Nejlepší L-AB 330 Modern Warfare 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy a výhody-Dexerto, Nejlepší moderní válka 2 La-B 330 načítání | Shotkul skalního papíru

Nejlepší moderní válka 2 La-B 330 načítání: nejlepší nastavení třídy LA-B 330

Maximalizace rozsahu poškození, rychlost kulky a rychlost cíle snižování je nezbytná pro jakékoli načtení odstřelovací pušky.

Nejlepší L-AB 330 Modern Warfare 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy a výhody

Dexerto

L-AB 330 vyniká mezi smečkou působivých odstřelovacích pušek v moderní válce 2, ale pouze pokud má nejlepší načítání. Zde je nejlepší načítání L-AB 330 v MW2, doplněné o přílohy, výhody a vybavení.

Sniping je zpět a lepší než kdy jindy v moderní válce 2. Pozemní válka se vrací poprvé od moderní války 2019 a představuje pět map 32v32. Sniper pušky vynikají v boji s dlouhým dosahem, perfektně odpovídají prostředí ve větším měřítku hry.

Lehká stavba L-AB však také způsobuje, že je životaschopná v boji těsných čtvrtí 6v6. Fanoušci rychlého rozsahu se s touto všestrannou zbraní okamžitě budou cítit jako doma.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pokud chcete maximalizovat nevyužitý potenciál L-AB 330 v Modern Warfare 2, potřebujete naše nejlepší načítání pro zbraň.

Obsah

 • Nejlepší L-AB 330 Modern Warfare 2 načítání
 • Nejlepší třída L-AB 330 Modern Warfare 2
 • Jak odemknout L-AB 330 v Modern Warfare 2
 • Alternativa k L-AB 330 Modern Warfare 2 Load

Nejlepší L-AB 330 Modern Warfare 2 načítání

 • Hlaveň: 23.5 ″ rýhovaný R-67
 • Laser: FSS Ole-V Lazer
 • Optický: SZ Bullseye Optic
 • Skladem: ZLR T70 PAD PRECK
 • Hřeben: AIM-ASSIST 406

Nejlepší načítání L-AB začíná 23.5 ″ rýhovaný R-67 Hlaveň, Vzhledem k tomu, že zvyšuje rozsah poškození, rychlost kulky a rychlost pohybu za cenu rychlosti zaměření na cíl (ADS) a ovládání zpětného rázu. The FSS ole-V laser a AIM-ASSIST 406 Comb Vyrovnejte hlaveň zvýšením sprintu na rychlost ohně a zamířte rychlost zraku.

Článek pokračuje po reklamě

Prodlužovací zásoba ZLR T70 Zvyšuje také rychlost reklam a rychlost sprintu. Šli jsme s SZ Bullseye Optic Vzhledem ke zvýšené rychlosti reklam a velmi malému odstřelovači, ale jde o osobní preference.

Článek pokračuje po reklamě

Maximalizace rozsahu poškození, rychlost kulky a rychlost cíle snižování je nezbytná pro jakékoli načtení odstřelovací pušky.

Nejlepší L-AB 330 Modern Warfare 2 Třída: Perks & Equipment

Stopař Umožní vám sledovat nepřátele a přistát Easy zabití na nic netušící nepřátele. Bitva ztuhla Pomáhá vás chránit před hráči, kteří vás vytlačí z ostřelovacích pozic a zruší účinky jakéhokoli hozeného zařízení, včetně granátů Snapshot.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Soustředit se Snižuje škrt při zaměření na památky a prodlužuje doba trvání dechu, což je nezbytné pro jakékoli načtení odstřelovače. Vysoká výstraha Zkoumá nepřátele z vašeho pohledu, které se hodí, když soustředíte veškerou vaši pozornost na umístění a úhly úhly.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

A Důl proximitu Nedrží hráče, aby se blížili k vašemu ostřelovacímu okounu, zatímco Stim Zachovává si své léčivé vlastnosti, které hráči v průběhu let zamilovali, aby se dostali přímo zpět do boje.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

L-AB 330 vyniká v krátkých a dlouhodobých zakázkách.

Jak odemknout L-AB 330 v Modern Warfare 2

Abyste dostali ruce na tento vynikající ostřelovač v moderní válce 2, budete muset vyrovnat SP-R 208 na úroveň 16 Odemknout SA-B 50. Jakmile to uděláte, použijte SA-B 50, dokud nedosáhne úrovně 17, a po tom byste měli odemknout přijímač L-AB 330!

Koncept Gunsmithových přijímačů hodil některé hráče na smyčku, ale jakmile se naučíte vzorec, je to jednoduchý systém.

