Nejlepší mody GTA 5 pro hru, grafiku a mapy | PC Gamer, 30 nejlepších modů GTA 5 ke stažení (2023) | Herní gorila

30 nejlepších modů GTA 5 ke stažení

Contents

V jedné fázi životnosti tohoto seznamu se tento záznam spojil s modem „ohnivého oddechu“, který již není podporován. Nyní, i když je to vždy ostuda, když úhledné mody padají na vedlejší kolej, tento proces vytváří prostor pro pravděpodobně i chladnější. Julionibův mod Ghost Rider Mod se tuto záležitost pěkně hodí, což hráčům umožňuje vyplnit boty Marvel superhrdiny (nebo protagonisty filmu Nicholas Cage, pokud dáváte přednost). Řídit plamenovou koncovou motorku, střely naplněné ohněm z vaší zbraně a pusťte se o zákaz a/nebo dobré lidi s planoucím řetězcem. Kouřit.

Nejlepší mody GTA 5

Mezi naše oblíbené vylepšení patří vizuální generální opravy, úkryty gangů, divoká vozidla a další.

 • Hraní mody
 • Vozidla
 • Zbraně
 • Umístění
 • PEDS A VIZIVNÍ MODS

Od svého spuštění PC v roce 2015 byla Grand Theft Auto 5 zaplavena tisícemi uživatelských modů. Ve skutečnosti existuje tolik modů (s neustáleji se přidává), že toto je naše páté šesté sedmý Běh na rozšíření našeho již rozsáhlého seznamu. Vždy se aktualizujeme, tak to prosím zkontrolujte později.

Více GTA 5 a GTA online

Nejrychlejší online auta GTA:
Vydělávejte peníze v GTA online: $$$
GTA 5 MODS: Všechny nejlepší antiky
GTA 6: Všechny zvěsti zatím
GTA 5 Cheats: Zavolejte to

Varování před zahájením. Zatímco Rockstar uvedl, že nezakazuje hráčům modifikovat svou hru pro jednoho hráče, to není případ GTA Online.

S ohledem na to nikdy nepoužívejte mody v GTA online. Ve skutečnosti je dobrý nápad nepřipojit se k GTA online s nainstalovanými mody pro jednoho hráče.

Když už mluvíme o instalaci, vytvořili jsme samostatný a aktualizovaný průvodce o tom, jak nainstalovat mody v GTA V, proto si to nezapomeňte zkontrolovat, než začnete stahovat mody, které najdete na tomto seznamu. Se vším, co bylo řečeno, pojďme získat Modding!

GTA 5 Mods: Gameplay Mods

Komplexní kontrola

Komplexní ovládání přidává 100 jedinečných charakterových kůží, 55 jedinečných a vyvážených schopností, roguelite, permadeath a bitevní royale mechaniky a je prací přes 1 500 hodin sólového vývoje. Stručně řečeno: Theaetikova komplexní kontrola zcela transformuje tvář GTA 5.

S procedurální hratelností a trvalým postupem je to opravdu ve své vlastní lize. Stále se aktualizuje. Masivní příliv nových funkcí v lednu přidal 20 nových schopností, nových zbraní a nepřátelského výstražného systému. Divit se přívěsu výše.

Hulk Script Mod

Tento mod zdůrazňuje hodnotu zábavy v házení opatrnosti do větru a roztržení Los Santos na skarty. Dělat to, protože neuvěřitelný Hulk je něco, co opravdu musíte zažít, protože radost, která pramení z roztržení sloupků lampy ze země a hraní baseballu a/nebo golfu s policejními auty, je na špičkové úrovni žádná.

Tato novější verze mod obsahuje nové funkce, jako je schopnost stoupat zdi v roce 2018, aktualizována v roce 2018. Také se podívejte na to Model Avengers Hulk Aby váš Hulk vypadal lépe než kdy jindy.

Ultimate Superman Mod

Upřímně řečeno, jedná se spíše o homelander mod než mod Superman, vzhledem k chaosu, který pravděpodobně použijete. Přestože to nemusí přesně simulovat Supermanovu morálku, konečným modem Superman je přesto vynikající rekreací Supermanových sil. Má vynikající letový model, útoky na zakázku melee, laserové vidění, házení tornáda a zmrazení větru. Dokonce vám umožní udělat ikonickou krční-leap, abyste se dostali do vzduchu, a rozbíjejte se do země, když přistáváte.

Superhot Mod

Superhot je bez námahy stylové FPS, kde se čas pohybuje pouze tehdy, když to uděláte. Superhot Mod je úprava, která aplikuje tento mechanik Uber-Cool na GTA 5. To přirozeně pomáhá bojovat bez konce, ale je zvláště užitečné při rozsahu skupin gangů, nebo pokud jste zvládli útok na dálku.

Gang a trávník

Lucas Vinicius ‘Gang and Turf Mod je už nějakou dobu, ale dodnes se pěstuje a podporuje. Dodává GTA: Systém válečné války San Andreas-ve všech svých PS2-éře, Squad, Territory, která zachycuje mini-hru.

