Nejlepší načítání RAM ve Warzone, nejlepší načítání RAM -7 pro COD: Warzone Season 5 – Charlie Intel

Nejlepší načítání RAM-7 pro COD: Warzone Season 5

Na začátku sezóny 5 Reloaded obdržela mnoho zbraní několik buffů a Nerfů ve snaze zvýšit vyvážení hry. Zatímco Ram-7 nebyl přímo ovlivněn, tato moderní válečná zbraň je stále velmi pevná zbraň, která může hráčům pomoci najít Scuess v jejich zápasech.

Nejlepší načítání RAM ve Warzone

Načítání RAM ve Warzone lze použít velmi efektivně, pokud jste fanouškem ARS a můžete ovládat obtížný vzor zpětného rázu na zbrani. Zatímco Ram-7 nemusí mít stejnou letalitu jako M4A1, je často přehlížena a pokud víte, jak nastavit nejlepší načítání RAM ve Warzone, můžete být smrtící v blízkém středním rozsahu. Pokud to porovnáte s většinou zbraní ve hře, RAM-7 bije většinu zbraní ve své třídě, pokud jde o čas, ale může být obtížné použít. Zde je pohled na nejlepší načítání RAM ve Warzone pro správnou kombinaci snadného použití a letality.

Nejlepší načtení Ram Warzone

Zde je nejlepší načítání Ram Warzone:

Člání: Monolitický supresor

. Rozsah poškození 10% a 15% rychlost kulky způsobuje, že se zbraň cítí mnohem lépe v dosahu a skutečnost, že vás udržuje mimo radar, je příliš cenné na to, aby neběžel s Ram-7.

Barrel: FSS Ranger

FSS Ranger je nejlepším způsobem, jak získat masivní 37% rozsah poškození a 62% pobočky velocity kulky. Získáte také trochu redukce zpětného rázu, díky kterému se zbraň cítí mnohem lépe díky hlaveň. Všechny tři statistiky jsou velmi důležité, pokud jde o zlepšení manipulace se zbraněmi a měli byste vždy provozovat FSS Ranger.

UnderBarrel: Commando Foregrip

Nabízí stabilizaci zpětného rázu a cíl stabilitu, které pomáhají s frustrujícím horizontálním zpětným rázem, který může být obtížné ovládat, i když máte skvělý cíl. Underbarrel se dostane do nejlepšího načítání RAM ve Warzone kvůli tomu, jak mnohem snazší je používat RAM-7, díky podřízenému.

Optics: PBX Holo 7 Sight

Chcete získat pohled, který dokončí práci, a různé rozsahy a Holo 7 je jednou z nejlepších možností, jak jít.

AMMO: 50-kulatý

Ve výchozím nastavení získáte pouze 30 kulatých časopisů, které se cítí nedostatečné, a jeho upgrade na 50 kol způsobí, že se cítí mnohem životaschopnější.

Přestože je to nejlepší načítání RAM ve Warzone, zbraň se může stále cítit trochu jemná na kontrolu. .

Nejlepší načítání RAM-7 pro COD: Warzone Season 5

Nejlepší načítání Warzone Ram-7

Jak Warzone Season 5 postupovala, Ram-7 je stále jednou z nejschopnějších útočných pušek ve hře. Zde je vše, co potřebujete k vytvoření nejlepšího načítání Warzone Ram-7, včetně příloh, výhod a dalších.

Na začátku sezóny 5 Reloaded obdržela mnoho zbraní několik buffů a Nerfů ve snaze zvýšit vyvážení hry. Zatímco Ram-7 nebyl přímo ovlivněn, tato moderní válečná zbraň je stále velmi pevná zbraň, která může hráčům pomoci najít Scuess v jejich zápasech.

Článek pokračuje po reklamě

Rychlá rychlost palby a předvídatelný vzorec Ram-7 z něj činí nebezpečnou zbraň ve správných rukou. Ve skutečnosti má RAM-7 jeden z nejlepších statistik na zabití ve hře a použití nejlepšího načítání Warzone Ram-7 z něj pomůže učinit z něj výkonnou zbraň na dosah.

Článek pokračuje po reklamě

Zde jsou přílohy a výhody, které vytvoří nejlepší načítání Warzone Ram-7 pro Verdansk ’84 a Rebirth Island.

Nejlepší načítání Warzone Ram-7

Nejlepší načítání Warzone Ram-7

Nejlepší přístavy načítání Warzone RAM-7

 • Čenich: Monolitický supresor
 • Hlaveň: FFS Ranger
 • Optický: VLK 3.0x optický nebo holografický pohled
 • UnderBarrel: Commando Foregrip
 • Munice: 50 kulatých magů

S jeho rychlou rychlostí ohně může nejlepší načítání Warzone Ram-7 dominovat téměř v jakémkoli rozsahu, pokud je postaven správně. Držte se venkovních oblastí a najdete Ram-7, který může na mapě přenést kohokoli, pokud můžete přistát své záběry. RAMOVÝ RECOIL NASTAVEJTE Pak doleva, takže to kompenzujte a zjistíte, že zbraň může být velmi přesná ve správných rukou.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Nejlepší odstřelovací pušky pro COD: Warzone Season 5

Chcete-li vytvořit nejlepší načítání Warzone RAM-7, chcete zvýšit jeho dosah a přesnost.

Článek pokračuje po reklamě

The Monolitický supresor a FFS Ranger Barrel maximalizujte potenciál poškození RAM v dosahu. Potlačování vás také drží mimo radar při střelbě, udržuje se skrytí a méně otevřené třetím stranám, které přichází při používání nejlepšího načítání Warzone Ram-7.

Nejlepší načítání Warzone Ram-7

Abychom další pomohli s kontrolou zpětného rázu, přidali jsme a Commando Foregrip do nejlepšího načítání Warzone Ram-7. Toto je jeden z nejlepších připoutání pro kontrolu zpětného rázu, protože to pomáhá jak při stabilizaci zpětného rázu, tak se zaměřením na stabilitu. Kvůli rychlé rychlosti palby, 50 kulatých magů jsou také nutné.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Jak získat soudce Dredd Skin ve Warzone a studené válce

Pro rozsahy, .0x nebo Corp Combat Holo Sight jsou solidní volby. Tyto nenápadné památky vám umožňují zasáhnout přesné výstřely na vzdálené cíle a dát jasný obrázek, když se zblízka zblízka. Pokud chcete spárovat RAM s odstřelovací puškou, navrhujeme, aby Corp Combat Holo Sight nad VLK.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší výhody k použití s ​​třídou Warzone Ram-7

.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Nejlepší výhody Warzone Ram-7 načtení třídy

 • Perk 1 – E.Ó.D
 • Perk 2 – Overkill/Ghost
 • Perk 3 – Zesílení

Pokud chcete mít naději na přežití výbušniny ve Warzone, musíte spustit E.Ó.D Perk. Týmy často začnou nebo se pokusí dokončit boj s palbou Semtexů a granátů a E.Ó.D Perk vás udrží naživu během náponu.

S RAM-7 chcete něco provozovat pro extrémní dlouhé nebo extrémní blízké. Overkill Perk vám umožní vzít taktickou pušku, jako je Aug nebo Kar98K spolu s útočnou puškou. Nejlepší možnosti odstřelovače najdete v našem průvodci na Sniper Meta v sezóně 4.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více: World Series of Warzone EU Duos: Draft, Rodičky, týmy a Stream

Poté, co máte obě své zbraně, vezměte duchovní pocitu z dalšího načítání a buďte skrytí před Senzory UAV a srdečního rytmu.

S nejlepším nakládkou Warzone Ram-7 s 50 kulatým mag a rychlou rychlostí ohně budete muset buď znovu načíst, nebo přepínat zbraně v polovině boje. Výměna zbraní je rychlejší než opětovné načtení a zesílení potom je tento proces téměř okamžitým. Ať už sledování odstřelovače nebo rychlé změny na SMG, AMPED bude hlavní pomoc.

Článek pokračuje po reklamě

Ram-7 Assault Rifle

Je to už nějakou dobu, co Raven Software provedl změny v pušce Ram-7 s ní naposledy, když obdržel Nerf v sezóně 4 vlny zbraní a nerfů, které najdete níže:

Článek pokračuje po reklamě

 • Maximální poškození se snížilo z 28 na 26

Jak odemknout Ram-7

Hráči, kteří odemkli Ram-7 v sezóně 1 Battle Pass na Tier 31, mohou tuto útočnou pušku do svého inventáře přidat dokončením výzvy pro odemknutí v moderní válce nebo Warzone.

.

Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Kdy se Warzone Realism Battle vrací Royale?

Naštěstí můžete opustit zápas, jakmile dostanete 2 headshots a neztratíte žádný pokrok směrem k výzvě, což rychlý způsob, jak jej dokončit.

Nejlepší alternativy

.

