Nejlepší načítání H4 Blixen ve Warzone | PCGamesn, nejlepší načítání Warzone H4 Blixen | Nejlepší SMG | Brzká hra

Nejlepší načítání Warzone H4 Blixen | Udělejte to všechno SMG

Rozhodněte se pro 7.62 Gorenko 54 Round Mags Pokud chcete zajistit, abyste měli dostatek kulek, abyste mohli najednou bojovat s mnoha nepřáteli. Zkombinujte to s prodlouženým typem munice, abyste zlepšili rychlost střely zbraně, aniž byste zavedli jakékoli nevýhody do sestavení. Stejně jako u většiny SMG jsou nejlepšími dostupnými výhodami vozový park pro zvýšenou rychlost mobility a výměny zbraní a rychle zlepšit rychlost sprintu.

Nejlepší načítání H4 Blixen ve Warzone

Stock verze H4 Blixen SMG v nabídce náhledu Call of Duty Warzone

Hledání nejlepšího načítání H4 Blixen ve Warzone? Aktualizace sezóny 3 Reloaded Aktualizace představuje H4 Blixen do hry Battle Royale, výkonnou SMG s působivou dobou zabíjení rychlosti. Warzone není cizí pro smrtící SMG, s nejlepším načítáním sezóny 2 Armaguerra 53 se pevně etabloval jako jeden z nejlepších SMG ve Warzone právě teď.

The Nejlepší načtení H4 Blixen vyniká ze zbytku SMG kvůli jeho neuvěřitelnému výstupu poškození. Tento SMG dorazil k perfektnímu času, stejně jako se jádro zdraví hráče zvýšilo ze 100 na 150 ve všech herních režimech ve Warzone. Při přizpůsobení pomocí správné sady příloh si H4 Blixen udržuje svůj výstup poškození a zároveň zmírňuje zpětný ráz, aby SMG usnadnil ovládání. Zatímco tento SMG mohl být ve Warzone Season 4 mírně nerfikován, je to stále velmi nebezpečné ve správných rukou.

Nejlepší načtení Call of Duty Warzone H4 Blixen je:

Abychom využili síly H4 Blixen, šli jsme na posilovací čenich pro posilovač zpětného rázu, abychom zlepšili rychlost ohně zbraně. To přichází za cenu přesnosti, ale je to stěží patrné na téměř středním dosahu. Bergstrom 17 ″ F3 barel bolí cíl H4 Blixen dole rychlost zraku, sprintu na rychlost ohně a rychlost pohybu. Naštěstí to více než to nahradí upgradem kontroly zpětného rázu, přesnosti a rychlosti kulky.

Pro optiku je reflektor břidlice fantastický na setkání s téměř středním rozsahem. Jednou z oblastí H4 Blixen nedosáhne jeho mobilita, můžete však zlepšit jeho pohyb, sprintu k ohni a zaměřit rychlost zraku pomocí odstraněného nástavce zásob. Můžete brát věci dále s kosterním Mark VI, což také zlepšuje rychlost cíle zbraně dolů.

Rozhodněte se pro 7.62 Gorenko 54 Round Mags Pokud chcete zajistit, abyste měli dostatek kulek, abyste mohli najednou bojovat s mnoha nepřáteli. Zkombinujte to s prodlouženým typem munice, abyste zlepšili rychlost střely zbraně, aniž byste zavedli jakékoli nevýhody do sestavení. Stejně jako u většiny SMG jsou nejlepšími dostupnými výhodami vozový park pro zvýšenou rychlost mobility a výměny zbraní a rychle zlepšit rychlost sprintu.

A to je vše, co potřebujete k vytvoření nejlepšího načítání H4 Blixen ve Warzone. Protože jste tady, podívejte se na náš nejlepší průvodce Warzone Loadrout Drops pro nejnovější zbraně meta-definujících zbraní FPS. Máme také průvodce o nejlepších Warzone Guns, pokud chcete něco spárovat s H4 Blixen.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejlepší načítání Warzone H4 Blixen | Udělejte to všechno SMG

Aktualizace Warzone a Vanguard Season 3 Recovered přinesla do hry nový SMG s názvem H4 Blixen. Má vynikající poškození pro SMG, a proto by se mohlo stát meta. Zde je nejlepší nastavení přílohy pro H4 Blixen.

