Nejlepší Minibak MW2 Loadrout: Nastavení třídy, přílohy a výhody – Dexerto, Nejlepší načítání minibaku pro moderní válku 2 Sezóna 5 – Charlie Intel

Nejlepší načítání minibaku pro moderní válku 2 sezóna 5

Začneme tento moderní načítání války 2 vybavením Xten RR-40 čenich a Bak-9 279 mm barel Pro rozsah rychlosti a poškození zbraní. The True-tac Grip a Otrezat Stock Pomůže s vaší rychlostí mobility a reklam.

Nejlepší načítání Minibak MW2: Nastavení třídy, přílohy a výhody

Modern Warfare 2 Minibak Sedící pro případ rozhraní Gunsmith

Aktivita

Minibak je skvělý SMG, který nabízí rychlou TTK i dobrou mobilitu v moderním válce 2, pokud chcete čerpat všechny své silné stránky, potřebujete nejlepší výhody, přílohy a vybavení, které najdete přímo zde.

Sezóna 4 moderní Warfare 2 začala, ale minibak neobdržel žádné zásadní změny, to znamená, že zbraň je stále snadno použitelná a smrtící na blízkém dosahu.

Na základě reálného PP-19 Bizonu je Minibak v moderním válce 2, který vyniká v blízkém dosahu. Nabízí výjimečnou mobilitu a má odpouštějící vzorec zpětného rázu, což z něj dělá snadnou zbraň.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jeho výjimečným rysem je jeho jedinečný helikální časopis, který ve výchozím nastavení má 64 kol, což je nejvíce z jakéhokoli SMG a dokonce srovnatelná s některými LMG.

Při příchodu hodnocené hry se minibak stal populární možností off-meta. Jeho obrovský časopis a rychlá manipulace se stávají ideálním pro svržení celého týmu, aniž by se museli načíst.

Obsah

 • Nejlepší načítání Minibak MW2: přílohy
 • Nejlepší načítání Minibak MW2: Perks & Equipment
 • Jak odemknout minibak v MW2
 • Nejlepší alternativy k minibaku v MW2

Nejlepší načítání Minibak MW2: přílohy

The AVR-T90 comp je nejdůležitější připoutanost na minibaku, protože tato čenich zlepšuje jinak náročný vodorovný zpětný ráz SMG. Vzhledem k tomu, že tato připojení samo o sobě usnadňuje ovládání zpětného rázu, zbývající sloty lze použít ke zlepšení manipulace.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li optimalizovat manipulaci se zbraněmi, použijte oba True-tac Grip a Otrezat Stock Chcete -li zvýšit rychlost a celkovou mobilitu Minibak. Tím se zajistí, že Minibak udržuje své silné stránky jako SMG a dominuje těsné čtvrtině přestřelky.

Přestože jsou železné památky minibaku slušné, při střelbě není žádná újma na zlepšení viditelnosti. Je ideální používat jasnou optiku zblízka, jako je například Cronen Mini Pro usnadnit sledování nepřátelského pohybu.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Pokud chcete zrychlit popisovač minibak Corio Laz-44 v3 je vynikající laser. To však nelze použít v hodnocené hře, takže pro konkurenceschopnost je nejlepší spustit pouze čtyři přílohy.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší minibak načítání OT v Play s hodnocenou MW2

Nejlepší načítání Minibak MW2: Perks & Equipment

Vykopněte své možnosti přínosu Bitva ztuhla, Základní výhoda, která snižuje intenzitu a trvání taktického vybavení. Je to zvláště užitečné proti flash granátů, které jsou neuvěřitelně silné v moderní válce 2.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Další je Stopař, Brilantní výhoda pro uživatele SMG, kteří chtějí lovit své nepřátele sledováním jejich stopy. Je to užitečné pro ty, kteří dávají přednost agresivnímu stylu hry, protože můžete najít nepřátele rychleji.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud jde o váš bonus, Chladnokrevný je vynikající volbou, jak se vyhnout zabitím nepřátelským zabijákem. Není nic horšího, než mít dobrý běh, který skončil tryskem VTOL nebo střelcem vrtulníku.

Článek pokračuje po reklamě

Pro vaše konečné pohody, Duch je zaručeno, že je užitečné, protože vás udržuje skryté před soudním týmem při hledání boku. Je to nutné pro hráče, kteří se snaží dostat za druhý tým, aniž by si to všimli.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší smrtící vybavení je Frag granát protože to může být vařeno tak, aby vybuchlo, když přistane vedle soupeře, který jim brání v uhýbání. Pokud jde o taktické vybavení, a Stim je fantastický pro uzdravení a po sobě jdoucí boje v rychlém sledu.

Jak odemknout minibak v MW2

Odemčení minibaku v moderní válce 2 vyžaduje Vyrovnejte několik dalších zbraní na platformě Kastov. Zde jsou úplné požadavky na odemknutí minibaku v MW2:

Článek pokračuje po reklamě

 1. Úroveň až do celkové hodnoty 23 k odemknutí Kastov 762
 2. Vyrovnejte Kastov 762 na úroveň 10 a získejte Kastov 545
 3. Vyrovnejte Kastov 545 na úroveň 13, abyste se dostali na ruce na Kastov-74U
 4. Vyrovnejte Kastov-74U na úroveň 15 a dostanete Vaznev-9K
 5. Konečně zhodnocení Vaznev-9K na úroveň 14 odemkne minibak

Nejlepší alternativy k minibaku v MW2

Pokud se na vás odvolává velký časopis Minibak, pak hurikán PDSW 528 a FSS nabízejí dobré alternativy. Jejich 50 kulatých časopisů není tak velký.