Placení úzké úcty ke svému zdrojovému materiálu, gang a trávníku obviní hráče s cílem směřovat do vlastní vražedné jednotky – s těmi, které jsou členové registrováni, barvy posádky jsou přísahany a obhajují se záplaty. Týmová vozidla jsou přidělena pro přepravu založenou na týmu a zálohu lze napravit do země nebo padáku, když se věci ztěžují. Výsledky jsou vhodně chaotické, zejména když ji více společností zdrsňuje pro stejné úseky země – nebo když jiný gang přemístí svůj bod tření za běhu. Hodně štěstí, když se to stane!

Warfare Mod

Staňte se králem Los Santos s těmito průvodci GTA 5

GTA 5 Cheats: Každý cheatový kód a tření vozidla
GTA 5 peněz: Jak vyrobit velké peníze
Auta GTA 5: Nejrychlejší vozidla ve hře
GTA 5 Casino Heist: Kolik můžete udělat?
GTA 6: Všechny zvěsti na jednom místě

Zanzou’s GTA 5 Warfare Mod přidává 20V20 vojenský motivovaný zúčtování, kterým je třeba věřit.

Potyčky mohou zahrnovat tanky, vrtulníky a další vozidla pro maximální chaos – zatímco bojiště se mohou pohybovat od jachet po celé okresy Los Santos. K dispozici je také režim přežití, který vás postaví proti nekonečně tření počtu baddies. Pojď dopředu.

Úkryty gangů

Když už mluvíme o rozsahu gangů, jeden prvek bolestně zmeškaný z GTA 5 je čten Dead Redemption Style Gang Hideouts. Dokud máte nainstalovaný Mod OpenInteriors, Gang Hideouts přidá více než 10 útočitelných nepřátelských ústředí, stejně jako hrstka antagonistů – jako jsou zkorumpovaní policajti a hippies přehrady.

Poke Ball

Poke Ball je Pokemon Go, jak jste to nikdy předtím neviděli, přesto je docela přesně tak, jak byste očekávali, že se v GTA 5 rozvine. Vyzbrojeni šesti kuličkami poke, jste pověřeni jejich házením směrem k NPC, než bude nasáván dovnitř. Dokud nebudete oslabit, vaši zajatci pravděpodobně uniknou, je tedy nutné je trochu zdrsnit. Jakmile se vám podaří, pak budou bojovat po vašem boku.

Armáda při pěti hvězdách

V minulých hrách GTA dosáhlo dosažení nejlépe hledané úrovně, aby se armáda uvolnila, aby vás pronásledovala. To není případ GTA 5. Nejhorší opozice, které kdy budete čelit, je tým SWAT a FIB. Tento mod umožňuje armádě znovu se připojit k pronásledování a náhodou dávat hráči lepší šanci unést vojenské vozidla.

Železniční inženýr

Vlaky jsou nezastavitelnými juggernauty vesmíru GTA 5, ale nyní si můžete dát na čepici inženýra a řídit e’M, havarovat je a dokonce je vykolejit (nakonec je (nakonec je vykolejí (nakonec je vykolejí (konečně!) s modem železničního inženýra. Všechny na palubě pro nějaké velké zničení. Pracuje s tramvajemi dojíždějících a nákladními vlaky.

Vyladěné zločiny a reakce

Vždycky tajně rána někoho s umlčenou pistolí, při nepřítomnosti svědků a nějak policie stále vědí? Tento mod provádí některé změny ve váš prospěch. Více zločinů vyžaduje živého svědka, aby telefonoval policajty, a mod také zpomaluje se zvyšuje na vaši hledanou úroveň.

Scénář Missions Missions

Chtějí legitimní způsob, jak si vydělat na živobytí? Skript pro přepravní mise vám dává šest různých úloh s velkým rigem k dokončení. Někteří jsou založeny na čase, jiní se zaměřují na dodávání nákladu s co nejmenší poškození. Máte dokonce svou vlastní kancelář.

Pracovní restaurace skript

Chcete jíst na Burgershot nebo Up-N-Atom? Skript pracovních restaurací přidává schopnost zavrhnout rychlé a zdraví restoringové v devíti různých restauracích. Přejděte na nové ikony na vaší mapě, postavte se pod žlutou šipkou u předních dveří a chovají dolů. Stravování stojí pouze pár babek, naplňuje vaše zdraví a postupuje hodiny o půl hodiny.

Pěkný muškař

Nebudete vypadat jako Superman – ještě ne. Skript Nice Fly vám umožní plavit vzduchem – ve směrech jiných než dole – aniž byste museli ukrást tryskový proud. Mod vyžaduje, abyste měli ironicky padák, i když nebudete muset tahat šňůru. Protože můžete létat. Tady je video.

Jednoduchý Ragdoll

Trestuli jste náhodné chodce nejrůznějšími strašnými, často smrtícími způsoby, ale někdy je zábavné je jen vyděsit je tím, že jste propadli všude s jednoduchým ragdollem [.Net] Mod. Tento mod umožňuje obrátit končetiny na želé, kdykoli chcete (i v cutscenes). Je to dobrý způsob, jak se pobavit, zejména během dlouhých expozičních scén.

