Nejlepší načítání FTAC Recon a nastavení třídy v moderní válce 2 | Nejlepší přílohy pro FTAC Recon – Dot eSports, Best FTAC Recon Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody – Dexerto

Nejlepší FTAC Recon Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody

Se vzestupem Cronen Squall v sezóně 3 se alternativy jako FTAC Recon nedostanou mnoho šancí. Přestože není nejoblíbenější zbraní, FTAC Recon je monstrum zblízka. Zde je naše načítání pro rekonstrukci FTAC Warzone 2, včetně nejlepších příloh, výhod a vybavení.

Nejlepší načtení a nastavení třídy FTAC v moderní válce 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 představoval několik solidních možností pro hráče a širokou škálu zbraní, ze kterých si můžete vybrat při spuštění, s mnoha dalšími přidáním prostřednictvím sezónního obsahu.

Zbraně v nabídce v MW2 Zahrňte všechny klasiky do kategorie útočné pušky, samopal a odstřelovací pušky. Ale je tu také třída, která je něco jako hybridní chycená uprostřed mezi ARS nebo Snipers, a nazývá se to bitevní pušky.

v MW2, Bitevní pušky jsou poloautomatické pušky, které budou střílet tak rychle, jak můžete stisknout spoušť. Někteří z nich mají režim prasknutí palby, který vám umožní vystřelit ve výbuchu po dvou nebo více, ale nemůžete stisknout spoušť, abyste tyto zbraně vystřelili.

Rychlé spouštěcí prsty jsou nutností, když se nepřátelé střílí s bitevní puškou online, protože režim plného auto je v rozporu se zbraní postavenou pro takovou sílu. Toto je solidní a spolehlivé načítání bitevní pušky.

Zde je nejlepší způsob, jak vybavit Battle Rifle FTAC Recon MW2 Během druhé sezóny.

Nejlepší načtení FTAC Recon Modern Warfare 2

 • Hlaveň: 419 mm exf barel
 • Optický: Cronen Mini Red Dot
 • Skladem: Demo Precision Elite Factory
 • UnderBarrel: VX ananas vert Grip
 • Zadní přilnavost: Podpora Grip CP90

Sekundární: Preferovaná pistole
Taktický: Omračující granát
Smrtící: Semtex
Perk Package: Battle ztuhlý a dvojnásobný čas, rychlé ruce, duch
Polní upgrade: Volba hráče

V současné době jedna z slabších možností pro bitevní pušky MW2, Rekonstrukce FTAC musí být použita k odemčení pevného SMG na platformě M4, hurikán FSS. V budoucnu by se věci mohly změnit, ale hráči bitevních pušek pravděpodobně najdou větší úspěch s jinými zbraněmi.

To však neznamená, že FTAC Recon je k ničemu. Drží své vlastní ve středním dosahu a funguje nejlépe s nakládkem, který pomůže trochu opětovného v jeho přesnosti při použití optiky blízkého dosahu, jako je Cronen Mini Red Dot. Navrhuje se pokusit se použít tuto zbraň na dlouhé vzdálenosti, protože vás pravděpodobně budou nuceny zbraněmi s plným autem.

Sekundární: Preferovaná pistole
Taktický: Omračující granát
Smrtící: Semtex
Perk Package: Bitva ztuhla a e.Ó.D., Rychlé ruce, duch
Polní upgrade: Volba hráče

Toto načítání nabízí trochu větší flexibilitu, pokud jde o obou rozsah s optikou Aim-OP V4, plus větší velikost časopisu, což vám umožní způsobit celkově více škody proti více nepřátelům najednou. Toto je solidní volba pro větší mapy v MW2.

Spisovatel štábu a vedení Call of Duty. Profesionální spisovatel více než 10 let. Milovník Destiny 2, Metal Gear, Pokémon, Resident Evil, Final Fantasy, Marvel Snap a další. Mezi předchozí narození patří hráč PC, Red Bull Esports, Fanbyte a Esports Nation. Dogdad to Yogi Corgi, sportovní fanoušek (NY Yankees, NY Jets, NY Rangers, NY Knicks), Paramore Fanatic, Cardio nadšenec.

Nejlepší FTAC Recon Warzone 2 načítání: Nastavení třídy, přílohy, výhody

FTAC Recon s nejlepším načtením s logem Call of Duty Warzone 2 výše

Se vzestupem Cronen Squall v sezóně 3 se alternativy jako FTAC Recon nedostanou mnoho šancí. Přestože není nejoblíbenější zbraní, FTAC Recon je monstrum zblízka. Zde je naše načítání pro rekonstrukci FTAC Warzone 2, včetně nejlepších příloh, výhod a vybavení.

Při startu byly bitevní pušky do značné míry přehlíženy, aby se zacházelo jako s nežádoucím prostředním terénem mezi útočnými puškami a střelkovými puškami. Během sezóny 1 však hráči rychle zjistili, že Taq-V byl jednou z nejlepších zbraní ve Warzone 2.

Článek pokračuje po reklamě

Po vzestupu Taq-V se také staly populární i další bitevní pušky, jako je Cronen Squall.

