Nejlepší mini počítače v roce 2023 | Průvodce Tom S, malý formový faktor herní PC – kompaktní herní PC – Xotic PC

Kompaktní herní stolní počítače

Vědět, co chcete: Nalezení správného mini PC pro vás začíná vědět, co hledáte. Chcete něco dost malého, abyste se zastrčili za televizi jako vyhrazenou streamovací krabici, nebo hledáte něco s herní schopností? Chcete základní stroj na procházení internetu, nebo potřebujete seriózní schopnost zpracování a grafiky? Naše nejlepší výběry na výše uvedené práci začnou zdůraznit případy použití, které jsou různé systémy nejlépe vhodné.

Nejlepší mini počítače v roce 2023

Nejlepší mini počítače mohou být malé ve srovnání se standardními soupravami, ale zabalí dostatek energie, aby mohli plnit širokou škálu úkolů-včetně prohlížení webu, vytváření obsahu a hraní her.

Nejenže jsou tyto malé počítače pohodlnější než obrovské PC věže, ale jsou také super tiché. Pro některé lidi by Mini PC mohly být perfektním osobním počítačem.

Pokud jde o design, mini počítače sahají od menších stolních počítačů po nalepené počítače, které můžete vklouznout do kapsy. Mini PCS využívají malé, energeticky efektivní komponenty notebooků, aby vám poskytly překvapivé síly ve velikostech, které lze skrýt za monitorem. S mini počítači vyrobenými pro vše od streamování médií po hraní a VR jsou pro téměř všechny Mini Stick PC a mini stolní počítače téměř každého.

Níže jsme uvedli nejlepší mini počítače pro všechno od domácí zábavy po herní a profesionální pracovní stanice.

Tony je spisovatel výpočetní techniky v Tomově průvodci pokrývající notebooky, tablety, okna a iPados. Během jeho mimo hodinu si Tony užívá čtení komiksů, hraní videoher, čtení spekulativních románů beletrie a příliš mnoho času na Twitteru. Jeho práce se objevila v publikacích, jako je laptop mag, PC mag a různé nezávislé herní weby.

Rychlý seznam

Zde je rychlý přehled o nejlepších mini počítačích, které si můžete koupit právě teď na základě našich testování a recenzí. I když některé z uvedených strojů nejsou nejnovějšími dostupnými modely, stále poskytují dostatek energie pro cokoli, na čem pracujete.

Celkově nejlepší mini PC

Mac Mini M2 je powerhouse o velikosti půllitr, která je levnější a rychlejší než jeho předchůdce díky rychlému čipu M2. Možnost upgradovat ji pomocí M2 Pro (1 299 $) sladí dohodu a přeměňuje to na slušný Mac pro hraní her nebo lehké úpravy fotografií/videa. Je to skvělý mini PC pro fanoušky Mac.

Nejlepší pro kreativy

Nejlepší mini PC pro kreativy

Mac Studio M2 je přírůstkovým zlepšením oproti jeho předchůdci a dodává více energie než kdykoli předtím na ploše Mac, která stále běží ticho a vypadá dobře na stole. Ale to není hřiště pro studio. Toto je vysoce výkonná plocha Mac, která dělá vše, co kreativní potřebuje.

Nejlepší pro hraní her

3. MinisFrum Neptun HX99G

Nejlepší herní mini PC

MinisForum Neptun HX99G je herní počítač velikosti pintu, který poskytuje skvělý výkon za cenu. Pro méně než srovnatelný herní notebook dostanete tuto malou krabici se spoustou přístavů a ​​dostatečnou energií, aby dobře provozovaly mnoho her, díky své Ryzen 9 6900HX a Radeon RX 6600M.

Nejlepší pro projekty

4. Raspberry Pi 4 Model B

Nejlepší mini PC pro drotáře

Raspberry Pi 4 Model B tlačí věci do nových výšin s výkonnějším procesorem, 4K video výstupem a vylepšeným výběrem součástí. Nabízí obrovskou hodnotu pro projekty od jednoduchých po komplex, od jeho vylepšeného zpracování a grafiky až po nabídku široké kompatibility se staršími příslušenstvím.

Nejlepší pro kancelář

5. Dell Optiplex 7070

Nejlepší mini PC pro kancelář

Zabalení velkého množství schopností do své malé velikosti a nabízení modulárního řešení pro kanceláře, které chtějí často upgradovat, je ultra Optiplex 7070 na pracovišti skvělým zvratem na pracovišti na pracovišti na pracovišti. Samotný mini počítač je tak štíhlý, že by se mohl mýlit s baterií notebooku nebo stolní doky.

Nejlepší mini počítače, které můžete koupit hned

Proč můžete věřit Tomovu průvodci

Naši spisovatelé a editoři tráví hodiny analýzou a kontrolou produktů, služeb a aplikací, aby pomohli najít to, co je pro vás nejlepší. Zjistěte více o tom, jak testujeme, analyzujeme a hodnotíme.

Celkově nejlepší mini PC

1. Apple Mac mini s M2

Celkově nejlepší mini PC

Naše odborní recenze:

Specifikace

Velikost (palce): 7.7 x 7.7 x 1.4
Úložiště: 256 GB – 8tb SSD
Geekbench 5 Skóre: 15 038

Důvody k nákupu

Mocný, zejména s M2 Pro
Malý, tichý a vypadá dobře na stole
100 $ levnější než předchůdce

Důvody, kterým se vyhnout

Nelze upravitelné nebo upgradovatelné

Apple se překonal s Mac Mini M2 (599 $), powerhouse o velikosti pintu, která je levnější a rychlejší než jeho předchůdce díky rychlému čipu M2 M2. Možnost upgradovat pomocí M2 Pro (1 299 $) Sladí dohodu a přeměňuje to v slušný Mac pro hraní her nebo světelné úpravy fotografií/videa.

Samozřejmě získáte více než jen rychlost, když platíte za profesionála: vstupní úroveň Mac Mini s M2 Pro je nejen výkonnější, ale má také více paměti a ukládání než základní úroveň Mac Mini, stejně jako další Porty. Je to skvělý mini PC pro fanoušky Mac, který představuje MacOS Ventura k dobrému účinku.

Nejlepší mini PC pro kreativy

2. Apple Mac Studio

Nejlepší mini PC pro fanoušky MacOS

Naše odborní recenze:

Specifikace

Velikost (palce): 7.7 x 7.7 x 3.7 palců
Hmotnost: 5.9/7.9 liber (M1 Max/M1 Ultra)
CPU: Apple M1 Max – M1 Ultra
Geekbench 5 Skóre: 23 931

Důvody k nákupu

Blazing-Fast výkon od M1 Ultra

Důvody, kterým se vyhnout

Drahé za to, co dostanete, zejména na špičkové úrovni

Studio Mac může dodávat více energie než jakýkoli počítač Apple na trhu, zachránit Mac Pro a to vše zabalí do klidného, ​​dobře navrženého podvozku, který vypadá dobře na stole.

Stejně jako my rádi vidíme, jak Apple Silicon dobře využívá v MacBooks, kde jeho energetická účinnost pomáhá poskytovat některé z nejlepších výdrží baterie v podnikání, Mac Studio s M1 Ultra dokazuje, že čipy Apple mají kotlety, aby mohly konkurovat nejlepší ploše PC křemík z Intel a AMD.

Protože se jedná o Apple, budete muset zaplatit prémii. Počáteční cena ve výši 1 999 $ Mac Studio není příliš špatná, ale to vám poskytne model základní úrovně se stejným čipem M1 Max, který je v 2021 MACBook Pros. Chcete-li získat mac studio s špičkovým čipem Apple M1 Ultra Chip, bude vás stát nejméně 4 000 $, i když to stojí za to, pokud chcete jeden z nejrychlejších a nejsilnějších počítačů Mac na trhu.

Nejlepší herní mini PC

3. MinisFrum Neptun HX99G

Nejlepší mini PC pro hraní

Naše odborní recenze:

Specifikace

Velikost: 8.1 x 8 x 2.7 palců
Úložiště: Až 2TB NVME SSD x 2
Geekbench 5 Skóre: 9607

Důvody k nákupu

Neuvěřitelný výkon
Upgradovatelné úložiště a RAM

Důvody, kterým se vyhnout

MinisForum Neptun HX99G je herní počítač velikosti pintu, který poskytuje skvělý výkon za cenu.

