Nejlepší načítání a přílohy Warzone EX1, EX1 | Cod Warzone a Vanguard zbraně Blueprints | Volání povinnosti

EX1 Warzone

Tento konkrétní Warzone EX1 Loadrout využívá připevnění odstřelovače nabití, PV hlaveň Amp AMP. Pv hlaveň AMP AMP mění EX1 na smrtící odstřelovací pušku, která střílí doslovné lasery. Zatímco vybrané přílohy umožní uživatelům ovládat EX1 jako DMR, Assault Rifle nebo SMG, změna konverze náboje EX1 je nejoblíbenější a efektivní v Warzone.

Nejlepší načítání a přílohy Warzone EX1

Nejlepší načítání a přílohy Warzone EX1

Nejlepší Warzone EX1 Loadrout rozpadne opozici, než vědí, co je zasáhlo. Inspirován EM1 z Pokročilá válka, EX1 je prototypová energetická puška, která vyniká mezi zabitím zbraní z druhé světové války, které v současné době dominují Warzone meta. Pokud tedy chcete vyzkoušet tento mocný Volání povinnosti: Předvoj Energetická puška, už nehledejte, abyste našli to nejlepší Warzone EX1 načítání a přílohy.

  • Chcete vědět, jak odemknout revolver Valois ve Warzone? Tady je, jak.

Jak odemknout ex1 ve Warzone a Vanguard

Warzone-Best-Ex1-LOADOUT-HOW-TOCLOCK

Puška EX1 Assault je k dispozici na úrovni 15 v Warzone Sezóna 5: Last Stand Battle Pass. Alternativně si můžete zakoupit svazek s plánem EX1 v obchodě pro body tresky, abyste tuto jedinečnou energetickou pušku předčasně odemkli. 8bitový válečný svazek nabízí Blueprint Mastercraft EX1 spolu s různými tematickými doplňky.

  • Chcete něco tradičnějšího? Vyzkoušejte nejlepší načítání a přílohy Warzone KG M40.

Nejlepší načítání Warzone EX1

Warzone-Best-EX1-LOADOUT-ATOTACHMENTS

Assault Rifle EX1 je na rozdíl od jakékoli zbraně, ve které jsme viděli Warzone. Tato prototypová zbraň bez připoutání má téměř maximální rychlost, přesnost a kontrolu. Hlavním losováním ex1 je však jeho šílená úroveň přizpůsobení. Díky rozmanitosti jedinečných příloh, které nabízí EX1, můžete jej upravit na úrovni nejvíce Warzone Zbraně nejsou schopny. Se správným nastavením může energetická puška EX1 fungovat jako útočná puška, SMG, DMR nebo dokonce ostřelovač. S tím je nejlepší načítání a přílohy zcela závisí na tom, co výklenek chcete, aby EX1 vyplnil.

Tento konkrétní Warzone EX1 Loadrout využívá připevnění odstřelovače nabití, PV hlaveň Amp AMP. Pv hlaveň AMP AMP mění EX1 na smrtící odstřelovací pušku, která střílí doslovné lasery. Zatímco vybrané přílohy umožní uživatelům ovládat EX1 jako DMR, Assault Rifle nebo SMG, změna konverze náboje EX1 je nejoblíbenější a efektivní v Warzone.

Připevnění k připoutanosti, jako je kotevní kotva Ac-Titanium, Carver Foregrip UnderBarrel a nalepená přilnavost, zpětný ráz na ex1 téměř neexistuje. Poté, s zvětšenou relé a pwn rychlou aktuální baterií, si budete moci vybrat nepřátele z dálky v rychlém sledu.

Protože to trvá chvilku nabití EX1 před vypálením, zvyknout si na zpoždění může nějakou dobu trvat. Ale jakmile je praktikován, EX1 otočený odstřelovač je nejen docela silný, ale je zábavné použít!

  • Bude Call of Duty Warzone 2 zdarma? Máme odpověď.

Nejlepší načítání Warzone EX1: výhody a vybavení

Warzone-Best-EX1-LOADOUT-ATOTACHMENTS

Raven Software oznámen v sezóně 5: Last Stand Patch poznamenává, že další Warzone Serpentine Perk Nerf přichází později v sezóně. Když se to stane, může to konečně vložit hřebík do hadské rakve, ale do té doby je Serpentine příliš silný na to, aby ignoroval.

Zatímco můžete navrhnout pušku EX1 Assault Rifle, která vyniká na téměř střední řadě, výše uvedené načítání je postaveno kolem setkání s otevřeným vzduchem běžnými kolem Caldera. Pokud tedy plánujete vyjmout toto načítání do ulic a těsných chodbů na ostrově Rebirth, možná budete chtít použít přehnaný, abyste jej mohli spárovat s jedním z nich Warzone Nejlepší SMG. Samozřejmě, pokud to uděláte, budete také chtít hodit na AMPED, abyste mohli rychle vyměnit mezi SMG a EX1 v závislosti na rozsahu angažovanosti.

Pokud jde o vybavení, je těžké se pokazit s výstřelem a Semtex. Stimpy umožňují uživateli manévrovat kolem vylepšených rychlostí a sloužit jako forma léčení na cestách. Pokud jde o Semtexs, jsou pravděpodobně nejjednodušší smrtící Warzone a obecně skvělý nástroj pro dokončení nepřátel nebo je nutit z krytu.

Myslíte si, že EX1 s připevněním odstřelovače náboje může konkurovat Nejlepší Warzone Snipers?

EX1 Warzone

EX1

The EX1 je zbraň uvedená v Call of Duty: Vanguard a Call of Duty: Warzone Pacific, je to jeden z nich Útočné pušky K dispozici ve hře.

EX1 byl do hry přidán jako součást obsahu bezplatného Sezóna 5 (VG) .

Zde najdete hlavní informace o seznamu zbraní a úplného seznamu plánů zbraní pro EX1, které jsou k dispozici v Cod Warzone a Vanguard.

Prototypová energetická puška účinná na dlouhém doletu a vysoce přizpůsobitelná.

Informace o zbrani EX1

Hra Vanguard zbraň Assault Rifles Phonetic Alphabet Mike Release Season 5 (VG) Typ zbraně Primární zbraň Jak odemknout úroveň 15 sezóny 5 Battle Pass Hodnocení uživatelů

Seznam Blueprints EX1:

Jádro obvodu

Jádro obvodu

Noclip

Noclip

Superkritický

Superkritický

Tato prototypová energetická puška zanechává tradiční balistiku ve prospěch přizpůsobitelného bateriového systému používaného k napájení jeho útoků. Efektivní na dlouhém doletu, zbraň vyžaduje po vyčerpání jeho kapacity od ochlazení vychlazení. Nemusíte se starat o to, že dojde munice, ale během opětovného načtení vás chytí a máte potíže.

Vybavte tepelnou čenich pro mimořádnou kapacitu nabití, vložte novou baterii a transformujte schopnosti EX1 s hlavností burst nebo nabití odstřelovače. Její potenciál střelce je působivý, s možnostmi pro každý scénář.