Článek pokračuje po reklamě

Myšlenka poloautomatické pušky z blízkého dosahu se nemusí líbit na všechny, ale ve správných rukou může tato bitevní puška předcházet i ty nejlepší SMG v těsných čtvrtích. Abychom vám z toho pomohli co nejlépe, sestavili jsme perfektní načtení FTAC Recon, které dominují na ostrově Al Mazrah a Ashika.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Nejlepší načtení FTAC Recon Warzone 2
 • Nejlepší třída FTAC Recon Warzone 2: Perks & Equipment
 • Jak odemknout rekonstrukci FTAC ve Warzone 2
 • Nejlepší alternativy FTAC Recon ve Warzone 2

Nejlepší načtení FTAC Recon Warzone 2

Přílohy

Naše načtení FTAC se zaměřuje na snížení jeho významného vertikálního zpětného rázu, zatímco příliš nezpomaluje bitevní pušku. Koneckonců, tato zbraň se nejlépe používá v těsných čtvrtích, takže zničení jejích reklam nebo sprintu k rychlosti ohně by porazilo jeho bod.

Článek pokračuje po reklamě

Ke snížení zpětného rázu používáme XRK Kraken Což je zdaleka nejlepší námitek pro Recon FTAC. Zkombinujte to s dobrou optikou, jako je SZ dobíjení-dx usnadňuje pobyt na cíli a přitom je důležité při používání přesné poloautomatické zbraně.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

The 15 kulatý mag je nutností ve Warzone 2, protože Downing a Thirsting hráč může spálit úplným časopisem. Z tohoto důvodu se FTAC Recon nejlépe používá v sólech a duích, kde vás neustále opětovné nakládání dostane do potíží.

Vzhledem k tomu, že všechny tři vybavené přílohy zpomalují Recon FTAC, je nejlepší použít Corio Laz-44 v3 laser a Demo Fade Pro Stock zvýšit mobilitu. Laser zlepšuje reklamy a zaměřuje stabilitu, zatímco rychlost pohybu zásob a rychlost strate.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší načtení FTAC Recon ve Warzone 2 Season 3

Nejlepší třída FTAC Recon Warzone 2: Perks & Equipment

 • Základna 1: Přezbrojení
 • Základna Perk 2: Dvojnásobný čas
 • Bonus perk: Rychlé ruce
 • Ultimate Perk: Vysoká výstraha
 • Smrtící: Házení nože
 • Taktický: Kouřový granát

The Přezbrojení Base Perk vám umožňuje pokrýt slabosti FTAC Recon. Tato bitevní puška vyniká až do 30 metrů, takže ji budete chtít spojit s dobře zaoblenou a přesnou útočnou puškou nebo LMG jako ISO Hemlock nebo Sakin MG38.

Vzhledem k tomu, že FTAC Recon je nejlépe zblízka, budete pobíhat hodně po mapě, abyste pronásledovali další týmy. Dvojnásobný čas je pro to perfektní, protože to zdvojnásobí vaše taktické doba sprintu. Jako přidaný bonus také zvyšuje rychlost pohybu Crouch o 30%, což je fantastické pro plížení se kolem.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Vzhledem k jeho malé velikosti časopisu se s FTAC Recon hodně znovu načte. Vzhledem k tomu, Rychlé ruce je přirozená volba, protože to způsobuje, že čas napětí bitevní pušky extrémně rychle.

Článek pokračuje po reklamě

Pro konečný výhoda, Vysoká výstraha je skvělá možnost, protože vám umožní reagovat na hráče zaměřené na vás zezadu. Využití úžasného TTK FTAC Recon, které se dostane první výstřel.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší smrtící zařízení k použití je a Házení nože. Být schopen dokončit sestřelené hráče, aniž byste museli plýtvat výstřely. Pro taktickou možnost lze kouřové granáty použít k výrobě improvizovaného krytu při křížení otevřených oblastí.

Jak odemknout rekonstrukci FTAC ve Warzone 2

Chcete -li odemknout FTAC Recon ve Warzone 2, vše, co musíte udělat, je Vyrovnejte útočníku M4 na úroveň 13.

Článek pokračuje po reklamě

Mějte na paměti, že pokud chcete mít přístup ke všem jedinečným připoutám a ladění zbraní Battle Rifle a naladění zbraní, musíte ji také vyrovnat až do úrovně 23.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší alternativy FTAC Recon ve Warzone 2

Vzhledem k tomu, že to byla poloautoauto zbraň z blízkého dosahu, FTAC Recon stojí sama a nic jiného není srovnatelné. Nicméně Cronen Squall je další bitevní puška, která zabíjí stejně rychle, pokud dokážete spravovat jeho zpětný ráz.

Alternativně silný SMG jako Vaznev-9K nebo Lachmann Sub může plnit stejnou roli, nabídnout velkou mobilitu a rychlý ttk zblízka.

To je vše pro naše načtení FTAC Recon! Pro více našich pokrytí Warzone 2 najdete tyto průvodce níže: