Nejlepší načítání třídy Warzone XM4: přílohy, výhody, nastavení – Dexerto, XM4 Warzone Load Only a Nastavení třídy | Načtení

XM4 Warzone načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

Podobně, senzor srdečního rytmu vám dává možnost vystopovat nepřátele bez gosteovaných. Přestože byl při spuštění Warzone Pacific nerfinován, snímač srdečního rytmu je stále velmi efektivní a poskytuje neocenitelné informace.

Nejlepší načítání třídy Warzone XM4: přílohy, výhody, nastavení

XM4 Assault Rifle in Cod Warzone

Aktivita

Call of Duty: Warzone’s XM4 je neuvěřitelně všestranná útočná puška, která decimuje nepřátele v sezóně 5, zejména když je vybavena těmito meta přílohy.

XM4 je smrtící útočná puška, která se může pochlubit vynikající přesností a způsobuje slušné poškození, což z něj dělá solidní výběr ve Warzone. Tato spolehlivá puška, která byla dříve známá jako komando.

Její zbraň je velmi podobná jako u M4A1 díky své velké přesnosti, rychlosti požáru a poškození. Ať už jste po staré škole AR v sezóně 5 znovu načtení, na kterou se můžete spolehnout nebo jen unavení používáním SMG z těsné řady, pak XM4 je jedna zbraň, kterou budete chtít přidat do svého arzenálu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Abychom vám pomohli vytěžit maximum ze zbraně, nastínili jsme nejlepší načítání hry Warzone XM4 ve hře a přílohy, které byste měli použít k maximalizaci celkové síly zbraně.

Obsah

 • Nejlepší načítání XM4 pro Warzone
 • Nejlepší nastavení XM4 (výhody a vybavení)
 • Jak odemknout XM4 ve Warzone
 • Alternativa k načtení XM4

Nejlepší načítání XM4 pro Warzone

XM4

XM4 je skvělý výběr, pokud jste fanouškem M4A1.

Přílohy

 • Čenich: Agentura potlačování
 • Hlaveň: 13.5 ″ pracovní skupina
 • Optický: Axiální zbraně 3x
 • Munice: Stanag 60 kolo
 • UnderBarrel: Uchopení polního agenta

Zahajujeme nejlepší načítání Warzone XM4 tím, že posílíme efektivní rozsah poškození a přesnost zbraně, a zároveň výrazně zlepšujeme jeho manipulaci, když jde o plné autoato.

Vzhledem k nižším rozsahu poškození zbraně se ve srovnání s jinými ARS nejlépe používá hasičské fifrií v téměř střední úrovni. Abychom to pomohli, připojili jsme Axiální zbraně 3x Optic – ačkoli tyto výběry jsou vždy subjektivní v závislosti na uživateli.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Tato optika vám poskytne dostatek zvětšení pro přistání těch rozsahových headshotů, ale také vás udrží v cíli v bližších zakázkách. Dále jsme použili 13.5 ”pracovní skupina hlavně, takže XM4 může způsobit smrtelné množství poškození v blízkém dosahu. Zvýšená poškození, rozsah a rychlost kulky pomůže narážet vaše DPS (poškození za sekundu) v situacích, kdy musíte také zasáhnout nepřítele na dálku.

XM4 Meta Jgod Season 4 Warzone

Abychom dále zvýšili mobilitu této AR a efektivní rozsah poškození, přidali jsme Agentura potlačování. Nejen, že tato čenich s šumem zvyšuje rychlost střely XM4, ale také zvyšuje rychlost reklamy a rozsah poškození zbraní a rozsah poškození. Kombinujte to s Uchopení polního agenta Pro lepší kontrolu zpětného rázu a máte recept na úspěch.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Zaokrouhlení věcí ve spodní části seznamu je Stanag 60 Rnd příloha. Tento časopis vám poskytne veškerou střelivo potřebnou k roztavení více nepřátel, zejména na dlouhém doletu, kde je nezbytné, abyste nedocházeli z munice.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Nejlepší nastavení XM4 (výhody a vybavení)

Tato třída XM4 je nejlépe spárována s meta SMG z těsné řady.

Výhody a vybavení

 • Perk 1: E.Ó.D.
 • Perk 2: Přezbrojení
 • Perk 3: Zesílení
 • Sekundární: Armaguerra 43
 • Smrtící: Semtex
 • Taktický: Senzor srdečního rytmu

Podobně jako u mnoha nastavení Warzone, toto načítání také používá E.Ó.D, Zesílení, a Přezbrojení. E.Ó.D výrazně snižuje škodu způsobené výbušninami a ohněm bez Killstreak, které je ve hře jako Warzone neocenitelným doplňkem vašeho nastavení. AMPED vám umožňuje rychleji přepínat mezi zbraněmi, což je obzvláště užitečné, pokud vám dojde kulky v polovině boje.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

A konečně, Overkill vám umožní vybavit Armaguerra 43 jako svou sekundární zbraň, aby vás zálohoval, pokud vám dojde kulky v XM4, nebo se do tváře dostane soupeř, což vyžaduje, aby je SMG rychle zničil, aby je v žádném okamžiku zničil v žádném okamžiku.

Abychom tento načtení XM4 zaokrouhlili, rozhodli jsme se použít Semtex a Senzor srdečního rytmu v smrtelných a taktických slotech. Semtex je patrně nejlepší smrtící ve Warzone kvůli jeho účinnosti nejen poškozujících nepřátele, ale také rychle dokončil sestřelené nepřátele.

