete vidět“. Po letech aktualizací a doplňků se to stalo rozsáhlým digitálním hřištěm věcí, které mají co do činění s přáteli. Všechno od týmových her až po bankovní loupeže, závody, kaskadérské kurzy a další a neustále se vyvíjí.

Přehrajte to na: PS4, Xbox One, PC, PS5, Xbox Series X

1 k dispozici nabídky

Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

15. Phogs

Co-op styl: online a místní

Dokončení Phogs rozhodně vyžaduje spoustu spolupráce, protože vy a váš kamarád převezmou kontrolu nad dvouhlavým klobásovým psem-každý z vás vezme jednu z jeho hlav, spojený dohromady dlouhým, natahovacím tělem. Společně budete muset kousnout, odrazit a štěkat svou cestu přes sérii hádanek nastavených napříč třemi jedinečnými světy. Každý z nich je naprosto rozkošný a je tematický kolem oblíbených věcí Phog – jídlo, spánek a hra. Když se jim procházíte, je snadné ocenit skutečnost, že každý svět – a úrovně v něm – nabízí jedinečný způsob, jak využít své dobré schopnosti Phog a vaši kooperační sílu. Je to potěšení, které se také cítí jako jít na procházku ve sýru s přítelem. Počkejte, až uvidíte také obchody s klobouky.

Přehrajte to na: PC, Nintendo Switch, PS4, Xbox One (také na Game Pass)

Dnešní nejlepší phogs! nabídky
Každý den kontrolujeme více než 250 milionů produktů za nejlepší ceny

14. Stardew Valley

Co-op styl: online a místní

Stardew Valley vám podá klíče na run-dolů farmu v malém líném městě a žádá vás, abyste otočili jeho bohatství kolem. Ale není to ctižádostivé: vy a vaši přátelé dokážete dělat tolik nebo jen málo prací, kolik chcete. Můžete nasekat dřevěné a rostlinné plodiny, ryby a obchod, řemeslo a úklidové, nebo můžete jen bloudit po městě a povídat si s příjemným městem. Tato hra se proslavila svým relaxačním režimem singleplayer, ale online družstvo je podle našeho názoru nejlepším způsobem, jak hrát.

Pokud již máte úsporu, musíte přidat nějaké kabiny, abyste přidali své přátele, nebo můžete všichni spustit novou hru se sdílenou farmou (pokrok pouze pro hostitele). S až třemi kooperačními partnery můžete přijít s projekty Freeform a rozdělit úkoly pro urychlení výroby. Nebo jen sedí kolem a sledujte, jak slunce jde nahoru a dolů – je to vaše farma, vaše pravidla.

Přehrajte to na: PC, Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series X

13. Rytíři a kola

Typ kooperačního osu: Místní a online

Převzetí rolí tvrdých dívek Nessa a Demelza, Knight a Bikes vás vidí, jak prozkoumáte ostrova Penfurzy v příběhu inspirovaném goonies, kde jsou kola králem, a neštěstí je prvořadá. Vyrábí je Moo Yu a Rex Crowle, kteří jsou oba bývalé molekuly Media, takže, jak si dokážete představit, je naplněn Quirkem, roztomilostí a druhem ducha, který najdete pouze ve slavné pěti knize. Ano, hratelnost je o řešení hádanek, mini-her bláznivého golfu a jízdy na kole tak rychle, jak můžete lidsky pedál, ale je to také upřímné dobrodružství o dvou dětech, které nabízejí druh zážitku hry, které můžete jen zřídka mít. A je to ještě lepší s přítelem ze skutečného světa po vaší straně.

Přehrajte to na: PS4, PC, Xbox, Xbox Series X (také na Game Pass)

Nejlepší hry pro více hráčů na PC 2023

Nejlepší hry pro více hráčů se rozprostírají napříč všemi žánry, od střelců po MOBAS, AAA po Indii, včetně starých oblíbených, jako jsou Fortnite, Overwatch 2 a mnoho dalších.

Best Multiplayer Games 2022: Snímek souboru postav z Overwatch 2, Hero Shooter a jedna z nejlepších her pro více hráčů vydaných v roce 2022, představující Reinhardt, Mercy, Tracer, Mei a Lucio

Publikováno: 28. července 2023

Jaké jsou nejlepší hry pro více hráčů na PC? Složité hry a lesklé vizuály jdou jen tak daleko; Lidé často poskytují největší překvapení s schématy, která transformují i ​​nejprůměrnější hru na nezapomenutelný zážitek, o kterém budete mluvit až do konce času.

Rychlé a zběsilé nebo napjaté a vypočítané, nejlepší hry pro více hráčů přicházejí ve všech tvarech a velikostech. Ať už se jedná o kontrolu nad užitečným zatížením ve hře FPS nebo bojovat o přežití v kooperativní hře s vašimi přáteli, tyto zkušenosti by nebyly stejné, aniž by banda skutečných lidí běhala kolem zabíjení, zmrzačení nebo příležitostně, pomáhají si navzájem v některých z nejlepších PC her.

Nejlepší hry pro více hráčů na PC jsou:

World of Tanks

Přestože byl World of Tanks propuštěn před deseti lety, tato vozidla pro vozidlo pro vozidlo zdarma na hraní zdarma se stále roste a vyvíjí se v jednu z nejlepších PC her pro více hráčů. S jeho rušnými servery a mezinárodní hráčskou základnou se nikdy nebudete snažit najít tým, kdykoli dostanete tu nutkání naskočit do tanku a vyhodit věci.

Ať už upřednostňujete bojování s hrubou silou nebo strategičtějším přístupem, snadno se uchopitelná mechanika herní propůjčuje různým herním stylům. Zničte všechny nepřátelské tanky s mocným dělostřeleckým ohněm přímo z netopýra, nebo, pokud byste raději zaujali jemný přístup, můžete zvítězit tím, že najdete cestu do základny soupeře a zachytíte ji zevnitř.

Čím více hrajete, tím více vozidel odemknete, s více než 600 nejlepších tanků z celého světa, aby objevili a exkluzivní odměny pro ty, kteří se chtějí účastnit klanových bitvy. Je to velmi více hra, která se může zpočátku zdát jednoduchá, ale čím více hrajete, tím lépe dostanete a čím více objevíte. Věřte nám – budete ve světě díky, jakmile budete závislý.

Válečná bouře

War Thunder je hra pro více hráčů zdarma o vojenských vozidlech, která vyřadí sedm zvonů z druhého. Toto hřiště může znít povědomě, ale žádný bezplatný MMO nedosáhl toho, co má War Thunder o kvalitě, vyvážení a čirém rozsahu vozidel čekající na odemknutí. Zatímco hra pro více hráčů začala skromnou sadou letadel a pozemních vozidel, které rozpoznáte z her WW2, jeho nesčetné technologické stromy nyní zahrnují vojenskou historii – minulost a současnost – několik národů, od globálních supervelmocí až po menší národy známé pro děrování výše uvedených jejich váha.

To, co odděluje tuto válečnou hru od jejích konkurentů, jsou její neuvěřitelně podrobné režimy modelování balistiky a simulace. 1v1 mezi dvěma nádržemi může být ovlivněn nespočet faktorů, jako je tloušťka brnění, úhel brnění, materiál, velikost a typ skořepiny a vzdálenost od cíle, může být rozdíl mezi výstřelem a nezpůsobí žádné poškození nebo proniknutí a vymazáváním celá nepřátelská posádka. Čím více hrajete, tím více se naučíte pozorovat různé typy vozidel, takže můžete využít jejich slabých bodů a vyhrát boj jedinou dobře umístěnou střelou. Je to nekonečně uspokojivá smyčka a se stovkami vozidel bude to dlouho, než vám dojde nový obsah.