Mobilní rozhlasový skript

Hry GTA mají vždy skvělé rozhlasové stanice, ale je to trochu zklamáním, že je můžete poslouchat pouze ve vozidle nebo v jednom z vašich domů. Mobilní rozhlasový skript vám také umožňuje poslouchat své oblíbené melodie pěšky. Jen si představte, že váš telefon přišel s ušími.

Skript ovladače vozidla

Řídíte auta v GTA 5, ale nyní je můžete skutečně ovládat pomocí skriptu ovladače vozidla. Pop kapotu a kufr, otočení signálu, zapněte nebezpečná světla a dokonce i vnitřní světlo. Vím, že většina z toho zní kosmetická, ale existují některé skutečné výhody ve hře, jako je schopnost nechat motor běžet a otevřené boční dveře řidiče, užitečné pro rychlé pobyty. Můžete také přepínat kontrolu Cruse, abyste se nemuseli během dlouhých disků neustále opírat o plynový pedál. Tady je video.

GTA 5 MODS: Vozidla

Existuje spousta a hodně a spousty automobilů pro GTA 5, které, jo, není překvapivé. Existuje také dobrá hrstka motocyklu, vrtulníků a letadel.

Vybrali jsme zde některé vtipné a hloupé možnosti jen pro zábavu. Ujišťujeme vás však, že pokud existuje auto do života, které chcete řídit ve hře, je pravděpodobné, že je někdo nahrán do části vozidel 5Mods.

Legrační vozidla balíčka 1 a 2

Nechápejte mě špatně, užívám si plavbu v jednom z GTA 5’s Obey 9f Audi Rip-off, ale jsem stejně částečný, abych udeřil na silnici v přenosové laboratoři Campervan Meth Walter White, nebo trhal dálnici v šílenství Max Doof Wagon. Tito a více čekají na ty, kteří si tuto cestu užívají více než cíl.

Vanillaworks Extended Pack

Vanilaworks Extended Pack přidá a masivní počet dalších vozidel do základní hry. Kola, sportovní auta, auta Formule 1, humvees, nákladní automobily, automobily, klasické auta, dokonce i žluté školní autobusy. Je to nutnost pro jakýkoli fanoušek strojů s koly a motorem. Všimněte si však, že Vanillaworks vyžaduje několik dalších modů nainstalovaných, aby fungovaly, uvedené v popisu mod.

1964 Aston Martin DB5 Vantage

V GTA V je bezpočet vynikajících modů vozidel, všechny se snaží znovu vytvořit každé auto imaginativně s co nejrealističtějším modelem. Ale pokud bych vám doporučil stáhnout pouze jednu, byla by to tato vynikající rekreace ikonického vozu Jamese Bonda. Bohužel to nepřichází se sedadlem vyhazovače.

Millennium Falcon

Jednoduchý mod, který do GTA V přináší nejrychlejší kus nevyžádané. Dodává se s realistickým thrusterem a plně vykresleným pohledem na kokpitu.

Knight Rider

Fanoušci show Knight Rider si budou pamatovat mluvení, samou řízení, nezničitelný Pontiac Firebird. Knight Rider Mod oživuje Kitt k životu v Los Santos. Vyvoláte kočičku, proveďte turbo podporu, jeďte na dvou kolech a poslouchejte ho mluvit. Zahrnuje dokonce i verzi Ford Mustang Kitt z krátkodobého série 2008. Tady je bližší pohled.

Ghost Rider

V jedné fázi životnosti tohoto seznamu se tento záznam spojil s modem „ohnivého oddechu“, který již není podporován. Nyní, i když je to vždy ostuda, když úhledné mody padají na vedlejší kolej, tento proces vytváří prostor pro pravděpodobně i chladnější. Julionibův mod Ghost Rider Mod se tuto záležitost pěkně hodí, což hráčům umožňuje vyplnit boty Marvel superhrdiny (nebo protagonisty filmu Nicholas Cage, pokud dáváte přednost). Řídit plamenovou koncovou motorku, střely naplněné ohněm z vaší zbraně a pusťte se o zákaz a/nebo dobré lidi s planoucím řetězcem. Kouřit.

GTA 5 MODS: Zbraně

Stejně jako u vozidel existují oodles a oodles zbraní pro GTA 5. Stejně jako výše jsme si vybrali nějaké zábavné a hloupé možnosti zbraní pro náš seznam zde, ale v kategorii zbraní existují realističtější možnosti na 5Mods.

Gravity Gun Script

Vložte do GTA 5 malou polovinu 2 se skriptem gravitačního zbraně. Vybavte omračující zbraň, zaměřte ji na něco a držte klíč E a budete moci opravdu zvednout a vrhnout svůj cíl opravdu, opravdu, opravdu,, opravdu daleko. Pracuje na autech, nešťastných NPC a dalších předmětech. Můžete to sledovat v akci zde.

Cannon Cannon Script

Natáčeli jste auta v GTA 5, ale už jste někdy Střelená auta? Jako, z vaší zbraně? Cannonský skript automobilu nahrazuje vaše kulky automobily, což vám umožní vystřelit proud aut a nákladních vozidel všeho druhu, protože proč sakra ne? Je to Los Santos. Místo je divoké.

