Nejlepší nastavení Destiny 2 pro výkon na PC, Destiny 2 nejlepší nastavení FPS, která vám poskytují výhodu | Hráči se rozhodují

Hráči se rozhodují

První věc, kterou chcete udělat, je zkontrolovat aktuální nastavení grafiky a rozlišení; To, co zde chcete zkontrolovat, je vaše grafická obnovovací frekvence. Sazba je obvykle nastavena na 60 hertz za sekundu, což znamená, že vidíte 60 snímků. I když máte sestavení PC Monster Monster Race a dokážete zvládnout mnohem více, pokud toto číslo nepravíte, je to jako mít Ferrari a udržovat jej v prvním rychlostním stupni. Ujistěte se tedy, že jej umístíte na maximum nebo blízko maximální frekvence a ujistěte se, že vaše rozlišení je nejméně 1080p.

Nejlepší nastavení Destiny 2 pro výkon na PC

Samba de Amigo: Party Central

Zde je nejlepší nastavení Destiny 2 na PC, které můžete změnit, abyste zlepšili snímky a maximalizovali svůj výkon.

Bungie’s Sci-Fi Action Action MMO Shooter se blíží desetiletí ve své životnosti. Kromě obvyklých problémů, které přicházejí s neustále online hrou živé služby, je stále působivá na technické i vizuální úrovni. . Tady jsou Nejlepší nastavení Destiny 2 Můžete se změnit, abyste zlepšili snímky a maximalizovali svůj výkon.

Destiny 2 byl spuštěn až v roce 2017 v roce 2017 na PlayStation a Xbox konzole s PC verzí přicházející později. Navzdory svému věku se Bungie stále podaří pumpovat vizuálně zasaženou hru zálohovanou vynikajícím uměleckým stylem a působivou texturní prací. Díky tomu je Destiny 2 nadčasovým hledákem a přitom udržuje krok, pokud ne, v průběhu let překonává mnoho svých konkurentů.

Pro účely tohoto článku jsem používal herní notebook Asus Rog Flow X16, který obsahuje Ryzen 9 6900hs s Radeon Graphics a Geforce RTX 3080 notebook GPU. Také jsem připojil ROG XG Mobile EGPU, který obsahuje AMD Radeon RX 6850M XT.

Před čímkoli jiným se ujistěte, že zapnete čítač FPS Destiny 2. Objeví se na pravé horní části obrazovky. Je to jen dobrý způsob, jak sledovat, jak se vaše nastavení drží v přeplněných nebo vysoce akčních okamžicích ve hře. Je to mrknutí a bude vám chybět pult, takže se nebojte, že se tím během pravidelné hry rozptyluje.