Nejlepší hry pro více hráčů - Dva Vikingové postavili tábor a oheň uprostřed lesů ve Valheimu. Jejich zvíře zvíře pije vodu z velké mísy

Valheim

Spadl do Vikingu Purgatory v ničem jiném než v bederním, je na vás a devíti dalších přátelích, aby přežili norskou divočinu tím, že vytvořili nejlepší brnění nebo budováním vitálních struktur pomocí upgradovaného pracovního stolu, a to vše při přežití okolního nebezpečí. Vy a vaši vikingští kamarádi začínají na louce, ale musíte pomalu postupovat různými biomy tím, že porazíte nepřátele a objevují řemeslné materiály, aby se stavěli zbroj a zbraně.

Valheimův svět roste stále zlověstnější, když kostry z bažiny útokují na vaši základnu, vlci ocas přes hory a agresivní šedopřání vrhují na vás v temném lese. Valheim je slavný multiplayer a najdete něco pro celou stranu tím, že uklidíte materiály, epické bitvy s šéfy Valheim nebo postaví robustní základnu, která vydrží houpačku trollového klubu.

Nejlepší hry pro více hráčů - postava zaměřující zbraň na konkurenčního hráče, s dalším ozbrojeným spojencem poblíž. V okolí je několik malých výbuchů

Valoranta

Riot’s Ultra-Slick Tactical Talk-založená střelec přichází pro Counterstrike: Go’s Crown a má mnoho nových lesklých nových funkcí, které ji od sebe oddělují. Hra bude známa CS: Go Players: Týmy z pěti začnou zápas a buď útočí nebo brání a vyměňují se v polovině; Hráči musí také nakupovat zbraně na začátku každého kola, vydělávat měnu na základě jejich výkonu v předchozím kole.

Je důležité, že ve Valorantu si hráči vybírají ze seznamu agentů, každý s jedinečnými schopnostmi, které si mohou koupit každé kolo (a jeden, který dostanou zdarma). Každá z varorantních postav má své strategické silné a slabé stránky; Někteří jsou odborníci na obranu stránek, zatímco jiní nastavili tlaky nebo zabezpečené zabíjení.

Ačkoli dovednosti hrají důležitou roli, Valorant stále udržuje velký důraz na zbraně a rovnováhu, aby zajistil, že stojí jako vynikající hra pro hru na vysoké úrovni-o čemž svědčí její prosperující scéna esportu. Chcete -li dohnat ty nejlepší hráče, můžete si prohlédnout, jaké jsou nejlepší kódy valorantních křížových křídel prostřednictvím odkazu.

Nejlepší hry pro více hráčů - všechny čtyři želvy stojí v prehistorickém lese. Donatello je rozptýlen při hraní na Gameboy, Raphael se směje, Michelangelo tančí a Leonardo medituje svými meči

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

Někdy vše, co potřebujete, je relativně bezduchá hra, kterou si každý může hrát, a co lepší než arkádový výtržník, v němž hrají želvy dospívajících mutantních ninja ninja? Shredderova pomsta je duchovním pokračováním želv v čase, jedna z nejlepších super Nintendo a arkádových her z počátku 90. let, která se jí podařilo překonat ve všech ohledech.

Animace je prvotřídní a zachycuje podstatu klasické karikatury 80. let, ale Shredderova pomsta také používá hlasy téměř všech z pořadu. Všechny hratelné postavy se cítí jedinečné, půjčující techniky od bojových her ‘Největší pugilisty. Verze PC je také nejlepší, protože umožňuje až šest hratelných postav najednou, přičemž hordy pěších vojáků a mutantů, přičemž každá fáze vyvrcholí v slimáku proti jedné z mnoha postav z show. Může to být krátké, ale nostalgický zážitek, který vám dává, zůstane s vámi roky.

Nejlepší hry pro více hráčů - skupina obrněných postav, které drží zbraně v Destiny 2

Destiny 2

Ať už se chcete účastnit nájezdů na Gargantuan PVE, vévodové proti ostatním v PvP, nebo dokonce kombinujte prvky obou v Pvpve, Destiny 2 zaškrtne všechny políčka, pokud jde o nejlepší hry pro více hráčů. Je to už několik let od svého uvedení na trh, ale Destiny 2 je lepší než kdy jindy.

Kořist spojuje všechny multiplayerové zbraně dohromady, takže bez ohledu na to, jak hrajete Destiny 2, vaším cílem je vždy získat silné nové zbraně a brnění jako Destiny 2 Exotics. Každá dokončená mise, Miniboss zabitá a zápas PvP Won přispívá tím, že vás odměňuje silnějším zařízení.

S Destiny 2 Season 20 – Lightfall – nyní probíhá, není lepší čas začít. Doporučujeme, abyste si prohlédli náš nejlepší průvodce Destiny 2 Builds a dokončili celý seznam mise Destiny 2 Lightfall Mission, takže jste plně připraveni na krveprolití, které na vás čeká, když začnete kořen nočních můr.

Nejlepší hry pro více hráčů: postava létající spolu s jetpackem a zbraní v Apex Legends

Apex legendy

Od Hyper-Mobile Gameplay, která se hodí k lemujícím manévrům až po respawn majáky, které přivede vaše kamarády zpět do boje po smrti, se Respawnův svižný střelec může pochlubit všemi obvyklými ozdobami nejlepších her pro více hráčů.

Tam, kde to opravdu vyniká, je jeho schopnost přivést všechny do záhybu se svým pingovým systémem. Předpokládejme, že se cítíte nepříjemně mluvit s cizími lidmi s mikrofonem nebo nechcete. V takovém případě můžete stále přispět pingovým nepřátelstvím, místy zájmu a dokonce i nejlepších zbraní apexových legend, které chcete nebo si myslíte, že ostatní mohou považovat za užitečné.

Popokalyptický střelec byl už nějakou dobu venku, ale je to stále skvělý čas na skok a vyzkoušení našich tipů na Apex Legends. K dispozici bude také stálý proud nových legend vrcholů pro hráče, do kterých se mohou ponořit zuby, což slibuje osvěžení aktuálního seznamu postav Apex Legends každých několik měsíců. Podívejte se na náš průvodce datem vydání Apex Legends Season 18, abyste zjistili, co by Devs mohli dělat, aby poskytli Revenant nový soubor schopností.

Nejlepší hry pro multiplayery - Dva fazole se snaží uniknout úrovni tím, že vyšplháte na kluzký svah. Oba mají na sobě kilty, ale jeden má také šátek, zatímco druhý má nafukovací náramky

Podzim

Pokud jste někdy sledovali herní pořady, jako je Takeshi’s Castle nebo Total Wipeout a cítili jste, že byste to mohli udělat, měli byste tuto party hru vyzkoušet. Vaším cílem není vymazat překážky nebo příležitostně jinými lidmi z fazolí. Budete pracovat samostatně nebo spolupracovat s ostatními hráči na několika akcích, což vede k finále vítěze, kde se zbývající lidé z fazolí pokoušejí chytit korunu vítězství.

Od té doby, co se stal bezplatnou hrou, Fall Guys zaujal sezónnější přístup ke svým aktualizacím, včetně výzev a bitevních průchodů, podobně jako Fortnite. Tím, že přepínáte své události neustále, se vždy cítí svěží a pokud se připojíte s přáteli, můžete soutěžit, abyste zjistili, který z vás je konečný přeživší . Podívejte se na naši recenzi Fall Guys, pokud si chcete přečíst více o této hloupé bitvě Royale.

Nejlepší hry pro multiplayery - Faceless mezera v DOTA 2 je zachycení Tidehunter a Lion ve své schopnosti chronosféry a zmrazení je na místě

League of Legends nebo Dota 2

Nyní předtím, než se potkáte při agregaci těchto dvou konkurenčních zvířat žánru MOBA do jediného vstupu, máme v úmyslu doporučit jeden nebo druhý, ne obojí – a přiznejme si to: zatímco mechanika, položky a jízdní pruhy nabízejí různé zážitky v hraní her , aspekt multiplayerů obou těchto her je do značné míry stejný, bez ohledu na to, zda hrajete s šampiony League of Legends nebo Dota 2 Heroes. Shromažďujte čtyři přátele a zjistěte, jak se každý vyrovná s vinou a neúspěchem, nebo jim bude přiděleno tým čtyř cizinců, kteří se všichni nějak dokážou být mnohem horší než ve hře, i když statisticky, pravděpodobně vám budou velmi blízko ve vás hodnost.