Pro méně než srovnatelný herní notebook dostanete tuto malou krabici se spoustou přístavů a ​​dostatečnou energií, aby dobře provozovaly mnoho her, díky své Ryzen 9 6900HX a Radeon RX 6600M. Můžete jej také rozbít a upgradovat ji až 64 GB RAM a Terabajty úložiště, i když proces obcházení uvnitř pouzdra je trochu nepříjemný.

Je to však skvělý mini PC pro hraní a jedno z našich nejlepších doporučení.

Nejlepší mini PC pro drotáře

4. Raspberry Pi 4 Model B

Nejlepší mini PC pro stavební projekty

Naše odborní recenze:

Specifikace

Velikost (palce): 3.4 x 2.2 x 0.4
Úložiště: Žádné úložiště na palubě
GEEKBENCH 3 SCORE: N/A

Důvody k nákupu

Výrazně silnější než minulé modely
Podporuje duální 4K video výstup, USB 3.0 a USB typu-C pro napájení

Důvody, kterým se vyhnout

Není kompatibilní se staršími případy Raspberry Pi
Kompatibilita softwaru je zasažena nebo chybí

Raspberry Pi uvedla novou éru DIY Tech a nejnovější model Raspberry Pi 4 Model B to tlačí do nových výšin s výkonnějším procesorem, 4K video výstupem a vylepšeným výběrem součástí součásti. Nejnovější model, 35 $ Raspberry Pi 4 Model B nabízí obrovskou hodnotu pro projekty od jednoduchých po komplex.

Pokud chcete s vaší technologií udělat něco jiného, ​​je Raspberry Pi 4 Model B nejlepší mini PC pro pohrávání a experimentování. Ať už si to koupíte samostatně nebo v soupravě, Raspberry Pi je těžké porazit.

Od naší recenze byl model B Raspberry Pi 4 aktualizován novým modelem, který má 8 GB RAM, což výrazně zlepšilo 2GB paměť základního modelu.

Nejlepší mini PC pro kancelář

5. Dell Optiplex 7070 Ultra

Nejlepší mini PC pro kancelář

Naše odborní recenze:

Specifikace

Velikost (palce): 10.08 x 3.78 x 1.1
CPU: Intel Core i7-8665U
Geekbench 4 Skóre: 16 684

Důvody k nákupu

Mini PC splňuje stolní počítač all-in-one
Vynikající výběr portů
Závratný počet konfigurací a plánů pokrytí

Důvody, kterým se vyhnout

Zamkne vás do nového, neléčeného ekosystému

Naše nová oblíbená kancelářská desktop dělá skvělý mizející trik, s funky designem, který skrývá výkonný mini počítač uvnitř speciálně navrženého stojanu monitoru, který z něj promění PC s nízkým profilem All-in-One. Zabalení velkého množství schopností do své malé velikosti a nabízení modulárního řešení pro kanceláře, které chtějí často upgradovat, je ultra Optiplex 7070 na pracovišti skvělým zvratem na pracovišti na pracovišti na pracovišti.

Samotný mini počítač je tak štíhlý, že by se mohl mýlit za baterii pro notebook nebo stolní doku, ale uvnitř se může pochlubit procesorem Intel Core, až 64 GB RAM a až 1TB úložiště. Má spoustu přístavů a ​​výkonu, které jej přinášejí přímo mezi nejlepší mini mini počítače zaměřené na produktivitu, které si můžete koupit.

Jak vybrat nejlepší mini PC

Mini PC se pohybují od malých projektových počítačů za méně než 50 $ (50 GBP/AU 75 $) až po kompaktní stolní počítače, které mohou stát 1 000 $ nebo více. Stick PC jsou nejvšestrannější a obvykle stojí mezi 100 $ (100 GBP/AU 150 $) a 200 $ (200 GBP/$ AU300) a budou pracovat s většinou televizorů nebo monitorů. Mini PC ceny se značně liší v závislosti na hardwaru.

Vědět, co chcete: Nalezení správného mini PC pro vás začíná vědět, co hledáte. Chcete něco dost malého, abyste se zastrčili za televizi jako vyhrazenou streamovací krabici, nebo hledáte něco s herní schopností? Chcete základní stroj na procházení internetu, nebo potřebujete seriózní schopnost zpracování a grafiky? Naše nejlepší výběry na výše uvedené práci začnou zdůraznit případy použití, které jsou různé systémy nejlépe vhodné.

Najděte správnou velikost: Pak je tu otázka formového faktoru. Mini PC jsou všechny malé, ale v kategorii je řada možností, od PC Stick Dost Small, aby proklouzly do kapsy až po stolní věže, které jsou stále dostatečně kompaktní, aby se uložily z dohledu. Budete obětovat sílu pro menší systém, ale stále můžete získat schopnou plochu, která je dostatečně malá na to, aby se nesela v batohu, i když jste po herní schopnosti nebo výkonu pracovní stanice.

Ujistěte se, že se vám líbí vaše konfigurace a možnosti upgradu: Nakonec se chcete podívat na možnosti konfigurace a upgradovatelnost. Mnoho mini počítačů má dvě nebo tři možnosti konfigurace, které mohou změnit vše od množství zahrnutého úložiště po přítomnost špičkových procesorů a diskrétních grafických karet. Existuje také otázka upgradů. Mnoho z nejmenších mini počítačů neponechává žádný prostor pro budoucí změny hardwaru, ale jiné jsou navrženy tak, aby vám umožnily přidat paměť nebo skladování, nebo dokonce vybavené porty, které umožňují externí GPU pro rozšířenou schopnost. Pokud máte pochybnosti, zkontrolujte naše recenze, které obsahují podrobnosti o konfiguraci a budou diskutovat o potenciálu budoucích upgradů.

Jak testujeme nejlepší mini počítače

Vložili jsme každý mini počítač, který zkontrolujeme, prostřednictvím řady referenčních testů a použití skutečného světa, abychom získali nejjasnější obrázek, jaký můžeme, jak dobře funguje, k čemu je nejlépe vhodné a jakou schopnost získáte za cenu.

Pro výkon používáme test procesoru Geekbench k měření celkových schopností zpracování systému. Provozujeme vlastní tabulky, abychom zjistili, jak dlouho trvá zpracování velkých datových sad a úkolů s držením čísel. Testujeme také rychlosti přenosu souborů a kopírujeme velké soubory, abychom zjistili, jak dlouho systém trvá kopírování multimediálních souborů, dokumentů a jiného obsahu.

Pro testování grafické schopnosti provádíme řadu referenčních testů z 3DMark. Když má systém schopnost, provedeme také individuální herní testy a test výkonu SteamVR, abychom zjistili, jak je systém schopný řešit požadavky moderních her.

A co je nejdůležitější, trávíme spoustu času jednoduše používáním každého mini PC pro každodenní činnosti. Sledujeme filmy, pracujete, hrajeme hry a vybuchte hudbu na reproduktorech.

Kompaktní herní stolní počítače

Xotický PC

Malé formy faktoru mini herní počítače v kompaktním designu se schopností sedět na stole nebo stole. Neuvěřitelný výkon, skrytý v malém případě. SLIM a silný, přesto prostor pro upgradeabilitu!

Jste na trhu pro mini herní stolní počítač? Pokud ano, přišli jste na správné místo. Xotic PC je konečným cílem pro nadšence herních her, kteří vyžadují silný výkon s malým tvarovým faktorem. Navzdory tomu, co si někteří hráči mohou myslet, není třeba kompromis jen proto, že chcete herní počítač s malou stopou. Každý podvozek v tomto výběru má štíhlý design, ale existuje dostatek prostoru pro upgradedatelné komponenty a potenciál chlazení vody. Nejlepší ze všeho je, že naše kompaktní herní počítačové počítače jsou ceny pro prodej a začínající za pouhých 999 $. Prozkoumejte náš výběr herních počítačů kompaktních řad a dozvíte se více o GS1 Fury, GS4 Triton a GS5 Shadow dnes. Kompaktní herní počítače umožňují hráčům jako vy, jako jste vy, ušetřit na prostoru, aniž by to kompromitovalo hardware.
Kompaktní kolekce série herních stolních počítačů má 6 odlišných strojů, z nichž si můžete vybrat. GS4 Triton kombinuje eloxovaný hliník s duálním temperovaným skleněnými bočními panely, aby představoval čistý interiér s prémiovým dotykem. Pouzdro GS5 Shadow je pečlivě nakonfigurováno tak, aby umožňovalo větší výkon v kompaktní velikosti. Fury GS1 se odlišuje od konkurenčních stolních počítačů s podvozkem pod širým nebem a více možností zobrazení. Nejlepší ze všeho je, že budete mít přístup k široké škále dílů, produktů a dalších možností upgradu. Vyberte si mezi platformami AMD a Intel, nakonfigurujte více pevných disků v nájezdu, nebo co nejlépe využijte své RAM s řadou velikostí a rychlostí. Navzdory malému formovému faktoru může jakýkoli počítač v našem výběru mini herních stolních počítačů učinit konečné prohlášení o vašem osobním stylu. Nabízíme širokou škálu možností přizpůsobení, které vám pomohou vytvořit vlastní sestavení, která vyniká z davu. Laserové leptání zajišťuje, že obrázek, text nebo grafika, kterou vyberete, vydrží životnost vaší vysoce výkonné soupravy.
Dejte svému stroji jedinečný vnější povrch malováním podvozku vaší oblíbené barvy nebo ji zabalte do své oblíbené postavy. Bez ohledu na to, jak byste chtěli přizpůsobit jeden z našich herních herních stolních počítačů s kompaktními sériemi, máme vás zakryté. Pokud nemáme funkci přizpůsobení, kterou potřebujete, dejte nám vědět. Vždy hledáme nové materiály a nápady.

Rychlé odkazy

  • Hodnocení zákazníků
  • Důvěryhodnosti pilotní recenze
  • Recenze hodnocení prodejců

Informace

Počítače

Přihlaste se k odběru našich e -mailů

  • Výsledkem výběru výběru v celé stránce Obnovení.
  • Otevře se v novém okně.

Nechte zákazníky mluvit za nás

Eliza White (Lincoln, USA)

Tato MSI Codex R 12TG-049US Gaming Desktop je absolutní powerhouse, pokud jde o hraní her. Miluji to!

Fadi Younan (San Diego, USA)
Nejlepší notebook pro hraní

1 nejlepší notebook MSI pro hraní
2 nejlepší zákaznický servis
3 nejlepší webové stránky pro online objednání

Brendon Foreman (Bluffton, USA)

Koupil jsem si vlastní postavený GX11 H9 a nechal jsem ho postavit přesně to, jak jsem chtěl, což bylo opravdu pěkné, hodil jsem pár upgradů a dostal několik věcí zdarma. Trvalo to asi 2 týdny od data objednávky do dne, kdy jsem byl online a hrál hry. Nastavení přišlo téměř přesně tak, jak jsem si to objednal, zmeškali možnost pleteného kabelu a dostali špatné barvy, ale to bylo opraveno téměř okamžitě. Jinak počítač přišel nastavit a připraven ke hře a hrál podle očekávání a to byla moje druhá stavba od nich a já od nich budu i nadále kupovat.

Obrázek uživatele

Daniel Collina (Riverside, USA)
Skvělá práce! Velmi dobrý PC.

V první řadě. Dostal jsem svůj počítač velmi rychle, do dvou dnů věřím. Bylo to velmi nabaleno s jeho bezpečností. Pokud jde o skutečné sestavení vlastního, profesionální správy kabelů a hardwarového montáže, neklíčili se na žádný proces, pokud jde o skutečné sestavení. PC je také velmi esteticky příjemný, vše teče dohromady. Pokračují v instalaci jakýchkoli programů, které budete možná potřebovat k přizpůsobení RGB nebo naladit cokoli předem. Celkově 10/10 Build. Doporučil bych Xotic PC každému, kdo potřebuje spolehlivé a profesionálně postavené PC. 100% doporučí a 1 000% je spokojeno s mým nákupem!

Matt LeBlanc (Anaheim, USA)
Milujte můj herní počítač

Milujte estetiku a sestavení, měly by popadnout lepší GPU se nemůže pokazit se sérií 4. Správa kabelů je v bodě a byla připravena z krabice.