Nejlepší moderní válka 2 RPK Loadrout pro sezónu 1 Reloaded | PCGamesn, Best Modern Warfare 2 RPK Loadrout (Season 5 Reloaded)

Nejlepší moderní načítání války 2 RPK

RPK je součástí zbraně Kastovia, což znamená, že k získání LMG musíte použít jinou zbraň. Tím, že dosáhnete konkrétní úrovně s platformou zbraní, odemknete přijímač, který vám umožní používat RPK.

Nejlepší moderní válka 2 rpk načítání pro sezónu 1 Reloaded

Nejlepší načítání RPK MW2 je o rychlosti, nahrazením své špatné mobility s bonusy k přesnosti a kontrole zpětného rázu, když se roztrhnete přes bojiště.

Nejlepší načtení MW2 RPK: RPK, jeden z nejlepších LMG dostupných v Modern Warfare 2, zobrazený v jeho případě v galerii zbraní

Publikováno: 14. února 2023

The Nejlepší moderní načítání války 2 RPK je možná nejvíce meta zbraní právě teď, s mobilitou podobnou útočné pušce, ale s opěrnou silou a velikostí časopisu LMG je to užitečné v téměř každém bojovém scénáři, ve kterém se ocitnete.

Pokud cítíte potřebu rychlosti, naše nejlepší načítání RPK je pro vás ta jedno. RPK se připojí k 556 Icarus na našem seznamu nejlepších moderních válečných 2 LMG a je vynikající primární zbraň střední řady pro moderní herní režimy moderních válečných 2. Spíše než bojovat proti jeho manipulaci jsme se rozhodli pro načítání založené na agilitě s vysokou přesností a reklamami, takže si můžete snadno vyzvednout cíle, aniž byste prolomili svůj krok v jedné z nejlepších PC her roku. Zde je naše nejlepší načítání RPK v Modern Warfare 2.

Nejlepší přílohy načítání RPK

Nejlepší moderní načtení 2 RPK je:

Akcie Prolite TL3 je zaručeno, že vám bude udržovat světlo na nohou, s bonusy na rychlost sprintu, zamířte rychlost chůze, rychlost pohybu krčící. V zásadě, pokud dáváte přednost účtování zbraní, které planoucí, pokud jde o boj s moderními mapami Warfare 2, je to pro vás akcie. Veškerý tento pohyb má za následek škodlivý účinek na vaši stabilitu a kontrolu zpětného rázu, ale svoboda pohybu získaná zásobou Prolite TL3 je prostě příliš dobrá na to, aby bylo možné projít.

Underbarrel ananas VX zmírňuje ztrátu stability generované zásobou Prolite TL3. Vybavení to dává buffy vaší přesnosti ohně kyčle, ovládání zpětného zpětného rázu, vytrvalost zpětného rázu, a Zaměřte se na vytrvalost. Jeho hlavním konverzí je ztráta rychlosti ADS, i když to opravdu zruší zisk z prolite TL3 zásoby. Bolí to také rychlost chůze kyčle, ale to není příliš problém pro rychle se rozvíjející herní styl našeho nejlepšího načítání RPK.

. Máme také přilnavost DEMO-X2, abychom si vzali ovládání zpětného rázu, s malým zásahem do vaší cílené stability.

Ve stejném duchu jako zbytek našeho načítání MW2 RPK vám barel KAS-10 584 mm poskytne další pohyb a zamíří rychlost zraku, s bonusem k kyčelnímu zpětnému rázu, který je užitečný při špetce. To vše však přichází za cenu pro váš rozsah poškození, přesnost ohně kyčle, rychlost kulky a ovládání zpětného rázu. To je spousta Nerfů pro jednu připoutání, ale pokud se držíte sladkého místa RPK, neměli by s tím ovlivnit váš výkon.

To je všechno, co máme pro naše nejlepší načítání RPK v Modern Warfare 2. . Když jsou tyto mocné zbraně spárovány se správnými výhodami.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší moderní načítání války 2 RPK

Moderní válka 2 rpk na tmavě modrém pozadí

19. září 2023: Sezóna 5 Reloaded končí brzy, takže jsme vyladili nejlepší načítání MW2 RPK spolu s nejlepšími přílohami pro multiplayer.