Konkurenční scénou kolem obou her je Gargantuan – téměř čtyři miliony lidí sledovaly semifinále LOL Worlds současně v listopadu 2019. V srpnu 2019 dosáhl fond cen pro International Dota přes 34 milionů dolarů, největší fond v historii esportu.

League of Legends je nejsledovanější hra Twitch z roku 2019 a s přibližně osmi miliony souběžných hráčů denně na průměr Dota 400 000, je jasné vidět, který z těchto dvou je nejoblíbenější. To neznamená, že LOL je nutně lepší hra, ale čísla dávají smysl, když zvažuje, jak Riot chrlí absolutní bankery na propagaci jejich MOBA.

Doporučujeme vyzkoušet několik zápasů v obou hrách, než se rozhodnete pro nejlepší MOBA. Přesto, pokud hledáte hru, která je jiná zkušenost, každý zápas závisí na vašem konceptu oproti konceptu soupeřů, což znamená, že si vy a váš tým můžete užít novou výzvu noc po noci – doporučujeme se dostat do LOL nebo DOTA 2.

Trenér zleva 4 Dead 2, jedna z nejlepších her pro více hráčů, se chystá střílet klaunskou zombie s brokovnicí

ZLEPŠENÍ 4 Dead 2

Přiznejme si to, i když existuje mnoho uchazečů, kteří se pokoušejí zkopírovat ducha Left 4 Dead 2, včetně úsilí původního týmu, jako je Back 4 Blood, žádná hra zcela zachycuje srdce kooperační zombie hry první osoby. Stále vidíte aktualizace až v listopadu 2022, musíte vy a váš tým přeživších vystřelit skrz bayou, strašidelný cirkusový zábavní park a předměstí New Orleans, zatímco se vás zombie hordy snaží zastavit.

Left 4 Dead 2 obstála zkoušku času, protože se nesnaží nadměrně komplikovat vzorec s randomizovanými výhodami nebo jinými bizarními mechanickými změnami, které zasahují hraní. Pokud chcete absolutní vrcholový zážitek, získejte dohromady spoustu přátel a hrajte kampaň s polovinou skupiny, která se stala zvláštním infikovaným, vše s vyváženými schopnostmi, které odměňují zručnou hru. Zůstat 4 Dead 2 je během prodeje páry vždy těžce diskontován, takže neexistuje žádná omluva, že nejméně uděláte tento výstřel.

Nejlepší hry pro multiplayery - Ramattra používá svou hůl k natáčení energetických výbuchů v Overwatch 2. Sombra a Reaper běží vedle něj

Overwatch 2

Čím více věcí se mění, tím více zůstávají stejné – ale pokud jde o Overwatch 2, není to nutně špatná věc. Overwatch je kulturní jev a jeho barevné obsazení postav zachytilo srdce mnoha, od nejformálních po nejvíce hardcore hráči. Střelec založený na třídě dluží hodně týmu Fortress 2 a League of Legends a podporuje základní týmový hráč napříč mapami užitečného zatížení představující asymetrický boj. Je to dráždivá směs populárních stylů, zralá s možnostmi, která zachytila ​​představivost a večery mas.

Jak zdůrazňuje naše recenze Overwatch 2, pokračování je spíše pokračováním než znovuzrození. Blizzard představuje několik vylepšení kvality života, aby rozšířil odkaz předchůdce hry, včetně úpravy formátu 5V5, menších změn hrdiny a nahrazení kontroverzního kořisti systému hry sezónním průsmykem. Je to také zdarma, takže skákání do rychlé hry s vašimi kamarády jednodušší než kdy jindy. Overwatch 2 představuje nové mapy a herní režimy a rozšiřuje působivě rozmanitý a barevný seznam.

Chcete zvládnout nejlepší Overwatch 2 DPS Heroes ze seznamu úrovně Overwatch 2? Připravte se na spáchání měsíců k barevnému blasteru. Overwatch se nějak zlepší při zachování pečlivé konkurenční rovnováhy. S hrou ve své třetí sezóně může být čas odpovědět na volání Winstona a připojit se k týmu.

Nejlepší hry pro více hráčů - dva vojáci, kteří zamířili své zbraně v prašné ulici v globální ofenzivě Counter Strike

Counter Strike: globální útočné

Counter-Strike: Global Ofensive má ohromující příběh původu. Obnovení předchozího občerstvení Valve z poločasu 1 mod, CS: Go bylo koncipováno jako nic ambicióznějšího než port konzoly, experiment, aby zjistil, zda se hráči PlayStation a Xbox zabývají názvem Counter-Strike. A pokud hráči PC mají rádi, co je to škoda? Jak se ukázalo, dostali jsme jednu z nejlepších her pro více hráčů na PC.

Díky pravidelným CS: GO AKTUALIZACE se Stioter Sensation stal jednou z nejvíce hraných her na Steam. Její zbraňové kůže podporují celý chatací průmysl obchodních míst. Je to ultra-konkurenční esport s vysokou cenou. Jeho popularita je zřejmá, ale jeho kvalita vyžaduje hlubší pochopení jeho přitažlivosti jako nostalgie a dobře podporovaného, ​​Paceyho střelce s nejmodernějšími nástroji diváků.

Mistrovské dílo Valve je zralé pro taktické vykořisťování, což znamená, že byste se měli podívat na naše tipy CS: GO, pokud chcete uspět. Klutící zpětnou vazbou zbraní ostrých zbraní břitvy je tento FPS uklidňující než domácí jablečný koláč Mamy. Jeho čas v centru pozornosti může brzy skončit, protože datum vydání Counter-Strike 2 je velmi brzy.

Nejlepší hry pro multiplayery - Sniper v plném camo se snaží střílet ve Warzone 2. Další hráč střílí k ohni zpoza lezeckého rámu

Warzone 2

Pokračování Battle Royale Game The Call of Duty má již obrovskou hráčskou základnu a spadne do mapy Al Mazrah Warzone 2, aby získala toto sladké vítězství. Zatímco tato bezplatná hra PC je zpočátku součástí herního klienta Modern Warfare 2, je jasné, že uvidí stejnou úroveň podpory jako původní Warzone, která získala aktualizace, když vyšla Black Ops: Studená válka a Vanguard. Dostává také pravidelné velké aktualizace, což má za následek neustále se měnící meta.

Ve srovnání s jinými hrami v žánru je Warzone 2 puchýřky rychle se rozvíjející a agresivní, s hráči respawings, pokud náhodou vyhrají nyní změněný Warzone 2 Gulag. Před nákupem z obchodů během zápasu můžete také nastavit nejlepší načítání Warzone 2, což vám umožní přizpůsobit nejlepší zbraně Warzone 2 s nejrůznějšími odemčenými přílohy, odemčené prozkoumáním přepracované Warzone 2 Battle Pass. Připadá mi to jako nezbytný upgrade, který dává spoustu důvodů návratu na ostrov po krátkém hiatusu.

Nejlepší hry pro více hráčů - auto raketová liga ve stylu horkých kol, která se na něj roztrhla vzduchem s hot kola

Raketová liga

Když někdo na Psyonixu řekl: „A co fotbal … ale s auty?„Narodila se jedna z nejlepších her pro více hráčů na PC; Navzdory svému prvnímu pokusu o první pokus je úspěch Rocket League na svém zjednodušeném designu: tlačíte míč přes hřiště s autem. Je to stěží něco, co jen tvrdí benzínové hlavy rozumí.

Nezaměňujte však jednoduchost pro nedostatek hloubky. Jak zdůrazňujeme v naší recenzi PC Rocket League, zvládnutí všech základních tipů Rocket League a úspěšné procházení, střelby a bodování je vzrušující křivka učení. Vede to k kariéře-nejen pro nové hudební talent-tisíce téměř misses a ‘téměř!”Okamžiky, vaše tělo se pohybovalo dopředu na vašem sedadle, když se napětí stavělo. Headshots in Shooters jsou deset-a-penny, ale cíl v Rocket League je zvláštní.