Script SwitkTeam Lightser V2 & Lightsader Pack

Kombinované, balení SilkTeam Lighstaber a skript nejen přidává do hry spoustu modelů chladných světelných mečků, ale také přidávají efektivní boj proti světelným mečkám. To zahrnuje schopnost hodit váš světelný meč, spolu s hrstkou silových sil, jako je skok síly a síla, i když žádná síla blesky, bohužel.

Realistické zvuky zbraně

Vždycky jsem na pozoru před „realismem“ mody, protože to, co lidé považují za realistické, se může lišit divoce v závislosti na vnímání a okolnostech. Ale ať už realistický nebo ne, není jen malá otázka, že tento mod od Xenort dělá všechny zbraně v GTA V znělo mnohem, mnohem lépe. Nejenže zlepšuje zvuk jednotlivých zbraní, když je vystřelen, ale také věci jako zvuk ozvěna, šumový dopad a dokonce i zvuk NPC Ragdolls zasahující zem. Je to základní doplněk ke zvukové scéně GTA V.

Alternativní zbraně

Pokud realismus není vaše taška, pak by alternativní zbraně mohly být více na vaší uličce. Tento mod do základní hry přidává řadu… eklektických melee zbraní. Tyto sahají od některých ošklivých středověkých nástrojů, jako jsou osy a dlouhý meč, po provizorní zbraně, jako jsou silniční značky a saxofony. Takže pokud zjistíte, že základní melee GTA V nabízí trochu ustáleného, ​​alternativní zbraně to vyřeší pronto.

GTA 5 MODS: Místa

Obvod Nurburgring-Nordschleife

Přidal spoustu rychlých aut do GTA V a chtěl je někde vyzkoušet je? Mohli byste udělat mnohem horší než tato vysoce detailní rekreace německého neslavného Nurburgringu. Tento umístění Mod obsahuje jak menší trať Grand Prix, tak mnohem větší obvod Nordschleife, což vám dává dostatek prostoru pro ohýbání vašich řidičských dovedností.

Otevřete všechny interiéry

Chůze do budov nemusí znít jako obrovský přidání, ale tento mod přidává funkční dveře a interiéry téměř každé budově na mapě. Zjevně to zahrnuje nějaký obsah řezu, který byl původně plánován také pro GTA5. Existuje více než 50 nových interiérů, do kterých se můžete dostat do kterých, jak to, jak upozorňuje nowtheft, je skvělý zdroj pro vytváření videí nebo inscenačních přestřelků.

Po hodinách sp

SP Mod After Hours přináší aktualizaci titulárního nočního klubu GTA online do režimu Singleplayer GTA 5. Po instalaci si mohou hráči vybrat výzdobu a DJ v jejich klubech v reálném čase aktivací nabídky na recepci, ale nemohou propagovat svá místa stejným způsobem, jak to multiplayerová kampaň umožňuje. Což je téměř jistě dobrá věc.

Morevoer, po hodinách SP vám umožní nahrát a přehrávat vlastní hudbu pro vaše vyhrazené revelery. Podívejte se na Franklin, který otřásl zadkem na Drake’s One Dance (píseň jinak ne část soundtracku GTA 5).

Velký krádež

Grand Theft Space přepravuje hráče z GTA 5’s Urban Sprawl do Cosmos výše. V současné době se může pochlubit funkční raketoplánem, 11 planetami, třemi měsíci a skromným mimozemským životem. Je to skromné-ale pokud by si uvědomil svůj potenciál, tento projekt probíhajícího probíhajícího s otevřeným zdrojovým kódem by se mohl stát plně přizpůsobitelným kosmickým pískem, který jsme vždy chtěli, protože to mísí výzkum skutečného života s sci-fi, aby se velký efekt.

Raven Rock

Mod Raven Rock Mod sklouzne zcela nový ostrov na vaší mapě. Ještě však neplánujte svou dovolenou, protože ji již armáda obsadila. K dispozici je dráha pro trysky, dva helipady, ponorková zátoka a spousta a spousta vojáků.

Luxusní bezpečnost

Franklinova podložka je hezká, ale měli byste opravdu rozbít svůj životní styl až do jedenáctů s vylepšeným luxusním bezpečným údolím Marlow Valley. Díky dostatečnému parkování pro 30 vašich aut a kol, několika helipadů, rozlehlé sídlo a ozbrojené stráže, díky tomuto bezpečí se budete cítit jako skutečný král. Zahrnuje dokonce paparazzi.

North Yankton Loader

GTA 5 začíná v chladných podnebí severního Yanktonu, po kterém jste po většinu zbytku hry rozšleháni do Los Santos. Pokud byste to chtěli znovu prohlédnout podle svého vlastního rozvrhu, tento nakladač North Yankton je upravenou verzí domorodého trenéra, který přichází s podnažíkem, který vám umožní závodit kolem zasněžených ulic, kdykoli se vám líbí.

