Nejlepší m. Ó. D. Ó. K. Marvel Snap Decks – Dexerto, Best Modok paluby v Marvel Snap pro srpen 2023 – Dot eSports

Nejlepší paluby Modok v Marvel Snap pro srpen 2023

Pokud vám chybí některé z Marvel Snap Pool Tři karty potřebné k tomu, aby tento balíček fungoval, existují některé alternativy, které je třeba zvážit, protože vyřazení archetypu je naskládáno. Je to zábavné, modok není nezbytné pro tento balíček (i když bychom se ptali, proč jste tady, pokud ho nemáte), ale Hela, Lady Sif, Invisible Woman a Ghost Rider jsou. Pro zbytek karet však zvažte přidání některé z nich:

Nejlepší m.Ó.D.Ó.K. Marvel Snap paluby

Marvel Snap Modok

Marvel Snap

M.Ó.D.Ó.K. se konečně připojil k Marvel Snap a mnoho fanoušků experimentuje s nejlepšími palubami, do kterých se hodí.

Začátkem nové sezóny Marvel Snap, do kvantové říše se hráči již potápějí hlavy do nové sezóny Pass. Prvním hrdinou, kterou mohou odemknout v průchodu sezóny, je darebák Marvel M.Ó.D.Ó.K.

M.Ó.D.Ó.K. je 5-nákladná karta s 8 napájením, která způsobí, že vám vyhodíte celou ruku na odhalení. Výsledkem je, že se jedná o extrémně výkonnou kartu, která může velmi dobře synergizovat s jinými kartami, které těží z vyřazení.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pojďme se ponořit do typů paluby, které m.Ó.D.Ó.K. prospívá.

Nejlepší Marvel Snap paluby pro m.Ó.D.Ó.K.

Nejprve máme Silný chlap + m.Ó.D.Ó.K. paluba, Jednoduché kombo m.Ó.D.Ó.K., Silný chlap a Amerika Chavez. Tato trojice je tak silná, že téměř nezáleží na tom, jaké další karty máte ve zbytku balíčku, i když se zde rozhodneme do klasického nastavení vyřazení s kartami jako Morbius, Wolverine a Swarm.

Článek pokračuje po reklamě

Marvel Snap Modok Deck 1

Silný chlap + m.Ó.D.Ó.K. paluba

V ideálním případě byste se ve čtvrtém kole snažili hrát silného chlapa, pak m.Ó.D.Ó.K. V pěti kole. Protože silný chlap získává bonusovou sílu, pokud je vaše ruka prázdná, dostane ten bonus, pokud hrajete jakoukoli kartu, kterou kreslíte na šestém kole.

Článek pokračuje po reklamě

Zahrnutím Ameriky Chavez je zaručeno, že ji nakreslíte (pokud nebyla zničena) na poslední kolo pro další obrovskou injekci energie na vaši desku.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Druhou možností by byla Hela + m.Ó.D.Ó.K. paluba, což se spoléhá na tyto dvě karty, aby vás přenesly. Hela hraje na každou kartu, kterou jste dříve vyřadili na náhodných místech, což znamená, že je to perfektní sledování M.Ó.D.Ó.K. vyčištění paluby.

Marvel Snap Modok Deck 2

Hela + m.Ó.D.Ó.K. paluba

Zjevným problémem však je, že stále existuje slušná šance, že karta, kterou čerpáte na kole šest, nebude HeLa. Proto je při používání tohoto balíčku důležité hrát tolik z levnějších karet, kolik jen můžete. Proto je to také jeden z mála m.Ó.D.Ó.K. Paluby, které nezahrnují Ameriku Chavez, protože by to blokovalo jakoukoli šanci na kreslení Hely.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

A konečně, třetí možnost je Lockjaw + m.Ó.D.Ó.K. kombinace (aka, m.Ó.D.Ó.K.-čelist). Nyní klíčem k tomuto kombo není ve skutečnosti Lockjaw, ale roj.

Marvel Snap Modok Deck 3

Lockjaw + m.Ó.D.Ó.K. kombinace

Když Lockjaw nahradí kartu, kterou hrajete s jedním z paluby, počítá se jako vyřazení, což znamená, že můžete shromáždit spoustu obchodů, které pomáhají vaši apokalypsu a Morbius karty (a také Dracula, pokud jeden z nich zahodí). Prostě nakrmte ty 0-nákladné repliky roje do Lockjaw, aby je mohl vyměnit za další karty zahození v ruce.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud chcete udělat ještě více balíčků mimo využití m.Ó.D.Ó.K., Podívejte se na naše nejlepší paluby Marvel Snap a nejlepší karty v Marvel Snap Pool 1.

Nejlepší paluby Modok v Marvel Snap pro srpen 2023

Modok v komiksu

Některé karty v Marvel Snap se mají hrát za určitý archetyp paluby. Jedním z nich je darebák z Marvel Universe, jmenovitě Modok, který je měnič her, který může definovat výherní obraz vyřazení díky své jednorázové, velké časové schopnosti.

Zde jsou nejlepší paluby Modok Marvel Snap pro srpen 2023.

Schopnosti modok karty v Marvel Snap, vysvětlil

Modok je pěti nákladná karta s osmi silou. Jeho účinek je následující: „Na odhalení: Zlikvidujte ruku.„Je k dispozici v nové sezóně. Od příští sezóny bude také zahrnuta do karet série pět a lze jej zakoupit v obchodě s tokeny za tokeny 3 000 sběratelů.

Na rozdíl od posledních karet v sezóně se Modok vejde do konkrétnějších paluby a nemusí se stát tak populární jako paluby Zabu a Silver Surfer, ale má velkou synergii s vyřazením paluby. Schopnost Modoka je zaručený způsob, jak zlikvidovat mnoho karet najednou, schopnost aktivovat více efektů jak v ruce, tak na poli.

Strategie a nejlepší komba pro paluby modok Marvel Snap

Karty, které mají nejlepší synergii s Modok, zahrnují:

 • Roj
 • Apokalypsa
 • Morbius
 • Silný chlap
 • HeLa

Hledají nejlepší způsoby, jak využít schopnosti Modoka, hráči přirozeně přijdou na karty s efekty spojenými s akt vyřazení.

Swarm a Apokalypse jsou některé z karet, které nejvíce těží z vyřazení, vytvářejí samo o sobě velkou hodnotu a sílu. Dalším způsobem, jak využít potenciálu Modoka na desce, je Morbius a Strong Guy, kteří mohou být silnější s účinkem vyřazení karet. Vyřazení plné ruky může do Morbius přidat 12 výkonových bodů, což má hodně hodnoty pro dvou nákladný kartu. Prázdná ruka zvyšuje sílu silného chlapa na 10.

Hela je karta s potenciálem, protože může na tabuli přivést všechny vyřazené karty. Hela však nelze vyřadit Modokem. Nejlepší způsob, jak to zajistit, je použití neviditelné ženy. Hraní Modok a poté Hela v místě, kde je neviditelná žena, může zpozdit účinek Modoka, který se má vyskytnout poté, co je Hela již na poli. Přestože je tento kombo výkonný, lze snadno předvídat a zabránit s Cosmo. Možná ochrana je používání Magneto k přesunu Cosmo z místa, což umožňuje modoku a Helaovým účinkům spojit.

Nejlepší paluby Modok Marvel Snap

Vyhoďte celou cestu

Marvel Snap Deck sestávající z mlhoviny, Morbius, Wolverine, roje, Colleen Wing, Daken, Lady Sif, Dracula, absorbujícího muže, Modok, Apokalypsy a Ameriky Chavez

Jak již bylo zmíněno, Modokův domov je v balíčku vyřazení. Skutečnost, že jeho schopnost zahodí celou vaši ruku najednou, poskytuje na tomto balíčku velké synergie s mnoha kartami. Na palubě může být dokonce považován za kartu „Make It or Break It“, protože mnoho možností lze odemknout, když se vám podaří vytáhnout aktivaci jeho schopností.

Karty, které mají prospěch z vyřazení, které můžete zahrnout do této paluby, jsou Wolverine, Swarm, Daken (po vytvoření Shard Muramasa) a Apokalypsa. Pokud jde o Morbius, získá plus dvě síly pro každou kartu, kterou jste ve hře vyřadili, zatímco Dracula vám umožní zlikvidovat kartu na konci hry, což mu dává sílu vyřazené karty v procesu.

Pro své další vyřazení aktivátorů kromě Modoku můžete dát Colleen Wing a Lady Sif. Na druhé straně mlhovina je na druhé straně, aby se mohla stavět plus dvě síla pokaždé, když váš soupeř nehraje kartu na místě, kde je umístěna. Omezit palubu s absorbujícím mužem, který může zkopírovat na odhalení efektu poslední karty, kterou jste hráli, a America Chavez, což je šest-devíti-výkonná karta, kterou budete vždy čerpat ze šestého tahu.