Nejlepší nastavení Destiny 2

 • Usnesení: 1920 x 1080
  Zpočátku jsem udělal chybu v bezvědomí, když jsem běžel Destiny 2 na 4K v prvních několika týdnech bootování na mém nastavení. Byl jsem informován jen o tom, abych svrhl jak nativní rozlišení mého notebooku, tak i samotné hry, když jsem si stěžoval svému příteli, že fanoušci znějí jako tryskové letadlo pokaždé, když hraji. Pokud máte soupravu, která zvládne vyšší rozlišení, pokračujte. Ale stejně jako u každé jiné moderní hry, rozlišení 1080p je více než dost, aby poskytlo dostatečně jasný obrázek, aniž by ve vašem nastavení nebylo příliš náročné.
 • Vsync: OFF
  Je prostě lepší, aby se to vypnulo s jakoukoli hrou, kterou hrajete na PC. Mít Vsync snižuje šance na vstupní zpoždění a nižší snímky, protože hra se nesnaží zachytit jakoukoli obnovovací frekvenci, kterou váš monitor má. Jediný čas, kdy to doporučím zapnout, je, pokud zažijete závažné trhání obrazovky.
 • Povoleno čepice Framerate: ON (Framerate Cap: 170)
  Rozhodl jsem se omezit srážení ve hře jako Destiny 2 kvůli její náročné povaze na soupravě. Vzhledem k tomu, že obnovovací frekvence mé obrazovky může jít až na 165 Hz, nemusím přepracovat můj GPU a CPU, abych poskytl více snímků, než je nutné. To je jen pěkný způsob, jak zachovat sílu zpracování vašeho nastavení, abyste se vyhnuli komplikacím, jako je přehřátí při delších relacích.
 • Zorné pole: 105
  Toto je maximální hodnota pro možnost FOV v Destiny 2. Některé modely zbraní hry mohou být obrovské a prostředí samy o sobě si zaslouží být oceněna v jejich plné slávě. Zatímco vyšší FOV poněkud ovlivňuje výkon, je tak minimální, že se stěží stojí za to si všimnout. Slibuji, že vaše obrazovka a modely nebudou vypadat tak funky a natažené, jako by to bylo obvykle, když se rozběhne hodnoty FOV v jiných hrách FPS.
 • Anti-aliasing: FXAA
  FXAA mírně snižuje kvalitu obrazu ve prospěch vyššího framerátu ve srovnání s nastavením SMAA. Pokud vaše souprava zvládne posledně jmenované, tak proč ne? Jít na nastavení FXAA je opět, nesmírně zanedbatelný rozdíl a nevšimnete si „nižší kvality obrazu“, pokud to opravdu aktivně nehledáte.
 • Okolní okluze prostoru obrazovky: HDAO
  Podobné vysvětlení jako nastavení anti-aliasingu, HDAO mírně obětuje kvalitu obrazu ve prospěch více FPS ve srovnání s tím, že jde o nastavení „3D“.
 • Anisotropie textury: 8x
  Toto nastavení je jedním z více irelevantních. Rozdíl mezi nižšími hodnotami a maximálním 16x je sotva, takže je to opravdu jen podle vašich preferencí. Obvykle ráda zachovám zpracování zpracování svého nastavení, takže jsem jen snížil anisotropii textury na 8x jako typ míru, typu míru.
 • Kvalita textury: Střední
  Jak již bylo zmíněno, umělecký styl Destiny 2 je již natolik vynikající, že ani snížení kvality textury nebude tak velký zásah. Toto je rychle se rozvíjející střelce, takže opravdu nebudete mít čas jen zastavit a podívat se na každý palec. Destiny 2 vypadá skvěle v pohybu, takže nastavení kvality textury nebude příliš chybět.
 • Kvalita stínu: Nejnižší
  V každé hře Shadows obvykle zabírají obrovský kus zpracovatelského výkonu. Snížení tohoto nastavení je obvykle doporučenou věcí, zejména pro hry pro více hráčů. Pokud hrajete zážitek pro jednoho hráče a chcete být plně ponořeni do světa, pak je to jiná konverzace.
 • Hloubka pole: nízká
  Snižování hloubky pole zvyšuje vizuální jasnost toho, na co se díváte. Rád to otočím celou cestu dolů, abych zvýšil viditelnost v režimech PVE i PVP, zejména při zaměření na památky.
 • Vzdálenost detailů environmentálních detailů: nízká
  K tomu můžete hrát s nízkým a středním nastavením. Destiny 2 může být masivní hra, ale nikdy nemá mapy s jako hry Battle Royale, kde se musíte podívat na něco extrémně daleko. Uložte nastavení potíže s pokusem o vykreslení podrobností ve vzdálených oblastech.
 • Vzdálenost detailů charakteru: Střední
  Médium je pro to skvělý střední země. Destiny 2 má fantastické modely postav pro různé osobnosti a nepřátele, kterým čelíte. Je to podobné myšlení jako vzdálenost detailů environmentální. Chcete zachránit potíže s vykreslováním zbytečných detailů z dálky, ale chcete šetřit, jak dobře všichni vypadají. Zejména to pomáhá, když se snažíte zasáhnout kritická místa nepřítele, když jasně vidíte jejich model.

 • Vzdálenost detailů listí: nízká
  Listoví je vždy obtížné pro jakékoli nastavení vykreslit ve vysoké kvalitě. Zatímco prostředí Destiny 2 vypadají občas klesnutí čelisti, opravdu si nevšimnete, že keř, který je pár set metrů odtud. V žáru hry Destiny 2 je jen tolik dalších věcí, na které se můžete soustředit.
 • Vzdálenost stínů pro listy: Střední
  Toto je v podstatě stejné vysvětlení z nastavení kvality stínu. Nemusíte vidět vysoce kvalitní tmavé skvrny pod stromem z dálky. Je to zbytečné a slibuji, že si toho nevšimnete.
 • Světelné hřídele: Střední
  Osvětlení Destiny 2 je naprosto fantastické. Při nastavování světelných hřídelí není žádná škoda. Je to sotva propad. Líbí se mi jen to, že si to nechám střední pro účely zpracování výkonu.
 • Blur Motion:
  Buďme upřímní, pokud se nejedná o extrémně pohlcující zážitek pro jednoho hráče, opravdu udržujete nastavení rozostření pohybu ve vašich hrách pro více hráčů? Spolu s zapnutím titulků je Blur Motion Blur vždy prvním nastavením, které měním na „vypnuto“ v jakékoli hře, kterou hraji.
 • Vítr impuls:
  Při zapnutí nebo vypnutí větru se prakticky nedochází k žádné změně FPS.
 • Rozlišení vykreslení: 100%
  V každé hře by to mělo být vždy 100%. Opravdu neexistuje důvod, proč by to nemělo být. .
 • Chromatická aberace: OFF
  To v podstatě zhoršuje oblast obklopující vaši sítnici ve srovnání se vším ostatním na obrazovce. Je to velmi malé vylepšení, takže je na vás, pokud to chcete zapnout. Jen dávám přednost tomu, že je pryč.
 • Filmové zrno: vypnuto
  Je to vždy otravné, když jakákoli hra výchozí toto nastavení. Jen to dává hře menší filtr „viněta“. Barevné vizuály Destiny 2 mají tolik osobnosti a zaslouží si být viděny v plné slávě. Stačí to vypnout s jakoukoli hrou, kterou hrajete.

A tady to máte! Nejlepší nastavení Destiny 2, které upřednostňuje snímky a zároveň zachovává zbytečnou nadměrnou práci navíc z vaší soupravy. Stojí za zmínku, že to vše je stále na vašich osobních preferencích. Vaše nastavení může být nekonečně lepší než moje, takže budete mít větší svobodu narážet několik nastavení. Tato příručka je opravdu pro ty, kteří vlastně nevlastní superpowered PC souprava. Hodně štěstí tam strážci!

Osud 2 nejlepší nastavení FPS, která vám poskytují výhodu

Osud 2 nejlepší nastavení FPS

Mít výhodu v konkurenční hře může být rozdíl mezi vítězstvím a porážkou. Konkrétní problém zde prozkoumal mnoho. . Tento náhlý prasknutí rychlosti vašeho nepřítele není proto, že mají nějakou funkci blikání, která jim umožňuje teleportovat. Je pravděpodobnější, že vaše snímková frekvence je příliš nízká a v animaci je ztracen zlomek sekund. Nemusí se to zdát jako velký problém, ale ovlivňuje to váš poměr zabití. Zde se podíváme na možná řešení vašeho problému. Vraťte jim boj zpět na strážce.

Zorné pole sestaví.

První věc, kterou chcete udělat, je zkontrolovat aktuální nastavení grafiky a rozlišení; To, co zde chcete zkontrolovat, je vaše grafická obnovovací frekvence. Sazba je obvykle nastavena na 60 hertz za sekundu, což znamená, že vidíte 60 snímků. I když máte sestavení PC Monster Monster Race a dokážete zvládnout mnohem více, pokud toto číslo nepravíte, je to jako mít Ferrari a udržovat jej v prvním rychlostním stupni. Ujistěte se tedy, že jej umístíte na maximum nebo blízko maximální frekvence a ujistěte se, že vaše rozlišení je nejméně 1080p.

Nyní spusťte hru a přejděte na nastavení hry a klikněte na možnosti videa. Na této obrazovce vyberte svůj limit s framerate, aby odpovídal nejlepšímu výkonu vašeho nastavení. Pokud tento krok přeskočíte, možná přepravujete svůj počítač s malým až žádným přínosem, protože vaše nastavení nemůže zobrazit více než jeho aktuální strop. Nyní jděte do toho a zkontrolujte své zorné pole, obvykle omezené na 80, protože to je původní nastavení právního zástupce. Klikněte na 100, abyste mohli vidět více okolí tímto způsobem, máte mnohem širší zorné pole a je těžší překvapit.

V pokročilém nastavení videa není co dělat, protože Destiny 2 je dobře optimalizován; Chcete, aby byla kvalita stínu v nejnižším nastavení optimalizovat snímkovou frekvenci. Pokud máte pocit, že byste stále mohli dělat lepší práci, pak vypněte vítr impuls. Impuls větru je účinky částic na obrazovce. To řídí veškerou virtuální beran, který potřebujete k obnovovací frekvenci. Možná budete v pokušení snížit rozlišení; Doporučuje se proti tomu jít, protože by to mohlo změnit vzhled vaší hry.

 • Zesiluje vaše zorné pole, takže se na vás už nelíbí.
 • Optimalizovaná obnovená sazba umožňuje lepší představu o pohybech vašeho nepřítele.
 • Snadné sledování nepřítele znamená více informovaného rozhodování.
 • Stále fantastický grafický zážitek se změnami.
 • Umožňuje vašemu počítači pracovat za optimalizovaných podmínek.
 • Snadné sledování pokynů pro nejlepší výkon na základě vaší sestavení.

Nyní jste uzavřeli mezeru mezi konkurenčními hráči a sebou, dokonce vám na bojišti dáváte větší výhodu. Toto nastavení také umožňuje skvělý sólový herní zážitek. Destiny 2 je již optimalizovaná hra pro grafiku. Jako uživatel se právě přizpůsobujete tak, aby umožnilo nejlepší možný výkon.

Možná vás také zajímají:

 • Seznam úrovně třídy Destiny 2: Nejlepší třídy a substrys Destiny 2
 • Top 10 Best Destiny 2 Auto Rifles právě teď
 • Top 10 Destiny 2 Nejlepší exotické zbraně pro PvP