Výjimečně více online hry Rocket League jsou ještě lepší v místním multiplayeru rozdělené obrazovky. Všichni v místnosti budou oohing, když se míč přiblíží z jednoho konce hřiště na druhou.

Nejlepší hry pro více hráčů: Rainbow Six Siege. Obrázek ukazuje někoho se zbraní v ruce a připravuje se na obranu své základny se svými přáteli

Duhový šest obléhání

Navzdory podobnosti na povrchové úrovni s FPS Darling CS: Go, Ubisoft vytvořil posílení zeď nebo položení ostnatého drátu tak hrdinského. Možná více než dokonce i nejlepší hry pro více hráčů, Rainbow Six Siege je o plánování, komunikaci a provádění týmové strategie.

Rainbow Six si vytvořila své jméno tím, že přijala tišší a uvažovanější přístup než bombastická střelce, proti kterým debutovala na konci devadesátých let. Přitom vás přimělo cítit se jako vysoce trénovaný, brýle, umlčená specialista na to, který je to MP5,. Nejnovější položka série evokuje tento pocit navzdory meta změnám předložené barvou provozovatelů obléhání Rainbow Six. Pokud to zní zastrašující, nabízí Ubisoft vydání Rainbow Six Siege Starter Edition, takže si to můžete vyzkoušet za nižší cenu.

I když samozřejmě dochází k ničení. Velké velké kousky, které mohou každé kolo nakopat jemný betonový prach. Ujistěte se, že to nedostanete po celé své nóbl nové kosmetiky. Součástí „dobrého“ obléhání je vědění každé mapy úzce a odpovídajícím způsobem koordinace vašeho týmu. Hloubka, napětí kousání nehtů a taktický potenciál Rainbow Six Siege vytvářejí nezapomenutelný zážitek pro multiplayeru koček a myší. Není divu, že budoucnost obléhání je jasná. Jako eSport to jde globální a stále umožňuje nezkušené střední škole Minnows šanci dosáhnout slávy hlavního turnajového místa .

Nejlepší hry pro více hráčů: Don

Nepohlasíte spolu

Nepohlavějte se dohromady se mírně liší od ostatních her v našem seznamu nejlepších her pro více hráčů. Nezahrnuje to převzetí nepřátelského týmu, ale vyžaduje to hodně týmové práce, řemesla, budování a ne umírající.

V této hře přežití jste vy a až čtyři další hráči upuštěni do útržkovitého světa Tim Burton-esque plné násilných hrůz a děsivých nočních můr. Tyto příšery jsou nejmenší z vašich problémů, když se snažíte přežít, udržovat krmení, vřelé, suché a zdravé. Pokud to nebylo dostatečně složité, ze stínů se každou noc vynořují monstrózní stvoření, připraveni vyrazit.

V tom, že se společně nehladíte, budete muset prozkoumat nové vybavení, abyste přežili měnící se období a postupování po celém světě, vše při shromažďování zdrojů a zoufale se snaží, dobře, ne hladoví.

Nejlepší hry pro multiplayery - skupina cyklistů seděla kolem stolu v GTA

Grand Theft Auto Online

Hra na otevřeném světě společnosti Rockstar je téměř deset let stará-šokující, víme-ale Los Santos je stále oblíbenou destinací pro online multiplayer online. V Grand Theft Auto Online si hráči vytvářejí svůj začínající zločinec, než se připojí k serveru pro více hráčů a spojí se s ostatními hráči, aby dokončili pracovní místa a loupeže.

K dispozici je také množství obsahu vytvořeného hráče, včetně závodů a deathmatches, které můžete soutěžit v. Na neoficiální straně věcí jsou online roleplay servery GTA obzvláště oblíbené mezi tvůrci obsahu na Twitch a YouTube, protože hráči používají rušnou metropoli Los Santos k vytvoření divokých, improvizovaných příběhů.

Street Fighter 6 Voice Actors - Ryu medituje

Street Fighter 6

Legendární bojová hra se vrátila a představila do série novou vlnu hráčů s dosud nejvíce vítánskou hrou v seriálu. Za méně než dva měsíce již Street Fighter 6 na celém světě shromáždil přes dva miliony prodeje. To, co dělá Street Fighter 6 tak přitažlivé, je, že je tak snadné se dostat do zápasů s náhodnými hráči, což vám umožňuje hrát, aniž byste se museli starat o potenciální prostoje.

Se zavedením moderních ovládacích prvků není nic, co by zabránilo novým hráčům v popadnutí ovladače a okamžitě se začnou dostávat do bojů. Nemusíte trávit hodiny učením komba nebo speciálních pohybů, místo toho můžete použít moderní ovládací prvky, abyste okamžitě skočili do akce s kombacími jednotkami a speciálními tahy. Dejte naši recenzi Street Fighter 6, abychom zjistili, proč jsme dali nejnovější bojovou hru Capcomu vynikající skóre 9/10.

Takže to máte, nejlepší hry pro více hráčů na PC. Mnoho z nejlepších nadcházejících PC her má také vzrušující nové režimy pro více hráčů, takže nikdy nebyl lepší čas na propojení na vaši konkurenční stránku. Pokud byste raději nezaplatili příliš mnoho za opravu her, náš seznam nejlepších PC her zdarma má nějaké návrhy na skvělé zkušenosti, než investuje příliš mnoho peněz.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

25 nejlepších her pro multiplayery na PC v roce 2023

Umělecká díla z Apex Legends, Sea of ​​Thieves a mezi námi tvoří záhlaví našeho nejlepšího seznamu her pro více hráčů

Hry pro více hráčů jsou nejlepší, ne? Je tu něco o bitvě s ostatními přes internet, který přidává další koření do řízení. Získáte vzrušení z konkurence nebo přátelství, když tyto skóre srazíte nahoru a zkombinujete své síly, abyste překonali své nepřátele. Proto jsme pro vaše prohlédnutí kurátovali ty nejlepší nabídky pro více hráčů na PC.

Pro rekord je níže uvedený seznam – je však spousta, které není, ale k konkurenčnímu multiplayeru. Víte, Quickscopes a Lobby a dohazování. Ujistěte se, že se vydáte na naše zaokrouhlování 25 nejlepších kooperačních her na PC, pokud byste se raději spojili s kamarádem, na rozdíl od toho, abyste je porazili v bitvě do smrti.

Dva hráči vyrobené mechy hrají basketbal v pravidelném lidském basketbalu

Vývojář: Powerhoof
Datum vydání: 2018
Kde to můžu koupit: Pára, svědění

Co jiného bych měl hrát: Milovníci v nebezpečném časoprostoru také zmateně pilotují stroj skokem kolem jeho pokojů, i když v kooperaci spíše než konkurenční multiplayer.

Jen tu někteří pravidelní lidé, na co se nedívat. Ne, žádné obří roboti vybavené jetpacks, magnety a zatahovacími nohama hrající basketbal. Nevím, o čem to mluvíš.

Budete muset shromáždit čtyři přátele pro pravidelný lidský basketbal, aby správně pracovali, ale pokud dokážete zvládnout, že jste na léčbě. Je to jako normální basketbal, kromě toho, že každý tým ovládá mech tím, že zběsile běží uvnitř, aby dosáhl ovládacích prvků.

Je to dost obtížné, když jste sami, ale koordinace se spoluhráčem, který má velmi odlišnou představu o „vhodných dobách aktivace Jetpack“, může být noční můrou. Veselá noční můra, ale přesto noční můra.

24. Namontujte své přátele

Pomocí hráčů na vrcholu kozy na Mount Your Friends

Vývojář: Stegersaurus Software Inc.
Datum vydání: 2013
Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Nejedná se o multiplayer, ale QWOP, Girp a překonávání to jsou všechny skvělé hry o překonání rozlucování kontrolních schémat.

Mount Your Friends je to, jak by QWOP vypadal, kdyby to byla hra pro více hráčů o tom, že má orgii na koze orgie. Jde o překonání trapných ovládacích prvků, které by vyšplhaly na stále rostoucí horu složenou z vašich kamarádů. Jde o povzbuzení, když stáhnou něco působivého a povzbuzujícího, když se velkolepě selže.