Článek pokračuje po reklamě

Pro hodnocenou hru jsou Vaznev-9K a Lachmann Sub nejlepší alternativy, protože dobře fungují v blízkém a středním rozsahu a jsou ideální pro rychlé hraní.

Nyní, když máte nejlepší načítání minibaku, si můžete prohlédnout některé další průvodce, které jsme sestavili pro Modern Warfare 2:

Nejlepší načítání minibaku pro moderní válku 2 sezóna 5

Nejlepší načítání minibaku v moderní válce 2

Aktivita

Modern Warfare 2 má několik skvělých zbraní pro hráče, které mají používat, a sestavili jsme správný výběr připoutání a výhod, které můžete použít k vytvoření nejlepšího minibaku v moderní sezóně Warfare 2 Season 5.

Když naskočíte do hry Modern Warfare 2, najdete více než 60 výkonných zbraní, které můžete odemknout, a SMG jsou ideální volbou, pokud dáváte přednost tomu, abyste své nepřátele přijali zblízka v bitvě.

Minibak je solidní volbou z důvodu jeho slušného poškození a velkého časopisu. Můžete se dostat do ještě životaschopnější volby vybavením správných příloh a výhod.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Projdeme nejlepší načítání minibaku pro moderní válku 2.

 • Nejlepší moderní přílohy Minibak na vytížení 2
 • Nejlepší moderní válečná válka 2 Minibak načítání výhod a vybavení
 • Jak odemknout minibak v Modern Warfare 2
 • Nejlepší alternativy k minibaku v moderní válce 2

Nejlepší moderní přílohy Minibak na vytížení 2

Minibak v moderní válce 2

Minibak má velký časopis.

 • Čenich: Xten RR-40
 • Hlaveň: Bak-9 279 mm barel
 • Laser: Stovl Dr Laser Box
 • Skladem: Otrezat Stock
 • Zadní přilnavost: Skutečná přilnavost TAC

Začneme tento moderní načítání války 2 vybavením Xten RR-40 čenich a Bak-9 279 mm barel Pro rozsah rychlosti a poškození zbraní. The True-tac Grip a Otrezat Stock Pomůže s vaší rychlostí mobility a reklam.

Nakonec tento minibak nakládáme s použitím Stovl Dr Laser Box Pro zvýšení přesnosti kyčelního palby SMG. To je naprosto nezbytné během intenzivních potyček, když vás nepřítel chytí mimo stráž a nemáte čas na reklamy.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší výhody a vybavení pro moderní válku 2 minibak načítání

 • Základna 1: Mrchožrout
 • Základna Perk 2: Stopař
 • Bonus perk: Rychlé ruce
 • Ultimate Perk: Duch
 • Smrtící vybavení: Semtex
 • Taktické vybavení: Flash granát
 • Polní upgrade: Mrtvé ticho

Doporučujeme vybrat si výběr výhod Mrchožrout Aby se zajistilo, že docházení munice se během intenzivních bitev nestane problémem a Stopař Pomůže vám snadno najít vaše cíle.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Polovinu hry, budete moci využít bonusové výhody a Rychlé ruce je skvělá volba, která vám umožní rychle načíst. Pro svůj konečný maximální výhoda můžete použít Duch zůstat skrytý před nepřátelskými UAVS.

The Semtex může poškodit více cílů a Flash granáty Umožní vám dostat horní ruku na své soupeře tím, že je oslepete. Konečně, Mrtvé ticho usnadní se vplížení.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout minibak v Modern Warfare 2

Minibak v moderní válce 2

Minibak je inspirován bizonem PP-19.

Chcete -li odemknout minibak v moderní válce 2, budete muset Reach Level 14 s Vaznev-9K. Než to dokážete, musíte nejprve vyrovnat většinu platformy Kastovia.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je vše, co potřebujete odemknout a okončit se:

 1. Reach Level 23 a odemkněte Kastov 762
 2. Reach Level 13 s Kastovem 762 odemkněte Kastov 545
 3. Reach Level 13 s Kastovem 545 odemkněte Kastov-74U
 4. Reach Level 15 s Kastov-74u odemkněte Vaznev-9K
 5. Reach Level 14 s Vaznev-9K, abyste konečně odemkli minibak

Nejlepší alternativy Minibak v moderní válce 2

Pokud hledáte nějaké skvělé alternativy k minibaku moderního válečného 2. Oba se mohou pochlubit nízkým zpětným rázem, vysokou mobilitou a působivou TTK z blízkého dosahu.

Článek pokračuje po reklamě

PDSW 528 je další skvělá volba s nízkým rázem a velkou mobilitou. Můžete také jít na Fennec 45, pokud chcete něco s extrémně vysokou mírou ohně.

Pro moderní obsah Warfare 2 najdete v průvodcích níže: