Nejlepší mody Minecraft pro biomy, předměty a optimalizaci | Gamesradar, Game of Thrones Minecraft Mod Wiki | Fandom

Minecraft Mod hry

Podívejte se na nejlepší servery Minecraft, na kterých se můžete setkat – včetně světů naplněných Pixelmon!

Nejlepší mody Minecraft pro nové biomy, více položek a optimalizace

Minecraft Biomes o

Nejlepší mody Minecraft se mohou opravdu otřást a vylepšit vaši hru, ať už se jedná o vylepšení stávajících funkcí, vizuálních generálních orgánů nebo zcela nových biomů, bloků a davů. A co Minecraft ve vesmíru? Textury historické architektury? Možná dokonce i fantastický mod fotoaparát? Pokud jde o mody Minecraft, je tu tolik na výběr, takže jsme věci zúžili na tento seznam některých našich oblíbených pro Java Edition. Všechny tyto mody byly nedávno aktualizovány přiměřeně a měly by být kompatibilní s nejnovějším Minecraftem The Wild Update, nebo jsou plánovány v budoucnu! Zde je to, co si myslíme, že jsou nejlepší mody Minecraft a jak je můžete nainstalovat.

Jak nainstalovat Minecraft Mods pomocí Minecraft Forge

Nejlepší servery Minecraft

Podívejte se na nejlepší servery Minecraft, na kterých se můžete setkat – včetně světů naplněných Pixelmon!

Přidání nejlepších modů Minecraft do Minecraft je docela jednoduché, ale budou vyžadovat Minecraft Forge – projekt s otevřeným zdrojovým kódem, který se zaměřuje na to, aby byly různé mody kompatibilní – fungovat. S Forge Ready, stáhněte si mod, přidejte jej do složky Minecraft a poté spusťte hru tak, jak byste normálně měli. Uvědomte si, že ne každý níže uvedený mod je kompatibilní mezi sebou, takže nebudete moci nechat všechny nainstalovat najednou.

Je také důležité si uvědomit, že Forge a tyto mody fungují pouze pro Edice Minecraft Java. Nebudete je moci nainstalovat do edice Minecraft Bedrock, i když hrajete na PC. Nejbližší věc k modem, které jsou k dispozici na edici Bedrock Edition, jsou doplňky her, mezi něž patří balíčky zdrojů a chování, kožní balíčky, texturní balíčky, mash-up balíčky a další. Některé doplňky jsou zdarma, zatímco jiné vás budou stát peníze na trhu Minecraft.

Nejlepší užitkové mody Minecraft

Optifine

Začínáme se základním zlepšením pro celou zkušenost, aniž bychom jej úplně otočili na hlavu, máme optifine od SP614X. Optifine poskytuje optimalizaci a vizuální nástroje k přepracování vzhledu Minecraftu, díky čemuž je hra krásnější a přitom udržuje klasický, blokovaný vzhled. Dokonce přichází s mnoha možnostmi přizpůsobení, aby se tyto funkce vytočily zpět, nebo je ještě více tlačí. Je to skvělý mod pro každého, kdo nechce hru úplně změnit, nebo chce dobrý výchozí bod.

Quark

Pokud hledáte MOD Minecraft, který přidává spoustu úprav kvality života, nových typů bloků a vylepšení hraní najednou, měli byste si stáhnout Quark od Vazkii. Získáte mnoho věcí, které Minecraft normálně postrádá; jako je automatické nakládání, vyhledávací lišta pro předměty, krmivové koryto pro vaše zvířata a možnost automatického procházky. Quark také přidává nové davy, více typů dřeva a kamene a dokonce i magnety. Můžete si také vybrat a vybrat, které funkce Quark chcete; S nainstalovaným mod, stačí kliknout na ‘Q’ v hlavní nabídce a nakonfigurovat, které funkce, které chcete zapnout a vypnout.

Pohlcující portály

Pokud hodně používáte portály Minecraft, pak pohlcující portály mod od QoUteall určitě zlepší vaše herní zážitek. Tento mod zkracuje dobu načítání a umožňuje vám vidět přímo přes portál. Ano, můžete vidět, co je na druhé straně, než projdeš!

Jen dost předmětů (JEI)

Pokud máte nainstalovanou tunu modů, nepamatujte si každý recept, nebo stejně jako mít informace snadno dostupné, jen dost předmětů (někdy zkrácených na JEI) mezz je perfektním řešením. S některými úpravami uživatelského rozhraní a nových funkcí stanoví kromě obrazovky inventáře základní rozhraní, které vám pomůže mít jakýkoli recept jasně stanovený před sebou. Je to obzvláště užitečné, pokud jste přidali spoustu modů a nevíte, jak zatím všichni fungují, protože je to trochu pomocné manuály, na které můžete kdykoli čerpat – je to dokonce zahrnuto do několika dalších modových balíčků, takže je to, takže je to, takže je to, takže je to, takže je to tak kompatibilní se spoustou populárních modů.

Nejlepší mody minecraft budovy

Sekáče a bity

Kolik může dlát a klíč změnit váš zážitek z minecraftu? Hodně, jak se ukázalo. MOD MOD SHISELS & BITS MOD od AlgorithMX2 vám umožňuje odříkat se v jakémkoli bloku a vytvořit nekonečné příležitosti pro přizpůsobení. Různé typy nástrojů usnadňují rychlé vytváření požadovaných formulářů. Ať už se snažíte být další Minecraft Michelangelo nebo si jednoduše přejete vyhladit okraje kolem vašeho domova, tento mod je nutností.