Článek pokračuje po reklamě

Podobně, senzor srdečního rytmu vám dává možnost vystopovat nepřátele bez gosteovaných. Přestože byl při spuštění Warzone Pacific nerfinován, snímač srdečního rytmu je stále velmi efektivní a poskytuje neocenitelné informace.

Článek pokračuje po reklamě

Jak odemknout XM4 ve Warzone

Black Ops studená válka Gunsmith

XM4 je neuvěřitelně všestranný AR.

Vše, co musíte udělat, je dosáhnout Hráčský úroveň 4 v Black Ops studené válce nebo Warzone a zbraň bude k dispozici pro přizpůsobení a hodnocení nahoru.

Odemčení XM4 ve Warzone je neuvěřitelně jednoduché a nemělo by vás trvat příliš dlouho.

Článek pokračuje po reklamě

Alternativa k načtení XM4

Pokud hledáte alternativu k XM4, zvažte použití buď Cooper Carbine nebo Grau. 5.56 Dvě dokonale životaschopné útočné pušky, které mohou stále roztrhat lobby.

Oba měli oživení díky Warzone Season 5 Reloaded a jejich příslušné načítání by mohlo zlepšit vaši hraní ve hře.

XM4 Warzone načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

XM4 Warzone Loadrout: Assault Rifle XM $ s fialovou kamónou na černé pozadí

Hráči Call of Duty Warzone vždy hledají další nejlepší zbraň a díky své všestrannosti jako spolehlivé zbraně (a trochu buffy) se XM4 Black Ops Cold War se vloupala do meta Warzone Meta. S nepravidelným vzorem zpětného rázu pro útočnou pušku je XM4 často lemován pro přesnější zbraně. Se správným načtením XM4 Warzone však můžete z toho udělat špičkovou zbraň.

Software Raven tuto zbraň v poslední době vylepšuje a díky několika Nerfům za další zbraně se XM4 nyní ocitne v slušné poloze – alespoň do další aktualizace vyvažování zbraní. Se správnými přílohy, Nejlepší načítání Warzone XM4 je fantastická volba pro upuštění do Caldery – nebo ostrova Rebirth, pokud je to více vaše rychlost.

Přečtěte si tedy vše, co o této sestavě potřebujete vědět. Se schopností být použit jako hlavní AR nebo jako možnost podpory ve třídě odstřelovače, mít smrtící sestavení XM4 připravené k Go je zvukový kousek rady.

Nejlepší načítání Warzone XM4

‘Whoisimmortal‘, tvůrce obsahu Warzone s horlivým okem pro nejlepší možnosti načítání ve hře, se po posledním zametání vyvážení zbraní – a sestavení, které dali dohromady. Zde je to, co potřebujete vědět o Nejlepší načítání Warzone XM4 dostupný:

 • Čenich: Agentura potlačování
 • Hlaveň: 13.5 ″ pracovní skupina
 • Optický: Axiální zbraně 3x
 • UnderBarrel: Uchopení polního agenta
 • Časopis: Stanag 60 kolo

Tato sestavení XM4 je o správě divokého zpětného vzoru zbraně, aniž by to ovlivnilo jeho výstup poškození. Je to již fantastická možnost na dlouhém doletu, a proto je agentura supresor, která zvyšuje rozsah poškození, perfektním doprovodem 13.5 ″ hlaveň pracovní skupiny.

Uchopení polního agenta také zlepšuje kontrolu zpětného rázu a při spojení s axiálními rameny 3x optic z něj dělá démon na dálku.

Toto je nejlepší načítání Warzone XM4, které je v současné době k dispozici. Stále to není ta nejpřesnější dostupná možnost (pokud potřebujete laser s nulovým zpětným rázem, vyzkoušejte toto načítání automatonu Warzone), ale pokud přistanete své výstřely, zjistíte, že se stanete zdravé množství zabití.

Ve videu níže to najdete přibližně na značce 1:00:

Thumbnail YouTube

XM4 Warzone LoadOut Secondary

S touto zbraní ji budete chtít spárovat s rychlou SMG nebo odstřelovací puškou.

Pokud chcete, aby to byla možnost ve vaší třídě dlouhým doletem, podívejte se na naše načítání Owen Gun Warzone nebo naše načítání Welgun Warzone zde. Pokud potřebujete něco s trochou většího rozsahu, podívejte se na naše načítání Kar98K Warzone nebo naše načítání HDR Warzone zde.

Xm4 Warzone načítání výhod a vybavení

Pokud jde o výhody a vybavení, smrtící koktejl dvojitého času, nadměrného a bojového skautu vám dobře slouží. Mezitím se při slouznutí kolem blízkého dosahu je pro to, aby se přikrývky pocházelo kolem blízkého dosahu, kitting se senzorem srdečního rytmu, i když jsou také užitečné, i když jsou také užitečné, pokud provozujete odstřelovač vedle vašeho XM4. Pokud jde o smrtící slot, Semtex, C4 nebo Thermite jsou všechny solidní volby.

XM4 je jednou z nejlepších zbraní Warzone v sezóně 3 a nezklame vás bez ohledu na to, kterou mapu nebo režim hrajete.

Více z načtení

Jamie Hore Jamie zahájil svou žurnalistickou kariéru pochmurnou o FIFA esports, takže přirozeně svědí skočit do FC 24. Dnes však můžete také najít psaní o nejlepších zbraních Warzone, aktualizaci našeho seznamu úrovní Apex Legends a stát se dokonalým kosmickým pirátem ve Starfieldu.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.