Pokud do 60 sekund nemůžete dosáhnout vrcholu, jste vyloučeni, takže když začnete hrát hromady mužů. Každá končetina musí být pečlivě prodloužena individuálně a ocitnete se pomalu, když se stisknete nesprávnému tlačítku a propadnete na zem.

Vložte malou praxi a však můžete dělat svislé kožerečky rychlostí, která by zahanbila Mo Farah. Momentum lze použít k houpání těla daleko, daleko do vzduchu … a přes opačnou stranu věže, než se propadne na zem. To vám získá největší povzbuzení ze všech.

23. Golf se svými přáteli

Hráči se shlukují v golfu se svými přáteli

Vývojář: Interaktivní Blacklight, Team17
Datum vydání: 2020
Kde to můžu koupit: Pára, pokorný svazek.

Co jiného bych měl hrát: Rozhodně dejte turbo golfové závody jít, protože jsme si mysleli, že to byla zábava, futuristická a rychle se rozvíjející na ‘ol netopýr a míč. Golf to není špatný výkřik pro další mini-golfové antiky s vašimi kamarády. Pokud jste po super vážné golfové záležitosti, pak se něco jako PGA Tour 2k21 pěkně hodí k účtu.

Pokračování přátelského tématu, golf se svými přáteli je váš lístek na dobrý kos s vašimi kamarády. Na druhé straně je to také skvělý způsob, jak s nimi vypadnout. Jedná se o hru mini-golf, která se nebere příliš vážně.

Můžete se samozřejmě na hřiště naklonit ve snaze zpomalit koule vašich přátel, nebo je dokonce zmrazit, pokud se cítíte zvlášť škodlivě. Když už mluvíme o koulích, můžete je přizpůsobit pomocí odemykatelné kosmetiky, jako jsou pirátské klobouky a hamburgerové klobouky, a mnoho dalších hloupých klobouků.

22. Moře zlodějů

Pirátská loď z moře zlodějů

Vývojář: Vzácný
Datum vydání: 2020
Kde to můžu koupit: Steam, zdarma na Xbox Game Pass pro PC

Co jiného bych měl hrát: Momentálně není mnoho dobrých pirátských her pro více hráčů, ale Valheim obsahuje plavbu a dobrodružství a zábavu s přáteli.

Sea of ​​Thieves vidí, že si oblékáte pirátský oděv a odplujte hledání zlata, aby drancoval. I když by to mohlo vypadat trochu „Kiddy“, akt plachtění a oděvy, do kterých se můžete dostat s ostatními hráči nebo kostry nebo jinak, mohou se ukázat velmi intenzivní.

V podstatě nikdy není nudný okamžik na moři. A to se vztahuje na jednoduchý akt spolupráce, aby vaše loď sklouzla přes oceán. Je tu radost, že je třeba mít při výchově plachty a na ně lovit, nebo požádat své kamarády, aby sakrali s jejich dalekohledy. Ano, úkoly vám dávají směr a jsou zábavné na boty.

21. Mortal Kombat x

Jeden hráč popadne dalšího v Mortal Kombat X

Vývojář: Netherrealm Studios
Datum vydání: 2015
Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Stejný tým učinil nespravedlnost: bohové mezi námi, pokud dáváte přednost tomu, aby vaše bojové hry byly trochu více DC.

Mortal Kombat X je skvělá zábava. Podívejte se kolem bezdůvodného gore (nebo se na to podívejte skrze brýle „Ach, no tak teď“) a uvidíte solidní úder mezi příjemně výstředními postavami. Existují nuance, do kterých se můžete ponořit, pokud se vám líbí, i když můžete jít dlouhou cestou s několika kombami a nějakou panache.

Tato iterace Kombat se obzvláště zajímala o přeměnu každé fáze na více než hezké pozadí a nabízí příležitosti, jak skočit a občas ukusit kolemjdoucí u vašeho soupeře. A zmínil jsem se, že je to také jeden z nejhladších? Komby jsou úzkostlivé, pohyb je vstřícný a po aréně není hádka vaší postavy.

Postavy hry samozřejmě existuje spousta hloubky, pokud jste tvrdý bojový veterán. Dlouhé seznamy kombinovaných řetězců jsou zde zvládnuty, stejně jako rentgenové paprsky, ekvivalent hry Ultimate pohyby hry, které vidí vaši postavu doslova bash lebky lidí a tibie a vlákna.

20. Northgard

Zimní osada v Northgardu

Vývojář: Shiro hry
Datum vydání: 2018
Kde to můžu koupit: Pára, pokorná

Co jiného bych měl hrát: Tady je Brendyho zaokrouhlení přístupných RTSS.

Northgard je elegantní RT, kde zima může představovat větší hrozbu než armáda Axemenů. Každý vesničan přidává další hladová ústa, aby se nakrmil, a jídlo je vždy nedostatek. Zvláště když sníh začne padat.

Time Klíšťata vždy a zima je vždy hned za rohem, což přináší tvrdé výrobní tresty spolu s ranami potkanů, vánicemi a zemětřesením. Přesto se pomalé tempo a relativní jednoduchost Northgardu činí snadnou strategickou hrou – ne -li vyniknout na. Pravděpodobně se nebudete setkat se svými nepřáteli Vikingů, dokud nebudete patnáct minut do zápasu, a bude to ještě déle, než začnete strkat na jejich území. Pokud dokonce chcete.

Dash 4x v Northgardově DNA znamená, že dobytí není jedinou cestou k vítězství. Vysvětlit dostatek slávy, bohatství nebo znalostí a nebude záležet na tom, kolik rozzlobených Norsemenů je u vašich bran. To dává multiplayerovým zápasům dynamiku, která přesahuje ničení jedné noty jiných Rtseses, kde se vedoucí hráč snaží odvrátit všechny od jejich bezprostředního vítězství.

19. Hearthstone

Obrázek tabulky karty v Hearthstone, Mid Game

Vývojář: Blizzard Entertainment
Datum vydání: 2014
Kde to můžu koupit: Je to zdarma.

Co jiného bych měl hrát: Pro podobný, možná méně přístupný zážitek je Legends of Runetterra dobrý čas.

Hearthstone je konkurenční karetní hra, která je tou správnou úrovní přístupné. Založeno na Blizzardově hovězí back-katalogu, zahodíte karty s tématem Warcraft na soupeře v naději, že zničí jejich zdravotní bary.

Ano, je třeba utratit slušné množství peněz, pokud chcete všechny nejsilnější karty; Upřímně řečeno, je to jedno z vzácných plemen CCG, které zůstává tak jednoduché, ale zajišťuje přehrávání nejvyššího řádu s velkým mozkem nejvyššího řádu. A z tohoto důvodu bych to nepsal jen kvůli jeho mikrotransakční rychlé tras.

18. Podzim

Fall Guys Season 5 Image - Několik podzimních kluků skočí vzduchem směrem k bublinám s malými symboly lví hlavy v nich

Vývojář: Mediatonic
Datum vydání: 2020
Kde to můžu koupit: Můžete si ji stáhnout zdarma v obchodě Epic Games

Co jiného bych měl hrát: Pro podobný tón Fortnite zasáhne značku docela pěkně. Navíc je to domov pro spoustu vlastních režimů a map, které se pravděpodobně přiblíží k formátu podzimních kluků.

Jste vnímající tic-tac, který musí soutěžit s 60 dalšími tic-tacs v řadě rukavic, kde jsou eliminovány tic-tacs, které nedosáhnou konce, nebo skončí na prohrávajícím týmu. Je to v podstatě přežití těch nejvhodnějších, které vás uvidí, jak povedete svým malým chlapcem prostřednictvím překážkových kurzů a bolestivých skupinových cvičení. Přemýšlejte o tom jako druh mash-up ninja válečníka s prvky kurzu pro budování týmu.

Co dělá podzim kluků skvělou volbou multiplayeru, je jeho bittyness. Dokážete skočit do hry a poté, pokud chcete. Nebo to můžete vzít velmi vážně a nasměrujte veškerou vaši energii do vznikajícího vítězného a nabijícího se této koruně. Navíc je to ten, který si můžete hrát se svými kamarády, svými dětmi, vašimi NAN.

17. Towerfall vzestup

Hráči to vévodou v Towerfall Ascension

Vývojář: Extrémně v pořádku
Datum vydání: 2014
Kde to můžu koupit: Přímý, pára

Co jiného bych měl hrát: Samurai Gunn je trochu jako směs mezi tím a Nidhogg.

Towerfall Ascension je moje oblíbená hra místní multiplayer. Má úhledný režim přežití vln, ale to není důvod, proč je to tady. Je to tady, protože mě nic nadchlo nebo mě potěšilo úplně stejným způsobem jako jeden z Ascensionův lukostřeleckých duelů.

Jde až na čtyři hráče a jeho nejlepší režim je jeho nejjednodušší: poslední vítězství v Archer vyhrává. Ascension vypráví příběhy s pouhými třemi slovesami – uhýbání, skákání a střelbu. Vyndání hráče vyžaduje pouze jednu šipku, ale dobře načasovaná pomlčka je může nechat bezpečně vytrhnout urážlivý projektil ze vzduchu. Je to systém, který jim dává bojů úžasný pocit tam a zpět a má za následek nejlepší přehrávání zpomalených pohybů ve videohrách.

Plus skákání se cítí opravdu dobře.

16. Fortnite

Vývojář: Epické hry
Datum vydání: 2017
Kde to můžu koupit: Je to zdarma v obchodě Epic Games

Co jiného bych měl hrát: Ostatní na tomto seznamu! Apex Legends a Warzone jsou pravděpodobně vaši nejbližší bitevní uchazeči Royale, i když je první osobou a je obtížnější se vyrovnat s.

Fortnite není jen bitevní royale, ale chaotický metaverse, plavání v dabs a franšízech. Ale přijměte hloupost a začnete odhalit leštěného střelce, který je překvapivě složitý. Existuje klasický Fortnite, kde stavební struktury, které vám pomohou v bitvě, jsou pro váš úspěch prvořadé. Režim, se kterým jsem se osobně nevzdal.

A pak neexistuje žádný režim sestavení, nedávný přírůstek, který mě přivedl přímo do Fortniteova záhybu. Je to bitva Royale, jak to víte – kruh se zavírá v Yada yada – bez veškeré malarchie budovy. To znamená, že jste Fortnite destilovali do více tradičního zážitku střelce, pouze s dalšími výhodami hloupé metaverse: auta a čerpací stanice, divné křečkové koule s háčky Grapple, Darth Vader, ohňostroje, rybaření, rybaření, rybaření. Je to bezpochyby ten nejsmutnější bitevní royale režim, ale je to bezpochyby ten nejradostnější.

15. Counter Strike: globální útočné

Muž drží pochmurný AK-47 v Counter-Strike: Global Offensive Screenshot

Vývojář: Ventil
Datum vydání: 2012
Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Valorant je v podstatě CS: GO, ale s čaroděje a ninjy. Povstarkové hry také stojí za to se podívat, pokud jste po tomto polorealistickém, vojenském střelbě.

Counter-Strike: Globální ofenzíva je vyvrcholením 14 let vývoje na žánrově definujícího týmového střelce. Pět teroristů chce vyzbrojit bombu nebo bránit rukojmí. Pět protiteroristů je chce zastavit. Víte, jak funguje Counterstrike, správně?

Je to hluboce neimaginativní předpoklad, ale na tom nezáleží – CS: GO je jedna z nejvíce stimulujících her FPS, jaké jsem kdy hrál. Zbraně se cítí skvěle a pokud by byly mapy rafinované, začaly by se stříhat do struktury reality, ale to jsou faktory, které spíše zvyšují nejlepší momenty Counter-Strike, než je generovat.

Existuje vynikající napětí, aby byl poslední člověk, který ve vašem týmu zůstal naživu. Totéž lze říci pro jakoukoli hru se stejnou kulatou strukturou, ale jednoduchost Counter-Strike tuto dynamiku zvyšuje.

14. Duhový šest obléhání

Několik operátorů z Rainbow Six Siege dramaticky hledí na kameru

Vývojář: Ubisoft Montreal
Datum vydání: 2015
Kde to můžu koupit: Ubisoft Store

Co jiného bych měl hrát: Counter-Strike, i když by se to mohlo cítit jako krok dozadu.

Lidé vám řeknou, že taktika je důležitější než zaměření, ale lhají. Pokud nechcete být první, kdo zemřel každé kolo v tomto střelci podobném protiútoku, budete potřebovat obojí.

Základy Rainbow Six Siege bude znít povědomě: Jeden tým musí zasadit bombu nebo odvrhnout rukojmí od druhého. Liší se od Counter-Strike s jeho třídami, které všechny přinášejí různé schopnosti nést na úrovni s ničitelnými stěnami a podlahami.

Týmový přestupek musí pečlivě naplánovat svůj útok a současně porušit místnosti z více úhlů. Když se otočíte oknem ve stejnou dobu, kdy vaši přátelé odpálí jejich C4 na opačné zdi, můžete se téměř přesvědčit, že byste měli být ve skutečném SAS.

13. Valoranta

Valoranta

Vývojář: Riot Games
Datum vydání: 2020
Kde to můžu koupit: Je zdarma hrát a můžete si jej stáhnout na oficiálních webových stránkách.

Co jiného bych měl hrát: CS: Jděte, pokud chcete podobný zážitek bez všech ohnivých koulí a kouzelníků.

Valorant je taktický střelec založený na týmu, který je podobný CS: Go, ale s ninjy a kyborgs. To není hra, kde můžete skočit kolem rohů a divoce stříkat, oh ne. Chcete -li uspět, musíte koordinovat se svými spoluhráči, získat svůj cíl na bod a ovládnout své oblíbené agenty.

A to je to, co odděluje Valoranta od CS: jděte opravdu. Každý hrdina přichází s chladnými schopnostmi, jako jsou flashbangy, které se zakřivují kolem stěn, nebo teleporty, které vás posunou za cíli v špetce. Zábava spočívá v používání těchto sil kreativním způsobem a odtažení některých spojkových her.

12. Hunt: Showdown

Lov: Screenshot Screwdown, ve kterém se dva hráči, pasový v bažině, připraví na zabití zavrčení stojícího na molu před nimi

Vývojář: Crytek
Datum vydání: 2019
Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Escape z Tarkov má podobnou zlověstnou energii, se stejným high-stakes lootinem a střelbou ‘.

Hunt: Showdown je nervové skartování Pvpve FPS, který vás vidí, jak lovíte AI ošklivý skrytí na mapě. Úlovek – jiné jednotky jsou také stříleny pro stejného nepřítele jako vy. Jo, a další úlovek – pokud zemřete, ztratíte své vybavení navždy. To je to, co dělá tuto hru tak vysokými a nakonec tak zábavné.

Na rozdíl od mnoha „klasických“ bitevních Royals, Hunt: Showdown se odděluje od konkurence s vynikajícím zvukovým designem. Uslyšíte výstřely zazvoní v dálce a upozorní vás na přítomnost nepřítele. Pad na dřevě. Vrzání otevření dveří. Vaše závislost na těchto malých narážkách může znamenat rozdíl mezi vyhráním boje nebo ztrátou veškerého vzácného nákladu. Je to docela něco.

11. Starcraft 2

Hraní screenshot of Starcraft 2

Vývojář: Blizzard Entertainment
Datum vydání: 2010
Kde to můžu koupit: Je to bez webu Blizzard.

Co jiného bych měl hrát: Brendyho průvodce k přístupným RTSS by vás opět nasměroval správným směrem.

Svatý grál RTS designu, a ne bez důvodu. Je to úhledné, leštěné pro perfektní jednotkové bosser, který nebyl vylepšen v X letech od doby, kdy vyšel.