Vyhrajte karty podmínek pro tento balíček

Kromě Modoku jsou další karty podmínek výher pro tento balíček:

 • Apokalypsa
 • Drákula
 • Daken
 • Absorbující muž

Schopnost apokalypsy na skladování energie může být spamována několikrát, takže ji udržovat v ruce, protože vaše osamělá jednotka pro schopnost Dracula by byla správným krokem. Toto vyřazení může přidat další plus čtyři síly k apokalypse a také k pohánění Morbiusovy schopnosti v procesu.

Daken je novou možností pro palubu vyřazení, protože může dát Muramasovu shard, který může při vyřazení zdvojnásobit Daken současnou sílu. Absorbující muž může způsobit, že věci svědčí, protože dvojitý vyřazení Muramasa Shard může být pro soupeře devastující.

Hela vyřadit

Marvel Snap Deck sestávající z neviditelné ženy, elektro, Magik, Crystal, Iron Lad, Iron Man, Modok, Hela, Onslaught, Living Tribunal, Giganto a Infinaut

Pokud chcete používat Modok v balíčku s výbušnějším, ale vysoce rizikovým, typem typu vysoké odměny, můžete ho vložit do balíčku HeLa s neviditelnou ženou, jejímž cílem je hrát najednou více vysoce výkonných jednotek najednou a vytvořit tunu síly na vašich místech.

Combo Modok a Hela musí být skrytá pod neviditelnou ženou, protože odhalí všechny karty, které se budou hrát na stejném místě, kde je umístěna na konci hry. To může zabránit aktivování efektů On odhalit, jakmile jsou umístěny Modok a Hela a bude uloženo na konci hry.

Některé z vysoce výkonných jednotek, které můžete vložit do paluby, jsou nápor, giganto a živý Tirbunal. Iron Man může být také přidán, protože může zdvojnásobit celkovou sílu místa, kde jste ho hráli, a Iron Lad může poskytnout více překvapivého faktoru v polovině až pozdní hry.

Electro je skvělý doplněk, protože vám může poskytnout plus maximální energii na zatáčku na náklady, abyste vás omezili pouze na jednu kartu za tah. Dokončete palubu pomocí Magika, abyste hru rozšířili na sedm zatáčení, a Crystal pro další losování.

Vyhrajte karty podmínek pro tento balíček

Kromě Modoku jsou další karty podmínek výher pro tento balíček:

 • Neviditelná žena
 • HeLa
 • Živý tribunál
 • Železný muž
 • Útok

Neviditelná žena a HeLa Combo s Modok diktuje hlavní výhru této paluby. Vždy by tedy mělo být vaší prioritou tažení této strategie. Jakmile můžete pochopit, že tuto práci nebudete moci navzdory úspěšné aktivaci Magikových schopností, měli byste vědět, zda stále můžete hru vyhrát, nebo jen ustoupit a zachránit kostky.

Živý tribunál je v tomto balíčku nezbytný, protože může stejně distribuovat potenciální masivní sílu, kterou můžete vytvořit na všech svých místech. Je to kvůli Hely, protože náhodně hraje vyřazené karty na náhodná místa. Iron Man and Restaught mohou být také velmi užitečné, protože první může zdvojnásobit vaši celkovou sílu, zatímco druhý může zdvojnásobit probíhající schopnosti Iron Man a Living Tribunal.

Jak čelit palubě modok Marvel Snap

Účinek Modoka je aktivován na odhalení. Díky tomu je jeho Nemesis Cosmo, zejména když soupeř chce kombinovat s Helou a použít k tomu neviditelnou ženu. Dalším způsobem, jak čelit této stejné strategii, je použít Rogue k odstranění přetrvávajících schopností neviditelné ženy; To způsobí, že Modok pravděpodobně zlikviduje Helu z ruky soupeře.

Když nepřítel používá Modok k posílení Morbia, je možné reagovat s Enchantress, aby zrušil svůj účinek, velmi účinný způsob, jak vyhrát místo, kde soupeř věří, že může být poražen.

Pokud se hraje Dracula, může být chytřejší vzdát se místa, ve kterém je, protože jeho schopnost je nezastavitelná a soupeř se pokusí několikrát vyřadit apokalypsu.

Spisovatel na volné noze pro dot eSports. Hraje videohry od dětství, Raul Rocha má více než dvacet let zkušeností jako hráč a čtyři roky překladu a psaní herních zpráv.

Nejlepší balíček Marvel Snap Modok

Nejlepší balíček Marvel Snap Modok využívá vyřazení mechaniky, protože karta února sezóny Synergises dobře s Hela, Ghost Rider, Lady Sif a další.

Nejlepší Marvel Snap Modok Deck: Zblízka Modokovy obličeje v jeho umění karty

Publikováno: 7. února 2023

Chcete vědět to nejlepší Marvel Snap Modok Deck Nyní je zde únorová sezóna? Pokud jste upustili hotovost na sezónu a chcete využít Modoka, přišli jste na správné místo, protože tato pěti nákladová osmi-výkonná karta při hraní zahodí celou vaši ruku-ale to určitě může být dobré věc ve správném scénáři.

Disard je jedním z nejpopulárnějších archetypů v Marvel Snap, a přestože v době psaní není jeden v našem seznamu nejlepších Marvel Snap Palus, existuje tolik karet, které se točí kolem tohoto mechanika. Ale kde Modok vstoupí do hry a která karta by nahradila v obvyklém vyřazení v tomto uchazeči o jednu z nejlepších zdarma PC her? Zde je náš výběr pro nejlepší balíček Marvel Snap Modok.

Nejlepší seznam balíčků Modok

Nejlepší seznam balíčků Marvel Snap Modok je:

 • Morbius
 • Neviditelná žena
 • Moon Knight
 • Lady Sif
 • Šermířský mistr
 • Černá kočka
 • jubileum
 • Ghost Rider
 • Modok
 • HeLa
 • Giganto
 • Infinaut

Zatímco nedávné karety sezonního průsmyku přinutily paluby hrát kolem nich úplně, Modok dělá něco úžasného v tom, že se úhledně zasune do stávajících paluby vyřazení. Ideální situací je zde hrát neviditelnou ženu jako první kartu v pruhu, s Modok a Hela za ní, takže otočte šest, s celou rukou, která bude náhodně vzkříšena napříč deskou.

Jsou zde však karty, které hru uložily, pokud toto kombo nevytáhnete. Lady Sif by měla být v ideálním případě používána bez Hely v ruce, takže zahodí jednu z dalších obrovských šesti kapek, zatímco jezdec Ghost může zachránit Helu, pokud ji omylem zahodíte. Nechat se zlikvidovat černá kočka by měla být vždy hra, pokud nemáte co hrát na třetí. I když nakonec vytáhnete černou kočku s jezdcem duchů, je to stále deset energie pouze pro čtyři energie.

Toto jsou klíčové interakce v nejlepší palubě Modok:

 • Neviditelná žena ve druhém tahu, s Modok a Hela za ní na zatáčkách pět a šest je optimální hra.
 • Pokud je to možné, zkuste nehrajte Lady Sif s Helou v ruce.
 • Jezdec Ghost může přivést Helu zpět, pokud k tomu dojde, ale riskujete, že vyřadíte jinou kartu, kterou jste vyřadili.
 • Nechte černou kočku zahodit, pokud nemáte žádné jiné hry.
 • Jezdec duchů lze použít k přivedení zpět Modok/Giganto/Infinaut za velkou hodnotu, pokud nekreslíte HeLa.
 • Jubilee může také protáhnout velkou hodnotu, pokud jste nakreslili jednu ze svých dvou obrovských šestikolárních karet.
 • Morbius je tu buď přivést Hela, nebo hrál na druhém místě, pokud nekreslíte neviditelnou ženu.

Alternativy paluby Modok

Pokud vám chybí některé z Marvel Snap Pool Tři karty potřebné k tomu, aby tento balíček fungoval, existují některé alternativy, které je třeba zvážit, protože vyřazení archetypu je naskládáno. Je to zábavné, modok není nezbytné pro tento balíček (i když bychom se ptali, proč jste tady, pokud ho nemáte), ale Hela, Lady Sif, Invisible Woman a Ghost Rider jsou. Pro zbytek karet však zvažte přidání některé z nich:

 • Čepel
 • Gambit
 • Drákula
 • Pekelná kráva
 • Amerika Chavez
 • Helicarrier
 • Vrak

Nyní znáte nejlepší palubu Modok, proč ne podívat se na naše průvodce pro novější karety sezonního průsmyku s naším Marvel Snap Zabu a Marvel Snap Silver Surfer Deck Guides? Pokud jste v jedné z nejlepších karetních her, přečtěte si na našem seznamu Marvel Snap Tier pro The Pool One Cards.

Pokrytí Ford James Ford na PCGamesn zahrnuje Starfield, Marvel Snap a cokoli Call of Duty a také být vášnivý o F1, je trochu odborníkem na tankové hry.