GTA 5 MODS: PEDS A VIZUÁLNÍ MODS

Živý svět

Živý svět rozšiřuje dynamiku Los Santos. Přidává nové události a scénáře, aby Peds navzájem interagoval a svět více. Několik příkladů zahrnuje předjíždění vozidel, pracovní taxíky, carjackers a gang-drivebys. To způsobuje, že se Los Santos cítí ještě živější než to již, což není průměrný výkon.

Robocop

Mody GTA V, které do hry přidávají ikonické postavy, nejsou vždy skvělé, ale tento robocop model je skutečně jedním z nejlepších, co jsem viděl. Je to super detailované vykreslování původního robocopu z roku 1987, doplněnou jeho pistoli Auto-9 (i když bohužel se v noze nepožádá). Pokud chcete dále robocop-iffikovat Los Santos, proč si nečítat tuto vynikající rekreaci Robocopovo kolo, stejně jako tento pilotabilní model ED-209.

John Wick: Kapitola 2

Chcete se roztrhat ulicemi Los Santos jako legendární zbraně muž John Wick? Samozřejmě ano. Je úchvatný. Opravdu není lepší zápas pro automobily a zbraně než auta a zbraně muž. Pravděpodobně by to docela dobře spárovalo s modem Superhot na našem seznamu pro téměř nadpřirozený cíl MR. Knot.

Kylo Ren a Darth Vader

Samozřejmě budete potřebovat správné modely hráčů, které můžete použít s těmito světelnými mečemi v naší sekci zbraní MODS. Pokud nejste typ temné strany, můžete také najít Luke Skywalker, Yoda nebo Han Solo.

Velká husa

Nemusíme to vysvětlovat, správně?

Planet Express Ship a The Lion King

Dobrá zpráva, všichni! Nyní si můžete udělat jako cyklops a létat po planetě Express Ship z často koškované karikatury Futurama. Je dodáván s věžinou dělovou pistolí a nevyžaduje ani Nibblerův hovno k napájení motorů.

A zatímco znesvěcujeme vzpomínku na populární karikatury, proč nehodit do mixu Timona a Pumby? Mrmarco1003’s The Lion King Pack přidává toto párování stejně jako Ed, Shenzi, Banzai, Kiara, Nala, Scar, Mufasa a Rafiki. SIMBA je tam také – ve formě dospělých i juniorů.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

30 nejlepších modů GTA 5 ke stažení

Nejlepší mody GTA V ke stažení

To je však mimo bod; Mods by měl věci trochu osvěžit a ještě zlepšit hratelnost.

Ale s tolika mody, z nichž si můžete vybrat, je těžké vědět, kde začít a s kým se bavit.

Vytvořili jsme tedy seznam 30 nejlepších modů GTA V, aby byl pro vás co nejbolestivější.

Zahrnovali jsme vše od polí sil po bakalářské podložky, takže projděte se seznamem a začněte instalovat některé mody GTA V, jakmile jste připraveni. Bavte se!

30 nejlepších modů GTA V

Tento seznam nejlepších modů a obrázků GTA V ní.

Jedná se o 30 nejlepších modů GTA V:

30. Samsung Galaxy Note 7 [Bomb]

Nejlepší mody GTA 5 - Samsung Galaxy Note Bomb

Zahájení seznamu je Samsung Galaxy Note 7 Bomb Mod.

Pokud hledáte smích a chcete přepínat normální lepkavou bombu s explodující Galaxy Note 7, pak je to mod pro práci.

Je to naprosto veselé a bezpochyby vás rozesměje.

29. Mobilní rádio

Nejlepší mody GTA 5 - Mobilní rádio

Další mod na seznamu umožňuje hráčům GTA V vždy mít s vámi vždy vaše oblíbené písně.

The Mobilní rádio Mod zajišťuje, že vaše písničky zůstanou s vámi bez ohledu na to, co se ve hře děje, od chůze, bití chodců, předběžných policistů a jakékoli další činnosti, které vyžadují trochu na pozadí hudby.

Je to malý mod ve srovnání s ostatními na seznamu, ale ten, který by mohl jen zlepšit vaši zkušenost GTA V.

28. Rozzlobená letadla

Nejlepší mody GTA 5 - rozzlobená letadla

Toto je čistá verze dříve zkorumpovaného moderu Angry Planes, který obsahoval nebezpečný malware.

Nová verze je docela v pohodě, ale také otravná jako peklo, pokud se ocitnete na přijímajícím konci.

V zásadě je každý pilot letadla venku, aby vás dostal, a udělají cokoli, aby splnili svůj osud.

Pokud nainstalujete tento mod v modu, jste na jednom pekle.

27. Marlowe Valley Safehouse

Nejlepší mody GTA 5 - Marlowe Valley Safehouse

Přichází na číslo dvacet sedm je modem Marlowe Valley SafeHouse.

Tento mod umožňuje proměnit údolí Marlowe v gigantický bezpečnost.

Součástí Safehouse je řada helipadů, masivní parkovací plocha a přistávací dráha jen pro případ, že byste se chtěli vyskočit na nějaké potraviny.