Zde je rychlý přehled:

Článek pokračuje po reklamě

 1. Vybavte SP-R 208
 2. Použijte jej, dokud nedosáhne úrovně 16
 3. Nyní vybavte SA-B 50
 4. Hrajte hry moderní války 2 s ním, dokud nedosáhne úrovně 17
 5. Nyní můžete vybavit přijímač L-AB 330

Alternativa k L-AB 330 Modern Warfare 2 Load

Je to stále časné dny, takže se odstřelovací puška moderních Warfare 2 vyvíjí, když se dozvíme více o složitosti každé možnosti. Pokud chcete objemnější alternativu, která sbalí více úderu, MCPR-300 zasáhne jako náklaďák za cenu mobility.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní, když máte nejlepší načítání L-AB 330, můžete si prohlédnout některé další průvodce, které jsme sestavili pro Modern Warfare 2:

Nejlepší moderní válka 2 La-B 330 načítání: nejlepší nastavení třídy LA-B 330

Obrázek Modern Warfare 2 ukazující tři vojáky, kteří si vyměňují oheň v chodbě

Hledáte nejlepší načítání LA-B 330 v Modern Warfare 2? La-B 330, stejně jako jeho bratranec SP-R 208, je lehká a rychle působící odstřelovací puška v Call of Duty: Modern Warfare 2. Díky jeho rychlosti a nízké hmotnosti je ideální pro sestavení Quickscope, kde hráči mohou zůstat v pohybu, zaokrouhlení rohů, rychlé skóre a zabíjení jediným výstřelem.

Níže odhalíme naše připoutání, které potřebujete k vytvoření nejlepšího načítání LA-B 330 v moderním válce 2 v tuto chvíli. Dále níže prozkoumáme různé možnosti pro vaši sekundární zbraň, vybavení a výhody, které vám pomohou doplnit vaši novou třídu LA-B 330.

Poznámka: Pokud hledáte pomoc získat přístup k této zbrani, podívejte se na našeho průvodce, jak odemknout LA-B 330 v Modern Warfare 2!

Detail pušky LA-B 330 Sniper na obrazovce Modern Warfare 2 Gunsmith

The 16 “XLR Executor 80 Barrel je konečná připoutání hlavy pro LA-B 330, ale stojí za to ji odemknout. Zatímco mírně snižuje efektivní rozsah zbraně, také zvyšuje rychlost střely pušky a rychlost reklam – velmi neobvyklá kombinace vlastností pro jedno připevnění.

The FSS ole-V laser je oblíbená z našich, zvyšování reklam a rychlostí sprintu-to-fire a také snižování množství volnoběhu na LA-B 330. To vyvažuje s AIM-ASSIST 406 Hřeben, který zvyšuje nečinný houpání dotyku výměnou za ještě více reklam a rychlosti sprintu-to-fire. The ZLR T70 PAD PRECK na pažbě zvyšuje rychlost reklamy ještě dále a Schlager 4x (nejmenší optika, kterou je možné připojit k LA-B 330) nám dává ještě více Rychlost reklam a zároveň nám dává čistou optiku jak pro střely střední a dlouhého doletu.

Nejlepší sekundární zbraň LA-B 330 načítání

Bez ohledu na statistiky manipulace a mobility LA-B 330 budete chtít, aby zbraň bližšího dosahu fungovala jako sekundární pro toto načítání. Vřele doporučujeme pro tento úkol Lachmann Sub nebo FSS Hurricane. Oba patří mezi nejlepší SMG v moderní válce 2; jeden zasáhne tvrději, zatímco druhý je přesnější. Vyberte si, co dáváte přednost, a zabijte.

Nejlepší nastavení třídy LA-B 330: Výhody a vybavení

Pokud jde o výhody, měli byste nejprve vyzvednout Přezbrojení, Protože to je to, co vám umožní vybavit dvě primární zbraně najednou. Dále bych doporučil Dvojnásobný čas, Protože extra taktický čas sprintu je velmi cenný pro někoho, kdo plánuje běh po mapě ve velmi agresivním stylu.

Pro váš bonusový perk bychom doporučili Chladnokrevný Abychom vám pomohli zůstat mimo nepřátele a vysokou výstrahu a AI Killstreak Radars. A konečně přidejte Ptačí oko Ultimate Perk, abyste dále oddáli minimap a získali zvýšené znalosti o nepřátelském pobytu ve vašem okolí – perfektní nástroj pro sestavení La -B 330.

Zaokrouhlujte nastavení třídy pomocí a Termite pro územní oblasti a blokování chokepoints; a a Stim Shot Chcete -li vás udržet naživu a pohybovat se po souboji.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

S tím končí náš průvodce nejlepším načítáním LA-B 330 v MW2. Doufejme, že to pro vás bylo užitečné – a pamatujte si, že máme mnohem více co nabídnout, pokud jde o moderní válku 2! Proč získat lepší představu o současném meta zbraně s naším seznamem stupňů moderních Warfare 2 nejlepších zbraní? O jiných třídách zbraní se také můžete dozvědět podrobněji s našimi průvodci o nejlepší útočné pušce, nejlepší brokovnici a nejlepší pušku Marksman v Modern Warfare 2.

Alternativně se můžete připravit na nejlepší prostředí, ve kterém se můžete použít La-B 330 (a jakékoli z dalších nejlepších odstřelovacích pušek v moderní válce 2) kontrolou na nadcházející Warzone 2.0 Datum vydání.