Článek pokračuje po reklamě

Obrázek kredit: Aktivize / Raven software

Nejlepší načtení RAM-7 a nastavení třídy ve Warzone

Warzone Ram-7 na prázdném pozadí

Chcete se vrátit k používání RAM-7, ale nejste si jisti, jak to nastavit? Máme řešení. Ram-7 je již dlouho jednou z nejvíce hráčů s nejvíce spal z Warzone Pacific. Možná je to proto, že Ram-7 nebyl nikdy směšně přemožen a vždy seděl někde ve skromnějším rozsahu špičkových zbraní, ale jsem tu, abych vám řekl, abyste to šli. Tady je Nejlepší načítání RAM-7 ve Warzone.

Na této straně:

Tento RAM-7 má monolitický supresor, FSS Ranger, TAC Laser, VLK 3,0x optic a 50 kulatých magů

 • Nejlepší načítání RAM-7
 • Nejlepší výhody a vybavení RAM-7
 • Jak odemknout Ram-7

To je něco jako klasické načítání pro Warzone. RAM-7 funguje skvěle v načítání na dlouhé vzdálenosti, takže jsem na to šel. The drží vás mimo radar, zatímco RSS Ranger Pomáhá vašemu rozsahu i velkému času. Rozšířené časopisy jsou ideální pro odstranění celých jednotek, aniž by se musely znovu načíst, a dokonce používám TAC Laser Chcete-li zmírnit trochu z těchto reklam, což je poškození rychlosti způsobené našimi těžkými, snižujícími se připevněními.

Se všemi těmito připojenými je Ram-7 powerhouse v delších rozsazích a může se pochlubit překvapivě rychlým časem na všechny rozsahy.

Tuto zbraň můžete samozřejmě urychlit tím, že ji spustíte jako třída podpory odstřelovače. Stačí vypínat hlaveň pro zatmění TAC TAC a monolitiku pro taktický potlačení a budete mnohem rychlejší, i když o něco méně přesné, bojovník.

Sekundární zbraň

S tímto nakládkem byste měli jít na zbraň z blízkého dosahu. Nail Gun je opravdu zábavná, ale vždy byste mohli jít na LC10 nebo MAC-10, pokud se cítíte tradičnější.

Pokud provozujete lehčí RAM-7, pak bych ho použil vedle Kar98K, protože je to skvělá mobilní zbraň a vaše beran bude ideální pro následné výstřely.

Nejlepší načítání RAM-7 s výhodami a vybavením

Zde jsou výhody a vybavení, které vám pomohou s RAM-7:

Duch je skvělá výhoda pro odstranění rizika senzorů nepřátelského srdečního rytmu a UAV. Je to pro většinu hráčů nutnost. Spolu s EOD zachránit vás před výbušninami a Zesílení Umožňuje vám rychleji přepínat zbraně, jedná se obvykle o trojici výhod. Nepotřebujete ani nutně nadměrné, protože byste se měli snažit chytit dva načítání ve hře a Ram-7 vás často bude moci vzít dostatečně daleko, aby to zvládl.

Vybrané vybavení je určeno pro všechny scénáře. Máme Semtex, který může zabít jednorázové kdokoliv Když uvíznou, i když běží EOD, stejně jako vynucení nepřátel z krytu, abyste je mohli vystřelit. The Senzor srdečního rytmu je další klasika ve Warzone, zejména pro režimy založené na týmu, takže si ji vyčistěte a pravidelně se na to podívejte, abyste se ujistili.

Jak odemknout Ram-7 ve Warzone

Ram-7 byla zbraň bitevního průsmyku z cesty zpět v moderních dnech války, takže je to taková, že možná budete muset trochu vynaložit úsilí o odblokování. Zde je požadavek:

Získejte 2 headshots pomocí útočných pušek ve 25 různých zápasech.

Není to tak těžké toho dosáhnout v lupu, a protože je to moderní bojová zbraň, můžete hru často opustit po získání těchto dvou zabití (i když je to poněkud nespolehlivé).

To je pro vás Ram-7! Pokud chcete více průvodců Warzone, jste na správném místě, protože vás provedeme nejlepšími útočnými puškami Warzone. Máme také celek nejlepšího průvodce Warzone Loadouts, pokud máte rádi nízké množství na všem v meta.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Blockbuster následovat
 • Call of Duty: Warzone Caldera následovat
 • Infinity Ward následovat
 • Střelec následovat

Sledujte všechna témata vidět 1 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.