Pokud tedy máte rádi změnu scenérie, stáhněte si tento mod.

26. Mod dvou hráčů

Nejlepší mody GTA 5 - režim dvou hráčů

Vzhledem k tomu, že v GTA V neexistuje žádná možnost místního multiplayeru, je tento mod, pokud si chcete hrát s až čtyřmi hráči na jednom zařízení, aniž byste to udělali online.

Jediné, co musíte udělat, je stáhnout a nainstalovat tento mod, ujistěte se, že máte dostatek ovladačů a pak jste dobré jít.

Kdo nemá rád dobrý multiplayer?!

25. Gravitační zbraň

Nejlepší mody GTA 5 - Gravity Gun

Pokud jste předtím hráli poločas 2, budete o tomhle vědět všechno.

Mod Gravity Gun vám umožní držet gravitační pistoli, která může buď pohnout vozidla vzduchem, s určitou silou, nebo jen držet jakékoli vozidlo ve vzduchu tak dlouho, jak chcete.

Použijte tento mod, pokud se chcete jen pohrávat a trochu se bavit. Můžete do sebe rozbít nákladní automobily, auta a kola, dokud se vaše srdce neobsahuje.

24. Neuvěřitelný skript Hulk – Hulk Smash

Nejlepší mody GTA 5 - Incredible Hulk

Pokud se vám líbí mody jako gravitační zbraň, pak se vám bude líbit.

Neuvěřitelný Mod Hulk GTA 5 vám umožní hrát jako samotné velké zelené zvíře a můžete jít na běsnění poté, co Rampage zničí cokoli, co se vám dostane do cesty.

Nejlepší věc na tomto mod je, že vás nic nemůže zastavit. Neexistuje žádný Hulkbuster Insight, takže vyplňte boty!

23. Pokéball

Nejlepší mody GTA 5 - Pokeball

Pro všechny fanoušky Pokémona je to pro vás.

Tento mod umožňuje chytit chodce ve vašich Pokéballs a pak je dát do práce bojovat za vás.

Není však tak snadné někoho chytit hned z netopýra, takže je budete muset trochu zjemnit a pak jsou všichni všichni.

22. Oprava Euphoria Ragdoll

Nejlepší mody GTA 5 - Euphoria Ragdoll Oprava

Fyzický motor Ragdoll nebyl nikdy skvělý v GTA V, zejména ve srovnání s Red Dead Redemption, Max Payne 3 a GTA 4.

To je mod, který to opravuje. Instalací modu Euphoria Ragdoll Revihaul si všimnete zlepšení fyziky ve hře, jako jsou realističtější animace, vizuální dotyky a reakce.

Toto je absolutní nutnost MOD pro všechny hráče GTA V, proto si jej stáhněte a nainstalujte.

21. Los Santos Zombie Apokalypsa

Nejlepší mody GTA 5 - Los Santos Zombie Apocalypse

Dále je Mod Los Santos Zombie Apocalypse, který přeměňuje Los Santos na zamořenou noční můru zombie.

Jakmile nainstalujete tento mod, budete muset zjistit, jak rychle přežít, budováním útulků, nábor jiných přeživších a udržováním vašeho zdraví.

Tento mod by se neměl brát na lehkou váhu, protože to může být občas docela obtížné a děsivé jako peklo!

20. Otevřete všechny interiéry

Nejlepší mody GTA 5 - Otevřete všechny interiéry

Normálně v GTA V, je však veřejnosti přístupné pouze několik vybraných budov Otevřete všechny interiéry Mod vám umožňuje vybrat a vybrat budovy, do kterých chcete jít, bez jakýchkoli omezení.

Proč je to skvělé? Pokud máte rádi trochu nakupovat, nebo chcete nějaké nové oblečení, můžete jen jít do jakéhokoli obchodu a rozhlédnout se kolem.

Už to nejsou jen prodejci automobilů, strip kluby a zbraně, na které jste omezeni na.

19. Rozdělení

Nejlepší mody GTA 5 - Demontáž

To je pro všechny vaše fanoušky krve a vnitřností.

The Rozdělení Mod vám umožní způsobit maximální poškození vašich obětí a na oplátku přijímat maximální gore.

Kolem obrazovky budou létat hlavy a končetiny a vidět krev všude se stane normou.

Stažení Rozdělení Pokud jste v takové věci!

18. Carmageddon

Nejlepší mody GTA 5 - Carmageddon

Explodující auta vaše věc?

Studna, Carmageddon Umožňuje explodovat jakékoli auto, které chcete, a to v přiměřené vzdálenosti a kdykoli.

VAROVÁNÍ: Jakmile začnete vyhodit do vzduchu vozidla, budou na vás policajti v žádném okamžiku, ale nebojte se, jako když jsou v dosahu, můžete je také vyhodit do vzduchu!

17. Dělo vozidla

Nejlepší mody GTA 5 - Cannon vozidla

Držet se s „Používáním vozidel jako tématu zbraní“, Dělo vozidla je přesně to, dělo, které střílí vozidla.

Tento mod můžete použít k natáčení vozidel na cokoli, co chcete, ale je to nejúčinnější, když je nasměrován na vaše nepřátele v hasičském zálivu.