Activision Blizzard je v současné době předmětem řady právních předpisů, pracovních sporů a obvinění z obtěžování na pracovišti. Shotgun rockového papíru bude o těchto otázkách i nadále psát a také pokrývat hry Activision Blizzard v rámci našeho závazku pokrýt předměty zájmu našim čtenářům. Nejnovější zprávy najdete vždy pod naší značkou Activision Blizzard.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Blockbuster následovat
 • Call of Duty: Modern Warfare II (2022)
 • Infinity Ward následovat
 • Střelec následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.

Modern Warfare 2 LA-B 330 načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

Modern Warfare 2 LA-B 330 načítání: Obrázek odstřelovací pušky v bedně

Jste někdo, kdo hledá odstřelovací pušku, která může na dálku tvrdě zasáhnout, ale stále má mobilitu s hasičskými prvky střední třídy? Kdo nemá pravdu? Ať už hledáte tento druh zbraně nebo ne, musíte se podívat na La-B 330 v Modern Warfare 2. Je to opravdu fantastické, a tady je vše, co o tom potřebujete vědět Nejlepší moderní válka 2 la-b 330 načítání před vaší další hrou.

Když zjistíte, jak odemknout všechny zbraně Modern Warfare 2, budete si muset prohlédnout tuto sestavení LA-B 330-je to snadno jedna z nejlepších odstřelovacích pušek v moderní Warfare 2. Dokonce bychom šli tak daleko, abychom řekli, že to jde na špičku s některými z nejlepších pušek pro moderní válku 2 Marksman. Ale necháme vás být soudcem toho. Prozatím nahlédněte do níže.

Nejlepší moderní válka 2 la-b 330 načítání

Dobře, pojďme se do toho zaseknout. Díky tvůrci obsahu Call of Duty ‘Spratt‘, tady je Nejlepší moderní válka 2 la-b 330 načítání právě tady:

S touto sestavou bude připevnění barelu spolupracovat s laserovým připojením Corio Lax-44 V3, aby se zlepšila rychlost zaměřené na cíl dolů, se kterou pracujete. Spojte to s prodloužením ZLR T70 Pad – což také zvyšuje podporu k mobilitě – a díváte se na jednu z nejrychlejších dostupných ostřelovacích pušek.

Jak si dokážete představit, hřebenové přílohy AIM-Assit 406 ve skutečnosti zvyšují zamíření rychlosti zraku ještě dále-na rozdíl od přidání jakéhokoli druhu cílených asistencí-a to způsobuje, že tato odstřelovací puška velmi rychle.

A konečně, pokud jde o FSS ST97 Bolt, zlepší to rechamber rychlost této zbraně – což by mělo znamenat, že můžete své nepřátele zasáhnout několikrát mnohem rychleji, než byste bez něj byli schopni.

Thumbnail YouTube

To je to, co potřebujete vědět o sestavení LA-B 330 pro toto načítání. Právě teď je to jedno z nejlepších moderních válečných 2 načítání.

Nejlepší moderní nastavení třídy La-B 330

Nyní, pokud jde o sekundární zbraň podpory odstřelovače, musíte se podívat na jednu z nejlepších SMG v moderní válce 2 – Lachmann Sub. To je bezpochyby zvíře v těsných čtvrtích a perfektní párování, pokud jde o tuto primární zbraň. Chcete -li však co nejlépe využít, musíte si prohlédnout nejlepší načítání Lachmann Sub Modern Warfare 2 právě zde.

Při pohledu na toto nastavení této třídy potřebujete nadměrné zachování v jednom z vašich základních slotů Perk. Pokud jde o druhého, doporučujeme bitvu ztuhnout. To bude zmírnit negativní účinky nepřátelských výbušnin a mělo by vám pomoci získat ty vyšší zabijáky – pokud se můžete vyhnout výstřelu, také.

Pokud jde o slot pro bonus Perk, myslíme si, že Resupply je pro tuto třídu nejlepší volbou – protože vás bude udržovat na skladě – a Bird’s Eye pro konečný Perk Slot. To by vám mělo poskytnout informace, které potřebujete k tomu, abyste co nejlépe využili obou herních i pomalu, a.

Ve svých slotech pro vybavení doporučujeme používat Grenades Semtex a Stun – s přenosným upgradem radarového pole. Upgrade v terénu by vám měla nabídnout několik dalších informací, pokud sedíte klidně a taktické a smrtelné zařízení jsou klasické – ve většině situací vykonávají dobrou práci.

Ale to je vše, co je k tomuto načtení LA-B 330. Pokud se pokoušíte odemknout všechny mistrovské Camos v Modern Warfare 2, budete muset tuto zbraň použít v určitém okamžiku – tak proč to neudělat to nejlepší, že to může být.

Více z načtení

Kyle Wilson Kyle je spisovatelem štábu na LoadOut s více než dva roky zkušeností v oboru. Pokrývá vše od Call of Duty a Apex Legends po Assassin’s Creed a Starfield. S MA v kreativním psaní má více než dost, aby řekl, pokud jde o nová vydání, jako je Mortal Kombat 1 a FC 24. Skočí však také šanci mluvit o nadcházejících vydáních, jako je Alan Wake 2 a Star Wars Outlaws. Když to všechno nedělá, téměř vždy se snaží hlavní nejhorší postavu v každé videohru, kterou hraje.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.