Bože, je to těžké. Přinejmenším, pokud chcete soutěžit na žebříku: Tento směr zahrnuje výzkum, načasování zapamatování a rychlejší kliknutí na prst než pasti myši. Hraní s přáteli vám umožní být trochu více praštěně. Někdy je hezké se nemusíte starat o spěchání Zerg, protože víte, že váš kamarád vždy baculat.

Je to další, kde herní styly vedou k identitám. Hraji konkrétní značku protoss, protože jsem píchnutí, která miluje myšlenku kopat zadek se všemi jejich chmurnými jednotkami, když jsem opravdu více vyříznuté pro obléhavé tanky a mariňáky.

10. Mezi námi

Někteří podezřelí vypadající chlapi s top klobouky visí mezi námi

Vývojář: Innersloth
Datum vydání: 2018
Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Myslím, že to není videohra, ale v sociální dedukční hře je vlkodlak podobný. Také projekt zima spojuje do celé zábavy „Whodunnit“.

Ahh, mezi námi. Hra sociální odpočty, kde 4-10 hráčů připravuje kosmickou loď na odjezd, ale jeden nebo dva jen předstírají, že tak učiní; Protože jsou tajně na krev.

Jsem mezi námi hrozný, hlavně proto, že jsem hrozný lhát, ale také proto, že se mi nelíbí konfrontace. Ale vidím výzvu, jak volat nouzová setkání, abych diskutoval o tom, proč je v strojovni mrtvola, nebo rozříznout něčí hrdlo a obviňovat z toho svého přítele.

Kdykoli mezi námi hraji, zaměřuji se hlavně na vykonávání světských pracovních míst a nic jiného.

9. Garry’s Mod

Hráči Frolic in Garry

Vývojář: Facepunch Studios
Datum vydání: 2006
Kde to můžu koupit: Parní

Co jiného bych měl hrát: Pro skákání na komunitní servery a pohrávání si s nepředvídatelnými sestavami bych řekl, že Valheim je lístek.

Garry’s Mod je pro mnoho lidí mnoho věcí, ale pro mě je to sbírka domácích nesmyslů sestavených z parního aktiv a bezstarostné představivosti. Daboval jsem se do režimu konstrukce volné formy, ale většinu času jsem strávil na serverech Fretta.

Během stejné půl hodiny jsem se vyhnul geometrickým tvarům, zatímco se šplhal na svah vedle 30 dalších lidí. Postavil jsem bobováky a pak jsem je závodil. Pronásledoval jsem hráče, kteří pózovali jako neživé předměty, dokončil překážkové kurzy a hrál Charades.

Hra se změní, kdykoli za to bude dost lidí, takže pokud se hromadíte na server s hrstkou přátel. Spousta her je zábavná sama o sobě, ale Fretta funguje nejlépe, když neustále tlačíte na další.

8. League of Legends

Propagační umělecká díla League of Legends

Vývojář: Riot Games
Datum vydání: 2009
Kde to můžu koupit: Je zdarma hrát a můžete si jej stáhnout na oficiálních webových stránkách.

Co jiného bych měl hrát: Není nikde poblíž tak přístupné, ale Dota 2 je nejbližší. Pro trochu více smíchu, hrdinové bouře jsou zábavné moba.

Ztratil jsem tisíce hodin na League of Legends na univerzitě. Jsem vlastně přesvědčen, že jsem vynaložil více úsilí do učení této MOBA, než jsem měl kurz.

Chcete -li co nejjednodušší, dát League of Legends, dva týmy po pěti bitvě, aby zničily vzájemné spojení; velký krystal umístěný v každé základně. Jak se každý zápas opotřebovává, získáte silnější, soupravu svou postavu v novém vybavení a bojujete o nadřazenost mapy. Řekl bych, že se to nejlépe hraje s přítelem, který to hrál dříve, protože je tu strmá křivka učení a obrovská hloubka zde.

Ale nenechte se to odložit, protože to je odvolání League of Legend – alespoň pro mě. Zbožňoval jsem učení složitosti každé postavy a jak nejlépe pracovat s mým týmem, abych získal důležité boje.

7. Grand Theft Auto Online

Snímek z obrazovky z Grand Theft Auto Online ukazující postavu držící železnici před otevřenými dveřmi zbraní dodávky

Vývojář: Rockstar North
Datum vydání: 2013
Kde to můžu koupit: Budete potřebovat kopii GTA V, kterou najdete ve společnosti Steam nebo The Microsoft Store

Co jiného bych měl hrát: Na PC není moc, který poskytuje podobný zážitek jako GTA Online, zejména pokud jde o multiplayer. Svatý řádek nebo spící psi mohou uspokojit některé touhy?

Grand Theft Auto Online (GTA Online) může být propojeno s GTA V, ale je to velmi jeho vlastní vesmír. Hop online a až 30 hráčů se může pohrávat v karanténách určených pro, dobře, prakticky všechno. To je o GTA online: Je velmi obtížné se nudit. Kolem loupežů nebo serverů určených pro roleplaying nebo skladby horkých kol jsou postaveny mini-kampaně nebo sběrné.

A stejně jako mnoho z ostatních na tomto seznamu, GTA Online je neustále aktualizován s množstvím nových loupeží, serverů a dalších. Pokud vůbec něco, je to jen zrání s věkem a je to zábavní park plněný vynikajícími sety a tunami hlouposti. Rozhodně stojí za prasknutí.

6. Minecraft

Snímek Minecraft přehrávače oblečeného v plném okouzleném diamantovém brnění, obklopeném diamantovými rudami a diamantovými bloky

Vývojář: Mojang Studios
Datum vydání: 2011
Kde to můžu koupit: Přímo

Co jiného bych měl hrát: Vřele doporučuji dát Terraria výstřel, pokud je minecraft váš džem. Je to podobné, ale má větší směr.

Minecraft, blokovaná multiverse možností. V této hře o přežití je server pro cokoli, který jej změní z „přežití s ​​přáteli stavěním věcí“, na „přežít, aby se stal posledním člověkem, který stojí“. Sakra, jednoduše zadejte semeno a můžete jen přežít ve opravdu, opravdu pěkný svět.

Nebo pokud jste po něčem, co není tradičním režimem Battle Royale, můžete se zúčastnit válek v posteli – herní režim, který vás vidí chránit postel nebo zničit postele ostatních hráčů, abyste vyhráli. Sakra, můžete dokonce upustit celou věc PVP a jednoduše postavit šílené výtvory s cizími lidmi po internetu, pokud chcete uvolněnější čas. Upřímně, nemůžete se zde pokazit.

5. Raketová liga

Rocket League Screenshot hry s autem a míčem

Vývojář: Psyonix
Datum vydání: 2015
Kde to můžu koupit: Je to zdarma v obchodě Epic Games.

Co jiného bych měl hrát: Laser League je velmi odlišná hra, ale odráží kombinaci hloubky a přístupnosti Rocket League a její zápasy trvají jen o něco déle. Pravidelné lidské basketbalové a pólové jezdce jsou skvělé hry zahrnující koule.

Bombastická radost. To jsou dvě nejlepší slova, která popisují Rocket League, hra o hraní fotbalu s autami s raketami.

Tato radost se od první sekundy kope. Zpočátku je to drsné, nepořádek, který vyvolává dětské vzpomínky na školy školních dětí, které zavázaly míč, nehodily myšlenku na týmovou práci nebo umístění. To může stále poskytnout chaotický chichotání, ale Rocket League doslova stoupá do vyšších výšek, jakmile každý ví, co dělají.

Dobře provedený letecký výstřel je jednou z nejkrásnějších věcí, jaké jsem kdy viděl ve videohře. Kompotání tlačítka Boost s dvojitým skokem ve správný čas ve správném úhlu otevírá prostor pro dextózní hry, které se vznášejí jen mimo dosah, přístupné pouze vyhrazenému, ale vystavenému pro masy.

4. Apex legendy

Apex Legends Screenshot of Bangalore pomocí trojitého pořizování s optickou přílohou

Vývojář: Respawn Entertainment
Datum vydání: 2019
Kde to můžu koupit: Je zdarma hrát na páře a původu

Co jiného bych měl hrát: Neexistuje nic, co by se docela shodovalo s tempem vrcholu, ale Call of Duty: Warzone by mohla být další bitva Royale Avenue. Jinak jsou PUBG nebo dokonce Fortnite také možnosti.

Apex Legends je bitva s rychlým rozvíjejícím se bitvou Royale, kde se různé postavy v čele s tím, že jsou nejlepší přeživší. A to je to, co ji odlišuje od konkurence, protože každá postava má tři schopnosti obrátit příliv bitvy, na rozdíl od, dobře, žádný v jiných hrách.

Jsem velký fanoušek Pathfinderu, robot s háčkem, který vám umožní uzavřít mezeru nebo uniknout ze spárů nepřátel. Také vám umožní vybudovat nějakou sladkou dynamiku, abyste se mohli houpat do vzduchu, spadnout na rampu a stáhnout sladký, sladký skluz. Opět je to něco jiného Apex Nails – dobrá animace snímků.

3. Call of Duty: Warzone 2

Snímek obrazovky od Call of Duty: Warzone 2 ukazující tři vojáky stál vedle sebe

Vývojář: Infinity Ward, Raven Software
Datum vydání: 2022
Kde to můžu koupit: Je zdarma hrát a můžete si jej stáhnout na Battlenet

Co jiného bych měl hrát: Apex Legends pro rychlejší aféru, nebo PUBG pro něco, co je dotek více neodpustitelný.

Myslel jsem, že Warzone je v té době nejkrásnější bitevní royale, a Warzone 2 je jeho dlouho očekávané pokračování. I když to nemusí být tak gargantuan jako jeho předchůdce, pokud jde o popularitu, je to stále masivní dohoda, s fantastickou zbraní a skvěle efektivním střelbou a rabováním. Máte celou řadu příloh, které odpovídají vašemu stylu herního stylu.

A protože Warzone 2 je zdarma, nebudete utrácet desetník – skvělá věc. A co víc, opravdu to vypadá část pro bezplatný zážitek, což vám dává ten velký rozpočet na nulovou libru. Nikdy není špatný čas klesnout do Al-Mazrah (podle mého názoru výrazně lepší mapa než Warzone’s Verdansk).

2. Týmová pevnost 2

Týmová pevnost 2

Vývojář: Ventil
Datum vydání: 2007
Kde to můžu koupit: Je to zdarma na páře

Co jiného bych měl hrát: Není nic podobného, ​​ale Overwatch je podobný v tom, že každá třída má radikálně odlišné schopnosti.

Problém s psaním o týmu Fortress 2, nepřekonatelné střelce založené na Valve, je v tom, že jsem zamilovaný do jedné konkrétní verze toho.

Je to verze, kterou budu hrát jako špion, nejslabší postava ve hře, pokud jde o přímou boj. Je to tajný přístup, často se točí kolem jeho schopnosti proměnit neviditelnou pomocí různých typů hodinek. To je klam takového druhu, ale ne takový, díky kterému je jeho nejunikátnější a nezapomenutelná role, kterou můžete hrát v jakékoli hře pro více hráčů. Opravdu, špion je o herectví.

To vyžaduje pouze jeden podezřelý pyro, než se ruse vrátí, ale byli byste ohromeni tím, s čím se můžete dostat pryč. Slap na přestrojení, Backpedal z frontových linií, zatímco křičí na léka, a čtyřikrát z pětinásobku nejdůležitějšího člena nepřátelského týmu (jejich lékař, vždy jejich lékař). Možná se vám pokusí dát si zvídavý rána se svým bonesawem, ale pokud víte, co děláte, že rána nepřistane. Už ho budete bodnout do záda s nožem Insta-Kill.

Každá třída hraje jako jiná hra – a některé položky transformují svého wieldera na nové třídy samy o sobě. Strávil jsem desítky hodin s dvojitým skokem skautkou a ‘Nade Spamming Demomanem, ale je to špion, kdo mi ukradl srdce. Dejte mu šanci a možná ukradne tě.

1. Dota 2

Hráči to vévodou v lese v Dota 2

Vývojář: Ventil
Datum vydání: 2013
Kde to můžu koupit: Je to zdarma, pára

Co jiného bych měl hrát: Snadné, League of Legends.

Cítí se vymyšlené popisovat Dota 2 spíše jako koníček než hru, ale to neznamená, že tento popis o nic méně vyhovuje. Nalil jsem do toho tisíce hodin svého života a vidím, jak se vylévá do tisíců dalších. Dota není jen hra: Je to věčně se vyvíjející bojiště, kde se testují limity a přátelství jsou kovaná.

Jistě, každá konkurenční hra se týká testovacích limitů, ale součástí toho, co dělá Dota zvláštním, je, kolik to test najednou. Existuje naprostá množství znalostí, které vyžaduje, abyste absorbovali, stovky položek a kouzel a nekonečné interakce mezi nimi. Budete muset zdokonalovat reflexy, rozvíjet strategie a naučit se být trpěliví s vámi i ostatními.

Dota je úžasně hloupá. Myslím tím, že to jak v tom smyslu, že je to zdánlivě o kouzelnících, kteří se snaží zaklepat na skalní zahrady, které tvoří fragmenty vnímajícího měsíce, tak v mechanickém smyslu. V době, kdy jsem strávil hraním Dota.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit

 • Akční adventura
 • Aktivita
 • Activision Blizzard
 • Mezi námi
 • Android
 • Apex legendy
 • Nejlepší bests
 • Zobrazit ptáky / izometrický
 • Blizzard Entertainment
 • Trhák
 • Call of Duty: Warzone Caldera
 • Karetní hry
 • Counter Strike: globální útočné
 • Crytek
 • Devolver digitální
 • Dota 2
 • Elektronické umění
 • Epické hry
 • Extrémně v pořádku
 • Podzim
 • Bojování
 • První osoba
 • Fortnite
 • Garena
 • Garry’s Mod
 • Golf se svými přáteli
 • Hack & Slash
 • Hearthstone
 • Skrytá zábava
 • Hunt: Showdown
 • Indie
 • Infinity Ward
 • Innersloth
 • ios
 • League of Legends
 • Mac
 • Matt Thorson
 • Mediatonic
 • Microsoft Studios
 • MOBA
 • Mortal Kombat x
 • Namontujte své přátele
 • Multiplayer konkurenceschopný
 • Cooperative multiplayer
 • Multiversus
 • Netherrealm Studios
 • Nintendo Switch
 • Northgard
 • PC
 • Platformer
 • První hry hráče
 • Powerhoof
 • PS3
 • PS4
 • PS5
 • Psyonix
 • Závodění
 • Vzácný
 • Pravidelný lidský basketbal
 • Respawn Entertainment
 • Riot Games
 • Raketová liga
 • RPG
 • Moře zlodějů
 • Shiro hry
 • Střelec
 • Boční pohled
 • Simulace
 • Jeden hráč
 • Sportovní
 • Starcraft II: Wings of Liberty
 • Strategie
 • Strategie: Strategie v reálném čase
 • Strategie: Strategie založená na tahu
 • Team17
 • Text
 • Třetí osoba
 • Rainbow Six Siege Tom Clancy’s Rainbow
 • Towerfall vzestup
 • Ubisoft Montreal
 • Valoranta
 • Ventil
 • Valve Corporation
 • Software ventilu
 • Warner Bros. Hry
 • Xbox 360
 • Xbox Game Studios
 • Xbox One
 • Xbox Series X/S

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Spisovatel vedoucího štábu

Když Ed nepracuje zločincemi s jízdními koly v Yakuze, pravděpodobně se houpá badmintonovou raketou v reálném životě. Jakýkoli žánr jde, ale je velmi na střelci a má rád vážnou zbraň, zvláště pokud k nim mají připojenou řetězovou pilu. Zbožňuje oranžovou a mangovou squash, nejistý o olivách.

Mluvili jsme a myslíme si, že byste měli nosit oblečení

Úplná náhoda, ale prodáváme nějaké oblečení

Obchod s brokovnicemi s rockovým papírem

Rock Paper Shotgun je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, reedpop společnost a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.