Tohle je jistě veselý a stojí za stažení.

16. Realismus Ripplers

Nejlepší mody GTA 5 - Ripper

Tento mod v GTA V umožňuje změnit způsob, jakým se chovají všechny zbraně ve hře.

Můžete zvýšit ústí blesku, vzpamatovat, jak granáty fungují, jakmile byly spuštěny, a spoustu dalších věcí.

Nainstalujte tento mod a budete se smát celé hodiny.

15. Vězeňská mod

Nejlepší mody GTA 5 - vězení

Kdykoli se vám podařilo protáhnout úsek ve vězení? Samozřejmě ne, ale s tímto modem můžete vidět, jaký by mohl být život za mřížemi.

Po instalaci Vězeňská mod Nyní jste na milosrdenství policie. Jakmile se pokazíte nohou, budete uvězněni, dokud nebudete sloužit celé své větě nebo vypuknete.

Uvnitř jste schopni chodit po vězení a rozsáhnout místo, a dokonce mluvit s NPCS, pokud chcete. Ale proč bys měl? Jste odsouzen za badass, takže odtamtud vyhoďte peklo a jděte ukrást auta!

14. Pavoučí muž

Nejlepší mody GTA 5 - Spider -Man

Jo, uhodli jste to … toto je mod, který vám umožní hrát GTA V jako Spider-Man.

Jakmile je tento mod nainstalován, budete si moci hrát jako vaše přátelské sousedství Spider-Man a otočit mezi budovami, střílet weby a skočit kolem jako superhrdina.

Je také docela přesvědčivé, že jsou spravedlivé a snadno jeden z nejlepších modů GTA V kolem.

13. GTA V remastered

Nejlepší mody GTA 5 - Remastered

Pokud jste na trhu s grafickým upgradem pro GTA V, pak pokud je pro vás mod.

Po instalaci mod, uvidíte velký rozdíl v grafickém obsahu během několika sekund a budete se divit, proč nebyla hra vyrobena na prvním místě.

Vývojáři tohoto mod odvedli skvělou práci při zvyšování realismu a celkové pozornosti k detailům.

Nebudete zklamáni instalací tohoto mod!

12. Force Field Mod

Nejlepší mody GTA 5 - Force Field

Pokud je to, co hledáte, a vy chcete jen nechat ponechat svou vlastní věc, stáhněte si a nainstalujte Silové pole Mod a to je přesně to, co dostanete.

Tento mod vytvoří silové pole kolem vás nebo vašeho vozidla a odstřeluje kohokoli, kdo s ním přijde do kontaktu.

Potřebujete nějaký čas? Nainstalujte Silové pole Mod.

11. Apartmán pro jednoho hráče

Nejlepší mody GTA 5 - byt pro jednoho hráče

Pokud potřebujete svůj vlastní prostor a jste způsobilým bakalářem, pak Apartmán pro jednoho hráče Mod je to, co potřebujete.

Proč se omezit pouze na to, co vám hra nabízí jako standard, když můžete mít na výběr dalších 20 nových domů, a všichni hráči ze základní hry jsou schopni zakoupit nemovitosti zavedené jako online DLC.

Pokračujte, užívejte si!

10. Velký krádež

Nejlepší mody GTA 5 - Space Grand Theft

Desátý nejlepší GTA V Mod je velký krádež.

Tento mod umožňuje hráčům cestovat mimo San Andreas do hloubky vesmíru.

Budete moci prozkoumat tři různé měsíce a jedenáct nových planet, a zároveň se pustit do zcela nového příběhu.

Pokud tedy máte rádi, že střílíte nějaké mimozemšťany mrtvé do obličeje, stáhněte si tento mod GTA V a nakopte nějaký zadek!

9. Realismus Enhancer

Nejlepší mody GTA 5 - Enhancer Dispatch Realism

Na našem seznamu nejlepších Mods GTA V je na našem seznamu devět na čísle devět na našem seznamu nejlepších modů GTA V.

Tento přidává tunu nových aktualizací, jak policie vypadá a jedná ve hře.

Například uvidíte nové PED, změny v interiérech policejního automobilu, zlepšení policejního chování a mnohem více.

Je zábavné se pohrávat a dobré pro chichotání nebo dva.

8. Vizuální v

Nejlepší mody GTA 5 - Visualv

Podobně jako jeden z předchozích modů na seznamu, Vizuální v je mod pro každého, kdo se snaží zlepšit grafiku hry.

Instalace tohoto mod poskytne vylepšené časové cykly, pevný kód vykreslování, korekci barev, objemovou mlhu, tepelný zákal, opravené 2D stíny pod vozidly a ještě mnohem více.

Stáhněte si a nainstalujte tento mod, pokud chcete kompletní grafickou generální opravu.

7. Ghost Rider

Nejlepší mody GTA 5 - Ghost Rider

Kdo nemiluje duchovního jezdce? Je to tak badass!

Takže pro ty z vás, kteří to dělají, nebo pro kohokoli, kdo je zvědavý, Ghost Rider Mod vám umožňuje hrát GTA V jako muž nebo duch, sám a spálit kohokoli, kdo se vám dostane do cesty.

Tento mod je jednoduchý, ale efektivní. Stáhněte si jej nyní a upgradujte svůj styl!

6. Psychokinetic

Nejlepší mody GTA 5 - Psychokinetic

Nebylo by skvělé, kdybych mohl věci ovládat s vaší myslí?

No, teď můžete, stačí si stáhnout a nainstalovat Psychokinetic Mod for GTV V a najednou budete mít sílu vyzvednout předměty, jako jsou auta nebo lidé, s vaší myslí, a vrhnout je vzduchem, aniž byste dali přehradu.

Kdokoli jiný přemýšlí o Jean Gray z X-Men právě teď?

5. Tsunami

Nejlepší mody GTA 5 - Tsunami

Přichází na číslo pět na našem seznamu nejlepších modů GTA V je Tsunami Mod.

Nikdo nechce slyšet slovo „tsunami“ kdykoli, kromě hráčů GTA V, kteří si tento opravdu skvělý mod stahovali a nainstalovali.

To vám umožní potopit celé město Los Santos a zažít devastaci z bezpečnosti a pohodlí vašeho soukromého letadla, lodi nebo ponorky, zatímco všichni ostatní se snaží přežít.

Zní to jako zábava? Stažení Tsunami A vydejte se.

4. Blade Runner

Nejlepší mody GTA 5 - Blade Runner

Pokud jste fanouškem Blade Runnera a nemůžete čekat, až bude vydán Cyberpunk 2077, potřebujete tento mod ve svém životě.

Instalace tohoto mod zvýší ENB číselníky, až do kontrastu mezi barvami a dramaticky zvýší celkově osvětlovací efekty hry.

Takže, pokud jste po této klasické estetice Bladerunner, pak si stáhněte tento mod co nejdříve!

3. Vice City

Nejlepší mody GTA 5 - Vice City

GTA Vice City je jednou z nejlepších her GTA všech dob a drží místo v srdcích většiny hráče GTA.

Pokud tedy vice City potom potom Vice City: Remastered Mod je to, co hledáte.

Po instalaci dá smyšleným Miami úžasný smrk a všechno vypadá stejně jako ve Vice City.

Také existují správně mapované silnice, generátory automobilů, pracovní semafory a ještě více nových misí.

Na co čekáš?! Stáhněte si to hned.

2. Stát se Iron Man

Nejlepší mody GTA 5 - Staňte se Iron Man

Někdy se chtěl zeptat Tonyho Starka, jestli si můžete půjčit jeden z jeho Iron Man na den nebo dva?

No, teď nemusíte. Vše, co musíte udělat, je stáhnout a nainstalovat Železný muž Mod a je dobré jít.

Budete moci používat vše, co oblek Iron Man nabízí, včetně posilovačů a paprsků odpuzových paprsků, stejně jako budete moci létat kdykoli chcete.

Tento mod v GTA v Mod jen zmeškal na prvním místě smidgen.

1. Ráj Gangstera NaturalVision

Nejlepší mody GTA 5 - Gangster NaturalVision

Nejlepší Mod GTA V je MOD Gangsters NaturalVision Gangsters Paradise.

Pokud jste po mod, která zcela zlepší grafiku GTA V, pak je to bezpochyby nejlepší mod pro tuto práci.

NaturalVision byl původně navržen tak, aby GTA V vypadal co nejblíže k jižní Kalifornii a vývojáři odvedli skvělou práci, přinejmenším.

Nabízí 4k rozlišení a zcela přepracovává estetiku GTA V!

souhrn

Doufáme, že se vám líbil náš seznam 30 nejlepších modů GTA V.

Jsou to určitě některé zlé mody nejsou oni?!

Abychom se ujistili, že nejste přetíženi s výběrem, doporučujeme počínaje čísly 1, 2, 5 a 7.

Vyzkoušejte jim a pak se přesuňte k zbytku. Užívat si!

Zde je rychlá rekapitulace 30 nejlepších modů GTA V:

 1. Ráj Gangstera NaturalVision
 2. Stát se Iron Man
 3. Vice City
 4. Blade Runner
 5. Tsunami
 6. Psychokinetic
 7. Ghost Rider
 8. Vizuální v
 9. Realismus Enhancer
 10. Velký krádež
 11. Apartmán pro jednoho hráče
 12. Force Field Mod
 13. GTA remastered
 14. Pavoučí muž
 15. Vězeňská mod
 16. Realismus Ripplers
 17. Dělo vozidla
 18. Carmageddon
 19. Rozdělení
 20. Otevřete všechny interiéry
 21. Los Santos Zombie Apokalypsa
 22. Oprava Euphoria Ragdoll
 23. Pokéball
 24. Neuvěřitelný skript Hulk – Hulk Smash
 25. Gravitační zbraň
 26. Mod dvou hráčů
 27. Marlowe Valley Safehouse
 28. Rozzlobená letadla
 29. Mobilní rádio
 30. Samsung Galaxy Note 7 [Bomb]