H4 Blixen PNG

Warzone Season 3 Reloaded byl propuštěn 25. května a jako obvykle s obsahem v polovině. Tenhle se nazývá H4 Blixen, výzva je docela otravná, ale vypadá to, že by to mohlo mít meta potenciál. To je všechno SMG a má dobrý profil poškození. Zde je nejlepší nastavení přílohy pro H4 Blixen a úplné načítání, s nimiž se můžete použít.

Jak odemknout H4 Blixen

Chcete -li odemknout H4 Blixen, musíte si koupit plán v obchodě, nebo dokončit výzvu. Aktuální plán pro zbraň stojí 1200 CP (přibližně 10 $) a má dobré přílohy, ale ale má dobré přílohy, ale Pamatujte, že když si koupíte plán zbraně, nemůžete přizpůsobit přílohy, pokud zbraň odemknete také prostřednictvím výzvy. Ať tak či onak, pravděpodobně chcete tuto výzvu udělat.

Jaká je výzva? Musíte získat 3 zabití při sklouznutí v 15 různých zápasech ve Warzone nebo Vanguardově multiplayeru. Jakmile budete mít 3 posuvné zabití, můžete to udělat ve Warzone a přestat se z her, ale v Vanguardově multiplayeru musíte dokončit hry, které mají být započítány klouzavé zabíjení. Trvá asi 2.5 hodin ve Vanguard Multiplayer při hraní lodi Haus.

Nejlepší nastavení přílohy H4 Blixen

Mark VI kosterní

Toto načítání prostě nabízí vše, co bychom očekávali od nejvyšší úrovně SMG. Skvělá manipulace, mobilita, velikost mag, TTK a nízký zpětný ráz. Co víc byste mohli chtít? Pokud hrajete tria nebo čtyřkolky, pak vyměňte 36 kulatý mag pro 54. Kromě toho byste mohli vždy provozovat flotilu pro větší rychlost pohybu namísto stabilního, ale schopnost obtěžovat se v bojích je velmi důležité, takže to zkuste.

Zařízení a výhody pro načítání H4 Blixen

Nejlepší sekundární zbraň pro H4 Blixen

NZ 41 Třída S4

Vzhledem k tomu, že Blixen H4 je obzvláště silný při střelbách z blízkého dosahu, chtěli jsme to spárovat s AR dlouhým dosahem a zřejmou volbou byla NZ-41. Zdaleka nejlepší AR momentálně. Má jen šílený ttk a vůbec vůbec žádný zpětný ráz. V tuto chvíli by to mělo být vaše výchozí AR a dokud nebude nerfikováno, nic opravdu nekonkuruje. Je třeba říci nic jiného.

Nejlepší vybavení pro H4 Blixen

Smrtící Házení nože
Taktický Stim Shot

Je to překvapení? Házecí nůž je prostě velmi univerzální. Pomáhá vám nepřátelům super rychle a efektivně, aniž byste museli plýtvat municí, a pokud jste v špetce, prostě ho hodte na nepřítele a v podstatě je s tím vystřelíte. Dokonce i po Nerfs se jen cítím, že Stim Shot je nejužitečnější taktický. Být schopen uzdravit se a převrátit svého soupeře je jen super spojka.

Nejlepší výhody pro H4 Blixen

Perk 1 Serpentine
Perk 2 Přezbrojení
Perk 3 Battle Hardend

Podívej, nastaveno jiné výhody. Overkill je docela sebevysvětlující, chceme 2 primární zbraně. A ano, serpentine. Všichni si mysleli, že to bude odpadky, dokud se nestane orabitelné výhody a vy jste začali vidět, jak se všude objeví toto potomky a teh. A konečně, Battle Hardend: 4 Words: Restock Snap Shot Grades. Všichni jsme narazili do týmu 4 spamování a Bůh je to otravné. Abychom jim čelili, používáme tvrdé bitvy.

A to je pro dnešek vše. Pokud pro vás H4 Blixen nefunguje, proč se podívat na naše příručky pro své soupeře, Owen Gun a Volk.