Nejlepší mody Stardew Valley 2023 | PCGamesn, 14 nejlepších modů Stardew Valley, které otřese vaše hraní – Polygon

14 nejlepších modů Stardew Valley, aby se otřásly herní hra

Contents

Máš? vůbec Nezapomeňte zavřít dveře do svých stodol a družstva v noci? Ne. Bez ohledu na to, co dělám, vždy se zdá, že moje ubohá zvířata nechám v chladu v deštivých dnech. Autoanimaldoors pro vás zapamatuje automaticky otevírám a zavírání všech stodol a kooperů každý den. Je to malá, ale život zachraňující změnu.

Nejlepší mody Stardew Valley 2023

Přidejte do své hry jeden z těchto nejlepších modů Stardew Valley, když chcete rozzlobit majitele obchodů, prozkoumat nové mapy nebo dokonce farmu Pokémon.

Publikováno: 11. července 2023

Hledáte nejlepší mody Stardew Valley? Scéna modu na PC prosperuje, přestože nemá oficiální podporu parního workshopu. Oddaní moderníci pracují na změně téměř všeho dostupného ve hře, od přidání herního podvodníka, jako je režim Boží.

Navzdory tisícům denních souběžných hráčů, kteří si užívají základní nezávislou hru, Stardew Valley se trochu dostane, takže vás nemůžeme obviňovat za to, že se chceme věci setřást. Naštěstí a předvídatelně je zde komunita Modding, aby pomohla přivést další IP do údolí, spolu s novými mapami a vylepšením manželského života. Sestavili jsme naše oblíbené mody Stardew Valley, které oslavují kreativitu scény modingu. Zde jsou naše nejlepší tipy, které poskytují vizuální generální opravy, změny hraní a, ano, dokonce i některé cheaty, což je ještě lepší jednu z nejlepších PC her.

Nejlepší seznam modů Stardew Valley

Nové mody se neustále objevují, s popularitou hry stále vysoká. Pokud se vám nějak podaří projít tímto všemi, budeme neustále kopat nejlepší nové mody, takže se podívejte zpět na aktualizace. A pokud je to vaše první ponoření do světa modů Stardew Valley, budete muset vědět, jak je nainstalovat, takže přeskočte na dno pro praktického vysvětlení.

Toto jsou nejlepší mody Stardew Valley:

Stardew Valley Mods: Ice Cream Truck

SF Daphne’s Buildible Ice Cream Truck

Nostalgické zvonění zmrzlinového vozu stačí na to, aby ty v teplejším podnebí sprintingové z jejich stolů a dolů po silnici pro sladkou pochoutku. Takže naše postavy Stardew Valley by také ocenily některé ledové dezerty, správně? S rozkošnými, pastelově zbarvenými mody zmrzliny Daphne od tvůrce Stardew Valley Abi Wabi, Nový NPC Daphne a její náklaďák budou k dispozici pro všechny vaše požadavky na ledovou léčbu ve hře ve hře. Navštíví vaše město pouze tehdy, pokud si jej stáhnete z stránky mod.

Výhody manželství

Výhody bytí manželského mod přidávají zábavnou a užitečnou novou funkci pro zemědělský RPG-můžete si vydělat výhody za oženění, které se liší v závislosti na tom, koho vstoupíte do manželské blaženosti s hrou. Seznam výhod je masitý a vypadá to, že si budete muset pečlivě vybrat, koho se pokusíte podvádět – každá postava nabídne něco docela zvláštního a odlišného od jejich vlastní.

Řekněte majitelům obchodů, kdy se otevřít

Mod prodeje prázdnin vám umožňuje diktovat otevírací doba. I když je to užitečné pouze tehdy, pokud již používáte jiné mody s jinými městy, umožňuje vám vyřešit problém v těchto modech. Možná zjistíte, že vaše obchody jsou zavřeny, když je jinde festival. Udržujte je otevřené, i když to brání majitelům vašich obchodů, aby se užívali.

Zarostlé pohádkové budovy

Pokud chcete do údolí Stardew přinést fantazijní zvrat, tato vizuální přepracování je nutností. Aliho zarostlé pohádkové budovy Mod promění všechny budovy v roztomilé pastelové domy, které vypadají, jako by byly přímo z dětské pohádkové knihy, doplněné k zasaženými květinami, které se plazily po stranách domů a obří houby stromy, které dávají celému mod v velmi Alice v Wonderlandu cítit.

Mody Stardew Valley: Vyvážená těžba

Učinit těžbu cennější

Vyvážená těžební mod, O0MRPRO, se nemění s těžbou, ale zvyšuje se to – změnou hodnoty zdrojů, které najdete. Artefakty, minerály a drahokamy a to vše dané vyšší prodejní cenu, když se objevíte zpět nad zemí, což poskytuje větší hodnotu pro všechny zpocené práce než jen spokojenost.

Rozšiřte údolí Stardew

FlashShifter vytvořil tento mega mod, který obsahuje spoustu obsahu zdarma. Expandovaný mody Stardew Valley uvádí veškerý obsah dostupný v sekci popisu a vysvětluje, že mod obsahuje „deset nových míst pro mapy, 38 nových znakových událostí, více než 400 umístění zpráv, reimaginované mapy a festivaly (všechny mapy), remasterovaná pohlcující farma 2, 2, Nová mapa města odrážející všechny změny a mnoho různých doplňků!“

Traktor Mod

Výsadba semen, zalévání plodin a shromažďování vaší bohaté plodiny je hodně práce. Mod traktoru patoschildu však usnadňuje život každého farmáře. Chcete -li získat traktor, zakupte si garáž Tractor od Robin. Když to stavěla, naskočte a jděte do práce. Traktor je všechny vaše nástroje zabudované do jednoho. Může vyčistit větvičky a horniny, oplodnit nečistoty, semena rostlin, sklizeň plodin a vodu po zemi. Pokud se ponoříte do konfigurační nabídky modu, můžete dokonce použít svůj traktor k zabíjení monster – sečte je všechny dolů!

Pokémon Relextures

Pokud Gamefreak a Nintendo nikdy oficiálně nepřinesou Pokémona na PC, můžete si být jisti, že se ji pokusíme upravit do každé možné hry. Na fórech Stardew Valley Fóra pro Pokémonovy s tématem Relextures ve Stardew Valley je na Fórech Stardew Valley v údolí Stardew, který dělá vše od převzetí doby, kdy si přejete, aby se převzala na Pokémon a dokonce i přeměnilo v Pokémonovi Pokémonovi v Pokémonovi na Pokémona na Pokémon v Pokémona v Pokémonovi v Pokémona. Pokud jej tento mod zcela neřeže, na PC jsou místo toho, abyste místo toho vyzkoušeli.

Děti berou po manželovi

Mít biologické nebo adoptované děti s vaším manželem je krásná funkce v údolí Stardew. Tento mod a batolata MOD, děti se berou po manželovi, rozšiřuje se na funkci přidáním dalšího personalizace. Místo generické palety vaše dítě zdědí funkce od vašeho manžela, včetně stylů vlasů a barev. Jen rychlá poznámka, že tento mod vyžaduje Smapi a Patcher obsahu – přejděte na dno tohoto seznamu, pokud si nejste jisti, co to je.

Milované štítky

Vědět, která zvířata jste projevili lásku a která nemáte na vaší farmě, je těžké. Neexistuje žádný náznak toho, koho jste zmeškali, což mi vede dvojnásobné a trojnásobné kontroly, že jsem pokryla všechna svá zvířata. Své velmi Důležité. Ale stejně jako miluji mazlení roztomilá zvířata, můj rozvrh je super těsný a s Jinxiewinxie’s Mod miloval štítky, vidím, která zvířata jste do toho dne ukázali lásku s trochou vyskakovacího srdce. Není pochyb o tom, že to najdete za dno.

Umístění mapy NPC

Se vším, co je možné za jediný den ve Stardew Valley, se zapamatování denních rutin mnoha postav může cítit skličující, zejména když mnoho z nich má rutiny, které se mění v závislosti na ročním období nebo počasí. S MODACE MOSTI NPC MODALY MOD si můžete prohlédnout, kde je každý vesničan kdykoli a plně si jej přizpůsobit vašim preferencím, což je užitečné, pokud hledáte pouze umístění několika vybraných znaků.

Pokoje manželé přepracovány

Poté, co jste svázali uzel, váš manžel se s sebou přesune do vašeho statku a přinese jim nový pokoj pro jejich věci a koníčky. Bohužel, tyto pokoje se necítí zcela osobní pro každou postavu a jsou místo toho naplněny obecnými předměty.

Modu manželky přepracované mod. Elliot dostane stůl a psací stroj kvůli jeho povolání jako autora, zatímco Leah dostává dekorativní obrazy a umělecké potřeby, aby odpovídaly jejím koníčkům. Je to malá změna, díky níž se údolí Stardew Cítí mnohem útulnější. Tento obsah si budete muset stáhnout.

Sezónní japonské budovy

Sezónní japonský stavební mod nahrazuje rustikální zemědělské budovy vaší nemovitosti. Každá budova má tradiční posuvné dveře, dřevěné verandy, sochy Neko a malé papírové lucerny na oslavu jara a léta. Tento mod také změní studnu v shishi-odoshi, funkci bambuso-rockeru, která přináší trochu Zen na vaši farmu.

Bath House Hot Spring

Bath House v údolí Stardew je trochu ošklivá káč. Čistě estetický a shovívavý mod, mod v Bath House House Hot Spring nahrazuje lázeňský dům horkým pramenem a představuje roztomilý, klidný zážitek více v souladu s rustikální estetikou hry.

Stardew Valley Mods: Více manželů

Více manželů

V údolí Stardew je jen tolik roztomilých postav; Proč je nemůžeme všechny randit? Nyní můžeme s Aedenthornovým více manželskými manželi. Kromě vzrušení z toho, že je schopen randit se všemi hvězdami, je také skvělé vidět mod včetně nemonogamních vztahů. Tento mod umožňuje dosud a oženit se s jinými postavami, když jste již vdaní, a „Zvyšuje skupinové události založené na žárlivosti, abyste měli šťastný výsledek.“

Jednoduchý štítek plodiny

Po přestávce je snadné si vybrat údolí Stardew, vydat se do farmy a přemýšlet, co jste zasadili v půdě na Zemi. Malý, ale užitečný přepracování, jednoduchý mod štítek pro oříznutí přidává možnost pro názvu, která se objeví nad plodinou, jakmile se nad ní vznášíte myší.

Displej rozsahu

Umístění strašáků a sprinklerů na vaši farmu není snadné. Je frustrující probudit se a najít své vzácné sazenice sevřené vrany, protože dlaždice je mimo rozsah vašeho strašáka – všichni jsme tam byli. Tento MOD Stardew Valley Range Display zobrazuje efektivní rozsah všech strašáků, sprinklerů a včelských domů, které umístíte na farmu, a zajišťuje, že vaše plodiny jsou vždy dobře zalévané a chráněny.

Snadnější rybolov

Rybaření v údolí Stardew je nestálý koníček. Vodní obyvatelé rybníka se nedovolí, aby byli chyceni, aniž by vás přinutili nějakou vážnou práci. Snadnější rybářský mod se pokouší zmírnit frustrace, která přichází s touto minihrou tím, že pohyby ryb plynuly, a proto snáze sledovaly, a také způsobují, že se ryby pohybují nahoru a dolů po metru méně rychleji. Pokud zjistíte, že rybaření ve Stardew Valley otravné, tento mod je nezbytným stahováním.

Pomalejší plot

Ploty jsou esteticky příjemným kusem zahradní dekorace, nad tím, že jsou užitečné při udržování zvířat a některých plodin obsažených v jedné části vaší farmy. Nevýhodou je však to, že se v průběhu času rozkládají, s pravidelnými dřevěnými ploty trvajícími 30 dní před zhoršením. Pomalejší plotový rozpad nepřepíše funkci této hry, ale to je na vás méně drsné, přičemž ploty trvají až dvakrát nebo třikrát déle, než potřebují výměnu.

CJB položka Spawner

S velkou silou přichází velká odpovědnost, takže budete chtít použít tuto položku Spawner Mod moudře, abyste si nechtěli překonat veškerou rovnováhu ve své hře. Tento mod Item Spawner Stardew Valley vám umožňuje vykouzlit jakoukoli položku v jakémkoli množství a kvalitě, přímo do vašeho inventáře. Použití tohoto mod může vás zavést od hadrů k bohatství v žádném okamžiku, nebo si můžete dát jeho kreativní potenciál používat a stavět svou vysněnou farmu, aniž byste vydrželi desítky hodin, které by trvalo jinak.

Hrudi kdekoli

Se všemi těmito položkami ve vašem inventáři můžete chtít přistupovat ke svým hrudim odkudkoli. Všichni jsme cítili bolest, že jsme hluboko do těžební relace, jen abychom si uvědomili, že váš inventář je plný položky. Možná jste se snažili zapůsobit na svého oblíbeného vesničana a dárek, který chcete dát, je zpět doma v jedné z vašich truhly. Truhs kdekoli, CJBOK a PATHOSCHILD, vám umožňují přístup k vašim hrudníkům, lednici, přepravní koš a chaty Junimo odkudkoli na mapě, takže už žádné otravné výlety zpět na farmu, abyste vyzvedli nebo odhodili předměty.

Stamina Regen

Stamina je velmi omezený zdroj v údolí Stardew a s tolika tím, co se má zabalit do každodenní práce – od zemědělství až po bojování po dolech – může to vypadat, jako byste toho nikdy neměli dost toho dost. Mod Stamina Regen může takový neúspěch zmírnit, což vám umožní znovu získat jeden bod výdrže každé tři sekundy, což činí tyto těžební výpravy trochu produktivnější. Maker Evilpdor také vytvořil cenné mody pro kontrolu počasí a změně doby probuzení vaší postavy.

Stardew Valley Mods: Všechny plodiny všech ročních období

Všechny plodiny, všechna roční období

Mod, který vzdoruje samotné přírodě, tento cheat vám umožňuje růst a sklízet jakoukoli rostlinu nebo plodinu bez ohledu na sezónu a nezpůsobuje rozpad plodin, když se změní sezóna. Obvykle je každá plodina omezena na pěstování v určité sezóně, aniž by nebyly schopny být pěstovány v zimě bez použití skleníku. Přesto, s tímto všemi plodinami všechny mody roční období, můžete na podzim pěstovat všechny jahody, které si přeje vaše srdce. Všimněte si, že tento mod nemění inventář obchodu, takže se musíte každou sezónu zásobit, abyste je zasadili později v roce.

Konfigurovatelné denní délky

Někdy to může mít pocit, že všechno je proti vám v údolí Stardew, dokonce i hodiny. Část Stardew Valley je naučit se, jak efektivně spravovat svůj den a rozhodnout se dokončit několik úkolů, než aby se protáhl svůj čas na mnoha úlohách. Spíše než se s tímto stresem vypořádat, tento mood TimeSceed vám umožňuje upravit čas každý den, zdvojnásobit den ve výchozím nastavení, ale umožňuje přizpůsobené délky v závislosti na tom, kolik potřebujete.

Nečinná pauza

Když už mluvíme o krutém písku času, je mod nečinný pauza užitečnou užitečností pro čas vědomý čas. Automaticky se zastaví, když detekuje více než několik sekund nečinnosti a vychovává inventář, aby naznačil, kdy časovač ve hře přestal tikat. Nakonec si můžete znovu přestávat do koupelny.

Píšťalka

Ukázalo se, že je překvapivě snadné umístit koně, takže díky bohu, že tento koně píšťalka existuje. Jednoduchý v designu, tento mod umožňuje svolat svého koně, bez ohledu na to, kde jste ho opustili, stisknutím „V“, s teleportováním na vaši polohu pomocí toho, co můžeme pouze předpokládat, že je to skutečná magie.

Stardew Valley Mods: Cheat menu

Cheaty, Cheaty, Cheaty

Dobře, všichni víme, co jsi opravdu tady pro. Jako Svatý grál Stardew Valley Cheat Mods, menu CJB Cheats poskytuje přístup ke každému podvádění pod sluncem a pak nějaké. Sahají od neomezené zalévání po nekonečné zdraví a vytrvalost. Můžete zmrazit čas, upravit své vztahy s vesničany a deformovat na jakékoli místo na mapě. To by mohlo být nejbližší, co se dostaneme do údolí Stardew s režimem sandboxu.

Jak nainstalovat mody Stardew Valley

Vzhledem k tomu, že Stardew Valley nemá žádnou podporu Steam Workshop, získávání funkcí modů vyžaduje, abyste změnili interní soubory hry. Proto pro klid vřele doporučujeme zálohovat všechny vaše soubory – zejména vaše ukládací soubory – před stažením a instalací jakýchkoli modů. Mějte na paměti, že protože Stardew Valley je hra, která stále dostává pravidelné aktualizace, budoucí aktualizace může porušit všechny existující mody, které jste nainstalovali.

V údolí Stardew jsou dva primární typy modů: mody, které nahrazují existující soubory XNB ve složce obsahu a mody, které vyžadují nainstalované API „Stardew Modding API“ nebo Smapi.

Soubory xnb

Většina modů Stardew Valley provádí malé změny ve hře, jako je změna vizuálních prvků a rekinskinningových aktiv. Chcete -li nainstalovat, musíte vyměnit existující soubor XNB novou, upravenou verzí.

Jakmile si stáhnete soubor Xnb Mod, který může být například pojmenován ‘Cat.Xnb ‘, musíte najít odpovídající soubor XNB ve složce obsahu Stardew Valley. Ve výchozím nastavení se zde nachází složka obsahu Stardew Valley: C:/Steam/Steapps/Common/Stardew Valley/Content.

Ve složce obsahu je několik podsložků, přičemž většina důležitých aktiv, včetně zvířat a vesničanů, má vlastní, což je usnadňuje nalezení. S naší novou kočkou.Soubor xnb, přejděte do podsložky „Zvířata“ a nahraďte stávající kočku.Soubor XNB s naším novým uvedaným souborem, který se objeví ve hře příště, až bude zavedený.

Připomínáme, že doporučujeme, abyste si ponechali jakékoli nezbytné soubory zálohované, pokud si někdy přejete odinstalovat mod.

Smapi

U modů, které provádějí větší změny ve hře, jako je změna událostí, je pro instalaci vyžadováno SMAPI. Je to open-source kus softwaru, který je udržován komunitou stardew Valley Modding Community, který umožňuje instalaci souborů DLL SMAPI, může také pomoci spravovat vaše soubory kontrolou, kdy vaše mody obdržely novou aktualizaci, a také přepsat jakékoli jakékoli Nainstalované mody, když oficiální aktualizace Stardew Valley změní jakoukoli část hry, která ovlivňuje vaše mody. Jakmile nainstalujete Smapi, vše, co musíte udělat, je umístit své soubory do složky Smapi Mod a měli byste být připraveni.

Obsah patcher

Content Patcher je mod pro SMAPI, který vám umožňuje stahovat balíčky obsahu, které mohou změnit vizuální prvky nebo aktiva hry, jako jsou XNB mody. Jedná se o mnohem spolehlivější způsob instalace modů než výměna souborů XNB, protože je lze automaticky aktualizovat, nainstalovat a odinstalovat přes Smapi. Většina souborů XNB má ekvivalenty balení obsahu.

Stardew Valley Mod Manager

Pokud chcete udržovat své mody čisté a organizované, MODER AKAGO vytvořil nejaktuálnější stardew Valley Mod Manager. To vám umožní sledovat všechny vaše mody a spravovat Smapi. Jeho nejlepší funkce vám umožňuje zapnout nebo vypnout mody bez odstranění souborů, což je užitečné, pokud jste jako my, jako my, neuvěřitelně nerozhodný nebo máte půl tuctu různých travních modů, které chcete vyzkoušet.

Nyní jsme zaseli semena pro rozšíření zážitku z modů Stardew Valley. Vraťte se zpět a vychovávejte tuto farmu nebo hledejte další mody ve Stardew Valley Curseforge Game Mods Hub. Pokud byste už nebyli orani dost času do zemědělské hry. Milujte to natolik, že uvažujete o změně kariéry v reálném životě? Zeptali jsme se kalifornského farmáře, jak je realistické údolí Stardew. A konečně, pokud chcete něco podobného, ​​máme doporučení pro hry, jako je Stardew Valley, které byste měli jít.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

14 nejlepších modů Stardew Valley, aby se otřásly herní hra

Klidná farma v údolí Stardew. Pole má několik tří pozemků pozemků, pěstování plodin, jako jsou ředkvičky, kale a jahody

Přestože byl v roce 2016 vydán, Stardew Valley Stále silní. Ale i ty nejlépe navržené hry lze vyladit podle vašich představ pomocí modů. Noví hráči by se mohli rozhodnout, že dávají přednost rekolovanému vzhledu, zatímco ti se stovkami hodin mohou hledat rozšířený zážitek. Ať tak či onak, shromáždili jsme některé z nejlepších Stardew Valley Mods vám poskytne spoustu možností pro vaši další přehrávání.

Nejprve se budete muset připravit na Modding. Tyto mody jsou převážně pro ty, kteří hrají na PC, ačkoli verze Steam a Android Stardew Podporujte také některé mody. Budete potřebovat další kus softwaru s názvem Smapi, který lze stáhnout z modů Nexus. K dispozici je také pěkná sada pokynů pro instalaci a používání k dispozici na Wiki Stardew Valley.

U docela málo modů budete také muset mít obsahový záplatu, takže stojí za to nastavit to současně. Stačí rozbalit složku uvnitř složky Mods, která byla vytvořena automaticky Smapi.

Gratulujeme! Jste připraveni se ponořit do nádherného světa Stardew Modding.

Estetický

Sezónní oblečení – mírně roztomilejší estetika

Verlager Sprites ze Stardew Valley, který nosí různé outfity, díky sezónním outfitům mod

Mnoho Stardew Valley Mods jednoduše provádí malé změny v tom, jak hra vypadá, a sezónní oblečení je oblíbeným příkladem. Její podtitul je „mírně rozřezavější estetická“, takže není zde nic, aby přepracoval nic, ale vylepšuje NPC skrti. Je to skvělé místo, kde začít, pokud chcete dát hru trochu více rozmanitosti, aniž byste ji příliš změnili.

Daisyniko’s Earth Asty Recolorour

Snímek z údolí Stardew, který byl přepuštěn tak, aby odstíny byly v pozemnější paletě. Byl použit zemitý rekolorový mod

Jasné barvy základních Stardew Valley jsou určitě veselé, ale rekorské mody dávají hráčům tuny jiných palet a sezónních nálad, z nichž si můžete vybrat. Zeměsíť Daisyniko přivede celou hru dolů do tlumenější, uzemněné palety, která je na očích jednodušší. Nahrazuje také místo kopání tak, že místo těch divných červů z základní hry pěstuje jetel, což je pěkný dotek.

Stardew list -redone

Farma hvězdného údolí, kde jsou stromy v pastelové růžové odstíny a trávy, mají v nich květy. Hra byla upravena hvězdnou listí

Pro mírně intenzivnější estetickou změnu vyzkoušejte tento mod, který vymění všechny flóry a fauny pro krásně pastelové verze. Jsem velkým fanouškem jarního vzhledu s několika odstíny květu stromů-a obří houby velikosti domácnosti.

Anime portréty

Snímek z obrazovky ze Stardew Valley, kde mluví Alex. Alexův portrét, díky Anime Portraits Mod, byl přepracován v anime stylu

Pokud standardní pixelové tváře bakalářů a bakalářů města Pelican nejsou docela stylem, jsou to anime portréty pro záchranu. Tento mod od Ohodavi je nejoblíbenější, díky čemuž Alex vypadá jako sportovní anime protagonista a Hayley jako magická dívka. K dispozici jsou však stovky dalších možností, které vyhovují vašemu osobnímu vkusu.

Rozmanité údolí Stardew

Patchworkový obraz postav Stardew Valley se upravoval pomocí rozmanitého Stardova údolí jako inkluzivnější škálu závodů

Vzhledem k tomu, kolik reprezentace tento mod přidává do hry, je to pravděpodobně více než jen estetická změna. Nemusí to ovlivnit hratelnost přímo, ale je to město Pelican inkluzivnější, protože mody NPC přidávají širší škálu závodů postav, postižení a typů těla. Kromě toho rozmanité údolí Stardew přidává možnosti outfitu, jako jsou sezónní změny, festival, a dokonce i mateřské oblečení.

Elleho nová zvířata stodoly

Série alpakací skrit ve stylu Stardew Valley. Možnosti pocházejí z nového mod

Je toho hodně co dělat Stardew Valley – Ale vždy by mohlo být víc! Tento mod, například přispívá k rozmanitosti zvířat, které můžete ponechat na své farmě. Kromě toho, že dává prasata, ovce, kozy a krávy roztomilé nové Sprites, přidává také několik nových možností pro vaši stodolu. Nebudou jednat jinak, ale stále budete moci dosáhnout svých snů o tom, že se stanete farmářem alpaky nebo jelenů.

Přidané funkce

Láska k vaření

Snímek z obrazovky ze Stardew Valley s nainstalovanou láskou k vaření mod. Zobrazí se oběd farmáře uvnitř stránky kuchařky

Tento mod plně přepracovává StardewDetaily související s kuchyní. V poště obdržíte starou kuchařku dědečka a jak se můžete očekávat, bude mít uvnitř spoustu receptů. Tyto recepty jsou zcela přepracovány ze základní hry, aby se ujistili, že všichni stojí za to, pokud jde o nadšence a výhody. Ale mod přidává mnohem víc než to, včetně vaření jako dovednosti, kterou můžete vylepšit, nový nástroj pro pánev, který můžete upgradovat, čerstvé plodiny a dokonce i schopnost spálit jídlo – i když tuto funkci můžete vypnout, pokud máš rád!

Všimněte si, že se jedná o mod, který vyžaduje aktiva JSON, který sám o sobě vyžaduje několik dalších bitů, aby fungovaly. Ale všechny podrobnosti a pokyny jsou stanoveny na Nexus a stojí za to trochu další úsilí, protože s aktivami JSON odemkne spoustu balíčků obsahu. Podle své stránky „v současné době podporuje recepty na výrobu, plodiny (včetně obřích plodin), ovocné stromy, velké řemeslné modely, klobouky, zbraně, oblečení a boty.”Takže jakmile začnete, můžete s tím hodně udělat.”!

Více nových ryb

Hráč Stardew Valley, který chytil zlatou rybku, jako součást nového rybího mod

Pokud jste jedním z lidí, kteří rádi rybaří Stardew, Spíše než jeden z těch, kteří (jako já) to považuje za beznadějně obtížné, je pro vás více nových ryb. Přidává 140 čerstvých ryb, které mají být chyceny, včetně paprsků, klaunů a nových druhů úhořů. Můžete dokonce chytit koi a zlaté rybky a dát je do nádrže ve vašem domě s tímto kompatibilním modem. Existuje také několik přidaných úkolů pro pozdější hru, takže se brzy nudíte rybařením. (Také jsem v úctě k vaší dovednosti.)

Volná láska

Screenshot Stardew Valley, kde farmář a dva NPC sdílejí postel díky bezplatnému milostnému mod

Nemůžu se rozhodnout, zda romantiku Shane nebo Abigail? Chtějí z města vyrobit masivní polykul? Jen se chcete jako spolubydlící setkat se svým oblíbeným NPC? Svobodná láska umožňuje vše a více, ve jménu vytváření složitějších vztahů mezi vaším farmářem a obyvateli města. Je to založeno na, ale nahrazených, dřívějších MOD pro více manželů, který udělal více, než se říká na cínu – přidal také důležité rysy jako „umožňuje vám políbit všechny své manželky tolikrát denně, kolikrát chcete, protože vážně.” Tak pravdivé.

Artisan Valley

Snímek z obrazovky z Artisan Valley upravilo verzi Stardew Valley, kde hráč stojí obklopený spoustou řemeslných předmětů

Artisan Valley přidává více než 200 nových položek Stardew, spolu s 20 stroji, které je vyrobí. Celkově vzato, je to obrovská expanze do systému řemeslného systému, která by měla udržovat věci čerstvé po dlouhou dobu. Je to také jeden z modů JSON Assets, takže jej můžete použít spolu se všemi novými ovocemi, vegetariáni, stromy, květinami, recepty atd. Součástí tohoto projektu jsou součástí tohoto projektu. Ve skutečnosti je můžete všechny chytit najednou.

Čestné zmínky: Estetické a funkce

Než se dostaneme do větších a úplných rozšíření k dispozici Stardew Valley, Stojí za zmínku, že mnoho z nejpopulárnějších modů je mnohem pokornější – a neméně stojí za to. Změny kvality života jsou jedny z nejpopulárnějších modů na Nexus a zahrnují schopnost udržet trávu naživu přes zimu, větší batoh a umístění NPC v reálném čase, která jsou na mapě označena v reálném čase. Některé z nich jsou o něco hlouběji, jako je vyhledávání cokoli mod, který vám poskytne spoustu informací na dosah ruky, a jiní jednoduše přeskočí rybářskou minihru. Osobní děkuji tomuto. Pokud při hraní hry na vanilku čelíte nějaké nepříjemnosti, stojí za to se chvilku prohledat, zda to někdo opravil. Pravděpodobně mají.

Rozšíření obsahu

Stardew Valley se rozšířil

Snímek obrazovky z údolí Stardew Expanded Mod, který umožňuje hráčům mazlit psa vedle Alexova domu

Nakonec vám dojdou věci, které byste měli dělat Stardew. Dokončili jste komunitní centrum, spřátelili jste se všemi svými sousedy a budete mít dvě šťastné děti a miliony ve zlatě. Ale můžete ten okamžik zatlačit daleko, daleko dolů po hranici s expandem Stardew Valley. Tento mod přidává NPC, umístění pro prozkoumání, události, úkoly, plodiny a ano, dokonce i ryby. Modder Flashshifter říká, že chtěli znovu zachytit pocit StardewNejlepší okamžiky vytvořením více z nich pro zkušeného hráče a popularita tohoto mod určitě naznačuje, že uspěli. A jako bonus je také kompatibilní s rozloženým mnoha dalšími mody. Například portrét Anime Portrét uvedený dříve také ovlivňuje NPC Expanded.

Ridgeside Village

Lanovka, která se pohybuje na kopci v údolí Stardew, upravená s vesnicí Ridgeside

Vesnice Ridgeside je další významná expanze a otevírá nové město přístupné lanovkou. Jak byste mohli očekávat, znamená to, že se s nimi spřátelí, stejně jako nové úkoly, události a předměty. Můžete dokonce najít romantiku v horách!

Deepwoods

Snímek ze Stardew Valley upravoval Deepwoods. Hráč stojí před rybníkem v zelené oblasti

Dosáhl dna dolů? A co srdce lesa? Deepwoods přidává novou pozdní hru, nebezpečnou, procedurálně generovanou oblast k prozkoumání. Tam jsou monstra číhají tam a můžete se jen ztratit navždy, ale existují také tajemství, překvapení a cenné zdroje k dispozici statečný strážce, který dokáže přežít stinné stromy.

Restauracieer

Stardew Valley s restaurací. Gus je v domě farmáře, který nabízí práci vařit v salónu

Pokud dáváte přednost více uvolněnému zážitku, možná budete chtít vyzvednout práci na částečný úvazek v salonu Stardrop. To dává určitou hloubku jak mechaniku vaření, tak pro vztahy, což vám dává dobrý důvod k vytvoření různých jídel a úhledný způsob, jak zvýšit vaše přátelství s Townsfolk. Je to také dobře integrovaný způsob, jak se dozvědět, co se vašim sousedům líbí, abyste si mohli udržet míč přátelství s dárky, pokud chcete. Navíc budete pomoci Gusovi. Co se nelíbí?

Nejlepší mody Stardew Valley v roce 2023

Všechny nejlepší mody Stardew Valley, od květinových retextur po snadnější rybolov.

Stardew Valley Mods - Flower Valley - Hráč stojí před statkem, který byl přepracován tak, aby byl pokryt květinami

(Image Credit: Fuetape (MODDED BY KAYA))

  • Hraní mody
  • Vizuální mody
  • Utility & Cheat Mods
  • MODS pro více hráčů
  • Jak nainstalovat

Hledám Stardew Valley Mods Oplodnit vaši osobní farmu? I když se zdá, že každý týden existuje nový napodobitel, někdy je originál vládnoucí šampion z nějakého důvodu. Ještě sedm let po jeho propuštění v roce 2016 to Stardew Valley stále dostalo – se stádami hráčů se stále hrnou, aby si vzali simulátor venkovského života. A díky oddané komunitě moddingu Stardew po celou dobu přináší větší úrodu vlastních nabídek s rozsahem od úpravy kvality života až po celkové generální opravy farmy. Navíc, podle zvuků věcí, by se komunita Moddingu mohla těšit na některé nové nástroje: v tweetu v červnu 2022 Stardew’s Dev řekl Eventual 1.6 Aktualizace by byla zaměřena na „usnadnění životů Moddersů.”

Průvodce Stardew Valley

Takže, bez ohledu na to, jak chcete renovovat vaši farmu: Komunita Stardiw Valley Modding má záda. Pokud si chcete vytvořit pastelový květinový ráj, škrtujte četu robotů, aby se snížila vaše plodiny, přepnuto na portréty anime postavy, nebo chcete jen připomenout, kdy zasadit plodinu, je tento seznam připraven k vašemu průvodci. Na stránce Nexus Mods můžete zakořenit na stránce Nexus Mods nebo na fóru Stardew Valley Mod Fórum, které stále získávají úžasné nové výtvory po celou dobu.

I bez modů je Stardew Valley určitě jednou z nejlepších notebooků, které si můžete vybrat pro váš stroj s nízkým specifikací. Nezapomeňte však na jednu důležitou věc, kterou si můžete poznamenat, než skočíte: Stardew Valley stále získává aktualizace. Protože neexistuje žádná oficiální podpora mod, existuje velká šance, že Mods přestane fungovat nebo vyžaduje přeinstalaci po aktualizaci.

Je chytrý zálohovat jakékoli soubory, které se chystáte upravovat v případě, že budete potřebovat vrátit změny. A zálohujte svá data uložení, abyste byli v bezpečí. Najdete ji ve výchozím nastavení na C: \ Users \ [uživatelské jméno] \ AppData \ Roaming \ Stardewvalley \ Saves.

Stardew Valley Gameplay Mods

Stardew Valley se rozšířil

Stáhnout z: Nexus Mods

Stardew Valley Expanded je jedním z největších hvězdných modů a opravdu se cítí jako správná expanze Stardew Valley. Přidává spoustu nových postav s vlastními příběhy a událostmi. Přidává také nové zemědělské mapy a tuny nových v herních místech. To jsou jen velké změny. SDVE přichází také se spoustou menších vylepšení a pokud se za to začne začít s dalším modem, je to tento.

Farmtronics

Stáhnout z: Nexus Mods

Automatizace je budoucnost! Pokud chcete přidat trochu sci-fi stylingu do své ospalé farmy, Farmtronics by Joe Strout vám poskytne svou vlastní armádu robotů, kteří dokáže vodní plodiny, rostliny semena a obecně se starají o vaši farmu, zatímco děláte jiní věci. Chcete -li získat první automat v poště, budete muset dokončit úkoly TODO na domácím počítači Farmtronics, které budou přidány do vaší televize. Poté si můžete zakoupit více robotů z obchodu Pierre.

Farma prodloužená

Stáhnout z: Nexus Mods

Pro ty z nás, kteří se opravdu snaží vybrat typ farmy při zahájení nové farmy, Farm Extended dává standardní výhody farmy všech speciálních farem. Rozšířená farma má vyhrazené oblasti pro rybolov, potravu a těžbu a oplocené oblasti určené k tomu, aby zvířata zabránila úniku zvířat. Modder Forkmaster také přidal zastávku minecartu za statkem pro rychlé cestování do jiných částí města přímo z domova.

Atraktivní standardní farma

Stáhnout z: Nexus Mods

Tady je další vynikající standardní přepracování farmy, i když tento je zaměřen na to, aby byl roztomilý místo efektivní. Tato zemědělská mapa má spoustu určených plodinových polí v různých velikostech, několik rybníků a jen pár zákoutí pro zastrčení budov. Je to určitě pro zemědělce, kteří chtějí opravdu krásnou zemi, ale nebojí se maximalizovat zisky.

Můžete zjistit, že tento snímek na farmě také používá některé alternativní textury. V sekci Visual Mods najdete Flower Valley.

Stardew Aquarium

Stáhnout z: Nexus Mods

Tento nepřiměřeně úžasný doplněk talentované skupiny modelů přidává do hry celé akvárium. Stejně jako na zvířecím křížení se ryby, které darujete do akvária, stávají výstavami, které můžete vidět sami. Samotné akvárium se nachází v nové plážové oblasti, ke které je přístupný vlakem ve městě Pelican.

Ellieho ideální skleník

Stáhnout z: Nexus Mods

Existuje spousta modů pro rozšíření skleníku, z nichž většina je příliš velká. Ellieho redesign je velmi vyvážený a nabízí tři různé redesigny skleníku, od skromného výše po větší budovu dvou místností. Skleník můžete smrk s jednoduše lépe rozloženým centrálním spiknutím a stromovému výsadbě nebo jít do velkého druhého sadového pokoje.

Pro další možnost skleníku je Oasis Greenhouse Mod od Daisyninika estetickým designem, který také přidává lázně a vinný sklep.

Chov zvířat

Stáhnout z: Nexus Mods

Mod chovu zvířat, dříve známý jako MOD BUTCHER, vám umožňuje proměnit své zvířecí přátele na jejich součásti masa. Pokud se nestaráte o používání masa na vašem roztomilém malých prasech, Modder Digus přidal „softmode“, který změní sekáček na hůlku masa, která vám umožňuje „vyměnit si zvířata za maso, které roste na stromech na jiné dimenzi.„Také přidává novou soutěž Animal Contest, na kterou se můžete zúčastnit.

Kit konopí PPJA a více potravin

Stáhnout z: Nexus Mods

„Starosta Lewis nedávno přijal legislativu, která vám umožňuje pěstovat konopí na vaší farmě!„Říká Paradigmnomad Modder. Konopné soupravy přidává řadu kmenů konopí, které lze zakoupit od Harvey a Pierre během léta a podzimu. Vaše zralé konopné rostliny mohou být vytvořeny původními stroji Stardew Valley pro výrobu produktů, jako je konopnický hadřík a konopné olej.

Paradigmnomad je spousta dalších modů a přidává další recepty, plodiny a předměty. Existují zabity řemeslného zboží a dokonce i stromy, které pěstují maso. Již nejsou aktualizovány, ale zdá se, že jsou stále funkční s verzí Stardew Valley verze 1.5.

Skateboard

Stáhnout z: Nexus Mods

Dělá to, co říká na cínu: skateboard přidává skateboard. Nejste si jisti, proč byste potřebovali další informace než to, ale je to řemeslná položka, která vyžaduje skromnou sbírku materiálů, po kterém můžete na okamžik skartovat pouze s klepnutím. Vaše skateboard je trochu nelidnější než chůze výměnou za rychlejší cestování, ale hej – tak je to skutečný skateboard, pro většinu z nás.

Tvůrce MOD také doporučuje jejich další skokový mod, který nejen pomůže rozmotat se po bruslení do rohu, ale také vám umožní to udělat nemocné triky.

Láska k vaření

Stáhnout z: Nexus Mods

Tento mod je pro lidi, kteří opravdu milují vaření a chtějí, aby to v údolí Stardew záleželo více. Přidává nové recepty, vyhledávací funkci a schopnost přepínat pomocí vysoce kvalitních ingrediencí. Dokonce to mění hojení, takže konzumace potravin se v průběhu času uzdraví místo okamžiku. Existuje dokonce nová výzva pro komunitní centrum, která odemkne upgrady kuchyně.

Automatizovat

Stáhnout z: Nexus Mods

Automatizovaný mod je obrovským přínosem produktivity na farmě, která mi připomíná komplikované stroje Redstone v Minecraft. Automatizace vám umožňuje spárovat truhly pomocí strojů, které automaticky vytáhnou suroviny z připojené hrudi a zatlačí výstup zpět do stejné hrudi. Chytřejší lidé než já budou moci spojit složité interakce, které vás ušetří před běžením o vaší farmě a celý den vyplňují stroje.

Traktor Mod

Stáhnout z: Nexus Mods

Moderní zemědělci se radují! Už neznamená úniky do krajiny, musíte se také podrobit starodávným zemědělským technikám. Mod traktoru umožňuje zakoupit traktor, který vykonává stejné funkce jako mnoho z vašich základních farmářských nástrojů, ale ale ale, ale rychlejší. Dělá vše od nečistot po nečistotách po rozbití skal po výsadbu semen, vše od pohodlí pohodlného sedadla. Je to velmi drahá upgrade, jako jsou traktory, ale jakmile jste si koupili tu garáž, už nikdy nebudete muset zasadit ručně.

Oprava rybolovu

Stáhnout z: Nexus Mods

Stardew Valley je jednou z mála her, kde nestanu přímou nenávidět rybářskou minihru, ale revize rybolovu z rybolovu dělá zážitek mnohem lepší. Přidává možnost, že by se o vás ryby nevěděly, což je usnadňuje chytit a odměňuje vás za po sobě jdoucí dokonalé úlovky také. Stále si nikdy nevyberu mapu farmy Riverland, ale toto generální opravy určitě způsobí, že tyto úspěchy rybolovu popadne méně bolestivé.

Volná láska

Stáhnout z: Nexus Mods

Výběr paramour od všech způsobilých jednotlivců Pelican Town je bojem pokaždé, když začnu novou hru. Abigail mluví k mému nerdy malému srdci, ale není si chudák Shane zaslouží být zachráněn před spojky Jojamartu? Láska zdarma je hvězdná 1.5 nástupce bývalého MOD MOD MULTION PHOSES, který vám nyní umožňuje mít mnoho životních situací, jako je spolubydlící a manžel nebo více manželů.

Platonic Partners

Stáhnout z: Nexus Mods

Pro přesný opak mod více manželů Mod, Mod Platonic Partners vám umožňuje mít vztah na úrovni 10 srdce s kandidáty na manželství, aniž byste se oženili. Závěrečné vztahové události pro každou postavu byly upraveny tak, aby odrážely váš blízký osobní vztah. Stále můžete žít spolu nebo spolupracovat, jen bez romantické komponenty.

Romanceble Rasmodius

Stáhnout z: Nexus Mods

Nikdy jsem nebyl nakloněn oženit se s Rasmodiusem čaroděje, ale zřejmě Modder Waswolfmaster byl tak inspirován po hraní dalšího mod, přepracování vyprávění čaroděje. Romanceble Rasmodius staví na přepracování vyprávění vytvořeného Haywrites, aby ho proměnil v manželský kandidát s srdečními událostmi, dialogem po manželství a dialogem festivalu, který odkazuje na váš vztah. Mám podezření, že by se to dobře spojilo s mod, který změní Rasmodiusův portrét, aby ho vypadal trochu vhodnější pro váš mladý a dospělý farmář.

Vizuální mody Stardew Valley

Stardew Anime Mods

Stáhnout z: Nexus Mods

Stardew Anime Mods je jedním z nejpopulárnějších portrétních modů pro Stardew, z dobrého důvodu. Jeho podrobné a pestrobarevné práce na pixelech se skvěle hodí k výchozímu údolí Stardew.

Dcburger’s Portrét Mod

Stáhnout z: Nexus Mods

Můj vlastní oblíbený portrét je DCBurger’s Portrait Mod, na rozdíl od mnoha úprav postav a genderových swapů ve stylu anime, Dcburgerovy portréty jsou odvážnější. Všechny postavy mají tmavší styl s čtvercovými čelisti a více mužských funkcí. Nemusí se přesně hodit do původní verze města Pelican, ale jsou to pěkná přestávka od roztomilosti. Tyto portréty se spoléhají na portrétní mod, který umožňuje portréty postav s vyšším rozlišením.

Anime portréty Fisharia

Stáhnout z: Nexus Mods

Další vynikající anime portrétní mod je sada Fisharia s ještě roztomilejším, karikaturním pocitem než některé jiné hvězdice anime mody. Tato sada pokrývá všechny obsazení Stardewa a jde tak daleko, že některé z nich dávají docela divoké anime účesy.

Rozmanité údolí Stardew

Stáhnout z: Mod Drop

Stardew Valley má skvělé obsazení postav, ale tento mod je remixuje přidáním rozmanitějších typů těla, etnik a pohlaví. Po stažení si můžete vybrat, zda si ponechat původní model pro každou postavu nebo přepnout na rozmanitější model. Pokud provedete přepínač, nejen se změní model postav, ale také získají své vlastní sezónní oblečení, plavecký kostým, mateřské oblečení, když jsou těhotná a hrstka dalších doplňků. Ještě lepší je postavy Ne Switch bude stále způsobilý pro jiné mody.

Monster Valley

Stáhnout z: Nexus Mods

Hry o randění monster a mečů a ptáků se v poslední době vypracovaly do herního hlavního proudu a Monster Valley nese ve svých podivných stopách. „Někdy chtěl randit s démonem? Svádět slizovou dívku? Vezměte si Mermana?„Zeptá se Modder Blizzriel. „No, teď můžeš!„Monster Valley mění jak portréty, tak skřítci nejuznávanějších a jejich rodin Pelican Town na strašidelné alternativy. Sebastian a Robin se stanou démony, zatímco Maru a Demetrius jsou panenky Patchwork. Elliott je samozřejmě Merman.

Backpacks a ozdoby

Stáhnout z: Nexus Mods

Tento mod Stardew Valley od PeaceFulend si klade za cíl dát nejúžasnější batoh kolem. Můžete si vybrat z více návrhů, změnit barvu, přidat dynamické osvětlení lucernou nebo dokonce nést batoh, který se zvětšuje, jak se váš inventář plně. Při procházce se bude vznášet také výběr ozdoby, které se budou vznášet. Je to malá změna, ale vzhledem k tomu, jak často máte batoh, je to mod, který se rovná zábavnému a chutnému doplňku.

Prázdná místnost pro manžela

Stáhnout z: Nexus Mods

I když miluji všechny Hradewovy manželky, jsem vždycky trochu zklamaný, když se moje zlatíčko nastěhuje a úplně odpadne estetiku mého domu s vlastní podivnou hobby místnost. Manželství je hlavně o kompromisu, ale posvátnost mého výzdoby není oblast, kde jsem ochoten se setkat uprostřed. Moje problémy jsou vyřešeny s modem prázdného manžela, který mi dává schopnost uložit na mého partnera svůj vlastní dekor.

Květinové údolí

Stáhnout z: Kayainsdv.Postyp

Pokud jde o budování retextures, Flower Valley je jednou z nejkrásnějších, což není překvapením jeho popularity. Tento mod přepracovává všechny vaše zemědělské budovy, město Pelican a stromy po celém údolí se sezónními květinami. Je to horečka sen o květinách hned z pohádky.

Slime Rancher

Stáhnout z: Nexus Mods

Tento mod nahrazuje vizuální prvky pro každé zemědělské zvíře (jiné než ryby), inspirovaný nádherným kosmickém kosmickému kosmickému kosmickému kosmickému kosmickému kosmickému kosmickému kosmickému kosmickému kosmickému kosmickému. Je to však jen kosmetická léčba-vaše hospodářská zvířata si zachová všechna jejich skliznivé rysy v jejich novém státě Ooze-Y. Pokud máte zájem jen o výměnu některých zvířat nebo vašeho domácího mazlíčka, má mod volitelné verze, které pouze vyměňují hospodářská zvířata, domácí zvířata nebo koně.

Pinkpokalypsa

Neměl bych být šokován počtem modů, které konkrétně přeměňují různé prvky údolí Stardew na Cotton-Candy Pink. Nejprve otočte všechny dialogové okny Stardewa a obrazovky inventáře růžové Růžové rozhraní. Následovat to s Roztomilé údolí růžové a Více budov pro roztomilé údolí Což společně růžové budovy, interiéry, nástroje a stroje. Chceš Růžová ovce? Samozřejmě ano. Proč mít strašáky, když můžete mít spoustu rozkošných Catcrows namísto?

Cídnější tlustší krávy

Stáhnout z: Nexus Mods

Clider tlustší krávy mění hovězí kosti Stardew Valley na baculační verze s růžovými tvářemi, které měly vypadat jako krávy sklizně Moon. Řada moderníků vytvořila nové zvířecí skřítky, ale to je zdaleka moje oblíbená. Modder IdentityPollice vydal aktualizaci na rozcuchané tlustší krávy, která zahrnuje všechny jejich roztříštěné a tlustší retextury zvířat pro kozy, kuřata a další.

Utility a cheat mody Stardew Valley

Umístění mapy NPC

Stáhnout z: Nexus Mods

Toto je nástroj, který nikdy nebudete chtít být, až jej přidáte. Obyvatelé města Pelican Town se nikdy nezdá být tam, kde očekáváte, když je potřebujete nejvíce, takže tento mod ukazuje na vaší mapě přesně tam, kde jsou za všech okolností. Už nebudete chodit tam a zpět v obchodě Marnie, zatímco ona jasně navštěvuje jógu u Pierre’s.

Přidejte bobule do kalendáře

Stáhnout z: Nexus Mods

I když je to jen malá změna, přidejte do kalendáře Inmognito sezóny do kalendáře, protože to dělá právě to, umožňuje vám sledovat sezónu bobule a skořápky, abyste věděli, kdy se vydat ven a sklízet. Na jaře má sezónu Salmonberry, v létě na pláži a na podzim sezónu BlackBerry na podzim.

Farmář pomocník

Stáhnout z: Nexus Mods

Tento šikovný mod Stardew Valley od Aedenthorn je pro každého farmáře nutností. Může vám říct, kdy jsou semena v sezóně příliš pozdě na vysazení, a dokonce zabránit pozdnímu výsadbě, pokud zapnete funkčnost. Pomocník zemědělce může také připomenout, kdy rostliny vyžadují sklizeň nebo zalévání před spánkem, a dokonce vás může vyzvat, abyste na noc vrátili vaše zvířata dovnitř.

Informační sada UI

Stáhnout z: Nexus Mods

Na farmě je toho hodně, a někdy si prostě nemůžete vzpomenout, když jste vysadili květák nebo zda jste dnes ráno mazlíte ovce. Suite uživatelského rozhraní obsahuje mnoho užitečných her, které se zcela nepřekrývají do podvádění území. Zvířata, která musí být dojena nebo mazlíčka, mají nad hlavou ikony. Na myši over, rostliny zobrazují své jméno a dny, dokud je nemohou být sklizeny. Informační sada má řadu dalších užitečných funkcí perfektní, pokud jste zapomnětlivý farmář.

Přeskoč

Stáhnout z: Nexus Mods

Umístíte brány pro své ploty na základě toho, co vypadá hezky místo toho, co je ve skutečnosti praktické? Můžete přestat chodit celou cestu kolem oplocených polí a život mnohem usnadnit přeskočením. Dělá přesně to, co říká na cínu.

Pomocník dárkového chuti

Stáhnout z: Nexus Mods

Pokud budete neustále muset alt+tab ze své hry, protože si nemůžete po celý život pamatovat, které dárky dát Caroline a Evelyn, dárkový chuťový pomoc vám brání v museli opustit hru, abyste získali odpovědi. Tento mod přidá popis s oblíbenými položkami vesničana, když nad nimi myš v nabídce vztahů nebo jejich narozeniny v kalendáři. Pokud se najednou stanete vševědoucím způsobem, jak se pro vás dárky cítí příliš podváděné, přidal Modder Tstaples verzi progrese mod, kde budete znát pouze preferované dary vesničana, pokud jste je sami úspěšně objevili prostřednictvím pokusu a omylů.

Kategorizovat truhly

Stáhnout z: Nexus Mods

Druhým rokem z jakékoli hvězdné farmy jsem obvykle dostal celou flotilu hrudníku, který by uvedl všechny své nadbytečné ovoce, stavební materiály a Rarecrows. Každý z nich má specifické šíření položek známých pouze ze seznamu zásob, který existuje pouze v mé hlavě. Kategorizace truhly vám umožní pochopit šílenství tím, že přesně diktuje, které položky jdou, do kterých hrudi a vložením pouze těchto položek s jedním tlačítkem stisknutím pokaždé, když jej otevřete. Nikdy jsem se necítil tak organizovaný.

Nabídka podvádění ve hře

Stáhnout z: Nexus Mods

Toto je velmi daleko složitý a působivý mod, který uvnitř hry přidává rozsáhlé podváděcí menu. Můžete teleportovat kdekoli, upravit své úrovně dovedností za běhu, změnit počasí, zmrazení času, dát si peníze, zvýšit rychlost pohybu, zapnout režim Boha, upravit potíže s rybolovem, aby vaše zalévání nikdy nedošlo a celá sakra Mnohem víc – všechno zevnitř hry. Nabídka Cheat má na tomto seznamu zabudováno některé funkce jiných modů, takže pokud se vám líbil vzhled některých modů na předchozí stránce, mohou být zde zakrytí.

BJS – kapitán času

Stáhnout z: Nexus Mods

Někdy se dostanete na rok pět farmy a dosáhli jste téměř všeho kromě shromáždění štěstí. Když nemáte co dělat, ale sledovat, jak vaše plodiny rostou, BJS Time Skipper vám umožní používat funkci čekání na čas, kde si vyberete počet dní, které byste chtěli přeskočit, a pak sledovat dny létající.

Noční sova

Stáhnout z: Nexus Mods

Pokud potřebujete více času ve svém dni na farmu, jediným způsobem, jak to získat, prostě nespí! Stardew Valley nutí vašeho farmáře, aby omdlel ve 2 hodiny ráno, pokud ještě nešli do postele. S nočním sowl mod, můžete zůstat navždy a nikdy spát. Hra ušetří v 6 hodin ráno tím, že bude vypadat, jako byste omdleli, ale na rozdíl od hlavní hry neztratíte předměty nebo budete znovu nuceni domů.

Zakázkové osnovy

Stáhnout z: Nexus Mods

Vlastní warps přidává menu do údolí Stardew, kde můžete nastavit a cestovat na libovolnou dlaždici na herní mapě. Je to kýčovité řešení problému chůze nebo jízdy po městě, ale přesto skvělý mod!

Autoanimaldoors

Stáhnout z: Nexus Mods

Máš? vůbec Nezapomeňte zavřít dveře do svých stodol a družstva v noci? Ne. Bez ohledu na to, co dělám, vždy se zdá, že moje ubohá zvířata nechám v chladu v deštivých dnech. Autoanimaldoors pro vás zapamatuje automaticky otevírám a zavírání všech stodol a kooperů každý den. Je to malá, ale život zachraňující změnu.

Stardew Valley Save Editor

Stáhnout z: Nexus Mods

Tento editor ukládání je samostatný nástroj, nikoli technicky mod, který vám umožní upravit určité proměnné o vašem souboru uložení, aniž byste museli kopat v textovém editoru. Jistě, můžete je použít k podvádění peněz a síle do vaší hry, ale také vám to umožňuje dělat obtížnější věci než to. Editor Save lze použít k podvádění vaší hry, ale lze jej také použít k jemně upravit proměnné, které jste nemohli ovládat jinak, což z něj činí cenný nástroj i pro ty z nás, kteří vůbec nepoužívají žádné mody.

Multiplayerové mody Stardew Valley

Zobrazený majitel kabiny

Stáhnout z: Nexus Mods

Pokud provozujete operaci s několika dalšími farmářskými přáteli, může být obtížné sledovat, které domy patří, kterým přátelé. Zobrazený majitel kabiny je rychlá oprava, která zobrazuje název majitele kabiny při vstupu. Žádné další žertování špatného přítele náhodou.

Multiplayer batohy

Stáhnout z: Nexus Mods

Dalším užitečným způsobem, jak ponechat karty na svých přátelích pro více hráčů, je MOD MULTLAYER MOD, který vám umožní vidět, co s sebou nosí všichni vaši kolegové farmáři. V ideálním případě jej můžete použít k plánování lépe jako skupinu, ale pokud to prostě potřebujete, aby zjistil, kdo hromadí všechny motyky, může to také udělat.

Neomezené hráči

Stáhnout z: Nexus Mods

Nyní, když je oficiální podpora multiplayerů Stardew Valley venku, již nepotřebujeme provizorní multiplayerový mod, ale vždy existují vyšší výšky, které mohou výrobci modu usilovat. Neomezené hráči odstraní čepici na kabinách, které lze postavit na farmě a limit počtu zemědělců, kteří se mohou připojit k relaci. Pouze hráč, který hostuje relaci pro více hráčů.

Vždy na serveru

Stáhnout z: Nexus Mods

Tento mod uvede hostitele farmy do hlubokého spánku, což umožňuje světu pokračovat v běhu, aniž by hrál. To umožňuje zbytku vašich zemědělců hrát, i když hostitel není přítomen, a mod je dostatečně chytrý, aby pozastavil akci, když nikdo není aktivní, aby čas neprošel. Hostitel bude muset nechat hru běžet na jejich počítači, ale to je malá cena, kterou zaplatí za farmu, která nikdy nespí.

Warp to Friends

Stáhnout z: Nexus Mods

Warp přátelům přidá další menu do údolí Stardew, který ukazuje umístění všech ostatních farmářů a tlačítko pro deformaci přímo k nim. Obzvláště užitečné pro pomoc novým přátelům, pokud se ztratí nebo potřebují pomoc hluboko v dolech.

Stardew Valley Mods: Jak je nainstalovat

Jak nainstalovat mody Stardew Valley

Přidání modů do údolí Stardew může být velmi jednoduché, pokud existuje pouze pár, který chcete použít. Mnoho z nich je nainstalováno pouze umístěním stažených souborů do složky „Mods“ do adresáře Stardew Valley. Pokud hrajete skrz Steam, výchozí umístění je „C: \ Steam \ Steappaps \ Common \ Stardew Valley“. Pokud chcete pouze pár praktických modů, nezapomeňte zkontrolovat pokyny a závislosti na instalaci a poté je hodit do složky modů. A je to!

Některé mody mohou vyžadovat některé důležité základní mody, jako je Smapi níže. Pokud chcete nainstalovat poměrně málo modů nebo přepnout tam a zpět mezi různými skupinami modů pro různé ukládací soubory, je Stardrop Mod Manager nejvhodnějším způsobem, jak toho dosáhnout v roce 2022.

Stardew Modding API (SMAPI)

Mods, které provádějí složitější změny. Toto je komunitní API, které se často aktualizuje a umožňuje vám používat mody DLL. Nejnovější verzi SMAPI si můžete stáhnout z jejích webových stránek a najít docela důkladné průchod, jak jej nainstalovat (a udržet své úspěchy páry, které jsou povoleny při používání) na Wiki Stardew Valley Wiki. Smapi kontroluje konflikty a aktualizace modu, ale pokud chcete opravdu známý nástroj pro správu pocitu, budete chtít použít také Stardrop.

Obsahový záplata Stardew Valley

Mnoho současných modů Stardew Valley je kompatibilní s obsahem Patcher, nástrojem, který načte celou řadu modů bez změny souborů XNB, což usnadňuje instalaci a odinstalaci a také snižuje pravděpodobnost konfliktů mezi modys. Patcher obsahu může být rozbalen do složky „Mods“ Stardew Valley ve stejném místě, které je diktováno výše. Poté můžete spustit Stardew Valley s Smapi.

Stardrop Mod Manager

V roce 2022 je Open-Source Mod Manager Stardrop určitě jedním z nejjednodušších způsobů, jak spravovat velké skupiny modů. Projekt s otevřeným zdrojovým kódem je stále v otevřené beta verzi, ale je již velmi známý, pokud jste pro jiné hry použili komunitního manažera mod. Umožňuje vám nastavit různé profily pro snadné vyměnění mezi skupinami mod, kontroly aktualizací a nekompatibilitu. Můžete sledovat, jak začít ve svém instalačním průvodci.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.