Dobytí se zaznamenalo

Pokud chcete dát své Minecraft realističtější, historičtější vzhled, pak Dobytí se zaznamenalo je pro tebe. Tento Modpack je dodáván s tunami jedinečných textur a bloků, které přidávají tolik detailů, od různých typů kamenných cihel a dlažebního proudu, až po ozdobené dřevěné detaily. Toto je určitě mod pro kreativní stavitele a obsedantní architekty a pomůže vám vytvořit ohromující historické rekreace skutečných budov nebo vlastních starověkých budov.

Decocraft

Zdobení vašeho domu/místnosti/jeskyně je vždy významnou součástí jakékoli dobrodružné hry – včetně Minecraft. Pokud chcete přidat větší hloubku do interiérového designu vašeho sídla, pak Decocraft může být pro vás. Decocraft dává více řemeslných předmětů, které vám poskytnou vaše kopy, včetně všeho od stříbra a nosných stolních lamp po skleněné stěny pro sprchu a césaw pro hřiště. Tyto doplňky přinesou život do vašeho projektu renovace domů Minecraft. Také doporučuji přidat Bibliocraft Také mod, protože vám dává více stylových způsobů, jak zobrazit vaše předměty na policích a co.

Nejlepší mody Minecraft Gameplay

Rlcraft

Pokud jste po modu Minecraft, který přidává vážnou výzvu k režimu přežití, budete chtít vyzkoušet Rlcraft – Fantasy mod zdůrazňuje realismus, díky čemuž zůstane žít mnohem složitější. Má draky, nepřátele, kteří vás mohou snadno zabít v jednom výstřelu, dungeonech, hradech a spoustě nových receptů a pokročilých systémů. Je to tuna zábavy, pokud je vysoká potíže taková věc, kterou si ve svém zážitku Minecraft užíváte.

Les soumraku

Les soumraku je v podstatě samostatná dobrodružná hra navržená v Minecraft. Začněte vytvořením speciálního portálu a poté jej použijte k dosažení dimenze Twilight Forest Dimension, kde se můžete ponořit do jedinečných žalářů, bojovat s šéfy, sbírat kořist a další. Dimenze lesního soumraku je plná fialových odstínů a nových úkolů, takže je zralý pro objevování pro objevování. Je to v neustálém vývoji, takže se časem přidává více obsahu a neustálé aktualizace.

Kamera mod

MOD MONRAFT HENKELMAX je skvělý pro ty, kteří se rádi pořizují snímky obrazovky během svých dobrodružství Minecraft. Nejenže vám tento model fotoaparát poskytuje úplný pohled (stejný poměr jako vaše obrazovka), ale také přidává filtry, zvětšení a fotoalba. Nejlepší na tom je však možnost zobrazit vaše obrázky ve hře. Můžete jít ven, střílet několik nádherných krajin a pak s nimi zdobí svůj Minecraft Home!

Biomes O’Plenty

Minecraft má docela značnou řadu biomů, které můžete zjistit ve svých světech, ale Biomes O’Plenty Minecraft Mod přidává tolik dalších do Overworld a Nether! Můžete prozkoumat živé třešňové květy, redwoodské lesy plné tyčících se stromů a kouření vybuchujícího pekla biome na nether. Každý z těchto biomů přichází s vlastními jedinečnými květinami, rostlinami, stavebními bloky!

Galacticraft

Galacticraft jde odvážně, kam žádný MONAFT MO nešel předtím: Space. Zkoumáte nové planety, shromažďujete zdroje a přežijete ve vzdáleném dosahu galaxie. Je to nádherné dobrodružství, které je ve srovnání s jinými mody zcela jedinečné. Objevily se další vesmírné mody, ale žádné tak jednoduché a jednoduché jako GalactiCraft. Zaměřuje se na lineární postup, takže můžete vidět konečnou hranici přístupnějším způsobem.

Ztracená města

Ztracená města Mod vás začíná ve zchátralém starém městě plném budov, silnic a dálnic místo normálního počátečního bodu Minecraft. Stále má očekávané dungeony, kořist, biomy, davy a podobně, ale jsou nalezeny v tunelech metra, pod dálnicemi a ztraceny v džungli betonu. Pokud jste po více apokalyptickém, městském pocitu ve vašem světu přežití Minecraft, je to pro vás mod.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Domov

Na základě televizního seriálu „Game of Thrones“ a díla J. Martin, Game of Thrones Mod přidává svět Game of Thrones a jeho národy do Minecraft.

Čeká na vás mnoho nových bloků, položek, zbraní, davů a ​​struktur. Prozkoumejte regiony světa, navštěvující města a hrady, těžbu nových rud, setkání s přáteli i nepřáteli. Obchod, vydělávat úspěchy, dokončit úkoly, sbírat armádu. Vyberte si, na které straně chcete bojovat!

Momentálně editujeme 1 185 článků, a všechno Bylo provedeno 6 908 úprav. Naše stránky mají 32 726 767 uživatelů, počítaje v to 2 administrátoři. Vítejte!

Přehled

Biomy

Frakce

Možnosti

Přehled

Přehled hry o trůny

Biomy

Všechna místa ze známého světa