The Nejlepší moderní načítání války 2 RPK je životaschopný LMG, který je třeba zvážit před tím, než upustíte do akce. Předtím, než se sezóna 6 začne, zůstává jednou z silnějších zbraní v kategorii LMG, ale její výkon zasáhl nedávné aktualizace.

RPK obsahuje stabilní rychlost ohně a působivého výstupu poškození. Poté, co se podařilo vyhnout se nejnovější dávce zbraňových nadšenců a Nerfů, LMG nadále drží své vlastní, jak se meta vyvíjí.

Než se blíže podíváme na nejlepší moderní načtení RPK Modern Warfare 2, nezapomeňte se podívat na naše další průvodce, kteří představují nejlepší moderní válečnou pušku a nejlepší moderní válečné 2 výhody, které můžete použít vedle vašich oblíbených zbraní.

Jaké je nejlepší načítání RPK Modern Warfare 2 RPK?
Nejlepší moderní přílohy války 2 RPK
Jak odemknout RPK v Modern Warfare 2

Je RPK dobrý v moderní válce 2?

Jaké je nejlepší načítání RPK Modern Warfare 2 RPK?

Tato sestava se zaměřuje na zlepšení dosahu a přesnosti, což je skvělé pro zkrocení neuvěřitelného poškození výstupu RPK.

 • Připravte se na bitvu: Nejlepší moderní válečné 2 zařazení na založení

Ačkoli mobilita má nejmenší zásahy, další kontrola způsobuje veškerý rozdíl v žáru bitvy.

Nejlepší moderní přílohy války 2 RPK

S hráči, kteří nadále klesají do akce, jsme testovali řadu kombinací připoutání a usadili jsme se na sadě pěti, která zabalí smrtící úder do střední a dlouhého vzdálenosti. Zde je to, co doporučujeme používat po zbytek sezóny 5:

 • Hlaveň: Tac 587 barel
 • Optický: XRK On-Point Optic
 • Skladem: Těžká podpůrná zásoba
 • UnderBarrel: TV Wrecker Grip
 • Zadní rukojeť: Pravda GRIC

Zahájení načítání je TAC 587 Barrel. Při převzetí útočných pušek je patrné zvýšení rozmezí poškození a rychlosti pohybu. Pro větší stabilitu a kontrolu zpětného rázu, kombinace Těžká podpůrná zásoba a TV Wrecker Grip Zajistí, abyste své výstřely přistáli smrtící přesností.

Jak odemknout RPK v Modern Warfare 2

RPK je součástí zbraně Kastovia, což znamená, že k získání LMG musíte použít jinou zbraň. Tím, že dosáhnete konkrétní úrovně s platformou zbraní, odemknete přijímač, který vám umožní používat RPK.

 • Přečtěte si více: Kdy je další událost Modern Warfare 2 Double XP?

Odemknout LMG, Pořadí Kastov 762 na úroveň 16.

Nejlepší moderní válečné 2 rpk výhody a vybavení

Jakmile jsou nejlepší přílohy RPK připraveny k bitvě, můžeme poskytnout výběr balíčku a vybavení, který je velmi těžké porazit. Zde je to, co doporučujeme používat vedle LMG.

Výhody

 • Double Time (Base)
 • Bombová skupina (základna)
 • Fast Hands (Bonus)
 • Rychlá oprava (Ultimate)

. Rychlá oprava je hvězdou show díky jeho schopnosti spustit regeneraci zdraví ihned po bodování zabití.

Zařízení

 • Frag granát (smrtelný)
 • Omračující granát (taktický)

Je RPK dobrý v moderní válce 2?

RPK má všechny ingredience potřebné k vynikání v multiplayeru moderního války 2. Při využití pasivního stylu hry je velmi snadné vybrat soupeře s tímto LMG, ale pokud chcete něco s další rychlostí pohybu, jsou k dispozici lepší možnosti.

To je vše, co je třeba vědět o nejlepším načítání moderních válečných 2 RPK. Další informace, podívejte se na naše průvodce představující nejlepší moderní Warfare 2 SMG a moderní mapy Warfare 2 dostupné v multiplayeru

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce, Call of Duty: Modern Warfare 2 a Shooter Games Pages.

. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. ? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Nejlepší načítání RPK pro Warzone 2 Season 5

RPK LMG v COD WARZONE 2

Aktivita

. Projdeme všechny přílohy, výhody a vybavení, které můžete použít k vytvoření nejlepšího načítání RPK v sezóně 5.

Warzone 2 Season 5 je v plném proudu a přináší meta měnící nadšence a nerfy spolu s novými zbraněmi Avancer a Carrack .300. Budete potřebovat nejlepší zbraně, které ovládají jak hodnocené hry, tak pravidelné zápasy BR, a LMG jsou jednou z nejlepších dostupných možností.

Článek pokračuje po reklamě

RPK byl na chvíli jednou z nejlepších zbraní ve Warzone 2 ve Warzone 2 a dokonce i po obdržení více Nerfů to je i nadále efektivní volbou. Můžete to vylepšit sestavením všech nejlepších příloh, výhod a vybavení.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je nejlepší načítání RPK pro sezónu 5 Warzone 2.

 • Nejlepší přístavy načítání RPK Warzone 2 RPK
 • Nejlepší výhody a vybavení pro Warzone 2 RPK
 • Jak odemknout RPK ve Warzone 2
 • Nejlepší alternativy RPK ve Warzone 2

Nejlepší přístavy načítání RPK Warzone 2 RPK

 • Čenich: ZLR TALON 5
 • UnderBarrel: Lockgrip Precision-40
 • Optický: AIM OP-V4
 • Zadní přilnavost: Grip Demo-X2
 • Munice: 7.62 Vysoká rychlost

Nejlepší načítání RPK Warzone 2 začíná ZLR TALON 5 čenich, který zvyšuje kontrolu, rozsah a rychlost zpětného rázu zbraně. Další jsou a Lockgrip Precision-40 pro další zlepšení stability a kontroly zpětného rázu.

Článek pokračuje po reklamě

The AIM OP-V4 je osobní preference a je to snadné připojení jednoho zoomu s pěkným čistým pohledem a 7.62 Vysoká rychlost Kola jsou tam, aby se zasahování daleko od sebe cítilo snazší.

boční výstřel RPK pro případ COD Warzone 2

RPK zůstal od spuštění jednou z nejlepších zbraní ve Warzone 2 ve Warzone 2.

Nejlepší výhody a vybavení pro načítání Warzone 2 RPK

Dvojnásobný čas Umožní vám pohybovat se po mapě mnohem rychleji a Přezbrojení Umožňuje vám chytit mocný SMG, jako je Vaznev-9K, zároveň. Pak, Rychlé ruce Udrží vás mobilní při používání těžkého LMG, jako je RPK, a Duch skrývá vás před jakýmikoli senzory UAV nebo srdečního rytmu.

.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Pro vybavení si vybereme Vrtací poplatek protože to může projít skrz stěny a pomoci vám vyplavit táborníky, zatímco Flash granát může oslepit hráče na několik sekund, což vám poskytne dostatečnou příležitost je vyjmout.

Jak odemknout RPK ve Warzone 2

Získání Kastov 762 na úroveň 16. Než to však dokážete, budete muset odemknout tuto útočnou pušku.

Zde jsou všechny kroky, které musíte dokončit:

Článek pokračuje po reklamě

 1. První, Rank 23 Odemknout Kastov 762.
 2. Hráči pak musí dostat Kastov 762 Úroveň 16.
 3. Tím se odemkne přijímač RPK k vybavení.

Je to spletité, ale odměňující a dostat se na svou maximální úroveň nebude trvat dlouho s našimi nejlepšími tipy, jak se rychle vyrovnat ve Warzone 2.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy RPK ve Warzone 2

Navzdory naší chvále, pokud to RPK pro vás neřeže, měli byste určitě vyzkoušet Lachmann 556. RAAL MG také stojí za to vyzkoušet, protože má bezkonkurenční TTK, která může dominovat konkurenci.

To je vše, co potřebujete vědět o nejlepším načtení RPK v Call of Duty: Warzone 2, ale podívejte se na ještě více průvodců Warzone 2 a obsah níže: